Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 21
  1. #1
    Εγγραφή
    09-03-2008
    Μηνύματα
    586
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Cyta
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    26(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Με την έλευση του πολυπόθητου vsdl το οποίο θα μας έβγαζε από τον δικτυακό μεσαίωνα αποφάσισα να μεταβώ σε σύνδεση vdsl .
    Απευθύνθηκα σε κατάστημα CYTA και αιτήθηκα φορητοτητα σε vdsl 35αρα με ρητή προϋπόθεση να συνδεθώ σε καμπίνα KV και όχι στο αστικό κέντρο.
    Πράγματι το σύστημα της cyta έδειξε διαθεσιμότητα από καμπίνα.
    Παράλληλα απευθύνθηκα και στον εκπρόσωπο της (CytaRep) μέσα από το φόρουμ ο οποίος με βεβαίωσε με p.m. ότι θα πάρω vdsl από καμπίνα.
    Η αίτηση φορητοτητας έγινε στις 21 Δεκεμβρίου χωρίς εμπόδια.
    Την επομένη μέρα άρχισαν τα προβλήματα. Μου δήλωσαν ότι θα χρεωθώ 70€ τέλη ενεργοποίησης αντί για 35€ με αιτιολογία ότι ο βρόγχος μου είναι ανενεργός και έπαιρνα internet μέσω δορυφόρου.
    Αυτό είναι αναληθές , ο βρόγχος μου είναι ενεργός και είμαι σε double play adsl στον ΟΤΕ για πολλά χρόνια.
    Άλλωστε προσκόμισα και λογαριασμό ΟΤΕ με όλα τα στοιχεία.
    Στην εξυπηρέτηση πελατών μου δήλωσαν ότι είναι λάθος του συστήματος και θα το διόρθωναν....
    Στη συνέχεια προώθησαν το αίτημα φορητοτητας στον ΟΤΕ στις 27 Δεκεμβρίου.
    Ο ΟΤΕ με κάλεσε την ίδια μέρα και μου έκανε μια καλή προσφορά την οποία και αποδέχτηκα.
    Την επομένη ημέρα 28 Δεκεμβρίου 11: 45' υπέβαλα αίτημα ακύρωσης φορητοτητας στο κατάστημα CYTA Περιστερίου , το οποίο μάλιστα συνοδεύτηκε και από τηλεφώνημα στα κεντρικά με το ερώτημα αν είναι εμπρόθεσμο ή όχι , λόγω ότι η ημέρα ενεργοποίησης θα ήταν στις 3 Ιανουαρίου.
    Μετά την καταφατική απάντηση από τα κεντρικά, ο υπάλληλος της CYTA απέστειλε την ακύρωση φορητοτητας και μου πήρε τα έγγραφα της αίτησης φορητοτητας διότι πλέον δεν είχαν ισχύ.
    Σε συνεχείς πολύωρες προσπάθειες στις 28 & 29 Δεκεμβρίου δεν με συνέδεσαν ποτέ με το τμήμα ακυρώσεων για να τους ρωτήσω αν το αίτημα ακύρωσης θα διεκπεραιωθεί κανονικά.
    Την Τρίτη 2 Ιανουαρίου με κάλεσαν από τη Cyta και μου είπαν ότι ναι μεν το αίτημα ακύρωσης ήταν εμπρόθεσμο ,εντούτοις δεν πρόλαβαν να το διεκπεραιώσουν.
    Τότε εγώ τους έκανα γνωστό ότι δεν έχω πρόθεση πλέον να γίνω πελάτης της cyta και θα ξεκινήσω ενέργειες επιστροφής στον ΟΤΕ.
    Επίσης τους έκανα γνωστό ότι δεν θα δεχόμουν χρεώσεις όπως τέλη ενεργοποίησης και ποινή πρόωρης αποχώρησης για το διάστημα καταναγκαστικής παραμονής στη CYTA.
    Την Τετάρτη 3 Ιανουαρίου με ενεργοποίησαν στη CYTA και διαπίστωσα ότι αντί να έχω πάρει VDSL από καμπίνα εντούτοις με έχουν συνδέσει στο αστικό κέντρο σε απόσταση 4 Km με αποτέλεσμα να συγχρονίζει στα 3,5 Mbit με συχνές αποσυνδέσεις. Μην είμαι και πλεονέκτης , τι διαφορά έχει το 35 με το 3,5 Mbit ???
    Ο τεχνικός της CYTA μου επιβεβαίωσε ότι έχω συνδεθεί στο αστικό κέντρο και όχι στην καμπίνα.
    Πολλές και μεγάλες τρικλοποδιές εκ μέρους της CYTA

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  cyta.PNG 
Εμφανίσεις:  82 
Μέγεθος:  51,7 KB 
ID: 189948

  2. #2
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Απο την στιγμή που έκανες την αίτηση σε κατάστημα δεν έχεις την κάλυψη των 14 ημερών, έχεις 3 εργάσιμες πριν την ενεργοποίηση, λόγο εορτών θα έπρεπε να την είχες κάνει την αίτηση ακύρωσης στις 27.

    Μόνο μέσω ΕΕΤΤ αν γίνει κάτι

  3. #3
    Εγγραφή
    09-03-2008
    Μηνύματα
    586
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Cyta
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    26(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο την στιγμή που έκανες την αίτηση σε κατάστημα δεν έχεις την κάλυψη των 14 ημερών, έχεις 3 εργάσιμες πριν την ενεργοποίηση, λόγο εορτών θα έπρεπε να την είχες κάνει την αίτηση ακύρωσης στις 27.

    Μόνο μέσω ΕΕΤΤ αν γίνει κάτι
    Η cyta έχει αναγνωρίσει ότι ήμουν εμπρόθεσμος εντός των τριών ημερών από την ενεργοποίηση.

  4. #4
    Εγγραφή
    09-03-2008
    Μηνύματα
    586
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Cyta
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    26(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Θα ήθελα την άποψή σας σχετικά με τον τρόπο που χειρίζομαι την υπόθεση.
    Συνοψίζοντας την κατάσταση ως εξής:
    Την Τρίτη 2 Ιανουαρίου μια μέρα πριν την ενεργοποίηση , καταχωρήθηκε στη Cyta στο τμήμα παραπόνων αίτημα ότι κακώς δεν διεκπεραιώνεται η ακύρωση φορητοτητας (η οποία υποβλήθηκε στις 28 Δεκεμβρίου 11:45΄ , μετά από προσφορά ΟΤΕ ) και να αποδεσμευτώ από τυχόν αξιώσεις της Cyta για τέλη ενεργοποίησης και πρόωρης αποχώρησης.
    Την Τετάρτη 3 Ιανουαρίου μετά την ενεργοποίηση διαπιστώνω ότι με έχουν συνδέσει στο Αστικό κέντρο αντί σε καμπίνα KV όπως είχα θέσει ως προϋπόθεση όταν υπέγραφα την αίτηση φορητοτητας σε vdsl 35αρα.
    Αυτή τη στιγμή συγχρονίζει στα 3,5 Mbit με snr 5,7 db . Υπάρχουν αποσυνδέσεις και προβλήματα στη voip τηλεφωνία.
    Έχει καταχωρηθεί και αυτό ως παράπονο στη καρτέλα μου στη Cyta. Δηλαδή ότι άλλο πράγμα συμφωνήσαμε και άλλο πράγμα μου έδωσαν.
    Η Cyta δηλώνει ότι τα δυο αυτά “παράπονα” είναι σε διερεύνηση και δεν έχει απαντήσει ακόμα.

    Κρίνοντας ότι ο χρόνος κυλάει εις βάρος μου , εξουσιοδότησα ήδη εγγράφως τον ΟΤΕ να προβεί στις απαραίτητες ενέργειες για να πάρει “πίσω” την γραμμή μου.

    Να περιμένω πρώτα απάντηση της Cyta ή να απευθυνθώ από τώρα στη Επιτροπή τηλεπικοινωνιών ;
    Είναι οι κινήσεις μου σωστές ; Μήπως θα μπορούσα να είχα κάνει κάτι με ποιο σωστό τρόπο ;

    Αναγνωρίζω ότι η αίτηση ακύρωσης ήταν οριακά εμπρόθεσμη ,όμως υποβλήθηκε κατόπιν σχετικού ερωτήματος προς τα κεντρικά και μάλιστα μετά την καταφατική απάντηση τους, μου πήραν από τα χέρια τα έγγραφα της αίτησης φορητοτητας ως "μη ισχύοντα πλέον"

  5. #5
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Το παν είναι να έχεις αποδείξεις, το έχεις κάπου γραπτά το ότι θα σε βάζανε σε καμπίνα και δεν σε βάλανε; αν ναι θα μπορούσες να το ψάξεις παραπάνω.
    Το ίδιο ισχύει και για το ότι σου είπανε οτι ναι δέχονται την αίτηση ακύρωσης.

    ο κανονισμός λέει πως έχεις δικαίωμα να ακυρώσεις (χωρίς να χρείαστει να πληρώσεις κάτι) την φορητότητα έως 3 ημέρες εργάσιμες πριν την ημερομηνία ενεργοποίησης, Σάββατο, Κυριακή και Δευτέρα ήταν μη εργάσιμες.
    Μπορεί να κάνω και λάθος αλλά σου μένουν Τρίτη 2/1, Παρασκευή 29/12, Πέμπτη 28/12, είχες περιθώριο μέχρι Τετάρτη 27/12 να στείλεις την αίτηση.

    Κανονικά η διαδικασία είναι κάνεις παράπονο στον παρόχο σου, αν δεν σου απαντήσει μέσα σε 30 μέρες τότε κάνεις καταγγελία στην ΕΕΤΤ

    Δεν ξέρω κατα πόσο μπορείς να πατήσεις στο ότι ζήτησες vdsl και συγχρονίζεις με 3.5, κανονικά δεν θα έπρεπε να σου δώσουν τέτοια σύνδεση σε τέτοια απόσταση απο το κέντρο.

    Εγώ θα ζητούσα να φύγω αζημίως γιατί απο δικό τους λάθος μου δώσανε το πρόγραμμα vdsl 35 ενω ξεκάθαρα δεν το υποστηρίζει η απόσταση απο τον εξοπλισμό τους, αυτό όμως εμπεριέχει την πιθανότητα να σε γυρίσουν σε καμπίνα και να μην σε αφήσουν να φύγεις.

  6. #6
    Εγγραφή
    09-03-2008
    Μηνύματα
    586
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Cyta
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    26(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  cyta_rep_forum.jpg 
Εμφανίσεις:  15 
Μέγεθος:  55,7 KB 
ID: 190000

    Το CytaRep τι έχει να πει για αυτό ;

  7. #7
    Εγγραφή
    03-11-2016
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    160
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    UP:1061 k/ DN:11889 k
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - Σ.Σ. ΑΓΡΑ
    Router
    TG788v2
    SNR / Attn
    21.4(dB) / 4.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεί να κάνω και λάθος αλλά σου μένουν Τρίτη 2/1, Παρασκευή 29/12, Πέμπτη 28/12, είχες περιθώριο μέχρι Τετάρτη 27/12 να στείλεις την αίτηση.
    Έιχε περιθώριο εώς και την πέμπτη 28/12 το μεσημέρι.

    Μήπως περάστηκε λανθασμένα απο τη cyta η αίτησή σου; Όπως και να χει, θεωρώ οτι εφόσον δεν είναι υπαιτηότητά σου, δεν θα χρεωθείς κάτι απο τη Cyta εκτός απο τις υπηρεσίες που έχεις μεχρι στιγμης.
    Αν νομίζεις ότι μπορείς να το κάνεις καλύτερα, απόδειξέ το. Μή μένεις μόνο στα λόγια.

  8. #8
    Εγγραφή
    09-03-2008
    Μηνύματα
    586
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Cyta
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    26(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Για να είμαι ειλικρινής , η Cyta δεν έχει αμφισβητήσει (προς το παρόν) το εμπρόθεσμο της ακύρωσης φορητοτητας.
    Μου λένε ότι ήμουν εμπρόθεσμος αλλά δεν πρόλαβαν να το διεκπεραιώσουνε.

    Το ζήτημα δεν σταματάει εκεί, αφού για τον άλφα ή τον βήτα λόγο ενεργοποιήθηκα στο δίκτυο τους θα μπορούσαν κινηθούν εμπράκτως και να προσπαθήσουν το εξης :
    “Κοίταξε να δεις, για δες μας , δεν βρωμάνε τα πόδια μας, έχουμε ένα support που λειτουργεί , δοκίμασε και τις χάρες του vdsl που συμφωνήσαμε, σου κάνουμε και μια καλύτερη τιμή από τον τιμοκατάλογο μας και εδώ είμαστε να τα ξαναπούμε"

    Αντί αυτού ξέρετε τι πήρα !
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος geopro64 : 05-01-18 στις 11:39.

  9. #9
    Εγγραφή
    09-03-2008
    Μηνύματα
    586
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Cyta
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    26(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το παν είναι να έχεις αποδείξεις, το έχεις κάπου γραπτά το ότι θα σε βάζανε σε καμπίνα και δεν σε βάλανε; αν ναι θα μπορούσες να το ψάξεις παραπάνω.
    Το ίδιο ισχύει και για το ότι σου είπανε οτι ναι δέχονται την αίτηση ακύρωσης.
    Μέσα σε αυτές τις γραμμές αποτυπώνεις κάποιες παθογένειες που φέρνουν σε αντιπαράθεση τους πελάτες με τους παροχους.
    Την αίτηση φορητοτητας vdsl από καμπίνα προς τη cyta την αιτηθηκα κατόπιν ελέγχου διαθεσιμότητας, και on line ,και κατόπιν ερωτήματος στο cytaRep μέσα από το forum, και κατά τη διάρκεια σύνταξης της αίτησης στο κατάστημα .
    Όταν δε ανέφερα και τη συγκεκριμένη καμπίνα στην οποία ανήκω και ζήτησα να αναγραφεί στην αίτηση ,η απάντηση που πήρα είναι ότι δεν υπάρχει πεδίο για αυτό και ότι δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας μιας και σε περίπτωση μη διαθεσιμότητας από καμπίνα το σύστημα δεν θα επιτρέψει την σύνδεση στο αστικό κέντρο λόγω μεγάλης απόστασης (4Km)
    Το μόνο που δεν σκέφτηκα είναι να έχω μαζί μου τον Κούγια .... ή την Ζωή Κωνσταντοπούλου...

    Όταν ο ΟΤΕ έκανε την κίνησή του, ζύγισα την κατάσταση και πήρα την απόφαση να ασκήσω το δικαίωμα της ακύρωσης φορητοτητας .
    Παράλληλα ζήτησα από το κατάστημα αποδεικτικό ,το οποίο όμως αρνήθηκαν να μου χορηγήσουν και με παρέπεμψαν στο τηλεφωνικό τμήμα ακυρώσεων , το οποίο ουδέποτε απάντησε ακόμα και μετά από αναμονή της μιας ώρας. Ούτε sms ότι το αίτημα καταχωρηθηκε.

    Θα πρότεινα το εξής :
    Για να πάψουν αυτές οι τριβές πρέπει είτε να καταργηθεί η δυνατότητα ακύρωσης φορητοτητας , είτε κατά την ακύρωση το σύστημα να βεβαιώνει περί του εμπροθέσμου αυτής (και ότι παρελήφθη, και ότι είναι εμπρόθεσμο).

    Η 24μήνη δέσμευση και η ποινή που προβλέπεται σε πρόωρη αποχώρηση δημιουργεί στον πελάτη ένα “κλειστοφοβικό” συναίσθημα και παράλληλα στους παροχους τη δυνατότητα να ασυδοτούν , μιας και σου κουνάνε στο πρόσωπο το πέναλτι.

    Αν άραγε προσφύγω στην επιτροπή με μόνο επιχείρημα ότι δεν με συνέδεσαν στη καμπίνα αλλά στο αστικό κέντρο θα δικαιωνόμουν ;
    Αυτό το “ vdsl έως 35 Mbit” μήπως εμπεριέχει τον κίνδυνο να σου πουν “πήρες 3,5 Mbit , είμαστε ΟΚ”
    Υποθετικά ερωτώ γιατί υπάρχει και η αίτηση της (οριακά εμπρόθεσμης) ακύρωσης φορητοτητας η οποία έχει καταχωρηθεί στο σύστημά τους.

  10. #10
    Εγγραφή
    10-10-2006
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    821
    Downloads
    34
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
    Router
    fritzbox 7140
    "ζητησα να συνδεθώ σε καμπίνα KV και όχι στο αστικό κέντρο"

    Επειδη δεν γνωρίζω, ποια ειναι η διαφορά;

  11. #11
    Εγγραφή
    19-01-2015
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Router
    ZTE168N
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mix21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    "ζητησα να συνδεθώ σε καμπίνα KV και όχι στο αστικό κέντρο"

    Επειδη δεν γνωρίζω, ποια ειναι η διαφορά;
    αμα βρισκεσαι σε αποσταση μεγαλητερη του 1 χιλιομετρου δεν σού δινουν VDSL απο το ΑΚ μονο απο ενεργη καμπινα.

  12. #12
    Εγγραφή
    09-03-2008
    Μηνύματα
    586
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Cyta
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    26(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μόλις ειδοποιήθηκα από το τμήμα παραπόνων ότι έγινε δεκτή η αποδέσμευση αζημίως από τη Cyta.
    Ευχαριστώ όσους ασχολήθηκαν.

  13. #13
    Εγγραφή
    09-03-2008
    Μηνύματα
    586
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Cyta
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    26(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μετά από παραμονή δυο μηνών στη cyta σε vdsl από καμπίνα μπορώ πλέον να δηλώσω ότι είμαι ευχαριστημένος.
    Οι υπηρεσίες είναι σταθερές , η ταχύτητα άριστη και η τηλεφωνία απρόσκοπτη και μάλιστα αυτά με χαμηλότερο κόστος από ΟΤΕ.
    Το μόνο που χρειάστηκε είναι η επανεκκίνηση του μόντεμ 3-4 φορές όταν είχε “παγώσει“ και δεν είχα τηλέφωνο. Καθώς και κάποιοι ήχοι τύπου “κλικ” , τίποτα το ιδιαίτερο όμως. Μιλάς κανονικά.
    Οπότε ναι , όλα καλά . Οι αρχικοί μου φόβοι για κακές υπηρεσίες διεψεύσθησαν.
    Τελικά υπάρχει ζωή και μετά τον ΟΤΕ
    Ίσως να πρέπει να αλλάξει και ο τίτλος του νήματος , μιας και είχα θετική κατάληξη.

  14. #14
    Εγγραφή
    03-08-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    473
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Router
    Sercomm H300s v2
    Καλώς όρισες στην Cyta παρέα
    Στείλε ένα π.μ. σε κάποιον moderator (hedgehog, mrsaccess, sdikr, SfH, KLG, [Insomniac]) για τον τίτλο.

    Επειδή ενδιαφέρομαι για VDSL (αν και το αναβάλω λόγω πιθανής μετακόμισης), γιατί από καμπίνα; Λόγω απόστασης ή υπάρχει και άλλος λόγος;
    Τί ταχύτητα έχεις τώρα;
    Κάνε το καλό και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό ????
    Για να αντέχει μπαταρία του κινητού όταν φορτίζεται όλο το βράδυ: DreamLab
    Δικαίωμα δικού σου modem-router

  15. #15
    Εγγραφή
    09-03-2008
    Μηνύματα
    586
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Cyta
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    26(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Η μεγάλη απόσταση από το αστικό κέντρο καθιστούσε την σύνδεση σε καμπίνα ως προϋπόθεση .
    Τα χαρακτηριστικά της σύνδεσης είναι αυτά:
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  cyta vdsl.JPG 
Εμφανίσεις:  44 
Μέγεθος:  42,7 KB 
ID: 192232

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. κολλήματα στο internet με το router της cyta
    Από ioanniskar στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-08-19, 15:28
  2. Μηνύματα: 89
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-07-18, 21:18
  3. [Other] multicast bridging με router της cyta
    Από ioanniskar στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-08-17, 18:56
  4. Ποιο Router της Cyta να επιλέξω τελικά
    Από Paolito1 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-07-17, 07:49

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας