Σελ. 8 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 3678910 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 106-120 από 193
  1. #106
    Εγγραφή
    29-04-2002
    Περιοχή
    Cavern III, Hallway VII
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    4.219
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από rempes Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα, κανένας δεν παίζει εναντίον άλλου. Ακόμα και ο ΟΤΕ ο ίδιος καθυστερεί, έχει συστημικό πρόβλημα και "παιδικές ασθένειες" με την νέα τεχνολογία, πόσο μάλλον και οι τρίτοι που εξαρτώνται από αυτόν.
    Νεότερα - Την εβδομάδα που μας πέρασε παραέγινα κολλητός με το 13888. Συγκεκριμένα:

    15/01 Μου ήρθε SMS ότι 17/01 09:00-13:00 θα έρθει τεχνικός για ενεργοποίηση. Την ίδια στιγμή, το 210-ΧΧΧ μου έγινε φορητότητα στην cosmote. Μόνο ο αριθμός. Η γραμμή παρέμενε και έδινε υπηρεσίες στην forthnet. Κάλεσα την Cosmote όπου κάποιος θεός προϊστάμενος βάρδιας αρνούταν 100% ότι έχει γίνει οτιδήποτε στην γραμμή μου, αρνούταν ότι έγινε φορητότητα το 210 μου, γενικώς ήταν σα να μιλούσα στο πνεύμα του Δημήτρη Κουτσούμπα/ΚΚΕ. Όχι σε όλα. Πραγματικά απαράδεκτος. Δεν τον έπεισα για το αντίθετο. Έπαψα να έχω εισερχόμενες στο 210.

    16/01: Κόπηκε (όντως) η γραμμή από την forthnet. Πλέον δεν έχω και εξερχόμενες ή internet.

    17/01: Ήρθε ο τεχνικός (στις 12:40, χαρά και ευτυχία να περιμένω 3,5 ώρες φυσικά) να κάνει ενεργοποίηση και μου είπε ότι είμαι σε προφίλ 50 και όχι 100, άρα δε μπορεί να ολοκληρώσει την ενεργοποίηση και έκανε μη αποδοχή παράδοσης στην Vodafone. Το σουρεάλ είναι ότι, φεύγοντας, πήρε το router της cosmote πάλι μαζί του (!) γιατί δεν του επέτρεπε η πολιτική της εταιρείας να το αφήσει (!!!) παρ' όλο που δεν είχα άλλο συμβατό με vectoring router. Δεν έχω καμία υπηρεσία ενεργή.

    Καλώ το μεσημέρι στο 13888 και ρωτάω -γιατί το είχε πάρει το αυτί μου- αν έχω τη δυνατότητα να μου δώσουν δωρεάν mobile data & εξερχόμενες από κινητό γιατί δεν έχω καμία υπηρεσία ενεργή, χωρίς να φταίω και χωρίς να είναι σε βλάβη η γραμμή μου ακριβώς. Μου λένε ότι όχι, δεν μπορούν να κάνουν τίποτα, λυπούνται.

    18/01: Τάπες στο βαρέλι του Jack Daniels Tennessee Whiskey. Και επίσης, γύρω στις 5 το απόγευμα είδα από το Technicolor788vn που είχα εκ forthnet ότι η γραμμή συγχρόνιζε στα 100/10, με SNR 13 στο down, χωρίς vectoring (το συγκεκριμένο router δεν είχε υποστήριξη vectoring οπότε μου τα έδειξε σε VDSL2 αυτά). Καλώ στον ΟΤΕ και μου λένε ότι θα προωθήσουν το αίτημά μου για ραντεβού, αλλά δεν μπορούν να ξέρουν πότε θα γίνει το ραντεβού. Η κοπελίτσα προσφέρεται να μου δώσει mobile data & εξερχόμενες από κινητό cosmote, 9 το βράδυ όταν και δεν μπορώ -και να ήθελα- να προμηθευτώ SIM. Ακούει τα σχολιανά της επειδή στις 17/01 μου είπαν ξερά deny και τώρα το άλλαξαν. Μετά από 45' την απαλλάσσω από το μαρτύριό της και κλείνω τη γραμμή.

    19/01: Με καλεί (!!!) το 13888 και με περισσή χαρά μου προτείνει ραντεβού για Τρίτη, 23/01. Απαντάω ότι είμαι χωρίς υπηρεσίες από 15/01 και ότι οι τεχνικοί στην περίπτωσή μου θα κάνουν 5' με το ρολόι διότι το μόνο που πρέπει να κάνουν είναι να μου δώσουν το router και να σηκωθούν να φύγουν. Η γραμμή είναι ΟΚ. Όλα είναι στη θέση τους... Απαιτώ ραντεβού για 22/01 Δευτέρα έστω. Μου λένε ότι δεν είναι εφικτό από το σύστημα αλλά θα το κοιτάξουν και θα με ξανακαλέσουν. Μετά από 20' με ξανακαλούν και, ώ τι κόσμος μαμά, πλέον είναι εφικτό από το σύστημα, μου προτείνουν νέο ραντεβού 22/01. Δέχομαι.

    Τι θα γίνει από δω και πέρα: 22/01 θα έχω, μάλλον, internet και αν είμαι τρελά κωλόφαρδος και τηλέφωνο. ΟΚ - για το επικό γαϊτανάκι πιο πάνω και ειδικά για το ότι ο τεχνικός της cosmote μου έφερε το router, το σύνδεσε, λειτούργησε -με το όποιο λάθος προφίλ- και μετά έπαψε να λειτουργεί, θα κάνω έγγραφο παράπονο και θα ζητάω σχετικές πιστώσεις...διότι το παραέχεσαν.

    Είναι κατανοητό να έχουν τις δικές τους παιδικές ασθένειες και δη σε περιοχή με καμπίνα vodafone, αλλά όσα αναφέρω πιο πάνω δεν σχετίζονται με το ότι η καμπίνα είναι <όχι δική τους> εκτός από το λάθος προφίλ. Η λάθος πρόωρη φορητότητα, το ότι πήραν το router και φύγανε, η λάθος ενημέρωση κτλ είναι θέματα που την σηκώνουν την έγγραφη διαμαρτυρία τους και την καταγγελία ΕΕΤΤ εάν συνεχίσουν να απαιτούν....τέλη ενεργοποίησης για αυτή τη φαρσοκωμωδία!

    Μέχρι τότε, έχω ακόμα υπόλοιπο από το πακέτο 5GB που πήρα από τη Wind...ο καιρός γαρ εγγύc!

    Viva la revolucion! (Για να μη νιώθει και άσχημα ο φίλτατος malawi, είδες, υπάρχουν και χειρότερες εβδομάδες να περάσει κανείς! )
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Sovjohn : 19-01-18 στις 18:48. Αιτία: typo
    Το avatar μου προς τιμήν των 25 χρόνων του Command & Conquer (1995 - 2020).
    Beneath this mask, there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof!

  2. #107
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    344
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Φίλε μου πραγματικά πέρασες και περνάς Γολγοθά!!! Τι να πω κ εγώ μετά;

    Αν είμαστε κοντά έλα να σερφάρεις από την φτωχή 24αρα (8αρα δηλαδή) adsl σύνδεση μου και να πάρεις τα τηλεφωνακια σου!

    Είσαι κ Εσυ ταλαιπωρημένη ψυχή!!!!

  3. #108
    Εγγραφή
    04-12-2017
    Περιοχή
    Πειραϊκή
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΖΤΕ ΖΧΗΝ Η267Α
    SNR / Attn
    25.1(dB) / 4.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εγω πάντως κατάλαβα το εξής. Η vodafone μπορεί να δώσει υπηρεσία στην περιοχή και το κάνει σχετικά γρήγορα. Ειδικά αν γίνει η όλη διαδικασία απο τους ανθρώπους που γυρνάνε στην περιοχή για να πουλήσουν, τότε τα πράγματα γίνονται πολύ πιο γρήγορα απο το σύνηθες. Που στο φινάλε αποδείχτηκε ότι έχω και κάποιον να πάρω τηλέφωνο αν κάτι θέλω να πώ και όχι να παίρνω σε αυτόματα συστήματα που μάλιστα ενω δεν με εξυπηρετούν με πρήζουν μετά για να βαθμολογήσω την "ποιότητα" τους. Το κακό απο την άλλη είναι ότι στην περιοχή μας, αυτό το κάνει μόνο η VF και κανείς άλλος.

  4. #109
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    344
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Πάντως εμένα η Vodafone με έχει πήξει στη συμπόνια περιμένοντας να με βρουν με την COSMOTE για να με δώσει η μια στην άλλη...

    Και στο μεταξύ η COSMOTE μου ρίχνει συνέχεια την ταχύτητα.

    Υποθέτω ότι στο τέλος θα μου το κλείσει κιόλας να τελειώνουμε!!!!

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  5009CEA2-E9F5-4946-ABE8-5DECDB068C84.jpeg 
Εμφανίσεις:  34 
Μέγεθος:  407,4 KB 
ID: 190644

  5. #110
    Εγγραφή
    18-07-2017
    Μηνύματα
    33
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από malawi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως εμένα η Vodafone με έχει πήξει στη συμπόνια περιμένοντας να με βρουν με την COSMOTE για να με δώσει η μια στην άλλη...

    Και στο μεταξύ η COSMOTE μου ρίχνει συνέχεια την ταχύτητα.

    Υποθέτω ότι στο τέλος θα μου το κλείσει κιόλας να τελειώνουμε!!!!

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  5009CEA2-E9F5-4946-ABE8-5DECDB068C84.jpeg 
Εμφανίσεις:  34 
Μέγεθος:  407,4 KB 
ID: 190644
    Αστα και εμενα η cosmote ακομα , μου είχαν πει οτι Παρασκευή επιτέλους θα ενεργοποιηθεί η vdsl, πρώτη φορα στον ενάμιση μηνα που δεν μου είπαν για συστημικό προβλημα και τελικα ΤΙΠΟΤΑ, πηρα τηλ σημερα κλασσικά δεν ξερουν τιποτα και οτι φαίνεται προς ενεργοποίηση και θα με καλέσουν κλπ κλπ
    Εχω στείλει και email να δω μηπως λάβω καμια πιο σοβαρή απάντηση αλλα δεν ελπίζω πολλα

  6. #111
    Εγγραφή
    29-04-2002
    Περιοχή
    Cavern III, Hallway VII
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    4.219
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Συνδέθηκα εν τέλει σήμερα.

    Date/time
    2018-01-22 11:20:10
    DSL downstream102397
    kBit/s,
    DSL upstream10239
    kBit/s,

    Ο τεχνικός ήρθε και μου έδωσε το router και μετά από 3' έφυγε δεν έχω κάνει ακόμα ενδελεχείς δοκιμές γιατί έφυγα από το χώρο, πάντως από πλευράς συγχρονισμού είναι όλα ΟΚ. Έχει μερικά CRC errors η γραμμή απ' όσο είδα αλλά θέλω να ελπίζω ότι δεν θα την επηρεάσουν πολύ.

    Επίσης ο τεχνικός μου είπε ότι την Παρασκευή που μας πέρασε ενεργοποίησε άλλον με 100 στην πολυκατοικία, μάλιστα αυτός ήταν τυχερός γιατί δεν του είχαν βάλει λάθος προφίλ και δεν χρειάστηκαν 2 ραντεβού πιθανώς η κατάσταση να ομαλοποιείται σιγά-σιγά.

    Θα επανέλθω με εντυπώσεις.
    Το avatar μου προς τιμήν των 25 χρόνων του Command & Conquer (1995 - 2020).
    Beneath this mask, there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof!

  7. #112
    Εγγραφή
    06-03-2017
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    48
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sovjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνδέθηκα εν τέλει σήμερα.

    Date/time
    2018-01-22 11:20:10
    DSL downstream102397
    kBit/s,
    DSL upstream10239
    kBit/s,

    Ο τεχνικός ήρθε και μου έδωσε το router και μετά από 3' έφυγε δεν έχω κάνει ακόμα ενδελεχείς δοκιμές γιατί έφυγα από το χώρο, πάντως από πλευράς συγχρονισμού είναι όλα ΟΚ. Έχει μερικά CRC errors η γραμμή απ' όσο είδα αλλά θέλω να ελπίζω ότι δεν θα την επηρεάσουν πολύ.

    Επίσης ο τεχνικός μου είπε ότι την Παρασκευή που μας πέρασε ενεργοποίησε άλλον με 100 στην πολυκατοικία, μάλιστα αυτός ήταν τυχερός γιατί δεν του είχαν βάλει λάθος προφίλ και δεν χρειάστηκαν 2 ραντεβού πιθανώς η κατάσταση να ομαλοποιείται σιγά-σιγά.

    Θα επανέλθω με εντυπώσεις.
    Άντε, να παίρνουμε σειρά ένας - ένας!

  8. #113
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από malawi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως εμένα η Vodafone με έχει πήξει στη συμπόνια περιμένοντας να με βρουν με την COSMOTE για να με δώσει η μια στην άλλη...

    Και στο μεταξύ η COSMOTE μου ρίχνει συνέχεια την ταχύτητα.

    Υποθέτω ότι στο τέλος θα μου το κλείσει κιόλας να τελειώνουμε!!!!

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  5009CEA2-E9F5-4946-ABE8-5DECDB068C84.jpeg 
Εμφανίσεις:  34 
Μέγεθος:  407,4 KB 
ID: 190644
    Αδερφέ επειδή προβλέπω να σου τρώνε οι γιατροί που θα καταφύγεις από τη στεναχώρια στο τέλος το όποιο κέρδος από τα πάγια θα είχες μεταβαίνοντας στη Vodafone (και πολλαπλάσια), έχω μια τελευταία συμβουλή/πρόταση να σου κάνω:
    1) Να "συνθηκολογήσεις" και να ζητήσεις αναβάθμιση σε VDSL στον ΟΤΕ
    2) ή τη γνωστή "μανούβρα" δηλαδή να κάνεις αίτηση για adsl (το τονίζω όχι VDSL κατευθείαν) σε κάποιον άλλον πάροχο (τη Wind ας πούμε) ούτως ώστε να προκαλέσεις τον ΟΤΕ για προσφορά (σε VDSL) την οποία να δεχτείς όποια κι αν είναι.
    Υπάρχει πιθανότητα να μην καταφέρεις ειδικά και μόνο εσύ να συνδεθείς σε Vodafone με VDSL ποτέ (όσο παράξενο κι αν σου ακούγεται). Να βλέπεις δηλαδή τους γείτονες να πάνε και να έρχονται σε παρόχους αλλάζοντας πακέτα κλπ. κι εσύ να είσαι εκεί όμηρος των 8Mbps. Είναι άτιμα και δυσεπίλυτα θέματα αυτά τα "συστημικά προβλήματα" (σοβαρολογώ).
    Αυτά πάντως που υποψιάζεσαι ότι σου κατεβάζει κάθε τόσο 500Kbps το συγχρονισμό ο ΟΤΕ για να σε ...τιμωρήσει πιστεύω ότι τα λες χιουμοριστικά γιατί απλά δεν στέκουν. Μη χαλιέσαι άδικα και εφάρμοσε μια από τις 2 λύσεις που σου γράφω. Ή ξέχνα το ζήτημα εντελώς και μείνε στα 8Mbps του adsl του ΟΤΕ και κάποια μέρα μάλλον θα ξεκολλήσει.

  9. #114
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    344
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Κουγκι θα το κάνω φίλε μου! Δεν υποχωρώ

    Η αλήθεια είναι πως μετά από μια επιστολή-έπος που έστειλα προς Vodafone, συνήγορο του Καταναλωτή και ΕΕΤΤ το Σάββατο,

    σήμερα έγινε το θαύμα!!! Με πήραν τηλέφωνο «από μονοι» τους και θα κινήσουν γη και ουρανό!!!

    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!

    Δε με νοιάζει πια το τελικό αποτέλεσμα αλλά πως θα ολοκληρωθεί το σενάριο της κωμωδίας γιατί θα το γράψω κ θα σπάσει ταμεία!!!!

  10. #115
    Εγγραφή
    06-03-2017
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    48
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από malawi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κουγκι θα το κάνω φίλε μου! Δεν υποχωρώ

    Η αλήθεια είναι πως μετά από μια επιστολή-έπος που έστειλα προς Vodafone, συνήγορο του Καταναλωτή και ΕΕΤΤ το Σάββατο,

    σήμερα έγινε το θαύμα!!! Με πήραν τηλέφωνο «από μονοι» τους και θα κινήσουν γη και ουρανό!!!

    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!

    Δε με νοιάζει πια το τελικό αποτέλεσμα αλλά πως θα ολοκληρωθεί το σενάριο της κωμωδίας γιατί θα το γράψω κ θα σπάσει ταμεία!!!!
    Για πες, για πες!!!

  11. #116
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    344
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Εσυ που είσαι ο εμπνευστής μου, αν δεν κάνω λάθος αύριο ενεργοποιεισαι!!! Για να δούμε....

  12. #117
    Εγγραφή
    06-03-2017
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    48
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από malawi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσυ που είσαι ο εμπνευστής μου, αν δεν κάνω λάθος αύριο ενεργοποιεισαι!!! Για να δούμε....

    Εγώ κρατάω πολύ μικρό καλάθι πάντως

  13. #118
    Εγγραφή
    26-03-2007
    Περιοχή
    Δροσιά
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    195
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΕΚΑΛΗ
    Path Level
    Interleaved
    Λοιπον πριν 20 ημερες περιπου ενεργοποιηθηκα στη VF με κλειδωμα στα 51 περιπου και προχθες ενεργοποιηθηκε η δευτερη γραμμη μου στο σπιτι απο wind στα 103. Η αληθεια ειναι πως η vf δουλευει απροβληματιστα απο την πρωτη ημερα σε αντιθεση με τη wind (δεν περιμενα κατι καλυτερο απλα με "τραβηξαν" τα 100 mbps) η οποια την μιση ημερα δεν συγχρονιζει και την αλλη μιση δεν περνει ip. Οποτε θυμηθει μεσα στην ημερα να λειτουργησει καλα οφειλω να ομολογησω πως η ταχυτητα ειναι εξωπραγματικη! Εχω ανοικτο case για επιλυση των προβληματων και περιμενω νεοτερα απο αυτους! Πιθανολογω οτι το προβλημα προερχεται απο την καλωδιωση που εχει δωσει ο οτε στη wind.

  14. #119
    Εγγραφή
    04-12-2017
    Περιοχή
    Πειραϊκή
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΖΤΕ ΖΧΗΝ Η267Α
    SNR / Attn
    25.1(dB) / 4.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από larous Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπον πριν 20 ημερες περιπου ενεργοποιηθηκα στη VF με κλειδωμα στα 51 περιπου και προχθες ενεργοποιηθηκε η δευτερη γραμμη μου στο σπιτι απο wind στα 103. Η αληθεια ειναι πως η vf δουλευει απροβληματιστα απο την πρωτη ημερα σε αντιθεση με τη wind (δεν περιμενα κατι καλυτερο απλα με "τραβηξαν" τα 100 mbps) η οποια την μιση ημερα δεν συγχρονιζει και την αλλη μιση δεν περνει ip. Οποτε θυμηθει μεσα στην ημερα να λειτουργησει καλα οφειλω να ομολογησω πως η ταχυτητα ειναι εξωπραγματικη! Εχω ανοικτο case για επιλυση των προβληματων και περιμενω νεοτερα απο αυτους! Πιθανολογω οτι το προβλημα προερχεται απο την καλωδιωση που εχει δωσει ο οτε στη wind.
    Καλημέρα φίλε μου,
    Για την περιοχή της πειραικής μιλάς? Τι modem σου έδωσε η wind? και τι η vodafone? απο περιέργεια ρωτάω.

  15. #120
    Εγγραφή
    26-03-2007
    Περιοχή
    Δροσιά
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    195
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΕΚΑΛΗ
    Path Level
    Interleaved
    Ναι για Πειραικη, κοντα στο Ροδο το Αμαραντο. Η wind ενα technicolor και η vodafone δεν θυμαμαι , θα το δω μολις παω σπιτι και θα στο γραψω ακριβως.

Σελ. 8 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 3678910 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Nέοι συνδρομητές VDSL στην Vodafone
    Από nm96027 στο φόρουμ Vodafone VDSL
    Μηνύματα: 3280
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-03-23, 13:34
  2. Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-09-17, 06:05
  3. VDSL στην Τρίπολη
    Από stickas στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-08-17, 17:53
  4. ΝΕΑ ΣΥΝΔΕΣΗ VDSL στην Καλαμαριά
    Από keranatos στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-05-17, 13:45
  5. VDSL στην περιοχή των Άνω Λιοσίων
    Από GreekPontioc στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-03-17, 10:45

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας