Σελ. 259 από 406 ΠρώτηΠρώτη ... 239249254257258259260261264269279 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.871-3.885 από 6088
  1. #3871
    Εγγραφή
    03-04-2005
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    6.219
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4999
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    HA35
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα οποία, σε προλαβαίνω, είναι απαραίτητα σε κάποιον που δεν γνωρίζει ανάγνωση.
    Κανεις μεγαλο λαθος, τα εικονιδια υπαρχουν γιατι ειναι γρηγορη η προσβαση, ειναι πιο ευκολα αναγνωρισιμα. Πηγαμε απο γραμμη εντολων σε γραφικο περιβαλλον για να εχουμε εικονιδια και τωρα γυριζουμε πισω. Το κραταμε λαθος.
    Φαντασου το κινητο σου μονο με κειμενο αντι για εικονιδα, να δουμε ποση ωρα θα εψαχνες καθε εφαρμογη.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι... τέτοιες αλλαγές ομολογουμένως είναι κοσμοϊστορικές και πραγματικά δυσκολεύουν αφάνταστα την λειτουργία του ff.
    Για καποιον που το μονο που κανει ειναι να μπει σε κανα φορουμ και στο facebook ναι δεν φερνουν τη καταστροφη.


  2. #3872
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.344
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για καποιον που το μονο που κανει ειναι να μπει σε κανα φορουμ και στο facebook ναι δεν φερνουν τη καταστροφη.
    Σου το έγραψα και σε άλλο μήνυμα.
    Κάνω πολλά περισσότερα και δεν έχω πρόβλημα.
    Συνεχίζει να με αρέσει.

    Πες όμως ότι κάνω ακόμα περισσότερα.
    Πώς η αφαίρεση του screenshot από το url θα επηρέαζε την χρήση μου.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  3. #3873
    Εγγραφή
    03-04-2005
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    6.219
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4999
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    HA35
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σου το έγραψα και σε άλλο μήνυμα.
    Κάνω πολλά περισσότερα και δεν έχω πρόβλημα.
    Συνεχίζει να με αρέσει.
    Σου το εχω ξαναγραψει και σε αλλο μηνυμα.
    Ειχες καποιο προβλημα πριν ? οχι. Ειχα καποιο προβλημα πριν? οχι. Εχεις προβλημα τωρα? Οχι. Εχω προβλημα τωρα? ναι. Αρα εχω ειμαι εγω ο προβληματικος και οχι η αλλαγη ? Αυτο μου λες ;

    Σωνει και καλα δηλαδη φταιω εγω και οχι η αλλαγη. Αυριο θα αντι για γυρο χοιρινο στη πιτα να βαζουν απο ελεφαντα, επειδη εσενα θα σου αρεσει ετσι πρεπει να ειναι και να μου αρεσει και εμενα αφου πρακτικα παλι φαγητο ειναι και το τρωμε.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πες όμως ότι κάνω ακόμα περισσότερα.
    Πώς η αφαίρεση του screenshot από το url θα επηρέαζε την χρήση μου.
    Δε ξερω και δε με απασχολει γιατι δε το χρησιμοποιουσα. Εχω εφαρμογη για αυτη τη δουλεια. Αυτο που με ενδιαφερει τα εχω γραψει, ο χαμενος χωρος, η αντιθεση που δεν υπαρχει, ο μη σεβασμος των ρυθμισεων του συστηματος, τα ΤΕΡΑΣΤΙΑ κενα στα μενου (εχω 477 bookmarks mono στο φακελο photoshop οργανωμενα σε φακελους, εαν δεν αλλαζα το spacing θα επρεπε να σκρολαρω σε 2 οθονες ή να ξαναφτιαξω απο την αρχη τα bookmark), θα αλλαξω δηλαδη κατι που κανω επι χρονια αυτοματα γιατι ετσι, χωρις κανενα λογο.

    Αντιλαμβανομαι οτι σε καποιους δε δημιουργει πορβλημα, σε καποιους αρεσει, αλλα να αντιληφθουν και αυτοι οι καποιοι οτι πριν ειμαστε ολοι μια χαρα.


  4. #3874
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.344
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σου το εχω ξαναγραψει και σε αλλο μηνυμα.
    Ειχες καποιο προβλημα πριν ? οχι. Ειχα καποιο προβλημα πριν? οχι. Εχεις προβλημα τωρα? Οχι. Εχω προβλημα τωρα? ναι. Αρα εχω ειμαι εγω ο προβληματικος και οχι η αλλαγη ? Αυτο μου λες ;

    Σωνει και καλα δηλαδη φταιω εγω και οχι η αλλαγη. Αυριο θα αντι για γυρο χοιρινο στη πιτα να βαζουν απο ελεφαντα, επειδη εσενα θα σου αρεσει ετσι πρεπει να ειναι και να μου αρεσει και εμενα αφου πρακτικα παλι φαγητο ειναι και το τρωμε.


    Δε ξερω και δε με απασχολει γιατι δε το χρησιμοποιουσα. Εχω εφαρμογη για αυτη τη δουλεια. Αυτο που με ενδιαφερει τα εχω γραψει, ο χαμενος χωρος, η αντιθεση που δεν υπαρχει, ο μη σεβασμος των ρυθμισεων του συστηματος, τα ΤΕΡΑΣΤΙΑ κενα στα μενου (εχω 477 bookmarks mono στο φακελο photoshop οργανωμενα σε φακελους, εαν δεν αλλαζα το spacing θα επρεπε να σκρολαρω σε 2 οθονες ή να ξαναφτιαξω απο την αρχη τα bookmark), θα αλλαξω δηλαδη κατι που κανω επι χρονια αυτοματα γιατι ετσι, χωρις κανενα λογο.

    Αντιλαμβανομαι οτι σε καποιους δε δημιουργει πορβλημα, σε καποιους αρεσει, αλλα να αντιληφθουν και αυτοι οι καποιοι οτι πριν ειμαστε ολοι μια χαρα.
    Αυτό που έχεις μπερδέψει είναι το θέμα της αισθητικής με το θέμα "κάνω την δουλειά μου".
    Άλλο το ένα και άλλο το άλλο.
    Το αν πχ η μπάρα δεν παίρνει το χρώμα του theme των win δεν είναι θέμα λειτουργικότητας.
    Είναι θέμα αισθητικής.
    Αρέσει σε εμένα - Δεν αρέσει σε εμένα.
    Απολύτως σεβαστό.
    Αν προσπαθεί κάποιος να το εντάξει στο θέμα της λειτουργικότητας είναι απλά ιδιότροπος/ιδιόρρυθμος κλπ κλπ κλπ.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  5. #3875
    Εγγραφή
    03-04-2005
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    6.219
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4999
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    HA35
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που έχεις μπερδέψει είναι το θέμα της αισθητικής με το θέμα "κάνω την δουλειά μου".
    Λαθος, εσυ εχεις μπερδευτει.
    Σοβαρα μιλαμε; Το να μη μπορεις να διακρινεις που αρχιζει και τελειωνει ενα tab ειναι θεμα αισθητικης ?
    Το να μην ξερεις πιο μαμημενο tab εχει ηχο επειδη αφαιρεσαν το εικονιδιο και δε φαινεται τιποτα οταν εχεις πολλες καρτελες ανοιχτες ειναι θεμα αισθητικης ;
    Το να να εχει το μενου (το λεω για 100στη φορα) 2+ φορες το spacing απο πριν και να θες το σκρολαρισμα του αιωνα ειναι θεμα αισθηικης;
    Το να μην εχεις επιλογη να κλεισεις το tab πριν το κανεις focus ειναι θεμα αισθητικης ;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το αν πχ η μπάρα δεν παίρνει το χρώμα του theme των win δεν είναι θέμα λειτουργικότητας.
    Αυτο και εαν ειναι λειτυουργικοτητα. Υπαρχει λογος που εχουν διαφορετικο χρωμα τα παθυρα οταν ειναι εντος και εκτος focus. Ακριβως για να ξερεις που ειναι τι οταν εχει πολλα ανοιχτα.

    Θα τρελαθουμε εντελως ;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν προσπαθεί κάποιος να το εντάξει στο θέμα της λειτουργικότητας είναι απλά ιδιότροπος/ιδιόρρυθμος κλπ κλπ κλπ.
    Αν οπως ειπες. Αλλα εστω ειμαστε και ιδιοτροποι απο πανω. μαλιστα.

    Ξαναρωταω λοιπον.
    Ειχες καποιο προβλημα πριν ? οχι. Ειχα καποιο προβλημα πριν? οχι. Εχεις προβλημα τωρα? Οχι. Εχω προβλημα τωρα? ναι. Αρα εχω ειμαι εγω προβληματικος και οχι προβληματικη η αλλαγη ? Αυτο μου λες ;

    Σωνει και καλα δηλαδη φταιω εγω και οχι η αλλαγη. Αυριο θα αντι για γυρο χοιρινο στη πιτα να βαζουν απο ελεφαντα, επειδη εσενα θα σου αρεσει ετσι πρεπει να ειναι και να μου αρεσει και εμενα αφου πρακτικα παλι φαγητο ειναι και το τρωμε. Δηλαδη ειμαι ιδιοτροπος που δε θελω γυρο απο ελεφαντα ? Αυτο μου λες ;


  6. #3876
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.344
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σοβαρα μιλαμε; Το να μη μπορεις να διακρινεις που αρχιζει και τελειωνει ενα tab ειναι θεμα αισθητικης ?
    Το να μην ξερεις πιο μαμημενο tab εχει ηχο επειδη αφαιρεσαν το εικονιδιο και δε φαινεται τιποτα οταν εχεις πολλες καρτελες ανοιχτες ειναι θεμα αισθητικης ;
    Το να να εχει το μενου (το λεω για 100στη φορα) 2+ φορες το spacing απο πριν και να θες το σκρολαρισμα του αιωνα ειναι θεμα αισθηικης;
    Το να μην εχεις επιλογη να κλεισεις το tab πριν το κανεις focus ειναι θεμα αισθητικης ;
    Όλα όσα αναφέρεις είναι θέμα προσωπικού γούστου.
    Εμένα δεν με ενοχλεί κανένα από αυτά.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο και εαν ειναι λειτυουργικοτητα. Υπαρχει λογος που εχουν διαφορετικο χρωμα τα παθυρα οταν ειναι εντος και εκτος focus. Ακριβως για να ξερεις που ειναι τι οταν εχει πολλα ανοιχτα.
    Αν δεν το είχες αναφέρει, δεν θα το είχα παρατηρήσει.
    Που σημαίνει ότι δεν με ενόχλησε.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν οπως ειπες. Αλλα εστω ειμαστε και ιδιοτροποι απο πανω. μαλιστα.

    Ξαναρωταω λοιπον.
    Ειχες καποιο προβλημα πριν ? οχι. Ειχα καποιο προβλημα πριν? οχι. Εχεις προβλημα τωρα? Οχι. Εχω προβλημα τωρα? ναι. Αρα εχω ειμαι εγω προβληματικος και οχι προβληματικη η αλλαγη ? Αυτο μου λες ;
    Είναι "προβληματική" για εσένα, που θεωρείς μείζονος σημασία όλα τα παραπάνω.
    Για εμένα όλα αυτά είναι θέμα αισθητικής και όχι λειτουργικότητας.
    Λειτουργικότητα για εμένα θα ήταν μια αλλαγή που θα καταργούσε κάποια addon (όπως είχες γίνει παλιότερα και άλλαξε τον τρόπο εμφάνισης και την λειτουργικότητα σε πολλά addon), η επιβολή του smooth scrolling, η μεταμόρφωσή του σε mobile έκδοση όπου θα χρειαζόμουν πολλά κλικ για να βρω τα addon κοκ.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωνει και καλα δηλαδη φταιω εγω και οχι η αλλαγη. Αυριο θα αντι για γυρο χοιρινο στη πιτα να βαζουν απο ελεφαντα, επειδη εσενα θα σου αρεσει ετσι πρεπει να ειναι και να μου αρεσει και εμενα αφου πρακτικα παλι φαγητο ειναι και το τρωμε. Δηλαδη ειμαι ιδιοτροπος που δε θελω γυρο απο ελεφαντα ? Αυτο μου λες ;
    Δεν σου είπα κανείς ότι φταις.
    Απλά σου λέω είναι ότι αυτό που δεν σου αρέσει εσένα και το θεωρείς προβληματικό είναι η αισθητική του ui που είναι κάτι προσωπικό
    (και το οποίο το καταλαβαίνεις, φαντάζομαι, αφού μόνος σου λες ότι άλλη γνώμη έχω εγώ και άλλη εσύ)
    και όχι η λειτουργικότητα που έχει να κάνει με τον τρόπο χρήσης.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  7. #3877
    Εγγραφή
    03-04-2005
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    6.219
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4999
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    HA35
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όλα όσα αναφέρεις είναι θέμα προσωπικού γούστου. Εμένα δεν με ενοχλεί κανένα από αυτά.
    Ενταξει, ειναι γουστο, οχι το πως λειτουργει μια εφαρμογη. Κολοκυθια.

    Αυριο ολα τα κινητα με γραμματα να σε δω

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δεν το είχες αναφέρει, δεν θα το είχα παρατηρήσει.
    Φυσικα και οχι, το ιδιο και πολλοι αλλοι, δε πηρανε πρεφα, φαντασου τη χρηση που κανουν.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλά σου λέω είναι ότι αυτό που δεν σου αρέσει εσένα και το θεωρείς προβληματικό είναι η αισθητική του ui που είναι κάτι προσωπικό
    Και εγω αυτο που σου λεω δε λεγεται αισθητικη, λεγεται λειτουργικοτητα. Θες ενα παραδειγμα? Χρησιμοποιω τα προιοντα της adobe χρονια, για μαντεψε γιατι δεν αλλαζουν τετοια βασικα πραγματα. Γιατι ειναι θεμα λειτουργικοτητας. Αμα τα αλλαξουν χαθηκαν οι παντες.

    Επειδη ομως εχεις κολησει οτι εσενα σου αρεσει και ολοι οι υπολοιποι ειμαστε αφοδευμενοι, ας το ληξουμε εδω.


  8. #3878
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.501
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Το r/firefoxcss εχει δικη του σελιδα.

    A collection site of Firefox userchrome themes, mostly from FirefoxCSS Reddit community.
    https://github.com/FirefoxCSS-Store/...tore.github.io
    https://firefoxcss-store.github.io/
    ديميتريس

  9. #3879
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Τελικά έχετε δίκιο και οι devs πετάνε αετό.

    Εδω και καιρό ο mobile ff δεν δουλεύει με το adguard. Το έχω ρυθμισμένο πολύ αυστηρά για να κόβει τα πάντα και το καταφέρνει μια χαρά. Όμως ο ff δεν φορτώνει καμία σελίδα θεωρώντας ότι όλες έχουν μη ασφαλές πιστοποιητικό. Η μόνη άλλη εφαρμογή που έχει θέμα είναι το sygic. Πουθενά αλλού δεν έχω βρει πρόβλημα. Στον ff έπρεπε να μπω στο about:CONFIG και να παίξω με μια ρύθμιση. Και επειδή τρέχω nightly έπρεπε να το κάνω κάθε μέρα. Σήμερα είπα να το ψάξω πάλι και στον 90 πρόσθεσαν επιλογή σε κρυφό μενού. Θέλω να δω από περιέργεια αν θα το κρατήσει σε αναβάθμιση η πάλι πρέπει να το ενεργοποιήσω ξανά.

    - - - Updated - - -

    Μόλις αναβάθμισα και την κράτησε. Ελπίζω να είναι μόνιμο.

  10. #3880
    Εγγραφή
    16-03-2004
    Μηνύματα
    781
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως για παράδειγμα τα εικονίδια στο μενού.
    Τα οποία, σε προλαβαίνω, είναι απαραίτητα σε κάποιον που δεν γνωρίζει ανάγνωση.
    Έχεις πει πολλά διαμαντάκια για να υπερασπιστείς κάθε αλλαγή, αλλά αυτό είναι μάλλον το καλύτερό σου.
    «Τα εικονίδια είναι για όσους δεν ξέρουν ανάγνωση». Έπος πραγματικό.
    Προσπάθησε να φανταστείς τη ζωή σου χωρίς εικονίδια και μόνο με κείμενο σε όλα τα λειτουργικά συστήματα και όλες τις εφαρμογές σου. Θα έχει μεγάλη πλάκα. Βέβαια σίγουρα και τότε θα τα έβλεπες όλα τέλεια με κάποιον μαγικό τρόπο.
    Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω το κόλλημά σου να προσπαθείς με το ζόρι να πείσεις ότι όλα είναι ιδανικά και όλοι είναι περίεργοι.
    No one flirts like a Malkavian

  11. #3881
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.088
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό μπορείς να το κάνεις με groupspeeddial, φτιάχνεις μία κατηγορία με τα 9 sites, και ζητάς ανανέωση των shortcut. Είναι λίγο αργό, αλλά σιγά το πράμα, κάνεις κάτι άλλο για το 1 λεπτό ή λιγότερο που θα πρέπει να περιμένεις...
    Ευχαριστώ πολύ, θα το δοκιμάσω.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  12. #3882
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.501
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Οσοι εχετε 89 και το proton απενεργοποιμενο, ανοιξτε το telemetry να δει η mozilla οτι δεν το χρησιμοποιειτε.
    https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=1715129
    ديميتريس

  13. #3883
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.088
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Λοιπόν, επειδή σήμερα κατάφερα να χρησιμοποιήσω τον firefox λίγο παραπάνω. Πλέον, ο τρόπος εμφάνισης των Tab στην κορυφή μου φαίνεται ΠΟΛΥ όμορφος. Εύγε
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  14. #3884
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.344
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν, επειδή σήμερα κατάφερα να χρησιμοποιήσω τον firefox λίγο παραπάνω. Πλέον, ο τρόπος εμφάνισης των Tab στην κορυφή μου φαίνεται ΠΟΛΥ όμορφος. Εύγε
    Αν πάντως το έγραψες στα σοβαρά, να ξέρεις ότι είμαστε 3 μέχρι τώρα, και μπράβο στο κουράγιο σου γιατί θα φας μεγάλο κράξιμο.
    Spoiler:
    Να ξέρεις όμως ότι είμαστε στο πλευρό σου.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  15. #3885
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.088
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Ναι, σκιάχτηκα από τον κίνδυνο κραξίματος
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

Σελ. 259 από 406 ΠρώτηΠρώτη ... 239249254257258259260261264269279 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας