Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση 31-45 από 45
  1. #31
    Εγγραφή
    17-07-2010
    Περιοχή
    Αιγάλεω
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    10.599
    Downloads
    20
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30/5,5
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Router
    Speedport Entry Plus
    SNR / Attn
    9(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωραίο τεστ, αλλά δεν βλέπω πουθενα να έχει το λογικό 1 Back only ή 2 back only

    Αν θα δεις η μεγαλύτερη διαφορά είναι όταν έβαλε δυο να τραβάνε άερα, (1 Back + 1 top)
    το εκανε με εναν ανεμιστηρα και φαινεται μετα απο 3 δευτερολεπτα... ακριβως δηλαδη οτι προτεινει και ο netlag.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netlag Εμφάνιση μηνυμάτων
    η cpu :
    με 5 ανεμιστήρες : 55 βαθμούς
    με 4 ανεμιστήρες : 55 βαθμούς
    με 3 ανεμιστήρες : 58 βαθμούς
    με 2 ανεμιστήρες : 60 βαθμούς
    με 0 ανεμιστήρες : 71 βαθμούς

    Τυπική συμπεριφορά αερόψυκτρας. Πες στον Λάινους να τρέξει το ίδιο benchmark με υδρόψυξη σε push/pull. Το αποτέλεσμα θα ήταν να μην υπάρχει τόσο μεγάλο delta μεταξύ των 0 και 2 ανεμιστήρων. Τα diminishing returns τα ανέφερα πιο πάνω. Το ότι όσο προσθέτεις ανεμιστήρες η θερμοκρασία δεν πέφτει ιδιαίτερα. Αυτό που linkαρες τα δικά μου επιχειρήματα ενισχύει. Ότι δηλαδή η αερόψυκτρα κερδίζει πολύ από τα case fans, ενώ η υδρόψυξη πολύ λιγότερο.

    Σκέψου και λίγο αντί για custom gpu να είχε βάλει μια reference. Τι πιστευεις θα γινόταν; Τι αντίκτυπο θα είχαν τα case fans στη θερμοκρασία της gpu;

    Τα περι σκόνης είναι γνωστά, δεν είπα κάτι αντίθετο.
    την gpu γιατι δεν την βλεπεις?
    και σε υδροψυξη θα ειχε διαφορα διοτι δεν θα ειχε φρεσκο αερα και θα επαιρνε τον καυτο της gpu.
    θεωρεις diminishing return 5 βαθμους κατω με 2 ανεμιστηρες εξτρα? ειναι θεαματικο νουμερο 5c ξερεις.
    πως ενισχύει τα δικα σου επιχειρηματα οταν δεν αναφερετε καν σε αυτα?
    reference gpu ελαχιστοι αγοραζουν (και κανενας εδω μεσα δεν τις προτεινει και καλα κανει) οποτε δεν μας απασχολουν τοσο επισης και οι reference gpu θελουν front fans για να εχουν φρεσκο αερα. απλα δεν επηρεαζεται το cpu απο αυτες.

    μα ειπες τα αντιθετα περι σκονης και συγκεκριμενα
    Η θερμοκρασία από ένα σημείο και μετά δεν μειώνεται με επιπλέον case fans, και στην ουσία βάζοντας και άλλους ανεμιστήρες απλά προσθέτεις θόρυβο και γεμίζεις σκόνη.
    απο οτι ειδες και η θερμοκρασια επεσε με εξτρα ανεμιστηρες αλλα και τωρα εκανες κωλοτουμπα στο θεμα σκονης...
    επισης το πλεονεκτημα των πολλων fan ειναι οτι μπορεις να τους εχεις σε χαμηλοτερες στροφες και ο θορυβος ουσιαστικα να παραμεινει ο ιδιος (η λιγοτερος) και να εχεις καλυτερη ψυξη.

    - - - Updated - - -

    και ολα αυτα χωρις να παμε καν στις πιθανοτητες να τρεξει η υδροψυξη οπου θα σου καψει τα παντα ολα...

    οποτε οποιος θελει ας βαλει υδροψυξη για να μην εχει την "γκουμουτσα" αλλα θα εχει την ιδια η χειροτερη φασαρια (pump), την ιδια η χειροτερη ψυξη (έχοντας δωσει παραπανω χρηματα) και φυσικα τον κίνδυνο να τρεξει (εχουμε αρκετα περιστατικα στο ιντερνετ).
    OS: Win 10 Pro x64, MoBo: Asus P5QD Turbo, CPU: E5450 (E0) @3.6Ghz, RAM: Trancend DDR2 4x2gb 6-6-6-18 800 MHz, GPU: Saphire RX 480 8gb Nitro+, PSU: Enermax EG565AX-VE(G) FMA II 535W (Modded), SDD: Samsung 840 PRO 128GB, Case: Thermaltake VB1000BWS (Modded), CPU Cooler: Zalman CNPS9700 LED (Modded), Monitor: AOC Q3279VWFD8 32'' 2560x1440.

  2. #32
    Εγγραφή
    23-10-2005
    Περιοχή
    Αμπέλια
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    6.814
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    26mbps+LTE
    ISP
    Home Speed Booster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΣΙΛΙΚΟ
    Router
    DN9245X6-10
    αλλα ντ' αλλων λες, και δεν έκανα καμία κωλοτούμπα. Όταν δημιουργείς αρνητική πίεση θα έχεις περισσότερη σκόνη. Προσθέτοντας intake fans θα την περιορίσεις (ενω προσθέτωντας exhaust θα την αυξήσεις). Σε κάθε περίπτωση, περισσότερα fans σημαίνει περισσότερος θόρυβος. Αν κάποιον δεν τον ενδιαφέρει ο θόρυβος μπορεί να βάλει περισσότερα intake από exhaust fans. Τα intake case fans να ξέρεις δεν έχουν την ιδια αποτελεσματικότητα με τα exhaust fans όμως ως προς τη θερμοκρασία. Την σκόνη τέλος μπορείς απλα να την περιορίσεις με χρήση φίλτρων και με καθάρισμα του εσωτερικού χωρίς να καταφύγεις σε λύσεις υψηλού θορύβου.

    Την GPU την είδα, και είναι μια μη reference gpu. Δηλαδή ιδια φιλοσοφία με την αερόψυκτρα. Επωφελείται από τα case fans. Τι δεν καταλαβαίνεις;
    Ανεξάρτητα με το ποιοι αγοράζουν reference gpus, εκείνες έχουν την ιδια συμπεριφορά με την υδρόψυξη. Δεν επωφελούνται δηλαδή από τα case fans όπως ή μη reference και οι αεροψυξεις. Τι δεν καταλαβαίνεις;

    BTW, οι reference gpus είναι ιδανικές για μικρά κουτιά και htpc. Επίσης πολύς κόσμος τις αγοράζει το διάστημα που οι custom υλοποιήσεις δεν εχούν βγει ακόμα στην αγορά (πχ όλοι σχεδον οι κάτοχοι vega έχουν reference). Επίσης πχ δεν υπάρχει custom Titan κλπ. Εν πάση περιπτώσει.

    Τα diminishing returns φαίνονται καθαρά, όταν οι 4 και οι 5 ανεμιστήρες έχουν το ιδιο αποτέλεσμα και σε CPU και σε GPU. Φαντάσου και έναν έκτο ανεμιστήρα τώρα, (όπως και ο πέμπτος), μόνο θόρυβο θα προσέφερε.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από iakoboss7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    και σε υδροψυξη θα ειχε διαφορα διοτι δεν θα ειχε φρεσκο αερα και θα επαιρνε τον καυτο της gpu.
    σου είπα το gain στην υδρόψυξη θα ήταν πολύ, πολύ μικρότερο από αυτό της αερόψυξης. Το ψυγείο της υδρόψυξης θα ζεσταινόταν προφανέστατα από το καυτό αέρα της gpu όπως λες.Αλλά το ίδιο ακριβώς παθαίνει και η αερόψυκτρα, ζεσταίνεται όχι μόνο από τον επεξεργαστή αλλά και από τη gpu.

    Σου ξαναλέω η υδρόψυξη επειδη βγάζει θερμότητα εκτός κουτιού λειτουργεί εν μέρει και σαν exhaust case fan. Επομένως δεν χρειάζεσαι τον ίδιο αριθμό case fans. Αν λοιπόν έχεις και reference gpu, ή δεν έχεις discrete, το να βάλεις extra case fan είναι λάθος. Αν έχεις όμως αερόψυξη θα χρειαστείς case fan, και ας μην έχεις καθόλου gpu.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από iakoboss7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οποτε οποιος θελει ας βαλει υδροψυξη για να μην εχει την "γκουμουτσα" αλλα θα εχει την ιδια η χειροτερη φασαρια (pump), την ιδια η χειροτερη ψυξη (έχοντας δωσει παραπανω χρηματα) και φυσικα τον κίνδυνο να τρεξει (εχουμε αρκετα περιστατικα στο ιντερνετ).
    Μην προσπαθείς να πείσεις ότι η υδρόψυξη έχει την ίδια αποτελεσματικότητα με την αερόψυξη γιατί εκτίθεσαι. Ακόμα και η Harley Davidson γυρνάει σιγά σιγα σε υδρόψυξη, έλεος δηλαδή τι συζητάμε.

    Το pump πχ εγώ δεν μπορώ να το ακούσω στη δικιά μου. Σε άλλες όμως τυχαίνει και όντως ακουγεται. Ο κίνδυνος να τρέξει υγρό σε AIO εργοαστασιακό kit είναι μικρός. Σίγουρα όμως όχι ανύπαρκτος. Δεν είπε κανείς ότι δεν έχει αρνητικά η υδρόψυξη.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος netlag : 21-01-18 στις 20:17.

    Antec P280 | beQuiet S9-700 | Arctic Liquid Freezer II 240 | MSI X470 Gaming Pro Max | R9 5900X | 3600CL16 32GB | RTX3070 | XPG8200Pro | ROG PG258Q

  3. #33
    Εγγραφή
    17-07-2010
    Περιοχή
    Αιγάλεω
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    10.599
    Downloads
    20
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30/5,5
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Router
    Speedport Entry Plus
    SNR / Attn
    9(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Interleaved
    μονος σου λες και ξε λες, αλλαζεις γνωμες και λες οτι ετσι τα ελεγες, μου βαζεις λογια που δεν ειπα προσθετεις πραγματα στο βιντεο που δεν υπηρξαν και δεν ξερω τι αλλο...
    επισης ξαναγυρνας στα ιδια ενω τα εχω απαντησει τεκμηριωμενα η κανεις skip αλλα πραγματα που ειπα.

    δεν εχει νοημα η κουβεντα. ειναι χασιμο χρονου, οποιος γνωριζει γνωριζει, οποιος δεν γνωριζει ας βγαλει αποψη ψαχνοντας το, δοξα τον θεο υπαρχουν πολλα τεστ εκει εξω...


    μονο σε ενα θα απαντησω, σχετικα με την αποτελεσματικοτητα της αεροψυξης vs υδροψυξη. δες τι θερμοκρασιες και θορυβο βγαζουν φθηνες αεροψυκτρες τυπου arctic και δες και που ειναι οι 2πλασιες σε τιμη υδροψυξεις. μην σου φανει παραξενο αν δεις στην καλυτερη ισοπαλια (αν οχι να νικαει η αεροψυξη).
    τωρα ποιος εκτιθεται και ποιος οχι αστο...

    εγω κλεινω εδω γιατι στο τελος θα μας πεις οτι πεταει ο γαιδαρος.
    OS: Win 10 Pro x64, MoBo: Asus P5QD Turbo, CPU: E5450 (E0) @3.6Ghz, RAM: Trancend DDR2 4x2gb 6-6-6-18 800 MHz, GPU: Saphire RX 480 8gb Nitro+, PSU: Enermax EG565AX-VE(G) FMA II 535W (Modded), SDD: Samsung 840 PRO 128GB, Case: Thermaltake VB1000BWS (Modded), CPU Cooler: Zalman CNPS9700 LED (Modded), Monitor: AOC Q3279VWFD8 32'' 2560x1440.

  4. #34
    Εγγραφή
    23-10-2005
    Περιοχή
    Αμπέλια
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    6.814
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    26mbps+LTE
    ISP
    Home Speed Booster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΣΙΛΙΚΟ
    Router
    DN9245X6-10
    Τεκμηριωμένα δεν μίλησες πουθενά, ένα video λινκαρες που δείχνει την τυπική συμπεριφορά αερόψυκτρας ως προς τα case fans, η οποία ήταν όπως ακριβώς είχα γράψει πριν το λινκάρεις. Κοινώς με το βίντεο που λινκαρες συμφωνω 100%.
    Το τελευταίο σου post είναι ένα παραλληρημα, που θυμίζει και κάποια προηγούμενα που με κατηγορούσες για βλακείες, χαζομάρες κλπ. Ότι έχω γράψει το εννοώ (μάλιστα τα ξαναδιάβασα) και πουθενά δε λέω και ξελέω. Μόνο στη φαντασία σου.

    Ουδέποτε συνέκρινα προιόντα μεταξύ τους, μιλήσα γενικά για τα θετικά και αρνητικά της αερόψυξης και της υδρόψυξης. Σίγουρα υπάρχουν καλά και φθηνά μοντέλα, όπως και ακριβά που δεν αξίζουν. Αυτό συμβαίνει σε κάθε είδος προιοντος. Δεν λες κάτι καινούριο.

    Η μόνη μου αναφορά σε προιόντα ήταν όταν πρότεινα στον OP, μια thermal paste μια υδρόψυξη και έναν ανεμιστήρα που προσωπικά έχω δοκιμάσει και απάντησες το πολύ τεκμηριωμένο :
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από iakoboss7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλυτερο αποτελεσμα θα εχει με αεροψυκτρα.

    Antec P280 | beQuiet S9-700 | Arctic Liquid Freezer II 240 | MSI X470 Gaming Pro Max | R9 5900X | 3600CL16 32GB | RTX3070 | XPG8200Pro | ROG PG258Q

  5. #35
    Εγγραφή
    08-02-2006
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    294
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    9940/940
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    Tplink vr600
    SNR / Attn
    8.7(dB) / 27(dB)
    Το ειχα δει λιγο παλιοτερα και νωμιζω οτι με επεισε οτι με μια καλη αεροψυξη δεν χρειαζομαι κατι πιο εξωτικο για τον επεξεργαστη μου, τωρα βεβαια περι ορεξεως....

    Αυτο ειναι ενα πιο καινουργιο Air or Water vs
    https://www.youtube.com/watch?v=hr0qLLv3dKc
    Ιωακειμ

  6. #36
    Εγγραφή
    29-01-2018
    Ηλικία
    27
    Μηνύματα
    23
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    ιακωβε ωραιο το βιντεακι βοηθησε απλα υπαρχει μια απορια.
    Αναφερει οτι ο καλυτερος συνδιασμος ειναι δυο ανεμιστηρες μπροστα(intake) ενας πισω (exhaust) και ο τελευταιος που θα ειναι πανω (προς τα πισω) θα ειναι Intake η exhaust?

  7. #37
    Εγγραφή
    17-07-2010
    Περιοχή
    Αιγάλεω
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    10.599
    Downloads
    20
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30/5,5
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Router
    Speedport Entry Plus
    SNR / Attn
    9(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Interleaved
    exhaust και αυτος
    OS: Win 10 Pro x64, MoBo: Asus P5QD Turbo, CPU: E5450 (E0) @3.6Ghz, RAM: Trancend DDR2 4x2gb 6-6-6-18 800 MHz, GPU: Saphire RX 480 8gb Nitro+, PSU: Enermax EG565AX-VE(G) FMA II 535W (Modded), SDD: Samsung 840 PRO 128GB, Case: Thermaltake VB1000BWS (Modded), CPU Cooler: Zalman CNPS9700 LED (Modded), Monitor: AOC Q3279VWFD8 32'' 2560x1440.

  8. #38
    Εγγραφή
    15-01-2018
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    19
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Καλησπερα παιδια...μολις αγορασα ενα καινουριο υπολογιστη κομματι κομματι με επεξεργαστη i5 8600k κ με υδροψυξη της corsair hydro h60 2018.Το θεμα ειναι οτι σε idle κατασταση βαραει 45αρια μεσα στο bios κ αυτο μπορω να πω με εχει αγχωσει.Τι θα κανει δηλαδη με ενα καλο game ή με καλό load???Εχω βγαλει την παστα της Corsair κ εβαλα arctic silver 5 κ παλι τα ιδια...

  9. #39
    Εγγραφή
    10-06-2009
    Περιοχή
    Αθήνα , καλλιθέα
    Μηνύματα
    8.864
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Alexandrosk13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα παιδια...μολις αγορασα ενα καινουριο υπολογιστη κομματι κομματι με επεξεργαστη i5 8600k κ με υδροψυξη της corsair hydro h60 2018.Το θεμα ειναι οτι σε idle κατασταση βαραει 45αρια μεσα στο bios κ αυτο μπορω να πω με εχει αγχωσει.Τι θα κανει δηλαδη με ενα καλο game ή με καλό load???Εχω βγαλει την παστα της Corsair κ εβαλα arctic silver 5 κ παλι τα ιδια...
    αστό ΒΙΟΣ

    σε idle/full load τι θερμοκρασίες έχεις ?
    «Αν θες να πας γρήγορα πήγαινε μόνος σου, αν θες να πάς μακριά, πήγαινε με παρέα»


  10. #40
    Εγγραφή
    15-01-2018
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    19
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Θα σου απαντουσα αλλα καηκε το τροφοδοτικο....αναμονη 2 μερες να κανω τα τεστ κ θα σου πω...Απλα μου εκανε εντυπωση...τεσπα.Θα στειλω να ξαναπω.

  11. #41
    Εγγραφή
    15-01-2018
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    19
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Λοιπον....μετα την τοποθετηση καινουριου τροφοδοτικου οι βαθμοι σε idle ειναι απο 33 μεχρι 38!Δοκιμασα το prime95 για κανενα μισαωρο και χτυπησα κοντα στους 72 χωρις overclock!Πιστευω οτι ειναι αξιοπρεπεστατα νουμερα!Γενικα μεχρι τι θερμοκρασιες θεωρουνται οκ για αυτον τον επεξεργαστη?Σκεφτομαι να τον κλοκαρω λιγακι.

  12. #42
    Εγγραφή
    13-04-2007
    Μηνύματα
    402
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Attica
    Router
    ZXHN H268Q

  13. #43
    Εγγραφή
    15-01-2018
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    19
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Ετσι ακριβως οπως εστειλες τις εικονες το εχω κανει και εγω! 2 ανεμηστιρακια μπροστα και ενα πισω!Επισης η υδροψυξη τραβαει αερα απο το κουτι προς τα εξω!Μου κανει εντυπωση ομως οτι χτυπαει υψηλες θερμοκρασιες με το prime95.To σταματησα οταν εφτασα 94 βαθμους μετα απο συντομη ωρα!!!!!Δεν μπορω να καταλαβω γτ αρχικα μετα απο μισαωρο ειχα σταθερες θερμοκρασιες και μετα απο μια μερα που το ξαναδοκιμασα αλλαξε το αποτελεσμα ξαφνικα!Επισης να πω οτι σε πολλα βιντεακια στο youtube βλεπω οτι σε μαμα μορφη ο i5 8600 k ειναι στα 3.6 Ghz με cache sta 4000 και ο δικος μου ειναι 3.6 με cashe 4500!!!???Πως γινεται αυτο?Εχω πειραξει κατι εγω χωρις να το καταλαβω?

  14. #44
    Εγγραφή
    02-07-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη, 40 Εκκλησιές
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.202
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11834/1022
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΑΠ. ΠΑΥΛΟΣ
    Router
    NetFasteR WLAN3
    SNR / Attn
    10.2(dB) / 24.9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εγώ σε έχασα λιγάκι.

    Τι ισχύει το 72C ή το 94C;

    Είναι και τα δύο χωρίς overclock;
    HP EliteDesk 800 G1 Tower || i7-4790 || 32GB RAM DDR3-1600MHz || nVidia GTX1050 (powerless) || 860EVO 1TB || WD 4TB || 2 x HP 27mq QHD 2560x1440

  15. #45
    Εγγραφή
    15-01-2018
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    19
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mike_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ σε έχασα λιγάκι.

    Τι ισχύει το 72C ή το 94C;

    Είναι και τα δύο χωρίς overclock;

    Εχεις δικιο....ετσι οπως τα εγραψα!
    Λοιπον....πρωτη μερα δοκιμων χωρις overclock 72 max!
    Την επομενη μερα 94....Βεβαια για καποιο λογο αυτη η μητρικη ενω εχει να διαλεξω ταχυτητα στα ανεμηστηρακια (και ειμαι σιγουρος οτι τα ειχα σε performance!) αυτα ειχαν γυρισει σε στανταρ!
    Σημερα τον πηγα 4.4 και βαραει 80αρια αλλα ειλικρινα επειδη δεν ειμαι ακομα εξοικοιωμενος με τις μητρικες τις τοσο προχωρημενες ακομα ειμαι στο ψαξιμο....Δεν ξερω αν παιζει ρολο αλλα τωρα ειμαι σε performance στα ανεμηστηρακια και οχι σε full speed.
    Αν σε μπερδεψα παλι λογικο θα το βρω.Ειπαμε....τωρα κατανοω τις καινουριες μητρικες!10 χρονια εχω να ασχοληθω! :P

Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Παρόμοια Θέματα

  1. θερμοκρασία VGA 511 C - και όμως...!!!
    Από johnyb98 στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-11-18, 09:50
  2. αναβάθμιση(?) από i5 σε Ryzen
    Από Le0pard στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 25
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-11-17, 23:56
  3. Intel Mobile CPU Bazaar (i7 740QM, i5 3210M, i5 3360M)
    Από windybob73 στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-03-17, 08:55
  4. i5 4460(1150 socket)
    Από Chryssostomos στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-02-17, 21:34
  5. επεξεργαστής i5 6600Κ ή πάμε για i7 6700Κ??
    Από nikraven στο φόρουμ Motherboards, CPU και memory
    Μηνύματα: 30
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-01-17, 12:33

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας