Σελ. 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 81
  1. #31
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.625
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Godian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όλοι Λένε να βοηθάμε τις ελληνικές επιχειρήσεις. Όταν αυτή αγοράζει από Κίνα 1 και το πουλάει 1000 γιατί να μη το πάρω κατευθείαν από Κίνα στα 20 πιο έξυπνοι είναι αυτοί;; και εγώ πεινάω και αυτός πεινάει.
    1. Να βοηθάς την επιχείρηση που τ' αξίζει.

    2. Σταμάτα (-είστε) να συγκρίνεις ανομίες καταστάσεις (βλ. ΦΠΑ ΠΧ). Καλώς θα επιλέξεις μια άλλη αγορά αλλά μην απαιτείς το ίδιο να συμβαίνει εδώ.

    3. Αν πεινάς μη πάρεις κινητό.

  2. #32
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.316
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hellenicsun Εμφάνιση μηνυμάτων
    1. Να βοηθάς την επιχείρηση που τ' αξίζει.

    2. Σταμάτα (-είστε) να συγκρίνεις ανομίες καταστάσεις (βλ. ΦΠΑ ΠΧ). Καλώς θα επιλέξεις μια άλλη αγορά αλλά μην απαιτείς το ίδιο να συμβαίνει εδώ.

    3. Αν πεινάς μη πάρεις κινητό.
    Και μην ξεχνάμε ότι μια επιχείρηση εδώ Ελλάδα έχει να πληρώσει προσωπικό, φόρους, νοίκια, οπότε άκυρη η απευθείας σύγκριση με τον Κινέζο.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  3. #33
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ferongr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η MLS αγοράζει φασόν από την Κίνα (ούτε καν σχεδίαση δική της δεν κάνει) και εγκαθιστά στο κινέζικό Android build το "Μάικ", ένα άχρηστο assistant με UI που το έφτιαξέ 7χρονο στο Paint.net και το Talk and Drive, ένα ικανοποιητικό πρόγραμμα πλοήγησης (αν και εν έτη 2018 απείρως κατώτερο από το Google Maps). Πάντως οι συσκευές με την καμία δεν αξίζουν τα χρήματά τους, ακόμα και σε σύγκριση με επώνυμες συσκευές.
    καλημέρα, συμφωνω απολυτα, εχω δει κινητα και ταμπλετς όχι χειροτερο EVER! εχουν φιλοι και συγγενείς, ακομα κλαινε τα λεφτα που εδωσαν....
    ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!
    πουλησαν λογω survivor.....επεσε πολυυυ διαφημιση!!!!

  4. #34
    Εγγραφή
    01-12-2003
    Περιοχή
    Κως
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.344
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΩΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    26,5(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημέρα, συμφωνω απολυτα, εχω δει κινητα και ταμπλετς όχι χειροτερο EVER!
    ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!
    πουλησαν λογω survivor.....επεσε πολυυυ διαφημιση!!!!
    Κινητό έχω δει και εγώ. Χειρότερο δεν έχω πιάσει στα χέρια μου. Ήταν εξαρχής για πέταμα.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hellenicsun Εμφάνιση μηνυμάτων
    1. Να βοηθάς την επιχείρηση που τ' αξίζει.

    2. Σταμάτα (-είστε) να συγκρίνεις ανομίες καταστάσεις (βλ. ΦΠΑ ΠΧ). Καλώς θα επιλέξεις μια άλλη αγορά αλλά μην απαιτείς το ίδιο να συμβαίνει εδώ.

    3. Αν πεινάς μη πάρεις κινητό.
    1. Σωστό.
    2. Μα αν γλιτώνω νόμιμα φόρους, οι οποίοι πηγαίνουν κατευθείαν στο κράτος, γιατί να μην πληρώσω κάτι φθηνότερα;
    3. Μα αφού με αυτό τον τρόπο μπορώ να το αποκτήσω, γιατί να το στερηθώ; Απλά για να το φιλοσοφίσω;

  5. #35
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Οσον αφορα στα ταμπλετς στην χαμηλη κατηγορια τιμης δεν εχει και πολλες επιλογες.
    Εγω πχ ένα φτηνο που ηθελα τον Αυγουστο πηρα της Innovator δλδ eshop με 89 ευρω προσφορα, γιατι για MLS επρεπε να δωσω περισσοτερα και ειχε κατωτερα χαρακτηριστικα στα παντα ειδικα η ram, 1gb την σημερον ημερα? ΕΛΕΟΣ!!!!! και παλιοτερη εκδοση android.
    μιλαω για 8αρι ταμπλετ. Το GPS δεν με ενοιαζε πρωτον δεν βαζω 8αρι στο αμαξι! και δευτερον εχω συσκευή android 2din 7".
    Παντως συνεχιζω να πιστευω ότι βοηθησε η διαφημιση με το Survivor....
    αυτό που ελεγα πχ
    http://www.e-shop.gr/tablet-mls-iqta...k-p-PER.920652
    και με 89 ευρω πηρα με 2gb ram, android 6 και εξοδο microHDMI, τα δεδομενα κινητης δεν με ενδιεφεραν που εχει αυτό. Τα αλλα είναι ιδια χαρακτηριστικα.
    Τις πρωτιες που λενε πραγματικα δεν ξερω που τις βλέπουνε, ελάχιστος κοσμος εχει νομιζω την μαρκα αυτή.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiatrou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κινητό έχω δει και εγώ. Χειρότερο δεν έχω πιάσει στα χέρια μου. Ήταν εξαρχής για πέταμα.
    Αστα πηρε η αδερφη μου, κλαιει τα λεφτα της....
    Ολοι εχουν xiaomi και θελει και αυτή.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 15-02-18 στις 14:44.

  6. #36
    Εγγραφή
    13-11-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΛΑΜΑΤΑ
    Φυσιολογικό - ο κόσμος δεν γνωρίζει

  7. #37
    Εγγραφή
    05-04-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    3.019
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    Router
    HG8145V5
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hellenicsun Εμφάνιση μηνυμάτων
    1. Να βοηθάς την επιχείρηση που τ' αξίζει.

    2. Σταμάτα (-είστε) να συγκρίνεις ανομίες καταστάσεις (βλ. ΦΠΑ ΠΧ). Καλώς θα επιλέξεις μια άλλη αγορά αλλά μην απαιτείς το ίδιο να συμβαίνει εδώ.

    3. Αν πεινάς μη πάρεις κινητό.
    Γιατί να μη πάρω από Κίνα καί να τα δώσω στον Έλληνα που το δίνει για ελληνικό;;
    [IMG][img]//kat.cr/userbar/giannhs1985.png[/img][/IMG]

  8. #38
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.625
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Godian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί να μη πάρω από Κίνα καί να τα δώσω στον Έλληνα που το δίνει για ελληνικό;;
    Λέω κάτι διαφορετικό;

    Όχι.

    Μην ζητάς (όχι απαραίτητα εσύ συγκεκριμένα) όμως από τον Έλληνα να στο πουλήσει όπως ο Κινέζος. Το "γιατί" θεωρώ αυτονόητο - δε θα γίνει ποτέ.

  9. #39
    Εγγραφή
    17-09-2003
    Περιοχή
    ΜΑΡΟΥΣΙ
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    1.867
    Downloads
    97
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    11.6(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    ''ο κλέφτης και ο ψεύτης τον πρωτο χρόνο χαίρονται'' προϊόντα για τα μπάζα, υποστήριξη άθλια
    Ο ΣΟΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΛΑΘΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑ ΤΟΥ

  10. #40
    Εγγραφή
    01-12-2003
    Περιοχή
    Κως
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.344
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΩΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    26,5(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hellenicsun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην ζητάς (όχι απαραίτητα εσύ συγκεκριμένα) όμως από τον Έλληνα να στο πουλήσει όπως ο Κινέζος. Το "γιατί" θεωρώ αυτονόητο - δε θα γίνει ποτέ.
    Σ' αυτό έχεις απόλυτο δίκιο. Εδώ χώρες όπως η Αμερική με βιομηχανική παραγωγή και έχουν πρόβλημα ανταγωνιστικότητας, λόγω εισαγωγών από Κίνα, αφού εκεί υπάρχει φθηνό εργατικό δυναμικό.

  11. #41
    Εγγραφή
    21-02-2006
    Περιοχή
    Αμπελοκηποι Θεσσαλονικης
    Μηνύματα
    669
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    19000-20000/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    SNR / Attn
    6(dB) / 0(dB)
    Αν και με εχουν καλυψει οι προλαλησαντες το ΜΑΚΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΘΛΙΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΗΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗΣ ΕΤΑΡΕΙΑΣ.

    Την συγκεκριμενη εταιρεια την ανεδειξε για οσους δεν γνωριζουν παικτης του survivor οπου πηγε μαζι με τα αφεντικα της ΜΛΣ στην Κινα για το φασον. Αφου τους εκανε το κονέ η ΜΛΣ ξεκινησε τις μπιζνες και εγινε αυτο που εχει γινει σημερα.

    Ως τεχνικος Η/Υ εχω να πω οτι πιο αθλιο δεν κυκλοφορει στην ελληνικη αγορα τοσο σε ταμπλετ οσο και σε κινητο για τους παρακατω λογους:

    Τεχνικη Υποστηριξη Μηδεν, δεν δινουν ουτε ανταλλακτικο ουτε firmware, αντιθετως κερατιατικα θελουνε 25 ευρω για εγκατασταση firmware αν δεν εχει χτυπησει καμια μνημη στη πλακετα, και χρεωση αστρονομικη ακομα και για ενα touchpanel με partnumber που ουτε καν βρισκεις το κωδικο για να το απραγγειλεις απο εξωτερικο. Επισης αν τυχει και χαλασει η μπαταρια εντος εγγυησης για παραδειγμα και εχει ραγισμα στην οθονη δε σου αλλαζουν μονο την μπαταρια αλλα αναγκαστικα και το touchpanel γιατι δεν κανουν μερικη επισκευη.

    Τιμες αναντιστοιχες με τα χαρακτηριστικα, οταν ulefone kai oukitel αγορασμενα απο ελλαδα εχουν 20 και 30 ευρω πιο κατω με ακριβως τα ιδια χαρακτηριστικα για να μην πω και πολυ καλυτερα.

    Επισης μεγαλη απατη ειναι οτι τολμουν και το διαφημιζουν ως ελληνικο οταν τπτ δεν παραγεται στην ελλαδα και εροχνται με κοντεινερ απο τη Κινα.

    Επισης αθλια ποιοτητα κατασκευης, πολυ ευκολα σπανε οθονες και αφη και μπορεις μεσα στην εγγυηση να αλλαξεις και 3 με 4 μπαταριες.

    Απο εκει και μετα επειδη ειδα και καποιους που το παιζουνε μαγκες ας συνεχιζουν να στηριζουν τετοιου ειδους εταιριες που εξαπατουν το αγοραστικο κοινο.

    Εγω παντως τετοια δυσφυμηση που τους ριχνω στο μαγαζι δεν υπαρχει.

  12. #42
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dancerman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν και με εχουν καλυψει οι προλαλησαντες το ΜΑΚΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΘΛΙΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΗΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗΣ ΕΤΑΡΕΙΑΣ.

    Την συγκεκριμενη εταιρεια την ανεδειξε για οσους δεν γνωριζουν παικτης του survivor οπου πηγε μαζι με τα αφεντικα της ΜΛΣ στην Κινα για το φασον. Αφου τους εκανε το κονέ η ΜΛΣ ξεκινησε τις μπιζνες και εγινε αυτο που εχει γινει σημερα.

    Ως τεχνικος Η/Υ εχω να πω οτι πιο αθλιο δεν κυκλοφορει στην ελληνικη αγορα τοσο σε ταμπλετ οσο και σε κινητο για τους παρακατω λογους:

    Τεχνικη Υποστηριξη Μηδεν, δεν δινουν ουτε ανταλλακτικο ουτε firmware, αντιθετως κερατιατικα θελουνε 25 ευρω για εγκατασταση firmware αν δεν εχει χτυπησει καμια μνημη στη πλακετα, και χρεωση αστρονομικη ακομα και για ενα touchpanel με partnumber που ουτε καν βρισκεις το κωδικο για να το απραγγειλεις απο εξωτερικο. Επισης αν τυχει και χαλασει η μπαταρια εντος εγγυησης για παραδειγμα και εχει ραγισμα στην οθονη δε σου αλλαζουν μονο την μπαταρια αλλα αναγκαστικα και το touchpanel γιατι δεν κανουν μερικη επισκευη.

    Τιμες αναντιστοιχες με τα χαρακτηριστικα, οταν ulefone kai oukitel αγορασμενα απο ελλαδα εχουν 20 και 30 ευρω πιο κατω με ακριβως τα ιδια χαρακτηριστικα για να μην πω και πολυ καλυτερα.

    Επισης μεγαλη απατη ειναι οτι τολμουν και το διαφημιζουν ως ελληνικο οταν τπτ δεν παραγεται στην ελλαδα και εροχνται με κοντεινερ απο τη Κινα.

    Επισης αθλια ποιοτητα κατασκευης, πολυ ευκολα σπανε οθονες και αφη και μπορεις μεσα στην εγγυηση να αλλαξεις και 3 με 4 μπαταριες.

    Απο εκει και μετα επειδη ειδα και καποιους που το παιζουνε μαγκες ας συνεχιζουν να στηριζουν τετοιου ειδους εταιριες που εξαπατουν το αγοραστικο κοινο.

    Εγω παντως τετοια δυσφυμηση που τους ριχνω στο μαγαζι δεν υπαρχει.
    H MLS υπήρχε πριν γεννηθεί ο Τσάνγκ, πριν τα Tablet είχε το Laserlock, destinator και άλλα πράγματα.
    Πάντα υπάρχει θέμα με τα ανταλλακτικά σε συσκευές εντός εγγύησης, να θυμίσω ακόμα στιγμές άπειρου κάλους για διάφορα επώνυμα κινητά που αφού τα στείλεις για επισκευή, γιατί δεν στέλνουν σκέτο ανταλλακτικό το βρίσκουν με υγρασία.

    Δεν ξέρω γιατί δεν βρήκες ανταλλακτικά για Mls στο ebay/aliexpress, σίγουρα δεν μπορείς να το ψάξεις με το ελληνικό μοντέλο, θα πρέπει να βρεις το κινέζικο του. όσες φορές έχει χρειαστεί να ψάξω, βρήκα.

    Ναι είναι ακριβά το είπαμε

    Τουλάχιστον αν είναι να την κάνεις δυσφήμιση να το κάνεις σωστά

  13. #43
    Εγγραφή
    21-02-2006
    Περιοχή
    Αμπελοκηποι Θεσσαλονικης
    Μηνύματα
    669
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    19000-20000/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    SNR / Attn
    6(dB) / 0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    H MLS υπήρχε πριν γεννηθεί ο Τσάνγκ, πριν τα Tablet είχε το Laserlock, destinator και άλλα πράγματα.
    Πάντα υπάρχει θέμα με τα ανταλλακτικά σε συσκευές εντός εγγύησης, να θυμίσω ακόμα στιγμές άπειρου κάλους για διάφορα επώνυμα κινητά που αφού τα στείλεις για επισκευή, γιατί δεν στέλνουν σκέτο ανταλλακτικό το βρίσκουν με υγρασία.

    Δεν ξέρω γιατί δεν βρήκες ανταλλακτικά για Mls στο ebay/aliexpress, σίγουρα δεν μπορείς να το ψάξεις με το ελληνικό μοντέλο, θα πρέπει να βρεις το κινέζικο του. όσες φορές έχει χρειαστεί να ψάξω, βρήκα.

    Ναι είναι ακριβά το είπαμε

    Τουλάχιστον αν είναι να την κάνεις δυσφήμιση να το κάνεις σωστά
    το θεμα ειναι ποιος την εκανε μαγκα την mls και οχι το πριν που δεν την ηξερε ουτε η μανα της. επειδη τα γνωριζω εκ των εσω κρατα και καποια επιφυλαξη σε αυτα που λες.

    ανταλλακτικοψαχνω με part number οπως εγραψα εχω μερικους κωδικους να μου στειλεις λινκ απο touchpanel και μπαταριες γιατι εγω δε τα βρηκα και δε μπορω να ακουω εξυπναδες, οπως επισης να μου στειλεις και τις ρομ μιας και ψαχνεις πολυ εσυ.

    το θεμα της υγρασιας υπαρχει σε ολες τις εταιριες και δε γινεται το καρτελακι να εχει κοκκινισει απο την υγρασια και να περασει εγγυηση παγκοσμια οχι μονο στην ελλαδα

    επισης οι ελλειψεις ανταλλακτικων απο την ιδια την εταιρεια ειναι ανευ προηγουμενου κατι που ξεχασα να το γρραψω.

  14. #44
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dancerman Εμφάνιση μηνυμάτων
    το θεμα ειναι ποιος την εκανε μαγκα την mls και οχι το πριν που δεν την ηξερε ουτε η μανα της. επειδη τα γνωριζω εκ των εσω κρατα και καποια επιφυλαξη σε αυτα που λες.

    ανταλλακτικοψαχνω με part number οπως εγραψα εχω μερικους κωδικους να μου στειλεις λινκ απο touchpanel και μπαταριες γιατι εγω δε τα βρηκα και δε μπορω να ακουω εξυπναδες, οπως επισης να μου στειλεις και τις ρομ μιας και ψαχνεις πολυ εσυ.

    το θεμα της υγρασιας υπαρχει σε ολες τις εταιριες και δε γινεται το καρτελακι να εχει κοκκινισει απο την υγρασια και να περασει εγγυηση παγκοσμια οχι μονο στην ελλαδα

    επισης οι ελλειψεις ανταλλακτικων απο την ιδια την εταιρεια ειναι ανευ προηγουμενου κατι που ξεχασα να το γρραψω.
    Εγώ και πολύς άλλος κόσμος την ήξερε πολύ πριν αποφασίσει να βάλει tablet, χωρίς καν να είμαι εκ τον έσω, όποτε δεν χρειάζεται καμιά επιφύλαξη απο πλευράς μου.

    Ένα ταμπλετ πχ που έχω στα χέρια μου, είναι φασον του cube 9x u65gt, αν θα ψάξω ανταλλακτικά για το giant δεν θα βρώ, αν ψάξω για το cube 9x u65gt θα βρω.
    Ελπίζω να μην περιμένεις να ψάξω να βρω τι είναι τα δικά σου, ειδικά αφού λες για εξυπνάδες κλπ
    Για την Rom της Mls φυσικά και δεν μπορώ να στην στείλω, αυτή μάλιστα είναι ξεκάθαρα δικιά τους, μπορείς όμως να βάλεις την rom του φασον που έχεις στα χέρια σου με αρκετά καλά ποσοστά επιτυχίας.

    Λες τώρα ελλείψεις ανταλλακτικών, πιο πάνω λες οτι με ότι και να το πας, αλλάζουν τα πάντα, κάπου υπάρχει ένα conflit εδώ

    όπως είπα

    Τουλάχιστον αν είναι να την κάνεις δυσφήμιση να το κάνεις σωστά

  15. #45
    Εγγραφή
    02-04-2009
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    550
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ
    Όσα MLS έχουν πέσει στα χέρια μου περιέργως μόλις κλείσουν χρόνο αυτοκαταστρέφονται. Σαν τα γράμματα του αστυνόμου Σαΐνι ένα πράγμα...

Σελ. 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 4574
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-02-24, 20:08
  2. Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-11-17, 21:05
  3. Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-17, 14:51
  4. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-03-17, 09:29
  5. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-02-17, 13:36

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας