Σελ. 212 από 407 ΠρώτηΠρώτη ... 192202207210211212213214217222232 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.166-3.180 από 6096
  1. #3166
    Εγγραφή
    06-12-2017
    Περιοχή
    web
    Μηνύματα
    157
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    124517/61603 max
    ISP
    ote_vdsl
    Router
    tp_link
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 0.7(dB)
    οπ, σε λιγο

  2. #3167
    Ειδα το Terminator: Dark Fate (2019). Ξαναζεσταμενη τροφη, με την ιδια υποθεση. Ατελειωτες σκηνες δρασης και εφε δεν ειναι αυτο που κανουν μια ταινια και ειναι σχεδον στανταρντ τη σημερον εποχη. Δεν μενει κατι να θυμασαι. Τελοσπαντων αξιζει καποιος να το δει, αλλα μην περιμενετε και πολλα.

  3. #3168
    Εγγραφή
    27-09-2008
    Περιοχή
    Μύκονος
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.571
    Downloads
    1
    Uploads
    6
    Ταχύτητα
    109999/10996
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΥΚΟΝΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    Friday the 13th (2009) 6,2/10

    Είχα όρεξη για horror και είπα να το ξαναδώ.Γούσταρα Jason αλλά μπούχτισα με όσα έχω δει μου φαίνεται.Μόνο για fans ή αν για κάποιο λόγο δεν έχεις δει σχετικές ταινίες του 80.

  4. #3169
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.585
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    το jason vs freddy 2003 ειχα δει πριν 2-3 μερες το οποιο εχει την πλακα του στο πως προσπαθει να κρατησει μια ισορροπια μεταξυ των χαρακτηρων . το πως αντιπαραβαλει τον χωρο δρασης του καθε χαρακτηρα ,και το πως δεν παιρνει και πολυ σοβαρα τον εαυτο της σαν ταινια .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  5. #3170
    Ειδα και εγω το Zack Snyder's Justice League. Πολυ καλο ηταν, 4 ωρες ταινια και δεν αισθανοσουν οτι φλυαρουσε. Θα ειναι και ενδιαφερουσες οι συνεχειες απο τα hint που εδωσε, εαν γυριστουν. Στενοχωρηθηκα πολυ για την κορη του Zack Snyder που αυτοκτονησε σε ηλικια 20 ετων.

  6. #3171
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.306
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zaranero Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειδα και εγω το Zack Snyder's Justice League. Πολυ καλο ηταν, 4 ωρες ταινια και δεν αισθανοσουν οτι φλυαρουσε. Θα ειναι και ενδιαφερουσες οι συνεχειες απο τα hint που εδωσε, εαν γυριστουν. Στενοχωρηθηκα πολυ για την κορη του Zack Snyder που αυτοκτονησε σε ηλικια 20 ετων.
    Δεν θα γυριστούν.
    Τουλάχιστον όχι από τον ίδιο.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  7. #3172
    Ειδα μολις και το The 6th day (2000) με τον Αρνολντ Σβαρτσενεγκερ. Ειναι Ε.Φ, δρασης οπως μας εχει συνηθισει ο Αρνι αλλα οχι απο τις καλυτερες δουλειες του και με σεναριακα κενα, αλλα σιγουρα ανω του μετριου και νομιζω οτι η βαθμολογια στο Imdb την αδικει.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος zaranero : 23-04-21 στις 10:28.

  8. #3173
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    1.991
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zaranero Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειδα και εγω το Zack Snyder's Justice League. Πολυ καλο ηταν, 4 ωρες ταινια και δεν αισθανοσουν οτι φλυαρουσε. Θα ειναι και ενδιαφερουσες οι συνεχειες απο τα hint που εδωσε, εαν γυριστουν. Στενοχωρηθηκα πολυ για την κορη του Zack Snyder που αυτοκτονησε σε ηλικια 20 ετων.
    προς τιμή τους που προτίμησαν να γυρίσουν μια ταινία 4 ωρών και όχι 2 απο 2 ώρες η κάθε μια.
    Περισσότερες ταινίες περισσότερα φράγκα.
    ἀναφαίρετον ὅπλον ἡ ἀρετή

  9. #3174
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xaris2335 Εμφάνιση μηνυμάτων
    προς τιμή τους που προτίμησαν να γυρίσουν μια ταινία 4 ωρών και όχι 2 απο 2 ώρες η κάθε μια.
    Περισσότερες ταινίες περισσότερα φράγκα.
    Βασικά δυο είναι, μια των 2 ωρών και μια των 4

  10. #3175
    Εχω πλακωθει και βλεπω ταινιες. Μολις τελειωσα το Big Trouble in Little China (1986). Αυτη η ταινια ειχε κυκλοφορησει στην Ελλαδα με τιτλο "Χαμος στην Τσαϊναταουν". Οταν την ειχα δει παιδι ηταν μια απο τις καλυτερες ταινιες που ειχα δει ποτε, all time favorite. Τωρα που την ξαναειδα εχασε αρκετα απο την μαγεια της. Αλλαζει και η αντιληψη μας, τοτε μου φαινοντουσαν οτι τα καρε της ταινιας γυρναγαν πιο αργα και ρουφαγα την παραμικρη λεπτομερεια, τεσπα ηλικια. Εχει αρκετο χιουμορ και ειναι cult και ασυνηθιστη ταινια και αξιζει καποιος να τη δει, ακομα και σημερα. Kurt Russell και Carpenter.

    Edit: Να πω οτι το φιλμ ηταν εμπορικη αποτυχια εχοντας budget 25 εκατομμυρια και εσοδα 11. Τωρα το πως καταφερε να γινει αγαπημενη και cult για πολυ κοσμο ειναι αλλο θεμα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος zaranero : 23-04-21 στις 14:22.

  11. #3176
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.023
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zaranero Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω πλακωθει και βλεπω ταινιες. Μολις τελειωσα το Big Trouble in Little China (1986). Αυτη η ταινια ειχε κυκλοφορησει στην Ελλαδα με τιτλο "Χαμος στην Τσαϊναταουν". Οταν την ειχα δει παιδι ηταν μια απο τις καλυτερες ταινιες που ειχα δει ποτε, all time favorite. Τωρα που την ξαναειδα εχασε αρκετα απο την μαγεια της. Αλλαζει και η αντιληψη μας, τοτε μου φαινοντουσαν οτι τα καρε της ταινιας γυρναγαν πιο αργα και ρουφαγα την παραμικρη λεπτομερεια, τεσπα ηλικια. Εχει αρκετο χιουμορ και ειναι cult και ασυνηθιστη ταινια και αξιζει καποιος να τη δει, ακομα και σημερα. Kurt Russell και Carpenter.

    Edit: Να πω οτι το φιλμ ηταν εμπορικη αποτυχια εχοντας budget 25 εκατομμυρια και εσοδα 11. Τωρα το πως καταφερε να γινει αγαπημενη και cult για πολυ κοσμο ειναι αλλο θεμα.
    Έτσι λεγόταν; Χαχα

  12. #3177
    Εγγραφή
    10-10-2018
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    766
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/110092
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    29.8(dB) / 3.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zaranero Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειδα και εγω το Zack Snyder's Justice League. Πολυ καλο ηταν, 4 ωρες ταινια και δεν αισθανοσουν οτι φλυαρουσε. Θα ειναι και ενδιαφερουσες οι συνεχειες απο τα hint που εδωσε, εαν γυριστουν.
    Εγώ πάλι δεν θα πάρω... Είχα δει το αρχικό και φτάνει. Είμαι 1000% κατά αυτού το τύπου των επανεκδόσεων διότι είναι αρπαχτές των στούντιο για εύκολη κονόμα. Αν ήθελαν ας το έβγαζαν έτσι από την αρχή...

    Αντιθέτως είμαι υπέρ των εκδόσεων The Ultimate James Bond DVD Collection, ή The Godfather Coppolla Restoration, όπου η επεξεργασία εικόνας και ήχου έγινε από την αρχή και φαίνονται σχεδόν πεντακάθαρες
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος DVDLover75 : 23-04-21 στις 16:25.

  13. #3178
    Εγγραφή
    27-09-2008
    Περιοχή
    Μύκονος
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.571
    Downloads
    1
    Uploads
    6
    Ταχύτητα
    109999/10996
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΥΚΟΝΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    Jesse Stone: No Remorse 6,4/10

    Ήμουν λίγο αλλού αλλά OK φάνηκε.

    Fúsi 6,5/10

    Ψυχούλα ο τύπος.Ωραία ήταν.

    Godard Mon Amour 6,4/10

    Ήμουν αφηρημένος λίγο αλλά κάπως τρώγεται.

  14. #3179
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.436
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zaranero Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω πλακωθει και βλεπω ταινιες. Μολις τελειωσα το Big Trouble in Little China (1986). Αυτη η ταινια ειχε κυκλοφορησει στην Ελλαδα με τιτλο "Χαμος στην Τσαϊναταουν". Οταν την ειχα δει παιδι ηταν μια απο τις καλυτερες ταινιες που ειχα δει ποτε, all time favorite. Τωρα που την ξαναειδα εχασε αρκετα απο την μαγεια της. Αλλαζει και η αντιληψη μας, τοτε μου φαινοντουσαν οτι τα καρε της ταινιας γυρναγαν πιο αργα και ρουφαγα την παραμικρη λεπτομερεια, τεσπα ηλικια. Εχει αρκετο χιουμορ και ειναι cult και ασυνηθιστη ταινια και αξιζει καποιος να τη δει, ακομα και σημερα. Kurt Russell και Carpenter.

    Edit: Να πω οτι το φιλμ ηταν εμπορικη αποτυχια εχοντας budget 25 εκατομμυρια και εσοδα 11. Τωρα το πως καταφερε να γινει αγαπημενη και cult για πολυ κοσμο ειναι αλλο θεμα.
    Μία ανάλυση για την 'καλτίλα' της ταινίας από τον Critical Drinker

    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  15. #3180
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    11.597
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    The Treasure of the Sierra Madre

    Κάτι κατεστραμμένοι οικονομικά Αμερικάνοι στο Μεξικό, άστεγοι στην ουσία, αποφασίζουν να πάνε να ψάξουν για χρυσάφι. Η επιτυχία όμως τους τη βαράει στο κεφάλι και αυτό δημιουργεί μεγάλες εντάσεις μεταξύ τους.

    Καταπληκτικό έργο, χτίζει χαρακτήρες πολύ καλά και τους εξελίσσει στην πορεία με μαγικό τρόπο. Ο Humphrey Bogart είναι όπως πάντα εκπληκτικός. Δεν βγαίνουν πια τέτοια έργα.

Σελ. 212 από 407 ΠρώτηΠρώτη ... 192202207210211212213214217222232 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας