Σελ. 283 από 406 ΠρώτηΠρώτη ... 263273278281282283284285288293303 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.231-4.245 από 6088
  1. #4231
    Εγγραφή
    28-01-2010
    Μηνύματα
    3.529
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Nova
    Router
    ΖΤΕ H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανε λιγο υπομονη. Χτες βγηκε η 92 και ακομα δεν εχει ερθει σαν ενημερωση στους περισσοτερους. Οταν ερθει, θα δεις πως θα αυξηθουν τα μηνυματα στο reddit που θα λενε για τα ιδια χαλια (και τους mods του r/firefox να τα σβηνουν επειδη δεν γινεται να εχει flaws o ff).
    Στην 89, που εγινε on by default το webrender, μου πηρε ~2 βδομαδες να βρω γιατι σερνεται ολο το ui του στα καλα καθουμενα και να αλλαξω την επιμαχη παραμετρο. Σκεψου να μην διαβαζα και reddit...
    Στην 92, επειδη η παραμετρος αφαιρεθηκε, δεν υπαρχει γυρισμος (θεωρητικα παντα).
    Μαλλον δεν εχεις καταλαβει ...
    Ας πουμε οτι σε ενα μηνα υπαρχουν 1000 η 10000 που γραφουν στο redit οτι εχουν προβλημα η δεν τους αρεσει.
    Τα υπολοιπα εκατομυρια χρηστες φυσικα δεν θα μουν να γραψουν οτι ειναι οκ Ποτε δε γινεται αυτο
    Τι νομιζεις οτι θα γινει?

  2. #4232
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.525
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Τιποτα. Αυτοι που εχουν προβλημα ειτε θα το ανεχτουν και θα τον χρησιμοποιουν λιγοτερο, ειτε θα φυγουν και τα ποσοστα του ff θα πεσουν ακομα περισσοτερο.

    - - - Updated - - -

    Why do they keep removing all the fixes to all problems? I'm sure what you mentioned would fix all of this, but there's no point in even trying if it's going to be removed in the next update...
    Μεγαλη αληθεια με αφορμη αυτη τη λυση που θα κοπει στην 93
    https://old.reddit.com/r/firefox/com...e_but/hc2ewr2/

    Και φυσικα petition για να μεινιε. Για λαπτοπ με 64αρια w10 λεει ο τυπος, οχι για καμια αρχαιολογια με 32αρια 7.
    https://old.reddit.com/r/firefox/com...gacylayers_in/
    ديميتريس

  3. #4233
    Εγγραφή
    28-01-2010
    Μηνύματα
    3.529
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Nova
    Router
    ΖΤΕ H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τιποτα. Αυτοι που εχουν προβλημα ειτε θα το ανεχτουν και θα τον χρησιμοποιουν λιγοτερο, ειτε θα φυγουν και τα ποσοστα του ff θα πεσουν ακομα περισσοτερο.
    Μα δεν τους ενδιφερεις εσυ καθολου Εσενα δε σε υπολογίζουν γιατι δεν δινεις τιποτα μονο παίρνεις (εχεις κλειστή τηλεμετρία, δεν χρησιμοποιείς μηχανη που τους πληρωνει για να εργάζονται κτλ ).
    Γιατι να δουλεύουν τσαμπα για σενα? Εσυ θα δουλευες ολοι μερα χωρις να πληρώνεσαι ?
    Δεν ενδιαφέρουν τα ποσοστα αλλα το κερδος. Αν εχει ποσοστο 50% και κερδος 1000 ειναι χειροτερο απο το 10% κερδος 1500
    Εσυ ζητας να δουλεύουν να σου φτιαχνουν κατι οπως το θες εσυ και τσαμπα και τους λες κα μαλ...
    Εσυ τους εχεις ανάγκη αλλιως θα ήσουν αλλου με τοσες επιλογες

    υγ απλα συζητηση κανω απλα γιατι νομιζω δεν εχεις κατανοησει καποια πραγματα

  4. #4234
    Εγγραφή
    16-03-2004
    Μηνύματα
    781
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Υπάρχει κάποιος τρόπος το ενεργό tab να είναι σε άλλο χρώμα και όχι απλά να έχει ένα μικρό πλαίσιο γύρω γύρω;
    Είναι απίστευτο πόσες αλλαγές που χαλάνε το QoL κάνουν.
    Πρέπει να ψάχνω themes τώρα;
    No one flirts like a Malkavian

  5. #4235
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.525
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Πως σχετιζονται ολα αυτα με το webrender που λεγαμε? Για μηχανη αναζητησης χρησιμοποιω της google, που απο αυτη βγαζουν το 90+% των εσοδων τους, αλλα ειναι ασχετο και αυτο με το webrender.
    Το telemetry το εχω κλειστο γιατι θελω την ιδιωτικοτητα μου, πραγμα που καυχιεται ο ff χρονια τωρα οτι προωθει αν και πολλα στοιχεια λενε το αντιθετο.

    - - - Updated - - -

    Ακομα μια καινοτομια της 92 που πρεπει να παρει ποδι αμεσα
    https://old.reddit.com/r/firefox/com...uggest_on_the/
    ديميتريس

  6. #4236
    Εγγραφή
    28-01-2010
    Μηνύματα
    3.529
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Nova
    Router
    ΖΤΕ H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως σχετιζονται ολα αυτα με το webrender που λεγαμε? Για μηχανη αναζητησης χρησιμοποιω της google, που απο αυτη βγαζουν το 90+% των εσοδων τους, αλλα ειναι ασχετο και αυτο με το webrender.
    Το telemetry το εχω κλειστο γιατι θελω την ιδιωτικοτητα μου, πραγμα που καυχιεται ο ff χρονια τωρα οτι προωθει αν και πολλα στοιχεια λενε το αντιθετο.

    - - - Updated - - -

    Ακομα μια καινοτομια της 92 που πρεπει να παρει ποδι αμεσα
    https://old.reddit.com/r/firefox/com...uggest_on_the/
    οκ αστο κανε οπως νομιζεις ο καθενας κανει της επιλογες του και επιλογες υπαρχουν Για να εισαι εδω την εχεις κανει και εσυ Αν ειχες κατι καλυτερο θα ησουν αλλου

  7. #4237
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.093
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stamka Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα δεν τους ενδιφερεις εσυ καθολου Εσενα δε σε υπολογίζουν γιατι δεν δινεις τιποτα μονο παίρνεις (εχεις κλειστή τηλεμετρία, δεν χρησιμοποιείς μηχανη που τους πληρωνει για να εργάζονται κτλ ).
    Γιατι να δουλεύουν τσαμπα για σενα? Εσυ θα δουλευες ολοι μερα χωρις να πληρώνεσαι ?
    Δεν ενδιαφέρουν τα ποσοστα αλλα το κερδος. Αν εχει ποσοστο 50% και κερδος 1000 ειναι χειροτερο απο το 10% κερδος 1500
    Εσυ ζητας να δουλεύουν να σου φτιαχνουν κατι οπως το θες εσυ και τσαμπα και τους λες κα μαλ...
    Εσυ τους εχεις ανάγκη αλλιως θα ήσουν αλλου με τοσες επιλογες

    υγ απλα συζητηση κανω απλα γιατι νομιζω δεν εχεις κατανοησει καποια πραγματα
    Θα έπρεπε πάντως να ενδιαφέρονται για τον κάθε χρήστη, ιδίως για τους Power users. Γιατί μπορεί να είναι λίγοι αλλά με τη σειρά τους, μπορεί να το εγκαταστήσουν ή προτείνουν σε μερικες δεκάδες ανθρώπων.

  8. #4238
    Εγγραφή
    28-01-2010
    Μηνύματα
    3.529
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Nova
    Router
    ΖΤΕ H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα έπρεπε πάντως να ενδιαφέρονται για τον κάθε χρήστη, ιδίως για τους Power users. Γιατί μπορεί να είναι λίγοι αλλά με τη σειρά τους, μπορεί να το εγκαταστήσουν ή προτείνουν σε μερικες δεκάδες ανθρώπων.
    Δεν διαφωνω αλλα πως θα ξερουν οτι εισαι ενας απο αυτους. Αυτον που "προωθεί" το προιον φυσικα και το θελουν και τον υπολογίζουν, λογικο ειναι. Ο μισος πλανητης χρησιμοποιεί chrome απο "προωθηση" (προεγκατασταση σε android). Προσωπικα δεν νομιζω οτι ποτε κανεις θα ξεπερασε σε ποσοστα τον chrome πια λογο Google οποτε πρεπει να εχει κατι διαφορετικο στο προϊόν σου για να επιβίωση.
    Ο firefox εμεινε πισω, ζητηθηκαν αλλαγες και κανουν αλλαγες. Οταν γινονται αλλαγες και εισαι σε φαση εξελίξεις δε σημαινει οτι θα πετυχει ουτε οτι σιγουρα εισαι στο σωστο δρομο παντα. Οτι και να κανεις ΠΟΤΕ δεν θα αρεσεις σε ολους αλλωστε .

  9. #4239
    Εγγραφή
    16-03-2004
    Μηνύματα
    781
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stamka Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν διαφωνω αλλα πως θα ξερουν οτι εισαι ενας απο αυτους. Αυτον που "προωθεί" το προιον φυσικα και το θελουν και τον υπολογίζουν, λογικο ειναι. Ο μισος πλανητης χρησιμοποιεί chrome απο "προωθηση" (προεγκατασταση σε android). Προσωπικα δεν νομιζω οτι ποτε κανεις θα ξεπερασε σε ποσοστα τον chrome πια λογο Google οποτε πρεπει να εχει κατι διαφορετικο στο προϊόν σου για να επιβίωση.
    Ο firefox εμεινε πισω, ζητηθηκαν αλλαγες και κανουν αλλαγες. Οταν γινονται αλλαγες και εισαι σε φαση εξελίξεις δε σημαινει οτι θα πετυχει ουτε οτι σιγουρα εισαι στο σωστο δρομο παντα. Οτι και να κανεις ΠΟΤΕ δεν θα αρεσεις σε ολους αλλωστε .
    Δεν διαφωνώ στο σκεπτικό σου, αλλά το "ζητήθηκαν αλλαγές και κάνουν αλλαγές" δεν ανταποκρίνεται στα όσα γίνονται. Είναι σαν να λες, ζήτησαν από μια αυτοκινητοβιομηχανία να βελτιώσει τους κινητήρες και αυτή έκανε λιγότερο αναπαυτικά τα καθίσματα, οπότε ζητήθηκαν αλλαγές και κάνουν αλλαγές.
    Οι αλλαγές που γίνονται στον Firefox δεν νομίζω να ζητήθηκαν από κανέναν. Οι "απλοί χρήστες" σίγουρα δεν τα ζήτησαν όλα αυτά και οι power users βλέπουν να μειώνεται κι άλλο η ελευθερία τους.
    No one flirts like a Malkavian

  10. #4240
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.093
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stamka Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν διαφωνω αλλα πως θα ξερουν οτι εισαι ενας απο αυτους. Αυτον που "προωθεί" το προιον φυσικα και το θελουν και τον υπολογίζουν, λογικο ειναι. Ο μισος πλανητης χρησιμοποιεί chrome απο "προωθηση" (προεγκατασταση σε android). Προσωπικα δεν νομιζω οτι ποτε κανεις θα ξεπερασε σε ποσοστα τον chrome πια λογο Google οποτε πρεπει να εχει κατι διαφορετικο στο προϊόν σου για να επιβίωση.
    Ο firefox εμεινε πισω, ζητηθηκαν αλλαγες και κανουν αλλαγες. Οταν γινονται αλλαγες και εισαι σε φαση εξελίξεις δε σημαινει οτι θα πετυχει ουτε οτι σιγουρα εισαι στο σωστο δρομο παντα. Οτι και να κανεις ΠΟΤΕ δεν θα αρεσεις σε ολους αλλωστε .
    Το βασικότερο θα ήταν ίσως οι under the hood αλλαγές που κόβουν. Άσε μεγαλύτερη ελευθερία στους power και παίξε με το UI για τους casual.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  11. #4241
    Εγγραφή
    28-01-2010
    Μηνύματα
    3.529
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Nova
    Router
    ΖΤΕ H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Durdyn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν διαφωνώ στο σκεπτικό σου, αλλά το "ζητήθηκαν αλλαγές και κάνουν αλλαγές" δεν ανταποκρίνεται στα όσα γίνονται. Είναι σαν να λες, ζήτησαν από μια αυτοκινητοβιομηχανία να βελτιώσει τους κινητήρες και αυτή έκανε λιγότερο αναπαυτικά τα καθίσματα, οπότε ζητήθηκαν αλλαγές και κάνουν αλλαγές.
    Οι αλλαγές που γίνονται στον Firefox δεν νομίζω να ζητήθηκαν από κανέναν. Οι "απλοί χρήστες" σίγουρα δεν τα ζήτησαν όλα αυτά και οι power users βλέπουν να μειώνεται κι άλλο η ελευθερία τους.
    ζητηθηκαν γιατι ο ανταγωνισμος τον ξεπερασε Οταν φτιαξω εγω ενα καλυτερο αμαξι απο το δικο σου πρεπει και εσυ να εξελίξεις το δικο σου αλλιιως ολοι θα θελουν το δικο μου Η αγορα το ζητησε, ο ανταγωνισμος και η εξελιξη που υπαρχει σε ολα. Αν μηνεις στασιμος θα εξαφανιστης. Το πως θα εξελιξεις εσυ το αμαξι σου το αποφασιζεις εσυ γιατι ειναι δικο σου και το δινεις δωρεαν. Ο κοσμος θα αποφασίσει πιο θελει

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το βασικότερο θα ήταν ίσως οι under the hood αλλαγές που κόβουν. Άσε μεγαλύτερη ελευθερία στους power και παίξε με το UI για τους casual.
    Αυτο ομως δε θελει περισσοτεροι υποστήριξη? Οταν σκαλιζεις 100 πράγματα δεν ειναι και πιο δυσκολο ενα συστημα να λειτουργεί χωρις προβληματα με διαφορετικες παραμετρους ρυθμισεις το καθε ενα ?

  12. #4242
    Εγγραφή
    16-03-2004
    Μηνύματα
    781
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stamka Εμφάνιση μηνυμάτων
    ζητηθηκαν γιατι ο ανταγωνισμος τον ξεπερασε Οταν φτιαξω εγω ενα καλυτερο αμαξι απο το δικο σου πρεπει και εσυ να εξελίξεις το δικο σου αλλιιως ολοι θα θελουν το δικο μου Η αγορα το ζητησε, ο ανταγωνισμος και η εξελιξη που υπαρχει σε ολα. Αν μηνεις στασιμος θα εξαφανιστης. Το πως θα εξελιξεις εσυ το αμαξι σου το αποφασιζεις εσυ γιατι ειναι δικο σου και το δινεις δωρεαν. Ο κοσμος θα αποφασίσει πιο θελει
    Άρα πού διαφωνείς; Οι αλλαγές που κάνουν δεν φέρνουν νέο κόσμο από τους "casuals" όπως δείχνουν τα νούμερα και παράλληλα ενοχλούν τους power users που είναι ζοχαδιασμένοι στα φόρουμς και στα ρέντιτς.
    Δεν προτίθεμαι να τον αλλάξω, αλλά δεν γίνεται να μην σημειώνω ότι έχουν πάρει την κάτω βόλτα. Η τελευταία φορά που είχε γίνει κάτι τέτοιο ήταν πριν πολλά χρόνια, τότε που πραγματικά σερνόταν και έτρωγε τρομερή μνήμη (θα έχει πάνω από 10ετια λογικά, αλλά ακόμα είχε σημαντικό μερίδιο). Τώρα δεν έχει φτάσει σε τέτοιο σημείο, αλλά χαλάει πολύ την εμπειρία χρήσης.
    No one flirts like a Malkavian

  13. #4243
    Εγγραφή
    28-01-2010
    Μηνύματα
    3.529
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Nova
    Router
    ΖΤΕ H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Durdyn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρα πού διαφωνείς; Οι αλλαγές που κάνουν δεν φέρνουν νέο κόσμο από τους "casuals" όπως δείχνουν τα νούμερα και παράλληλα ενοχλούν τους power users που είναι ζοχαδιασμένοι στα φόρουμς και στα ρέντιτς.
    Δεν προτίθεμαι να τον αλλάξω, αλλά δεν γίνεται να μην σημειώνω ότι έχουν πάρει την κάτω βόλτα. Η τελευταία φορά που είχε γίνει κάτι τέτοιο ήταν πριν πολλά χρόνια, τότε που πραγματικά σερνόταν και έτρωγε τρομερή μνήμη (θα έχει πάνω από 10ετια λογικά, αλλά ακόμα είχε σημαντικό μερίδιο). Τώρα δεν έχει φτάσει σε τέτοιο σημείο, αλλά χαλάει πολύ την εμπειρία χρήσης.
    Σε πιο σημειο ειπα οτι διαφωνω μαζι σου?
    Αυτο που λεω ειναι οτι ειναι λογικο αφου ειναι σε περιοδο αλλαγων (σωστα) να υπαρχουν κινησεις που μπορει να αποδειχθούν λάθος η μη ικανοποιητικές. Ετσι συμβαινει σε κατι νεο. Δεν ειπα να μη σημειώνεις, επισημαίνεις, κρίνεις κτλ Αυτο που λεω ειναι οτι δεν ειναι λογικο ενας που γραφει στο redit οτι δεν του αρεσει το ασπρο να πρεπει o firefox να ειναι ασπρος. Δεν ειναι λογικο να μην εχω προβλημα και να ψαχνω να βρω εναν στη ακρη του κοσμου που εχει και να πω οριστε προβλημα, χαλια κτλ Οι 100000 που τους αρεσει δε μπαινουν ποτε να γραψουν α τι ωραίο. 10 ατομα δεμ μπρει να καθοριζουν ενα ολοκληρο project και αλλωστε ολοι ξερουμε οτι ποτε δεν θα αρεσει κατι σε ολους.
    Για τη μνημη που λες ας θυμηθούμε οτι ο chrome τρωει περισσοτερη αλλα αυτο δεν τον εμποδιζει να ειναι πρωτης σε ποσοστα. Εγω δεν θελω τον πρωτο αλλα τον καλυτερο για μενα και για αυτο οπως και εσυ εχω firefox.
    Αν δε σου κανει δεν θα τον αλλαξεις ? Θα κατσεις 5 χρονια να λες οτι δε ειναι καλος η θα φυγεις για κατι που για σενα θα ειναι καλυτερο?

  14. #4244
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.525
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Να γυρισουμε τη συζητηση στο θεμα του fb γιατι χτες μου τα εκανε τοσα το ubo? Παιζει σε 15 δευτερα να εκανε redraw τη σελιδα 15 φορες, κοβοντας και καθε φορα απο κατι. Εκοβε το ποστ, εβγαινε το sponsored. Εκοβε το sponsored, εβγαινε καποιο mention. Εκοβε το mention, εβγαινε ενα αλλο sponsored. Εκοβε το αλλο sponsored, εβγαινε ενα commented και παει λεγοντας.
    Στο τελος εβγαλα τα φιλτρα που λεει το wiki του ubo στο reddit και εκατσα να βλεπω τη σαβουρα του fb παρα αυτο το βασανηστηριο!

    Και ξαναλεω με το μικρο μου μυαλο. Δεν θα επρεπε να υπαρχει μια λιστα σαν τις υπολοιπες που να τα κοβει ολα αυτα?

    Ασχετο με το παραπανω, αλλα χτες θυμηθηκα ενα λογο ακομα που εχω ff. Για να τσεκαρω τις σπασμενες σελιδες. Η κεντρικη του eshop εχει απο τις 3 του μηνα που μου βγαζει μια ασπριλα στους chromium based browsers (chromium και chrome 93 στα windows, chrome 95 dev και brave στο λινουξ) και στον ff.
    Στους chromium based εχω ανοιξει την κονσολα (f12 > console) και εχω δει το περιεργο σφαλμα που λεει. Στον ff πως μπορω να το δω?
    ديميتريس

  15. #4245
    Εγγραφή
    28-01-2010
    Μηνύματα
    3.529
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Nova
    Router
    ΖΤΕ H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να γυρισουμε τη συζητηση στο θεμα του fb γιατι χτες μου τα εκανε τοσα το ubo? Παιζει σε 15 δευτερα να εκανε redraw τη σελιδα 15 φορες, κοβοντας και καθε φορα απο κατι. Εκοβε το ποστ, εβγαινε το sponsored. Εκοβε το sponsored, εβγαινε καποιο mention. Εκοβε το mention, εβγαινε ενα αλλο sponsored. Εκοβε το αλλο sponsored, εβγαινε ενα commented και παει λεγοντας.
    Στο τελος εβγαλα τα φιλτρα που λεει το wiki του ubo στο reddit και εκατσα να βλεπω τη σαβουρα του fb παρα αυτο το βασανηστηριο!

    Και ξαναλεω με το μικρο μου μυαλο. Δεν θα επρεπε να υπαρχει μια λιστα σαν τις υπολοιπες που να τα κοβει ολα αυτα?
    η λιστα εγινε για να παρακάμπτει τον τροπο λειτουργίας του facebook. To facebook αλλαξε τον τροπο που τα πλασάρει οποτε η λιστα δεν λειτουργει πια . Καποια στιγμη καποιος θα δουλεψει να βρει τροπο να το παρακαμπτει ξανα κτλ.
    Εμενα αυτη την στιγμη μου κοβει τα χορηγουμενα. Εχω μονο προτεινομενα. Διαφιμισεις σε παραθυρα κτλ δεν ειχα ουτε πριν. Εχω μονο προτεινομενα

    Κώδικας:
    facebook.com##[role="feed"] span[id] a[href="#"]>span>span:not(:has-text(/(\s|\d|^$)/)):upward([role="feed"]>div)
    facebook.com##div[class=l9j0dhe7]:has(h3 span:matches-css(position: relative):has-text(/^S/) > span:matches-css(position: relative):has-text(/^p$/)) 
    facebook.com##[role="feed"]>div:has(div[role^=button]:has-text(Paid for by))

Σελ. 283 από 406 ΠρώτηΠρώτη ... 263273278281282283284285288293303 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας