Σελ. 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 46
  1. #16
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.343
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως με 32 fhd στους 50-70 ή και παραπάνω ανάλογα με την όραση σου, θα μετράς τα pixel.

    - - - Updated - - -

    Χρόνια πολλά κιόλας
    Παραπάνω έγινε η ίδια συζήτηση και καταλήξαμε ότι τα 4Κ είναι απάτη σε 27'-32' (wan).
    Η αλήθεια είναι ότι δεν με γοητεύει η ιδέα ενός ΤΝ πάνελ στις 27' με scaling.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από iakoboss7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τελικα γιατι θες να δωσεις παραπανω χρηματα για χειροτερες οθονες?
    Έχω δει την AOC που μου πρότεινες.
    Δεν με έχει πείσει ακόμα για την ανοτερότητά της σε σχέση με τα δύο τελευταία που προτείνω.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  2. #17
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.906
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παραπάνω έγινε η ίδια συζήτηση και καταλήξαμε ότι τα 4Κ είναι απάτη σε 27'-32' (wan).
    Η αλήθεια είναι ότι δεν με γοητεύει η ιδέα ενός ΤΝ πάνελ στις 27' με scaling.
    Τα περισσότερα που λέει είναι δόγμα οπότε δεν θα τα έπαιρνα και τόσο σοβαρά. Έχει κιόλας μια τάση να τα γυρίζει κάποια στιγμή.

    Αλλά για να μην είμαι άδικος αυτήν την φορά δεν πρότεινε 27αρα fhd, όπως κάνει συνήθως, που είναι και ο λόγος που βιάστηκα να σου απαντήσω διαβάζοντας λίγο διαγώνια.

    Τώρα σχετικά με την ανάλυση, το 4k στις 27 μπορεί να μην έχει νόημα, στις 32 όμως δεν θα το έλεγα. Καμία σχέση με τηλεόραση όπου εκεί η απόσταση από την οθόνη είναι πολύ μεγαλύτερη. Φυσικά εξαρτάται από τις προτιμήσεις και την όραση του καθενός. Από την στιγμή κιόλας που δεν σε ενδιαφέρουν τα παιχνίδια δεν σε ενδιαφέρει και το penalty στην κάρτα γραφικών. Ταινίες είναι λίγες ακόμα σε uhd αλλά βγαίνουν συνεχώς, οπότε ανάλογα το τι βλέπεις δεν θα πρέπει να περιμένεις το περιεχόμενο να γίνει διαθέσιμο. Το μόνο αρνητικό είναι ίσως η μαλα..α, αν δεν το έχει λύσει στα 10, της microsoft και ενδεχομένως η απόδοση/τιμή. Βέβαια δεν ξέρω τι παίζει από τιμές.

    TN θα έλεγα μην το σκέφτεσαι καν ειδικά εφόσον μιλάμε για τόσο μεγάλη οθόνη και μικρή απόσταση, γιατί εκεί ενισχύεται το πρόβλημα με τις γωνίες προβολής.

    Εφόσον σε ενδιαφέρουν ταινίες, και όχι επεξεργασία φωτογραφίας πχ για να σε νοιάζει η ακρίβεια στην απεικόνιση των χρωμάτων των IPS, ένα VA θα ήταν ιδανικό λόγω γενικά καλύτερου μαύρου, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι διαθέσιμα σε αυτά τα μεγέθη και τις αναλύσεις.

  3. #18
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.343
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    32' με 4Κ με ips και πολύ περισσότερο σε va... είναι απλησίαστα σε τιμές.
    Ψάχνοντας (ακόμα περισσότερο) έχω κατασταλάξει στα παρακάτω:
    - 32'
    - va
    - 2Κ
    Διαβάζω όλο και περισσότερα καλά έως πολύ καλά σχόλια για την AOC Q3279VWF.
    Την έχω βρει και σε φανταστική τιμή, αλλά όχι ετοιμοπαράδοτη.
    Οπότε βλέπω να παίρνω αυτή.

    Αυτό που βλέπω είναι ότι όλα είναι σχετικά: ghosting, srgb, ppi, brightness, dimension, απόσταση κλπ.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  4. #19
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.906
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Καμία αντίρρηση, στο απάτη απαντούσα.

    Δεν φαίνεται άσχημη η συγκεκριμένη.

  5. #20
    Εγγραφή
    17-07-2010
    Περιοχή
    Αιγάλεω
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    10.599
    Downloads
    20
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30/5,5
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Router
    Speedport Entry Plus
    SNR / Attn
    9(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Interleaved
    αν και μου φανηκε παραξενο που ελεγες οτι "Δεν διαβαζεις και τα καλυτερα" (μιας και οχι δεν εχει ουσιαστικα αρνητικα αλλα ισα ισα ειναι πολυ καλυτερη και απο ακριβοτερα μονιτορ) αλλα εν τελη βλεπω εκει πας
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος iakoboss7 : 27-12-17 στις 16:24.
    OS: Win 10 Pro x64, MoBo: Asus P5QD Turbo, CPU: E5450 (E0) @3.6Ghz, RAM: Trancend DDR2 4x2gb 6-6-6-18 800 MHz, GPU: Saphire RX 480 8gb Nitro+, PSU: Enermax EG565AX-VE(G) FMA II 535W (Modded), SDD: Samsung 840 PRO 128GB, Case: Thermaltake VB1000BWS (Modded), CPU Cooler: Zalman CNPS9700 LED (Modded), Monitor: AOC Q3279VWFD8 32'' 2560x1440.

  6. #21
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.343
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από iakoboss7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν και μου φανηκε παραξενο που ελεγες οτι "Δεν διαβαζεις και τα καλυτερα" (μιας και οχι δεν εχει ουσιαστικα αρνητικα αλλα ισα ισα ειναι πολυ καλυτερη και απο ακριβοτερα μονιτορ) αλλα εν τελη βλεπω εκει πας
    Όταν διαβάσεις κριτικές για κάποιο προϊόν σου μένουν πάντα οι αρνητικές κριτικές.
    Μπορεί 99 άτομα να σου λένε ότι είναι τέλεια και εσύ να κοιτάς τον 1 που λέει ότι το πήγε στο service και δεν, ότι βλέπει καλικάντζαρους που οι άλλοι δεν βλέπουν κλπ.
    Γιατί;;;
    Γιατί πολύ απλά θεωρείς πάντα ότι στους άλλους δεν έτυχε και στον ένα έτυχε.
    Γιατί λες... βρε μήπως αυτός έχει βιονική όραση και οι άλλοι δεν ξέρουν τι τους γίνεται;

    Αύριο θα την κλείσω.
    Εκτός απροόπτου βέβαια
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  7. #22
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.343
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Είμαι κάτοχος της συγκεκριμένης οθόνης, εδώ και αρκετές ώρες. Έχω να πω τα εξής:

    Σχετικά με την συσκευασία: Η συσκευασία είναι από τις καλύτερες που έχω δει. Έχω διαβάσει διάφορα και πραγματικά απόρησα όταν μου ήρθε. Πολύ σκληρό χαρτόνι συσκευασίας. Η οθόνη αγκαλιάζεται πλήρως από επίσης πολύ σκληρό φελιζόλ. Καμία σχέση με άλλες συσκευασίες που έχω δει όπου το φελιζόλ καλύπτει μόνο πάνω-κάτω ή αριστερά-δεξιά ή μόνο το μπροστά μέρος της οθόνης. Περιλαμβάνει cd με τους οδηγούς, manual, προγράμματα και icc profile. Λόγω του ότι το προϊόν είναι νέο, δεν θα βρείτε εύκολα τα παραπάνω από την επίσημη σελίδα της εταιρείας. Επίσης περιλαμβάνει το καλώδιο της τροφοδοσίας όπως ακόμα ένα hdmi και ένα dp καλώδιο.

    Σχετικά με την κατασκευή: Επίσης έχω διαβάσει διάφορα... Ξεκινώντας από την βάση, έχω να πω ότι είναι μεταλλική και πολύ στιβαρή. Δυσκολεύτηκα να βιδώσω τ ην βίδα της βάσης. Έχει το χαρακτηριστικό μηχανισμό ώστε να μπορεί να βιδώσει με το χέρι, αλλά προσωπικά δεν τα κατάφερα. Χρειάστηκε να χρησιμοποιήσω κατσαβίδι. Την έχω τοποθετημένη πάνω σε γραφείο ΙΚΕΑ. Η οθόνη δεν έχει κανένα θέμα σταθερότητας (να κουνιέται με διάφορους κραδασμούς στο γραφείο κλπ). Σε αυτό φυσικά βοηθάει και το βάρος της. Το περίβλημά της είναι πλαστικό, από τα καλύτερα που έχω δει. Πρώην κάτοχος μιας LG 24 IPS (LG 23MP67VQ-P) που είχα αγοράσει στα 300ε έχω να πω ότι απλά δεν συγκρίνεται στο θέμα αυτό. Την LG την ακουμπούσα και έτριζε το πλαστικό. Νόμιζες ότι θα σου διαλυθεί στο χέρι. Η AOC απλά φαίνεται ένα τέλειο συμπαγές κατασκεύασμα.

    Σχετικά με τις οθόνη: Την έχω σε απόσταση 70-80cm. Δείχνει τέλεια. Πολύ άνετη στο μάτι και ξεκούραστη. Χρησιμοποιώ τις ρυθμίσεις γνωστής σελίδας, με hdmi στα 75hz, με native resolution στα 2Κ χωρίς upscalling. Μπορώ να κάνω μια απλή σύγκριση με την παλιά LG που προαναφέρω όπως και με την Samsung Monitor 28" LU28E590DS που είδα από κοντά. Γωνία θέασης: καμία σχέση με τα παραπάνω μοντέλα. Πολύ καλή γωνία θέασης. Το IPS της LG δεν πιάνει μία μπροστά του, όπως επίσης και το TN της sam που αναφέρω. Το μαύρο είναι πολύ καλό αντάξιο των VA panel.

    Σχετικά με τις αντανακλάσεις: Η οθόνη είναι ημί-γυαλιστερή. Την έχω σε απόσταση 6 μέτρων από τεράστια μπαλκονόπορτα που την λούζει το φως όλη την ημέρα. Στο ίδιο σημείο υπάρχει μυστικός φωτισμός led. Ο εν λόγω φωτισμός έρχεται κάθετα από την αριστερά πλευρά της οθόνης χωρίς να δημιουργεί κανένα πρόβλημα. Επίσης έχω έναν φωτισμό led λάμπας στο μπροστά δεξιό πάνω μέρος της οθόνης. Αντανάκλαση βλέπω από αυτόν τον φωτισμό μόνο στο απόλυτα μαύρο φόντο ή στις πολύ σκούρες εικόνες που δοκίμασα. Επίσης αντανάκλαση δημιουργείται στο εξωτερικό περίβλημα της οθόνης. Προσωπικά δεν με ενοχλεί κανένα από τα δύο γιατί όπως γίνεται κατανοητό είναι πράγματα που και μπορούν να αποφευχθούν αλλά και δημιουργούνται υπό συνθήκες.

    Σχετικά με το ghosting: Έχω δει πολλά video. Κάποια αναφέρονται στα παιχνίδια και κάποια σε κείμενο. Στο κείμενο δεν έχω παρατηρήσει κανένα θέμα. Το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι ίσως (και μάλλον ισχύει) να δημιουργείται ghosting σε λευκό κείμενο με μαύρο φόντο. Για τα παιχνίδια... δεν έχω άποψη.

    Σχετικά με όλα τα υπόλοιπα: Την οθόνη την αγόρασα για μεγαλύτερη επιφάνεια εργασίας και για ταινίες. Δεν ασχολούμαι με παιχνίδια οπότε δεν μπορώ να πω κάτι γι αυτά.

    Πολύ καλή αγορά, αξίζει το κάθε λεπτό της. Την συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όσους έχουν τις ίδιες ανάγκες με εμένα.
    Ευχαριστώ ιδιαίτερα τον @iakoboss7 για την πρότασή του.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  8. #23
    Εγγραφή
    17-07-2010
    Περιοχή
    Αιγάλεω
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    10.599
    Downloads
    20
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30/5,5
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Router
    Speedport Entry Plus
    SNR / Attn
    9(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Interleaved
    τιποτα, χαιρομαι που βοηθησα!

    btw το 2k σαν ορος δεν πολυ υπαρχει (και κανονικα σημαινει 1920x1080), 1440p λεγεται

    αν το pc σου εχει displayport προτίμησε το, αν οχι οκ δεν χαθηκε και ο κοσμος.
    OS: Win 10 Pro x64, MoBo: Asus P5QD Turbo, CPU: E5450 (E0) @3.6Ghz, RAM: Trancend DDR2 4x2gb 6-6-6-18 800 MHz, GPU: Saphire RX 480 8gb Nitro+, PSU: Enermax EG565AX-VE(G) FMA II 535W (Modded), SDD: Samsung 840 PRO 128GB, Case: Thermaltake VB1000BWS (Modded), CPU Cooler: Zalman CNPS9700 LED (Modded), Monitor: AOC Q3279VWFD8 32'' 2560x1440.

  9. #24
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.343
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από iakoboss7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τιποτα, χαιρομαι που βοηθησα!

    btw το 2k σαν ορος δεν πολυ υπαρχει (και κανονικα σημαινει 1920x1080), 1440p λεγεται

    αν το pc σου εχει displayport προτίμησε το, αν οχι οκ δεν χαθηκε και ο κοσμος.
    Στο συγκεκριμένο μοντέλο δεν υπάρχει διαφορά στην χρήση hdmi/dp.
    Με το καλώδιο που υπήρχε στην συσκευασία δεν μπόρεσα να ανεβάσω το refresh rate στα 75.
    Πήγαινε μόνο έως 60κάτι.
    Η GTX960 που έχω υποστηρίζει κανονικά το ανάλογο dp.
    Στα reviews διάβαζα ότι το hdmi που έδιναν δεν μπορούσε να ανεβάσει το συγκεκριμένο refresh rate.
    Για το dp έλεγαν ότι έπαιζε μια χαρά.
    Η αλήθεια είναι ότι χρησιμοποίησα το δικό μου hdmi και όχι αυτό της συσκευασίας, οπότε δεν ξέρω αν ισχύει το ίδιο και γι αυτό.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  10. #25
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Τελικά ποιά πήρες;
    Επιτέλους το ελάχιστο δυνατό, ευέλικτο, και ψηφιακό κράτος. Με διαρκή αξιολόγηση.

  11. #26
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.343
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από WAntilles Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά ποιά πήρες;
    AOC Q3279VWF
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  12. #27
    Εγγραφή
    03-06-2008
    Περιοχή
    Νέα Σμύρνη
    Μηνύματα
    432
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Sercomm Speedport Plus 2
    Φαίνεται πολύ ωραίο, αλλά βλέπω καλά - δεν έχει στήριξη VESA για βάση τοίχου?!

  13. #28
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.343
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Moho Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φαίνεται πολύ ωραίο, αλλά βλέπω καλά - δεν έχει στήριξη VESA για βάση τοίχου?!
    Και εμένα με πείραξε στην αρχή όταν την παρείγγειλα.
    Αλλά 32' και με το βάρος της συγκεκριμένης, δεν θα την έβαζα ποτέ σε βάση.
    Για τοίχο... ίσως.
    Αλλά δεν την αγόρασα για τηλεόραση, οπότε μου ήταν άχρηστο.
    Με λίγα λόγια... δεν θεωρώ την μη ύπαρξη vesa σε >32' απαραίτητη.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  14. #29
    Εγγραφή
    05-09-2005
    Περιοχή
    Belfast, Northern Ireland
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.167
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/72
    ISP
    Sky
    Έχω ψηθεί άσχημα για την AOC. Χρήση κυρίως browsing, word (πολύ word), excel (πολύυυυυ excel), διάβασμα κειμένων, netflix και αρκετό overwatch τα ΣΚ.

    Αξίζει; Στα 194 νομίζω είναι πολύ καλή περίπτωση για να αλλάξω την HP 23xw που μου έχει βγάλει κάτι ακανόνιστες κατακόρυφες σκιές 2μιση χρόνια μετά από πολύ βαριά χρήση.

    Να το κάνω το σάλτο μορτάλε γιατρέ μου ή να κάνω μόκο και να βάλω στη θέση της την Iiyama της υπογραφής που την έχω για δεύτερη;

  15. #30
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.343
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Veldrin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω ψηθεί άσχημα για την AOC. Χρήση κυρίως browsing, word (πολύ word), excel (πολύυυυυ excel), διάβασμα κειμένων, netflix και αρκετό overwatch τα ΣΚ.

    Αξίζει; Στα 194 νομίζω είναι πολύ καλή περίπτωση για να αλλάξω την HP 23xw που μου έχει βγάλει κάτι ακανόνιστες κατακόρυφες σκιές 2μιση χρόνια μετά από πολύ βαριά χρήση.

    Να το κάνω το σάλτο μορτάλε γιατρέ μου ή να κάνω μόκο και να βάλω στη θέση της την Iiyama της υπογραφής που την έχω για δεύτερη;
    Για τα παραπάνω που ζητάς πιστεύω ναι αξίζει.
    Όπως είπα κάποια πράγματα υπάρχουν υπό συνθήκες.
    Αλλά μετά από πολύ ψάξιμο δεν βρήκα κανένα τέλειο προϊόν ούτε στα 500+ ή 1500+ (άσε που δεν θα έδινα ποτέ τόσα χρήματα).
    Αν δεν έχεις βιονικό μάτι για να βλέπεις σκιές, χρώματα που λείπουν κλπ, προχώρα κατευθείαν.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

Σελ. 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Αγορά Ηχείων για Desktop
    Από Redbill στο φόρουμ Κάρτες ήχου, γραφικών, ηχεία και οθόνες
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-05-17, 20:15
  2. Αγορά 4Κ TV 40-43'' για οθόνη Η/Υ
    Από Doxaios στο φόρουμ DVB-T, Tηλεοράσεις, IPTV
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-05-17, 20:31
  3. Αγορα 4Κ HDR tv για PS4 pro
    Από drolok στο φόρουμ DVB-T, Tηλεοράσεις, IPTV
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-02-17, 04:28

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας