Σελ. 3 από 20 ΠρώτηΠρώτη 12345813 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 291
  1. #31
    Εγγραφή
    26-02-2008
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.509
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTB
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Erebos Εμφάνιση μηνυμάτων


    Ποιο δικαστήριο?
    Ό,τι και να έχει γίνει, το έγκλημα έχει παραγραφεί πλέον. Στην πολιτεία της Καλιφόρνια, για σεξουαλικά εγκλήματα κατά ανηλίκων, το θύμα πρέπει να απαγγήλλει κατηγορίες πριν κλείσει τα 28 χρόνια ηλικίας, και για βιασμό δεν πρέπει να έχουν περάσει 10 χρόνια από τον χρόνο του βιασμού.
    https://victimsofcrime.org/docs/DNA%...nal---copy.pdf
    Γι' αυτό ο Spacey δεν δίστασε να μην αρνηθεί την κατηγορία με τον τρόπο που το έκανε.
    Δεν καηκε ομως πλεον για αυτο το θεμα επαγγελματικα ο Spacey? Η θα ξεχαστει λετε;

  2. #32
    Εγγραφή
    14-11-2003
    Περιοχή
    At Milliways, the Restaurant at the End of the Universe
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    3.048
    Downloads
    96
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    OpenWRT (WNDR3700v2)
    Σιγά μην επηρεάσει τη καριέρα του. Ο άνθρωπος είναι στους 10 δυνατοτερους ηθοποιούς στο κόσμο. Παίζει τα άντερα του διαρκώς. Δες πχ το margin call και τους διαλόγους με τον irons.

    - - - Updated - - -

    In other news το SIX το έχει δει κανείς?
    See first, think later, then test. But always see first. Otherwise you will only see what you were expecting. Most scientists forget that. - Douglas Adams
    There's no right, there's no wrong, there's only popular opinion. - Jeffrey Goines (12 Monkeys)


  3. #33
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.450
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Θα μπορούσα να γράψω πολλά, όμως ο Σταλίνας εδώ με καλύπτει πλήρως λέξη προς λέξη.

    Η παρενόχληση είναι παρενόχληση, όπως και ο βιασμός είναι βιασμός επειδή απλά no means no και κανείς δεν έχει κανένα δικαίωμα να παρενοχλεί σεξουαλικά.

    Τώρα, το ότι μεταξύ δύο συναινούντων ενηλίκων μπορεί να υπάρξει περίπτωση ενός ή μίας που για λόγους δημοσιότητας θα πει τα μύρια όσα ψευδόμενος/η δεν αναιρεί τίποτε από το παραπάνω.

    Άλλωστε, εδώ στην Ελλάδα είχαμε μία τεράστια απώλεια σταρ: Η Μπάρμπα - κατά τα λεγόμενά της - αν καθόταν του Weinstein τώρα θα λέγαμε "Ποια Μέρυλ Στρηπ ρε κακομοίρηδες"

    Πέρα από το χιούμορ όμως, νομίζω ότι συζητούμε τα προφανή
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  4. #34
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xhaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σιγά μην επηρεάσει τη καριέρα του. Ο άνθρωπος είναι στους 10 δυνατοτερους ηθοποιούς στο κόσμο. Παίζει τα άντερα του διαρκώς. Δες πχ το margin call και τους διαλόγους με τον irons.

    - - - Updated - - -

    In other news το SIX το έχει δει κανείς?
    Καλά κι ο Gibson ήταν βασιλιάς και το ποτό και κάτι ψιλά που είπε για τους Εβραίους τον έριξαν στην ανυποληψία.


    Γενικά με τα θέμα που έχει προκύψει με τα θέματα σεξουαλικής παρενόχλησης είμαι διχασμένος.
    Από τη μία επικροτώ την αντίδραση σε τέτοιες συμπεριφορές από την άλλη βλέπω μια κοινωνία να γίνεται ολοένα και πιο "αποστειρωμένη".


  5. #35
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.810
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Αναμενομενο οτι ο "Δημοκρατικος" βαλτος του Χολιγουντ εχει πιασει πατο... τους εφαγε ο "προοδευτισμος"...

    - - - Updated - - -

    Btw, o Weinstein ειναι μονιμος χρηματοδοτης των Δημοκρατικων, αλλα ειχε βαλει λεφτα μεχρι και για τα νομικα εξοδα του Κλιντον για τη ...Μονικα.

    https://www.washingtonpost.com/wp-sr...tarr082298.htm (αρθρο 1998)

    ...
    Hollywood was quick to come to the president's aid. Among the 62 donors giving the maximum $10,000 were performers and directors such as Tom Hanks, Barbra Streisand, Michael Douglas, Ron Howard, Norman Lear, Steven Spielberg and Kate Capshaw-Spielberg as well as studio executives Jeffrey Katzenberg, David Geffen, Harvey Weinstein and Bud Yorkin.
    ...

  6. #36
    Εγγραφή
    15-09-2002
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    916
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά κι ο Gibson ήταν βασιλιάς και το ποτό και κάτι ψιλά που είπε για τους Εβραίους τον έριξαν στην ανυποληψία.
    Καλά για το Hollywood φαντάζομαι το να βρίσεις Εβραίο είναι τρισχειρότερο έγκλημα από "απλά" όπως παιδεραστία, βιασμός κτλ. Misdemeanour vs Felony ένα πράγμα, έχουν δικούς τους νόμους οι τύποι.

  7. #37
    Εγγραφή
    11-04-2007
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    729
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    OTEnet
    Router
    netgear 834G v2
    SNR / Attn
    9(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xhaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σιγά μην επηρεάσει τη καριέρα του. Ο άνθρωπος είναι στους 10 δυνατοτερους ηθοποιούς στο κόσμο. Παίζει τα άντερα του διαρκώς. Δες πχ το margin call και τους διαλόγους με τον irons.
    Ο Σπέισι έκανε μια ελεεινή στρεψοδικία, εμπλέκοντας άσχετα άτομα με την ντρίμπλα 'Α δεν θυμάμαι τώρα τι έκανα με το 14χρονο τότε, αλλά τώρα είμαι ΓΚΕΙ οπότε πολιτική ορθότητα και δοξάστε με γιατί είμαι μάγκας'.
    Είμαι σίγουρος ότι οι ομοφυλόφιλοι είναι πυρ και μανία μαζί του, καθώς με αυτή την σύνδεση που έκανε δικαιώνει διάφορους πυροβολημένους ότι ομοφυλόφιλοι είναι προθάλαμος για παιδεραστία κτλ. κτλ.

    Ν.Φ.
    Unterseeboot Kapitan von Schooten die Fischen in der Barrel

  8. #38
    Εγγραφή
    12-07-2005
    Περιοχή
    Αργυρούπολη, Αθήνα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    5.635
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    25(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nfotis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Σπέισι έκανε μια ελεεινή στρεψοδικία, εμπλέκοντας άσχετα άτομα με την ντρίμπλα 'Α δεν θυμάμαι τώρα τι έκανα με το 14χρονο τότε, αλλά τώρα είμαι ΓΚΕΙ οπότε πολιτική ορθότητα και δοξάστε με γιατί είμαι μάγκας'.
    Είμαι σίγουρος ότι οι ομοφυλόφιλοι είναι πυρ και μανία μαζί του, καθώς με αυτή την σύνδεση που έκανε δικαιώνει διάφορους πυροβολημένους ότι ομοφυλόφιλοι είναι προθάλαμος για παιδεραστία κτλ. κτλ.

    Ν.Φ.
    +111111
    1. i5-750 @ 3.33 GHz Gigabyte GA-P55M-UD2 16GB DDR3 1666MHz MSI Radeon HD 7870 Gigabyte Radeon HD 5750 NZXT Hush Dell U2412m Sony Bravia KDL-40S2530
    2. Pentium G645 2.9GHz MSI B75MA-P45 8GB DDR3 1333MHz Gigabyte Nvidia GTX 950 Thermaltake ArmorJr. VC3000
    3. Xiaomi Redmi Note 4X crDroid Android 11 2022-02-20 GCam MGC_8.1.101_A9_GV1zfix_ENG by BSG

  9. #39
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.450
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nfotis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Σπέισι έκανε μια ελεεινή στρεψοδικία, εμπλέκοντας άσχετα άτομα με την ντρίμπλα 'Α δεν θυμάμαι τώρα τι έκανα με το 14χρονο τότε, αλλά τώρα είμαι ΓΚΕΙ οπότε πολιτική ορθότητα και δοξάστε με γιατί είμαι μάγκας'.
    Είμαι σίγουρος ότι οι ομοφυλόφιλοι είναι πυρ και μανία μαζί του, καθώς με αυτή την σύνδεση που έκανε δικαιώνει διάφορους πυροβολημένους ότι ομοφυλόφιλοι είναι προθάλαμος για παιδεραστία κτλ. κτλ.

    Ν.Φ.
    Πολύ σωστό και εξόχως επιλήψιμος σαν τρόπος να αποτρέψει ο Spacey την προσοχή από το περιστατικό
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  10. #40
    Το avatar του μέλους tzelen
    tzelen Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nfotis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Σπέισι έκανε μια ελεεινή στρεψοδικία, εμπλέκοντας άσχετα άτομα με την ντρίμπλα 'Α δεν θυμάμαι τώρα τι έκανα με το 14χρονο τότε, αλλά τώρα είμαι ΓΚΕΙ οπότε πολιτική ορθότητα και δοξάστε με γιατί είμαι μάγκας'.
    Είμαι σίγουρος ότι οι ομοφυλόφιλοι είναι πυρ και μανία μαζί του, καθώς με αυτή την σύνδεση που έκανε δικαιώνει διάφορους πυροβολημένους ότι ομοφυλόφιλοι είναι προθάλαμος για παιδεραστία κτλ. κτλ.

    Ν.Φ.
    Εξαιρετική τοποθέτηση.

  11. #41
    Εγγραφή
    29-03-2006
    Ηλικία
    70
    Μηνύματα
    172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΖΤΕ
    o tempora o mores !

    Απομακρυνόμαστε όλο και περισσότερο από τον λόγο του Θεού.

    Ακούς εκεί να μην μπορείς να βιάσεις μια γυναίκα με την ησυχία σου !
    Θα στην πέσουν όλοι επάνω.
    Και πως ρε αθεόφοβοι θα εφαρμοστεί η εντολή "αυξάνεστε και πληθύνεστε"

    Να μην μπορείς να χουφτώσεις τον κ@λο μιας νοστιμούλας και ιδίως ανήλικης
    Θα στην ξαναπέσουν
    Και η εντολή του Χριστούλη ρε τι γίνεται "εάν σου χουφτώσουν το ένα κ@λομάγουλο στρέψε και το άλλο"

    Αει σιχτίρι, μας έχουν επιβάλει οι μασόνοι τις αντιχριστιανικές αντιλήψεις τους και αντί να θεωρούνται οι βιαστές και οι παιδεραστές "θεοσεβούμενα άτομα" κατηγορούνται για σιχαμερά μιάσματα της κοινωνίας

    ΥΓ 1 Ζητώ για συγκατοίκηση κατσικούλα ανήλικη

    ΥΓ2 Μ'αρέσουν οι προτάσεις του φόρουμ για "Παρόμοια θέματα"
    -C# και desktop application
    -RSPAN και reflector port
    -Διαβούλευση αναφορικά με την Τροποποίηση του Κανονισμού Διαχείρισης και Εκχώρησης Ονομάτων Χώρου με κατάληξη .gr ή .ελ
    -Μη σταθερό ms (Ping) και Package Loss...

  12. #42
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.059
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KLG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η συγκεκριμένη περίπτωση δεν εχει να κανει με το αν δείχνει 12 ή 22 (κάτι το οποίο θα αφήσω ασχολίαστο μιας και είναι εντελώς εκτός θέματος).
    Όπως είπα δεν αναφέρομαι στην συγκεκριμένη περίπτωση. Φαντάσου ούτε έχω δει καν ή διαβάσει. Το θέμα μου κινείσαι την περιέργεια από τα σχόλια σας.

    Σχετικα με τα 15 χρόνια που αναφέρθηκε για Ελλάδα. Πάνω από 15 πρέπει να γκρινιαξει το παιδί και κάτω μπορεί ο γονιός, ή καθηγητής ήθελα αυτεπάγγελτη δικαιοσύνη;

    Εγώ πάντως ήξερα καθηγητές που τα είχαν με του λυκείου. Ειδικά στην επαρχία μου έλεγαν ότι δεν μπορείς να το αποφύγεις. Και κανένας δεν είχε κάνει την πρώτη κίνηση, ούτε την δεύτερη ούτε την τρίτη.... Και καμιά από τις κοπέλες δεν φαινόταν παιδί, κάθε άλλο. Και επειδή ξέρω κάποια άτομα, σίγουρα δεν ήταν παιδεραστές. Στην Πάτρα ήξερα τρεις περιπτώσεις πατρινών φοιτητριών που εξήλθαν του σχολείου με σχέση είτε με το καθηγητή των ιδιαιτερων, είτε φροντιστηριου είτε σχολείου.

    Στο μεταξύ αν πιαστείς σαν καθηγητής την έχεις βάψει. Εγώ αναρωτιέμαι τι χαμός που πρέπει να γίνεται ώστε κάποιος να ρισκάρει μια τέτοια εξέλιξη. Και τι κάνεις, ειδικά όταν η κοπέλα έχει διάθεση να χρησιμοποιήσει αυτό το νόμο για να επιτύχει το δικό της; Δεν είναι δα και τόσο αθώες...

    Γενικά σωστό το περί παιδεραστειας αλλά πιστεύω ότι για το λύκειο πρέπει να υπάρχει άλλη πρόβλεψη.

    Νομίζω ότι πρέπει να δοθεί πολύ περισσότερη έμφαση στην άρνηση, παρενόχληση παρά στο ηλικιακό. Ειδικά μετά το λύκειο τα ξέρουν όλα.

  13. #43
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.450
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως είπα δεν αναφέρομαι στην συγκεκριμένη περίπτωση. Φαντάσου ούτε έχω δει καν ή διαβάσει. Το θέμα μου κινείσαι την περιέργεια από τα σχόλια σας.

    Σχετικα με τα 15 χρόνια που αναφέρθηκε για Ελλάδα. Πάνω από 15 πρέπει να γκρινιαξει το παιδί και κάτω μπορεί ο γονιός, ή καθηγητής ήθελα αυτεπάγγελτη δικαιοσύνη;

    Εγώ πάντως ήξερα καθηγητές που τα είχαν με του λυκείου. Ειδικά στην επαρχία μου έλεγαν ότι δεν μπορείς να το αποφύγεις. Και κανένας δεν είχε κάνει την πρώτη κίνηση, ούτε την δεύτερη ούτε την τρίτη.... Και καμιά από τις κοπέλες δεν φαινόταν παιδί, κάθε άλλο. Και επειδή ξέρω κάποια άτομα, σίγουρα δεν ήταν παιδεραστές. Στην Πάτρα ήξερα τρεις περιπτώσεις πατρινών φοιτητριών που εξήλθαν του σχολείου με σχέση είτε με το καθηγητή των ιδιαιτερων, είτε φροντιστηριου είτε σχολείου.

    Στο μεταξύ αν πιαστείς σαν καθηγητής την έχεις βάψει. Εγώ αναρωτιέμαι τι χαμός που πρέπει να γίνεται ώστε κάποιος να ρισκάρει μια τέτοια εξέλιξη. Και τι κάνεις, ειδικά όταν η κοπέλα έχει διάθεση να χρησιμοποιήσει αυτό το νόμο για να επιτύχει το δικό της; Δεν είναι δα και τόσο αθώες...

    Γενικά σωστό το περί παιδεραστειας αλλά πιστεύω ότι για το λύκειο πρέπει να υπάρχει άλλη πρόβλεψη.

    Νομίζω ότι πρέπει να δοθεί πολύ περισσότερη έμφαση στην άρνηση, παρενόχληση παρά στο ηλικιακό. Ειδικά μετά το λύκειο τα ξέρουν όλα.
    Νομίζω ότι υπάρχει μία κάποια σύγχυση εδώ.

    Η σεξουαλική παρενόχληση είναι σαφώς ορισμένη και προσδιορισμένη. Εσύ αναφέρεσαι σε καταστάσεις κάπως ακραίες οι οποίες οφείλουν να αντιμετωπίζονται κατά περίπτωση.

    Αλλά, το λάθος είναι ότι προσπαθείς να τις συνδέσεις με τη σεξουαλική παρενόχληση και να βγάλεις συμπεράσματα γενικά.
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  14. #44
    Το avatar του μέλους tzelen
    tzelen Guest
    Αλήθεια, τί καθιστά ένα sexual advance ως παρενόχληση;

    - Το πέσιμο;
    - Το πέσιμο με χυδαίο τρόπο;
    - Το groping;
    - Το πέσιμο και αν δεν μου κάτσεις θα χάσεις τη δουλειά σου/δεν θα πάρεις τη θέση/προαγωγή/ κτλ;

    Αν περπατάει μια στο δρόμο, τί από τα παρακάτω μπορεί να θεωρηθεί μη πρέπον και μηνύσημο;

    - Μανίτσα ζαχαροπλάστης ήταν ο μπαμπάς σου;
    - Θέλεις να βάλω το ψωμί μου στο φούρνο σου; ()
    - Να πώ κάτι από τα παραπάνω, χουφτώνοντάς την παράλληλα;

    Νομίζω ότι έχουμε χάσει λίγο την μπάλα. Θεωρώ ότι κάποιες αντιδράσεις είναι υπερβολικές και προέρχονται από Αμερική μεριά, όπου η τέχνη του "ω μοντιε με προσβάλλατε τα μάλα και θα σας μηνύσω καθότι προσεβλήθην" έχει αριστεύσει.
    Σίγουρα, υπάρχουν καταστάσεις όπου έχουμε φτάσει στο σημείο να τις θεωρούμε ως νορμάλ "ε, εντάξει μωρέ, μοντέλο είναι, θα της πιάσουν και λίγο τον κώλο, σιγά το πράγμα, έτσι λειτουργούν αυτά, θα πάρει τη δουλεια και θα βολευτεί το κορίτσι".

  15. #45
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.450
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tzelen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλήθεια, τί καθιστά ένα sexual advance ως παρενόχληση;

    - Το πέσιμο;
    - Το πέσιμο με χυδαίο τρόπο;
    - Το groping;
    - Το πέσιμο και αν δεν μου κάτσεις θα χάσεις τη δουλειά σου/δεν θα πάρεις τη θέση/προαγωγή/ κτλ;

    Αν περπατάει μια στο δρόμο, τί από τα παρακάτω μπορεί να θεωρηθεί μη πρέπον και μηνύσημο;

    - Μανίτσα ζαχαροπλάστης ήταν ο μπαμπάς σου;
    - Θέλεις να βάλω το ψωμί μου στο φούρνο σου; ()
    - Να πώ κάτι από τα παραπάνω, χουφτώνοντάς την παράλληλα;

    Νομίζω ότι έχουμε χάσει λίγο την μπάλα. Θεωρώ ότι κάποιες αντιδράσεις είναι υπερβολικές και προέρχονται από Αμερική μεριά, όπου η τέχνη του "ω μοντιε με προσβάλλατε τα μάλα και θα σας μηνύσω καθότι προσεβλήθην" έχει αριστεύσει.
    Σίγουρα, υπάρχουν καταστάσεις όπου έχουμε φτάσει στο σημείο να τις θεωρούμε ως νορμάλ "ε, εντάξει μωρέ, μοντέλο είναι, θα της πιάσουν και λίγο τον κώλο, σιγά το πράγμα, έτσι λειτουργούν αυτά, θα πάρει τη δουλεια και θα βολευτεί το κορίτσι".
    Δεν ξέρω, προσπάθησε να σκεφτείς σαν μια γυναίκα που αντιμετωπίζει τα παραπάνω - ακόμα και το (δήθεν καλοπροαίρετο) σφύριγμα στο δρόμο και σκέψου αν είναι "ΟΚ" για εκείνη και αν ανέμελη χαμογελά αυτάρεσκα για το (δήθεν) πείραγμα που της κάνουν.

    Δεν είναι αμερικανιές ή πολίτικαλ κορέκτ 'μόδες', είναι ότι επιτέλους καταδικάζουμε πράγματα που έπρεπε να το κάνουμε εδώ και καιρό αλλά σε εμάς μας φαίνονται 'νορμάλ'.

    Το ξαναλέω, η σεξουαλική παρενόχληση προσδιορίζεται σαφώς και πρέπει να διώκεται. Άσχετα από το αν για εμάς στην Ελλάδα (και όχι μόνο) αρκετές τέτοιες συμπεριφορές αποτελούσαν το κανονικό. Δεν ήταν και δεν είναι
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

Σελ. 3 από 20 ΠρώτηΠρώτη 12345813 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-11-17, 12:26
  2. C# και desktop application
    Από zaranero στο φόρουμ Προγραμματισμός και γλώσσες προγραμματισμού
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-11-17, 22:58
  3. RSPAN και reflector port
    Από tsioy στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-10-17, 01:13
  4. Μη σταθερό ms (Ping) και Package Loss...
    Από sense1 στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-10-17, 03:22

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας