Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 51
  1. #31
    Εγγραφή
    26-10-2017
    Μηνύματα
    71
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΙΛΙΟΝ
    και που να δεις που θα πάνε οι χρεώσεις όταν μείνουν μόνο τρείς παίχτες στην αγορά.

  2. #32
    Εγγραφή
    06-12-2003
    Περιοχή
    Αθήνα, Βούλα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.650
    Downloads
    13
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Asus DSL-N17U & pfSense
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netman Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτό που είναι με bold-υπογράμμιση ισχύει.
    Αν έχεις ενεργό συμβόλαιο,όλα αυτά θα ισχύσουν με τη λήξη του συμβολαίου.
    Τότε βέβαια θα μπορούσες να φύγεις ατελώς έτσι κι αλλιώς
    Νομίζω ότι ήμουν ξεκάθαρος Την υπογράμμισή σου την γνωρίζω, αφορά την αύξηση της τιμής του παγίου, δεν με πιάνει.

    Με πιάνουν όμως οι αυξήσεις στην χρέωση των κλήσεων, των sms και των κλήσεων σε περιαγωγή για χώρες εκτός ΕΕ:

    2) Διευκρινίζουμε ότι οι τιμολογιακές αλλαγές που αφορούν σε μεταβολές χρέωσης κλήσεων και οι οποίες περιλαμβάνονται στην ως άνω ανακοίνωση ισχύουν για όλους τους ιδιώτες συνδρομητές.

    Για τα παραπάνω λοιπόν δίνουν το δικαίωμα υπαναχώρησης και εκεί θα πατήσω. Άλλωστε θα εμφανιστεί ενημέρωση και στον λογαριασμό μου. Αύριο θα κάνω και ένα τηλέφωνο στην Vodafone μήπως μάθω κάτι παραπάνω.

  3. #33
    Εγγραφή
    20-09-2009
    Μηνύματα
    440
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112600/11260
    ISP
    OTE
    SNR / Attn
    10(dB) / 18(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bang Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως είχε αναφερθεί και όταν βγήκε η ανακοίνωση της ΕΕΤΤ η εταιρία δεν μπορεί να αλλάξει το ονομαστικό πάγιο ούτε να μειώσει τις παροχές, αλλά μπορεί να αυξήσει τις χρεώσεις των κλήσεων/υπηρεσιών εκτός παγίου

    Εγώ δεν καταλαβαίνω πως γίνεται να υπάρχει αυτό στην ανακοίνωση της vodafone


    όταν η ΕΕΤΤ λέει:
    Συμφωνα με το δελτιο τυπου της ΕΕΤΕ και το ΦΕΚ για την αυξηση του χρόνου καταγγελιας σε τρεις μήνες η τέσσερις μήνες οι πάροχοι δεν εχουν υποχρέωση αμεσης εφαρμογης αλλα του δινει 6μηνη προθεσμια να το εφαρμόσουν μονο για τα παγια προβλέπει αμεση εφαρμογη.

  4. #34
    Εγγραφή
    06-12-2003
    Περιοχή
    Αθήνα, Βούλα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.650
    Downloads
    13
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Asus DSL-N17U & pfSense
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από περαστικά Εμφάνιση μηνυμάτων
    και που να δεις που θα πάνε οι χρεώσεις όταν μείνουν μόνο τρείς παίχτες στην αγορά.
    Τρεις είναι ούτως ή άλλως εδώ και χρόνια. Η Cyta είναι εικονικός πάροχος και χρησιμοποιεί το δίκτυο της Vodafone.
    Δεν έδωσε κανένα τρελό πακέτο να πεις ότι τους ανταγωνίστηκε.

  5. #35
    Εγγραφή
    10-06-2016
    Περιοχή
    Α. Τούμπα
    Μηνύματα
    115
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    30720/10240
    ISP
    HCN
    Router
    Netgear R6400
    Η λύση παιδιά είναι internet. Καλώς ή κακώς 24/7 online. Πόσες εφαρμογές προσφέρουν δωρεάν κλήσεις (messenger, viber, telegram, signal, skype και δεν συμμαζεύεται). Wi-Fi ευτυχώς υπάρχουν μπόλικα - έστω με κακή πληθυσμιακή κάλυψη αλλά στα σπίτια τουλάχιστον υπάρχουν.

    Πλέον τα MB σε καρτοκινητά είναι σχεδόν ξεφτίλα (είναι ακόμα ψηλά οι τιμές αλλά συγκριτικά με συμβόλαια κλπ είναι χαμηλότερα). Υπηρεσίες VOIP με σχετικά φθηνά πακέτα για ομιλία προς σταθερά/κινητά, επίσης υπάρχουν.
    Προσωπικά έκοψα πριν μερικές μέρες τη φοιτητική σύνδεση και το έκανα καρτοκινητό. 12GB το μήνα με 16€ έναντι 4GB το μήνα με 17€ το μήνα. Τώρα απλά ψάχνω να δω αν με συμφέρει να αγοράσω κάτι σε VOIP ή όχι - δεν μπορώ να πω πως παίρνω πολλά τηλέφωνα και ότι τηλέφωνο παίρνω πλέον μέσω εφαρμογής π.χ Telegram/Messenger.

  6. #36
    Εγγραφή
    06-12-2003
    Περιοχή
    Αθήνα, Βούλα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.650
    Downloads
    13
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Asus DSL-N17U & pfSense
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Όπως είχα πει σε προηγούμενο μήνυμά μου, επικοινώνησα σήμερα με την Vodafone για να μάθω αν όντως με επηρεάζουν οι αυξήσεις.

    Με επηρεάζουν λοιπόν οι αυξήσεις στις χρεώσεις κλήσεων και sms εκτός παγίου. Η ενημέρωση για την αζημίως διακοπή του συμβολαίου μου, θα εμφανιστεί στον λογαριασμό του Μαρτίου (κάθε 10 του μήνα ανανεώνονται οι παροχές μου).

    Όμως είπαν ότι δεν θα πληρώσω μόνο το τέλος μετατροπής σε καρτοκινητό (20 ευρώ) και θα πληρώσω την υπολοιπομενη έκπτωση παγίου, 210 ευρώ...

    Ξαναδιάβασα τον κανονισμό αδειών και στην σελίδα 27 αναφέρει:
    Σε περίπτωση σύμβασης ορισμένου χρόνου που καταγγέλεται ως ανωτέρω αζημίως, εξακολουθούν να ισχύουν οι υποχρεώσεις των μερών μόνο για την καταβολή τυχόν υπολοίπου το οποίο δεν έχει αποσβεστεί μέχρι τη στιγμή της καταγγελίας αναφορικά με επιδότηση συσκευής ή επιδότηση τερματικού εξοπλισμού ή επιδότηση κατασκευής σύνδεσης στο δίκτυο, σύμφωνα με τους προ της μονομερούς τροποποίησης σχετικούς όρους της καταγγελόμενης σύμβασης

    Πουθενά δεν αναφέρει ότι θα πρέπει να πληρώσω την αναπόσβεστη έκπτωση παγίου.

    Θα κάνω ένα τηλέφωνο και στην ΕΕΤΤ για διευκρινήσεις και μετά ξανά στην Vodafone.

  7. #37
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.322
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimangelid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα κάνω ένα τηλέφωνο και στην ΕΕΤΤ για διευκρινήσεις και μετά ξανά στην Vodafone.
    Φυσικά δεν πληρώνεις την έκπτωση παγίου.
    Δεν έχει νόημα να συζητάς τίποτα τηλεφωνικά με τη Vodafone.
    Επίσης το κείμενο της ΕΕΤΤ είναι σαφέστατο. Θεωρείς ότι διαβάζοντάς το χρειάζεσαι διευκρινίσεις;

    Σύμφωνα με τον Οδηγό Καταναλωτή της ΕΕΤΤ:

    8. Έχει δικαίωμα η εταιρία να τροποποιήσει μονομερώς τους συμβατικούς όρους, παρόλο που δεν έχει λήξει η σύμβασή μου; Ποια είναι τα δικαιώματά μου;

    
Η εταιρία διατηρεί αυτό το δικαίωμα, ωστόσο οφείλει να σας ενημερώσει τουλάχιστον 1 μήνα πριν ισχύσουν οι αλλαγές. Επίσης, πρέπει να σας ενημερώσει για το δικαίωμά σας να καταγγείλετε τη σύμβαση αζημίως λόγω αλλαγής των όρων της (βλ. και Ερ. 39). 

    (...)
    
Μπορείτε να καταγγείλετε τη σύμβαση (ορισμένης ή αορίστου διάρκειας) αζημίως εντός 1 μηνός από την ενημέρωσή σας. Σημειώνεται ότι εξακολουθούν να ισχύουν οι υποχρεώσεις που ορίζει η σύμβασή σας σχετικά με τυχόν οφειλές για την επιδότηση συσκευών ή τερματικού εξοπλισμού, αλλά δεν ισχύουν για επιδότηση παγίου.

    Μόνο εγγράφως η επικοινωνία με τη Vodafone για αυτό το θέμα.
    Μάλιστα για δες τι θα συμβεί, αν ζητήσεις να σου στείλουν εγγράφως ότι θα πρέπει να πληρώσεις penalty για την έκπτωση παγίου...

  8. #38
    Εγγραφή
    06-12-2003
    Περιοχή
    Αθήνα, Βούλα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.650
    Downloads
    13
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Asus DSL-N17U & pfSense
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ariadgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φυσικά δεν πληρώνεις την έκπτωση παγίου.
    Δεν έχει νόημα να συζητάς τίποτα τηλεφωνικά με τη Vodafone.
    Επίσης το κείμενο της ΕΕΤΤ είναι σαφέστατο. Θεωρείς ότι διαβάζοντάς το χρειάζεσαι διευκρινίσεις;

    Σύμφωνα με τον Οδηγό Καταναλωτή της ΕΕΤΤ:

    8. Έχει δικαίωμα η εταιρία να τροποποιήσει μονομερώς τους συμβατικούς όρους, παρόλο που δεν έχει λήξει η σύμβασή μου; Ποια είναι τα δικαιώματά μου;

    
Η εταιρία διατηρεί αυτό το δικαίωμα, ωστόσο οφείλει να σας ενημερώσει τουλάχιστον 1 μήνα πριν ισχύσουν οι αλλαγές. Επίσης, πρέπει να σας ενημερώσει για το δικαίωμά σας να καταγγείλετε τη σύμβαση αζημίως λόγω αλλαγής των όρων της (βλ. και Ερ. 39). 

    (...)
    
Μπορείτε να καταγγείλετε τη σύμβαση (ορισμένης ή αορίστου διάρκειας) αζημίως εντός 1 μηνός από την ενημέρωσή σας. Σημειώνεται ότι εξακολουθούν να ισχύουν οι υποχρεώσεις που ορίζει η σύμβασή σας σχετικά με τυχόν οφειλές για την επιδότηση συσκευών ή τερματικού εξοπλισμού, αλλά δεν ισχύουν για επιδότηση παγίου.

    Μόνο εγγράφως η επικοινωνία με τη Vodafone για αυτό το θέμα.
    Μάλιστα για δες τι θα συμβεί, αν ζητήσεις να σου στείλουν εγγράφως ότι θα πρέπει να πληρώσεις penalty για την έκπτωση παγίου...
    Το γνώριζα αυτό, όπως και το κομμάτι του κανονισμού που έβαλα πριν είναι σαφές Μου έκατσε πολύ περίεργα όταν μου το είπαν το πρωί...

  9. #39
    Εγγραφή
    21-12-2006
    Μηνύματα
    800
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000 Mbps
    ISP
    Inalan
    Router
    Fritz!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimangelid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το γνώριζα αυτό, όπως και το κομμάτι του κανονισμού που έβαλα πριν είναι σαφές Μου έκατσε πολύ περίεργα όταν μου το είπαν το πρωί...
    Καλά, κι εμένα μου έλεγε υπάλληλος της εξυπηρέτησης πελατών σε προηγούμενη αύξηση (στη σταθερή) ότι για να μπορώ να διακόψω αζημίως έχω ένα μήνα περιθώριο από τη στιγμή που θα μου έρθει αυξημένος ο λογαριασμός (=3 μήνες μετά την ανακοίνωση), παρόλο που η γραπτή ανακοίνωση έγραφε εντός ενός μήνα από την παρούσα ανακοίνωση, που σημαίνει ότι αν την άκουγα θα έχανα το δικαίωμα διακοπής. Της το επισήμανα πολλές φορές, αλλά η υπάλληλος δήλωνε απόλυτα σίγουρη για αυτό που μου είπε και παρεξηγήθηκε που της είπα στη συνέχεια ότι προτιμώ να πιστέψω την γραπτή ανακοίνωση της εταιρείας αντί για τη δική της προφορική ενημέρωση. Καλύτερα να παρεξηγούμαστε παρά να την πατήσουμε φυσικά αλλά είναι απίστευτο το πώς σε κοροϊδεύουν μες στα μούτρα σου και όποιος τσιμπήσει.

  10. #40
    Εγγραφή
    06-12-2003
    Περιοχή
    Αθήνα, Βούλα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.650
    Downloads
    13
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Asus DSL-N17U & pfSense
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Giama Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά, κι εμένα μου έλεγε υπάλληλος της εξυπηρέτησης πελατών σε προηγούμενη αύξηση (στη σταθερή) ότι για να μπορώ να διακόψω αζημίως έχω ένα μήνα περιθώριο από τη στιγμή που θα μου έρθει αυξημένος ο λογαριασμός (=3 μήνες μετά την ανακοίνωση), παρόλο που η γραπτή ανακοίνωση έγραφε εντός ενός μήνα από την παρούσα ανακοίνωση, που σημαίνει ότι αν την άκουγα θα έχανα το δικαίωμα διακοπής. Της το επισήμανα πολλές φορές, αλλά η υπάλληλος δήλωνε απόλυτα σίγουρη για αυτό που μου είπε και παρεξηγήθηκε που της είπα στη συνέχεια ότι προτιμώ να πιστέψω την γραπτή ανακοίνωση της εταιρείας αντί για τη δική της προφορική ενημέρωση. Καλύτερα να παρεξηγούμαστε παρά να την πατήσουμε φυσικά αλλά είναι απίστευτο το πώς σε κοροϊδεύουν μες στα μούτρα σου και όποιος τσιμπήσει.
    Δυστυχώς υπάρχουν πολλοί που τσιμπάνε... Και βρίσκουν και τα κάνουν οι εταιρίες.
    Και φαντάσου ότι μου τα είπε ο και καλά προσωπικός μας σύμβουλος, όχι ένας οποιοσδήποτε εκπρόσωπος.

  11. #41
    Εγγραφή
    26-10-2017
    Μηνύματα
    71
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΙΛΙΟΝ

  12. #42
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.552
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Βλέπω πάντως σταθερότητα στον αριθμό πελατών συμβολαίου της Vodafone, ίσως ο κόσμος δεν έχει και κάπου καλύτερα να πάει.

    Τα επίσημα αποτελέσματα του Vodafone Group: http://www.vodafone.com/content/index/investors.html
    Και το Excel με τα αποτελέσματα από όλες τις αγορές της για το 4ο τρίμηνο του 2017 (3ο τρίμηνο για το οικονομικό έτος της Vodafone): http://www.vodafone.com/content/dam/...eet-FINAL.xlsx
    Τα δίνω εδώ, αν κάποιος από το adslgr θέλει να τα βάλει στην κεντρική σελίδα.

    Οι συνδέσεις κινητής μειώθηκαν από 5,523 σε 5,483 εκατομμύρια αλλά τα συμβόλαια έμειναν σταθερά.
    Οι συνδέσεις fixed broadband μια απειροελάχιστη αύξηση.

  13. #43
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    4.750
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    14400/1022
    ISP
    Wind
    DSLAM
    On Telecoms - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Asus DSL-N10_C1
    SNR / Attn
    10,5(dB) / 16,7(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimsi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η λυση ειναι μια.Να χρησημοποιουμε το κινητο μας ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΑΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΗ ΦΛΕΙΑΡΙΑ.Μονο ετσι θα σοβαρευτουν και οι εταιρειες κινητης.
    Τότε θα έχουμε κάτι απο τα παρακάτω ή και συνδυασμό αυτών :

    1. Πτώχευση των εταιρειών
    2. Ανυπαρξία επενδύσεων σε δύκτια
    3. Αυξηση τιμών

    Στήθηκαν εταιρείες με τεράστια πάγια έξοδα, έξοδα αποσβέσεων επάνω σε μία αγορά που έκανε το κινητό σκουλαρίκι, και σήμερα έχει μειωθεί ο μέσος λογαριασμός πολλές δεκάδες ευρώ. Οι 2 στους 4 έχουν φοιτητικό , ο άλλος 1 στους 4 απλά καρτοκινητό και υπάρχει και ένας "βλάκας" που έχει συμβόλαιο και μας πληρώνει το κόστος επικοινωνίας και συντήρησης αυτών των επιχειρήσεων.
    Δεν χρειάζεται να έχει σε κάθε γωνία ένα κινητομάγαζο των 100μ2 με 50φώτα αναμμένα και 5 υπαλλήλους, όπως επίσης δεν χρειάζεται να απαντάει το τηλεφωνικό τους κέντρο σε 10 δευτερόλεπτα. Μπορείς να περιμένεις και 2-3-4 λεπτά.
    Δεν το σηκώνει η οικονομία μας.
    Οπως δεν σηκώνει και η οικονομία μας, πολυκαταστήματα των 100δων στρεμμάτων και άπειρα έξοδα.
    Ειμαστε φτωχοί για να έχουμε Κωτσόβολο στο αεροδρόμιο που σε πιάνουν τα πόδια σου για να τον γυρίσεις και χρειάζεσαι γυαλιά ηλίου για να μην τυφλωθείς απο τα άπειρα φώτα. Το πιο κουραστικό promotion που είχα δουλέψει ήταν ο Κωτσόβολος στο Βενιζέλος. 5 ώρες κάτω απο τα HQ ήταν θάνατος!
    Θυμήσου λίγο πώς αγοράζαμε κουζίνα και ψυγείο πριν απο 30 χρόνια.
    Απο ένα σκοτεινό μαγαζάκι στη γειτονιά που μας το έδειχνε σε ένα φυλλάδιο, το παράγγελνε και μας το έφερνε σπίτι.
    Τώρα για να αγοράσουμε ένα ψυγείο, θέλουμε να δούμε 50 διαφορετικά να τα ανοιγοκλείσουμε, να τα ψηρίσουμε και να διαλέξουμε.
    Μεταξύ μας? Ολα την ίδια δουλειά κάνουν! Μα ακριβώς την ίδια δουλειά!

  14. #44
    Εγγραφή
    16-04-2009
    Μηνύματα
    247
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΣΟΛΩΝΟΣ
    Η ανακοίνωση που έβγαλε η vodafone στις 8/11 για αυξήσεις χρεώσεων και ονομαστικών παγίων από τις 20 Μαρτίου και μετά έχει ακυρωθεί; Η θα έχουμε αύξηση παγίου 3€ στις 20 μαρτίου και άλλα 3,5€ στις 27 μαρτίου :P

  15. #45
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.322
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bang Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η ανακοίνωση που έβγαλε η vodafone στις 8/11 για αυξήσεις χρεώσεων και ονομαστικών παγίων από τις 20 Μαρτίου και μετά έχει ακυρωθεί; Η θα έχουμε αύξηση παγίου 3€ στις 20 μαρτίου και άλλα 3,5€ στις 27 μαρτίου :P
    Διάβασε την τελευταία παράγραφο του 1ου μηνύματος αυτού του θέματος...

Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-11-17, 19:21
  2. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-09-17, 23:23
  3. Μηνύματα: 148
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-08-17, 22:59
  4. Μηνύματα: 136
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-03-17, 16:12
  5. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-02-17, 19:52

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας