Εμφάνιση 1-4 από 4

Θέμα: Fastpath

  1. #1
    Εγγραφή
    01-10-2017
    Ηλικία
    28
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα. Έχω κάνει αίτηση εδώ και 15 μέρες για fast path, αλλά δεν έχει ενεργοποιηθεί ακόμα. Έχω καλέσει την τεχνική υποστήριξη 4 φορές και με έχει διαβεβαιώσει πως θα ενεργοποιηθεί πολύ σύντομα, πράγμα που δεν έγινε ποτέ. Γνωρίζω ότι είναι απλό να ενεργοποιηθεί η γραμμή και όλοι οι γείτονές μου το έχουν,οπότε θα μπορούσε κανείς να με ενημερώσει γιατί παίρνει τόσο χρόνο; Το θεωρώ απαράδεκτο να μην έχει διευθετηθεί το ζήτημα τόσο καιρό.

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.347
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα Zekeo,

    Θα ήθελες να μας ενημερώσεις σε pm με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου ώστε να μπορέσουμε να ελέγξουμε την αναφορά σου;

    Γεωργία, Nova Support

  3. #3
    Εγγραφή
    01-10-2017
    Ηλικία
    28
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Ανοίγω πάλι το θέμα διότι έκλεισε χωρίς να έχει διευθετηθεί το ζήτημα. Ακολουθεί ο προηγούμενος σύνδεσμος:https://www.adslgr.com/forum/threads/1016527-Fastpath
    Η απάντηση που μου δόθηκε είναι η εξής:
    Καλησπέρα και από εδώ Zekeo,

    Θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε ότι σύμφωνα και με την ενημέρωση που έχεις λάβει τηλεφωνικά είναι δρομολογημένες οι απαραίτητες ενέργειες για την εφαρμογή του fastpath στην γραμμή σου.

    Με την ολοκλήρωση των αντίστοιχων ενεργειών θα υπάρξει ενημέρωση σου στο κινητό τηλέφωνο επικοινωνίας σου.

    Γεωργία, Nova Support

    Μπορείτε να μου απαντήσετε λοιπόν στην αρχική μου ερώτηση, δηλαδή γιατί παίρνει τόσον καιρό και πόσο θα πάρει ακριβώς ώστε να ξέρω αν θα αλλάξω πάροχο; Το ping είναι πολύ σημαντικό για το online gaming και δεν διατίθεμαι να υπομείνω περαιτέρω ασαφείς καθυστερήσεις.

  4. #4
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.347
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλημέρα Zekeo,

    Κατανοούμε την αναστάτωση που έχει προκύψει λόγω της καθυστέρησης στην ολοκλήρωση του αιτήματος, καθώς και τη δυσκολία που παρουσιάζεται στην καθημερινή σου επικοινωνία και ψυχαγωγία.

    Ωστόσο, σύμφωνα και με όσα αναφέραμε στο νεότερο προσωπικό σου μήνυμα το οποίο λάβαμε, έχουμε φροντίσει για την επίσπευση των απαιτούμενων ενεργειών και πλέον έχει ολοκληρωθεί η ενεργοποίηση fastpath στη γραμμή σου.

    Παραμένουμε στη διάθεσή σου για οτιδήποτε χρειαστείς.

    Αλέξης, Nova Support

Παρόμοια Θέματα

  1. Ενεργοποίηση Wind VDSL & Fastpath
    Από m4rd4v στο φόρουμ Wind VDSL
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-09-17, 17:47
  2. Αλλαγή σε fastpath
    Από MAT9 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-01-17, 11:10
  3. pings και fastpath με annex M
    Από user2163 στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-11-16, 01:32

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας