Σελ. 5 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 61-75 από 130
  1. #61
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από knbsep Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, δηλαδή το activeloads είναι μόνο το θέμα. ΟΚ... καλή συνέχεια.
    Ρε φίλε τι "καλές συνέχειες" (ο πιο βλακώδης -με την ευκαιρία- "χαιρετισμός" των τελευταίων ετών) κοπανάς συνεχώς; Δυσκολεύεσαι να καταλάβεις ότι αυτό που υποστηρίζεις αν υποθέσουμε ότι συμβαίνει είναι παράβαση των όρων αδειοδότησης των παρόχων ίσως ακόμα και αδίκημα; Ξαναλέω: αλίμονο αν ο κάθε πάροχος αποφάσιζε αυθαίρετα να κόψει την πρόσβαση σε όποιες σελίδες δεν τον "συμφέρουν". Αν διαπιστωθεί κάτι τέτοιο, δεν θα προλαβαίνουν να μετράνε καταγγελίες και αγωγές.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Βασίλαρος Εμφάνιση μηνυμάτων

    Τώρα αν έχει κάνει λάθος και αυτός, τι να πω...
    Υπάρχει μια απόφαση 3530/2017. Βρήκα τα παρακάτω:

    ΕΔΡΑ : ΑΘΗΝΑ
    ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ : ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
    ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ : ΤΑΚΤΙΚΗ ΠΟΛΥΜΕΛΟΥΣ
    ΑΡΙΘΜΟΣ/ΕΤΟΣ ΑΠΟΦΑΣΗΣ : 3530 / 2017
    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗΣ : 18/09/2017
    ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ : ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ
    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΚΑΣΙΜΟΥ : 07/12/2016
    Α/Α ΠΙΝΑΚΙΟΥ : 2
    ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΙΝΑΚΙΟΥ : Χ-ΣΤ1 (ΠΟΛ)
    ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΙΟΥ : 292
    ΓΕΝΙΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ/ΕΤΟΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ : 13780 / 2016
    ΕΙΔΙΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ : 296
    ΠΛΗΘΟΣ ΕΝΑΓΟΝΤΩΝ : 1
    ΕΝΑΓΩΝ : ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗΣ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑΣ (ΟΠΙ) ΕΚΠΡ ΝΟΜ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡ ΔΙΟΙΚΗΤ ΣΥΜΒ ΤΟΥ ΟΠΙ ****** *********
    ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΕΝΑΓΟΝΤΑ : ****** ********* ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ****** - 00
    ΠΛΗΘΟΣ ΕΝΑΓΟΜΕΝΩΝ : 1
    ΕΝΑΓΟΜΕΝΟΣ (1) : VODAFONE -ΠΑΝΑΦΩΝ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ

    ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ

    ΚΗΡΥΣΣΕΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΤΗΣ ΥΠ΄ΑΡΙΘΜ.120609/2015 ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΥΠ΄ΑΡΙΘΜ. 13780/2016 ΠΡΌΣΘΕΤΗΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗΣ Ω Σ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΘ΄ΗΣ Η ΠΡΟΣΘΕΤΗ ΠΑΡΕΜΒ ΑΣΗ ΕΒΔΟΜΗ ΕΝΑΓΟΜΕΝΗ ΤΗς ΠΑΡΑΠΆΝΩ ΑΓΩΓΗ. ΚΗΡΥΣΣΕΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΤΗΣ ΥΠ΄ΑΡΙΘΜ. 13779/2016 ΠΡΟΣΘΕΤΗΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗΣ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΘ΄ΗΣ Η ΠΡΟΣΘΕΤΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ -ΕΒΔΟΜΗ ΕΝΑΓΟΜΕΝΗ ΤΗΣ ΜΕ ΑΡ. 120708/2015 ΑΓΩΓΗΣ, ΔΕΧΕΤΑΙ ΑΥΤΗ ΩΣ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΝΑΓΟΜΕΝΟΥΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ Υ Π΄ΑΡΙΘΜ. 120609/15 ΑΓΩΓΗ ΩΣ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΝΑΓΟΜΕΝΟΥΣ.
    Τις αγωγές επί των οποίων βγήκε η απόφαση δεν μπορώ να τις βρω πάντως μου φαίνεται άσχετη με τη Wind καθώς εναγόμενος είναι η Vodafone. Και φαίνεται να έχει κυρηχθεί και απαράδεκτη η συζήτηση κάποιων από των αγωγών. Δεν είμαι δικηγόρος, αν κάποιος είναι ίσως μπορεί να βοηθήσει και να μας λύσει την απορία.
    Επειδή πάντως έχω ακούσει ασύλληπτες μπούρδες από τα support των παρόχων τα τελευταία χρόνια, δεν έχω κανένα λόγο να πιστέψω ότι είπαν κάτι που στέκει αυτή τη φορά στον andreasp.
    Πέραν αυτού δε, η πρόσβαση δεν φαινόταν "κομμένη" σε εμένα από όπου κι αν δοκίμασα (ξαναλέω). Πεσμένο το site έδειχνε.

  2. #62
    Εγγραφή
    14-12-2006
    Ηλικία
    73
    Μηνύματα
    74
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Router
    TP-LINK Archer VR600
    SNR / Attn
    25(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Αυτή είναι και η δική μου άποψη.
    Πως δεν μπορεί ο κάθε πάροχος να αποφασίζει αυθαίρετα, και με γνώμονα το ατομικό του συμφέρον, σε ποια σάιτς θα επιτρέπει την πρόσβαση και σε ποια όχι. Μόνον με δικαστική εντολή μπορεί να υποχρεωθεί σε μπλοκάρισμα.
    Επειδή όμως, όπως λες και εσύ, τα support των παρόχων είναι εντελώς απαράδεκτα και χωρίς καμία συνάφεια με το θέμα τους, δεν μπορώ να βασιστώ στις κοτσάνες που μου είπαν τις τρεις φορές που επικοινώνησα με την WIND. Τις δύο φορές επικαλέστηκαν "υπουργική απόφαση", την οποία δεν την γνώριζαν, και την τρίτη φορά, γραπτώς, έκαναν λόγο για την 3530/2017.
    Θα μεταφέρω τις πληροφορίες που βρήκες εσύ στον δικηγόρο μου, μπας και βγάλει άκρη διαάζοντας όλη την απόφαση.
    Ένα Format θα μας σώσει...

  3. #63
    Εγγραφή
    23-11-2005
    Περιοχή
    Athens - Greece
    Μηνύματα
    701
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από knbsep Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα πρέπει να διευκρινήσεις αν το VDSL σου είναι VPU ή από Α.Κ. Παίζει ρόλο...
    Από το κοντινό ΚΑΦΑΟ της περιοχής μου.
    2x WIND VDSL >>> TP-LINK TL-R470T+ v5


  4. #64
    Εγγραφή
    02-04-2009
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    550
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sakis.kom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από το κοντινό ΚΑΦΑΟ της περιοχής μου.
    ΟΚ. Άρα μιλάμε για VPU. Αυτό σημαίνει ότι στην ουσία το ίντερνέτ σου είναι από ΟΤΕ. Mόνο την τηλεφωνία παίρνεις μέσα από το A.K. Για αυτό και προφανώς δεν έχεις πρόβλημα.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από theopan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε φίλε τι "καλές συνέχειες" (ο πιο βλακώδης -με την ευκαιρία- "χαιρετισμός" των τελευταίων ετών) κοπανάς συνεχώς; Δυσκολεύεσαι να καταλάβεις ότι αυτό που υποστηρίζεις αν υποθέσουμε ότι συμβαίνει είναι παράβαση των όρων αδειοδότησης των παρόχων ίσως ακόμα και αδίκημα; Ξαναλέω: αλίμονο αν ο κάθε πάροχος αποφάσιζε αυθαίρετα να κόψει την πρόσβαση σε όποιες σελίδες δεν τον "συμφέρουν". Αν διαπιστωθεί κάτι τέτοιο, δεν θα προλαβαίνουν να μετράνε καταγγελίες και αγωγές.



    Υπάρχει μια απόφαση 3530/2017. Βρήκα τα παρακάτω:



    Τις αγωγές επί των οποίων βγήκε η απόφαση δεν μπορώ να τις βρω πάντως μου φαίνεται άσχετη με τη Wind καθώς εναγόμενος είναι η Vodafone. Και φαίνεται να έχει κυρηχθεί και απαράδεκτη η συζήτηση κάποιων από των αγωγών. Δεν είμαι δικηγόρος, αν κάποιος είναι ίσως μπορεί να βοηθήσει και να μας λύσει την απορία.
    Επειδή πάντως έχω ακούσει ασύλληπτες μπούρδες από τα support των παρόχων τα τελευταία χρόνια, δεν έχω κανένα λόγο να πιστέψω ότι είπαν κάτι που στέκει αυτή τη φορά στον andreasp.
    Πέραν αυτού δε, η πρόσβαση δεν φαινόταν "κομμένη" σε εμένα από όπου κι αν δοκίμασα (ξαναλέω). Πεσμένο το site έδειχνε.

    <<Δυσκολεύεσαι να καταλάβεις ότι αυτό που υποστηρίζεις αν υποθέσουμε ότι συμβαίνει είναι παράβαση των όρων αδειοδότησης των παρόχων ίσως ακόμα και αδίκημα.>>

    Ποιος σου είπε ρε μεγάλε επιστήμονα ότι υποστηρίζω τη συγκεκριμένη θέση. Μήπως έχεις πρόβλημα αντίληψης? Κι εγώ αντίθετος είμαι. Το ότι γνωρίζω κάτι παραπάνω δεν με κάνει υπέρμαχο αυτής της τακτικής. Δεν θα σου πω ούτε ποιος είμαι ούτε το τι κάνω. Σου αρέσει ή όχι τα παράπονά σου στους παρόχους. Όσο για την πρόσβαση που δεν φαινόταν κομμένη σε εσένα από <<όπου>> κι αν δοκίμασες, όπως λες, είναι πολλοί οι παράγοντες για τους οποίους εσύ μπορεί να έβλεπες κανονικά σελίδες. Όπως για παράδειγμα, κάτι πολύ απλό, περιήγηση με γραμμή άλλου παρόχου. Δεν με απασχολεί φίλε περαιτέρω ανάλυση επί του θέματος. Όταν σου μπλοκάρουν τις Χ Ψ σελίδες ξεκίνα να κάνεις καταγγελίες. Ίσως έτσι αλλάξει κάτι.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος knbsep : 17-02-18 στις 13:31.

  5. #65
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    4.755
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    14400/1022
    ISP
    Wind
    DSLAM
    On Telecoms - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Asus DSL-N10_C1
    SNR / Attn
    10,5(dB) / 16,7(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από theopan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε φίλε τι "καλές συνέχειες" (ο πιο βλακώδης -με την ευκαιρία- "χαιρετισμός" των τελευταίων ετών) κοπανάς συνεχώς; Δυσκολεύεσαι να καταλάβεις ότι αυτό που υποστηρίζεις αν υποθέσουμε ότι συμβαίνει είναι παράβαση των όρων αδειοδότησης των παρόχων ίσως ακόμα και αδίκημα; Ξαναλέω: αλίμονο αν ο κάθε πάροχος αποφάσιζε αυθαίρετα να κόψει την πρόσβαση σε όποιες σελίδες δεν τον "συμφέρουν". Αν διαπιστωθεί κάτι τέτοιο, δεν θα προλαβαίνουν να μετράνε καταγγελίες και αγωγές.



    Υπάρχει μια απόφαση 3530/2017. Βρήκα τα παρακάτω:



    Τις αγωγές επί των οποίων βγήκε η απόφαση δεν μπορώ να τις βρω πάντως μου φαίνεται άσχετη με τη Wind καθώς εναγόμενος είναι η Vodafone. Και φαίνεται να έχει κυρηχθεί και απαράδεκτη η συζήτηση κάποιων από των αγωγών. Δεν είμαι δικηγόρος, αν κάποιος είναι ίσως μπορεί να βοηθήσει και να μας λύσει την απορία.
    Επειδή πάντως έχω ακούσει ασύλληπτες μπούρδες από τα support των παρόχων τα τελευταία χρόνια, δεν έχω κανένα λόγο να πιστέψω ότι είπαν κάτι που στέκει αυτή τη φορά στον andreasp.
    Πέραν αυτού δε, η πρόσβαση δεν φαινόταν "κομμένη" σε εμένα από όπου κι αν δοκίμασα (ξαναλέω). Πεσμένο το site έδειχνε.
    Οταν το δοκίμασες εσύ, ήταν ήδη πεσμένο γιατί είχε αλλάξει domain.
    Πριν δοκιμάσεις, άνοιγε απο Cosmote, Vodafone και όχι απο Wind.

  6. #66
    Εγγραφή
    24-04-2016
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    21
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΦΡΕΑΤΤΥΔΑ
    Path Level
    Fastpath
    Ανοίξτε vpn στον Opera browser κι όλα καλά

  7. #67
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Bernadi7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ανοίξτε vpn στον Opera browser κι όλα καλά
    Όλα καλά είναι ούτως ή άλλως. Το activeloads έκλεισε το domain του και άνοιξε με άλλο. Τα 2-3 άλλα που αναφέρθηκαν αν είχαν ποτέ πρόβλημα το είχαν μόνο με τη Wind (σε εμένα άνοιξαν και ανοίγουν κανονικά). Αν σε όσους έχετε Wind υπάρχει πρόβλημα αυτό λύνεται με απλή αλλαγή DNS. Δεν χρειάζεται VPN...

  8. #68
    Εγγραφή
    24-06-2006
    Μηνύματα
    1.705
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    OTE
    Router
    Speedport Plus & R7000
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από knbsep Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΟΚ. Άρα μιλάμε για VPU. Αυτό σημαίνει ότι στην ουσία το ίντερνέτ σου είναι από ΟΤΕ. Mόνο την τηλεφωνία παίρνεις μέσα από το A.K. Για αυτό και προφανώς δεν έχεις πρόβλημα.

    - - - Updated - - -


    ι.
    τι ρολο παιζει ακριβως?
    ο οτε μεχρι το dslam η τον bras δρομολογει αναλογα με το προιον που εχει επιλεξει ο παροχος... σιγα μην δρομολογει και απο τις δικες του υποδομες εξ ολοκληρου

  9. #69
    Εγγραφή
    17-02-2006
    Περιοχή
    Κορινθος
    Μηνύματα
    40
    Downloads
    51
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    45000/10000
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Ποιο είναι το καινούργιο domain ?

  10. #70
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Αν δοκιμάσεις το παλιό θα δεις ότι το λέει πλέον...

  11. #71
    Εγγραφή
    17-02-2006
    Περιοχή
    Κορινθος
    Μηνύματα
    40
    Downloads
    51
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    45000/10000
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από theopan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δοκιμάσεις το παλιό θα δεις ότι το λέει πλέον...
    Ευχαριστώ

  12. #72
    καλημερα, τι παιζει τελικα με το site? δεν μπορω να μπω? οποια βοηθεια ευπροσδεκτη

  13. #73
    Εγγραφή
    12-02-2006
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    14
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΤΡΙΠΟΛΗ
    Router
    ZTE ZXHN H168N
    SNR / Attn
    12.4(dB) / 13.4(dB)
    είχα adsl wind και όλα δούλευαν καλά… Έβαλα πριν 1 μήνα vdsl wind και παρατήρησα ότι δεν μπαίνει σε ορισμένες σελίδες …άλλαξα dns και έβαλα της google……. τίποτα άλλο δεν χρειάζεται μπαίνω πλέον παντού …..

  14. #74
    Εγγραφή
    02-04-2009
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    550
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από puffy Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι ρολο παιζει ακριβως?
    ο οτε μεχρι το dslam η τον bras δρομολογει αναλογα με το προιον που εχει επιλεξει ο παροχος... σιγα μην δρομολογει και απο τις δικες του υποδομες εξ ολοκληρου
    Μπορείς να μου εξηγήσεις τι ακριβώς εννοείς με το "ο οτε μεχρι το dslam η τον bras δρομολογει"?

  15. #75
    Εγγραφή
    24-06-2006
    Μηνύματα
    1.705
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    OTE
    Router
    Speedport Plus & R7000
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από knbsep Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορείς να μου εξηγήσεις τι ακριβώς εννοείς με το "ο οτε μεχρι το dslam η τον bras δρομολογει"?
    Ναι οτι ο οτε αναλαμβανει να δρομολογησει ειτε μεχρι το dslam του παροχου (στο ΑΚ) ειτε απευθειας μεχρι τον bras.
    δεν γνωριζω ακριβως με ποιους παραγοντες επιλεγεται το καθε πακετο παντως το μεχρι που θα δρομολογησει ο οτε ειναι θεμα επιλογης του εναλλακτικου / η ισως υφισταμενων υποδομων.
    σε καθε περιπτωση μετα απο τον bras η κινηση δρομολογειται εξ ολοκληρου απο το δικτυο του isp οποτε το internet δεν ειναι πρακτικα οτε οπως γραφεις. φυσικα και παιζει τεραστιο ρολο ο παροχος του πελατη.

    αυτο το αναγραφει πχ και το συμβολαιο της vf (και φανταζομαι και η αναλογη εηουσιοδοτηση της wind)
    Spoiler:
    ∆ηλώνω υπεύθυνα ότι είµαι συνδροµητής της ανωτέρω αναγραφόµενης τηλεφωνικής σύνδεσης και εξουσιοδοτώ την hellas online να την διακόψει προκειµένου να µεταφερθεί η χρήση του συνεστραµµένου ζεύγους µεταλλικών καλωδίων ή/και ο τηλεφωνικός αριθµός στο δίκτυό
    της, χρησιµοποιώντας κατά την κρίση της δίκτυα τρίτων παρόχων ηλεκτρονικών επικοινωνιών. Εξουσιοδοτώ επίσης την hellas online να αιτηθεί για λογαριασµό µου, εφόσον απαιτείται, την ενεργοποίηση της υπηρεσίας V-A.ΡΥ.Σ.BRAS (KV) ή V-A.ΡΥ.Σ .DSLAM (KV)


    και αυτο προκυπτει βασει τιμοκαταλογων χοντρικης οποτε προφανως σε αυτα τα 2 σημεια παραδιδει ο οτε.
    http://www.otewholesale.gr/Portals/0/VPU_GR_f221217.pdf
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος puffy : 25-02-18 στις 01:01.

Σελ. 5 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 45
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-09-17, 11:24
  2. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-08-17, 15:59
  3. Μηνύματα: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-06-17, 22:55
  4. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-04-17, 13:12

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας