Σελ. 9 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 47891011 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 121-135 από 193
  1. #121
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    344
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Η σύνδεση Vodafone γίνεται ευρυζωνικά; Ή με τον παλιό καλό τρόπο;

    Γενικά έχω δίλημμα και ευπρόσδεκτη κάθε γνώμη και γρηγοραααα!!!

    Μετά τη φοβερή επιστολή μου όλα κινήθηκαν!

    Η COSMOTE επανήλθε με αντιπρόταση σκάνδαλο.

    Και ερωτώ COSMOTE ή Vodafone; (Η COSMOTE θα με υποχρεώσει να γυρίσω σε ευρυζωνική σύνδεση κ setup)

  2. #122
    Εγγραφή
    18-07-2017
    Μηνύματα
    33
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από malawi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η σύνδεση Vodafone γίνεται ευρυζωνικά; Ή με τον παλιό καλό τρόπο;

    Γενικά έχω δίλημμα και ευπρόσδεκτη κάθε γνώμη και γρηγοραααα!!!

    Μετά τη φοβερή επιστολή μου όλα κινήθηκαν!

    Η COSMOTE επανήλθε με αντιπρόταση σκάνδαλο.

    Και ερωτώ COSMOTE ή Vodafone; (Η COSMOTE θα με υποχρεώσει να γυρίσω σε ευρυζωνική σύνδεση κ setup)
    Κοιτα εγω Cosmote που δεν εχω το ιδιο θεμα με εσενα και περιμενω ηδη απο 1η Δεκεμβριου και γενικα με το support τους το τηλεφωνικο θελεις καθε φορα 20 λεπτα αναμονη, το δε chat στο site ειναι κυριολεκτικα λες και μιλας με botakia οποτε εγω δεν θα στο προτεινα, σε εμπειρια μου απο support vodafone που εχω σε αλλη γραμμη ειναι πολυ καλυτεροι, εγω οτε εχω ακομη καθαρα λογω οτε τν.
    Οσο για την ευρυζωνικη συνδεση δεν ειναι κατι εκτος αν εχεις συναγερμο κλπ που θα θες καποιο ups για το μοντεμ.

  3. #123
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    344
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Οπα! Χτυπησες φλέβα! Έχω συναγερμό.

    Η Vodafone φαντάζομαι δεν είναι με ευρυζωνικο. Σωστά;

  4. #124
    Εγγραφή
    29-04-2002
    Περιοχή
    Cavern III, Hallway VII
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    4.219
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από malawi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η σύνδεση Vodafone γίνεται ευρυζωνικά; Ή με τον παλιό καλό τρόπο;

    Γενικά έχω δίλημμα και ευπρόσδεκτη κάθε γνώμη και γρηγοραααα!!!

    Μετά τη φοβερή επιστολή μου όλα κινήθηκαν!

    Η COSMOTE επανήλθε με αντιπρόταση σκάνδαλο.

    Και ερωτώ COSMOTE ή Vodafone; (Η COSMOTE θα με υποχρεώσει να γυρίσω σε ευρυζωνική σύνδεση κ setup)
    Από υποστήριξη είναι...ρόιδο όλοι τους. Αν η διαφορά μεταξύ τους είναι μηδαμινή (όπως ήταν σε μένα) θα πήγαινα Cosmote γιατί έχω περισσότερη εμπιστοσύνη ότι μπορεί να πιάνει 100 Mbps από άποψη δικτύου.


    Το VDSL από καμπίνα είναι από όλους VOIP υποχρεωτικά. Στον ΟΤΕ αν πεις ότι έχεις συναγερμό σου δίνουν ένα μικρό UPS.
    Το avatar μου προς τιμήν των 25 χρόνων του Command & Conquer (1995 - 2020).
    Beneath this mask, there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof!

  5. #125
    Εγγραφή
    18-07-2017
    Μηνύματα
    33
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sovjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από υποστήριξη είναι...ρόιδο όλοι τους. Αν η διαφορά μεταξύ τους είναι μηδαμινή (όπως ήταν σε μένα) θα πήγαινα Cosmote γιατί έχω περισσότερη εμπιστοσύνη ότι μπορεί να πιάνει 100 Mbps από άποψη δικτύου.


    Το VDSL από καμπίνα είναι από όλους VOIP υποχρεωτικά. Στον ΟΤΕ αν πεις ότι έχεις συναγερμό σου δίνουν ένα μικρό UPS.
    ο οτε οταν με γυρισε εμενα τουλαχιστον ειπα για τον συναγερμο αλλα ειχαν ελλειψη τοτε και δεν μου εδωσαν και εβαλα ενα ups που ειχα, σε αλλο γνωστο που το ειχε παρει εμοιαζε πιο πολυ με μεγαλο powerbank, τωρα δεν γνωριζω εαν δινουν και τι

  6. #126
    Εγγραφή
    06-03-2017
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    48
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Τι άλλο θα κάνουν για να μη με ενεργοποιήσουν;!!! Χαχαχαχαχα!!

    https://www.newsit.gr/egklhma/tilefo...afone/2368288/

  7. #127
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    344
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Κλαιωωωωωω!!!!! Ένας σεισμός μένει με επίκεντρο τα κεντρικά και μετά μια έκρηξη ηφαιστείου στο κέντρο ενεργοποιησεων!!!!

    Απλές καθημερινές ιστορίες!!!

    Με μένα σήμερα έγινε χαμός! Χιονοστιβάδα εξελίξεων... τι σου κάνει μια επιστολουλα????

  8. #128
    Εγγραφή
    06-03-2017
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    48
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από malawi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κλαιωωωωωω!!!!! Ένας σεισμός μένει με επίκεντρο τα κεντρικά και μετά μια έκρηξη ηφαιστείου στο κέντρο ενεργοποιησεων!!!!

    Απλές καθημερινές ιστορίες!!!

    Με μένα σήμερα έγινε χαμός! Χιονοστιβάδα εξελίξεων... τι σου κάνει μια επιστολουλα????
    Πες μας λεπτομέρειες. Τι τους έγραψες, τι σου απάντησαν κλπ

  9. #129
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    344
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Εγραψα τη νέα Ιλιάδα η οποία κατέληγε πως δε μπορώ να καταλάβω τι είναι χειρότερο τελικά. ΝΑ θέλω να φύγω από την COSMOTE πληρώνοντας penalty ή να έχω να υποστώ την ταλαιπωρία και την απαξίωση θέλοντας να μεταβώ σε νέο πάροχο περιμένοντας από το προηγούμενο έτος στο επόμενο για διαδικασίες που στον υπόλοιπο πολιτισμένο κόσμο θεωρούνται αυτονόητες και απλές για πολλαπλάσιες ταχύτητες;

    Και αλλά πολλά εννοείται τα οποία τα διαβάζω και λέω φτου σου αγόρι μου!!!!

    Το αποτέλεσμα και οι εξελίξεις σε γεγονότα:

    1. Η επιστολή έφυγε το Σάββατο προς όλους τους εμπλεκόμενους.

    2. Ξημερώνει η μέρα τη Δευτέρα και η ταχύτητα στο Ίντερνετ απο COSMOTE πέφτει άλλο 1 mbps (κατά σειρά το 6ο που χάνεται εδώ και 2 μήνες) και καταλήγουμε πλέον να τρέχουμε με 24αρα adsl των 7,5mbps. Πλέον δε μπορώ να παρακολουθήσω ούτε replay tv σε hd κανάλια στο COSMOTE TV γιατί χρειάζονται 8mbps

    3. Το μεσημεράκι ξαφνικά με ανακάλυπτει η Vodafone και το τμήμα ενεργοποιησεων και με παιρνουν να με ρωτήσουν το αριθμό βροχου που έγραφε πάνω ο λογαριασμός της COSMOTE που τους είχα στείλει την 1 Δεκέμβρη μαζί με την αίτηση. Μου είπαν πως θα με έπαιρναν έτσι κ αλλιώς (ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΛΑΙΩ) γιατί φταίει η κακή COSMOTE.

    4. Ξημερώνει η μέρα την Τρίτη και ξαφνικά το πρωι με παίρνει ένας γλυκούλης στεναχωρημένος εκπρόσωπος της COSMOTE ο οποίος θρηνεί καθώς έμαθε (μετά από 53 μέρες που παλεύω) ξαφνικά πως θέλω να φύγω και με λατρεύει. Γι’αυτό το λόγο μου δίνει τον ουρανό με τ´αστρα για να μείνω ( στο ενδιάμεσο με ψιλοαπειλει με λοιμούς και ανίατες ασθένειες που μπορεί να πάθω φεύγοντας αλλά αφού δε μασάω μου τάζει και κάτι ψιλά ακομα). Με ενημερώνει πως θα με γυρίσει σε ευρυζωνική σύνδεση , κάτι που δεν ήθελα και που η Vodafone είχε υποσχεθεί πως δε θα γίνει σ´αυτους. Το κλείνουμε για να το σκεφτώ όντας αρνητικός μέσα μου καθώς δεν ήθελα ευρυζωνική σύνδεση.

    5. Στο μεταξύ καλώ τη Vodafone να μου επιβεβαιώσει την προσφορά που είχα κλείσει προ 53 ημερών για να απορρίψω την φανταστική πρόταση της COSMOTE και να προχωρήσω με Vodafone. Πριν προλάβω να τους καλεσω μου στέλνουν και sms πως θα ενεργοποιηθω στις 31 του μηνός. Μου λένε πως έχουν καταχωρημένες τιμές καταλόγου, πως δε βλέπουν κάτι άλλο και πως ίσως χρειαστεί να ακούσουν την ηχογράφηση. Σε κάθε περίπτωση μου λένε πως θα τα βρούμε (ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧ) . Ρωτώ και για τη σύνδεση και μου απαντούν κατηγορηματικά πως θα μου κάνουν ευρυζωνική σύνδεση!!!!! (Ω, Θεέ μου σε τι χώρα ζω)

    6. Επιτόπου τους στέλνω αίτημα υπαναχώρησης και περιμένω την ακύρωση της αίτησης μου, επιβεβαιώνοντας την τρελή πρόταση COSMOTE στο 13888 και αναμένοντας πλέον να με αποδεσμεύσει η Vodafone που δε με πήρε ποτε.

    7. Bonus κερασάκι στην τούρτα!!!
    Γυρνάω σπίτι και είμαι συγχρονισμένος στα 11mbps!!!!!! Το σπας ή δεν το σπας το μπ€{&%`]${&]•&[ ;;;;;;

    Τι σου κάνει λοιπόν μια επιστολουλα;;; Ότι δεν έγινε σε 53 μέρες , έγινε σε 36 ώρες!!!!

  10. #130
    Εγγραφή
    29-04-2002
    Περιοχή
    Cavern III, Hallway VII
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    4.219
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sovjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από υποστήριξη είναι...ρόιδο όλοι τους. Αν η διαφορά μεταξύ τους είναι μηδαμινή (όπως ήταν σε μένα) θα πήγαινα Cosmote γιατί έχω περισσότερη εμπιστοσύνη ότι μπορεί να πιάνει 100 Mbps από άποψη δικτύου.


    Το VDSL από καμπίνα είναι από όλους VOIP υποχρεωτικά. Στον ΟΤΕ αν πεις ότι έχεις συναγερμό σου δίνουν ένα μικρό UPS.
    Αγαπητέ συντοπίτη, δε γίνεται να μπεις σε καμπίνα άνευ voip οπότε ΟΚ...αποφάσισε και κρίνε, πάντως η cosmote -έχω εμένα σα ζωντανό παράδειγμα- ΟΚ βγάζει το λάδι αλλά ενεργοποιει τελικά
    Το avatar μου προς τιμήν των 25 χρόνων του Command & Conquer (1995 - 2020).
    Beneath this mask, there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof!

  11. #131
    Εγγραφή
    06-03-2017
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    48
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από malawi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγραψα τη νέα Ιλιάδα η οποία κατέληγε πως δε μπορώ να καταλάβω τι είναι χειρότερο τελικά. ΝΑ θέλω να φύγω από την COSMOTE πληρώνοντας penalty ή να έχω να υποστώ την ταλαιπωρία και την απαξίωση θέλοντας να μεταβώ σε νέο πάροχο περιμένοντας από το προηγούμενο έτος στο επόμενο για διαδικασίες που στον υπόλοιπο πολιτισμένο κόσμο θεωρούνται αυτονόητες και απλές για πολλαπλάσιες ταχύτητες;

    Και αλλά πολλά εννοείται τα οποία τα διαβάζω και λέω φτου σου αγόρι μου!!!!

    Το αποτέλεσμα και οι εξελίξεις σε γεγονότα:

    1. Η επιστολή έφυγε το Σάββατο προς όλους τους εμπλεκόμενους.

    2. Ξημερώνει η μέρα τη Δευτέρα και η ταχύτητα στο Ίντερνετ απο COSMOTE πέφτει άλλο 1 mbps (κατά σειρά το 6ο που χάνεται εδώ και 2 μήνες) και καταλήγουμε πλέον να τρέχουμε με 24αρα adsl των 7,5mbps. Πλέον δε μπορώ να παρακολουθήσω ούτε replay tv σε hd κανάλια στο COSMOTE TV γιατί χρειάζονται 8mbps

    3. Το μεσημεράκι ξαφνικά με ανακάλυπτει η Vodafone και το τμήμα ενεργοποιησεων και με παιρνουν να με ρωτήσουν το αριθμό βροχου που έγραφε πάνω ο λογαριασμός της COSMOTE που τους είχα στείλει την 1 Δεκέμβρη μαζί με την αίτηση. Μου είπαν πως θα με έπαιρναν έτσι κ αλλιώς (ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΛΑΙΩ) γιατί φταίει η κακή COSMOTE.

    4. Ξημερώνει η μέρα την Τρίτη και ξαφνικά το πρωι με παίρνει ένας γλυκούλης στεναχωρημένος εκπρόσωπος της COSMOTE ο οποίος θρηνεί καθώς έμαθε (μετά από 53 μέρες που παλεύω) ξαφνικά πως θέλω να φύγω και με λατρεύει. Γι’αυτό το λόγο μου δίνει τον ουρανό με τ´αστρα για να μείνω ( στο ενδιάμεσο με ψιλοαπειλει με λοιμούς και ανίατες ασθένειες που μπορεί να πάθω φεύγοντας αλλά αφού δε μασάω μου τάζει και κάτι ψιλά ακομα). Με ενημερώνει πως θα με γυρίσει σε ευρυζωνική σύνδεση , κάτι που δεν ήθελα και που η Vodafone είχε υποσχεθεί πως δε θα γίνει σ´αυτους. Το κλείνουμε για να το σκεφτώ όντας αρνητικός μέσα μου καθώς δεν ήθελα ευρυζωνική σύνδεση.

    5. Στο μεταξύ καλώ τη Vodafone να μου επιβεβαιώσει την προσφορά που είχα κλείσει προ 53 ημερών για να απορρίψω την φανταστική πρόταση της COSMOTE και να προχωρήσω με Vodafone. Πριν προλάβω να τους καλεσω μου στέλνουν και sms πως θα ενεργοποιηθω στις 31 του μηνός. Μου λένε πως έχουν καταχωρημένες τιμές καταλόγου, πως δε βλέπουν κάτι άλλο και πως ίσως χρειαστεί να ακούσουν την ηχογράφηση. Σε κάθε περίπτωση μου λένε πως θα τα βρούμε (ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧ) . Ρωτώ και για τη σύνδεση και μου απαντούν κατηγορηματικά πως θα μου κάνουν ευρυζωνική σύνδεση!!!!! (Ω, Θεέ μου σε τι χώρα ζω)

    6. Επιτόπου τους στέλνω αίτημα υπαναχώρησης και περιμένω την ακύρωση της αίτησης μου, επιβεβαιώνοντας την τρελή πρόταση COSMOTE στο 13888 και αναμένοντας πλέον να με αποδεσμεύσει η Vodafone που δε με πήρε ποτε.

    7. Bonus κερασάκι στην τούρτα!!!
    Γυρνάω σπίτι και είμαι συγχρονισμένος στα 11mbps!!!!!! Το σπας ή δεν το σπας το μπ€{&%`]${&]•&[ ;;;;;;

    Τι σου κάνει λοιπόν μια επιστολουλα;;; Ότι δεν έγινε σε 53 μέρες , έγινε σε 36 ώρες!!!!
    Το λες και σενάριο όλο αυτό! Εγώ πάντως υποτίθεται ότι ενεργοποιούμαι σήμερα, έχω περάσει στη νέα καμπίνα, αλλάαααααα... δεν έχω ιντερνετ! Δεν παίρνει IP το router. Έτσι θα το αναλάβει το τεχνικό τμήμα το οποίο σύμφωνα με το SMS που μου στείλανε θα με ενημερώσει μία κυρία τεχνικός προσωπικά... πότε λέτε; Στις 29/1! Σε 6 μέρες! Το καλό είναι ότι μου δώσανε MB και λεπτά ομιλίας στο κινητό μέχρι να αποκατασταθεί το πρόβλημα, αλλά δε θέλω να περάσω όλο αυτό πάλι. Θέλω να τελειώνουμεεεεε

  12. #132
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από malawi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγραψα τη νέα Ιλιάδα η οποία κατέληγε πως δε μπορώ να καταλάβω τι είναι χειρότερο τελικά. ΝΑ θέλω να φύγω από την COSMOTE πληρώνοντας penalty ή να έχω να υποστώ την ταλαιπωρία και την απαξίωση θέλοντας να μεταβώ σε νέο πάροχο περιμένοντας από το προηγούμενο έτος στο επόμενο για διαδικασίες που στον υπόλοιπο πολιτισμένο κόσμο θεωρούνται αυτονόητες και απλές για πολλαπλάσιες ταχύτητες;

    Και αλλά πολλά εννοείται τα οποία τα διαβάζω και λέω φτου σου αγόρι μου!!!!

    Το αποτέλεσμα και οι εξελίξεις σε γεγονότα:

    1. Η επιστολή έφυγε το Σάββατο προς όλους τους εμπλεκόμενους.

    2. Ξημερώνει η μέρα τη Δευτέρα και η ταχύτητα στο Ίντερνετ απο COSMOTE πέφτει άλλο 1 mbps (κατά σειρά το 6ο που χάνεται εδώ και 2 μήνες) και καταλήγουμε πλέον να τρέχουμε με 24αρα adsl των 7,5mbps. Πλέον δε μπορώ να παρακολουθήσω ούτε replay tv σε hd κανάλια στο COSMOTE TV γιατί χρειάζονται 8mbps

    3. Το μεσημεράκι ξαφνικά με ανακάλυπτει η Vodafone και το τμήμα ενεργοποιησεων και με παιρνουν να με ρωτήσουν το αριθμό βροχου που έγραφε πάνω ο λογαριασμός της COSMOTE που τους είχα στείλει την 1 Δεκέμβρη μαζί με την αίτηση. Μου είπαν πως θα με έπαιρναν έτσι κ αλλιώς (ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΛΑΙΩ) γιατί φταίει η κακή COSMOTE.

    4. Ξημερώνει η μέρα την Τρίτη και ξαφνικά το πρωι με παίρνει ένας γλυκούλης στεναχωρημένος εκπρόσωπος της COSMOTE ο οποίος θρηνεί καθώς έμαθε (μετά από 53 μέρες που παλεύω) ξαφνικά πως θέλω να φύγω και με λατρεύει. Γι’αυτό το λόγο μου δίνει τον ουρανό με τ´αστρα για να μείνω ( στο ενδιάμεσο με ψιλοαπειλει με λοιμούς και ανίατες ασθένειες που μπορεί να πάθω φεύγοντας αλλά αφού δε μασάω μου τάζει και κάτι ψιλά ακομα). Με ενημερώνει πως θα με γυρίσει σε ευρυζωνική σύνδεση , κάτι που δεν ήθελα και που η Vodafone είχε υποσχεθεί πως δε θα γίνει σ´αυτους. Το κλείνουμε για να το σκεφτώ όντας αρνητικός μέσα μου καθώς δεν ήθελα ευρυζωνική σύνδεση.

    5. Στο μεταξύ καλώ τη Vodafone να μου επιβεβαιώσει την προσφορά που είχα κλείσει προ 53 ημερών για να απορρίψω την φανταστική πρόταση της COSMOTE και να προχωρήσω με Vodafone. Πριν προλάβω να τους καλεσω μου στέλνουν και sms πως θα ενεργοποιηθω στις 31 του μηνός. Μου λένε πως έχουν καταχωρημένες τιμές καταλόγου, πως δε βλέπουν κάτι άλλο και πως ίσως χρειαστεί να ακούσουν την ηχογράφηση. Σε κάθε περίπτωση μου λένε πως θα τα βρούμε (ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧ) . Ρωτώ και για τη σύνδεση και μου απαντούν κατηγορηματικά πως θα μου κάνουν ευρυζωνική σύνδεση!!!!! (Ω, Θεέ μου σε τι χώρα ζω)

    6. Επιτόπου τους στέλνω αίτημα υπαναχώρησης και περιμένω την ακύρωση της αίτησης μου, επιβεβαιώνοντας την τρελή πρόταση COSMOTE στο 13888 και αναμένοντας πλέον να με αποδεσμεύσει η Vodafone που δε με πήρε ποτε.

    7. Bonus κερασάκι στην τούρτα!!!
    Γυρνάω σπίτι και είμαι συγχρονισμένος στα 11mbps!!!!!! Το σπας ή δεν το σπας το μπ€{&%`]${&]•&[ ;;;;;;

    Τι σου κάνει λοιπόν μια επιστολουλα;;; Ότι δεν έγινε σε 53 μέρες , έγινε σε 36 ώρες!!!!
    Για να σε κάλεσε η cosmote σήμερα πάει να πει πως τόσες μέρες δεν είχε στείλει κάποια αίτηση η vodafone, τώρα εδώ θέλει λίγο προσοχή του στυλ οτι μπορεί να γυρίσουν και να πούνε πως περάσανε οι 14 μέρες που είχες περιθώριο για να κάνεις αίτηση υπαναχώρησης

  13. #133
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    344
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τέτοια να μου κάνουν και το τρελάδικο δεν το γλιτώνω...


    Μου έστειλαν το παρακάτω αφού έστειλα το αίτημα υπαναχώρησης γραπτά

    ¨TO EΓΓPAΦO AITHMA ΣAΣ, ME AP. ANAΦOPAΣ: XXXXXXXX EXEI ΠAPAΛHΦΘEI EΠITYXΩΣ ΣTIΣ 23/01/2018. ΣYNTOMA ΘA EΠIKOINΩNHΣOYME MAZI ΣAΣ KAI ΘA ENHMEPΩΘEITE ΓIA THN EΞEΛIΞH TOY. EYXAPIΣTOYME¨

    Δε νομίζω πάντως ότι μπορούν να μου πουν κάτι τέτοιο καθώς η καθυστέρηση της εξέλιξης ήταν δίκη τους , εξού και σήμερα μόλις με προσέγγισε για αντιπρόταση η COSMOTE. Ελπίζω δηλαδή!

  14. #134
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από malawi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τέτοια να μου κάνουν και το τρελάδικο δεν το γλιτώνω...


    Μου έστειλαν το παρακάτω αφού έστειλα το αίτημα υπαναχώρησης γραπτά

    ¨TO EΓΓPAΦO AITHMA ΣAΣ, ME AP. ANAΦOPAΣ: XXXXXXXX EXEI ΠAPAΛHΦΘEI EΠITYXΩΣ ΣTIΣ 23/01/2018. ΣYNTOMA ΘA EΠIKOINΩNHΣOYME MAZI ΣAΣ KAI ΘA ENHMEPΩΘEITE ΓIA THN EΞEΛIΞH TOY. EYXAPIΣTOYME¨

    Δε νομίζω πάντως ότι μπορούν να μου πουν κάτι τέτοιο καθώς η καθυστέρηση της εξέλιξης ήταν δίκη τους , εξού και σήμερα μόλις με προσέγγισε για αντιπρόταση η COSMOTE. Ελπίζω δηλαδή!
    Εδώ είναι το κουλό του θέματος, ο κανονισμός για την αίτηση εξ αποστάσεως λέει πως οι 14 μέρες μετράνε απο την στιγμή που θα παραλάβει ο πάροχος την αίτηση, όχι απο την στιγμή που θα την στείλει ή απο την στιγμή που θα ενεργοποιηθείς.
    Το μόνο που μπορώ να δω εδώ οτι έχεις να πατήσεις είναι οι 3 εργάσιμες πριν την ενεργοποίηση ή το ότι δεν τήρησαν τον κανονισμό που λέει πως πρέπει να στείλουν την αίτηση σε μια εργάσιμη

  15. #135
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    344
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Εδώ προκύπτει το πρόβλημα πως θα πουν πως την αίτηση την έχουν στείλει από την πρώτη στιγμή αλλά πως υπήρχε το συστημικό πρόβλημα με υπαίτιο την COSMOTE. Το μόνο σίγουρο είναι όμως πως μόνο εγώ δε θα φταίω

Σελ. 9 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 47891011 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Nέοι συνδρομητές VDSL στην Vodafone
    Από nm96027 στο φόρουμ Vodafone VDSL
    Μηνύματα: 3280
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-03-23, 13:34
  2. Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-09-17, 06:05
  3. VDSL στην Τρίπολη
    Από stickas στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-08-17, 17:53
  4. ΝΕΑ ΣΥΝΔΕΣΗ VDSL στην Καλαμαριά
    Από keranatos στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-05-17, 13:45
  5. VDSL στην περιοχή των Άνω Λιοσίων
    Από GreekPontioc στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-03-17, 10:45

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας