Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 23
  1. #1
    Εγγραφή
    16-03-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    376
    Downloads
    8
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Speedport Plus 2
    Καλησπέρα σε όλους,

    Χρειαζόμαστε τη βοήθεια σας.

    Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με το τμήμα προσφορών της COSMOTE συμφωνήσαμε σε ένα πρόγραμμα double play με 8 ώρες προς κινητά για 24μ.

    Η φορητότητα έγινε κανονικά και γρήγορα μεταφερθήκαμε από FORTHNET σε COSMOTE.

    Ωστόσο, χθες με τη παραλαβή του εξοπλισμού, μας παραδόθηκε και το συμβόλαιο το οποίο αναφέρει ότι προσφέρει 6 ώρες (360 λεπτά) προς εθνικά κινητά(24μήνες) και επιπλέον 2 ώρες (120 λεπτά) για 6 μήνες.
    Μετά από e-mail στο Ote bov έγινε επικοινωνία με την πωλήτρια από πλευράς τους όπου και μας διαβεβαίωσε ότι παρότι το συμβόλαιο λέει για 120 λεπτά επιπλέον προς κινητά τα οποία είναι για τους 6 πρώτους μήνες, ισχύει ότι μας είπε τηλεφωνικά, δηλαδή, για 24 μήνες που είναι και το συμβόλαιο μας. Της απαντήσαμε ότι αυτό δεν μας αρκεί και μας απάντησε ότι δεν μπορεί να εκδοθεί νέο συμβόλαιο και ότι αρκεί η τηλεφωνική καταγραφή.

    Δεδομένου ότι έχουμε λάβει πολύ καλή αντι-προσφορά από το τμήμα φορητότητας της FORTHNET για να επιστρέψουμε, τι προτείνετε να κάνουμε ?

    Έχει κάποιος αντίστοιχη εμπειρία ???

    Να μείνουμε στην COSMOTE με την ελπίδα ότι θα ισχύει η τηλεφωνική καταγραφή μας με τη πωλήτρια ή να επιστρέψουμε πίσω στη FORTHNET που αν και μας ξέχασαν για αρκετά χρόνια, μας έχουν κάνει πολύ καλή αντι-προσφορά και φαίνονται πλέον πιο αξιόπιστοι ?

    Γνωρίζεται αν επιστρέψουμε στη πίσω στη FORTNET αν θα πληρώσουμε κάτι ? Η προσφορά έγινε τηλεφωνικά και θεωρητικά έχουμε 14 ημέρες για υπαναχώρηση στο προηγούμενο πάροχο.

  2. #2
    Εγγραφή
    16-03-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    376
    Downloads
    8
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Speedport Plus 2
    Ρε παιδιά καμία άποψη πως να κινηθώ?

  3. #3
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.305
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Το συμβολαιο το υπεγραψες; Ο cosmote δεν συνηθίζει να ενεργοποιει χωρίς υπογεγραμμενο συμβολαιο.
    Εγώ είχα ζητήσει να το στείλουν με email, είχαν κανει ενα σωρό λάθη όπως και αυθαίρετες επιλογες. Τους πήρα τηλέφωνο, έστειλαν διορθωμένο, μετα εκανα κι εγώ τις δικές μου διορθώσεις πριν το υπογραψω.
    Αναλογα αν εχεις υπογράψει και αν έχει γίνει ηδη ενεργοποιηση θα δεις τι θα κανεις.
    hnesne

  4. #4
    Εγγραφή
    16-03-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    376
    Downloads
    8
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Speedport Plus 2
    Το συμβόλαιο το έκανε η φίλη μου τηλεφωνικά (210-6295102).
    Ωστόσο, έχουμε στείλει ταυτότητες κτλ και έχει υπογράψει εξουσιοδότηση για τις ενέργειες της φορητότητας από την FORTHNET στη COSMOTE.

    Υπογραφή (φυσική) στο συμβόλαιο δεν έχουν. Το συμβόλαιο το λάβαμε αργότερα αφού είχαμε ενεργοποιηθεί (την προηγούμενη ημέρα) μαζί με το ρουτερ.

    Δεν έχω παράπονο μέχρι στιγμής από την COSMOTE, παρά μόνο αυτό το οποίο θεωρεώ κοροϊδία από πλευράς τους. Προφανώς δεν με καλύπτει η τηλεφωνική καταγραφή της συνομιλίας αφού έτσι και αλλιώς η COSMOTE την έχει. Στα χαρτιά φαίνονται άλλα...

    Ναι έχω ενεργοποιηθεί αλλά δεν έχω 14 ημέρες από την έναρξη να υπαναχωρήσω αφού βλέπω ότι γραπτά δεν μου το βεβαιώνουν και άλλα έχουμε συμφωνήσει τηλεφωνικά ?
    Σε περίπτωση που υπαναχωρήσω...το λέω στη COSMOTE και μετά στη FORTHNET ή ανάποδα ?

    Συνεπώς τι προτείνεις να κάνουμε ?

    ΥΓ Πολύ ωραία το χειρίστηκες jap δλδ πρώτα με e-mail και μετά υπογραφή. Θα το έχουμε και εμείς υπόψη την επόμενη φορά γιατί και σε εμάς έχουν βάλει αυθαίρετα κάποια πράγματα στο συμβόλαιο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος SiliconManC : 06-01-18 στις 14:31.

  5. #5
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SiliconManC Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το συμβόλαιο το έκανε η φίλη μου τηλεφωνικά (210-6295102).
    Ωστόσο, έχουμε στείλει ταυτότητες κτλ και έχει υπογράψει εξουσιοδότηση για τις ενέργειες της φορητότητας από την FORTHNET στη COSMOTE.

    Υπογραφή (φυσική) στο συμβόλαιο δεν έχουν. Το συμβόλαιο το λάβαμε αργότερα αφού είχαμε ενεργοποιηθεί (την προηγούμενη ημέρα) μαζί με το ρουτερ.

    Δεν έχω παράπονο μέχρι στιγμής από την COSMOTE, παρά μόνο αυτό το οποίο θεωρεώ κοροϊδία από πλευράς τους. Προφανώς δεν με καλύπτει η τηλεφωνική καταγραφή της συνομιλίας αφού έτσι και αλλιώς η COSMOTE την έχει. Στα χαρτιά φαίνονται άλλα...

    Ναι έχω ενεργοποιηθεί αλλά δεν έχω 14 ημέρες από την έναρξη να υπαναχωρήσω αφού βλέπω ότι γραπτά δεν μου το βεβαιώνουν και άλλα έχουμε συμφωνήσει τηλεφωνικά ?
    Σε περίπτωση που υπαναχωρήσω...το λέω στη COSMOTE και μετά στη FORTHNET ή ανάποδα ?

    Συνεπώς τι προτείνεις να κάνουμε ?

    ΥΓ Πολύ ωραία το χειρίστηκες jap δλδ πρώτα με e-mail και μετά υπογραφή. Θα το έχουμε και εμείς υπόψη την επόμενη φορά γιατί και σε εμάς έχουν βάλει αυθαίρετα κάποια πράγματα στο συμβόλαιο.
    sorry αλλά η ταυτότητα και η υπογραφή που δώσατε στην αρχή τι νομίζεις πως είναι;
    έχεις 14 ημέρες απο εκείνη την υπογραφή να κάνεις αίτηση υπαναχώρησης

    Κανονικά την όλη διαδικασία πρέπει να την ξεκινήσει η Forthnet, να στείλει εκ νέου αίτημα για να σας πάρει πίσω, για να είσαι καλυμμένος 110% στέλνεις και εσύ στην Cosmote ενα χαρτί που να λες οτι κάνεις χρήση του δικαιώματος υπαναχώρησης

  6. #6
    Εγγραφή
    16-03-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    376
    Downloads
    8
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Speedport Plus 2
    Για να καταλάβετε η χρονολογική σείρα μέχρι στιγμή είναι

    Αρχές Νοεμβρίου <- Τηλ. απο COSMOTE, προσφορά, παροχές κτλ . Ναι οκ συμφωνούμε αλλά το συμβόλαιο με FORTHNET λήγει σε ένα μήνα. COSMOTE -> δεν υπάρχει πρόβλημα το κάνουμε μεταχρονολογημένα. ΟΚ
    16/11 <- Λαμβάνουμε e-mail από οtebov@ote.gr με επισυναπτόμενα την αίτηση εξουσιοδότησης καταναλωτή, αίτηση φορητότητας αριθμού, γενικοί όροι (στους γενικούς όρους δεν υπάρχουν οι λεπτομέρειες που μας είχαν πει τηλεφωνικά, ούτε το πρόγραμμα, ούτε οι παροχες κτλ. κτλ.)
    19/11 <- Ζητάμε εγγράφως το συμβόλαιο καθώς και δέσμευση για PSTN και όχι VOIP με e-mail στο otebov@ote.gr
    Κάπουμε εκεί μας πέρνει τηλ. η εκπρόσωπος και μας λέει πως το συμβόλαιο θα το λάβετε μαζί με την εξοπλισμό και ότι μας αρκεί η υπογραφή των γενικών όρων. Μας τονίζει ότι έχουν συμφωνήσει θα τηρηθεί. Την πιστεύουμε.
    24/11 <- Στέλνουμε με e-mail στο otebov@ote.gr υπογεγραμμένη την αίτηση φορητότητας, την αστυνομική ταυτότητα μπρος πισω, τους γενικούς όρους καθώς και ένα λογαριασμό forthnet.
    Τέλη Δεκέμβρη λαμβάνουμε sms ενεργοποιήστε στις 3/1
    2/1 <- κόβετε η γραμμή και αλλάζουμε σε COSMOTE
    3/1 <- Παραλαμβάνουμε εξοπλισμό με courier και μέσα στο πακέτο/σακούλα έχουν το συμβόλαιο αναλυτικά με τους όρους (φέροντας ημερομηνία 2/1/2018). Και εκεί αρχίζουν τα όργανα που περιγράφω...

  7. #7
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SiliconManC Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να καταλάβετε η χρονολογική σείρα μέχρι στιγμή είναι

    Αρχές Νοεμβρίου <- Τηλ. απο COSMOTE, προσφορά, παροχές κτλ . Ναι οκ συμφωνούμε αλλά το συμβόλαιο με FORTHNET λήγει σε ένα μήνα. COSMOTE -> δεν υπάρχει πρόβλημα το κάνουμε μεταχρονολογημένα. ΟΚ
    16/11 <- Λαμβάνουμε e-mail από οtebov@ote.gr με επισυναπτόμενα την αίτηση εξουσιοδότησης καταναλωτή, αίτηση φορητότητας αριθμού, γενικοί όροι (στους γενικούς όρους δεν υπάρχουν οι λεπτομέρειες που μας είχαν πει τηλεφωνικά, ούτε το πρόγραμμα, ούτε οι παροχες κτλ. κτλ.)
    19/11 <- Ζητάμε εγγράφως το συμβόλαιο καθώς και δέσμευση για PSTN και όχι VOIP με e-mail στο otebov@ote.gr
    Κάπουμε εκεί μας πέρνει τηλ. η εκπρόσωπος και μας λέει πως το συμβόλαιο θα το λάβετε μαζί με την εξοπλισμό και ότι μας αρκεί η υπογραφή των γενικών όρων. Μας τονίζει ότι έχουν συμφωνήσει θα τηρηθεί. Την πιστεύουμε.
    24/11 <- Στέλνουμε με e-mail στο otebov@ote.gr υπογεγραμμένη την αίτηση φορητότητας, την αστυνομική ταυτότητα μπρος πισω, τους γενικούς όρους καθώς και ένα λογαριασμό forthnet.
    Τέλη Δεκέμβρη λαμβάνουμε sms ενεργοποιήστε στις 3/1
    2/1 <- κόβετε η γραμμή και αλλάζουμε σε COSMOTE
    3/1 <- Παραλαμβάνουμε εξοπλισμό με courier και μέσα στο πακέτο/σακούλα έχουν το συμβόλαιο αναλυτικά με τους όρους. Και εκεί αρχίζουν τα όργανα που περιγράφω...
    Αν την αίτηση την έστειλες 24/11 τότε έχουν περάσει οι 14 μέρες κατα πολύ

  8. #8
    Εγγραφή
    16-03-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    376
    Downloads
    8
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Speedport Plus 2
    sdikr,
    δεν το γνωρίζω. Υποθέτω για ταυτόποίηση των στοιχείων που ήδη έχουμε δώσει τηλεφωνικά.

    Δλδ την πατήσαμε ? Δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα ?

    - - - Updated - - -

    Στους γενικούς όρους παροχής τηλεφωνικής γραμμής όμως δεν υπάρχουν οι παροχές ούτε το πρόγραμμα που έχω επιλέξει

    Αυτά υπάρχουν στο συμβόλαιο που λάβαμε 3/1 με το ρούτερ και φέρουν ημερομηνία 2/1/2018.

  9. #9
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SiliconManC Εμφάνιση μηνυμάτων
    sdikr,
    δεν το γνωρίζω. Υποθέτω για ταυτόποίηση των στοιχείων που ήδη έχουμε δώσει τηλεφωνικά.

    Δλδ την πατήσαμε ? Δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα ?

    - - - Updated - - -

    Στους γενικούς όρους παροχής τηλεφωνικής γραμμής όμως δεν υπάρχουν οι παροχές ούτε το πρόγραμμα που έχω επιλέξει

    Αυτά υπάρχουν στο συμβόλαιο που λάβαμε 3/1 με το ρούτερ και φέρουν ημερομηνία 2/1/2018.
    Σύμφωνα πάντα με την ΕΕΤΤ, οι 14 ημέρες ξεκινούνε απο την υπογραφή της αίτησης φορητότητας και όχι από την στιγμή της ενεργοποίησης, όποτε στην περίπτωση σου αυτή δεν μπορείς να κάνεις χρήση τους δικαιώματος υπαναχώρησης λόγω συμβάσεως εξ αποστάσεως.

    Σε γενικές γραμμές δεν μου έχει συμβεί να μου πούνε κάποια πράγματα τηλεφωνικά απο τον οτε και να μην ισχύσουν, άσχετα με το τι γράφει το συμβόλαιο που είναι ίδιο για όλους.
    Θα μου πεις τι γίνεται αν δεν κάνουν πράξη αυτά που σου είπανε; δεν σου έχω απάντηση, θεωρητικά υπάρχει η καταγραφή συνομιλίας και δεν μπορεί να την σβήσει κάποιος υπάλληλος που μπορεί να ήθελε να σε κοροϊδέψει.

    Οπότε πάρε τους τηλέφωνο και ρώτα αυτή την στιγμή τι παρόχες έχει το πρόγραμμα σου,

  10. #10
    Εγγραφή
    09-10-2017
    Μηνύματα
    320
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Cosmote
    Router
    asus ac55u/speedport e.2i
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το συμβολαιο το υπεγραψες; Ο cosmote δεν συνηθίζει να ενεργοποιει χωρίς υπογεγραμμενο συμβολαιο.
    Εγώ είχα ζητήσει να το στείλουν με email, είχαν κανει ενα σωρό λάθη όπως και αυθαίρετες επιλογες. Τους πήρα τηλέφωνο, έστειλαν διορθωμένο, μετα εκανα κι εγώ τις δικές μου διορθώσεις πριν το υπογραψω.
    Αναλογα αν εχεις υπογράψει και αν έχει γίνει ηδη ενεργοποιηση θα δεις τι θα κανεις.
    σ'εμενα εγινε ενεργοποιηση μεσω τηλεφωνου και το συμβολαιο μου ηρθε γιατι το ζητησα σε μορφη pdf στο e-mail μου.να σημειωσω πως δεν υπαρχει κανενα ζητημα από μερους μου στο να αλλαξω γνωμη για το οτιδήποτε,ολα τηρούνται κανονικα από εμενα και από την cosmote αρα όλα οκ.

  11. #11
    Εγγραφή
    28-01-2010
    Μηνύματα
    3.529
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Nova
    Router
    ΖΤΕ H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SiliconManC Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετά από e-mail στο Ote bov έγινε επικοινωνία με την πωλήτρια από πλευράς τους όπου και μας διαβεβαίωσε ότι παρότι το συμβόλαιο λέει για 120 λεπτά επιπλέον προς κινητά τα οποία είναι για τους 6 πρώτους μήνες, ισχύει ότι μας είπε τηλεφωνικά, δηλαδή, για 24 μήνες που είναι και το συμβόλαιο μας. Της απαντήσαμε ότι αυτό δεν μας αρκεί και μας απάντησε ότι δεν μπορεί να εκδοθεί νέο συμβόλαιο και ότι αρκεί η τηλεφωνική καταγραφή.

    Δεδομένου ότι έχουμε λάβει πολύ καλή αντι-προσφορά από το τμήμα φορητότητας της FORTHNET για να επιστρέψουμε, τι προτείνετε να κάνουμε ?

    Έχει κάποιος αντίστοιχη εμπειρία ???

    Να μείνουμε στην COSMOTE με την ελπίδα ότι θα ισχύει η τηλεφωνική καταγραφή μας με τη πωλήτρια ή να επιστρέψουμε πίσω στη FORTHNET που αν και μας ξέχασαν για αρκετά χρόνια, μας έχουν κάνει πολύ καλή αντι-προσφορά και φαίνονται πλέον πιο αξιόπιστοι ?
    Στην δικη μου περιπτωση ειχαμε συμφωνησει τηλεφωνικα να δεχτω την προσφορα με την διαβεβαίωση οτι η τηλεφωνια μου δεν θα μετατραπη σε ευριζωνικη
    Στο συμβολαιο δεν το εγραφε γιατι οπως και εσενα μου μου ειχαν πει οτι ισχυει οτι συμφωνήσαμε στην τηλεφωνικη επικοινωνια που υπαρχει καταγεγραμμένη οπως ολες.
    Δυο μηνες μετα χωρις ειδοποίηση η τηλεφωνια εγινε ευριζωνικη αθετώντας οτι συμφωνησαμε και χωρις δικαιωμα υπαναχώρησης
    Αν δεν στο στειλουν γραπτος ειναι σαν να μην υπαρχει

  12. #12
    Εγγραφή
    16-03-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    376
    Downloads
    8
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Speedport Plus 2
    @ sdikr
    Επικοινώνησα με 13888 και μου είπαν ότι ισχύουν ότι υπάρχει στο συμβόλαιο που έλαβα μαζί στο ρουτερ, δηλαδή 24αρι (24μήνες), απεριόριστα αστικά/υπεραστικά (24μήνες), 6 ώρες για εθνικά κινητά (24μ), 2 ώρες προς εθνικά κινητά (6μήνες).

    Συνεπώς η εκπρόσωπος της COSMOTE που μας μίλησε (210-6295102), μας παραμυθιάζει στα ίσια και αυτό είναι που με ενοχλεί περισσότερο !!!
    Αν ήταν ξεκάθαρη από την αρχή δεν θα είχα θέμα αλλά την κοροϊδία τη μισώ !!!

    Αν έχει κάποιος εμπειρία, πως μπορώ να σπάσω το συμβόλαιο και να πληρώσω μόνο τις ημέρες που είμαι στην COSMOTE θα είναι ευπρόδεκτο να με πληροφορήσει.

    Με τις 14 ημέρες της υπαναχώρησης τελικα ? Ισχύει η ημερομηνία αποστολής της γενική σύμβασης ή του συμβολαίου ?

    Καταγγελία πως μπορώ να κάνω ? και προς που ?

  13. #13
    Εγγραφή
    28-01-2010
    Μηνύματα
    3.529
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Nova
    Router
    ΖΤΕ H288A
    Της επικοινωνιες με Cosmote να της ξανακανεις ηλεκτρονικα με email για να εχεις απαντησεις γραπτος Μια φορα θα τα γραψεις και στειλε τα. Να σημειωσεις οτι επιθυμεις απαντηση με εμαιλ. Θα σε παρουν τηλ (ξερουν τι κανουν) αλλα μην το σηκωσεις γιατι δεν θα σου απαντησουν με μαιλ

  14. #14
    Εγγραφή
    16-03-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    376
    Downloads
    8
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Speedport Plus 2
    @stamk
    Σε ευχαριστω! Οκ. Οταν θα με πάρουν δεν θα το σηκώσουμε. Ευτυχως ολα τα αιτήματα τα εχω στείλει με email, ακομα και αυτό που τους λέω να μου στείλουν το συμβόλαιο στις 19/11/17 το οποίο ποτε δεν μου έστειλαν με email. Ωστοσο, επειδή απαντούσαμε στα τηλ. ισως για αυτό δεν λαμβάναμε απάντηση στα emails.
    Καλο tip!!!

  15. #15
    Εγγραφή
    09-11-2006
    Μηνύματα
    2.252
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    26(dB) / 2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Αυτό που σου είπε η υπάλληλος, ότι θα ισχύει δηλαδή για 24 μήνες, είναι αλήθεια απ' όσο γνωρίζω. Το μόνο που με προβληματίζει, και εάν δεν κάνω λάθος, είναι ότι το deadline του παραπάνω promotion (με τα 120 λεπτά) ήταν στις 31/12/2017 και δεν ξέρω αν έχει πάρει παράταση. Το αναφέρω αυτό διότι από τα γραφόμενα σου βλέπω ενεργοποίηση μες στον Γενάρη (κάνω λάθος; )

    Σε κάθε περίπτωση, και όπως σωστά ειπώθηκε, μίλησε μαζί τους είτε γραπτώς είτε τηλεφωνικά να δούνε από το sbl τι ισχύει στην περίπτωση σου και ύστερα κινείσαι αναλόγως.
    Η καταγραφή της κλήσης υπάρχει, οπότε και γι' αυτό να μην αγχώνεσαι επίσης.

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-12-17, 01:17
  2. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-12-17, 21:42
  3. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-08-17, 15:59
  4. Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-02-17, 11:18
  5. Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-01-17, 04:12

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας