Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 22
  1. #1
    Εγγραφή
    12-01-2013
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    7
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Καλησπέρα σας,

    πριν 2 εβδομάδες έγινε διαθέσιμο στην περιοχή μου το vdsl 50, ενώ ως τώρα είχα 30mbps. Έκανα την αναβάθμιση αλλά το μόνο που άλλαξε είναι το upload.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  vdslstats.jpg 
Εμφανίσεις:  139 
Μέγεθος:  98,9 KB 
ID: 187309

    Μιλώντας με την εξυπηρέτηση πελατών, στην κοπέλα που μίλησα δεν της φάνηκε παράξενος ο συγχρονισμός και μου είπε ότι κάτα μέσο όρο οι υπόλοιποι με 50mbps εδώ που είμαι συγχρονίζουν στα 30 περίπου.
    Επίσης μου είπε ότι η απόσταση μου είναι στα 850 μέτρα , ενώ έλεγξα που συνδεόμαι και η καμπίνα είναι στα 160 μέτρα.

    Δεν λέω μου αρέσει που έχω παραπάνω upload αλλά το download δεν άλλαξε καθόλου. Είναι λογικό 50% κάτω στο download και να δίνουν δυνατότητα για 50mbps?

  2. #2
    Εγγραφή
    23-02-2008
    Περιοχή
    Λαγονήσι
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.014
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΛΑΓΟΝΗΣΙ
    Router
    Cisco RV042
    SNR / Attn
    9(dB) / 15(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από leokoudo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σας,

    πριν 2 εβδομάδες έγινε διαθέσιμο στην περιοχή μου το vdsl 50, ενώ ως τώρα είχα 30mbps. Έκανα την αναβάθμιση αλλά το μόνο που άλλαξε είναι το upload.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  vdslstats.jpg 
Εμφανίσεις:  139 
Μέγεθος:  98,9 KB 
ID: 187309


    Μιλώντας με την εξυπηρέτηση πελατών, στην κοπέλα που μίλησα δεν της φάνηκε παράξενος ο συγχρονισμός και μου είπε ότι κάτα μέσο όρο οι υπόλοιποι με 50mbps εδώ που είμαι συγχρονίζουν στα 30 περίπου.
    Επίσης μου είπε ότι η απόσταση μου είναι στα 850 μέτρα , ενώ έλεγξα που συνδεόμαι και η καμπίνα είναι στα 160 μέτρα.

    Δεν λέω μου αρέσει που έχω παραπάνω upload αλλά το download δεν άλλαξε καθόλου. Είναι λογικό 50% κάτω στο download και να δίνουν δυνατότητα για 50mbps?
    Αν η αποσταση ειναι οντως 160 μετρα και συνδεεσαι οντως στην καμπινα, πρεπει να γινει ελεγχος στην εσωτερικη εγκατασταση, να δοκιμασεις στην πρωτη πριζα, να αποσυνδεσεις συσκευες κλπ. Εγω θα εκανα ελεγχο στον κατανεμητη να δω οτι δεν φταιω εγω για τον χαμηλο συγχρονισμο.

  3. #3
    Εγγραφή
    11-12-2009
    Μηνύματα
    296
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από leokoudo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σας,

    πριν 2 εβδομάδες έγινε διαθέσιμο στην περιοχή μου το vdsl 50, ενώ ως τώρα είχα 30mbps. Έκανα την αναβάθμιση αλλά το μόνο που άλλαξε είναι το upload.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  vdslstats.jpg 
Εμφανίσεις:  139 
Μέγεθος:  98,9 KB 
ID: 187309

    Μιλώντας με την εξυπηρέτηση πελατών, στην κοπέλα που μίλησα δεν της φάνηκε παράξενος ο συγχρονισμός και μου είπε ότι κάτα μέσο όρο οι υπόλοιποι με 50mbps εδώ που είμαι συγχρονίζουν στα 30 περίπου.
    Επίσης μου είπε ότι η απόσταση μου είναι στα 850 μέτρα , ενώ έλεγξα που συνδεόμαι και η καμπίνα είναι στα 160 μέτρα.

    Δεν λέω μου αρέσει που έχω παραπάνω upload αλλά το download δεν άλλαξε καθόλου. Είναι λογικό 50% κάτω στο download και να δίνουν δυνατότητα για 50mbps?
    Η καμπίνα που αναφέρεις είναι από τις καινούριες η από τις παλιές; Πάντως τα 850 μέτρα που σου είπα αντιστοιχούν στο line attenuation που δείχνει στην εικόνα.

  4. #4
    Εγγραφή
    11-10-2007
    Περιοχή
    Κηφισια
    Μηνύματα
    54
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    12,8(dB) / 11,2(dB)
    Καλησπέρα,

    Έκανα και εγώ αίτηση από VDSL30 σε VDSL50 προχτές. Αυτές τις μέρες κάτι κάνουν σε όλα τα καφάο της περιοχής. Εδώ και ένα χρόνο τα έχουν αλλάξει όλα σε καινούρια αλλά δεν είχαμε συμβατότητα με το VDSL50. Φαντάζομαι από τα σκαψίματα που κάνουνε μπροστά μήπως τους δώσουνε ρεύμα. Μου είπανε ότι η διαδικασία μετατροπής από VDSL30 σε VDSL50 μπορεί να πάρει από μία έως δώδεκα ημέρες και ότι θα ενημερωθώ με sms. Τα στατιστικά της γραμμής μου από την στιγμή που πείρα τηλ άλλαξαν λίγο, το UP ανέβηκε αλλά το DOWN είναι ίδιο και από fast/interleaved το κάνανε interleaved/ interleaved. Πιστεύεται ότι όταν ολοκληρωθεί η διαδικασία να αλλάξουν τα νούμερα?

    Link Status Up
    Modulation Type VDSL2
    Actual Rate(Up/Down) 4999/30755 kbps
    Attainable Rate(Up/Down) 5048/30109 kbps
    Noise Margin(Up/Down) 8.8/8.3 dB
    Line Attenuation(Up/Down) 11.4/22.7 dB
    Output Power(Up/Down) 1.7/14.5 dBm
    Data Path(Up/Down) Interleaved/Interleaved
    Interleave Depth(Up/Down) 8/159
    Interleave Delay(Up/Down) 1/10 ms
    INP(Up/Down) 0/0.5 symbols
    Profile 17a
    LinkEncap G.993.2_Annex_K_PTM
    CRC Errors(Up/Down) 10/314
    FEC Errors(Up/Down) 8/610737

  5. #5
    Εγγραφή
    04-04-2008
    Μηνύματα
    574
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maximosmax Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα,

    Έκανα και εγώ αίτηση από VDSL30 σε VDSL50 προχτές. Αυτές τις μέρες κάτι κάνουν σε όλα τα καφάο της περιοχής. Εδώ και ένα χρόνο τα έχουν αλλάξει όλα σε καινούρια αλλά δεν είχαμε συμβατότητα με το VDSL50. Φαντάζομαι από τα σκαψίματα που κάνουνε μπροστά μήπως τους δώσουνε ρεύμα. Μου είπανε ότι η διαδικασία μετατροπής από VDSL30 σε VDSL50 μπορεί να πάρει από μία έως δώδεκα ημέρες και ότι θα ενημερωθώ με sms. Τα στατιστικά της γραμμής μου από την στιγμή που πείρα τηλ άλλαξαν λίγο, το UP ανέβηκε αλλά το DOWN είναι ίδιο και από fast/interleaved το κάνανε interleaved/ interleaved. Πιστεύεται ότι όταν ολοκληρωθεί η διαδικασία να αλλάξουν τα νούμερα?

    Link Status Up
    Modulation Type VDSL2
    Actual Rate(Up/Down) 4999/30755 kbps
    Attainable Rate(Up/Down) 5048/30109 kbps
    Noise Margin(Up/Down) 8.8/8.3 dB
    Line Attenuation(Up/Down) 11.4/22.7 dB
    Output Power(Up/Down) 1.7/14.5 dBm
    Data Path(Up/Down) Interleaved/Interleaved
    Interleave Depth(Up/Down) 8/159
    Interleave Delay(Up/Down) 1/10 ms
    INP(Up/Down) 0/0.5 symbols
    Profile 17a
    LinkEncap G.993.2_Annex_K_PTM
    CRC Errors(Up/Down) 10/314
    FEC Errors(Up/Down) 8/610737
    Σωστα θα βελτιωθουν μετα την ολοκληρωση των εργων και την διαθεση της υπηρεσιας απο την καμπινα σου.

  6. #6
    Εγγραφή
    12-01-2013
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    7
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Είναι τελικά σε ποιον θα πέσεις στην τεχνική υποστήριξη. Πήρα ξανά τηλέφωνο και μου δήλωσαν βλάβη.

    Ήρθε ο τεχνικός και μου το έφτιαξε. Για κάποιο λόγο έπαιρνα internet από το ΑΚ και όχι από την καμπίνα. Τώρα έχω φουλ 50 και μου δείχνει ότι μπορεί να πιάσει και 110.

    Το μόνο που με προβληματίζει είναι ότι ενώ μου το άλλαξαν και σε fast path το ping μου στο speedtest είναι 26ms. Υπάρχει κάτι που θα μπορούσα να κάνω;

  7. #7
    Εγγραφή
    19-11-2002
    Περιοχή
    Greece.gif
    Μηνύματα
    169
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    Forthnet - ΚΙΛΚΙΣ
    Router
    pirelli
    Καλημέρα. Με πήραν τηλέφωνο για αναβάθμιση σε 50 απο 30 (αν και πρεπει να παζάρεψω την τιμη γιατι μάλλον ψάχνουν για....με 42€) αλλα θα ηθελα να ρωτήσω αν με τα στατιστικά που εχω σηκώνει κατι παραπάνω. Max λεει 36Mbps και λέω μηπως εχει να κανει που ειμαι σε 30αρα τώρα.
    Thanks

    Link Status Up
    Modulation Type VDSL2
    Actual Rate(Up/Down) 2493/29993 kbps
    Attainable Rate(Up/Down) 13601/36025 kbps
    Noise Margin(Up/Down) 17.8/8.3 dB
    Line Attenuation(Up/Down) 7.4/15.7 dB
    Output Power(Up/Down) 5.8/11.9 dBm
    Data Path(Up/Down) Interleaved/Interleaved
    Interleave Depth(Up/Down) 9/1201
    Interleave Delay(Up/Down) 0/10 ms
    INP(Up/Down) 0/4.5 symbols
    Profile 17a
    LinkEncap G.993.2_Annex_K_PTM
    CRC Errors(Up/Down) 1/371
    FEC Errors(Up/Down) 512/61478176

  8. #8
    Εγγραφή
    23-02-2008
    Περιοχή
    Λαγονήσι
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.014
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΛΑΓΟΝΗΣΙ
    Router
    Cisco RV042
    SNR / Attn
    9(dB) / 15(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xaotikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα. Με πήραν τηλέφωνο για αναβάθμιση σε 50 απο 30 (αν και πρεπει να παζάρεψω την τιμη γιατι μάλλον ψάχνουν για....με 42€) αλλα θα ηθελα να ρωτήσω αν με τα στατιστικά που εχω σηκώνει κατι παραπάνω. Max λεει 36Mbps και λέω μηπως εχει να κανει που ειμαι σε 30αρα τώρα.
    Thanks

    Link Status Up
    Modulation Type VDSL2
    Actual Rate(Up/Down) 2493/29993 kbps
    Attainable Rate(Up/Down) 13601/36025 kbps
    Noise Margin(Up/Down) 17.8/8.3 dB
    Line Attenuation(Up/Down) 7.4/15.7 dB
    Output Power(Up/Down) 5.8/11.9 dBm
    Data Path(Up/Down) Interleaved/Interleaved
    Interleave Depth(Up/Down) 9/1201
    Interleave Delay(Up/Down) 0/10 ms
    INP(Up/Down) 0/4.5 symbols
    Profile 17a
    LinkEncap G.993.2_Annex_K_PTM
    CRC Errors(Up/Down) 1/371
    FEC Errors(Up/Down) 512/61478176
    ψαξου για την εσωτερική καλωδίωση, αν μπορείς κάνε μέτρηση στον κατανεμητή, αν δεν μπορείς δοκίμασε σε όλες τι πρίζες του σπιτιού με όλες τις συσκεύες εκτός, χωρίς splitter.
    Δες και πες μας αν θα έχει διαφορά ο συγχρονισμός. εγώ με παρόμοια χαρακτηριστικά έχω 50, αλλά είμαι και 650 μέτρα από καμπίνα

  9. #9
    Εγγραφή
    19-11-2002
    Περιοχή
    Greece.gif
    Μηνύματα
    169
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    Forthnet - ΚΙΛΚΙΣ
    Router
    pirelli
    Μένω σε σπίτι με δομημένη καλωδίωση και το attenuation είναι το ιδιο είτε βάλω το router πάνω στο αρχικό καλώδιο είτε σε οποιαδήποτε πρίζα. Με βάση αυτο http://fttxgr.eu/map το site η κοντινότερη καμπίνα ειναι στα 200m και μετά πάω στα 300. Η ερώτηση ειναι, αν «αναβαθμιστεί» παιζει να συγχρονίζει σε περισσοτερα η ειναι max τα 36?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος xaotikos : 15-02-18 στις 10:20.

  10. #10
    Εγγραφή
    21-05-2014
    Περιοχή
    GB
    Μηνύματα
    213
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    99999/9998
    ISP
    cosmote vdsl2 100mbps
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Router
    Fritz box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xaotikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μένω σε σπίτι με δομημένη καλωδίωση και το attenuation είναι το ιδιο είτε βάλω το router πάνω στο αρχικό καλώδιο είτε σε οποιαδήποτε πρίζα. Με βάση αυτο το site η κοντινότερη καμπίνα ειναι στα 200m και μετά πάω στα 300. Η ερώτηση ειναι, αν «αναβαθμιστεί» παιζει να συγχρονίζει σε περισσοτερα η ειναι max τα 36?
    Αν η καμπίνα που πέρνεις είναι στα 200 - 300 μέτρα θα έπρεπε να συγχρονίζεις πολύ παραπάνω εγώ είμαι περίπου στα 350+ μέτρα καλωδιακα από το καφαο και το attenuation μου με το ρούτερ του οτε είναι 9.6 και με το tp-link 10.1 με attainable rate 66500-68200 . Τσέκαρε την εσωτερική καλωδίωση . Είχα και εγώ παρόμοιο πρόβλημα και έφταιγε η καλωδίωση του σπιτιού , υπήρχε βραχυκύκλωμα το οποίο εμφανίστηκε ξαφνικά χωρίς να αλλάξω ή να πηραξω κάτι εγώ . Απομόνωσε (ακύρωσε)όλες τις τηλεφωνικές πρίζες και άσε μόνο την πρώτη και δοκίμασε πάλι
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος panosfast : 14-02-18 στις 22:55.

  11. #11
    Εγγραφή
    23-02-2008
    Περιοχή
    Λαγονήσι
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.014
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΛΑΓΟΝΗΣΙ
    Router
    Cisco RV042
    SNR / Attn
    9(dB) / 15(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xaotikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μένω σε σπίτι με δομημένη καλωδίωση και το attenuation είναι το ιδιο είτε βάλω το router πάνω στο αρχικό καλώδιο είτε σε οποιαδήποτε πρίζα. Με βάση αυτο το site η κοντινότερη καμπίνα ειναι στα 200m και μετά πάω στα 300. Η ερώτηση ειναι, αν «αναβαθμιστεί» παιζει να συγχρονίζει σε περισσοτερα η ειναι max τα 36?
    δεν ξέρω τι εννοείς αρχικό καλώδιο αλλά η απόλυτα σωστή μέτρηση είναι στον κατανεμητή εκεί που έρχεται το καλώδιο του ΟΤΕ και με απομόνωση το σπίτι. Αν το έχεις κάνει έτσι και εκεί δείχνει πάλι τα ίδια τότε είναι θέμα παρόχου. Στην ερώτηση σου, όπως είναι τα χαρκτηριστικά πας για 35-40 μάλλον.

  12. #12
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xaotikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μένω σε σπίτι με δομημένη καλωδίωση και το attenuation είναι το ιδιο είτε βάλω το router πάνω στο αρχικό καλώδιο είτε σε οποιαδήποτε πρίζα. Με βάση αυτο το site η κοντινότερη καμπίνα ειναι στα 200m και μετά πάω στα 300. Η ερώτηση ειναι, αν «αναβαθμιστεί» παιζει να συγχρονίζει σε περισσοτερα η ειναι max τα 36?
    Είσαι σίγουρος ότι παίρνεις VDSL από καμπίνα αυτή τη στιγμή και όχι από το Α/Κ; Αν ισχύει αυτό που γράφεις στο προφίλ σου και βρίσκεσαι στη Ν. Ιωνία (Αττικής) σχεδόν το αποκλείω να έχεις 15dB attenuation , να είσαι δηλαδή ~1km από την καμπίνα. Το δίκτυο στην πόλη είναι πολύ πιο πυκνό.

  13. #13
    Εγγραφή
    19-11-2002
    Περιοχή
    Greece.gif
    Μηνύματα
    169
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    Forthnet - ΚΙΛΚΙΣ
    Router
    pirelli
    Στο σπιτι (ενοίκιο) υπάρχει ενα rack που έρχονται ολα τα καλώδια. Εκεί υπάρχει ενα τηλεφωνικό καλώδιο και μετά μοιράζεται στις πρίζες. Αυτο εννοώ αρχικό καλώδιο. Δεν ξερω πως μπορώ να μετρήσω στον κατανεμητή, πρέπει να έρθει τεχνικός?

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από theopan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είσαι σίγουρος ότι παίρνεις VDSL από καμπίνα αυτή τη στιγμή και όχι από το Α/Κ; Αν ισχύει αυτό που γράφεις στο προφίλ σου και βρίσκεσαι στη Ν. Ιωνία (Αττικής) σχεδόν το αποκλείω να έχεις 15dB attenuation , να είσαι δηλαδή ~1km από την καμπίνα. Το δίκτυο στην πόλη είναι πολύ πιο πυκνό.
    Δεν ισχυει το προφίλ, πλέον μένω Γέρακα και απο το site που έβαλα φαινονται 2 καμπίνες κοντά μου.

  14. #14
    Εγγραφή
    23-02-2008
    Περιοχή
    Λαγονήσι
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.014
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΛΑΓΟΝΗΣΙ
    Router
    Cisco RV042
    SNR / Attn
    9(dB) / 15(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xaotikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο σπιτι (ενοίκιο) υπάρχει ενα rack που έρχονται ολα τα καλώδια. Εκεί υπάρχει ενα τηλεφωνικό καλώδιο και μετά μοιράζεται στις πρίζες. Αυτο εννοώ αρχικό καλώδιο. Δεν ξερω πως μπορώ να μετρήσω στον κατανεμητή, πρέπει να έρθει τεχνικός?

    - - - Updated - - -

    Δεν ισχυει το προφίλ, πλέον μένω Γέρακα και απο το site που έβαλα φαινονται 2 καμπίνες κοντά μου.
    Ναι πρέπει να το κάνει κάποιος που ξέρει, όταν λες τηλεφωνικό καλώδιο οτι έρχεται,εννοείς το γνωστό πλακέ ή κάτι άλλο;

    Επίσης σε ποιο ΑΚ ανήκεις; αν είναι Αγ. Παρασκευής είσαι σίγουρα απο καμπίνα καθώς το ΑΚ απέχει πάρα πολύ απο εσένα.

  15. #15
    Εγγραφή
    19-11-2002
    Περιοχή
    Greece.gif
    Μηνύματα
    169
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    Forthnet - ΚΙΛΚΙΣ
    Router
    pirelli
    Απο τον κατανεμητή έρχεται RJ45 και μετά σπλιταρεται και μοιράζεται στο switch με RJ11.

    Αν δεν κάνω λάθος συνδέομαι στο κέντρο του Γέρακα στη Λ.Μαραθωνος που ειναι στην ευθεία κοντά στα 2χλμ.

    - - - Updated - - -

    Απο τον κατανεμητή έρχεται RJ45 και μετά σπλιταρεται και μοιράζεται στο switch με RJ11.

    Αν δεν κάνω λάθος συνδέομαι στο κέντρο του Γέρακα στη Λ.Μαραθωνος που ειναι στην ευθεία κοντά στα 2χλμ.

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Αναβάθμιση σε VDSL
    Από KERTIS στο φόρουμ COSMOTE VDSL
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-10-17, 13:20
  2. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-10-17, 14:24
  3. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-09-17, 13:12
  4. Μηνύματα: 64
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-07-17, 22:19
  5. Μηνύματα: 188
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-17, 17:33

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας