Σελ. 232 από 407 ΠρώτηΠρώτη ... 212222227230231232233234237242252 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.466-3.480 από 6096
  1. #3466
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.072
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επιβεβαιώνεις αυτά που λέω. Friends -> comedy, Orville -> science fiction. Το σκέτο fiction με τη λογοτεχνική έννοια δεν χρησιμοποιείται στις ταινίες.
    Όχι έχασες το πιο σημαντικό. Είναι κάτι κωμωδία. Ίσως κυρίως κωμωδία

  2. #3467
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Wrath of man

    Αποκλείω να είναι ταινία του Guy Ritchie - μπορεί να βαριόταν να σκηνοθετήσει, να το έδωσε σε βοηθό του και απλά να έβαλε το όνομά του. Επιεικώς μέτρια ταινία, ακόμη και να τη δεις μόνο σαν action flick, αλλά θα ήθελα να πω μερικά πράγματα άσχετα με αυτή:

    1) Ο Jason Statham δεν είναι ηθοποιός. Δεν ήταν ποτέ, δε νομίζω καν ο ίδιος να θεωρεί εαυτόν ηθοποιό. Παρόλα αυτά, αν τον βάλεις σε decent action sequences και του δώσεις μια-δυο ατάκες της προκοπής είναι φοβερός. Εδώ δεν είχε ούτε αυτά, πλην ελάχιστων εξαιρέσεων
    2) How the mighty have fallen. O Andy Garcia πρέπει να έχει οικονομικά προβλήματα, και παίζει σε ότι του δίνουν. Έχω να τον δω σε αξιοπρεπή ταινία χρόνια.
    3) Ο Clint Eastwood πρέπει να είναι ο μοναδικός άντρας που δεν χρειάζεται να κάνει τεστ πατρότητας. Και εγώ μοιάζω του πατέρα μου και πολλοί άλλοι, στους δικούς τους, αλλά ο γιος του είναι ΙΔΙΟΣ. Τόσο ίδιος που ακόμη και μορφασμούς κάνει με τον ίδιο τρόπο, το οποίο δεν ξέρω αν είναι επιτηδευμένο - μου φαίνεται ότι είναι. Δυστυχώς όμως, δεν φτάνει του πατήρ Eastwood ούτε στο μικρό του δαχτυλάκι.

    Τεσπα, η ταινία είναι του σωρού, Μήτσο τσάκω 3 κιλά ταινία, ένα πράμα και την βλέπετε μόνο αν δεν έχετε κάτι καλύτερο να κάνετε, ή κάνετε γυμναστική για να φύγουν τα κιλά της καραντίνας προτού βγάλετε τις κορμάρες σας στις παραλίες ξερωγω.
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  3. #3468
    Εγγραφή
    16-07-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    2.058
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    PSTN
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ZTE w300i
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Wrath of man

    Αποκλείω να είναι ταινία του Guy Ritchie - μπορεί να βαριόταν να σκηνοθετήσει, να το έδωσε σε βοηθό του και απλά να έβαλε το όνομά του. Επιεικώς μέτρια ταινία, ακόμη και να τη δεις μόνο σαν action flick, αλλά θα ήθελα να πω μερικά πράγματα άσχετα με αυτή:

    1) Ο Jason Statham δεν είναι ηθοποιός. Δεν ήταν ποτέ, δε νομίζω καν ο ίδιος να θεωρεί εαυτόν ηθοποιό. Παρόλα αυτά, αν τον βάλεις σε decent action sequences και του δώσεις μια-δυο ατάκες της προκοπής είναι φοβερός. Εδώ δεν είχε ούτε αυτά, πλην ελάχιστων εξαιρέσεων
    2) How the mighty have fallen. O Andy Garcia πρέπει να έχει οικονομικά προβλήματα, και παίζει σε ότι του δίνουν. Έχω να τον δω σε αξιοπρεπή ταινία χρόνια.
    3) Ο Clint Eastwood πρέπει να είναι ο μοναδικός άντρας που δεν χρειάζεται να κάνει τεστ πατρότητας. Και εγώ μοιάζω του πατέρα μου και πολλοί άλλοι, στους δικούς τους, αλλά ο γιος του είναι ΙΔΙΟΣ. Τόσο ίδιος που ακόμη και μορφασμούς κάνει με τον ίδιο τρόπο, το οποίο δεν ξέρω αν είναι επιτηδευμένο - μου φαίνεται ότι είναι. Δυστυχώς όμως, δεν φτάνει του πατήρ Eastwood ούτε στο μικρό του δαχτυλάκι.

    Τεσπα, η ταινία είναι του σωρού, Μήτσο τσάκω 3 κιλά ταινία, ένα πράμα και την βλέπετε μόνο αν δεν έχετε κάτι καλύτερο να κάνετε, ή κάνετε γυμναστική για να φύγουν τα κιλά της καραντίνας προτού βγάλετε τις κορμάρες σας στις παραλίες ξερωγω.

    Πραγματικά γέλασα τόσο με τα σχόλια που ... λέω να τη δω. ΛΟΛ
    Όλα τα παιχνίδια android που έχω φτιάξει περιγράφονται και κατεβαίνουν
    από εδώ: https://play.google.com/store/apps/d...=Carbon+People

  4. #3469
    Εγγραφή
    27-09-2008
    Περιοχή
    Μύκονος
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.575
    Downloads
    1
    Uploads
    6
    Ταχύτητα
    109999/10996
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΥΚΟΝΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    Alleluia 6/10

    Αδιάφορη.

  5. #3470
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.451
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Τhe Gambler - Την πέτυχα σε αδιάφορη φάση χθες Netflix και με τέτοιον γαλαξία ηθοποιών απόρησα πώς και μου είχε ξεφύγει το 2014.

    Όταν είδα τον Wahlberg στο ρόλο αυτό και την ιστορία κατάλαβα γιατί δεν έκανε εντύπωση, κοινώς όσοι πλήρωσαν εισιτήριο πήγαν γερό κουβά Προσωπικά την τέλειωσα με fast forward
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  6. #3471
    Εγγραφή
    18-02-2019
    Περιοχή
    Φλώρινα
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    54
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    Vodafone
    Δεν έχω λόγια!
    Τέτοια ενασχόληση και υπερανάλυση...εύγε!
    Είστε απίστευτοι!

  7. #3472
    Εγγραφή
    27-09-2008
    Περιοχή
    Μύκονος
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.575
    Downloads
    1
    Uploads
    6
    Ταχύτητα
    109999/10996
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΥΚΟΝΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    Hitman: Agent Jun 6,2/10

    Αν με ρωτήσεις τι είδα δεν ξέρω να σου πω.Δεν με απορρόφησε.

    Cruella 6,5/10

    Που και που έκανε κοιλιά αλλά σαν σύνολο μου άρεσε.

  8. #3473
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.634
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    G.F.D.
    ξαναγυρισες στο μοτιβο της περιγραφης των ταινων ως την ψυχικη σου διαθεση .
    δεν σε πιεζει κανενας να γραψεις αν δεν εχεις ορεξη .
    ο σκοπος φανταζομαι του νηματος , ειναι να μεταφερουμε και δυο τρια στοιχεια απο το τι ειδαμε ,αν κατι μας προκαλεσε .
    το αν ροχαλιζα στις 7 απο τις 10 ταινιες που παρακολουθησα , δεν νομιζω να ενδιαφερει κανεναν που δεν ηταν στον ιδιο χωρο .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  9. #3474
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.375
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Wrath of man

    Αποκλείω να είναι ταινία του Guy Ritchie - μπορεί να βαριόταν να σκηνοθετήσει, να το έδωσε σε βοηθό του και απλά να έβαλε το όνομά του. Επιεικώς μέτρια ταινία, ακόμη και να τη δεις μόνο σαν action flick, αλλά θα ήθελα να πω μερικά πράγματα άσχετα με αυτή:

    1) Ο Jason Statham δεν είναι ηθοποιός. Δεν ήταν ποτέ, δε νομίζω καν ο ίδιος να θεωρεί εαυτόν ηθοποιό. Παρόλα αυτά, αν τον βάλεις σε decent action sequences και του δώσεις μια-δυο ατάκες της προκοπής είναι φοβερός. Εδώ δεν είχε ούτε αυτά, πλην ελάχιστων εξαιρέσεων
    2) How the mighty have fallen. O Andy Garcia πρέπει να έχει οικονομικά προβλήματα, και παίζει σε ότι του δίνουν. Έχω να τον δω σε αξιοπρεπή ταινία χρόνια.
    3) Ο Clint Eastwood πρέπει να είναι ο μοναδικός άντρας που δεν χρειάζεται να κάνει τεστ πατρότητας. Και εγώ μοιάζω του πατέρα μου και πολλοί άλλοι, στους δικούς τους, αλλά ο γιος του είναι ΙΔΙΟΣ. Τόσο ίδιος που ακόμη και μορφασμούς κάνει με τον ίδιο τρόπο, το οποίο δεν ξέρω αν είναι επιτηδευμένο - μου φαίνεται ότι είναι. Δυστυχώς όμως, δεν φτάνει του πατήρ Eastwood ούτε στο μικρό του δαχτυλάκι.

    Τεσπα, η ταινία είναι του σωρού, Μήτσο τσάκω 3 κιλά ταινία, ένα πράμα και την βλέπετε μόνο αν δεν έχετε κάτι καλύτερο να κάνετε, ή κάνετε γυμναστική για να φύγουν τα κιλά της καραντίνας προτού βγάλετε τις κορμάρες σας στις παραλίες ξερωγω.
    Ξέχασες να αναφέρεις τους άλλους 10 γνωστούς ηθοποιούς που έπαιζαν.
    Για μένα μια χαρά περιπέτεια ήταν.
    Φουλ δράση, ωραία σύνδεση η ιστορία με το παρελθόν, καιλογική εξέλιξη με ηθική ικανοποίηση.

    Άνετα ένα 7ρακι από μένα.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  10. #3475
    Εγγραφή
    27-09-2008
    Περιοχή
    Μύκονος
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.575
    Downloads
    1
    Uploads
    6
    Ταχύτητα
    109999/10996
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΥΚΟΝΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    G.F.D.
    ξαναγυρισες στο μοτιβο της περιγραφης των ταινων ως την ψυχικη σου διαθεση .
    δεν σε πιεζει κανενας να γραψεις αν δεν εχεις ορεξη .
    ο σκοπος φανταζομαι του νηματος , ειναι να μεταφερουμε και δυο τρια στοιχεια απο το τι ειδαμε ,αν κατι μας προκαλεσε .
    το αν ροχαλιζα στις 7 απο τις 10 ταινιες που παρακολουθησα , δεν νομιζω να ενδιαφερει κανεναν που δεν ηταν στον ιδιο χωρο .
    Ντάξ,δεν έγραψα οτι τράβηξα το καζανάκι καθώς παρακολουθούσα.
    Το συναίσθημα που μου περνάει γράφω και αν το ροχαλητό που λές το προκάλεσε η ταινία σημαίνει οτι είναι βαρετή πιθανά.
    Άλλο αυτό και άλλο να πεις καθάριζα για παράδειγμα το δωμάτιο καθώς παρακολουθούσα.
    Μια περίοδο που έλεγα να γράφω παραπάνω με έπιανα να τρώω κάνα μισάωρο στο post και κουράστηκα γιατί το έκανα και καθημερινά.
    Επειδή έχω δει σχετικά αρκετές ταινίες συνήθως πλέον απλά τις καταναλώνω και δεν μου βγαίνουν και πολλές κουβέντες.
    Το link για το imdb πάντα εκεί είναι και μπορεί να μη λέω πολλά αλλά κακό δεν νομίζω να κάνω που ποστάρω και αυτό το λίγο.

    Guava Island 6,4/10

    Άνοιξε για σεζόν το d'angelo χθές και είπα να δοκιμάσω την ΒΒQ pizza κοιτώντας το menu που μας έφεραν στο μαγαζί.Επειδή είμαστε μαγαζί κοντά στην γειτονιά μας έδωσαν και golden member card με 15% έκπτωση.Καλή ήταν η BBQ pizza και σίγουρα θα την ξαναπάρω αλλά την βρήκα ελαφρώς μονότονη στην γεύση και δεν είναι για πολλές φορες.Την επόμενη λέω κλασικά special,ίσως και δυο αν έχω λιγούρες.Έχει ωραίο ζυμάρι η pizza του και γενικά ωραίο μαγαζί.Εύχομαι να πάει καλά ο άνθρωπος.Α ναι!Ευχάριστη η ταινία αλλά επειδή ήταν μικρή σε διάρκεια δεν χώνεψα καλά την pizza και επειδή μου έλειπε ύπνος ξεράθηκα απο νωρίς.Αυτά.

    Trolling @badweed mode:off

  11. #3476
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.634
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    @G.F.D. για την αποκριση .
    μην νομιζεις οτι δεν νιωθω τον τροπο που γραφεις ,
    δεν εισαι μονο εσυ που καταναλωνεις θεαμα , ολοι μας ειμαστε .
    νομιζω ομως ο τροπος της καταναλωσης ,ως καταναγκαστικο εργο , εστω και σε μια περιοδο αναμονης του να περασει λιγος χρονος ωστε να βρεθουμε σε μια κατασταση που περιμενουμε , ειναι βαρβαρη υποθεση και προσθετει ζοχαδα στην ζοχαδα.
    για εμενα η περιοδος αναμονης ή απραξιας ή ακομη και μιας αεναης ρουτινας , ειναι απο τις χειροτερους εχθρους της διαθεσης μου .

    φυσικα και οτι θελεις μοιραζεσαι .και κανενας ιδιοτροπος δεν μπορει να σε υποχρεωσει να κανεις κατι διαφορετικο .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  12. #3477
    Εγγραφή
    27-09-2008
    Περιοχή
    Μύκονος
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.575
    Downloads
    1
    Uploads
    6
    Ταχύτητα
    109999/10996
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΥΚΟΝΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    Έχω χάσει τον ''ρομαντισμό'' και την μικρή ''τελετή'' που κάνεις για να δείς μια ταινία λόγω της συχνότητας που βλέπω αυτά τα τελευταία χρόνια.Αλλιώς και με άλλη όρεξη απολαμβάνεις μια ταινία αν το κάνεις πιο σπαστά.Τα ίδια έχω πάθει και με την μουσική.Πιο παλιά αγόραζα το CDάκι μου και το έλιωνα,απολάμβανα για καμιά βδομάδα μέχρι να πάρω το επόμενο και πάει λέγοντας.Σήμερα είναι με το κιλό.

    If Only 6,2/10

    Σαν story δεν είναι κακό αλλά στην υλοποίηση του έμοιαζε λίγο σαν τσαπατσούλικη Β movie.Επίσης ένιωθα οτι οι πρωταγωνιστές δεν είχαν καλή χημεία μεταξύ τους.

  13. #3478
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.072
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από G.F.D Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω χάσει τον ''ρομαντισμό'' και την μικρή ''τελετή'' που κάνεις για να δείς μια ταινία λόγω της συχνότητας που βλέπω αυτά τα τελευταία χρόνια.Αλλιώς και με άλλη όρεξη απολαμβάνεις μια ταινία αν το κάνεις πιο σπαστά.Τα ίδια έχω πάθει και με την μουσική.Πιο παλιά αγόραζα το CDάκι μου και το έλιωνα,απολάμβανα για καμιά βδομάδα μέχρι να πάρω το επόμενο και πάει λέγοντας.Σήμερα είναι με το κιλό.
    Δυστυχώς αυτό που περιγράφεις είναι ένα πρόβλημα αντίστοιχο με την κότα και το αβγο. Από την μια, οι εταιρείες παραγωγής το έχουν κάνει εργοστάσιο και από την άλλη ο κόσμος θέλει ποσότητα. Πότε και γιατί ξεκίνησε το προβλήμα είναι μεγάλη συζήτηση αλλά σε όλα τα είδη της τέχνης φαίνεται αυτό το fast food culture mentality και στην παραγωγή αλλά και στην κατανάλωση με attention span χρυσοψαρου.

    Προσωπικά έχω σταματήσει να βλέπω ταινίες και σειρές. Άντε στην τηλεόραση και παλιό για την ανάμνηση και νοσταλγία. Το έχω ρίξει στο YouTube, που και αυτό είναι κάψιμο διαφορετικού τύπου.

    Πιστεύω το άνοιγμα των σινεμά να βάλει λίγο φρένο και να θυμηθούμε το στήνω κώλο να δω ταινία.

  14. #3479
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστυχώς αυτό που περιγράφεις είναι ένα πρόβλημα αντίστοιχο με την κότα και το αβγο. Από την μια, οι εταιρείες παραγωγής το έχουν κάνει εργοστάσιο και από την άλλη ο κόσμος θέλει ποσότητα. Πότε και γιατί ξεκίνησε το προβλήμα είναι μεγάλη συζήτηση αλλά σε όλα τα είδη της τέχνης φαίνεται αυτό το fast food culture mentality και στην παραγωγή αλλά και στην κατανάλωση με attention span χρυσοψαρου.

    Προσωπικά έχω σταματήσει να βλέπω ταινίες και σειρές. Άντε στην τηλεόραση και παλιό για την ανάμνηση και νοσταλγία. Το έχω ρίξει στο YouTube, που και αυτό είναι κάψιμο διαφορετικού τύπου.

    Πιστεύω το άνοιγμα των σινεμά να βάλει λίγο φρένο και να θυμηθούμε το στήνω κώλο να δω ταινία.
    Ναι υπαρχει πληθωρα πλεον σε ολα τα ειδη πνευματικης τροφης. Ακομα θυμαμε πιτσιρικας να περιμενω να περασει η εβδομαδα να βγει το καινουργιο κομικ, να πηγαινω βιντεοκλαμπ και να μην υπαρχει ταινια ε.φ που να μην εχω δει, ακομα και αυτες που εκραζαν απο μακρια οτι ειναι φολες ή να κυνηγαω βιβλια, να περιμενω να παω 17 χρονων να μπορω να ριξω κερμα για να παιξω ηλεκτρονικο παιχνιδι. Τωρα ολα τα παραπανω ειναι σε υπερβολικη αφθονια, ακομα και εξειδικευμενα να τα παρεις.
    Εχω κοψει λιγο απο ταινιες και σειρες αυτη την περιοδο, θελω να διαβασω μερικα βιβλια. Το σπαν χρυσοψαρου το αισθανομαι στο πετσι μου, κατσε να ριξω μια ματια στο adslgr, κατσε να ριξω μια ματια στην ειδησεογραφια, να μπω λιγο σε κανα social media κλπ. ενω το pdf παραμενει και με περιμενει ανοικτο.

  15. #3480
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.072
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zaranero Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το σπαν χρυσοψαρου το αισθανομαι στο πετσι μου, κατσε να ριξω μια ματια στο adslgr, κατσε να ριξω μια ματια στην ειδησεογραφια, να μπω λιγο σε κανα social media κλπ. ενω το pdf παραμενει και με περιμενει ανοικτο.
    Δεν ήθελα να επεκταθω γενικά κοινωνικά αλλά όταν το έγραψα αναφέρομουν στο για πόσο καιρό συζητιέται μια ταινία. Κάποτε έβγαινε μια τρομερή ταινία και μιλάγαμε για αυτή χρόνια. Τώρα μεταξύ ίδιων ανθρώπων μερικές μέρες και στον ευρύτερο κύκλο για μερικές εβδομάδες.

    Δηλαδή ακόμα και μια φανταστική ταινία να βγει, μόνο στο φόρουμ εδώ θα συζητηθεί για καιρό. Είμαστε old school γι'αυτό (φαίνεται από το όνομα του φόρουμ . )

Σελ. 232 από 407 ΠρώτηΠρώτη ... 212222227230231232233234237242252 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας