Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    04-01-2018
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Kαλή Χρονιά! Ενδιαφέρομαι να μετατρέψω το συμβόλαιο κινητής μου σε cosmokarta ή what s up και θα ήθελα μια βοήθεια για το πώς και αν με συμφέρει.

    Με ενδιαφέρει πρωτίστως το ίντερνετ, γύρω στο 1 GB, έπειτα κλήσεις απεριόριστες ή 4-5 ώρες προς όλους (κυρίως συνδρομητές cosmote, αλλά όχι μόνο what s up) και μηνύματα κατά βούληση κάθε μήνα, θα ήθελα να το καθορίζω αναλόγως. Aπό τη μικρή έρευνα στη σελίδα της κοσμοτέ αν κατάλαβα καλά το what s up δεν έχει κλήσεις προς άλλους συνδρομητές εκτός whats up ή τουλάχιστον έχει πολύ λίγα λεπτά, οπότε μάλλον προς κοσμοκάρτα κλίνω. Μπορείτε να με ξεμπερδέψετε;

    1. Με συμφέρει όντως κοσμοκάρτα για τα παραπάνω που ψάχνω;
    2. Θα μπορώ κάθε μήνα να ρυθμίζω τι παροχές θέλω σε ίντερνετ, κλήσεις και μηνύματα ανάλογα με τις ανάγκες μου;
    3. Γίνεται η φορητότητα κρατώντας το ίδιο νούμερο κινητού του συμβολαίου μου και αν ναι, γίνεται η αίτηση ηλεκτρονικά και ποιες θα είναι οι χρεώσεις;
    4. Υπάρχει ελάχιστη χρέωση στις κλήσεις και άλλες "παγίδες" που θα πρέπει να προσέξω;

    Χίλια ευχαριστώ!

  2. #2
    Εγγραφή
    12-12-2007
    Μηνύματα
    701
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    Path Level
    Interleaved
    Φίλε δε συμφέρει το καρτοκινητό σε περίπτωση που δεν κάνεις απλή χρήση. Φρόντισε να πάρεις μια προσφορά σε ένα συμβόλαιο που σου κάνει έτσι ώστε να κάνεις τη δουλειά σου όπως θες. Άσε το καρτοκινητό. Κόψε από αλλού.
    Ελεύθερος.

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 35
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-10-17, 01:49
  2. COSMOΚΑΡΤΑ και What's Up: 10GB για 2 μήνες με 8 ευρώ
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 48
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-07-17, 18:06

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας