Σελ. 82 από 88 ΠρώτηΠρώτη ... 627277808182838487 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.216-1.230 από 1307
  1. #1216
    Εγγραφή
    24-04-2011
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    165
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spyzit Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνημμένο Αρχείο 226206

    Αύριο κλείνω 4 εβδομάδες που άνοιξα την πρώτη βλάβη στη nova. Τα fec ανά 20 λεπτά φτάνουν τις 70000 και μηδενίζουν. Τα crc έως 3000 στο 24ωρο. Οι αποσυνδέσεις 5-6 τη μέρα και αρκετές φορές στην επανασύνδεση χαμηλός αρχικός συγχρονισμός (45mbit-50 mbit)που σε λίγη ώρα φτάνει το max των 100. Όσο είναι up η σύνδεση δεν παρουσιάζει πρόβλημα, ping 15+ video και surfing απρόσκοπτα. Τη Δευτέρα θα γίνει 2ο συνδυαστικό ραντεβού Nova Cosmote. Στο 1ο έγινε επανεκκίνηση της πόρτας μου ειπαν, δούλεψε 48 ώρες τάπα και μετά ξανάρχισε τα ίδια. Θέλω να ρωτήσω κάποια πράγματα γιατί είμαι ημιμαθής και θέλω να είμαι προετοιμασμένος για να μη θεωρήσουν οι τεχνικοί ότι είμαι άσχετος.
    1. Μπορούν να επανεκκινήσουν την πόρτα αφού η καμπίνα είναι της vf;
    2. Στο σπίτι δεν υπάρχει εσωτερική καλωδίωση. Το pet καλώδιο από το box κουμπώνει απευθείας στο router στο υπόγειο. Θα μου κάνουν αλλαγή ζεύγους ή θα ζητήσουν νέα πόρτα από vf; Η θα μου πουν καμία ηλιθιότητα; Κι αν δεν υπάρχει διαθέσιμη τι γίνεται;
    3. Στα στατιστικά το download γράφει interleaved αλλά interleaved delay είναι 0. Στην ουσία το 0 δεν είναι fast path;
    4. Υπάρχει περίπτωση να υπάρχει κάποιο λάθος configuration στο router που δημιουργεί αυτή την αστάθεια και αποσυγχρονιζεται;
    5. Έχω σχεδόν αποφασίσει να πάω cosmote για να μπορώ να χρησιμοποιήσω και καλύτερο router(βλεπε fritz) και για να ζητήσω αλλαγή καφαο σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμείνει. Υπάρχει περίπτωση κατά τη φορητότητα να μου πούνε ότι δεν υπάρχει διαθέσιμη πόρτα στην καμπίνα της vf; Το ΚΑΦΑΟ μου είναι το 145 (γυμνάσιο Ανατολής) και το σπίτι είναι 50 μέτρα απ' το 177 (Παναγίας Σουμελά).

    Ευχαριστώ για όποιον μπει στον κόπο να μου απαντήσει. Δυστυχώς με τηλεργασια τις πρωινές ώρες εγώ και τηλεκπαίδευση η μικρή το μεσημέρι έχει γίνει ανυπόφορο αυτό με τις διακοπές. 1 μήνας απελπισία. Θυμίζω η γραμμή στη nova ενεργοποιήθηκε 7 Ιανουαρίου και 2 μήνες ήταν σταθερότατη με full ταχύτητα.
    Επανέρχομαι στα παραπάνω. Πλέον έχω και το voip με πρόβλημα. Χωρίς να χάσει συγχρονισμό το ρούτερ χάνει το σήμα του τηλεφώνου ο συναγερμός. Αυτό δεν υπήρχε ποτέ. Η βλάβη δόθηκε σήμερα το μεσημέρι στον ΟΤΕ. Παίζει να σκαλίζουν τπτ απομακρυσμένα; Η να τα δει παίξει κάνα ρούτερ απ' τα 500 άνοιξε κλείσε , συγχρονισε ξεσυγχρονισε. Καμία γνώμη;

  2. #1217
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.794
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Πως καταλαβες οτι χανει το τηλεφωνο ο συναγερμος?

  3. #1218
    Εγγραφή
    24-04-2011
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    165
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netblues Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως καταλαβες οτι χανει το τηλεφωνο ο συναγερμος?
    Μου στέλνει e mail το panel(paradox evo 192)

  4. #1219
    Εγγραφή
    04-09-2008
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Wind
    Γράφω και εγώ εδώ το πρόβλημα μου, αν μπορεί κάποιος να δώσει τα φώτα του ας τα δώσει.

    Wind VDSL 100M Εδώ και 4-5 χρόνια. Από τη πρώτη στιγμή αντί για 100 πιάνω 70 και καλώ τεχνικό. Βρίσκει πρόβλημα στην κάθετη καλωδίωση ενώ έξω από το σπίτι πιάνει 100, μου λέει θέλει αλλαγή ή το αφήνεις έτσι. Το αφήνω έτσι. Modem/ρούτερ πάνω το ASUS AC56U.

    Cue the problem. Όσα χρόνια έχουμε τη σύνδεση, μία στο τόσο μέσα σε 1-2 ημέρες, γκρεμοτσάκισμα της σύνδεσης από 70M σε 0,5M download, δε φορτώνει τίποτα κλπ. Λύνεται με restart. Άλλες φορές γκρεμοτσακίζεται μόνο το Wifi (καταλαβαίνω, διαφορετικό πρόβλημα, ίσως αλλαγή router, απλά το αναφέρω) και δεν έχουν σήμα τα ασύρματα αλλά τα ενσύρματα μια χαρά. Άλλες φορές ταυτίζεται το wifi crash με το wan crash.

    Κανένας τεχνικός από τηλέφωνο δεν βλέπει τίποτα εκτός από συχνές αποσυνδέσεις. Το αφήνουμε έτσι γιατί για χρόνια δεν έμενα σε αυτό το σπίτι (πατρικό). Επιστρέφω πρόσφατα, η κατάσταση η ίδια. Στρώνω λίγο το wifi με αλλαγή θέσης του router και προσθήκη αναμεταδότη (access point). Το wan κάνει τα κόλπα του. Και τώρα έχω 2-3 ημέρες βραδινές ώρες κρασάρει ανελέητα και δεν μπορεί να κρατήσει DSL σύνδεση για 10-15 επανασυνδέσεις μέχρι 1-2πμ όπου στρώνει. Κοιτάζοντας τα στατιστικά της γραμμής, ανακαλύπτω ότι τα CRC ανεβαίνουν στα 100.000+! (προσθέτω screenshot από restart 24ωρου. Αυτή τη στιγμή με αυτά τα δεδομένα έχει σύνδεση)(Χτυπάω λίγο το κεφάλι μου που δεν είχα προσέξει ποτέ όλες τις άλλες φορές του 0.5Mbps τι κάνουν τα CRC) Αλλά τώρα δεν έχω και σύνδεση όταν γίνεται αυτό, απλά περιμένεις και το router σου λέει "σύνδεσε το καλώδιο του τηλεφώνου".

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot 2021-09-22 143448.png 
Εμφανίσεις:  23 
Μέγεθος:  35,7 KB 
ID: 230938

    Για την καλωδίωση: Μεζονέτα, το ρούτερ στο πάνω όροφο, πάνω απευθείας σε πρίζα χωρίς φίλτρο, ένα ακόμα τηλέφωνο στον κάτω όροφο με φίλτρο, χρησιμοποιείται ελάχιστα (και όχι όταν πέφτει το ίντερνετ). Το ΚΑΦΑΟ απ' όσο ξέρω στα 200 μέτρα (αν είναι αυτό που έχω δει, δεν ξέρω να το επιβεβαίωνω από τις μετρήσεις). Περιοχή Τρίκαλα Θεσσαλίας.

    Η μόνη λύση από την Wind είναι να έρθει τεχνικός (και να με χρεώσει αν βρει βλάβη στο χώρο μου!). Έχετε να προτείνετε κάτι άλλο εσείς;

  5. #1220
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.890
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KreAch3R Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχετε να προτείνετε κάτι άλλο εσείς;
    Ηλεκτρολόγο για να βάλει νέα κάθετη καλωδίωση στη θέση της παλιάς.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KreAch3R Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από τη πρώτη στιγμή αντί για 100 πιάνω 70 και καλώ τεχνικό. Βρίσκει πρόβλημα στην κάθετη καλωδίωση ενώ έξω από το σπίτι πιάνει 100, μου λέει θέλει αλλαγή ή το αφήνεις έτσι. Το αφήνω έτσι.

  6. #1221
    Εγγραφή
    04-09-2008
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ηλεκτρολόγο για να βάλει νέα κάθετη καλωδίωση στη θέση της παλιάς.
    Ναι, θέλουμε να γίνει αυτό αλλά ύπο προυποθέσεις, με τίποτα δεν μπαίνει καινούργια καλωδίωση σε όλες τις τηλεφωνικές πρίζες. Φαντάζομαι μπορεί απλά να μπει μια καινούργια εξωτερικά, παράλληλα με τις άλλες, η οποία θα χρησιμοποιείται για το router μόνο;

    Επίσης, μπορεί όλος αυτός ο θόρυβος να προκαλείται πριν έρθει σπίτι; Πριν τις 2-3 αυτές μέρες, το wan έπεφτε μία φορά, πολύ σπάνια (όπως είπα, 1 ανά 2-3 ημέρες) και έκανε περισσότερο αυτή τη πτώση στα 0,5M (η οποία παρεμπιπτόντως, έχει κάποιο όνομα); Δηλαδή θέλω να πω, το σύστημα ψιλό ήταν σταθερό. Οπότε να προσθέσω καινούργια και να κάνω μια τρύπα στο νερό;

    (thanks για την απάντηση)

  7. #1222
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.890
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KreAch3R Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, θέλουμε να γίνει αυτό αλλά ύπο προυποθέσεις, με τίποτα δεν μπαίνει καινούργια καλωδίωση σε όλες τις τηλεφωνικές πρίζες. Φαντάζομαι μπορεί απλά να μπει μια καινούργια εξωτερικά, παράλληλα με τις άλλες, η οποία θα χρησιμοποιείται για το router μόνο;
    Δεν είναι απαραίτητο για όλες τις πρίζες, απλά από "έξω" (κατανεμητή ή χωνευτή) μέχρι την 1η πρίζα μέσα στο σπίτι. Αναγκαστικά θα βάζεις σε αυτή το modem/router.

    Από την στιγμή που στο "έξω" που έλεγξε ο τεχνικός έφτανε 100 αλλά μέσα βλέπεις 70, είναι ξεκάθαρο ότι το πρόβλημα βρίσκεται ανάμεσα στο σημείο ελέγχου και την 1η πρίζα.

    ΕΚΤΟΣ όμως αν το 70αρι το βλέπεις σε άλλες πρίζες και δεν έχεις δοκιμάσει ακόμα το modem/router στην 1η.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KreAch3R Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης, μπορεί όλος αυτός ο θόρυβος να προκαλείται πριν έρθει σπίτι; Πριν τις 2-3 αυτές μέρες, το wan έπεφτε μία φορά, πολύ σπάνια (όπως είπα, 1 ανά 2-3 ημέρες) και έκανε περισσότερο αυτή τη πτώση στα 0,5M (η οποία παρεμπιπτόντως, έχει κάποιο όνομα); Δηλαδή θέλω να πω, το σύστημα ψιλό ήταν σταθερό. Οπότε να προσθέσω καινούργια και να κάνω μια τρύπα στο νερό;
    Αν δεν αποκλείσεις πρώτα το πρόβλημα την κάθετης καλωδίωσης, δεν μπορεί να απαντήσει κάποιος με σιγουριά.

  8. #1223
    Εγγραφή
    04-09-2008
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι απαραίτητο για όλες τις πρίζες, απλά από "έξω" (κατανεμητή ή χωνευτή) μέχρι την 1η πρίζα μέσα στο σπίτι. Αναγκαστικά θα βάζεις σε αυτή το modem/router.

    Από την στιγμή που στο "έξω" που έλεγξε ο τεχνικός έφτανε 100 αλλά μέσα βλέπεις 70, είναι ξεκάθαρο ότι το πρόβλημα βρίσκεται ανάμεσα στο σημείο ελέγχου και την 1η πρίζα.

    ΕΚΤΟΣ όμως αν το 70αρι το βλέπεις σε άλλες πρίζες και δεν έχεις δοκιμάσει ακόμα το modem/router στην 1η.

    Αν δεν αποκλείσεις πρώτα το πρόβλημα την κάθετης καλωδίωσης, δεν μπορεί να απαντήσει κάποιος με σιγουριά.
    Μάλιστα. Ο έλεγχος για το 70 είχε γίνει σε συγκεκριμένη πρίζα όχι σε όλες, νομίζω. Θα μπορούσες κάπου να μου δώσεις να διαβάσω τι εννοείτε με το "πρώτη", "τελευταία" πρίζα; Το έχω ξαναδεί αλλά δεν ξερώ που να βρω τι σημαίνει. Εγώ θα σκεφτόμουν ότι έρχεται ένα καλώδιο απ' έξω και γίνεται μέσα πολλά καλώδια παράλληλα, όχι σε σειρά. Είναι σε σειρά;

  9. #1224
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.890
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KreAch3R Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλιστα. Ο έλεγχος για το 70 είχε γίνει σε συγκεκριμένη πρίζα όχι σε όλες, νομίζω. Θα μπορούσες κάπου να μου δώσεις να διαβάσω τι εννοείτε με το "πρώτη", "τελευταία" πρίζα; Το έχω ξαναδεί αλλά δεν ξερώ που να βρω τι σημαίνει. Εγώ θα σκεφτόμουν ότι έρχεται ένα καλώδιο απ' έξω και γίνεται μέσα πολλά καλώδια παράλληλα, όχι σε σειρά. Είναι σε σειρά;
    https://www.cyta.com.cy/mp/informati...oadband_GR.pdf

    Το κλασικό guide

  10. #1225
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.953
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    H νέα κάθετη κατα προτίμηση με pet θα πηγαίνει μόνο στη dsl του ρουτερ και θα αποσυνδεθεί η παλιά από το κατανεμητή. Απλό..
    Μετά από τις phone του ρουτερ στέλνεις πίσω το σήμα σε όποιες πρίζες θες με τη παλιά καλωδίωση, αρκεί ΝΑ ΜΗΝ επικοινωνεί στο κατανεμητή με τη νέα καλωδίωση, γι'αυτό πρέπει να αποσυνδεθεί στο κατανεμητή η παλιά και να μονωθεί..
    Με το νέο σύστημα πιθανόν να μη χρειαστείς και φίλτρα στα τηλέφωνα.. Αλλά άσε τα προληπτικά, κακό δεν κάνει..
    Αυτά...
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  11. #1226
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.757
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KreAch3R Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλιστα. Ο έλεγχος για το 70 είχε γίνει σε συγκεκριμένη πρίζα όχι σε όλες, νομίζω. Θα μπορούσες κάπου να μου δώσεις να διαβάσω τι εννοείτε με το "πρώτη", "τελευταία" πρίζα; Το έχω ξαναδεί αλλά δεν ξερώ που να βρω τι σημαίνει. Εγώ θα σκεφτόμουν ότι έρχεται ένα καλώδιο απ' έξω και γίνεται μέσα πολλά καλώδια παράλληλα, όχι σε σειρά. Είναι σε σειρά;
    Η πρωτη ειναι αυτη που γεφυρωνεται και δινει στις επομενες
    Βαζεις μια διπλη στη θεση της και συνδεεις οπως το παρακατω σχημα

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Τηλεφωνία.png 
Εμφανίσεις:  30 
Μέγεθος:  27,4 KB 
ID: 230950

    Δουλευει και σε PSTN και σε VoIP
    E5 2697 v2 @ 3.0GHz on P9X79 Deluxe 24GB
    Spoiler:
    WD15EARS, WD30EFRX, WD30EURS, WD30EZRX, WD40EFRX, WD60EFRX
    Intel Xeon E5-2670 v2 @ 2.9GHz 16GB WD15EARS, 2xWD40EFRX, WD60EFRX, 2xWD100EFΑX
    i5 750 @ 3.36GHz 4GB 2xWD60EFRX, 5xWD80EFZX, 2xWD100EFΑX Sony Vaio VPC-F13Z1E/B

  12. #1227
    Εγγραφή
    04-04-2005
    Περιοχή
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Μηνύματα
    1.747
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Asus Rt-ax92
    Ερώτηση. Σήμερα μου ήρθε μήνυμα από Cosmote αριθμός αιτήματος μεταφοράς γραμμής. Ξέρουμε πόσες μέρες χρειάζεται για να ολοκληρωθεί η μεταφορά?

  13. #1228
    Εγγραφή
    03-02-2013
    Περιοχή
    Κατερινη
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    465
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    220000/21998
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Smart3
    SNR / Attn
    17.3(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Έτοιμη και η αναβάθμιση στην εργασία μου,για αυτό αγαπάμε Cosmote "_"
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_20211004_122723.jpg  


  14. #1229
    Εγγραφή
    04-04-2005
    Περιοχή
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Μηνύματα
    1.747
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Asus Rt-ax92
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panosira Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτοιμη και η αναβάθμιση στην εργασία μου,για αυτό αγαπάμε Cosmote "_"
    Εφόσον η καμπίνα είναι super vectoring δεν έπρεπε να σε είχαν σε προφίλ 35b? Ή μόνο στην 200αρα βάζουν 35b?

  15. #1230
    Εγγραφή
    06-01-2008
    Περιοχή
    Κιλκίς
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.604
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360Mbps/360Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    JMFIBRE AF611/MikrHap Ac2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pankostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εφόσον η καμπίνα είναι super vectoring δεν έπρεπε να σε είχαν σε προφίλ 35b? Ή μόνο στην 200αρα βάζουν 35b?
    μόνο σε 200 σε βάζουν σε 35b εκτός και αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα π.χ. δεν πιάνεις 100 σε 17a και σε βάλουν σε 35b.

Σελ. 82 από 88 ΠρώτηΠρώτη ... 627277808182838487 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 2307
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-06-20, 17:51
  2. VDSL Vectoring 100Mbps Καλλιθεα-Παντειο, εφθασε!
    Από Fotis_Greece στο φόρουμ COSMOTE VDSL
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-11-17, 22:03
  3. VDSL Vectoring και μηνιαίος λογαριασμός
    Από Kasi86 στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-09-17, 19:29
  4. vdsl 50/home speed booster η vdsl vectoring
    Από panosira στο φόρουμ COSMOTE VDSL
    Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-09-17, 14:10
  5. Μηνύματα: 177
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-06-17, 20:43

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας