Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    17-11-2005
    Περιοχή
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    103
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    4096/512
    ISP
    cyta
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
    Router
    Usr 9108,Linksys wag200
    Path Level
    Interleaved
    καλημερα.Αντιγραφω το ποστ που εγινε στην προηγουμενη σελιδα αν θελετε παραπανω λεπτομερειες

    καλησπερα.εδω και 1 μηνα εχει ξεκινησει η περιπετεια μου.Μιλησα με την cyta και μου ειχαν προτεινει αναβαθμιση της γραμμης.Δεχθηκα και απο τοτε ξεκινησε ο γολγοθας μου.Ενω μου ειπαν οτι ολα εγιναν ενταξει και να συνδεσω το νεο ρουτερ που μου εστειλαν απο τοτε δεν εχω τιποτα.Καθε μερα παιρνω τηλεφωνο στις βλαβες και συνεχεια το κοιτανε.Μια το στελνουν στον Οτε μια στους τεχνικους τους αλλα τιποτα.Τωρα μου ειπαν το εχουν δωσει στην υπηρεσια κορμου αλλα καμια προβλεψη για το μελλον.Ενδιαμεσα εκανα και καταγγελια στην ΕΕΤΤ αλλα τιποτα.Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι μπορω να καταγγειλω την συμβαση και να φυγω για αλλου μπας και γινει τιποτα.Το ρωταω αυτο γιατι με την αναβαθμιση μπηκα σε 24μηνη δεσμευση και εννοειται δεν θα τους πληρωσω για να φυγω ενω αυτοι εχουν το θεμα.Τι μπορει να γινει?Μπορω να κανω τιποτα αλλο?


    Περα απα αυτα που γραφω εχω ζητησει πολλες φορες την εξυπηρετηση και τα παραπονα αλλα με εχουν γραψει κανονικοτατα και επιπλεον επειδη εχω παγια εντολη τραβηξαν τα χρηματα για τον μηνα που δεν ειχα καθολου υπηρεσιες και οτανννν θα λυθει το προβλημα τοτε λενε να κανω αιτηση για πιστωση.ΑΠΛΑ ΤΡΑΓΙΚΟΙ. Επειδη δεν μπορω αλλο θα γινει κατι, θα κανετε κατι ή θα κανω φορητοτητα και θα αναγκαστω να μπλεχτουμε με εξωδικα;

  2. #2
    Εγγραφή
    27-10-2008
    Μηνύματα
    801
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΘΗΝΑ
    Καλησπέρα, στείλε μας εάν επιθυμείς μέσω Inbox το τηλέφωνο της σύνδεσης για να εξετάσουμε το ιστορικό του προβλήματος που έχει προκύψει

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-11-18, 23:12
  2. 1 Μηνα χωρις τηλ+ιντερνετ
    Από bebakos11 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-11-17, 14:04
  3. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-10-17, 17:02
  4. Συνδεση στο ρουτερ χωρις ιντερνετ
    Από teodgeor στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-08-17, 18:34
  5. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-11-16, 21:34

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας