Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 35
  1. #16
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Μηνύματα
    8.650
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kateriniotis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι τραγικοι, και οι τρεις εταιρείες!!! Το καρτέλ που έχουν συστήσει συγκρίνεται μόνο με αυτό του Μεντεγίν της Κολομβίας! Δηλαδή τι άλλο περιμένει αυτή η ρημαδα η ΕΕΤΤ για να κάνει για τις εναρμονισμένες τιμές?!
    Αφου δεν υπαρχει καρτελ ειπαμε!

  2. #17
    Εγγραφή
    09-02-2010
    Μηνύματα
    713
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΡΟΣΤΑΝ
    [οργισμένος mode=on]

    Παιδιά είναι απλά τα πράγματα!!

    Δεν συμμετέχω πολύ στο φόρουμ, αλλά βγαίνω από τα ρούχα μου με ανακοινώσεις σαν κι αυτές που προκαλούν το κοινό περί δικαίου αίσθημα.

    -ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ πακέτο (σε φτωχούς φοιτητές απευθύνονται) που το μετατρέπουν σε είδος πολυτελείας
    -25μερα πακέτα (αντί 30 ημέρων), να ψάχνεσαι κάθε λίγο και λιγάκι να βάζεις χρήματα μέσα, ΑΑΑΑ αα και χρήματα που θα λήξουν σε 3 μήνες μόνο (αντί για 12 μήνες που ήταν κάποτε!!)
    -3ΛΕΠΤΕΣ ελάχιστες χρεώσεις (νταβατζίδικο κόστος για κλήσεις του τύπου "έλα έφτασες" "έρχομαι τώρα" κλπ.)
    -Βελτιώνουν τα πακέτα σε πακιστάν, μπαγκλαντες κλπ αντί να βοηθούν τους Έλληνες (Εδώ γελάμε)
    -ΑΠΑΝΩΤΕΣ αυξήσεις στο φοιτητικό cu (από 4 ευρώ, 6 ευρώ, και τώρα 7 ευρώ μέσα σε λίγες μόνο εβδομάδες)

    ΟΙ ΤΥΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΘΛΙΟΙ

    Και γνωρίζω καλά ότι οι ΓΚΑΝΓΚΣΤΕΡΣ της vodafone, το διαβάζουν το νήμα, γιατί το site αυτό είναι από τα μεγαλύτερα στην Ελλάδα.

    Να τους "κλέψω" (εντός εισαγωγικών), μπορεί να το κάνω (στην ουσία λειτουργώ στο πλαίσιο που μου επιτρέπουν οι κανόνες του προγράμματός μου, επομένως είναι νόμιμο). Να με κλέψουν ΟΧΙ δεν θα το δεχθώ, με αυτόν τον βάναυσο τρόπο. Γι' αυτό και εγώ θα αφήνω τη γραμμή σε διεθνή κλήση ανοιχτή χωρίς να το χρειάζομαι (γιατί καλύπτεται από τα απεριόριστα διεθνή του προγράμματός μου) ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ Η σκύλα Η VODAFONE το χονδρικό κόστος της κλήσης. Πόλεμο θέλουν, ΠΟΛΕΜΟ θα έχουν.

    Πρέπει όλοι να έχουμε μια γραμμή internet (είναι ένα έξοδο που δεν μπορούμε να το αποφύγουμε, το επίγειο ιντερνετ) και να βάλουμε όλοι VOIP.

    Ό,ποιος είναι μάγκας και έχει μάλιστα φτιάξει GSM-to-home double play gateway (δηλαδή από το κινητό μου, ό,που κι αν είμαι δρομολογώ τις κλήσεις μέσα του σταθερού DP του σπιτιού) ή ό,ποιος χρησιμοποιεί voip (π.χ. interelecom με κόστος 5 ευρώ για 500 λεπτά σε σταθερά ΚΑΙ ΚΙΝΗΤΑ, δηλαδή κόστος 0.01 για κάθε λεπτό ομιλίας σε οποιοαδήποτε σταθερό και κινητό, ΧΩΡΙΣ ελάχιστη χρέωση), ό,ποιος το κάνει αυτό είναι μάγκας. Και μπορείς να το χρησιμοποιείς από παντού σε όλον τον πλανήτη (ό,που έχει ιντερνετ).

    Δεν κάνω διαφήμιση, αλλά, ρε παιδιά έλεος ας τους τιμωρήσουμε κάποτε γι' αυτές τις αλητείες που κάνουν!

    Ευχαριστώ

  3. #18
    Εγγραφή
    21-11-2002
    Περιοχή
    Britannia
    Μηνύματα
    1.267
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Shared
    Ταχύτητα
    21600/508
    ISP
    Forthnet
    Router
    Draytek Vigor 2700VG
    Αυτά δεν γίνονται ούτε στις μπανανίες.
    Τέλος για να αγοράσεις κάρτα , λες και η υπηρεσία δεν παρέχεται με κόστος...
    Πως θα σας φαινόταν αν για να μπείτε στο super market σας χρέωναν τέλος εισόδου , θα ξαναπηγαίνατε;
    Πως θα σας φαινόταν αν για να μπείτε στην τράπεζα να κάνετε μια συναλλαγή σας χρέωναν τέλος εισόδου , θα ξαναπηγαίνατε;

    ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ , τα κάνετε στην Ελλαδίτσα με τον κόσμο να πεινάει ενώ στην Αγγλία τα δίνετε ΟΛΑ ΔΩΡΕΑΝ.

    Δείξτε καταναλωτικά αντανακλαστικά και κάντε ομαδικά φορητότητες , μην το επιτρέπεψετε να περάσει ΚΑΙ ΑΥΤΟ.
    Are you with Us?

  4. #19
    Το avatar του μέλους MIKU
    MIKU Guest
    Έχει δίκιο!!!Ξυπνάτε!!!!

  5. #20
    Εγγραφή
    01-11-2003
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.639
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    FritzBox 5530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Lord_British Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτά δεν γίνονται ούτε στις μπανανίες.
    Τέλος για να αγοράσεις κάρτα , λες και η υπηρεσία δεν παρέχεται με κόστος...
    Πως θα σας φαινόταν αν για να μπείτε στο super market σας χρέωναν τέλος εισόδου , θα ξαναπηγαίνατε;
    Πως θα σας φαινόταν αν για να μπείτε στην τράπεζα να κάνετε μια συναλλαγή σας χρέωναν τέλος εισόδου , θα ξαναπηγαίνατε;

    ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ , τα κάνετε στην Ελλαδίτσα με τον κόσμο να πεινάει ενώ στην Αγγλία τα δίνετε ΟΛΑ ΔΩΡΕΑΝ.

    Δείξτε καταναλωτικά αντανακλαστικά και κάντε ομαδικά φορητότητες , μην το επιτρέπεψετε να περάσει ΚΑΙ ΑΥΤΟ.
    Ομαδικά φορητοτητες που;
    Στην Cyta μονο (χλωμό το κόβω αφου όλοι είναι εθισμενοι στα mb)
    , μια και οι άλλοι το έχουν ηδη η ετοιμάζονται να το κάνουν.

  6. #21
    Εγγραφή
    02-02-2008
    Μηνύματα
    408
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Αίσχος!
    Μήπως είναι παράνομη αυτή η χρέωση;

  7. #22
    Εγγραφή
    18-10-2011
    Ηλικία
    62
    Μηνύματα
    450
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MIKU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πόσες μέρες, λέτε θα κανει η κοσμοτε να ακολουθήσει;;
    Σε ενα μηνα δηλ.25μερες....

  8. #23
    Το avatar του μέλους MIKU
    MIKU Guest
    χαχαχα...πάντως τους αξίζει ομαδική φορητότητα ,αρχικα προς κοσμοτε(μήπως το δουν αυτό και δεν ακολουθήσουν) και αν ακολουθήσουν τότε ομαδική προς cyta.

  9. #24
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    θα ηθελα να σε διορθωσω το πακετο στην intertelecom με 500 λεπτα προς ολους με 5 ευρω καταναλώνονται με βήμα χρέωσης τα 60 δευτερόλεπτα με ελάχιστη χρέωση τα 60 δευτερόλεπτα , αρα πρακτικα με χρεωση ανα λεπτο . πχ αμα μιλησεις 2 λεπτα και 3 δευτερολεπτα θα σου αφαιρεσει 3 λεπτα , αυτο που δεν εχει οτι το πακετο ληγει σε 30 ημερες , ενω στην vodafone καρτοκινητη μπορεις αμα ενεργοποιησεις το ιδιο πακετο πχ στο cu μπορεις να μεταφερεις τον δωρεαν χρονο ομιλιας στον επομενο μηνα και αμα εχεις και mb και μυνηματα το ιδιο και ετσι αμα τον επομενο μηνα εχεις κανει λιγοτερη χρηση και τον επομενο μηνα περισσοτερη απο το πακετο δεν σε χρεωνει κατι επιπλεον , εξυπηρετει πολυ! αλλα πολλες φορες στοκαρουμε τοσα λεπτα και mb και μυνηματα και τελικα η χρηση μας ειναι πολυ μικροτερη και εχουμε πληρωσει πχ 10 ευρω καρτα! , αλλα ειναι καθαρα θεμα χρησης μπορει καποιος να μην εχει ιντερνετ παντου οποτε δεν μπορει να κανει κληση voip οποτε δεν τον βολευει πχ σε μια κληση εκτακτης αναγκης σε ενα σημειο που δεν θα εχει σημα 3g. το ειδα και σε εμενα πχ λεω να μην βαλω χρονο ομιλιας στο καρτοκινητο και να στειλω sms απο το do sms που ειναι πιο φθηνα απο την vodafone αλλα εστειλα τοσα πολλα μυνηματα που με ενα πακετο μυνηματων θα μου εβγαινε σαφως πιο φθηνοτερα! ιδιαιτερα αμα καποιος εχει και την ευρωπαικη καρτα νεων την προσφορα στο cu που με 10 ευρω καρτα σου δινει 10 ευρω μπονους οποτε μπορεις να βαζεις καρτα καθε 2 μηνα . αρα μοιραζεις στην μεση της καρτες που βαζεις ετησιως. Επισης μπορεις και με χρονοκαρτα να παρεις απο οποιασδηποτε τηλεφωνο σταθερο ή κινητο και η καρτα πχ των 6 ευρω διαρκει για 3μηνες απο την πρωτη ενεργοποιηση ξερω οτι πρακτικα δεν εξυπηρετει στο κινητο διοτι πρεπει να πληκτρολογησεις το τηλεφωνο αλλα για καποιον που κανει ελαχιστες κλησεις για 3 μηνες ειναι καλυμμενος με την ιδια καρτα και αμα δεν εχει σημα παιρνει απο οποιασδηποτε τηλεφωνο κινητο ή σταθερο αλλα και καρτοτηλεφωνο αρκει να εχει μαζι του την καρτα ! ( μια συμβουλη η καρτο Αλλο συμφερει περισσοτερο διοτι δινει 1 μηνα ακομα χρηση , ενω η χρονοκαρτα επειδη δινει δωρεαν επιπλεον λεπτα ομιλιας σε ευρω μειωνουνε τον χρονο ληξης της 1 μηνα μειον αυτο εχω παρατηρησει!).

  10. #25
    Εγγραφή
    09-02-2010
    Μηνύματα
    713
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΡΟΣΤΑΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnmegarythmos Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα ηθελα να σε διορθωσω το πακετο στην intertelecom με 500 λεπτα προς ολους με 5 ευρω καταναλώνονται με βήμα χρέωσης τα 60 δευτερόλεπτα με ελάχιστη χρέωση τα 60 δευτερόλεπτα , αρα πρακτικα με χρεωση ανα λεπτο . πχ αμα μιλησεις 2 λεπτα και 3 δευτερολεπτα θα σου αφαιρεσει 3 λεπτα , αυτο που δεν εχει οτι το πακετο ληγει σε 30 ημερες , ενω στην vodafone καρτοκινητη μπορεις αμα ενεργοποιησεις το ιδιο πακετο πχ στο cu μπορεις να μεταφερεις τον δωρεαν χρονο ομιλιας στον επομενο μηνα και αμα εχεις και mb και μυνηματα το ιδιο και ετσι αμα τον επομενο μηνα εχεις κανει λιγοτερη χρηση και τον επομενο μηνα περισσοτερη απο το πακετο δεν σε χρεωνει κατι επιπλεον , εξυπηρετει πολυ! αλλα πολλες φορες στοκαρουμε τοσα λεπτα και mb και μυνηματα και τελικα η χρηση μας ειναι πολυ μικροτερη και εχουμε πληρωσει πχ 10 ευρω καρτα! , αλλα ειναι καθαρα θεμα χρησης μπορει καποιος να μην εχει ιντερνετ παντου οποτε δεν μπορει να κανει κληση voip οποτε δεν τον βολευει πχ σε μια κληση εκτακτης αναγκης σε ενα σημειο που δεν θα εχει σημα 3g. το ειδα και σε εμενα πχ λεω να μην βαλω χρονο ομιλιας στο καρτοκινητο και να στειλω sms απο το do sms που ειναι πιο φθηνα απο την vodafone αλλα εστειλα τοσα πολλα μυνηματα που με ενα πακετο μυνηματων θα μου εβγαινε σαφως πιο φθηνοτερα! ιδιαιτερα αμα καποιος εχει και την ευρωπαικη καρτα νεων την προσφορα στο cu που με 10 ευρω καρτα σου δινει 10 ευρω μπονους οποτε μπορεις να βαζεις καρτα καθε 2 μηνα . αρα μοιραζεις στην μεση της καρτες που βαζεις ετησιως. Επισης μπορεις και με χρονοκαρτα να παρεις απο οποιασδηποτε τηλεφωνο σταθερο ή κινητο και η καρτα πχ των 6 ευρω διαρκει για 3μηνες απο την πρωτη ενεργοποιηση ξερω οτι πρακτικα δεν εξυπηρετει στο κινητο διοτι πρεπει να πληκτρολογησεις το τηλεφωνο αλλα για καποιον που κανει ελαχιστες κλησεις για 3 μηνες ειναι καλυμμενος με την ιδια καρτα και αμα δεν εχει σημα παιρνει απο οποιασδηποτε τηλεφωνο κινητο ή σταθερο αλλα και καρτοτηλεφωνο αρκει να εχει μαζι του την καρτα ! ( μια συμβουλη η καρτο Αλλο συμφερει περισσοτερο διοτι δινει 1 μηνα ακομα χρηση , ενω η χρονοκαρτα επειδη δινει δωρεαν επιπλεον λεπτα ομιλιας σε ευρω μειωνουνε τον χρονο ληξης της 1 μηνα μειον αυτο εχω παρατηρησει!).
    ΣΧΕΤΙΚΑ με vogafone, εεε συγγνώμη.. vodafone ήθελα να πω,
    Σωστές οι επισημάνσεις, για την ελάχιστη διάρκεια κλήσης, αλλά προσωπικά με ενδιαφέρει ότι βλέπω πακέτο με 500 λεπτά προς κινητά/σταθερά και πληρώνω 5 ευρώ, που με απλή διαίρεση δίνει 0.01 ανά λεπτό ΓΙΑ ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ οποιοδήποτε κινητό. Είναι σωστό όμως αυτό που λες για την ελάχιστη διάρκεια κλήσης 60'' (και πάλι είναι καλύτερο από τα 3 λεπτά) και την μηναία ισχύ του πακέτου.

    Η μαγκιά είναι επίσης ότι μπορείς να κάνεις την κλήση και μέσω callback (με διπλή χρέωση) οπότε πληρώνεις 0.02 ανά λεπτό αλλά η ποιότητα είναι καλύτερη γιατί και τα δύο σκέλη της κλήσης δρομολογούνται μέσω 3G/GSM, αντί voip.

    Για το vodafone cu, είχα πάντα μια απορία, εάν έχεις μαζέψει αρκετό υπόλοιπο με πακέτα cu exclusive 5 και έναν μήνα βάλεις cu exclusive 7, τότε χάνεις το συσσωρευμένο υπόλοιπο ή γίνεται carry over και στον επόμενο μήνα;

    Νομίζω ότι το ποιο βολικό τελικά είναι ένας betamax provider με χαμηλό κόστος κλήσης και χρήση callback χωρίς connection fee (για να μην έχεις θέματα ποιότητας της κλήσης και να μην χρειάζεσαι πολύ data σε internet για να κάνεις την κλήση)

    Είναι κάτι που μπορεί να το κάνει ο οποιοσδήποτε τα επόμενα 5 λεπτά που μιλάμε με ελάχιστο setup, χωρίς να λήγει το υπόλοιπό του κάθε μήνα.

    Αυτό με την ευρωπαϊκή κάρτα νέων καλό tip, θα το ψάξω.
    Ευχαριστώ

  11. #26
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.280
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Zte h267a
    σε σχεση με το προηγουμενο ποστ σου μια διευκρινηση: δεν αυξανονται τα φοιτητικα πακετα της βονταφον,αλλα τα special που οπως γραφει αφορουν αυτους που ειχαν φοιτητικο,ελεγχθηκαν και βρεθηκε οτι εληξε το πασο.Νομιζω στην ουσια σε αυτη την κατηγορια δεν ειναι παρα πολλοι (ισως αυξηθουν βεβαια).

  12. #27
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    αρα αμα ελενχουνε και βρουνε τα πασο που εχουνε ληξει σε οσους εχουνε ληξει καλα κρασια δεν το κοβω να γινει σε ολους , απο την αλλη και οι παροχες που δινουνε στο special καλες ειναι ακριβως οι μισες παροχες και παλι αρκετο χρονος ομιλιας ειναι . το πακετο του ενος 1 ευρω κοβεται αμα γινει καποιος special ; επισης οι δωρεαν παροχες με 600 λεπτα προς cu και 600mb δεν σταματανε ; ετσι δεν ειναι; .

  13. #28
    Εγγραφή
    09-02-2010
    Μηνύματα
    713
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΡΟΣΤΑΝ
    Μπορεί κάποιος να ξεκαθαρίσει τη διαφορά cu exclusive με τα special.
    Μπερδεύτηκα εντελώς.

    Παλιά αγόραζα το student exclusive 4 με 4 ευρώ
    Τώρα βλέπω ότι υπάρχει ένα student exclusive 6 με 6 ευρώ.

    Δεν βλέπω "special" πακέτα στον λογαριασμό μου, παρά μόνο exclusive.

    ΑΚΥΡΟ:
    Δείτε εδώ
    http://www.vodafone.gr/portal/client...eleaseId=40508
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος almounia : 02-10-17 στις 14:07.

  14. #29
    Εγγραφή
    23-07-2008
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    44
    Downloads
    21
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/110092
    ISP
    Nova
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    36.5(dB) / 3.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από almounia Εμφάνιση μηνυμάτων

    Για το vodafone cu, είχα πάντα μια απορία, εάν έχεις μαζέψει αρκετό υπόλοιπο με πακέτα cu exclusive 5 και έναν μήνα βάλεις cu exclusive 7, τότε χάνεις το συσσωρευμένο υπόλοιπο ή γίνεται carry over και στον επόμενο μήνα;
    Αμα βάλεις το 7 δεν αλλάζει κάτι στο 5.
    Οταν φτάσει η ημερομηνία λήξης του 5 ο,τι έχεις συσσωρευμένο απλά λήγει και μένει το 7.

  15. #30
    Εγγραφή
    02-06-2002
    Περιοχή
    Ν. Ιωνία
    Μηνύματα
    768
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100Mb/100Mb
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από almounia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρέπει όλοι να έχουμε μια γραμμή internet (είναι ένα έξοδο που δεν μπορούμε να το αποφύγουμε, το επίγειο ιντερνετ) και να βάλουμε όλοι VOIP.

    Ό,ποιος είναι μάγκας και έχει μάλιστα φτιάξει GSM-to-home double play gateway (δηλαδή από το κινητό μου, ό,που κι αν είμαι δρομολογώ τις κλήσεις μέσα του σταθερού DP του σπιτιού) ή ό,ποιος χρησιμοποιεί voip (π.χ. interelecom με κόστος 5 ευρώ για 500 λεπτά σε σταθερά ΚΑΙ ΚΙΝΗΤΑ, δηλαδή κόστος 0.01 για κάθε λεπτό ομιλίας σε οποιοαδήποτε σταθερό και κινητό, ΧΩΡΙΣ ελάχιστη χρέωση), ό,ποιος το κάνει αυτό είναι μάγκας. Και μπορείς να το χρησιμοποιείς από παντού σε όλον τον πλανήτη (ό,που έχει ιντερνετ).
    Εγώ πάντως με το VoIP έχω βολευτεί, πάμφτηνες κλήσεις όχι ανα τρίλεπτο, κι έχω καταργήσει το κόστος του roaming πριν το καταργήσουν αυτοί. Χτυπάει σε όποιο WiFi κι αν είμαι, πληρώνω MB μόνο αν είμαι στο δρόμο (αν και σπανίως θέλω να μιλάω περπατόντας).
    Bye bye πακέτο λεπτών από το κινητό!
    Όταν είχατε PSTN, είχα ISDN. Όταν περιμένατε να πάει 22:00 για να πληρώσετε μισή χρονοχρέωση, εγώ είχα flat rate GPRS. Όταν βάλατε ADSL Shared LLU, εγώ είχα SDSL full LLU. Όταν αναβαθμίσατε σε 2play ADSL2, εγώ είχα 3play ADSL2+ Annex M. Kαι τώρα που ψάχνετε για VDSL, εγώ έχω ήδη FTTH.

Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-17, 15:51
  2. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-08-17, 12:04
  3. Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-07-17, 10:30
  4. Μηνύματα: 70
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-07-17, 02:32
  5. Μηνύματα: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-05-17, 14:43

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας