Σελ. 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 47
  1. #16
    Εγγραφή
    12-01-2006
    Περιοχή
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    278
    Downloads
    32
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99999/9997
    ISP
    ΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΥΚΑΡΠΙΑ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    7,8(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SlotKiller Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μεγεια το εργαλειο!
    Εχω το vr2600 το οποιο ειναι αρκετα παρομοιο και εχω την εξης απορια:
    Σε speedtest απο wireless (ειτε στο 2.4, ειτε στο 5) εχεις δει πανω απο 35MBps??
    Internet παιρνει απο lan με κλιση pppoe στο 2i του ΟΤΕ.
    Αλλο ρουτερ ενσηρματο που δουλευει με τον ιδιο τροπο βγαζει 75+ και απο ασυρματο πισω απο το 2ο ρουτερ παιρνω 50+ απο συνδεση με n.
    Υπαρχει τροπος να παρεις 100αρι tdm, αλλα πρεπει να υπαρχει λογος.
    Μεσω wifi δεν μπορεις να παρεις πιο πανω και καλα πιανεις 35.

  2. #17
    Εγγραφή
    03-10-2003
    Περιοχή
    Καρδίτσα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    288
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99998/9999
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΡΔΙΤΣΑ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    24(dB) / 8,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Ενα παλιο draytek AP σε bgn δινει τουλαχιστον 50.
    Δε νομιζω οτι ισχει αυτο που λες.

    - - - Updated - - -

    Ok, το βρηκα το προβλημα.
    Ειχα θεσει απο παλια bandwidth limit στον vr2600 τα 50000/5000.
    Μολις το απενεργοποιησα τερματισε την lan του 2i καπου στα 77mbps.

  3. #18
    Εγγραφή
    19-05-2009
    Περιοχή
    Άγιος Δημήτριος Αττικής
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    47
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/9997
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Router
    Fritz!Box 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Σίγουρα κάτι άλλο έφταιγε γιατί δοκίμασα από το ipad συνδεδεμένο στα 5GHz και έγραψε 89/11ΜBps στην 100αρα

  4. #19
    Εγγραφή
    03-10-2003
    Περιοχή
    Καρδίτσα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    288
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99998/9999
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΡΔΙΤΣΑ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    24(dB) / 8,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Δεν καταλαβαινω τι εννοεις. Ειχα κοφτη ενεργοποιημενο απο παλια, μολις το απενεργοποιησα επιασε το μεγιστο που του δινει το μοντεμ που ειναι πανω στη γραμμη.
    Κατι αλλο. Εχεις δοκιμασει να κανεις χρηση pppoe passthrough? Σε εμενα δε δουλεψε.
    Δηλαδη, το εχα βαλει πανω στη γραμμη. Συγχρονησε. Συνδεσα με lan ενα firewall που ειναι στημενο να κανει κληση pppoe, και δεν μπορουσε να κανει. (πανω στο 2i του ΟΤΕ κανει κανονικα)

  5. #20
    Εγγραφή
    05-09-2014
    Μηνύματα
    426
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/11
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Router
    EdgeRouter X
    SNR / Attn
    11(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SlotKiller Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν καταλαβαινω τι εννοεις. Ειχα κοφτη ενεργοποιημενο απο παλια, μολις το απενεργοποιησα επιασε το μεγιστο που του δινει το μοντεμ που ειναι πανω στη γραμμη.
    Κατι αλλο. Εχεις δοκιμασει να κανεις χρηση pppoe passthrough? Σε εμενα δε δουλεψε.
    Δηλαδη, το εχα βαλει πανω στη γραμμη. Συγχρονησε. Συνδεσα με lan ενα firewall που ειναι στημενο να κανει κληση pppoe, και δεν μπορουσε να κανει. (πανω στο 2i του ΟΤΕ κανει κανονικα)
    https://www.adslgr.com/forum/threads...02#post5929202

    Βλέπω ότι δεν έχει τέτοια επιλογή στο συγκεκριμένο, οπότε δοκίμασε να βάλεις ένα Bridge ταυτόχρονα μαζί με το ήδη υπάρχον σου WAN.
    Αν βάλεις VLAN Tag στο Bridge (TP-Link), τότε θεωρητικά δεν θα χρειαστεί να κάνεις Tag το PPPoE πίσω από το TP-Link.
    Αν δεν στο δέχεται το VLAN Tag επειδή το έχεις ήδη στο WAN, άστο Untagged και κάνε κλήση από πίσω με το Tag που θα έβαζες.

    π.χ. Στο Edgerouter που έχω, αν βάλω στο Speedport μπροστά ένα Bridge χωρίς VLAN Tag, χρειάζεται να κάνω κλήση με VLAN Tag από το Edgerouter.
    Αν όμως βάλω το Tag στο Speedport, απλά κάνω κλήση χωρίς Tag από το Edgerouter.

    Δεν έχω TP-Link συσκευή που να είναι για VDSL οπότε δεν μπορώ να το δοκιμάσω.
    Στο παράδειγμα μου, αντί για το "Speedport" βάλε το "TP-Link" σου και για το "Edgerouter" βάλε το "firewall" σου και δοκίμασε.

    Υ.Γ. Έχω την εντύπωση ότι τα Tags δεν μπαίνουν πάνω στα PPPoE Frames αλλά στο Ethernet (eth0.835 νομίζω ήταν σε εμένα και όχι pppoe0.835 στο edgerouter).
    Αυτό με μεγάλη επιφύλαξη διότι πάει καιρός που το δοκίμασα.

    Δοκίμασε αυτό με τα Bridge και ενημέρωσε.

    Παλιά το δούλευα και εγώ το Bridge + WAN για να παίζω με pfsense πίσω από ένα W8960N.

    Edit: Αν δεν παίξει, θυσίασε μια LAN από το Interface Grouping και ρίξε εκεί το Bridge.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος NinjaMiltos : 11-01-18 στις 23:23.

  6. #21
    Εγγραφή
    03-10-2003
    Περιοχή
    Καρδίτσα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    288
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99998/9999
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΡΔΙΤΣΑ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    24(dB) / 8,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Θα το δοκιμασω!
    Η περιπτωση να βαλω tag στον firewall δε παιζει γιατι ειναι παλιος. Δεν βρισκω τετοια επιλογη.
    Θα δοκιμασω τι επιλογες δινει το vr2600 οταν το γυρισεις σε vdsl router mode, και ελπιζω να μπορεις να ανοιξεις 2ο wan ως bridge.

  7. #22
    Εγγραφή
    05-09-2014
    Μηνύματα
    426
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/11
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Router
    EdgeRouter X
    SNR / Attn
    11(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ουσιαστικά το tag το βάζεις στο interface που θα περάσει το ppp σου. Κάνεις tag 835 τη θύρα και ό,τι περνά, αυτόματα κουβαλάει και το tag.
    Ίσως γι' αυτό να μην το βρίσκεις.

    Αν βάλεις το tag στο Bridge (αν σε αφήσει), τότε δεν χρειάζεται να του στείλεις tagged traffic μιας και θα το κάνει το TP-Link για εσένα (φαντάσου το ως Access Port και όχι ως Trunk).

    Αν υποστηρίζει VLANs το firewall σου, ίσως να καταφέρεις να το κάνεις και με τους δύο τρόπους.

    Πρόσεξε όμως τι περνάς στην άλλη μεριά, μιλάμε για bridge και αν τυχαίνει να μην είναι switched οι πόρτες και λειτουργούν ως hub όπως μερικά παλαιά routers, τότε ίσως περάσεις και LAN traffic απέναντι...
    Θα μπορούσες να το δεις αν υποστήριζε το TP-Link "Packet Capture" αλλά δεν...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος NinjaMiltos : 12-01-18 στις 00:33.

  8. #23
    Εγγραφή
    19-05-2009
    Περιοχή
    Άγιος Δημήτριος Αττικής
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    47
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/9997
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Router
    Fritz!Box 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Και μετά από σημαντικά αρκετό χρονικό διάτημα απρόσκοπτης σύνδεσης Internet και VoIP άρχισαν τα προβλήματα χωρίς κάποιο ιδιαίτερο λόγο... Συγκεκριμένα κάποια τηλέφωνα όταν καλούνται από μένα "αυτόματα" βουίζουν ενώ κάποια άλλα τηλέφωνα όταν με καλούν και τα απαντώ επίσης "αυτόματα" βουίζουν (ή και τα δύο) !!
    Το υπέμεινα για κανά μήνα και μετά πήρα το 13888... ακολούθησε μια ανταλλαγή τηλεφωνημάτων και τελικά άλλαξα το router στη μπακατελα ΟΤΕ (speedport w 724V Ci) μετά από προτροπή του τεχνικού του ΟΤΕ.
    Από τις επικοινωνίες με τον ΟΤΕ διαπιστώσαμε ότι τα τηλέφωνα που παρουσίαζαν πρόβλημα ήταν ΟΛΑ WIND, επίσης διαπιστώσαμε ότι με την αλλαγή στο speedport τα τηλεφωνικά προβλήματα εξαφανίστηκαν !!!!!!!!!!!!!!
    Ο τεχνικός μου είπε ότι μπορούσε να δει με τον vr2800v ότι ο server της Wind έβγαζε SIP error 408 (request timeout), σημειωτέον ότι δεν είχα πρόβλημα με τα τηλέφωνα άλλων παρόχων - σταθερά ή κινητά- (Vodafone, forthnet)...

    ΙΔΕΕΣ????????????

  9. #24
    Εγγραφή
    19-05-2018
    Περιοχή
    Ρόδος
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    24
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ASUS DSL-AC68VG
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από TeoKal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και μετά από σημαντικά αρκετό χρονικό διάτημα απρόσκοπτης σύνδεσης Internet και VoIP άρχισαν τα προβλήματα χωρίς κάποιο ιδιαίτερο λόγο... Συγκεκριμένα κάποια τηλέφωνα όταν καλούνται από μένα "αυτόματα" βουίζουν ενώ κάποια άλλα τηλέφωνα όταν με καλούν και τα απαντώ επίσης "αυτόματα" βουίζουν (ή και τα δύο) !!
    Το υπέμεινα για κανά μήνα και μετά πήρα το 13888... ακολούθησε μια ανταλλαγή τηλεφωνημάτων και τελικά άλλαξα το router στη μπακατελα ΟΤΕ (speedport w 724V Ci) μετά από προτροπή του τεχνικού του ΟΤΕ.
    Από τις επικοινωνίες με τον ΟΤΕ διαπιστώσαμε ότι τα τηλέφωνα που παρουσίαζαν πρόβλημα ήταν ΟΛΑ WIND, επίσης διαπιστώσαμε ότι με την αλλαγή στο speedport τα τηλεφωνικά προβλήματα εξαφανίστηκαν !!!!!!!!!!!!!!
    Ο τεχνικός μου είπε ότι μπορούσε να δει με τον vr2800v ότι ο server της Wind έβγαζε SIP error 408 (request timeout), σημειωτέον ότι δεν είχα πρόβλημα με τα τηλέφωνα άλλων παρόχων - σταθερά ή κινητά- (Vodafone, forthnet)...

    ΙΔΕΕΣ????????????


    Τώρα τι modem χρησιμοποιείς; Το vr2800v ή το speedport του ΟΤΕ; Μπορείς να χρησιμοποιείς το speedport για την τηλεφωνία και σε bridge mode ως modem και το vr2800v ως ρούτερ.

    Είχα και εγώ ενδιαφερθεί για το συγκεκριμένο μοντέλο, το wi-fi του είναι καλό; Έιχε προβλήματα σύνδεσης στα 5 gz με άλλες συσκευές ( smart tv's, smartphones, repeaters κτλ)?

  10. #25
    Εγγραφή
    19-05-2009
    Περιοχή
    Άγιος Δημήτριος Αττικής
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    47
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/9997
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Router
    Fritz!Box 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bill_hxf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα τι modem χρησιμοποιείς; Το vr2800v ή το speedport του ΟΤΕ; Μπορείς να χρησιμοποιείς το speedport για την τηλεφωνία και σε bridge mode ως modem και το vr2800v ως ρούτερ.

    Είχα και εγώ ενδιαφερθεί για το συγκεκριμένο μοντέλο, το wi-fi του είναι καλό; Έιχε προβλήματα σύνδεσης στα 5 gz με άλλες συσκευές ( smart tv's, smartphones, repeaters κτλ)?
    Μετά από πολύ ψάξιμο και την παντελή αδιαφορία του technical support της tp-link και επειδή δεν μου αρέσουν οι συσκευές στη σειρά, αναζήτησα λύση ζητώντας απο τον πΟΤΕ την προμήθεια ενός speedport plus (μια και έχω 100άρα), το οποίο μετά από 10-15 μέρες συνεχούς χρήσης είναι ΕΝΤΕΛΩΣ απαράδεκτο, τόσο στο wifi (τα 5GHz του είναι πραγματικά για κλάματα με συνεχείς αποσυνδέσεις) όσο και στο modem αφού η γραμμή έδειχνε να παίζει από 55000 μέχρι 99000 άναρχα και αυτοβούλως!!! Αποφάσισα και ξηλώθηκα και πήρα ένα Fritz 7590 και είναι κανάς μήνας που το μηχάνημα ΦΥΣΑΕΙ, απίστευτα σταθερή γραμμή στα 99999, εκπληκτικό wifi με autosteering στα 5 και 2,4 GHz, VoIP που σέβεται τον εαυτό του... Το μηχάνημα είναι αστέρι !!

    Όσο για το VR2800v δεν είχα κανένα άλλο παράπονο πέρα από το VoIP (!!!) Φανταστικό wifi ότι καλύτερο έχω βιώσει σε οικιακή συσκευή, φοβερά συμβατό με το broadcom της καμπίνας έβλεπα attainable 110.000 και δεν έπεφτε ποτέ (στο Fritz το attainable είναι 101000-104000), ΑΛΛΑ VoIP νο κούκου, φυσικά ο ΟΤΕ αρνήθηκε να παρέχει οποιοδήποτε support για το tp-link κάτι που εμμέσως έκανε και η ίδια η tp-link !!!! Τώρα το έχω στο κουτί του, μέχρι να αποφασίσω τι θα το κάνω...

  11. #26
    Εγγραφή
    19-05-2018
    Περιοχή
    Ρόδος
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    24
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ASUS DSL-AC68VG
    Τι πρόβλημα ακριβώς είχες με την voip τηλεφωνία;

  12. #27
    Εγγραφή
    19-05-2009
    Περιοχή
    Άγιος Δημήτριος Αττικής
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    47
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/9997
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Router
    Fritz!Box 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Δες παραπάνω είχα πρόβλημα με τηλέφωνα Wind δεν ολοκληρώνονταν οι κλήσεις είτε εισερχόμενες είτε εξερχόμενες ή και τα δύο...

  13. #28
    Εγγραφή
    19-05-2018
    Περιοχή
    Ρόδος
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    24
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ASUS DSL-AC68VG
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από TeoKal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δες παραπάνω είχα πρόβλημα με τηλέφωνα Wind δεν ολοκληρώνονταν οι κλήσεις είτε εισερχόμενες είτε εξερχόμενες ή και τα δύο...
    Κατάλαβα...Ενώ σε γενικές γραμμές είναι καλές συσκευές τα tp - link συχνά εμφανίζουν προβλήματα συμβατότητας. Πριν μερικούς μήνες είχα το προηγούμενο μοντέλο του vr2800v, το vr900v , το οποίο επέστρεψα λόγω παρόμοιων προβλημάτων.

  14. #29
    Εγγραφή
    06-09-2006
    Μηνύματα
    287
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Cosmote
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από TeoKal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δες παραπάνω είχα πρόβλημα με τηλέφωνα Wind δεν ολοκληρώνονταν οι κλήσεις είτε εισερχόμενες είτε εξερχόμενες ή και τα δύο...
    Εχεις περάσει το τελευταίο firmware; Υποτίθεται οτι διορθώνει κάποια προβλήματα στην τηλεφωνία...

  15. #30
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Περιοχή
    ΥΜΗΤΤΟΣ
    Ηλικία
    62
    Μηνύματα
    49
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/4999
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΔΑΦΝΗ
    Router
    DRAYTEK VIGOR 2860Vac
    SNR / Attn
    24(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Θα ήθελα να σε ρωτήσω κάτι για το συγκεκριμένο μοντέλο που πήρες και δούλεψε εδώ στην Ελλάδα όσο το δούλεψες, από ότι διάβασα αυτό το μοντέλο δουλεύει μόνο στη Γερμανία σε γραμμή ANEX-B και όχι σε ANEX-A που αυτό σημαίνει ότι παίζει μόνο σε ISDN γραμμή, εσύ τι γραμμή έχεις και σου έπαιξε;
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από TeoKal Εμφάνιση μηνυμάτων
    'Οπως υποσχέθηκα επανέρχομαι... Λοιπόν ο λόγος που άργησα να συνδέσω τη ROUTERάρα (διότι πρόκειται για κορυφαίο εργαλείο) ήταν ακριβώς η ευρυζωνική τηλεφωνία (!!) Επειδή γνώριζα ότι στα 100Mbps σε πάνε υποχρεωτικά σε VoIP (μια και ήμουνα μέχρι τα 50 σε παραδοσιακό PSTN) και επειδή όταν τους είχα ρωτήσει μου είπαν ότι δε γίνεται και κάτι τέτοιες τρίχες κατσαρές... Αφού ξεψάχνισα το forum μας και μερικά άλλα resources, ήταν σαφές ότι ΝΑΙ γίνεται, και σε μια άλλη επικοινωνία με το 13888 αφού τους πίεσα μου είπαν ναι γίνεται αλλά με δική μου ευθύνη και δική μου πρωτοβουλία και η κλήση μας ηχογραφείται για την αμοιβαία ασφάλεια κλπ κλπ κλπ. Μου είπαν ΟΚ σας στέλνουμε κωδικό για τα SIP settings ο οποίος ισχύει για λίγο (!!) και από ότι διάβασα αλλού η ισχύς του είναι περίπου μια ώρα...
    Αφού σύνδεσα λοιπόν το εργαλείο μπήκα Internet κανονικά ρύθμισα τα WiFiάγια μου, τα devices, τα σέα και τα μέα μου, τους ξαναπαίρνω τηλέφωνο (13888) και μετά από πάλι μια από τα ίδια (δεν γίνεται και ποιος σας το είπε αυτό - απάντηση το 13888!!) μου λένε οκ σας στέλνουμε κωδικό σε κινητό ΣΑΣ, αφού με ξαναπήραν τηλέφωνο (ουφ) για τις ενημερώσεις περί δικής μου ευθύνης κλπ κλπ... τσουπ σκάει μήνυμα στο κινητό με ΕΝΑΝ και μοναδικό κωδικό... Η πρώτη απορία είναι ΤΙ ΕΙΝ' ΤΟΥΤΟ???
    Για να βοηθήσω και όσους άλλους λοιπόν έχουν αυτή την απορία θα σας πω ποιες είναι οι υπόλοιπες ρυθμίσεις στα SIP settings
    - Το τηλέφωνό σας με +30 μπροστά (στο phone number)
    - ims.otenet.gr (στο registrar address)
    - (το τηλέφωνό σας)@ims.otenet.gr (στο authentication ID)
    - τον κωδικό που σας έστειλαν (στο password)

    Μετά από 3-4 λεπτά δοκιμών η τηλεφωνία παίζει τζάμι και το internet φυσέκι !!!
    Καλή επιτυχία στους επόμενους

Σελ. 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. [TP-Link] TP-Link Archer VR600 VDSL Router
    Από gacp στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 669
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-04-21, 02:17
  2. TP-LINK ARCHER VR900 AC1900
    Από kopromax στο φόρουμ TP-Link ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 187
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-08-20, 22:22
  3. Speedport Entry 2i και TP-link archer d2
    Από nator στο φόρουμ COSMOTE VDSL
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-10-17, 14:14
  4. Διαφορά σε ARCHER C9 vs VR900 vs D9
    Από jonhh στο φόρουμ TP-Link ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-07-17, 13:06
  5. TP LINK ARCHER VR 900 AC 1600 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ SPEEDPORT ENTRY 2
    Από stavros1981 στο φόρουμ COSMOTE VDSL
    Μηνύματα: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-11-16, 21:48

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας