Σελ. 84 από 1055 ΠρώτηΠρώτη ... 64747982838485868994104 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.246-1.260 από 15816
  1. #1246
    Εγγραφή
    27-02-2010
    Περιοχή
    Κάτω Πατήσια
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    60
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    Speedport Plus
    ΟΤΕ έκανε την εγκατάσταση και είναι και ο πάροχος της σύνδεσης.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποιος είναι ο πάροχος της σύνδεσης σου (200/20) θεωρητικά πρέπει να κατεβάζεις με 25

    εγώ που έχω 100/10 θεωρητικά κατεβάζω με 12.5 (τα πιάνω πραγματικά) άσχετα αν επειδή πιάνω παραπάνω από τα 100 κατεβάζω και με παραπάνω.

    καλύτερη δοκιμή θα κάνεις με το speedtest.ftp.otenet.gr
    ΟΤΕ έκανε εγκατάσταση και ο ΟΤΕ είναι και ο πάροχος.

  2. #1247
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gkalas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρα φίλε μου είναι οκ η γραμμή μου ε;
    Άριστη!

  3. #1248
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    (100:8)*0,96=12MBps και (200:8)*0,96=24MBps
    Το overhead σε VDSL μειώνει έως 9% την ονομαστική ταχύτητα συγχρονισμού. Και είναι κανόνας απαράβατος της τεχνολογίας, όσο κι αν κάποιοι ισχυρίζονται το αντίθετο.
    δεν έχω VDSL (Vectoring) 50-100-200 (χαλκός) στην οποία παρεμβάλλονται οπτικές ίνες

    έχω FTTH 100/10 (καθαρή οπτική ίνα) πράγμα που σημαίνει 100:8 = 12.5ΜΒ/Sec

    επίσης δεν τα λέω εγώ τα λένε τα ίδια τα προγράμματα που χρησιμοποιώ

    αυτό λέει και το Qbitorrent όταν κατεβάζω από torrent
    αυτό λέει και ο Internet Download Manager που χρησιμοποιώ όταν κατεβάζω από url
    αυτό λέει το Steam/Origin/Uplay Manager όταν κατεβάζω παιχνίδια ή αναβαθμίσεις για τον υπολογιστή
    αυτό λέει το XBOX Live όταν κατεβάζω παιχνίδια ή αναβαθμίσεις για την κονσόλα

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gkalas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρα φίλε μου είναι οκ η γραμμή μου ε;
    μια χαρά είναι η γραμμή σου

    εκτός από το speedtest (ookla) που μπορείς να δοκιμάζεις

    υπάρχει το speedtest.ftp.otenet.gr (του παρόχου που έχεις την σύνδεση)

    επίσης υπάρχει και το fast.com (netflix) που το θεωρώ αξιόπιστο για μέτρηση.

  4. #1249
    Εγγραφή
    27-02-2010
    Περιοχή
    Κάτω Πατήσια
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    60
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    Speedport Plus
    Σας ευχαριστω για τις απαντησεις παιδια.Τα mbps δεν ειναι ποτε αρκετα

  5. #1250
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.295
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Μακαρι και σε εμας στον Πειραια να ηταν ο ΟΤΕ

  6. #1251
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν έχω VDSL (Vectoring) 50-100-200 (χαλκός) στην οποία παρεμβάλλονται οπτικές ίνες

    έχω FTTH 100/10 (καθαρή οπτική ίνα) πράγμα που σημαίνει 100:8 = 12.5ΜΒ/Sec

    επίσης δεν τα λέω εγώ τα λένε τα ίδια τα προγράμματα που χρησιμοποιώ

    αυτό λέει και το Qbitorrent όταν κατεβάζω από torrent
    αυτό λέει και ο Internet Download Manager που χρησιμοποιώ όταν κατεβάζω από url
    αυτό λέει το Steam/Origin/Uplay Manager όταν κατεβάζω παιχνίδια ή αναβαθμίσεις για τον υπολογιστή
    αυτό λέει το XBOX Live όταν κατεβάζω παιχνίδια ή αναβαθμίσεις για την κονσόλα
    Ήμαρτον βρε φίλε! Μια ζωή το ίδιο βιολί, εξακολουθώντας χωρίς αποδείξεις να επαναλαμβάνεις το ίδιο λάθος.
    Πέρασαν 9-10 μήνες από τότε που σου λέγαμε ποια είναι η πραγματικότητα και για ποιον λόγο (σε θεωρία και πράξη) και σου ζητούσαμε επανειλημμένως τις αποδείξεις που είχες αναφέρει, αλλά μέχρι σήμερα δεν έχεις παρουσιάσει τίποτα απολύτως (και ούτε πρόκειται ποτέ, διότι δεν αληθεύει ο ισχυρισμός σου).

    Ακόμη και σε Gigabit LAN δεν υπάρχει περίπτωση να πιάσεις το μέγιστο θεωρητικό 125MBps. Νόμοι της φυσικής απαράβατοι.

  7. #1252
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ήμαρτον βρε φίλε! Μια ζωή το ίδιο βιολί, εξακολουθώντας χωρίς αποδείξεις να επαναλαμβάνεις το ίδιο λάθος.
    Πέρασαν 9-10 μήνες από τότε που σου λέγαμε ποια είναι η πραγματικότητα και για ποιον λόγο (σε θεωρία και πράξη) και σου ζητούσαμε επανειλημμένως τις αποδείξεις που είχες αναφέρει, αλλά μέχρι σήμερα δεν έχεις παρουσιάσει τίποτα απολύτως (και ούτε πρόκειται ποτέ, διότι δεν αληθεύει ο ισχυρισμός σου).

    Ακόμη και σε Gigabit LAN δεν υπάρχει περίπτωση να πιάσεις το μέγιστο θεωρητικό 125MBps. Νόμοι της φυσικής απαράβατοι.
    ήμαρτον αυτό λέω και εγώ...

    12.5 MB/Sec λένε τα παραπάνω προγράμματα που χρησιμοποιώ

    γιατί να ανεβάσω screenshots δεν υπάρχει κανένας λόγος να το κάνω (το έχω δηλώσει άλλωστε)

    αφού λες τα λένε οι νόμοι της φυσικής και της τεχνολογίας και εγώ λέω ψέμματα

    όποιος θέλει να δει τα 12.5 MB/Sec για τα 100/10 μπορεί να έρθει στο σπίτι μου

    αν και έχω πιάσει πολύ παραπάνω από τα 12.5 MB/Sec καθώς συγχρονίζει παραπάνω από 100 η γραμμή.

  8. #1253
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Τα λόγια δεν μετράνε, χορτάσαμε από αυτά. Το να γράφεις ότι πετά ο γάιδαρος, δεν σημαίνει ότι όντως ισχύει.
    Έτσι για την ιστορία, κάποιο screenshoot θα δούμε ή μπα;

  9. #1254
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα λόγια δεν μετράνε, χορτάσαμε από αυτά. Το να γράφεις ότι πετά ο γάιδαρος, δεν σημαίνει ότι όντως ισχύει.
    Έτσι για την ιστορία, κάποιο screenshoot θα δούμε ή μπα;
    Οχι ρε συ, αφού δεν προλαβαίνει, αντέ τώρα μην τον κουράζεις γιατί θα γράψει πάλι πως δεν πρόκειται να ανεβάσει πότε του.

    Απλά είναι τα πράγματα, είπε μια παπάτζα αλλά τώρα δεν θέλει να πει ενα συγνώμη παιδιά έκανα λάθος, όποτε θα συνεχίσει το ίδιο βιολί. Τι και αν του δίνεις αποδείξεις εκεί αυτός, τώρα βέβαια άρχισε να τα αλλάζει, συγχρονίζει λέει παραπάνω
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sdikr : 16-02-20 στις 14:15.

  10. #1255
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα λόγια δεν μετράνε, χορτάσαμε από αυτά. Το να γράφεις ότι πετά ο γάιδαρος, δεν σημαίνει ότι όντως ισχύει.
    Έτσι για την ιστορία, κάποιο screenshoot θα δούμε ή μπα;
    Έτσι για την ιστορία υπάρχουν screenshots από όλα τα προγράμματα και τις ταχύτητες που είπα έχω

    ούτως η αλλιώς η γραμμή μου είναι μόνιμα υπό παρακολούθηση από το αγαπημένο μου Raspberry Pi 4 (ας είναι καλά αυτός που μου έδειξε πως να το στήσω) όπου κάνει τα διάφορα speedtest και σώζει τα αποτελέσματα σε excel το οποίο ανεβάζει στο google drive και στην συνέχεια τα στέλνει στο αρμόδιο τεχνικό τμήμα της COSMOTE μέσω email (από την εποχή που παρατηρήθηκε πρόβλημα με μείωση ταχύτητας στην περιοχή του Βύρωνα/Παγκρατίου σε συγκεκριμένες ώρες) η ρουτίνα αυτή γίνεται καθημερινά και τα αποτελέσματα στέλνονται κάθε τέλος της εβδομάδας μέχρι να μου πουν να μην τα στέλνω αν και επίσημα είπαν ότι λύθηκε το πρόβλημα και δεν προερχόταν από την COSMOTE αλλά από την VODAFONE που έχει την υποδομή.

    επίσης σου θυμίζω και το πρόγραμμα SamKnows (έχω τον σχετικό εξοπλισμό) που μετράει την ταχύτητα και κάνει επίσης διάφορες δοκιμές στο οποίο συμμετέχω από την εποχή της ADSL -> VDSL -> FTTH.

    αλλά όπως έχω αναφέρει δεν υπάρχει λόγος να τα ανεβάσω

    αφού λένε άλλα οι κανόνες της φυσικής και της τεχνολογίας που επικαλείσαι και εγώ λέω ψέμματα

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι ρε συ, αφού δεν προλαβαίνει, αντέ τώρα μην τον κουράζεις γιατί θα γράψει πάλι πως δεν πρόκειται να ανεβάσει πότε του.

    Απλά είναι τα πράγματα, είπε μια παπάτζα αλλά τώρα δεν θέλει να πει ενα συγνώμη παιδιά έκανα λάθος, όποτε θα συνεχίσει το ίδιο βιολί. Τι και αν του δίνεις αποδείξεις εκεί αυτός, τώρα βέβαια άρχισε να τα αλλάζει, συγχρονίζει λέει παραπάνω
    καλή η ειρωνεία...ναι ξέρω δεν έχεις τέτοια πρόθεση
    συγνώμη αλλά δεν λέω παπάτζες ούτε ψέμματα δυστυχώς για εσένα οι γονείς μου με μεγάλωσαν με αξίες (να λέω πάντα την αλήθεια και ας πονάει μερικές φορές) οι οποίες για μένα είναι απαράβατος κανόνας
    ούτε λέω συγνώμη γιατί δεν έκανα κάτι λάθος θα ζητούσα συγνώμη (όπως το έχω κάνει) αν είχα κάνει λάθος σε κάτι.

    ναι φίλε μου δεν πιάνω 100/10 σταθερά είμαι πάνω από τα 100/10 άλλοτε λίγο άλλοτε πολύ
    όλα αυτά υπάρχουν καταχωρημένα με ημερομηνίες και ώρες

  11. #1256
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Όσο δεν ανεβάζεις τα screen shots, ναι λες απλά ψέματα, παλιότερα είχες πει πως δεν είχες βρεί χρόνο να κάνεις τα screen shots, θα τα έκανες και θα τα ανέβαζες.
    Τώρα λές πως υπάρχουν, αλλά δεν τα ανεβάζεις.

  12. #1257
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπλα-μπλα-μπλα ....
    αφού λένε άλλα οι κανόνες της φυσικής και της τεχνολογίας που επικαλείσαι και εγώ λέω ψέμματα
    Κοίτα να δεις ένα παράδειγμα. Έχεις 2 σημεία με απόσταση μεταξύ τους 100 χλμ. σε αυτοκινητόδρομο ταχείας κυκλοφορίας και το όχημά σου μπορεί να τρέχει με μέγιστη ταχύτητα 100χλμ/ώρα. Θεωρητικά θα χρειαστείς 1 ώρα για να καλύψεις αυτή την απόσταση.
    Ωστόσο το όχημα δεν μπορεί να ξεκινήσει από το σημείο Α ακαριαία με αυτή την ταχύτητα αλλά και ούτε να σταματήσει το ίδιο ακαριαία, φθάνοντας στο σημείο Β. Υπάρχει αντίστοιχα η επιτάχυνση και η επιβράδυνση.
    Αυτά τα 2 είναι αναπόφευκτα, προσθέτοντας μια μικρή χρονική καθυστέρηση που μεταφράζεται σε σχετική μείωση της μέσης ωριαίας πραγματικής ταχύτητας. Νόμος απαράβατος, τουλάχιστον σε αυτό τον γαλαξία και με την δεδομένη τεχνολογία που έχει ο άνθρωπος σήμερα.

    Κάτι παραπλήσιο συμβαίνει και στην ταχύτητα ενός Ethernet δικτύου. Θεωρητικά έχουμε π.χ. Gigabit ταχύτητα, αλλά τα δεδομένα δεν φεύγουν όλα μονοκοπανιάς πατώντας το κουμπί αποστολής και ούτε καταλήγουν ταυτόχρονα στην άλλη θέση.
    Αρχικά σπάνε σε μικρότερα πακέτα ανάλογα το συνολικό μέγεθός τους και εισάγονται στο καθένα μερικά bytes (ανάλογα το πρωτόκολλο επικοινωνίας) με σχετικές πληροφορίες για το κάθε πακέτο ώστε να μπορέσει η άλλη θέση που θα τα λάβει, να επαληθεύσει την σωστή λήψη τους και εν τέλη να τα ενώσει για να διαβάσει την συνολική επικοινωνία.
    Όλη αυτή η διεργασία αποφέρει μικρή χρονική καθυστέρηση που (ω, τι θαύμα) κι εδώ επίσης μεταφράζεται σε σχετική απώλεια της πραγματικής ταχύτητας και μάλιστα μετρήσιμη.

    Είναι πανεύκολο σε οποιονδήποτε να διαπιστώσει ο ίδιος τι πραγματικά ισχύει και όχι επειδή το λέει κάποιος. Κάνε στο LAN ένα τεστ με iperf και αν σε Gigabit δίκτυο δεις πάνω από 940Mbps, θα γίνω μοναχός στο Άγιο Όρος.

  13. #1258
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όσο δεν ανεβάζεις τα screen shots, ναι λες απλά ψέματα, παλιότερα είχες πει πως δεν είχες βρεί χρόνο να κάνεις τα screen shots, θα τα έκανες και θα τα ανέβαζες.
    Τώρα λές πως υπάρχουν, αλλά δεν τα ανεβάζεις.
    όπως είπα στο σχετικό θέμα στο οποίο επέμενες για να ανεβάσω τα screenshots εφόσον υπάρχουν
    είπα ότι δεν θα ανεβάσω κανένα screenshot δεν υπάρχει λόγος να το κάνω
    αφού λέτε ότι λέω ψέμματα γιατί να μπω σε αυτήν την διαδικασία να σας αλλάξω την γνώμη ή να σας διαψεύσω

    τα έχω ανεβάσει εκεί που πρέπει (δημόσια προσβάσιμα) όσοι γνωρίζετε το γνωστό speedtest (ookla) υπάρχει και το hyperion (εεττ) και φυσικά το πρόγραμμα samknows τα αποτελέσματα μπορείτε να τα δείτε οι ίδιοι με τα μάτια σας
    αυτοί που πρέπει να δουν τα αποτελέσματα τα βλέπουν κάθε εβδομάδα (αναφέρομαι στην τεχνική υπηρεσία της COSMOTE) καθώς για χάρη τους έστησα το Raspberry Pi 4 να κάνει μετρήσεις τότε που υπήρχε πρόβλημα στην περιοχή και έψαχναν να βρουν που οφείλεται (τους βοήθησε αρκετά)

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοίτα να δεις ένα παράδειγμα. Έχεις 2 σημεία με απόσταση μεταξύ τους 100 χλμ. σε αυτοκινητόδρομο ταχείας κυκλοφορίας και το όχημά σου μπορεί να τρέχει με μέγιστη ταχύτητα 100χλμ/ώρα. Θεωρητικά θα χρειαστείς 1 ώρα για να καλύψεις αυτή την απόσταση.
    Ωστόσο το όχημα δεν μπορεί να ξεκινήσει από το σημείο Α ακαριαία με αυτή την ταχύτητα αλλά και ούτε να σταματήσει το ίδιο ακαριαία, φθάνοντας στο σημείο Β. Υπάρχει αντίστοιχα η επιτάχυνση και η επιβράδυνση.
    Αυτά τα 2 είναι αναπόφευκτα, προσθέτοντας μια μικρή χρονική καθυστέρηση που μεταφράζεται σε σχετική μείωση της μέσης ωριαίας πραγματικής ταχύτητας. Νόμος απαράβατος, τουλάχιστον σε αυτό τον γαλαξία και με την δεδομένη τεχνολογία που έχει ο άνθρωπος σήμερα.

    Κάτι παραπλήσιο συμβαίνει και στην ταχύτητα ενός Ethernet δικτύου. Θεωρητικά έχουμε π.χ. Gigabit ταχύτητα, αλλά τα δεδομένα δεν φεύγουν όλα μονοκοπανιάς πατώντας το κουμπί αποστολής και ούτε καταλήγουν ταυτόχρονα στην άλλη θέση.
    Αρχικά σπάνε σε μικρότερα πακέτα ανάλογα το συνολικό μέγεθός τους και εισάγονται στο καθένα μερικά bytes (ανάλογα το πρωτόκολλο επικοινωνίας) με σχετικές πληροφορίες για το κάθε πακέτο ώστε να μπορέσει η άλλη θέση που θα τα λάβει, να επαληθεύσει την σωστή λήψη τους και εν τέλη να τα ενώσει για να διαβάσει την συνολική επικοινωνία.
    Όλη αυτή η διεργασία αποφέρει μικρή χρονική καθυστέρηση που (ω, τι θαύμα) κι εδώ επίσης μεταφράζεται σε σχετική απώλεια της πραγματικής ταχύτητας και μάλιστα μετρήσιμη.

    Είναι πανεύκολο σε οποιονδήποτε να διαπιστώσει ο ίδιος τι πραγματικά ισχύει και όχι επειδή το λέει κάποιος. Κάνε στο LAN ένα τεστ με iperf και αν σε Gigabit δίκτυο δεις πάνω από 940Mbps, θα γίνω μοναχός στο Άγιο Όρος.
    μια φιλική συμβουλή θα σου δώσω αν θες την ακολουθείς αν όχι κανένα πρόβλημα

    το έχω κατεβάσει το πρόγραμμα που λες / έχω ακολουθήσει τους οδηγούς / έχω κάνει τις μετρήσεις μου και σε ευχαριστώ πολύ (από την πρώτη φορά που το ανάφερες στο άλλο θέμα το έχω κάνει)

    μην λες/υπόσχεσαι πράγματα που δεν θα κάνεις όπως το να γίνεις μοναχός στο άγιο όρος

  14. #1259
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Αν το έχεις δοκιμάσει και ισχύει αυτό που αναφέρεις, ιδού η Ρόδος ιδού και το πήδημα. Σε προκαλώ, αποστόμωσέ με!
    Διαφορετικά μην επαναλαμβάνεις τους αστείους ισχυρισμούς σου. Θα το θέσω όσο πιο απλά και κατανοητά γίνεται. ΔΕΝ ισχύουν!

  15. #1260
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν το έχεις δοκιμάσει και ισχύει αυτό που αναφέρεις, ιδού η Ρόδος ιδού και το πήδημα. Σε προκαλώ, αποστόμωσέ με!
    Διαφορετικά μην επαναλαμβάνεις τους αστείους ισχυρισμούς σου. Θα το θέσω όσο πιο απλά και κατανοητά γίνεται. ΔΕΝ ισχύουν!
    Δεν θα το κάνω ούτε για εσένα (που γνωρίζεις ότι είσαι ένα από τα άτομα που σέβομαι/εκτιμώ) ούτε για κανέναν

    όπως είπα δεν υπάρχει κανένας λόγος να το κάνω

    τα αποτελέσματα (μετρήσεις/screenshot) υπάρχουν εκεί που πρέπει ανεβασμένα

    όποιος θέλει να τα δει μπορεί να έρθει μια βόλτα από το σπίτι μου και να τα δει ακόμα και να κάνει μετρήσεις αν θέλει.

Σελ. 84 από 1055 ΠρώτηΠρώτη ... 64747982838485868994104 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας