Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-22 από 22
  1. #16
    Εγγραφή
    02-01-2004
    Μηνύματα
    802
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Otenet, Forthnet, Tellas
    Path Level
    Interleaved
    wolfy wrote:
    Δηλαδή τι θα κάνουν θα αλλάξουν όλο τον κώδικα του παιχνιδιού;
    Οταν είχα κατεβάσει το FarCry demo, το παιχνίδι απλώς σερνότανε... Το κανονικό game πήγαινε πολύ καλύτερα, και δεν ήταν θέμα δικών μου οδηγών, είχα τους ίδιους. Αναγκάζονται οι προγραμμαιστές για εμπορικούς λόγους άλλες φορές και άλλοτε λόγω πίεσης χρόνου, να βγάλουν demo που έχουν σαφές διαφορές από το complete product. Οπότε ποτέ δεν ξέρεις...
    Εγκυρη ενημέρωση για την Ομοιοπαθητική, από γιατρούς, στο http://www.homeopathy.gr

  2. #17
    Το avatar του μέλους Salvador
    Salvador Guest
    Καμοια φορα που περναω εξω απο ΝΕΤ καφε τους βλεπω ολους να παιζουν Counter Strike.Τα γραφικα σε αυτο το game ηταν ανεκαθεν μαυρο χαλι για αυτο δεν ασχοληθηκα.Τωρα με το source και εγω ειχα δει κατι screenshots και μου φανηκαν βελτιωμενα.Τι να πω..θα του ρίξω μια ματιά.

  3. #18
    Εγγραφή
    12-06-2004
    Περιοχή
    Πιο κοντά απ' όσο νομίζεις
    Μηνύματα
    951
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    -003/001
    ISP
    Saligar Speed Net
    DSLAM
    HOL - ΜΑΡΟΥΣΙ
    BeholderX είπες
    Οταν είχα κατεβάσει το FarCry demo, το παιχνίδι απλώς σερνότανε... Το κανονικό game πήγαινε πολύ καλύτερα, και δεν ήταν θέμα δικών μου οδηγών, είχα τους ίδιους. Αναγκάζονται οι προγραμμαιστές για εμπορικούς λόγους άλλες φορές και άλλοτε λόγω πίεσης χρόνου, να βγάλουν demo που έχουν σαφές διαφορές από το complete product. Οπότε ποτέ δεν ξέρεις...
    Το demo του Far Cry το είχα και εγώ και δεν είχα παρατηρήσει καμιά διαφορά, στον τομέα της ταχύτητας, με το τελικό παιχνίδι. (Άσχετο : Αυτό που έκανε η Crytek ήταν απρόσμενο!!! Τι γραφικά ήταν αυτά!!!! Μόνο το doom3 τα έχει ξεπεράσει ώς τώρα)


    Γενικά υπάρχουν δυο λόγοι για τους οποίους οι εταιρίες βγάζουν demo των παιχνιδιών που πρόκειται να κυκλοφορήσουν.

    A) Για να δοκιμαστούν από τους gamers και κατόπιν να τους επισημάνουν αυτοί τα διάφορα bugs και ανισορροπίες του gameplay ή να πουν τι τους άρεσε και τι όχι ή να κάνουν τις δικές τους εισηγήσεις.

    Β) Για να διαφημίσουν το προϊών τους.


    Όταν το demo βγαίνει αρκετό καιρό προτού κυκλοφορήσει το παιχνίδι, ισχύει κυρίως ο πρώτος λόγος. Όταν το demo βγαίνει ταυτόχρονα με το παιχνίδι ή λίγο αργότερα, ισχύει ο Β λόγος.

    Στην περίπτωση του ΜΟΗPA βλέπουμε να συμβαίνει το δεύτερο. Το παιχνίδι έχει βγεί και το demo δεν βγήκε όταν έπρεπε να βγεί. (Κατά την γνώμη μου)
    Πήρες την αγάπη μου και την έκανες κουράδα

  4. #19
    Εγγραφή
    12-06-2004
    Περιοχή
    Πιο κοντά απ' όσο νομίζεις
    Μηνύματα
    951
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    -003/001
    ISP
    Saligar Speed Net
    DSLAM
    HOL - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Salvador25 είπες
    Καμοια φορα που περναω εξω απο ΝΕΤ καφε τους βλεπω ολους να παιζουν Counter Strike.Τα γραφικα σε αυτο το game ηταν ανεκαθεν μαυρο χαλι για αυτο δεν ασχοληθηκα.Τωρα με το source και εγω ειχα δει κατι screenshots και μου φανηκαν βελτιωμενα.Τι να πω..θα του ρίξω μια ματιά.
    Και εγώ περνάω καμιά φορά απ έξω από κανα Λανάδικο και λέω τα καημένα τα παιδάκια
    :?

    (Μου λέγανε κάτι φίλοι, πιο παλιά, να πάμε σε Λαναδικο και έλεγα πάντα όχι. Μαζεύω λεφτά, έλεγα, γιατί θα βάλω dsl και πρέπει να πάρω και παιχνίδια. Θα κάνω υπομονή. Δεν χαλάω τα λεφτά σε αυτούς. Και μιλάμε για λεφτά πολλά. Έτσι

    Τα γραφικά δεν πρέπει να είναι ο λόγος για να μην ασχοληθείς με κάποιο παιχνίδι. Άλλωστε τα παιχνίδια που άφησαν ιστορία (περιλαμβανομένου και του CS) δεν το έκαναν αυτό για τα γραφικά τους.

    Το CSS έχει φοβερά γραφικά. Αλλά είπαμε... Πάντως αφού δεν το έχεις ξαναπαίξει δεν χάνεις τίποτα να το παίξεις, να έχεις και άποψη.
    Πήρες την αγάπη μου και την έκανες κουράδα

  5. #20
    Το avatar του μέλους Salvador
    Salvador Guest
    οκ παω τωρα κιολας(Σάββατο βραδυ )να το αγορασω.Με εψησες!

  6. #21
    Εγγραφή
    12-06-2004
    Περιοχή
    Πιο κοντά απ' όσο νομίζεις
    Μηνύματα
    951
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    -003/001
    ISP
    Saligar Speed Net
    DSLAM
    HOL - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Όχι πήγαινε άυριο. (Κυριακή πρωί)
    Πήρες την αγάπη μου και την έκανες κουράδα

  7. #22
    Εγγραφή
    25-05-2004
    Μηνύματα
    80
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    νομιζω το source θα βγεί και σαν mod του half life 2.

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

  1. Medal Of Honor Greek Servers????
    Από warezaek στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-02-11, 20:27
  2. Medal Of Honor: Airborne
    Από redfever7 στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 60
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-09-07, 21:48
  3. Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Medal of Honor:Spearhead
    Από ergotelis στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-10-05, 16:27
  4. Medal Of Honor
    Από Kolof0n στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-05-05, 23:18
  5. Jetspeed και Medal of honor server!
    Από Gemat στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-12-04, 12:58

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας