Σελ. 203 από 407 ΠρώτηΠρώτη ... 183193198201202203204205208213223 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.031-3.045 από 6096
  1. #3031
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.667
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Liza, a rókatündér (Liza, the Fox-Fairy)

    Μια 30άρα Ουγγαρέζα που ζει χαρούμενα με το φάντασμα ενός πεθαμένου Ιάπωνα τραγουδιστή στο σπίτι της, πιστεύει ότι είναι καταραμένη όντας Αλεπού-Νεράιδα, που στην Ιαπωνική μυθολογία όποιος τις ερωτεύεται πεθαίνει. Πράγματι, ο κόσμος γύρω της γεμίζει πτώματα από τους επίδοξους εραστές. Υπάρχει γιατρειά από την κατάρα, ή θα οδηγηθεί στην αυτοκτονία, όπως λέει ο μύθος ότι είναι η κατάληξη των Αλεπού-Νεράιδων;

    Καιρό είχα να δω ταινία με κούκου υπόθεση. Ξεκινάει πολύ μέτρια, αλλά γρήγορα μετατρέπεται από καλή σε εξαιρετική. Επίσης έχει άφθονο γέλιο. Αν μπορείτε να τη βρείτε την προτείνω χαλαρά για ένα χαρούμενο βράδυ. Είναι πολύ πιο καλή απ' ότι ακούγεται

  2. #3032
    Εγγραφή
    06-02-2003
    Περιοχή
    Airstrip One
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    9.217
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Άρθρα
    5
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16000/1900
    ISP
    Ο2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Liza, a rókatündér (Liza, the Fox-Fairy)

    Μια 30άρα Ουγγαρέζα που ζει χαρούμενα με το φάντασμα ενός πεθαμένου Ιάπωνα τραγουδιστή στο σπίτι της, πιστεύει ότι είναι καταραμένη όντας Αλεπού-Νεράιδα, που στην Ιαπωνική μυθολογία όποιος τις ερωτεύεται πεθαίνει. Πράγματι, ο κόσμος γύρω της γεμίζει πτώματα από τους επίδοξους εραστές. Υπάρχει γιατρειά από την κατάρα, ή θα οδηγηθεί στην αυτοκτονία, όπως λέει ο μύθος ότι είναι η κατάληξη των Αλεπού-Νεράιδων;

    Καιρό είχα να δω ταινία με κούκου υπόθεση. Ξεκινάει πολύ μέτρια, αλλά γρήγορα μετατρέπεται από καλή σε εξαιρετική. Επίσης έχει άφθονο γέλιο. Αν μπορείτε να τη βρείτε την προτείνω χαλαρά για ένα χαρούμενο βράδυ. Είναι πολύ πιο καλή απ' ότι ακούγεται
    Ω... πρέπει να μπω στο ρουμάνικο ή ουγγαρέζικο ( ; ) νετφλιξ από ότι δείχνει....
    Να ακούτε ύμνους, και το SNR radio!
    Ντοκιμαντέρ και άλλα που βοηθάνε την σκέψη ;)

  3. #3033
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    @tsigarid, 2ο ουγκρικό σωστά; Τι έγινε;

  4. #3034
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.667
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sonic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ω... πρέπει να μπω στο ρουμάνικο ή ουγγαρέζικο ( ; ) νετφλιξ από ότι δείχνει....
    Εγώ στο Ούγγρικο το είδα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    @tsigarid, 2ο ουγκρικό σωστά; Τι έγινε;
    Αντίθετα με την πλειοψηφία του κόσμου, δεν έχω σταματήσει να ταξιδεύω τον τελευταίο χρόνο

    - - - Updated - - -

    ΥΓ: αρκετά παραπάνω από 2ο.

  5. #3035
    Εγγραφή
    27-09-2008
    Περιοχή
    Μύκονος
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.575
    Downloads
    1
    Uploads
    6
    Ταχύτητα
    109999/10996
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΥΚΟΝΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    In Search of a Midnight Kiss 6,4/10

    Ο Wilson θα γνωρίσει παραμονή πρωτοχρονιάς μέσω Craigslist την Vivian και θα περάσουν μαζί μέρα και νύχτα.Συμπαθητική.

    Three Colors: Red 6,3/10

    Ένα μοντέλο ανακαλύπτει έναν συνταξιούχο δικαστή που του αρέσει να εισβάλει στην προσωπική ζωή των ανθρώπων.Έτσι και έτσι προς εντάξει.

  6. #3036
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.766
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVDLover75 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήγα να δω το Chaos Walking του Doug Liman... Φοβερή πατάτα... Μετά από κανένα μισάωρο το σταμάτησα και έστειλα το αρχείο στον κάδο της ανακύκλωσης.
    Τόσο χάλια ?

    shift+del
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  7. #3037
    Εγγραφή
    17-06-2007
    Μηνύματα
    393
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    καμιά φορά 768..
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
    Router
    speedtouch 585
    Είδα το Silent Wedding . Καλούτσικη και λίγο διαφορετική από τις κλασσικές αμερικάνικες. Βλέπετε ευχάριστα και αφήνει θετικές εντυπώσεις.
    Schiller : Ενάντια στη βλακεία ακόμα και οι θεοί μάταια αγωνίζονται.

  8. #3038
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mplamplampla Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είδα το Silent Wedding . Καλούτσικη και λίγο διαφορετική από τις κλασσικές αμερικάνικες. Βλέπετε ευχάριστα και αφήνει θετικές εντυπώσεις.
    Έχει πολύ υψηλή βαθμολογία

  9. #3039
    Εγγραφή
    17-03-2003
    Περιοχή
    Trondheim
    Μηνύματα
    3.000
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Γρήγορη είναι
    ISP
    Telenor
    Άργησα, αλλα είδα χθες το Chicago 7.

    Ωραία ταινία μεν, αλλα ξεδιάντροπο ξέπλυμα δε.

  10. #3040
    Εγγραφή
    06-02-2003
    Περιοχή
    Airstrip One
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    9.217
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Άρθρα
    5
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16000/1900
    ISP
    Ο2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Eruyome(MMXGN) Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άργησα, αλλα είδα χθες το Chicago 7.

    Ωραία ταινία μεν, αλλα ξεδιάντροπο ξέπλυμα δε.
    ως προς τι το ξέπλυμα; Care to elaborate?
    Να ακούτε ύμνους, και το SNR radio!
    Ντοκιμαντέρ και άλλα που βοηθάνε την σκέψη ;)

  11. #3041
    Εγγραφή
    10-10-2018
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    766
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/110092
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    29.8(dB) / 3.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τόσο χάλια ?

    shift+del
    Συνήθως αν η ταινία δεν με τραβήξει μέσα στα πρώτα 5-10 λεπτά (έχω δει πολλές εκατοντάδες όπως άλλωστε προδίδει και το username μου, οπότε πλέον καταλαβαίνω σχεδόν αμέσως αν αξίζει ή όχι) τρώει κατευθείαν delete, αλλά είπα να δω μήπως τελικά λέει κάτι, αλλά μπα...

    Είναι κάτι σαν γουέστερν επιστημονικής φαντασίας, αλλά μάπα το καρπούζι όπως και εκείνο το Cowboys και Aliens με τον "007"

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει πολύ υψηλή βαθμολογία
    Πλέον τις βαθμολογίες στο IMDB δεν τις λαμβάνω και τόσο υπόψιν μου... Τώρα αν δω ότι έχει κάτω από 5 τότε σίγουρα δεν ασχοληθώ περισσότερο μαζί της. Διαφορετικά αν θέλω να την δω, θα την δω και μετά θα πέσει "φτυάρι"

    Βάζω πολύ εύκολα 1 (ειδικά στις κωμωδίες) ή 2 στις ταινίες, αλλά πλέον σπάνια βάζω πάνω από 6. 10 δεν έχω βάλει σε καμία, γιατί όλες έχουν κάποια λάθη άσχετα αν τις περισσότερες φορές δεν τα προσέχουμε
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος DVDLover75 : 07-04-21 στις 13:40.

  12. #3042
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.454
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    King Kong vs Godzilla

    ΟΚ, διάβασα τις θετικές κριτικές που όλες βέβαια προϋποθέτουν το θετικό πρόσημο στο πλαίσιο μιας βλακειούλας, το προσπάθησα αλλά στο 15λεπτο, δεν.... Άσε μας κουκλίτσα μου (δλδ Χόλλυγουντ) με το CGI frackfest για ταινίες, έλεος πια, τόσο έχει χαζέψει ο κόσμος ή τον αντιμετωπίζουν ως ηλίθιο;
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  13. #3043
    Εγγραφή
    10-10-2018
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    766
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/110092
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    29.8(dB) / 3.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    King Kong vs Godzilla

    ΟΚ, διάβασα τις θετικές κριτικές που όλες βέβαια προϋποθέτουν το θετικό πρόσημο στο πλαίσιο μιας βλακειούλας, το προσπάθησα αλλά στο 15λεπτο, δεν.... Άσε μας κουκλίτσα μου (δλδ Χόλλυγουντ) με το CGI frackfest για ταινίες, έλεος πια, τόσο έχει χαζέψει ο κόσμος ή τον αντιμετωπίζουν ως ηλίθιο;
    Εγώ εγκατέλειψα το συγκεκριμένο "franchise" όπως το πρώτο Godzilla... Με τα υπόλοιπα δεν ασχολήθηκα καθόλου, όπως δεν θα ασχοληθώ και με αυτό

  14. #3044
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVDLover75 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνήθως αν η ταινία δεν με τραβήξει μέσα στα πρώτα 5-10 λεπτά (έχω δει πολλές εκατοντάδες όπως άλλωστε προδίδει και το username μου, οπότε πλέον καταλαβαίνω σχεδόν αμέσως αν αξίζει ή όχι) τρώει κατευθείαν delete, αλλά είπα να δω μήπως τελικά λέει κάτι, αλλά μπα...

    Είναι κάτι σαν γουέστερν επιστημονικής φαντασίας, αλλά μάπα το καρπούζι όπως και εκείνο το Cowboys και Aliens με τον "007"



    Πλέον τις βαθμολογίες στο IMDB δεν τις λαμβάνω και τόσο υπόψιν μου... Τώρα αν δω ότι έχει κάτω από 5 τότε σίγουρα δεν ασχοληθώ περισσότερο μαζί της. Διαφορετικά αν θέλω να την δω, θα την δω και μετά θα πέσει "φτυάρι"

    Βάζω πολύ εύκολα 1 (ειδικά στις κωμωδίες) ή 2 στις ταινίες, αλλά πλέον σπάνια βάζω πάνω από 6. 10 δεν έχω βάλει σε καμία, γιατί όλες έχουν κάποια λάθη άσχετα αν τις περισσότερες φορές δεν τα προσέχουμε
    Ούτε εγώ αλλά μερικές ξεχωρίζουν σαν σχετικές τιμές. Ποτέ δεν το έκανα.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    King Kong vs Godzilla

    ΟΚ, διάβασα τις θετικές κριτικές που όλες βέβαια προϋποθέτουν το θετικό πρόσημο στο πλαίσιο μιας βλακειούλας, το προσπάθησα αλλά στο 15λεπτο, δεν.... Άσε μας κουκλίτσα μου (δλδ Χόλλυγουντ) με το CGI frackfest για ταινίες, έλεος πια, τόσο έχει χαζέψει ο κόσμος ή τον αντιμετωπίζουν ως ηλίθιο;
    Δεν πιστεύω ότι είναι διαζευτικά για πολλά μοντέρνα θέματα. Εγώ πραγματικά πιστεύω ότι ο κόσμος έχει χαζέψει και έχει χάσει αν θες την ικανότητα διαίσθησης, όχι τυχαία.

  15. #3045
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    King Kong vs Godzilla

    ΟΚ, διάβασα τις θετικές κριτικές που όλες βέβαια προϋποθέτουν το θετικό πρόσημο στο πλαίσιο μιας βλακειούλας, το προσπάθησα αλλά στο 15λεπτο, δεν.... Άσε μας κουκλίτσα μου (δλδ Χόλλυγουντ) με το CGI frackfest για ταινίες, έλεος πια, τόσο έχει χαζέψει ο κόσμος ή τον αντιμετωπίζουν ως ηλίθιο;
    Δεν ξέρεις να το δεις για αυτό λες.

    Εγώ είχα χτυπήσει κάτι μπριτζολιδια τρελά, συνεπικουρούμενα από μπύρες και με βοήθησε στην χώνεψη τα μάλα.
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

Σελ. 203 από 407 ΠρώτηΠρώτη ... 183193198201202203204205208213223 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας