Σελ. 78 από 378 ΠρώτηΠρώτη ... 5868737677787980838898 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.156-1.170 από 5664
  1. #1156
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Ανονα, μόλις ανακοινώθηκε οτι ομιλητής θα είναι και ο Άγιος Αιγειαλίας...
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  2. #1157
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.090
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet

  3. #1158
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάνοντας την βόλτα μου και έχοντας την ατυχία η γειτονιά μου, να είναι σημείο συγκέντρωσης των παραστρατιωτικών ομάδων και υπεραστικών λεωφορείων, διαπίστωσα ότι έχει πάαααρα πολύ κόσμο που κινείται από παγκράτι προς σύνταγμα. Οι πρωινές εικόνες νομίζω θα αλλάξουν σύντομα.
    Κι εγώ φεύγοντας είδα κόσμο αρκετό. Ακόμα και στα εθνικά ζητήματα καθυστερημένοι

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι αλλά δεν κάηκε κάποιος, ούτε χτυπήσανε κάποιον, συνήθως αυτό που μετράει είναι το αποτέλεσμα και όχι το τι θα μπορούσε να γίνει.

    Το ότι φυσικά εσύ προτιμάς να κρατήσεις το τι θα γινόταν είναι φυσιολογικό, δεν θα έλεγα απαράδεκτο, απλά το αναμενόμενο

    Οσό για τον πιτσιρίκο, αυτό το θα φύγω που λέει πάει πάλιωσε, ας βρει κάτι καινούργιο
    Εντάξει μην τα βάζεις στην ίδια κατηγορία. Άσχετα τι συνέβη τελικά η πρόθεση έχει σημασία.

    Ασέβεια προς το Θεοδωράκη θεωρώ το βάψιμο του σπιτιού του από ανθρώπους που δεν έχουν δει όσα έχουν δει τα μάτια του Μίκη αλλά κάτι για τρομοκρατική επίθεση και άλλα τέτοια είναι να σε κάνουν να γελάς.


  4. #1159
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντάξει μην τα βάζεις στην ίδια κατηγορία. Άσχετα τι συνέβη τελικά η πρόθεση έχει σημασία.

    Ασέβεια προς το Θεοδωράκη θεωρώ το βάψιμο του σπιτιού του από ανθρώπους που δεν έχουν δει όσα έχουν δει τα μάτια του Μίκη αλλά κάτι για τρομοκρατική επίθεση και άλλα τέτοια είναι να σε κάνουν να γελάς.
    Ασέβεια...
    Όπως το ξεστόμισε ,ακριβώς..."Καλοί μου Έλληνες, αδέρφια μου Φασίστες, Ναζιστές,Τρομοκράτες Ναζιστές, Αναρχικοί, τραμπούκοι, θα μάθετε στο τέλος ότι οι πατριώτες που μας κυβερνούν και τα βαποράκια τους οι αριστεριστές μάζευαν υπογραφές και χθες έριξαν μπογιές στο σπίτι μου"
    "Μάχομαι τον φασισμό, και πιο πολύ στην πιο επικίνδυνη μορφή του: την αριστερόστροφη".

    και τώρα παίζει τον ήλιο της Δικαιοσύνης και δακρύζει....χαχαχαχα
    Σειρά έχουν οι παπάδες το λαμόγιο της Σύρου και ο αγιος Αιγιαλείας....
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  5. #1160
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Φοβάσαι ότι θα έχουμε πάλι Μακρόνησους και εξορίες hemlock;

    ΥΓ. Προσωπικά με τον Μίκη λυπάμαι περισσότερο ότι εκμεταλλεύονται ένα μεγάλο άνθρωπο που προφανώς δεν έχει τη διαύγεια που είχε.


  6. #1161
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.090
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hemlock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ασέβεια...
    Όπως το ξεστόμισε ,ακριβώς..."Καλοί μου Έλληνες, αδέρφια μου Φασίστες, Ναζιστές,Τρομοκράτες Ναζιστές, Αναρχικοί, τραμπούκοι, θα μάθετε στο τέλος ότι οι πατριώτες που μας κυβερνούν και τα βαποράκια τους οι αριστεριστές μάζευαν υπογραφές και χθες έριξαν μπογιές στο σπίτι μου"
    "Μάχομαι τον φασισμό, και πιο πολύ στην πιο επικίνδυνη μορφή του: την αριστερόστροφη".

    και τώρα παίζει τον ήλιο της Δικαιοσύνης και δακρύζει....χαχαχαχα
    Σειρά έχουν οι παπάδες το λαμόγιο της Σύρου και ο αγιος Αιγιαλείας....
    Τραγούδησε και για τον αντρέα τελικά?
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  7. #1162
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    6.427
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Και πλεον, μετα το part 1 της Θεσσαλονικης, το part2 της Αθηνας, απο αυριο θα εχουμε ενδεχομενως κι αναλογα των εξελιξεων, ενα part3

    Δημοψηφισμα και οχι κυβερνητικη αποφαση.

  8. #1163
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Γέμισε το σύνταγμα ακροδεξιά σύμβολα από οτι βλέπω...

    Κάτι Ελληνικές σημαίες...

    Πως τολμάνε!..

    Περιμένω με ανυπομονησία luben και pitsirikos.gr


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  9. #1164
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.890
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hemlock Εμφάνιση μηνυμάτων
    "Μάχομαι τον φασισμό, και πιο πολύ στην πιο επικίνδυνη μορφή του: την αριστερόστροφη".
    Shots fired?

  10. #1165
    Εγγραφή
    21-05-2004
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.001
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    Thomson 585v7
    SNR / Attn
    9(dB) / 25(dB)
    Path Level
    Interleaved
    lol ποιος ανεβασε εκεινο το τεραστιο μπανερ οτι ο μεγαλεκος ειναι απο το αιγιο, πως τρολμανε να βγαζουν χαμουτζη το καμαρι μας χαχαχα
    They see me postin', they hatin'...

  11. #1166
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ηχηρη απαντηση στους εθνομηδενιστες.

  12. #1167
    Εγγραφή
    24-04-2002
    Περιοχή
    Νέα Χαλκηδόνα (Αττική)
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    7.854
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αντιπαρερχόμενος τους προσωπικούς χαρακτηρισμούς που κάνεις προς άλλους που γράφουν εδώ (και λυπάμαι που το γράφω δημόσια αλλά είναι η τελευταία φορά και το αφήνω επειδή το μόνο που καταφέρνει είναι να ρίχνει το δικό σου επίπεδο) δεν καταλαβαίνω δλδ τι λες.

    Ότι το συλλαλητήριο αυτό (θα) είναι το νέο 114; Πολύ περίεργος τρόπος να εκφραστεί αυτό το 114 στο σύνθημα η Μακεδονία είναι ελληνική. Δεν υπάρχει το "δίκιο" του εδώ, αν κατέβαιναν 1 μύριο για τον ΕΝΦΙΑ θα μιλάγαμε για κάποιο δίκιο. Εδώ υπάρχει το ότι "δεν τους θέλω", τελεία και παύλα.

    Από εκεί και πέρα, βλέπω ότι στη δική σου περίπτωση τουλάχιστον έχουμε την άλλη πλευρά: Εκείνη των όσων απλά λένε "όχι" γενικά. Όχι στο "Μακεδονία" όχι στους σκοπιανούς, όχι σε λύση, απλά να μην υπάρχουν.

    Εγώ βρίσκομαι στην αντίθετη πλευρά σαφώς και επιθυμώ διακαώς λύση δίκαιη όσο μπορεί να είναι στο πλαίσιο το σημερινό αλλά σίγουρα αναγνωρίζοντάς τους το (προφανές) δικαίωμα να υπάρχουν και να αυτοπροσδιορίζονται στον βαθμό που υπάρχουν κάποιες διασφαλίσεις.

    Επειδή προτιμώ εκείνους από το να έχω μια βίαιη διάσπασή τους με απρόβλεπτες συνέπειες και τι θα προκύψει και τι θα σημάνει και για τη δική μου πατρίδα.

    Εκείνο που δεν σου επιτρέπεται όμως είναι να επικαλείσαι μια πατριωτική αποκλειστικότητα μόνο για εσένα και όσους θα κατεβείτε σε μερικές ώρες από τώρα.

    - - - Updated - - -

    Παρενθετικά προσθέτω ότι αυτό το "συγκέντρωση του απλού κόσμου" δεν κολλάει. Είναι μία συγκεκριμένη συγκέντρωση με ταυτότητα οργανωμένη από συγκεκριμένους που κι εκείνοι έχουν ταυτότητα. Δεν πρόκειται για πλατεία Ταχρίρ με μηνύματα μέσω FB
    Συγγνώμη αλλά το 1991 και όταν άρχισαν να ζητάνε την όποια αναγνώριση, το σύνταγμά τους ήταν καθαρά αλυτρωτικό, σε σημείο αηδίας. Μετά από πιέσεις το άλλαξαν (σε ένα βαθμό) για να μπορέσει να τους δεχτεί ο ΟΗΕ. Ενώ σε όλη την αρχική διαμάχη για το ονόμα, όσο εμείς λαμβάναμε τη θεωρητική υποστήριξη από όλους τους διεθνείς οργανισμούς και ενώσεις, οι τύποι βγάζανε σημαίες με το σήμα της Βεργίνας και βαφτίζανε αεροδρόμια Μέγας Αλέξανδρος και αποκαλούσαν τους Έλληνες υποσαχάριους. Εγώ δεν είδα ποτέ να βγούνε να πούνε θεωρούμε τους Έλληνες αδέλφια μας ή κάτι τέτοιο, από την αρχή που έσκασε μύτη αυτό το κρατίδιο όλο διεκδικήσεις είναι.

    Δε θα υπήρχε καν ζήτημα αν από την αρχή τα Σκόπια, ερχόντουσαν με φιλικές προθέσεις ως προς την Ελλάδα. Ας υποχωρήσουν αυτοί λοιπόν και όχι εμείς.

    Όπως υποχωρήσαμε εμείς 8 χρόνια τώρα και πέσαμε στα τέσσερα, προκειμένουν να επιβιώσουμε, ας το κάνουν και οι Σκοπιανοί.

    Θυμάσαι με την Αλβανία τι έγινε; Τα βρήκαμε υποτίθεται, ήρθαμε σε συμφωνία για την ΑΟΖ, τους δεχτήκαμε στο ΝΑΤΟ και ήρθε ο Ράμα και είδες τα χάλια. Αν είχαμε κάνει το λάθος και τους είχαμε αφήσει να μπούνε και στην ΕΕ, τώρα δε θα είχαμε διαπραγματευτικό χαρτί στα χέρια μας για νέα συμφωνία. Σιγά μην δώσουμε αυτά τα όπλα στους Σκοπιανούς λοιπόν.

    Η δική μου πρόταση είναι όμοια με αυτή του Μάζη, δηλαδή "Κεντρική Δημοκρατία των Βαλκανίων" με αναγνωρισμένες εθνικότητες, Σλαβομακεδόνων, Αλβανών, Ελλήνων και Βουλγάρων και Σλαβομακεδονική γλώσσα. Όπου άντε βρε τους επιτρέπω να έχουν το "Μακεδονία" στο συνθετικό τους.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ermis333 : 04-02-18 στις 17:17.

    Pc Specs: Ryzen 5800X3D, 32Gb Trident Z @3600Ghz Ram, RTX 4090

  13. #1168
    Εγγραφή
    20-11-2016
    Περιοχή
    Νέα Σμύρνη Αττικής
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    202
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    Router
    Zyxel VMG8623-T50B
    Ελπίζω ο κόσμος που κατέβηκε για το "Μακεδονικό" να έχει το σθένος να κατέβει και να απαιτήσει πχ επέκταση αιγιαλίτιδας ζώνης στα 12 νμ. με τον ίδιο παλμό.

    Καλά εντάξει, μια πλακίτσα έκανα.

  14. #1169
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων


    Εγώ πιστεύω ότι οι μπογιές είναι χειρότερες από την φωτιά σε κτίριο.
    Εγώ πιστεύω, πως οι μολότοφ σε ανθρώπους είναι ακόμα χειρότερες
    http://thestival.gr/society/police/i...-sta-propylaia
    Βεβαία είναι η πρώτη φορά που γίνεται αυτό όποτε τους δικαιολογούμε



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων

    Εντάξει μην τα βάζεις στην ίδια κατηγορία. Άσχετα τι συνέβη τελικά η πρόθεση έχει σημασία.

    Ασέβεια προς το Θεοδωράκη θεωρώ το βάψιμο του σπιτιού του από ανθρώπους που δεν έχουν δει όσα έχουν δει τα μάτια του Μίκη αλλά κάτι για τρομοκρατική επίθεση και άλλα τέτοια είναι να σε κάνουν να γελάς.
    Δεν ξέρω τι πρόθεση είχανε, sorry, κάτι μου λέει πως δεν είχε σχέση με λουλούδια παντως

  15. #1170
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.085
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    512000/51200
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Nokia
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι αλλά δεν κάηκε κάποιος, ούτε χτυπήσανε κάποιον, συνήθως αυτό που μετράει είναι το αποτέλεσμα και όχι το τι θα μπορούσε να γίνει.
    Το αποτέλεσμα είναι ότι από την μία ένα νεοκλασικό κτίριο (μαζί με έναν σωρό βιβλία) καταστράφηκε ολοσχερώς, σε αντίθεση με 2 λερωμένους τοίχους.

    Σου φαίνεται λοιπόν καλυτερος ο συμψηφισμός σου;;;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γέμισε το σύνταγμα ακροδεξιά σύμβολα από οτι βλέπω...

    Κάτι Ελληνικές σημαίες...

    Πως τολμάνε!..

    Περιμένω με ανυπομονησία luben και pitsirikos.gr
    Γεμισε με ΧΑυγιτες και παραλλαγες οποτε δεν μου λεει και τιποτα αν δεν πηραν μαζι τους μαιανδρους, κελτικους σταυρους και σβαστιγκες (πλην αυτων που φερουν τατουαζ).
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Burning Skies : 04-02-18 στις 18:18.
    Και καταντήσαμε άνθρωποι δίχως ανθρωπιά...

Σελ. 78 από 378 ΠρώτηΠρώτη ... 5868737677787980838898 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Ποιά είναι η τελευταία ταινία που είδες; Σου άρεσε;
    Από PopManiac στο φόρουμ Πολιτιστικό στέκι
    Μηνύματα: 6095
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-01-23, 20:35
  2. Αλλαγή ονομασίας σε torrrent.
    Από Theodore41 στο φόρουμ BitTorrent
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-04-17, 00:53

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας