Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    12-01-2005
    Μηνύματα
    109
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Γεια σας θα ήθελα σας παρακαλώ αν ξέρει κανείς εάν μπορώ να κάνω υπαναχωρηση σε καινούργια γραμμή τηλέφωνο, ίντερνετ στην wind. Έχει 3 μέρες που ενεργοποιηθείκε η γραμμή δούλεψε μία μέρα μόνο δεν έχω ειδοποίηση πότε θα φτιάξει, έστειλαν ήδη λογαριασμό σχεδόν 3 ευρώ πάνω από αυτό που μου είχαν πει στο τηλέφωνο ότι ήταν τελική τιμή με όλους τους φόρους (έχω την κλήση αυτή). Γενικότερα το όλο θέμα ξεκίνησε στραβά και δεν έχω και ίντερνετ. Θέλω να κόψουν την γραμμή (αφού στην ουσία δεν λειτουργεί και την κοστολογησαν παραπάνω) τέτοια ταλαιπωρία δεν μου χρειάζεται..

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2003
    Περιοχή
    Μοσχάτο
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.716
    Downloads
    32
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΑΛΗΡΟ
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από naxiand Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας θα ήθελα σας παρακαλώ αν ξέρει κανείς εάν μπορώ να κάνω υπαναχωρηση σε καινούργια γραμμή τηλέφωνο, ίντερνετ στην wind. Έχει 3 μέρες που ενεργοποιηθείκε η γραμμή δούλεψε μία μέρα μόνο δεν έχω ειδοποίηση πότε θα φτιάξει, έστειλαν ήδη λογαριασμό σχεδόν 3 ευρώ πάνω από αυτό που μου είχαν πει στο τηλέφωνο ότι ήταν τελική τιμή με όλους τους φόρους (έχω την κλήση αυτή). Γενικότερα το όλο θέμα ξεκίνησε στραβά και δεν έχω και ίντερνετ. Θέλω να κόψουν την γραμμή (αφού στην ουσία δεν λειτουργεί και την κοστολογησαν παραπάνω) τέτοια ταλαιπωρία δεν μου χρειάζεται..
    6. Δικαίωμα Υπαναχώρησης
    Ο Πελάτης έχει το δικαίωμα να υπαναχωρήσει αζημίως και αναιτίως από τη Σύμβαση εντός προθεσμίας δέκα τεσσάρων (14) ημερών από την ημερομηνία παραλαβής των προϊόντων που αγόρασε, αφού κοινοποιήσει στην Επιχείρηση την υπαναχώρηση αυτή, συνοδευόμενη από το σχετικό νόμιμο παραστατικό πώλησης του επιστρεφόμενου προϊόντος. Σε περίπτωση υπαναχώρησης υποχρεούται εντός της παραπάνω προθεσμίας να επιστρέψει τα προϊόντα στην ίδια ακριβώς κατάσταση, στην οποία παρελήφθησαν, με ανέπαφες τις ταινίες ασφαλείας και χωρίς ουδεμία φθορά, ενώ επιβαρύνεται με το κόστος επιστροφής τους. Ο Πελάτης είναι επίσης υποχρεωμένος να συνοδεύει τα προϊόντα προς επιστροφή με την πρότυπη δήλωση υπαναχώρησης της WIND, νομίμως υπογεγραμμένη. Η διεύθυνση στην οποία πρέπει να σταλούν τα προϊόντα προς επιστροφή είναι η έδρα της Εταιρείας. Η επιστροφή του τιμήματος στον Πελάτη ολοκληρώνεται εντός 30 ημερών από την έγκυρη υπαναχώρησή του.

    Edit: Δήλωση Υπαναχώρησης
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GeorgeH : 23-10-17 στις 11:50. Αιτία: Edit: Φόρμα υπαναχώρησης PDF
    There is a difference between dumb and stupid. The word Dumb implies that a person has no choice in their behavior and cannot help it. Stupidity implies that the person knows better, but is simply choosing to make a bad choice. So which one are you? Unfortunately dumb or just breathtakingly stupid?



Παρόμοια Θέματα

  1. Υπαναχωρηση απο Wind
    Από ZacMan στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-10-17, 10:03
  2. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-09-17, 11:02
  3. Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-12-16, 18:39
  4. Μηνύματα: 34
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-12-16, 13:14
  5. Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-11-16, 14:54

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας