Σελ. 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 54
  1. #1
    Εγγραφή
    24-08-2007
    Περιοχή
    Νέα Ερυθραία
    Μηνύματα
    140
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΚΑΛΗ
    Router
    Oxygen Gateway Router
    SNR / Attn
    31(dB) / 14.1(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Δεν είμαι πελάτης της WIND , βλέποντας ότι στην περιοχή μου υπάρχει διαθεσιμότητα για το Wind Fiber, 100/200 στο site της WIND έβαλα τον αριθμό τηλεφώνου να με καλέσουν έτοιμος να παραγγείλω την Fiber 100. Με κάλεσαν και επιβεβαιώνοντας με την εκπρόσωπό τα στοιχεία διαθεσιμότητας ήμουν έτοιμος να προχωρήσω σε παραγγελία της γραμμής. Σε ερώτηση για την οπτική ίνα που αναφέρεται ότι έρχεται στο σπίτι, η εκπρόσωπός σας μου ανέφερε ότι μπορεί να μην έρθει οπτική ίνα στο σπίτι αλλά η οπτική ίνα να είναι μέχρι την καμπίνα (και κατόπιν με τον υφιστάμενο χαλκό με ότι σημαίνει αυτό), και δεν μπορεί να ξέρει εκ των προτέρων σε ποιο σημείο θα είναι.

    Ως καταναλωτής λοιπόν θα ήθελα να σας ρωτήσω, μπορώ να παραγγείλω, πόσο μάλλον να δεσμευτώ για 2 χρόνια, κάτι το οποίο δεν γνωρίζω εκ των προτέρων τι θα είναι; Πουλάνε κάτι που δεν είναι ξεκάθαρο ως προς το τι προσφέρει; Επίσης υπάρχει και η δυνατότητα υπαναχώρησης, όπως μου λέχθηκε, η οποία ισχύει για 14 ημέρες από την υπογραφή του συμβολαίου, που όμως η υπηρεσία ή η λύση που προσφέρεται (FTTC/FTTH) μπορεί να μην είναι γνωστό μέσα σε αυτές τις ημερολογιακές μέρες (αν δηλαδή η υπηρεσία οπτικών θα είναι μέχρι την καμπίνα ή μέχρι το διαμέρισμά)… Και φυσικά μετά την πάροδο των 14 (ημερολογιακών) ημερών δεν υπάρχει δυνατότητα υπαναχώρησης. Είναι σοβαρό αυτό;

    Επίσης ρώτησα αν μπορούμε να καταχωρήσουμε την παραγγελία και να βάλουν μια σημείωση να ενημερωθεί ο πελάτης για το είδος της σύνδεσης που θα γίνει, πριν γίνει, έτσι ώστε να γνωρίζω, αλλά είπε ότι δεν γίνεται… Το κορυφαίο ήταν το «Τι να την βάλουμε την αίτηση κύριε αν είναι να υπαναχωρήσετε;» Φοβεροί…

    Θα ήθελα τη γνώμη σας/ σχόλιά σας/ εμπειρία σας.

  2. #2
    Εγγραφή
    25-10-2012
    Μηνύματα
    905
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΨΥΧΙΚΟ
    Σου δίνει ο ΟΤΕ 100Mbps; Αν ναι μπορείς να πάρεις και από τη wind, αν όχι, προφανώς και πουλάνε φούμαρα.

  3. #3
    Εγγραφή
    12-12-2005
    Μηνύματα
    56
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    900 / 900
    ISP
    HCN
    Μήπως θα πρέπει να γίνει μια καταγγελία μέσω email στην ΕΕΤΤ, ακόμα και στην Γενική Γραμματεία Καταναλωτή του Υπουργείου Ανάπτυξης (www.efpolis.gr), για να καταλάβουν επιτέλους πως δεν μπορούν να παραπλανούν τον κόσμο; Όπως γράφεις και εσυ, δεν μπορούν να σε δεσμεύουν με διετές συμβόλαιο και να μην είναι ξεκάθαροι απέναντι σου τι θα σου προσφέρουν. Εγώ στη θέση σου θα έπαιρνα τηλέφωνο στην Γενική Γραμματεία Καταναλωτή στο 1520, όπως έχω κάνει πολλές φορές στο παρελθόν. Οι άνθρωποι εκεί είναι πολύ ευγενικοί και θα σε συμβουλεύουν πως να τους αντιμετωπίσεις στη Wind. Εννοείται πως ούτε τον ΟΤΕ θα εμπιστευόμουν, με τις παραπλανητικές διαφημίσεις του.

    Η άποψη μου είναι ότι, αν δεν είσαι σε περιοχή που ρητά δεσμεύτηκε η Wind πως θα δώσει FTTH, θα έχεις σίγουρα FTTC δηλαδή VDSL με vectoring και ταχύτητες download _εως_ 100 / 200 Mbps. Ακόμα και το πρώτο να ισχύει, πάλι δεν μπορείς να είσαι σίγουρος ότι σε πρώτη φάση θα σε συνδέσουν με οπτική ίνα στο σπίτι - μπορεί να το κάνουν μετά από πολλούς μήνες / αφού λήξει το συμβόλαιο σου. Καλή επιτυχία.

  4. #4
    Εγγραφή
    24-12-2006
    Περιοχή
    Νότια Φινλανδία
    Μηνύματα
    47.081
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17640/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Asus DSL-N17U
    SNR / Attn
    1.0(dB) / 20.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ngoundras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ερώτηση για την οπτική ίνα που αναφέρεται ότι έρχεται στο σπίτι, η εκπρόσωπός σας μου ανέφερε ότι μπορεί να μην έρθει οπτική ίνα στο σπίτι αλλά η οπτική ίνα να είναι μέχρι την καμπίνα (και κατόπιν με τον υφιστάμενο χαλκό με ότι σημαίνει αυτό)
    Σημαίνει οτι η ίνα έρχεται μέχρι την καμπίνα που δίνει τηλεφωνία στην οικοδομή σας.
    Απο 'κεί, το σήμα έρχεται στα διαμερίσματά σας με χάλικινο καλώδιο.

    Οπτική ίνα μέχρι το διαμέρισμα δίνει μόνο η Inalan, που δεν δραστηριοποιείται στην περιοχή σου.
    Runtime Erro
    Τον Ken Lee, τον ξέρετε ;
    Με τη βοήθεια του θεού, λεφτά υπάρχουν.

  5. #5
    Εγγραφή
    24-08-2007
    Περιοχή
    Νέα Ερυθραία
    Μηνύματα
    140
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΚΑΛΗ
    Router
    Oxygen Gateway Router
    SNR / Attn
    31(dB) / 14.1(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cranky Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σημαίνει οτι η ίνα έρχεται μέχρι την καμπίνα που δίνει τηλεφωνία στην οικοδομή σας.
    Απο 'κεί, το σήμα έρχεται στα διαμερίσματά σας με χάλικινο καλώδιο.

    Οπτική ίνα μέχρι το διαμέρισμα δίνει μόνο η Inalan, που δεν δραστηριοποιείται στην περιοχή σου.
    Καταρχήν δε διαφωνώ ότι μπορεί να έρχεται με συγκεκριμένο τρόπο η σύνδεση στο σπίτι...

    Ίδιο είναι να έρχεται η οπτική στο σπίτι και ίδιο να έρχεται μέσω χαλκού με τις απώλειες που έχει; Εσείς ή ο οποιοσδήποτε αν έβαζε στο σπίτι του δεν θα ήθελε να γνωρίζει για τι πράγμα θα πληρώνει; (και μάλιστα για τα επόμενα 2 χρόνια.


    Αυτό που με ενόχλησε περισσότερο είναι ότι ο καταναλωτής ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ τι αγοράζει πρίν το αγοράσει αλλά θα το μάθει εκ των υστέρων.
    Πετάμε μια διαφήμιση ΟΠΤΙΚΕΣ ΙΝΕΣ (από όποιο πάροχο και αν είναι...) .... Ουάου λέμε... και μετά καταλαβαίνεις ότι δεν είναι οπτικές ίνες στο σπίτι σου αλλά στο κατανεμητή (Σημ. και το VDSL οπτικές δεν έχει στον κατανεμητή ή λάθος κάνω

    Επίσης screenshot απο το site της εταιρείας ( @cranky δίνουν και αυτοί!!!!)

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  wind_screenshot.png 
Εμφανίσεις:  112 
Μέγεθος:  115,2 KB 
ID: 189046

    Ανάλογα με την υποδομή που έχουμε στην πόλη σου ερχόμαστε ( Δηλαδή ξέρουν οτι έρχονται αλλά δεν ξέρουν ΠΩΣ έρχονται, τουλάχιστον έτσι λένε σε εμάς... μάλλον ξέρουν οτι έρχονται με την επιλογή 1 αλλά έχουν το 2 και το 3 είναι για κράχτες και όποιος τσιμπήσει ....)
    1. Οπτική ίνα στις Υπαίθριες καμπίνες
    2. Οπτική ίνα στην πολυκατοικία
    3. Οπτική ίνα στο σπίτι σου.

    (το 2 μάλιστα μου είπαν οτι δεν παίζει καθόλου, αλλά απο ότι καταλαβαίνω και το 3 δεν παίζει )

    Θα δεχόταν κάποιος λοιπόν να πεί ΟΚ το παραγγελνω και ότι απο τα 3 κάτσει... ;

    Αυτό που καταλαβαίνω είναι οτι στην Ελλάδα του σήμερα ο διψασμένος κόσμος για γρήγορες επικοινωνίες που βλέπει τις ταχύτητες συγχρονισμού του να είναι σε πολύ χαμηλά σε σχέση με την Ευρώπη ταχύτητες, δεν κατανοεί την παραπλάνηση που δέχεται απο τον οποιοδήποτε πάροχο για να έχει έστω μια γεύση του γρήγορου internet. Ειμαι σίγουρος οτι πολλοί θα πούν... καλά ρε φίλε εμεις εδω συγχρονίζουμε μετα βιάς στα 16mbps και εσύ κάνεις συζήτηση για το αν το 100άρι θα συγχρονίζει στα 80 ή στα 90 ή στα 100?
    'Ετσι είμαστε και έτσι δίνουμε το πάτημα και την ευκαιρία στον κάθε ενα να μας πουλάει ότι θέλει, με τους όρους που θέλει...




    Επίσης για να είστε υποψιασμένοι:
    - Ποια η διαφορά του COSMOTE DoublePlay VDSL50 από το COSMOTE DP Fiber 50 ;
    - Μάνα έβαλα οπτικές ίνες για 2 χρόνια!
    - Και που είναι οι οπτικές ίνες;
    - Στο λογαριασμό στο πακέτο μου το γράφει FIBER... Τι δεν καταλαβαίνεις; ..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ngoundras : 02-12-17 στις 21:36.

  6. #6
    Εγγραφή
    24-12-2006
    Περιοχή
    Νότια Φινλανδία
    Μηνύματα
    47.081
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17640/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Asus DSL-N17U
    SNR / Attn
    1.0(dB) / 20.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ngoundras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ίδιο είναι να έρχεται η οπτική στο σπίτι και ίδιο να έρχεται μέσω χαλκού με τις απώλειες που έχει;
    Όχι, βέβαια, καθόλου το ίδιο.
    Η μέρα με τη νύχτα, είναι.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ngoundras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσείς ή ο οποιοσδήποτε αν έβαζε στο σπίτι του δεν θα ήθελε να γνωρίζει για τι πράγμα θα πληρώνει; (και μάλιστα για τα επόμενα 2 χρόνια ; ).
    Το γνωρίζουμε αυτό.
    Στο xDSL, πληρώνουμε «έως».
    Έως 24, έως 50, έως 100.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ngoundras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πετάμε μια διαφήμιση ΟΠΤΙΚΕΣ ΙΝΕΣ (από όποιο πάροχο και αν είναι...) .... Ουάου λέμε...
    Μάρκετινγκ είναι.
    Χωράει όσα «θα» μπορείς να φανταστείς.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ngoundras Εμφάνιση μηνυμάτων
    ... και μετά καταλαβαίνεις ότι δεν είναι οπτικές ίνες στο σπίτι σου αλλά στο κατανεμητή (Σημ. και το VDSL οπτικές δεν έχει στον κατανεμητή ή λάθος κάνω ; )
    Όχι, δεν είναι στον κατανεμητή.
    Στον κατανεμητή έρχεται με το FTTB (Fiber to the Building)
    Runtime Erro
    Τον Ken Lee, τον ξέρετε ;
    Με τη βοήθεια του θεού, λεφτά υπάρχουν.

  7. #7
    Εγγραφή
    24-08-2007
    Περιοχή
    Νέα Ερυθραία
    Μηνύματα
    140
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΚΑΛΗ
    Router
    Oxygen Gateway Router
    SNR / Attn
    31(dB) / 14.1(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Αγαπητέ cranky

    Πολύ σωστά τα λες και συμφωνώ μαζί σου. (σημ. εκεί που έγραψα για κατανεμητή εννοούσα το DSLAM αλλά καλά έκανες και με διόρθωσες! :-) )

    Η απογοήτευση μου είναι ότι μας λένε ή μάλλον μας παρουσιάζουν, αναλήθειες και ο περισσότερος κόσμος το πιστεύει, συμπεριλαμβανομένου και του εαυτού μου, που παρόλο δεν είμαι ο τελείως άσχετος, το πίστεψα. Η όλη κατάσταση που περιέγραψα παραπάνω λαμβάνει χώρα στη Καλαμάτα που είναι το δεύτερο σπίτι μου, μια πόλη που αν στην Αθήνα το διαφημίζουν μία εδώ το διαφημίζουν 10, μιας και η πόλη είναι από τις πρώτες που υλοποιήθηκε NGA δίκτυο απο την Wind.
    Και μιας και το έψαξα λίγο με αφορμή το παραπάνω βρήκα το εξής ενδιαφέρον:
    Η υλοποίηση του NGA στην Καλαμάτα απο τη WIND απο τις 129 καμπίνες που έχει , οι 4 χρησιμοποιούν τεχνολογία FTTH και οι υπόλοιπες 125 VDSL_Vectoring/V.Plus (Δηλαδή στη Καλαμάτα το FTTH = 3.1% ). Επίσης αν ισχύει όντως και το χρονοδιάγραμμα υλοποίησης (μέχρι Q4-2017) που έχουν δώσει στην ΕΕΤΤ 4 είναι και οι συνολικές καμπίνες που έχουν στις 493 (δηλ. το FTTH στις περιοχές που έχουν είναι 0,8%) Κατά τα άλλα το video, για το πώς θα φέρουν την οπτική ίνα στο σπίτι, τους μάρανε!!! :-)

    Τέλος χαίρομαι πολύ που στο forum αυτό (του οποίου είμαι μέλος από το 2007) πάντα βρίσκω απαντήσεις αξιόπιστες και τεκμηριωμένες. Μακάρι όλοι οι καταναλωτές σε θέματα ISP (και όχι μόνο) να ρωτάγανε/αναζητούσαν θέματα παρόμοια πριν αποφάσιζαν για κάποιο θέμα.

    Το συμπέρασμα : Και για τους 2 παρόχους που το διαφημίζουν
    Fiber = VDSL (με η χωρίς vectoring) πάνω από χαλκό στο DSLAM της γειτονίας σας Το γυαλί είναι χαλκός

    Υ.Γ. Έστειλα και μια επιστολή στη WIND για το θέμα, όταν μου απαντήσουν θα ενημερώσω σχετικά.

  8. #8
    Εγγραφή
    23-11-2017
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    36
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Παιδια fiber ειναι γενικος μαρκετιστικος ορος που χρησιμοπιουν οι εταιρειες!για αρχη η οπτικη θα πηγαινει στην καμπινα (fttc), αργει ακομα το (ftth) οπτικη μεχρι το σπιτι!οι εταιρειες εχουν δωσει ποιες περιοχες θα παει η οπτικη ινα μεχρι το σπιτι αλλα αυτο θα γινει στα επομενα 1με 2 χρονια το καλυτερο, σε ενα ποσοστο 5 με 10% των συνδεσεων. το 10% μπορει να ειναι και πολυ που λεω!Εσενα σου ειπαν μεχρι την καμπινα δλδ καλα σου ειπαν!Αυτο που θα παρουν οι περσσοτεροι δεν βλεπω πουθενα καποια κοροιδια,θα εβλεπα αμα σου ελεγαν οτι το fiber θα ερθει μεχρι το σπιτι σου!

  9. #9
    Εγγραφή
    15-03-2005
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.914
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΑΜΑ
    Tα προγράμματα FIBER που διαφημίζονται απο τους πάροχους αυτόν τον καιρό είναι όλα vDSL(με η χωρίς vectoring).
    Η διαφήμιση τις WIND που ποσταρε ο ngoundras είναι FTTH αλλά δεν προσφέρεται ως επιλογή ακόμα σωστά?
    The world can change by your actions not by your opinions

  10. #10
    Εγγραφή
    23-11-2017
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    36
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Revolution Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tα προγράμματα FIBER που διαφημίζονται απο τους πάροχους αυτόν τον καιρό είναι όλα vDSL(με η χωρίς vectoring).
    Η διαφήμιση τις WIND που ποσταρε ο ngoundras είναι FTTH αλλά δεν προσφέρεται ως επιλογή ακόμα σωστά?
    Δεν ειναι διαφημησιμη αυτο!Ειναι ενα βιντεο που υπαρχει στο σαιτ της wind που εξηγει πως θα ερθει η οπτικη ινα στο σπιτι,οοοοοοταν με το καλο ερθει!ξαναλεω ειναι νωρις ακομα για fiber μεχρι το σπιτι και οταν ερθει σιγουρα δεν θα ειναι για ολους αλλα μονο σε συνγκεκριμενες περιοχες θα ειναι διαθεσιμη!Διαθεσιμες ταχυτητες στην Αθηνα τωρα υπαρχει μονο η 100σταρα απο τις καινουργιες καμπινες αργοτερα θα δωσουν διακοσαρες!Στην wind να φανταστεις εβγαλαν την επιλογη για διακοσαρα συνδεση!

  11. #11
    Εγγραφή
    19-07-2007
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    31
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/109998
    ISP
    Vodafone
    Router
    ZXHN H168N
    Path Level
    Fastpath
    Tελικά επιβεβαιώνεται ότι οι τύποι λένε πολλά ψέματα ( έχω την εντύπωση πως ο οτε τροποποίησε την ονομασία του αντιστοιχου πακέτου) και εμενα κατά την επικοινωνία για την απόκτηση μιας 100αράς δεν μπορούσανε να μου δώσουν σαφές απαντήσεις σε αυτά που τους ρωτούσα, τελικά όμως ήρθε ο εξοπλισμός και επιβεβαιώθηκε ότι πρόκειται για vDSL.

    Το rack μου γέμισε με ZTE μου φαίνεται θα πάρω κανένα cisco και θα τα μαζέψω όλα επάνω του

  12. #12
    Εγγραφή
    15-03-2005
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.914
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΑΜΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsillis7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειναι διαφημησιμη αυτο!Ειναι ενα βιντεο που υπαρχει στο σαιτ της wind που εξηγει πως θα ερθει η οπτικη ινα στο σπιτι,οοοοοοταν με το καλο ερθει!ξαναλεω ειναι νωρις ακομα για fiber μεχρι το σπιτι και οταν ερθει σιγουρα δεν θα ειναι για ολους αλλα μονο σε συνγκεκριμενες περιοχες θα ειναι διαθεσιμη!Διαθεσιμες ταχυτητες στην Αθηνα τωρα υπαρχει μονο η 100σταρα απο τις καινουργιες καμπινες αργοτερα θα δωσουν διακοσαρες!Στην wind να φανταστεις εβγαλαν την επιλογη για διακοσαρα συνδεση!
    A οκ είχα την εντύπωση ότι είναι διαφήμιση.
    Δηλαδή απλά ανέβασαν ένα How-To FTTH για κράχτη.
    The world can change by your actions not by your opinions

  13. #13
    Εγγραφή
    23-11-2017
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    36
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Revolution Εμφάνιση μηνυμάτων
    A οκ είχα την εντύπωση ότι είναι διαφήμιση.
    Δηλαδή απλά ανέβασαν ένα How-To FTTH για κράχτη.
    Καπως ετσι ναι!Μαρκετιστικα κολπα οπως εγραψα και πιο πανω ,δεν λενε οτι αυτο θα ειναι διαθεσιμο για τον Μητσο για μενα για σενα και τον Χαριλαο <π.χ δεν θα γινουν ετσι τα πραματα!

  14. #14
    Εγγραφή
    31-01-2013
    Περιοχή
    Down on the beach
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    1.216
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110/11-925/143
    ISP
    Cosmote
    Router
    S.Plus 2/ZTE MC801A
    SNR / Attn
    9,7(dB) / 14,2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εκανα αιτηση σημερα για το 100 ενημερωθηκα οτι ειναι fttc μου ειπαν αναγκαστικα το τηλεφωνο γυριζει σε voip και αναμενω συνδεση να σας πω εντυπωσεις.

  15. #15
    Εγγραφή
    19-07-2007
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    31
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/109998
    ISP
    Vodafone
    Router
    ZXHN H168N
    Path Level
    Fastpath
    ...δεν ξέρω κατά ποσο ισχύει αυτό(voip) , δες απλά το modem που θα σου στείλουνε εμενα μου στείλανε zte ότι έχω και στη vdsl50 , βεβαια είμαι σε κν του οτε.

Σελ. 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 372
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-01-19, 15:57
  2. COSMOTE: νέα πακέτα Fiber 100 XL και Fiber 200 XL
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 766
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-08-18, 22:07
  3. WiND Fiber 100/200 ( Vectoring&Bonding or real FTTH)
    Από xsystemgr στο φόρουμ Wind VDSL
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-12-17, 21:26
  4. Μηνύματα: 60
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-05-17, 15:28
  5. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-04-17, 10:58

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας