Σελ. 5 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 61-75 από 138

Θέμα: ASUS DSL-AC55U

  1. #61
    Εγγραφή
    09-10-2017
    Μηνύματα
    320
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Cosmote
    Router
    asus ac55u/speedport e.2i
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsiliscfu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όντως πολύ καλά τα νούμερα! Τώρα τα κατάλαβα βέβαια που άρχισα να ασχολούμαι για το ASUS. Αλλά από τη άλλη δεν έχουμε αυτό που θα έπρεπε βέσει των αριθμών!
    Θα δείξει στο τέλος

    Ναι ΟΤΕ και στον πατέρα!

    Στην ουσία είναι η παλιά μου γραμμή την οποία και άφησα όταν μετακόμισα στο δικό μου σπίτι όπου έκανα νέα σύνδεση
    καλημερα.φιλε μου για να παιξεις με το snr πρεπει να εχεις βαση.τι ενοω,αν πχ ο παροχος σε βαλει για χψ λογους σε καποιο κλειδωμενο προφιλ τοτε ότι και να κανεις δεν θα εχει αποτέλεσμα.εχω πεσει σε υπαλληλο στην εξυπηρετιση που επεμενε ότι με εχουν σε ξεκλειδωτο προφιλ ενώ εγω πριν τον καλεσω ειδα με άλλο μοντεμ ρουτερ ότι ηταν 20αρι,δηλαδη δεν ανεβαινε η ταχυτητα πανω από 20100 kbps οσο κι'αν χαμηλωνα εγω το noise margin στο download.μερικοι και το τονιζω νομιζουν ότι ολοι ειμαστε ασχετοι και μας λενε οτιδήποτε για να απαλαγουν από εμας,δυστυχως αυτή είναι η πρακτικη,θελω να πιστευω,λιγων στην εξυπηρετιση που χαλαει την εικονα ολων των υπολοιπων.σου ξαναλεω μεχρι που να κλεισει η βλαβη να εχεις στη γραμμη το Τόμσον και αφου κλεισει η κλεισεις εσυ τη βλαβη να κουμπώσεις το asus.θελω να πιστευω ότι αν από την cosmote είναι όλα οκ με μια ρυθμιση 3-4-5 το πολύ στο stability θα εχεις το μαξ στο κλειδωμα.

    up: η ειρωνεια μου για το 6αρι target είναι γιατι στην cosmote όταν τους ζητας 6 noise margin στο download σου λενε όχι γιατι αυτή είναι η πολιτικη της εταιριας.πολιτικη που είναι διατριτη και αυτό φαινεται και από τα δυο διαφορετικα στατιστικα,το δικο σου και του πατερα σου.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος iokastis : 07-01-18 στις 11:04. Αιτία: up

  2. #62
    Εγγραφή
    02-01-2018
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλημέρα. Συμφωνώ απόλυτα

    Κατα αρχήν αυτό που λες για την βάση το κατάλαβα με την μια απο τη στιγμή που μετά απο κάποιο reset άρχισε να κλειδώνει στα 14 όσο και αν πείραζα το snr οπότε την ψιλιάστηκα τη δουλειά ότι με κλείδωσαν και ξεκίνησα τα τηλέφωνα και λοιπές ενέργιες.

    Απο το δευτερο χθεσινό τηλέφωνο και έως ότου κλείσει η βλάβη θα παίζω με το Thomson.

    Πριν απο λίγο το έκλεισα για κάνα δεκάλεπτο όπως είπε και ο babis3g για να τους πω ότι βρήκα σκουριά στην πρίζα και θα την αλλάξω.

    Μακάρι να πέσω σε κάνα υπάλληλο που κατανοεί κάποια πράγματα και να μου το κάνει με ευγενικό τρόπο, διαφορετικά θα κάνω ότι μπορώ (τηλέφωνα, email, παράπονα κλπ) για να πετύχω το ελεύθερο 24αρι , βασιζόμενος πάντα (όπως πολύ σωστά είπες) στα δεδομένα που ισχύουν στη σύνδεση του πατέρα μου και τα οποία καταρίπτουν τα όσα μου έχουν πει μέχρι τώρα (τόσο είναι στην περιοχή σας κλπ)

    Ελπίζω ότι με snr 6 και ελέυθρο 24αρι όντως στο χαλαρό με ένα 5 στο stability adjustment θα κλειδώνει στη μεγιστη ταχύτητα και πολύ κοντά στην ονομαστική. Αμην και πότε...!!!!

    Να δοκιμάσω το ASUS στην σύνδεση του πατέρα μου να δω απο τώρα τί ψάρια πιάνει??? Να ξεκινήσω σιγά σιγά να ανεβάζω το snr??? 4-5-6 για να έχω στα χέρια μου δεδομένα και να μην μου λένε ότι θέλουν???

  3. #63
    Εγγραφή
    09-10-2017
    Μηνύματα
    320
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Cosmote
    Router
    asus ac55u/speedport e.2i
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsiliscfu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα. Συμφωνώ απόλυτα

    Κατα αρχήν αυτό που λες για την βάση το κατάλαβα με την μια απο τη στιγμή που μετά απο κάποιο reset άρχισε να κλειδώνει στα 14 όσο και αν πείραζα το snr οπότε την ψιλιάστηκα τη δουλειά ότι με κλείδωσαν και ξεκίνησα τα τηλέφωνα και λοιπές ενέργιες.

    Απο το δευτερο χθεσινό τηλέφωνο και έως ότου κλείσει η βλάβη θα παίζω με το Thomson.

    Πριν απο λίγο το έκλεισα για κάνα δεκάλεπτο όπως είπε και ο babis3g για να τους πω ότι βρήκα σκουριά στην πρίζα και θα την αλλάξω.

    Μακάρι να πέσω σε κάνα υπάλληλο που κατανοεί κάποια πράγματα και να μου το κάνει με ευγενικό τρόπο, διαφορετικά θα κάνω ότι μπορώ (τηλέφωνα, email, παράπονα κλπ) για να πετύχω το ελεύθερο 24αρι , βασιζόμενος πάντα (όπως πολύ σωστά είπες) στα δεδομένα που ισχύουν στη σύνδεση του πατέρα μου και τα οποία καταρίπτουν τα όσα μου έχουν πει μέχρι τώρα (τόσο είναι στην περιοχή σας κλπ)

    Ελπίζω ότι με snr 6 και ελέυθρο 24αρι όντως στο χαλαρό με ένα 5 στο stability adjustment θα κλειδώνει στη μεγιστη ταχύτητα και πολύ κοντά στην ονομαστική. Αμην και πότε...!!!!

    Να δοκιμάσω το ASUS στην σύνδεση του πατέρα μου να δω απο τώρα τί ψάρια πιάνει??? Να ξεκινήσω σιγά σιγά να ανεβάζω το snr??? 4-5-6 για να έχω στα χέρια μου δεδομένα και να μην μου λένε ότι θέλουν???
    24 ξεκλειδωτο θα σου δωσουν,για το 6αρι το βλεπω λιγο χλωμο αν θα σου το αφησουν..εσυ απλα πες τους θελω 24αρι όπως ειχα πριν ..μην ανοίγεις μαζι τους αλλα θεματα και ναι δοκιμασε το asus στου πατερα σου..ωραια ιδεα

  4. #64
    Εγγραφή
    02-01-2018
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα σας.

    Μόλις με πήραν απο τον ΟΤΕ. Μου ξεκλείδωσαν των προφίλ σε 24 ελεύθερο, και το SNR τέθηκε στο 8 με παρακάλια και επιμονή (θα ξανα πιέσω και για πιο χαμηλά). Θα μου στείλουν νέο router γιατί μάλλον το Thomson τα έπαιξε μετά απο τόσα χρόνια... και πιθανότατα θα έρθει τεχνικός να δει την κατάσταση της καλωδίωσης στο κουτί του σπιτιού (μπορεί να θέλει ένα φρεσκάρισμα η σύνδεση - κόψιμο των άκρων και βίδωμα εκ νέου σε πιο "καθαρό" χαλκό).

    Νομίζω ότι θα έχω πολύ καλά αποτελέσματα (μάλλον σε καλό θα μου βγεί το ξεζούμισμα της γραμμής). Συμφώνησαν και οι ίδοι ότι τόσο η απόσταση μου όσο και SNR δεν δικαιολογούν απώλεια ταχύτητας. Βέβαια είχα ένα ακόμη επιχείρημα της γραμμής του πατέρα μου, που τους έβαλα να την δούν για να μην μπορούν να μου πούν τίποτα.

    Εν αναμονή λοιπόν, θα πάω αύριο να πάρω το νέο ρούτερ και θα το αφήσω μέχρι το άλλο ΣΚ. Αν δω τίποτα χαζά ξανά τηλ. για έλεγχο και βλάβη.

    Θα περιμένω και το sms ότι έκλεισε η βλάβη και μετά θα βάλω χέρι.

    Σας ευχαριστώ για την βοήθεια και θα είμαστε σε επικοινωνία για τις εξελίξεις... και το τελικό αποτέλεσμα.

    Και μια χωρίς καν να έχω κάνει reboot το Thomson... SNR 8...!!!! Yeaaa!!!
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  7.png 
Εμφανίσεις:  31 
Μέγεθος:  62,2 KB 
ID: 190074

  5. #65
    Εγγραφή
    09-10-2017
    Μηνύματα
    320
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Cosmote
    Router
    asus ac55u/speedport e.2i
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsiliscfu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σας.

    Μόλις με πήραν απο τον ΟΤΕ. Μου ξεκλείδωσαν των προφίλ σε 24 ελεύθερο, και το SNR τέθηκε στο 8 με παρακάλια και επιμονή (θα ξανα πιέσω και για πιο χαμηλά). Θα μου στείλουν νέο router γιατί μάλλον το Thomson τα έπαιξε μετά απο τόσα χρόνια... και πιθανότατα θα έρθει τεχνικός να δει την κατάσταση της καλωδίωσης στο κουτί του σπιτιού (μπορεί να θέλει ένα φρεσκάρισμα η σύνδεση - κόψιμο των άκρων και βίδωμα εκ νέου σε πιο "καθαρό" χαλκό).

    Νομίζω ότι θα έχω πολύ καλά αποτελέσματα (μάλλον σε καλό θα μου βγεί το ξεζούμισμα της γραμμής). Συμφώνησαν και οι ίδοι ότι τόσο η απόσταση μου όσο και SNR δεν δικαιολογούν απώλεια ταχύτητας. Βέβαια είχα ένα ακόμη επιχείρημα της γραμμής του πατέρα μου, που τους έβαλα να την δούν για να μην μπορούν να μου πούν τίποτα.

    Εν αναμονή λοιπόν, θα πάω αύριο να πάρω το νέο ρούτερ και θα το αφήσω μέχρι το άλλο ΣΚ. Αν δω τίποτα χαζά ξανά τηλ. για έλεγχο και βλάβη.

    Θα περιμένω και το sms ότι έκλεισε η βλάβη και μετά θα βάλω χέρι.

    Σας ευχαριστώ για την βοήθεια και θα είμαστε σε επικοινωνία για τις εξελίξεις... και το τελικό αποτέλεσμα.

    Και μια χωρίς καν να έχω κάνει reboot το Thomson... SNR 8...!!!! Yeaaa!!!
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  7.png 
Εμφανίσεις:  31 
Μέγεθος:  62,2 KB 
ID: 190074
    σου το ειπα ότι το 6 το βλεπω λιγο χλωμο να σου το ξαναδωσουν.για την γραμμη του πατερα σου εκανες λαθος,δεν επρεπε να τους πεις τιποτα.θα σου δωσουν νέο μ/ρ αλλα μηπως σε γυρισουν σε voip? αν το κανουν πρεπει να ψαξεις πριν αγορασεις άλλο μ/ρ. από την αρχη διεκρινα μια βιασυνη σε ότι κανεις,η συμβουλη μου τωρα είναι επι λεξη..περιμενε να ερθει ο τεχνικος να μετρησει και να σου κουμπωσει και το νέο ρουτερ.εμεις εδώ θα ειμαστε.

    edit: διορθωνω,αν σε γυρισουν σε voip θα εχεις το asus για ιντερνετ και το δικο τους μονο για την τηλεφωνια.η βλαβη θα κλεισει μετα την επισκεψη του τεχνικου.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος iokastis : 07-01-18 στις 19:41. Αιτία: edit

  6. #66
    Εγγραφή
    02-01-2018
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Σε ευχαριστώ για τις επισημάνσεις!

    Όντως είναι αλήθεια ότι σε κάποια πράγματα με διακρίνει η βιασύνη αλλά τέλος πάντων.

    Ξαναμίλησα μαζί τους προκειμένου να τους πω να μου κάνουν τη γραμμή Fast Path καθώς το ξέχασα όταν μίλησα με τον Τεχνικό και μου είπαν ότι επειδή με κάλεσε τεχνικός απο το τμήμα 2ου επιπέδου, του το έχουν στείλει ως σημείωση μιας και δεν μπορούν αυτοί να επέμβουν! Τώρα είναι Interleaved. Επιπλέον τους ξεκαθάρισα ότι δεν επιθυμώ να με γυρίσουν σε VoIP και το καταχώρησαν και αυτό. Με διαβεβαίωσαν πάντως ότι δεν θα με γυρνούσαν ούτως ή άλλως.

    Το νέο ρούτερ θα πάω να το πάρω εγώ και θα το συνδέσω. Όταν ήμουν στην αναμονή με ενημέρωσε το αυτόματο ότι πιθανή ημερομηνία ολοκλήρωσης των εργασιών αποκατάστασης της βλάβης είναι η 12η Ιανουαρίου 2018.

    Πάντως ο εκπρόσωπος που μίλησα τελευταία μου είπε ότι εαν κλείσει η βλάβη και δεν έχει γυρισει σε fast path μπορώ να καλέσω εκ νέου και να μου το κάνουν.

    Γιατί έκανα λάθος που τους είπα για τη γραμμή του πατέρα μου?

    Φιλικά παντα και ευχαριστώ για τη βοήθεια

    - - - Updated - - -

    Τώρα είδα ότι έγραψες "δύσκολο να μου ξαναδώσουν 6"... Διαβάζω βιαστικά....χαχαχα

    Δεν είχα ποτε εγώ 6. Του πατέρα μου έχει 6

    Σε εμένα είχα δει ότι είχα 9

    Οπότε τώρα με 8 κάτι κέρδισα....και θα το παλέψω για 7 τουλάχιστον... να μην σου πω θα βάλω τη γυναίκα να γκρινιάξει και θα μου δώσουν 6 και δώρο κάτι, αρκει να μην τους ξαναπάρει η γυναίκα....χαχαχα

  7. #67
    Εγγραφή
    09-10-2017
    Μηνύματα
    320
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Cosmote
    Router
    asus ac55u/speedport e.2i
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsiliscfu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ευχαριστώ για τις επισημάνσεις!

    Όντως είναι αλήθεια ότι σε κάποια πράγματα με διακρίνει η βιασύνη αλλά τέλος πάντων.

    Ξαναμίλησα μαζί τους προκειμένου να τους πω να μου κάνουν τη γραμμή Fast Path καθώς το ξέχασα όταν μίλησα με τον Τεχνικό και μου είπαν ότι επειδή με κάλεσε τεχνικός απο το τμήμα 2ου επιπέδου, του το έχουν στείλει ως σημείωση μιας και δεν μπορούν αυτοί να επέμβουν! Τώρα είναι Interleaved. Επιπλέον τους ξεκαθάρισα ότι δεν επιθυμώ να με γυρίσουν σε VoIP και το καταχώρησαν και αυτό. Με διαβεβαίωσαν πάντως ότι δεν θα με γυρνούσαν ούτως ή άλλως.

    Το νέο ρούτερ θα πάω να το πάρω εγώ και θα το συνδέσω. Όταν ήμουν στην αναμονή με ενημέρωσε το αυτόματο ότι πιθανή ημερομηνία ολοκλήρωσης των εργασιών αποκατάστασης της βλάβης είναι η 12η Ιανουαρίου 2018.

    Πάντως ο εκπρόσωπος που μίλησα τελευταία μου είπε ότι εαν κλείσει η βλάβη και δεν έχει γυρισει σε fast path μπορώ να καλέσω εκ νέου και να μου το κάνουν.

    Γιατί έκανα λάθος που τους είπα για τη γραμμή του πατέρα μου?

    Φιλικά παντα και ευχαριστώ για τη βοήθεια

    - - - Updated - - -

    Τώρα είδα ότι έγραψες "δύσκολο να μου ξαναδώσουν 6"... Διαβάζω βιαστικά....χαχαχα

    Δεν είχα ποτε εγώ 6. Του πατέρα μου έχει 6

    Σε εμένα είχα δει ότι είχα 9

    Οπότε τώρα με 8 κάτι κέρδισα....και θα το παλέψω για 7 τουλάχιστον... να μην σου πω θα βάλω τη γυναίκα να γκρινιάξει και θα μου δώσουν 6 και δώρο κάτι, αρκει να μην τους ξαναπάρει η γυναίκα....χαχαχα
    γιατι όταν εγω πιο παλια τους ζητουσα target 6 και επεμεναν ότι η πολιτικη της εταιριας δεν το επιτρεπει τους ειπα να δουν τη γραμμη φιλου που ειχε 6αρι και ως δια μαγειας όταν μετα από 3-4 μερες περασα από το σπιτι του ειδα στο μ/ρ του 9 ..παει το 6αρι του φιλου μου και εφταιγα εγω .

  8. #68
    Εγγραφή
    02-01-2018
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Ααααα... κατανοητό

    Δεν νομίζω να κάνουν τίποτα τέτοιο γιατι θα τους κυνηγάω... αν και ο πατέρας μου μόνο browsing αραιά και που...

    Οπως και να έχει θα δειξει στην πορεία.

  9. #69
    Εγγραφή
    02-01-2018
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Λοιπόν, το πρωί πήγε η γυναίκα μου σε Γερμανό και πήρε το νέο ρούτερ (Speedport). Ακόμα δεν το έχω συνδέσει και δεν νομίζω ότι θα προλάβω σύντομα.
    13:40 μου έρχεται στο mail ειδοποίηση από τον Nas για απώλεια σύνδεσης (διακοπή internet στο σπίτι)
    13:56 νέο mail για επανασύνδεση του Nas (αποκατάσταση σύνδεσης internet στο σπίτι)
    Δεν ξέρω αν πήγε τεχνικός στο σπίτι
    14:02 sms από ΟΤΕ για αποκατάσταση της βλάβης που άνοιξα προχθές (λογικά έκλεισαν τη βλάβη)
    Έρχομαι σπίτι και μπαίνω στο μενού του Thomson...Yeaaaa!!!! Που να μπει και το ASUS σε καμιά βδομάδα!!!!
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails CC587BAB-DC09-4207-B3F2-AFAD7C1B2079.jpg  


  10. #70
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    ωραια καλα ειναι, σε καλο βγηκε η βλαβη ... ειδες με το Asus? αν δεν το εβαζες επανω, ισως να μην εψαχνες την γραμμη

  11. #71
    Εγγραφή
    02-01-2018
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Όντως, όλο αυτό μόνο θετικές συνέπειες έχει μέχρι τώρα.
    Η βάση είναι το Asus και εν συνεχεία η περιέργεια μου, η βιασύνη μου και γενικότερα το ξεζούμισμα της γραμμής μου βγήκε σε καλό!

    Βέβαια δεν θα είχα καταφέρει τίποτα από όλα αυτά χωρίς τη βοήθεια και την καθοδήγηση σας!!!

    Το μόνο που δεν έχω ακόμη προλάβει να τσεκάρω είναι αν τελικά με γύρισαν σε fast path ή με έχουν αφήσει σε interleaved!

    Από το speed port θα μπορέσω να το δώ ή μόνο από το ASUS ή τέλος αν πάρω στο 13888;

    Θα το αφήσω βέβαια κάποιες μέρες ως έχει.

    Να τσεκάρω τα καλώδια στο κουτί του ΟΤΕ ή όχι.

    Κάτι άλλο να προσέξω;

  12. #72
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    κανε tracert στο tracert my.otenet.gr
    και δες το 2ο hoop αν ειναι κατω απο 10 ms
    πχ
    Tracing route to my.otenet.gr [62.103.157.37]
    over a maximum of 30 hops:

    1 <1 ms <1 ms <1 ms DSL-AC88U [192.168.1.1]
    2 6 ms 6 ms 5 ms corf-asr9ka-nyma-asr9ka.backbone.otenet.net [80.
    106.108.66]
    3 11 ms 11 ms 11 ms skag-asr99b-corf-asr9ka.backbone.otenet.net [79.
    128.229.37]
    4 13 ms 14 ms 13 ms athe-asr99b-skag-asr99b.backbone.otenet.net [79.
    128.234.13]

    - - - Updated - - -

    καλο ειναι να δεις και την καλωδιωση του σπιτιου, οδηγος εδω
    https://www.adslgr.com/forum/threads...BC%CE%B7%CF%82

  13. #73
    Εγγραφή
    02-01-2018
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Χμμμμμ
    Μάλλον δεν είμαι σε fast path...
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails D7A79D24-3040-4CCA-9428-DE4203B3837D.jpg  


  14. #74
    Εγγραφή
    17-02-2012
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    11.813
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11-14 / 1 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΡΔΕΛΑΔΕΣ
    Router
    Διαφορα
    SNR / Attn
    8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Fastpath
    οχι δεν εισαι, αλλα αν δεν παιζεις ps / xbοx δεν νομιζω να σε πειραζει ... αλλα αν ζητησεις fast, τοτε μαλλον θα χασεις 1-2 mbps, σχεδον παντα με το fast εχει πιο λιγη ταχυτητα για χαρη του λιγοτερου ping

  15. #75
    Εγγραφή
    02-01-2018
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Δεν υπάρχει χρόνος για gaming ούτε έχω κονσόλες!

    Οπότε θα το αφήσω ως έχει και βλέπω

Σελ. 5 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Asus dsl ac51
    Από babis3g στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-08-18, 16:51
  2. Εντυπώσεις ASUS RT-AC56U με ASUS RP-AC56
    Από specialK στο φόρουμ Asus XDSL modems και routers
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-09-17, 22:08
  3. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-07-17, 20:09
  4. Asus Z170- Pro vs. Asus Z-170 Pro Gaming έχουν διαφορές ουσιαστικές?
    Από Sebu στο φόρουμ Motherboards, CPU και memory
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-02-17, 11:06
  5. [Asus] Πρόβλημα με VDSL Modem/Router + Asus RT-AC1200G+. Νεύρα σπασμένα.
    Από CreationP στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-02-17, 17:48

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας