Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Το avatar του μέλους MitsosLarissa
    MitsosLarissa Guest
    https://www.adslgr.com/forum/threads...84%CE%B1%CF%82
    To ίδιο ακριβώς πρόβλημα έχω και εγώ από σήμερα. Πτώση ταχύτητας 2+ mbps και σε μενα

    Σύμπτωση που επαναλαμβάνεται παύει να είναι σύμπτωση και σίγουρα κάτι άλλο παίζει εδώ...

    Όμως ανοίγω αυτό το θέμα, για ένα και μόνο λόγο. Να σας αναφέρω ότι έχει γίνει ήδη η σχετική καταγγελία στη ΕΕΤΤ για άρνηση εξυπηρέτησης, και για να δούνε και οι υπόλοιποι που έχουν ακόμα καλή ιδέα για εσάς (από μένα φάγατε κόκκινη κάρτα) ότι όταν αρχίζουν τα δύσκολα κάνετε την "παπια" και πλέον έχει αρχίσει η αντίστροφη μέτρηση για την αποχώρηση μου από εσας. Δεν φεύγω εγώ. Εσείς με διώξατε σήμερα...

    Μην μου ζητήσετε αριθμό τηλεφώνου δεν πρόκειται να σας τον δώσω, αφού λογικά είστε τα ίδια άτομα που χειρίζεστε τους λογαριασμούς στο facebook

    Κλείστε το θέμα κατεθείαν, γιατί δεν θέλω απαντήσεις "κονσέρβα" και μάλιστα στον ενικό, σαν να είμαστε φιλαράκια!!!

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.345
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλημέρα MitsosLarissa,

    Το ότι απευθυνόμαστε στον ενικό, είναι πρακτική που συνηθίζεται στην εξυπηρέτηση πελατών στα social media και φυσικά διαφέρει από όλα τα υπόλοιπα τμήματα εξυπηρέτησης της εταιρίας.

    Αν φυσικά πιστεύετε ότι δημιουργεί πρόβλημα στην επικοινωνία μας ή στην εγκυρότητα και στην ποιότητα της εξυπηρέτησης, ευχαρίστως να απευθυνθούμε στον πληθυντικό. Σε κάθε περίπτωση δεν είχαμε σκοπό να είμαστε αγενείς απέναντί σας.

    Σκοπός μας είναι, να προσφέρουμε το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα στους συνδρομητές μας, ωστόσο για να μπορέσουμε να ελέγξουμε τι έχει συμβει και να εξυπηρετήσουμε, θα θέλαμε να μας ενημερώσετε σε προσωπικό μήνυμα, με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σας.

    Σε κάθε περίπτωση, παραμένουμε στη διαθεσή σας για οτιδήποτε χρειαστείτε και σας ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε μαζί μας.

    Γιώργος, Nova Support

Παρόμοια Θέματα

  1. Από τα 4 στα 24 και... πτώση ταχύτητας
    Από stsalkit στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-10-17, 11:46
  2. Πτώση ταχύτητας
    Από Gogosbmx στο φόρουμ Wind VDSL
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-05-17, 20:07
  3. VDSL Πτώση ταχύτητας
    Από gfdimopo στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-04-17, 12:05
  4. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-01-17, 00:42

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας