Σελ. 5 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 61-75 από 93
  1. #61
    Εγγραφή
    09-06-2007
    Περιοχή
    ΠΕΛΛΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    12.681
    Downloads
    15
    Uploads
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE VDSL2
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Router
    H1600
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω προσωπικα, ποτε δεν μπορεσα να κανω μια χαρα τη δουλεια μου με τα android κινητα των 200€.
    Ουτε Spotify/Appe Music μπορεσα να ακουσω απροβληματιστα, ουτε το εταιρικο inbox (περιπου στα 1000 mails) διαχειριζοταν σωστα ουτε η αυτονομια ηταν ανεκτη.
    Και μπορω να συνεχισω τη λιστα.

    Το "κανω τη δουλεια μου" ειναι σχετικο και διαφερει απο χρηστη σε χρηστη.
    Δηλαδή σε συγγενείς μου άσχετους που τους πήρα RN4 και περάστηκε LineageOS με αυτόματα updates έχασαν κάτι από τον χρόνο τους;
    Απευθύνομαι σε τεχνολογικό φόρουμ, όταν έλεγα οτι περνάς κάτι από το xda, φαντάζομαι μερικά κλικ και 2 swype δεν είναι δύσκολα.
    Επίσης δεν αναφέρθηκα σε κινητά αμφιβόλου προελευσεως και root αμφιβόλλων τεχνικών. Επίσημο ξεκλείδωμα από την εταιρία και από εταιρία που πουλάει εκατομμύρια συσκευές και έχει επίσημο service στην Ελλάδα. Όχι ταγκανίκα.
    Προσωπική γνώμη μια χαρά δουλεύουν τα apps και όσο για την αυτονομία, δεν πιάνει ούτε στο μικρό δακτυλάκι το RN4 οποιοδήποτε iPhone/Pixel υπό τις ίδιες συνθήκες χρήσης. De facto από αυτοματοποιημένα tests.
    Τώρα σίγουρα η απόλυτη ξεγνοιασιά των iphone/pixel (μόνο αυτές προς το παρόν δίνουν σε όλα τα κινητά τους security updates έγκαιρα) πληρώνεται.

    Αλλά... 740 ευρώ στην τσέπη..
    Δεν κρίνω τις ανάγκες και την τσέπη του καθενός.
    Αλλά ο μέσος χρήστης δεν έχει 1000 emails εταιρικό inbox.
    Παρόλα αυτά είναι καλό να σπρώχνεται η τεχνολογία ακόμη και πολύ ακριβή αλλιώς δεν θα είχε φτάσει η Xiaomi να δίνει τέτοια πράγματα σε αυτήν την τιμή.
    Το δικαίωμά σου να μιλάς δεν περιλαμβάνει την υποχρέωσή μου να σε πάρω στα σοβαρά.

  2. #62
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manosdoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή σε συγγενείς μου άσχετους που τους πήρα RN4 και περάστηκε LineageOS με αυτόματα updates έχασαν κάτι από τον χρόνο τους;
    Απευθύνομαι σε τεχνολογικό φόρουμ, όταν έλεγα οτι περνάς κάτι από το xda, φαντάζομαι μερικά κλικ και 2 swype δεν είναι δύσκολα.
    Επίσης δεν αναφέρθηκα σε κινητά αμφιβόλου προελευσεως και root αμφιβόλλων τεχνικών. Επίσημο ξεκλείδωμα από την εταιρία και από εταιρία που πουλάει εκατομμύρια συσκευές και έχει επίσημο service στην Ελλάδα. Όχι ταγκανίκα.
    Προσωπική γνώμη μια χαρά δουλεύουν τα apps και όσο για την αυτονομία, δεν πιάνει ούτε στο μικρό δακτυλάκι το RN4 οποιοδήποτε iPhone/Pixel υπό τις ίδιες συνθήκες χρήσης. De facto από αυτοματοποιημένα tests.
    Τώρα σίγουρα η απόλυτη ξεγνοιασιά των iphone/pixel (μόνο αυτές προς το παρόν δίνουν σε όλα τα κινητά τους security updates έγκαιρα) πληρώνεται.

    Αλλά... 740 ευρώ στην τσέπη..
    Δεν κρίνω τις ανάγκες και την τσέπη του καθενός.
    Αλλά ο μέσος χρήστης δεν έχει 1000 emails εταιρικό inbox.
    Παρόλα αυτά είναι καλό να σπρώχνεται η τεχνολογία ακόμη και πολύ ακριβή αλλιώς δεν θα είχε φτάσει η Xiaomi να δίνει τέτοια πράγματα σε αυτήν την τιμή.
    Ειπα μονο οτι το "κανω τη δουλεια μου" διαφερει απο χρηστη σε χρηστη.
    Αλλα μερικοι το γενικευετε.

    Οχι λοιπον, δεν κανουν ολοι τη δουλεια τους με 200€
    Κι ουτε εχουν ολοι τη διαθεση να ασχολουνται με xda, με bugs και παρακαλια σε developers για updates.
    Ασε με να ξερω καλυτερα αν ειναι μερικα κλικ και 2 swypes, 7 χρονια συχναζω στο xda απο Android 2.0.
    Με το συμπαθειο, δεν εισαι το κεντρο του κοσμου για να σκεφτονται ολοι οι χρηστες οπως σκεφτεσαι εσυ.

    Οσον αφορα την αυτονομια - λαβε υποψη σου οτι μιλαμε και για πολυ πιο δυνατο chipset με παρομοια αυτονομια.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Hetfield : 07-10-17 στις 10:18.

  3. #63
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.583
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Hetfield προφανώς αγόρασες κακή σύσκευή στα 200€ (οι περισσότερες είναι μετριότητες, ειδικά μέχρι το 2015 με συσκευή των 200€ είχες πολλούς περιορισμούς) και τώρα προσπαθείς να γενικεύσεις την κακή σου εμπειρία σε κανόνα.
    Με άλλα λόγια νομίζεις ότι εσύ είσαι το κέντρο του κόσμου.

  4. #64
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.627
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειπα μονο οτι το "κανω τη δουλεια μου" διαφερει απο χρηστη σε χρηστη.
    Αλλα μερικοι το γενικευετε.

    Οχι λοιπον, δεν κανουν ολοι τη δουλεια τους με 200€
    Κι ουτε εχουν ολοι τη διαθεση να ασχολουνται με xda, με bugs και παρακαλια σε developers για updates.
    Ασε με να ξερω καλυτερα αν ειναι μερικα κλικ και 2 swypes, 7 χρονια συχναζω στο xda απο Android 2.0.
    Με το συμπαθειο, δεν εισαι το κεντρο του κοσμου για να σκεφτονται ολοι οι χρηστες οπως σκεφτεσαι εσυ.

    Οσον αφορα την αυτονομια - λαβε υποψη σου οτι μιλαμε και για πολυ πιο δυνατο chipset με παρομοια αυτονομια.
    Σου απάντησα ήδη πιο πάνω ότι κάνω ότι κάνεις με συσκευή που ανέφερα συμπ. του κόστους και δεν απάντησες.

    Μην είσαι απόλυτος. Πάντα ανάλογα τη συσκευή. Φυσικά όταν πας σε flagship οι πιθανότητες να βγει μάπα το καρπούζι μηδενίζονται αλλά για κάθε άλλο range υπάρχει τόνος πληροφορίας στο διαδίκτυο.

  5. #65
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με άλλα λόγια νομίζεις ότι εσύ είσαι το κέντρο του κόσμου.
    όχι απλά έχει λεφτά για να ζητάει ποιότητα και όχι χρόνο για χάσιμο
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  6. #66
    Εγγραφή
    10-06-2011
    Περιοχή
    offroad
    Μηνύματα
    2.621
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    800/150
    ISP
    Get Norway
    Router
    OPNsense
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    όχι απλά έχει λεφτά για να ζητάει ποιότητα και όχι χρόνο για χάσιμο
    Τρωλλαροντας στο adslgr η ξεκατινιαζοντας κάθε μέρα τα λειτουργικά είναι δημιουργίκος χρόνος ε;

  7. #67
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από patch Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τρωλλαροντας στο adslgr η ξεκατινιαζοντας κάθε μέρα τα λειτουργικά είναι δημιουργίκος χρόνος ε;
    όπως τη βρίσκει κανείς...
    (αν και o στόχος ήταν να απαντήσω στο ίδιο ύφος με μήνυμα του lewton )
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  8. #68
    Εγγραφή
    21-03-2010
    Μηνύματα
    1.743
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ένα μεγάλο πρόβλημα με τα android βρε παιδιά είναι ότι μαζεύουν .... μπίχλα.

    Ακόμα και τα flagship.

    Κάθε φορά που σκέφτομαι να γυρίσω σε αντροιντ ακούω ότι "πάει φτιάχτηκε αυτό δεν συμβαίνει τώρα" (είναι η κλασική ατάκα για κάθε παθογένεια του αντροιντ...) αλλά με ψάξιμο βρίσκω ότι ισχύει ακόμα...

    Ένα καινούριο android τηλέφωνο δεν έχει σχεδόν διαφορά από iphone. Δεν λαγκάρει πουθενά και είναι σβέλτο.

    Αλλά αν κρατήσεις ένα android 2 χρόνια χωρίς factory reset γίνεται μπάχαλο. Έχω δει galaxy s7 -πόσο πιο καινούριο δηλαδή;- να λαγκάρει. Και να επανέρχεται μετά από factory reset. Ο αντίλογος είναι "το φορτώνεις με αηδίες". Ναι άλλα στο iphone όσες αηδίες κι αν φόρτωσα, 3 χρόνια χρήσης πηγαίνει όπως πήγαινε όταν το πρωτοπήρα...

    Δεν είμαι τεχνολογικά αμαθής. Προσέχω τί εγκαθιστώ. Το android μοιάζει με windows 98.... αρχίζει να γίνεται αργό με τη χρήση... Ούτε στα σύγχρονα windows δεν κάνεις τόσα format ("factory reset").

    Και ξέρω ότι μπορεί να μου καταλογίσουν fanboyισμο μ'αυτά που γράφω και θα είναι τελείως άδικο. Σιχαίνομαι τους περιορισμούς της apple. Σιχαίνομαι τη νοοτροπία "deal with it" όταν βγάζουν απαραίτητες θύρες (headphone) ή μας γυρίζουν στα... gestures ή καταργούν το touchid γιατί το home button χαλάει την μόστρα ενός... bezeless κινητού. ΘΕΛΩ να αγαπήσω τα android και να παρατήσω τα iphone αλλά δεν μου το κάνουν εύκολο...

    Yπάρχει εκεί έξω ένα πολύ μεγάλο ακροατήριο που αντιπαθεί την apple και τις πολιτικές της και αγοράζει iphone. Κάτι πρέπει να πάει στραβά με τα android, εκτός αν είμαστε απλοί μαζόχες.

    ...τέλος ξεσπάσματος..

  9. #69
    Εγγραφή
    02-06-2002
    Περιοχή
    Ν. Ιωνία
    Μηνύματα
    768
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100Mb/100Mb
    ISP
    Inalan
    Τι ωραίο κινητό...ΝΟΤ.
    1) Μη αποσπώμενη μπαταρία.
    2) Δεν παίρνει LineAge ούτε κανένα άλλο λειτουργικό σύστημα.
    => Σ'αυτή την τιμή υπάρχουν άλλα καλύτερα κινητά.
    Όταν είχατε PSTN, είχα ISDN. Όταν περιμένατε να πάει 22:00 για να πληρώσετε μισή χρονοχρέωση, εγώ είχα flat rate GPRS. Όταν βάλατε ADSL Shared LLU, εγώ είχα SDSL full LLU. Όταν αναβαθμίσατε σε 2play ADSL2, εγώ είχα 3play ADSL2+ Annex M. Kαι τώρα που ψάχνετε για VDSL, εγώ έχω ήδη FTTH.

  10. #70
    Εγγραφή
    07-01-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    1.075
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16214/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
    Router
    Fritz!Box 7330
    SNR / Attn
    9(dB) / 3(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από marcus1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ένα μεγάλο πρόβλημα με τα android βρε παιδιά είναι ότι μαζεύουν .... μπίχλα.

    Ακόμα και τα flagship.

    Κάθε φορά που σκέφτομαι να γυρίσω σε αντροιντ ακούω ότι "πάει φτιάχτηκε αυτό δεν συμβαίνει τώρα" (είναι η κλασική ατάκα για κάθε παθογένεια του αντροιντ...) αλλά με ψάξιμο βρίσκω ότι ισχύει ακόμα...

    Ένα καινούριο android τηλέφωνο δεν έχει σχεδόν διαφορά από iphone. Δεν λαγκάρει πουθενά και είναι σβέλτο.

    Αλλά αν κρατήσεις ένα android 2 χρόνια χωρίς factory reset γίνεται μπάχαλο. Έχω δει galaxy s7 -πόσο πιο καινούριο δηλαδή;- να λαγκάρει. Και να επανέρχεται μετά από factory reset. Ο αντίλογος είναι "το φορτώνεις με αηδίες". Ναι άλλα στο iphone όσες αηδίες κι αν φόρτωσα, 3 χρόνια χρήσης πηγαίνει όπως πήγαινε όταν το πρωτοπήρα...

    Δεν είμαι τεχνολογικά αμαθής. Προσέχω τί εγκαθιστώ. Το android μοιάζει με windows 98.... αρχίζει να γίνεται αργό με τη χρήση... Ούτε στα σύγχρονα windows δεν κάνεις τόσα format ("factory reset").

    Και ξέρω ότι μπορεί να μου καταλογίσουν fanboyισμο μ'αυτά που γράφω και θα είναι τελείως άδικο. Σιχαίνομαι τους περιορισμούς της apple. Σιχαίνομαι τη νοοτροπία "deal with it" όταν βγάζουν απαραίτητες θύρες (headphone) ή μας γυρίζουν στα... gestures ή καταργούν το touchid γιατί το home button χαλάει την μόστρα ενός... bezeless κινητού. ΘΕΛΩ να αγαπήσω τα android και να παρατήσω τα iphone αλλά δεν μου το κάνουν εύκολο...

    Yπάρχει εκεί έξω ένα πολύ μεγάλο ακροατήριο που αντιπαθεί την apple και τις πολιτικές της και αγοράζει iphone. Κάτι πρέπει να πάει στραβά με τα android, εκτός αν είμαστε απλοί μαζόχες.

    ...τέλος ξεσπάσματος..
    Τα πάντα έχουν να κάνουν με το τι εφαρμογές βάζεις. Δηλαδή δεν μπορώ να αντιληφθώ ότι σε ικανοποιεί η ταχύτητα πχ του s7 στην αρχή και μετά είναι για πέταμα... Μόνο αν έχεις πολλές background εφαρμογές. Το iPhone κόβει αυτές τις εφαρμογές. Για άλλους καλό για άλλους κακό. Αν προσέχεις τι βάζεις δεν νομίζω να έχεις θέμα. Εγώ επίσης ξέρω πολύ κόσμο στο Android σε νεότερα συνήθως που δεν έχει κανένα θέμα. Πιο πολύ στα παλιότερα είχαν με το κλασικό.... Ο χώρος εξαντλείται. Τώρα από τα 16gb και πάνω νομίζω δεν υπάρχει πρόβλημα.

  11. #71
    Εγγραφή
    07-12-2011
    Μηνύματα
    96
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4998
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΚΑΛΗ
    Router
    Speedport 2i - Asus AC68U
    SNR / Attn
    12,5(dB) / 10,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από marcus1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ένα μεγάλο πρόβλημα με τα android βρε παιδιά είναι ότι μαζεύουν .... μπίχλα.

    Ακόμα και τα flagship.

    Κάθε φορά που σκέφτομαι να γυρίσω σε αντροιντ ακούω ότι "πάει φτιάχτηκε αυτό δεν συμβαίνει τώρα" (είναι η κλασική ατάκα για κάθε παθογένεια του αντροιντ...) αλλά με ψάξιμο βρίσκω ότι ισχύει ακόμα...

    Ένα καινούριο android τηλέφωνο δεν έχει σχεδόν διαφορά από iphone. Δεν λαγκάρει πουθενά και είναι σβέλτο.

    Αλλά αν κρατήσεις ένα android 2 χρόνια χωρίς factory reset γίνεται μπάχαλο. Έχω δει galaxy s7 -πόσο πιο καινούριο δηλαδή;- να λαγκάρει. Και να επανέρχεται μετά από factory reset. Ο αντίλογος είναι "το φορτώνεις με αηδίες". Ναι άλλα στο iphone όσες αηδίες κι αν φόρτωσα, 3 χρόνια χρήσης πηγαίνει όπως πήγαινε όταν το πρωτοπήρα...

    Δεν είμαι τεχνολογικά αμαθής. Προσέχω τί εγκαθιστώ. Το android μοιάζει με windows 98.... αρχίζει να γίνεται αργό με τη χρήση... Ούτε στα σύγχρονα windows δεν κάνεις τόσα format ("factory reset").

    Και ξέρω ότι μπορεί να μου καταλογίσουν fanboyισμο μ'αυτά που γράφω και θα είναι τελείως άδικο. Σιχαίνομαι τους περιορισμούς της apple. Σιχαίνομαι τη νοοτροπία "deal with it" όταν βγάζουν απαραίτητες θύρες (headphone) ή μας γυρίζουν στα... gestures ή καταργούν το touchid γιατί το home button χαλάει την μόστρα ενός... bezeless κινητού. ΘΕΛΩ να αγαπήσω τα android και να παρατήσω τα iphone αλλά δεν μου το κάνουν εύκολο...

    Yπάρχει εκεί έξω ένα πολύ μεγάλο ακροατήριο που αντιπαθεί την apple και τις πολιτικές της και αγοράζει iphone. Κάτι πρέπει να πάει στραβά με τα android, εκτός αν είμαστε απλοί μαζόχες.

    ...τέλος ξεσπάσματος..
    Το γεγονός ότι μαζεύουν "μπίχλα" και γίνονται αργά με τον χρόνο δεν οφείλεται στο λειτουργικό σύστημα, αλλά στην ποιότητα και τον έλεγχο των εφαρμογών. Το google store είναι γεμάτο από σαβούρες, διαφημίσεις και εφαρμογές που εγκαθιστούν third party applications που τρέχουν κρυφά στο background, καταναλώνουν μνήμη και δεν μπορείς καν να τις κλείσεις ή να τις αφαιρέσεις αν δεν ξέρεις να κάνεις πλήρη απεγκατάσταση, και το να κάνεις factory resets συνεχώς δεν είναι σοβαρή κατάσταση. Ο μόνος τρόπος αντιμετώπισης είναι να προσέχεις τι κατεβάζεις. Το IOS δεν είναι καλύτερο σαν λειτουργικό σύστημα, απλά είναι ανώτερη η ποιότητα και ο έλεγχος των εφαρμογών στο apple store. Απλά τα πράγματα.

    Πάντως εκεί που έχουν φτάσει οι τιμές των android flagships, λυπάμαι που το λέω, αλλά η apple είναι πλέον μονόδρομος για όποιον θέλει ένα σοβαρό εργαλείο δουλειάς και να έχει το κεφάλι του ήσυχο. Υπάρχουν βέβαια φτηνές και αξιοπρεπέστατες λύσεις με android (xiaomi, Huawei κλπ) αλλά στην flagship κατηγορία η Apple πλέον παίζει μόνη της.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Gladiator : 10-10-17 στις 20:40.

  12. #72
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.761
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    3 χρόνια OS updates για τα Pixel 2 και 2XL.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  nexus2cee_pixel-mimimum-support-dates.png 
Εμφανίσεις:  17 
Μέγεθος:  13,4 KB 
ID: 187239
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  13. #73
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.354
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    3 χρόνια OS updates για τα Pixel 2 και 2XL.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  nexus2cee_pixel-mimimum-support-dates.png 
Εμφανίσεις:  17 
Μέγεθος:  13,4 KB 
ID: 187239
    Δεν συγκινούμαστε...
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  14. #74
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.354
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  15. #75
    Εγγραφή
    23-10-2005
    Περιοχή
    Αμπέλια
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    6.814
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    26mbps+LTE
    ISP
    Home Speed Booster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΣΙΛΙΚΟ
    Router
    DN9245X6-10
    πόνεσε η καρδιά μου

    Antec P280 | beQuiet S9-700 | Arctic Liquid Freezer II 240 | MSI X470 Gaming Pro Max | R9 5900X | 3600CL16 32GB | RTX3070 | XPG8200Pro | ROG PG258Q

Σελ. 5 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-09-17, 10:25
  2. Παρουσιάστηκαν τα νέα iPhone 7 και iPhone 7 Plus
    Από sdikr στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 317
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-10-16, 18:29

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας