Kαλησπέρα στο φόρουμ και χρόνια πολλά σε όλους!



Θέλω να ρωτήσω μερικά πραματάκια σχετικά με τις ψηφιακές ευκολίες της wind για σταθερή τηλεφωνία.

Αρχικά να πώ ότι έχω καλέσει στο 13800 για πληροφορίες αλλά από χτες μου λέει να καλέσω αργόετερα για αυτό και γράφω εδώ.



Από τη σελίδα της wind βλέπω ότι υπάρχουν 5 επιλογές ο συνδοιασμός των οποίων δε με καλύπτει για κανένα λόγο ! Καθώς στο σπίτι υπάρχουν άτομα τα οποία δε μπορούν να ελέγξουν τα τηλεφωνήματά τους οπότε και έρχονται αρκετά φουσκωμένοι λογαριασμοί λόγω χρήσης εκτός παγίου.



Συγκεκριμένα θέλω να ρωτήσω αν μπορώ να τροποποιήσω κάπως το συνδοιασμό που σου δίνουν οι ψηφιακές ευκολίες δλδ θέλω να μπλοκάρω εξερχόμενες κλήσεις προς σύντομους κωδικούς αλλά σύμφωνα με την επιλογή της wind πρέπει να μπλοκάρω και τις υπεραστικές και τις κλήσεις προς κινητά και τις διεθνείς.



Επίσης σύμφωνα με το πρόγραμμα που έχω διακαιούμαι 10 ώρες προς κινητά δωρεάν. Υπάρχει επιλογή με το που περάσουν αυτές οι 10 ώρες να υπάρχει και αυτόματη φραγή εξερχομένων προς κινητά;



Γενικότερα το ιδανικό και αυτό που θέλω ουσιαστικά είναι να υπάρχει φραγή εξερχομένων κλήσεων οποτεδήποτε είναι να χρεωθώ εκτός παγίου.



Επίσης θα ήθελα αν είναι να δυνατόν να μπλοκάρω εξερχόμενες κλήσεις προς συγκεκριμένους αριθμούς.



Γίνεται τίποτα από τα παραπάνω που ζητάω; Έίχε κανείς ποτέ παρόμοια αναζήτηση;



Πραγματικά είμαι τόσο απελπισμένος με αυτό το κομμάτι που σκέφτομαι να γυρίσω στη forthnet λόγω των περισσότερων επιλογών όσον αφορά τις ψηφιακές ευκολίες.



Ευχαριστώ πολύ.