Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 34
  1. #1
    Εγγραφή
    09-05-2013
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    61
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    liakos356
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Θέλω να μοιραστώ λίγο την εμπειρία μου μαζί σας, ώστε αν έχει κάποιος κάτι αντίστοιχο, να με συμβουλέψει για τα επόμενα βήματα.

    Έμενα στο πατρικό μου, στα Μανιάτικα του Πειραιά με την γραμμούλα μου σε wind και με σάπια σύνδεση στα 6-7 mbps. Λίγα και καλά, γιατί η μεγάλες συνδέσεις είναι του διαόλου.

    Γύρω στον Ιούλιο εμφανίστηκε διαθεσιμότητα ΟΤΕ για VDSL. Αν και ήξερα ότι θα μετακόμιζα σύντομα, έβαλα γραμμή για να ζήσω αυτή την εμπειρία. Παρόλο που πλήρωσα το πρόστιμο διακοπής γραμμής στη wind, δεν το μετάνιωσα στιγμή! Η εμπειρία ήταν υπέροχη.

    Και μετά αρχίζει η μετακόμιση. Να τονίσω εδώ ότι δεν μετακόμισα σε βραχονησίδα, σε παραμεθόριο ή σε γκρίζα ζώνη διεκδικούμενη από 4 κράτη. Μετακόμισα στο Πασαλιμάνι, 2.5 χιλιόμετρα από το πατρικό μου, πάνω από τις καφετέριες της πασαρέλας, απέναντι από τα public. Όσοι είναι από Αττική, στάνταρ ξέρουν το μέρος. Μιλάμε πολυκοσμία σε επίπεδο Hong Kong.

    Ωραιότατο το σπίτι, καλή η τιμή, πολύ καλός κόσμος, γείτονες και γειτονιά, αλλά VDSL γιοκ. Το καταπίνω αυτό, γιατί πλέον είμαι και παντρεμένος άνθρωπος και το σπίτι αρέσει πολύ στη γυναίκα, οπότε αρχίζω την διαδικασία μεταφοράς στον ΟΤΕ.

    Το σκεπτικό μου ήταν : Μεσάζοντες δεν έχω για την φορητότητα , κεντρική περιοχή είναι , είμαστε στο 2017 και σε λίγο θα πάμε στον Άρη, πόσο να θέλει μια μεταφορά γραμμής 2,5 χιλιόμετρα από μία γερμανική εταιρία?

    Ημερολόγιο :

    1-11-2017 ->

    Θύμα : Για μεταφορά τι θέλει?
    ΟΤΕ : Θα κάνουμε υποβάθμιση, διακοπή, αίτημα στο τεχνικό για ραντεβού και είσαστε έτοιμος. Μια βδομαδούλα το πολύ
    Θύμα : Γαμώ! Τέλος του μήνα φεύγω, ας το κάνουμε τότε

    25-11-2017 ->

    Θύμα : Να ξεκινήσουμε την διαδικασία, γιατί μόνο μια καρέκλα έμεινε στο πατρικό και πιάνεται ο ποπός μου
    ΟΤΕ : ΟΚ, το νέο κόστος για τη γραμμή ADSL είναι στα 40€ το μήνα
    Θύμα : …
    ΟΤΕ : Ναι, με ακούτε
    Θύμα : Δίνω 37€ για 50άρα, και τώρα θα δίνω 40€ για 24άρα = 7άρα?
    OTE : Ξέρετε, ήταν τιμή προσφοράς, ενώ τώρα θα είναι το κανονικό κόστος της σύνδεσης
    Θύμα : OK, την διακόπτω
    ΟΤΕ : Θα σας πάρουμε σε λίγο, για νέα προσφορά
    Θύμα : … ( με πολύ εσωτερικό μπινελίκι )

    30-11-2017 ->

    ΟΤΕ : Σας ενημερώνουμε ότι το κόστος της σύνδεσης θα είναι πλέον στα 25€, στην τιμή της προσφοράς.
    Θύμα : Να και κάτι καλό. Συνεχίζουμε κανονικά
    ΟΤΕ : Να είστε καλά, είμαστε εδώ να σας εξυπηρετήσουμε.
    Θύμα : Ότι πεις...

    2-12-2017 ->

    Θύμα : Ρε παιδιά, ακόμα VDSL έχω στο πατρικό, και στρώνουμε χαλιά στο καινούργιο. Τι γίνεται?
    ΟΤΕ : Ναι, ναι, κάνουμε την υποβάθμιση και ενημερώνουμε τεχνικό

    4-12-2017 ->

    ΔΙΑΚΟΠΗ ΓΡΑΜΜΗΣ ΣΕ ΠΑΤΡΙΚΟ. Το όνειρο έσβησε και ξύπνησα σε εφιάλτη.

    8-12-2017

    Θύμα : Όλα καλά? Μήπως να βοηθήσω? Περιμένω τηλ. από τεχνικό να συνδέσει μία πρίζα στο νέο σπίτι για να μπορώ να δουλέψω, να ψυχαγωγηθώ, να ξέρω τι γίνεται στον έξω κόσμο
    ΟΤΕ : Ναι, ναι, έχουμε το σωστό τηλέφωνο επικοινωνίας, έχει κατατεθεί το αίτημα και θα λάβετε τηλ. από το τεχνικό τμήμα για ραντεβού

    14-12-2017

    Θύμα : (40 λεπτά αναμονή) Ναι, γεια σας, καλές γιορτές να μην έχετε. Τι γίνεται, θα με πάρετε τηλ. για το ραντεβού ή θα κρύβεστε?
    ΟΤΕ : Ναι, ναι, έχετε δίκιο! Μισό να δω πότε έχω διαθεσιμότητα τεχνικού…. Εξαιρετικά, έχετε ραντεβού για 11 - 1 -2018.
    Θύμα : …
    ΟΤΕ : Με ακούτε?
    Θύμα : Ξέρετε, είμαι προγραμματιστής, είναι η δουλειά μου, χρειάζομαι τα data και εσείς μου κοστίζετε χρήματα με την καθυστέρηση
    ΟΤΕ : Κοιτάξτε, πάρτε αυτό το ραντεβού για σίγουρα, και θα δούμε μήπως βρούμε νωρίτερα. Και επειδή είμαστε και χουβαρδάδες σαν εταιρία, πάρτε και 10γιγα στο κινητό για να τα φάτε στο πρώτο update των windows
    Θύμα : Είστε εξαιρετικοί. Μόλις 2 μήνες για μεταφορά στο κέντρο του Πειραιά.

    Κάπως έτσι έχει η ιστορία.

    Έχω σκεφτεί :

    για εξοδικό,
    για καταγγελία στον συνήγορο του Καταναλωτή και στην ΕΕΤ
    για αίτηση σε άλλη εταιρία ( αφού μου δώσουν sim με unlimited data για όσο περιμένω να συνδεθώ ). Δεν με νοιάζει το κόστος διακοπής. Είναι πλέον θέμα αρχής.

    Τελικά πιστεύω ότι το καλύτερο είναι να πάω στα μεγάλα forum και να λέω το πάθημά μου, ώστε όποιος αποφασίσει κάτι αντίστοιχο, να ξέρει τι να περιμένει. Ότι τους κοστίσει σε πελάτη, καλό θα είναι. Υπάρχει κανείς με παρόμοια εμπειρία? Θα έχω πριν την γιορτή των Φώτων internet Fiber στα 5 mbps?

    Και ένα μήνυμα προς την COSMOTE :

    Είμαστε στο 2017, σύντομα 2018. Είμαι στο Πασαλιμάνι, στο εμπορικότερο λιμάνι της Ευρώπης. Δεν δίνεις VDSL, τεχνολογία 10τιας. Διαφημίζεις fiber λες και μιλάς σε ιθαγενείς. Αποδεδειγμένα χρειάζομαι γρήγορη σύνδεση και δεν μου δίνεις ούτε unlimited data στο κινητό για να μπορέσω να κάνω την δουλειά μου όσο εσύ κοροιδεύεις τον κόσμο ότι κάνεις εργασίες για να μου παρέχεις υπηρεσία.

    Είστε το καρκίνωμα των ελληνικών τηλεπικοινωνιών. Μακάρι να πέσει φωτιά να κάψει όσους παίρνουν πάνω από χιλιάρικο μέσα σε αυτή τη γαλέρα. Σιχάματα που δεν αξίζετε ούτε το σάλιο μας για να σας φτύσουμε.

  2. #2
    Εγγραφή
    24-06-2006
    Μηνύματα
    1.705
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    OTE
    Router
    Speedport Plus & R7000
    μην πας σε αλλη εταιρια, μεταφορα γραμμης και φορητοτητα παραλληλα ειναι μπλεγμενο θεμα. εχω ακουσει αρκετες φορητοτητες με ενεργ στην παλια διευθυνση απο κακες συνεννοησεις πρεπει να στειλουν για νεα γραμμη στην νεα διευθυνση και μετα να κανουν φορητοτητα (αν τα θυμαμαι καλα)
    μπορει να ξεμπλεξεις και ανοιξη. για το προβλημα σου και τους χρονους δεν γνωριζω, αλλα για δεν δοκιμαζεις να πας μεχρι τον οτε του πειραια μπας και σε εξυπηρετησουν
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος puffy : 15-12-17 στις 18:17.

  3. #3
    Εγγραφή
    09-05-2013
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    61
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    liakos356
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Σε άλλη εταιρία θα πάω μόνο αν μου δώσουν sim με unlimited data και ας πάρει 3 χρόνια. Με το 4g έχω καλύτερες ταχύτητες από το καλώδιο

  4. #4
    Εγγραφή
    24-06-2006
    Μηνύματα
    1.705
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    OTE
    Router
    Speedport Plus & R7000
    δεν νομιζω οτι υπαρχει sim με unlimited data. οτι unlimited εχω δει στην κινητη ειναι μουφα και υπαρχει παντα στα ψιλα πολιτικη ορθης χρησης

  5. #5
    Το avatar του μέλους gravis
    gravis Guest
    Πάντος ο τρόπος γραφής σου είναι εξαιρετικός. Έχω πέσει κάτω από τα γέλια έτσι όπως το εξιστορείς.

  6. #6
    Εγγραφή
    09-05-2013
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    61
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    liakos356
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από puffy Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν νομιζω οτι υπαρχει sim με unlimited data. οτι unlimited εχω δει στην κινητη ειναι μουφα και υπαρχει παντα στα ψιλα πολιτικη ορθης χρησης

    Δεν είναι τίποτα να το γυρίσουν σε unlimited. Δεν μιλάμε για εμπορικό πακέτο, αλλά για λύση ανάγκης. Τεχνικά μπορούν να το κάνουν, απλά δεν το ξεκινάνε, γιατί τότε θα το ζητούν όλοι. Είχα ακούσει ότι το έκανε κάποτε η Wind όσο περίμενες να σε συνδέσουν αλλά πλέον δεν ξέρω αν ισχύει. Εγώ πάντως από βδομάδα θα πάρω σβάρνα τους εναλλακτικούς και θα τους ρωτήσω : " πάρτε τη μεταφορά πάνω σας, αλλά όσο περιμένω θέλω data.". Όποιος μου πει οκ (wind ή vodafone δλδ), θα πάω εκεί. Μετά θα παρακαλάω να καθυστερήσουν βέβαια... (5,5 mb /sec είχα στο tethering του κινητού).

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gravis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντος ο τρόπος γραφής σου είναι εξαιρετικός. Έχω πέσει κάτω από τα γέλια έτσι όπως το εξιστορείς.
    Σε ευχαριστώ πολύ. Μην γελιόμαστε, η μόνη αντίδραση σε κάτι τέτοιες συμπεριφορές είναι το ξεβράκωμα. Ξέρω ότι δεν πρόκειται να γίνει τίποτα ουσιώδες, οπότε τουλάχιστον για μελλοντική αναφορά να έχουμε κάτι που να βγάζει γέλιο δείχνοντας την γελοιότητα τους.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος liakos356 : 15-12-17 στις 18:58.

  7. #7
    Εγγραφή
    24-12-2006
    Περιοχή
    Νότια Φινλανδία
    Μηνύματα
    47.081
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17640/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Asus DSL-N17U
    SNR / Attn
    1.0(dB) / 20.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από liakos356 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω σκεφτεί :

    για εξοδικό,
    για καταγγελία στον συνήγορο του Καταναλωτή και στην ΕΕΤ
    Καί τα δύο, και θάψιμο στο facebook, αν έχεις
    Runtime Erro
    Τον Ken Lee, τον ξέρετε ;
    Με τη βοήθεια του θεού, λεφτά υπάρχουν.

  8. #8
    Εγγραφή
    04-09-2007
    Περιοχή
    Άγιος Δημήτριος
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    45
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99999/9997
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΖΤΕ Η267Α
    SNR / Attn
    11.3(dB) / 4.6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Ειδικά αυτή η καραμέλα ότι θέλεις το internet (στο σπίτι) για τη δουλειά σου + ότι χάνεις χρήματα λόγω της καθυστέρησης είναι σπουδαίο μαργαριτάρι. Το να βάλεις όμως επαγγελματική σύνδεση (για να έχεις και τάχιστη εξυπηρέτηση) μιας και είσαι επαγγελματίας (μιας και μέσω internet βιοπορίζεσαι), αυτό μην το πεις πουθενά.

    Από τη μία πλευρά όλοι θέλουμε εξυπηρέτηση γιατί και καλά χάνουμε χρήματα, από την άλλη όμως βάζουμε οικιακό πακέτο internet γιατί είμαστε χουβαρντάδες...

  9. #9
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Το Ιnternet είναι πλέον απαραίτητο για πολλούς και διαφόρους λόγους, δεν χρειάζεται να κάνουμε περαιτέρω ανάλυση, σε τεχνολογικό Forum είμαστε.
    Ούτε φυσικά θα πάρουμε όλοι επαγγελματικές συνδέσεις στο σπίτι, επειδή είναι απαραίτητο να συνδεθούμε στο Internet για πράγματα της δουλειάς μας.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  10. #10
    Εγγραφή
    04-09-2007
    Περιοχή
    Άγιος Δημήτριος
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    45
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99999/9997
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΖΤΕ Η267Α
    SNR / Attn
    11.3(dB) / 4.6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Εννοείται ότι το Internet αποτελεί αναπόσπαστο κομμάτι της καθημερινότητας μας, ιδιαίτερα όταν πρόκειται για προσωπική χρήση.

    Όταν όμως επικαλούμαστε απώλεια εσόδων λόγω μη δυνατότητας σύνδεσης, καλό θα είναι να μην χρησιμοποιούμε προγράμματα τα οποία προορίζονται για οικιακή χρήση. Μπορεί να το κάνουμε για λόγους οικονομίας, ευκολίας κλπ, αλλά δεν μπορούμε να επικαλούμαστε απώλεια εσόδων, αποζημίωσης (πέρα του πιστωτικού που μπορούμε να λάβουμε για τη διάρκεια μη παροχής υπηρεσίας) κλπ. Υπάρχει λόγος που οι πάροχοι διαθέτουν επαγγελματικά συμβόλαια, προκειμένου σε περίπτωση προβλήματος να μην υπάρχουν ''θα το φτιάξουμε'', ''θα δούμε'', αλλά άμεσες λύσεις.

  11. #11
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Όταν λέμε ότι χάνω χρήματα, θεωρούμε πως θα αναγκάσουμε τον πάροχο να κάνει γρηγορότερα, κάτι που φυσικά δεν ισχύει, ουτέ το να βγούμε στα φόρουμ και στο facebook θα τον αναγκάσει να κάνει κάτι πιο γρήγορα. Για να μην γίνεται υπάρχει προβλήμα
    Ούτε φυσικά σε κάποιο δικαστήριο μετά θα βρούμε το δίκαιο μας.

    Δυστυχώς οι συνδέσεις με sla κλπ είναι πανάκριβες όμως για απλούς χρήστες ή ενα μικρό κατάστημα, το μόνο που μπορεί να έχει είναι κάποιο backup.

    Στην πιο πάνω περίπτωση θα μπορούσε να κάνει αίτηση για νέα γραμμή ώστε να μπει πρώτα η γραμμή και μετά ζητηθεί μεταφορά της παλιάς και κατάργηση της νέας,

  12. #12
    Εγγραφή
    09-05-2013
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    61
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    liakos356
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gataros20 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειδικά αυτή η καραμέλα ότι θέλεις το internet (στο σπίτι) για τη δουλειά σου + ότι χάνεις χρήματα λόγω της καθυστέρησης είναι σπουδαίο μαργαριτάρι. Το να βάλεις όμως επαγγελματική σύνδεση (για να έχεις και τάχιστη εξυπηρέτηση) μιας και είσαι επαγγελματίας (μιας και μέσω internet βιοπορίζεσαι), αυτό μην το πεις πουθενά.

    Από τη μία πλευρά όλοι θέλουμε εξυπηρέτηση γιατί και καλά χάνουμε χρήματα, από την άλλη όμως βάζουμε οικιακό πακέτο internet γιατί είμαστε χουβαρντάδες...
    Δηλαδή έπρεπε να βάλω leased για να αποδείξω ότι χρειάζομαι τα data? Μήπως να κάνω και έναρξη ατομικής επιχείρησης για να κάνω update το xCode? Κανείς δεν μου είπε εν έτη 2017-18 ότι θα πάρει 2 μήνες για μία μεταφορά από τον εθνικό πάροχο τηλεπικοινωνιών. Αν το ήξερα, σιγά μην το έκανα. Μιλάμε για τον ΟΤΕ, όχι για την inalan με 3 τεχνικούς. Ούτε μου είπε κανείς ότι υπάρχει πρόβλημα και θα καθυστερήσει το αίτημα. Δλδ από το Νοέμβρη πρέπει να υπολογίζω τις διακοπές των Χριστουγέννων? Όντως χάνω χρήματα, γιατί ασχολούμαι μαζί τους. Ας μου έλεγε κάποιος ότι βρήκαν αρχαία στο Πασαλιμάνι και σταματάνε οι εργασίες, αλλά όχι και να παίρνω τηλ και να μην απαντάει κανείς. Ντροπή τους

    Είναι αδικαιολόγητοι, απατεώνες και έχω βαρεθεί αυτή την κατάσταση.

  13. #13
    Εγγραφή
    06-02-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.758
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    Router
    PFSense
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από liakos356 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή έπρεπε να βάλω leased για να αποδείξω ότι χρειάζομαι τα data? Μήπως να κάνω και έναρξη ατομικής επιχείρησης για να κάνω update το xCode? Κανείς δεν μου είπε εν έτη 2017-18 ότι θα πάρει 2 μήνες για μία μεταφορά από τον εθνικό πάροχο τηλεπικοινωνιών. Αν το ήξερα, σιγά μην το έκανα. Μιλάμε για τον ΟΤΕ, όχι για την inalan με 3 τεχνικούς. Ούτε μου είπε κανείς ότι υπάρχει πρόβλημα και θα καθυστερήσει το αίτημα. Δλδ από το Νοέμβρη πρέπει να υπολογίζω τις διακοπές των Χριστουγέννων? Όντως χάνω χρήματα, γιατί ασχολούμαι μαζί τους. Ας μου έλεγε κάποιος ότι βρήκαν αρχαία στο Πασαλιμάνι και σταματάνε οι εργασίες, αλλά όχι και να παίρνω τηλ και να μην απαντάει κανείς. Ντροπή τους

    Είναι αδικαιολόγητοι, απατεώνες και έχω βαρεθεί αυτή την κατάσταση.
    Δεν παίρνουν (και δεν χρειάζονται) όλοι οι επαγγελματίες leased lines. Εχει δίκιο ο φίλος παραπάνω, αν χρειάζεσαι επαγγελματική σύνδεση και θεωρείς οτι χάνεις χρήματα με την καθυστέρηση πληρώνεις κάτι παραπάνω:

    https://www.cosmote.gr/eshop/browse/...e-Play/_/N-809

    Αν θέλεις να την βγάλεις με 25€ θα περιμένεις. Ο,τι πληρώνεις παίρνεις και (ευτυχώς για εμάς που πληρώνουμε business σύνδεση) ισχύει απόλυτα.

  14. #14
    Εγγραφή
    09-05-2013
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    61
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    liakos356
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Καλή χρονιά σε όλους. Τελικά μετά από πολλές παλινωδίες, κατάφερα και έχω internet στην εξωφρενική ταχύτητα των 9 mbps, δηλαδή στο 1mb /sec. Με τα πολλά ο τεχνικός ήρθε στις 27/12, ένας μικρός που από ότι φαίνεται τον έχωσαν οι υπόλοιποι μέσα στις γιορτές.

    Όταν τον ρώτησα για VDSL, μου απάντησε σαν την Πυθία για μέσα στο 18 και βλέπουμε. Η σύνδεση είναι χαμηλή, αλλά σταθερή. Δεν είναι να δουλεύουν 2 συσκευές ταυτόχρονα αν θες να έχεις Video on demand, ειδικά για εμένα που δεν έχω τηλεοπτική κεραία.

    Περιμένω το πρώτο λογαριασμό να δω πώς θα πάει, θα τα ζυγίσω και πάω για φορητότητα. Ξέρουμε την στάνταρ τιμή διακοπής? Είναι 120€ πάντα?

  15. #15
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Θα πρέπει να μην κάνεις video on demand ώστε να μπορέσεις να κάνεις την δουλειά σου, νομίζω πως είπες πως είναι για δουλειά η σύνδεση, μια κεραία είναι φθηνή και μπαίνει εύκολα.

    Τις ίδιες ταχύτητες πάνω κάτω θα έχεις και αλλού, αν δεν κάνω λάθος αυτή την στιγμή είναι στα 125 για συμβόλαια που θα γίνουν σήμερα,

Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μεταφορά γραμμής λόγω μετακόμισης
    Από marthikios στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-11-17, 11:39
  2. Μεταφορα γραμμης σε cosmote - γνωμες
    Από dzerv στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-11-17, 01:54
  3. Ταλαιπωρία για μεταφορά γραμμής.
    Από zzzleepy στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-10-17, 10:59
  4. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-08-17, 19:03
  5. Μεταφορα γραμμης απο Cosmote σε Vodafone ?
    Από abc στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-05-17, 21:27

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας