Σελ. 51 από 66 ΠρώτηΠρώτη ... 31414649505152535661 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 751-765 από 988

Θέμα: WIND FTTH

  1. #751
    Εγγραφή
    23-05-2016
    Περιοχή
    AΘΗΝΑ ΚΕΝΤΡΟ
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    31
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΚΑΡΟΛΟΥ
    Router
    ZTE 267A
    παίδες καλησπέρα,

    εχουμε καμια ιδέα ποτε θα ενεργοποιηθούν οι οπτικές ινες ΣΤΟ ΑΚ-ΚΑΡΟΛΟΣ?

    ευχαριστώ.

  2. #752
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.768
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Δες εδώ..
    https://www.adslgr.com/forum/threads...67#post7303067

    αλλά μάλλον υπάρχουν κάποιες καθυστερήσεις και μπορεί να πάρει ίσως μέχρι τέλος του χρόνου..
    αλλά δίνουν σιγά-σιγά σε καμπίνες διαθεσιμότητα..
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : Qnap: QHora-301W - 10GbE

  3. #753
    Εγγραφή
    23-05-2016
    Περιοχή
    AΘΗΝΑ ΚΕΝΤΡΟ
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    31
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΚΑΡΟΛΟΥ
    Router
    ZTE 267A
    σε ευχαριστώ για την αμεση απαντηση ,καταλαβαίνεις με 24αρα γραμμη δεν πάς πουθένα...


    υπομονή οπότε και αλλο..

  4. #754
    Εγγραφή
    15-08-2006
    Περιοχή
    Ίλιον
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.266
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    2x 8192/1024
    ISP
    Wind ADSL & Nova ADSL
    DSLAM
    Wind - ΙΛΙΟΝ
    Router
    Zyxel AMG1312 /Sophos XG
    SNR / Attn
    7,1(dB) / 33,1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Έχω μια γειτόνισσα που μένουν με τον αδερφό της ο καθένας σε δικό του διαμέρισμα στην πολυκατοικία μου. Χτες το απόγευμα λοιπόν με πήρε περιχαρής και μου είπε ότι ο αδερφός της έκανε αίτηση για FTTH..
    Εν τω μεταξύ της λέω "κάτσε ρε συ, ακόμη δεν έχουν καν σκάψει στο δρόμο μας και του είπαν ότι έχει διαθεσιμότητα; Εγώ που τσέκαρα πριν λίγες μέρες - έτσι για το γαμώτο, ήξερα ότι δεν - δεν έδειχνε διαθεσιμότητα".
    Όχι μου λέει του είπαν ότι έχει. Που έκανε αίτηση της λέω; Κοσμοτέ μου λέει...
    Εν τω μεταξύ από ΕΕΤΤ η καμπίνα μας είναι για FTTH, όντως μέχρι Q1 του '23, σε ανάθεση της Wind που έχει το Ίλιον.. ΟΚ πες ότι δεν λέει κάτι αυτό. Το θέμα είναι ότι ακόμη πρέπει να ανέβουν 4-5 στενά της Πετρουπόλεως για να φτάσουν σε μας..
    Ο,τι νά'ναι..
    Τι φάση; Μάλλον είδαν τον αδερφό της που είχε απηυδήσει πλέον και του πούλησαν FTTH που ΘΑ μπει στην καλύτερη σε κανα 5μηνο ...Τι λέτε κι εσείς;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ChriZ : 06-10-22 στις 09:15.
    Από το 2014 VDSL περιμένω...
    1216-4241216ΙΛΙΟΝ424FTTH-GPON2023/Q1
    2022/Q2: Για το Q1 είμαι σίγουρος.. για το 2023, από την άλλη, καθόλου..

    2023/Q3 update: Ολίσθηση πλάνου για 2024/Q1...
    2024/Q2 update: Επιτέλους ξεκίνησαν το σκάψιμο... Να δούμε σε ποιο Q θα υπάρξει διαθεσιμότητα ...

  5. #755
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.814
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ChriZ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω μια γειτόνισσα που μένουν με τον αδερφό της ο καθένας σε δικό του διαμέρισμα στην πολυκατοικία μου. Χτες το απόγευμα λοιπόν με πήρε περιχαρής και μου είπε ότι ο αδερφός της έκανε αίτηση για FTTH..
    Εν τω μεταξύ της λέω "κάτσε ρε συ, ακόμη δεν έχουν καν σκάψει στο δρόμο μας και του είπαν ότι έχει διαθεσιμότητα; Εγώ που τσέκαρα πριν λίγες μέρες - έτσι για το γαμώτο, ήξερα ότι δεν - δεν έδειχνε διαθεσιμότητα".
    Όχι μου λέει του είπαν ότι έχει. Που έκανε αίτηση της λέω; Κοσμοτέ μου λέει...
    Εν τω μεταξύ από ΕΕΤΤ η καμπίνα μας είναι για FTTH, όντως μέχρι Q1 του '23, σε ανάθεση της Wind που έχει το Ίλιον.. ΟΚ πες ότι δεν λέει κάτι αυτό. Το θέμα είναι ότι ακόμη πρέπει να ανέβουν 4-5 στενά της Πετρουπόλεως για να φτάσουν σε μας..
    Ο,τι νά'ναι..
    Τι φάση; Μάλλον είδαν τον αδερφό της που είχε απηυδήσει πλέον και του πούλησαν FTTH που ΘΑ μπει στην καλύτερη σε κανα 5μηνο ...Τι λέτε κι εσείς;
    Πιθανόν συστημικό λάθος και θα τον ενημερώσουν ότι τελικά δεν έχει διαθεσιμότητα.

  6. #756
    Εγγραφή
    15-08-2006
    Περιοχή
    Ίλιον
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.266
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    2x 8192/1024
    ISP
    Wind ADSL & Nova ADSL
    DSLAM
    Wind - ΙΛΙΟΝ
    Router
    Zyxel AMG1312 /Sophos XG
    SNR / Attn
    7,1(dB) / 33,1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιθανόν συστημικό λάθος και θα τον ενημερώσουν ότι τελικά δεν έχει διαθεσιμότητα.
    Τι να πω... Αυτές τις ημέρες πάντως στο "παλιό" Ίλιον, κοντά στο πατρικό μου και πιο κοντά από μένα στο Α/Κ, κάνουν πολλά σκαψίματα για οπτικές.
    Μήπως έχουν και από την κοσμοτέ καμιά εσωτερική πληροφόρηση ότι θα συνεχίσουν σύντομα από το κομμάτι της Πετρουπόλεως που σταμάτησαν πριν κανα 2μηνο;
    Γιατί αυτό που είδα είναι ότι με το που σκάβαν σε ένα δρόμο, έδιναν κατευθείαν διαθεσιμότητα άσχετο αν αυτή είναι "πλασματική".
    Για παράδειγμα, πριν κανα δυο βδομάδες σκάψαν στην Πολυφήμου. Αν δεις διαθεσιμότητα π.χ. στο νούμερο 3, λέει ότι υπάρχουν υποδομές αλλά δεν έχει προσφορές ακόμα. Οι "υποδομές" που υπάρχουν είναι μόνο το αρχικό σκάψιμο με τα bobcat..
    Τι να πω... μακάρι να προχωρήσουμε γιατί με τα 7 δεν την παλεύουμε άλλο..
    Από το 2014 VDSL περιμένω...
    1216-4241216ΙΛΙΟΝ424FTTH-GPON2023/Q1
    2022/Q2: Για το Q1 είμαι σίγουρος.. για το 2023, από την άλλη, καθόλου..

    2023/Q3 update: Ολίσθηση πλάνου για 2024/Q1...
    2024/Q2 update: Επιτέλους ξεκίνησαν το σκάψιμο... Να δούμε σε ποιο Q θα υπάρξει διαθεσιμότητα ...

  7. #757
    Εγγραφή
    12-12-2014
    Περιοχή
    Κολωνός
    Μηνύματα
    294
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    Wind - ΚΟΛΩΝΟΣ
    Router
    Ubiquiti Dream Machine SE
    Ξέρει κανείς αν έχει ανακοινώσει τίποτα η Wind για 300/500/1000;

  8. #758
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.893
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Codehack Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξέρει κανείς αν έχει ανακοινώσει τίποτα η Wind για 300/500/1000;
    Από Νοέμβριο λογικά, μαζί με Nova.

  9. #759
    Εγγραφή
    08-09-2007
    Περιοχή
    ΣΕΠΟΛΙΑ ΚΟΛΩΝΟΣ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    170
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΑΘΗΝΑ
    Router
    HUAWEI HG8145 V5
    Path Level
    Fastpath
    Μετά από 14 περίπου μέρες από την αναβάθμιση ταχύτητας και δικτύου (από VDSL 50 σε FTTH 200) οι εντυπώσεις είναι οι εξής:

    1. Μικρές ως ανεπαίσθητες οι διαφορές από την 50άρα όσο αφορά την περιήγηση και το streaming στις πλατφόρμες NETFLIX και DISNEY+.
    2. Μικρή βελτίωση στα παιχνίδια λόγω ping. (από 9 πήγε κατά μέσο όρο στο 3,5)
    3. Μεγάλη διαφορά στους χρόνους που κατεβαίνουν μεγάλα αρχεία(>30 GB). Παιχνίδια και αναβαθμίσεις στο XBOX, παιχνίδια στο STEAM και άλλα αρχεία.
    4. Η VDSL μπούκωνε όταν κάποιος κατέβαζε και ταυτόχρονα άλλος έβλεπε NETFLIX 4K, με Atmos ήχο (18,5 Mb/s) και άλλοι έβλεπαν Τικ τοκ στο κινητό και περιήγηση σε κινητό και laptop. Η 200άρα δεν καταλαβαίνει τίποτα, ακόμα και αν κάποιος, πέρα των παραπάνω βλέπει NETFLIX (1080 με 7-8Μb/s, τηλεόραση σε άλλο δωμάτιο).
    Επιτέλους δεν ακούω παράπονα.

    5. Μετά την ταχύτητα των 100 Mb/s, αρχίζουν να φαίνονται οι αδυναμίες στον εξοπλισμό, καθώς δεν μπορούν να εξυπηρετήσουν τη μεγαλύτερη ταχύτητα.
    6. To ZΤΕ ζεσταίνεται λιγότερο από το ZYXEL, αλλά στα υπόλοιπα χαρακτηριστικά μου φαίνεται το ίδιο.

    Το μέγιστο που φθάνει η γραμμή μου είναι 205/22.

    Ξέρει κανείς με ποιες συσκευές Mesh κουμπώνει το ΖΤΕ, αν ενεργοποιήσει κάποιος τη σχετική ρύθμιση;

  10. #760
    Εγγραφή
    08-09-2007
    Περιοχή
    ΣΕΠΟΛΙΑ ΚΟΛΩΝΟΣ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    170
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΑΘΗΝΑ
    Router
    HUAWEI HG8145 V5
    Path Level
    Fastpath
    Ήρθε σήμερα εγγράφως με courier, η κοινοποίηση της απάντησης της WIND στην ΕΕΤΤ, στην καταγγελία που είχα κάνει.
    Μου λύθηκε λοιπόν η απορία, που είχα εκφράσει σε προηγούμενο post, για το αν οι οριζόντιες εργασίες επισπεύσθηκαν λόγω της καταγγελίας μου στην ΕΕΤΤ.
    Πράγματι: Ημερομηνία Καταγγελίας 8/9
    Σύνδεση με FTTH 23/9
    Απάντηση στην ΕΕΤΤ 6/10 ότι οι εργασίες ολοκληρώθηκαν την 23/9.
    Συνεπώς η WIND, περίμενε την ολοκλήρωση της σύνδεσης, ώστε να απαντήσει στην ΕΕΤΤ.
    Οπότε στη δική μου περίπτωση, η καταγγελία βοήθησε στη γρήγορη ολοκλήρωση των εργασιών.

  11. #761
    Εγγραφή
    28-10-2007
    Μηνύματα
    128
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 Mbps
    ISP
    Nova
    Router
    Huawei HG8145V5
    Καλά στην Wind πρέπει να πετάνε χαρταετό. Δεν μπορούν να καταλάβουν ότι στην ίδια διεύθυνση και αριθμό μπορεί κάλλιστα να είναι συγκρότημα και να υπάρχουν παραπάτω από μία ανεξάρτητες πολυκατοικίες/κτίρια, με διαφορετικές εισόδους, διαχειρίσεις, κλπ

    Κάτι που τους λες και ΤΟΝΙΖΕΙΣ από την πρώτη στιγμή (κάπου εκεί πισω στον Μάιο ένα πράγμα), να ΜΗΝ μπορούν να το καταλάβουν; ΟΚ οι καθυστερήσεις λόγω έλλειψης υλικών, φόρτου, κλπ Άσε να περνάνε οι μήνες.

    Μου στέλνουν 15 Αυγούστου (στην άδεια) συγχαρητήρια για την νέα σας σύνδεση. Με κοροϊδεύετε προφανώς, κάνω υπομονή δεν απαντάω μέχρι να επιστρέψω. Σε άλλο κτίριο η γραμμή από τον δρόμο όχι στο δικό μου. Να παίρνω τηλέφωνο, να το λέω να το τονίζω. Έρχεται τις προάλλες πακέτο ο εξοπλισμός (Οκτώβριος πια)... λέω δεν μπορεί κάτι δεν πάει καλά. Τηλέφωνο να κανονίσουμε για την σύνδεση στο διαμέρισμα, άντε να τους εξηγήσεις ότι ΔΕΝ έχει γίνει ακόμη αυτοψία και σύνδεση της πολυκατοικίας ποια σύνδεση σε ποιο διαμέρισμα μου κοπανάτε. Μία που το είπα μια που το μετάνιωσα, έπρεπε να τους αφήσω να έρθουν για το διαμέρισμα να δουν τα χάλια τους μόνοι τους. Παίρνει ξανά τηλέφωνο μία εξυπηρετικότατη κοπελίτσα, να δούμε τι πρόβλημα υπάρχει, της τα εξηγώ, τα βλέπουμε στο google maps, τα βρίσκουμε τα κανονίζουμε όλα καλά τελικά. Μου λέει θα σας πάρουν τηλέφωνο να κλείσετε για την φάση Β. Με παίρνουν τηλέφωνο και μου κανονίζουν ραντεβού (ωραίο αυτό να κανονίζουν ραντεβού ώρες που όλος ο κόσμος δουλεύει), τελικά βρήκαμε μία ώρα... Έρχεται η πολυπόθητη στιγμή, χτυπάει το κουδούνι και βλέπω έξω δύο παλικάρια με καναλάκια και κουτάκια για την εγκατάσταση στο διαμέρισμα. Γελάω ειρωνικά...

    Δεν φταίνε τα παιδιά στα τηλέφωνα, δεν φταίνε τα παιδιά που ήρθαν για το τελικό στάδιο, δεν ξέρω ποιος αλήθεια φταίει, αλλά εκεί στην Wind έχετε χάσει τα αυγά και τα πασχάλια.

    Μην πω για τις συνδέσεις που είδα τότε εκεί στο καλοκαίρι με τις οπτικές χύμα με καρφάκια, συνδέσεις μπαλώματα στις οπτικές, να έχουν ξεκολλήσει και κρεμάσει κάνα δυο. Να περνάς από δίπλα, να απλώνεις το χέρι και να τις κατεβάζεις χωρίς κόπο. Υποτίθεται ότι σε αυτές θα έχουμε τηλεργασία, τηλέφωνα, συναγερμούς κάμερες & συστήματα ασφαλείας, κλπ Έτσι μην σώσω και βάλω ποτέ οπτική (που όπως το κόβω κατά εκεί το πάμε με την ανικανότητα τους). Χμ... Είμαι πραγματικά περίεργος να δω αν υπάρχουν οι "απαραίτητες" αναμονές και στον δρόμο για όλα τα κτίρια.

    Αυτά... τα είπα και ξέσπασα. Δεν ξέρω αν με νοιάζει πια και τόσο πολύ να πω την αλήθεια.

  12. #762
    Εγγραφή
    27-09-2013
    Περιοχή
    Ζωγράφου
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    461
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Fritz!box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SPYRUSS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετά από 14 περίπου μέρες από την αναβάθμιση ταχύτητας και δικτύου (από VDSL 50 σε FTTH 200) οι εντυπώσεις είναι οι εξής:

    1. Μικρές ως ανεπαίσθητες οι διαφορές από την 50άρα όσο αφορά την περιήγηση και το streaming στις πλατφόρμες NETFLIX και DISNEY+.
    2. Μικρή βελτίωση στα παιχνίδια λόγω ping. (από 9 πήγε κατά μέσο όρο στο 3,5)
    3. Μεγάλη διαφορά στους χρόνους που κατεβαίνουν μεγάλα αρχεία(>30 GB). Παιχνίδια και αναβαθμίσεις στο XBOX, παιχνίδια στο STEAM και άλλα αρχεία.
    4. Η VDSL μπούκωνε όταν κάποιος κατέβαζε και ταυτόχρονα άλλος έβλεπε NETFLIX 4K, με Atmos ήχο (18,5 Mb/s) και άλλοι έβλεπαν Τικ τοκ στο κινητό και περιήγηση σε κινητό και laptop. Η 200άρα δεν καταλαβαίνει τίποτα, ακόμα και αν κάποιος, πέρα των παραπάνω βλέπει NETFLIX (1080 με 7-8Μb/s, τηλεόραση σε άλλο δωμάτιο).
    Επιτέλους δεν ακούω παράπονα.

    5. Μετά την ταχύτητα των 100 Mb/s, αρχίζουν να φαίνονται οι αδυναμίες στον εξοπλισμό, καθώς δεν μπορούν να εξυπηρετήσουν τη μεγαλύτερη ταχύτητα.
    6. To ZΤΕ ζεσταίνεται λιγότερο από το ZYXEL, αλλά στα υπόλοιπα χαρακτηριστικά μου φαίνεται το ίδιο.

    Το μέγιστο που φθάνει η γραμμή μου είναι 205/22.

    Ξέρει κανείς με ποιες συσκευές Mesh κουμπώνει το ΖΤΕ, αν ενεργοποιήσει κάποιος τη σχετική ρύθμιση;


    Τα σχόλια σου είναι πολύ καλά και σωστά. Για να εκμεταλευτείς την ταχύτητα πάνω από 200 θες καλό εξοπλισμό. Είχα vdsl 200 και όταν κατέβαζα κάτι μεγάλο η γυναίκα μου με ρωτούσε αν έκαμα κάτι γιατί έβλεπε την πτώση τη ταχύτητας στο replay tv. Με την οπτική στην ίδια ταχύτητα δεν καταλαβαίνει τίποτα.

  13. #763
    Εγγραφή
    08-09-2007
    Περιοχή
    ΣΕΠΟΛΙΑ ΚΟΛΩΝΟΣ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    170
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΑΘΗΝΑ
    Router
    HUAWEI HG8145 V5
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gkas1973 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα σχόλια σου είναι πολύ καλά και σωστά. Για να εκμεταλευτείς την ταχύτητα πάνω από 200 θες καλό εξοπλισμό. Είχα vdsl 200 και όταν κατέβαζα κάτι μεγάλο η γυναίκα μου με ρωτούσε αν έκαμα κάτι γιατί έβλεπε την πτώση τη ταχύτητας στο replay tv. Με την οπτική στην ίδια ταχύτητα δεν καταλαβαίνει τίποτα.
    Ναι δεν ήξερα ότι η οπτική είναι πιο σταθερή από τη VDSL.
    Καλοδεχούμενο χαρακτηριστικό αυτό και επιπλέον η τηλεφωνία δουλεύει καλύτερα- αναγνώριση κλήσεων - ποιότητα φωνής.
    Με τη VDSL ήμουνα ευχαριστημένος, αλλά οι λόγοι που άλλαξα ήταν:
    1. Με την επιδότηση και τα 4 πάγια δώρο που μου έκαναν έβγαινε φθηνότερα από τη VDSL. Από τα 29€/μήνα στα 26€/μήνα με τις ίδιες παροχές φυσικά.

    2. Η μεγαλύτερη ταχύτητα.

    3. Περιέργεια, γιατί δυστυχώς δεν είμαι ο τύπος «αν δουλεύει κάτι καλά, δεν το πειράζουμε»

    - - - Updated - - -

    Και κάτι άλλο που έχω παρατηρήσει είναι ότι με την 50άρα VDSL, αν κατέβαζες κάτι χωρίς να περιορίσεις την ταχύτητα, δημιουργούσες πρόβλημα στους άλλους.
    Με την 200άρα μπορείς να κατεβάζεις στο φουλ, χωρίς να δημιουργείς πρόβλημα στους άλλους, γιατί σπάνια θα βρεις servers να τους εκμεταλλευτείς στο μέγιστο της ταχύτητας, οπότε όλο και κάτι μένει για τους υπόλοιπους.

  14. #764
    Εγγραφή
    18-02-2013
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    40
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
    Router
    ZNHX H108L
    SNR / Attn
    6(dB) / (dB)
    αιγαλεω στην οδό περικλεούς γύρω από το ΙΚΑ ξεκίνησε σκάψιμο για ίνα στο σπίτι η vova wind

  15. #765
    Εγγραφή
    26-01-2021
    Μηνύματα
    117
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14335 /1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    speedport 2i
    SNR / Attn
    10.6(dB) / 13(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 1nikos1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αιγαλεω στην οδό περικλεούς γύρω από το ΙΚΑ ξεκίνησε σκάψιμο για ίνα στο σπίτι η vova wind
    Ωραιος φιλε μου...ευχαριστω για την ενημερωση....περιμενω πως και πως την wind γιατι ειμαι με την adsl χρόνια.

    - - - Updated - - -

    Επιβαιβαιωνω περνάνε οπτικες ινες στο Αιγαλεω στην οδο περικλεούς και πιο πανω στην Σόλωνος. Εκει δεν υπάρχει vdsl μονο adsl που παίρνει απο AK.

Σελ. 51 από 66 ΠρώτηΠρώτη ... 31414649505152535661 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Πιλοτικό FTTH από WIND;
    Από elessargr στο φόρουμ FTTH
    Μηνύματα: 67
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-07-18, 07:29
  2. FTTC to FTTH γίνεται?
    Από maxt0r στο φόρουμ FTTH
    Μηνύματα: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-01-18, 18:56
  3. WiND Fiber 100/200 ( Vectoring&Bonding or real FTTH)
    Από xsystemgr στο φόρουμ Wind VDSL
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-12-17, 21:26
  4. Μηνύματα: 113
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-11-17, 22:42
  5. Μηνύματα: 60
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-05-17, 15:28

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας