Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 17
  1. #1
    Εγγραφή
    11-12-2012
    Περιοχή
    Ζωγράφου
    Μηνύματα
    39
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    996/5916
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    ZTE ZXHN H267N V1.0
    SNR / Attn
    (dB) / 30(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Είμαι στην wind εδώ και 3 χρόνια και τώρα μετά από μεταβίβαση στο όνομα ,θελω να επιλέξω καινούργιο πρόγραμμα , επειδή αυτό δεν με συμφέρει και τόσο οικονομικά. Μέχρι τώρα ήταν το double play+VDSL στα 32€+10€ με το ΦΠΑ και μου έρχεται στα 42-43€. Τους είπα να μου δώσουν προσφορά στο 13800 και αυτόо που μου έδωσε ήταν το λεγόμενο fiber 50+ σταθερό στα 35€ τελική τιμή. Ήταν μια γυναίκα που και καλά μου είπε ότι είναι από wind ,αλλά εγώ πιστεύω ήταν από αυτούς που είναι εξωτερικοί συνεργάτες. Ίδιο πρόγραμμα και ίδια τιμή δίνει και η wind από το site τους.
    Σήμερα ήρθε ο courier και όπως περίμενα ,δεν μπορεί να με περιμένει να δω τι γράφει το συμβόλαιο και μου είπε να περάσω από το τοπικό υποκατάστημα της γενικής ταχυδρομικής.

    Μέχρι στιγμή με το vdsl 50 στο περίπου πιάνει 5MB/sec ,δηλαδή 4,5~4,6 είναι η ταχύτητα. Το ίντερνετ το χρησιμοποιούμε δυο άτομα πλέον κυρίως για browsing,γιατί για gaming με 100 ping είναι δύσκολο. Το σταθερό σχεδόν καθόλου ,δηλαδή μπορεί να μας χρειαστεί μια-δυο φόρες το μήνα για να κλείσω κανένα ραντεβού με κανένα νοσοκομείο ή γιατρό παράδειγμα.
    Με uploading δεν ασχολούμαι καθόλου και σκέφτομαι για adsl για να γλιτώσω κάποια χρήματα,αλλά δεν ξέρω από ταχύτητα τα 2MB/sec αν θα είναι καλά ,για χρήση από δυο άτομα ταυτόχρονα. Με κρατάει παραπάνω ,το θέμα επειδή έχω f2g και μου δίνουν 120' προς όλους κάθε μήνα και δεν ξέρω αν αξίζει να πάω αλλού.Το μεγαλύτερο πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρω αν αυτά που λένε τελική τιμή 35€ ,δεν είναι χωρίς το ΦΠΑ και τις κρυφές χρεώσεις ,γιατί πλέον δεν τους αντέχω να ανεβάζουν τα πάντα. Γιατί αν είναι 35 + 9 και κάτι για το ΦΠΑ πάει στα 45€ που δεν είναι και λίγα ,για αυτά που θα μου δώσουν σαν υπηρεσία,γιατί για 5MB/sec να με χρεώνουν 10€(Το λεγόμενο fiber) που σε άλλες ευρωπαϊκές χώρες για 8€ χωρίς συμβόλαιο σου προσφέρουν 7,5MB/sec το μηνα.

    Ειχα ανοιξει και εδω ένα θέμα,αλλά κάνεις δεν έδωσε κάποια γνώμη.
    Να ζητήσω "καλύτερη" προσφορά σαν ή να ψάξω αλλού ?

  2. #2
    Εγγραφή
    01-02-2006
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    47
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    Inalan
    Παρόμοιο ιστορικό και ίδιο πρόγραμμα...
    Εαν δε σε ενδιαφέρει το σταθερό μπορείς να ζητήσεις να σου κάνουν προσφορά χωρίς κάποιο χρόνο ομιλίας σταθερού. Το πόσο θα κατέβει το πάγιο δε το ξέρω, περιμένω ακριβώς το ίδιο από μέρα σε μέρα για να το μάθω. Πόσο να πάει όμως? 30 ευρώ ας πούμε?
    Τα 120' του f2g για μένα δε θα ήταν σημείο αναφοράς γιατί καλύπτονται εύκολα και τελικά θα κάνεις κάποια ανανέωση χρόνου.
    Η Nova ας πούμε έχει το 50άρι VDSL στα 29 ευρώ. Αν προσθέσεις και το f2g με μια 10άρα κάρτα που σε βγάζει μετά με 1500' προς όλους (+ 1,5GB data νομίζω), η σούμα σε πάει σε ότι πλήρωνες πριν (40 ευρώ πάνω-κάτω) με πολύ περισσότερες παροχές.
    Δε ξέρω τώρα αν τυχόν έκανες αίτηση φορητότητας προς Nova, η Wind τι προσφορά θα σου έκανε.

    Ως προς το adsl δε θα το συζητούσα. Πχ στη περιοχή μου αν έβαζα adsl θα έπιανα 7-8mbps ακόμα και με 24άρι πρόγραμμα. Στο Vdsl όμως επειδή έχουν άλλη καμπίνα μπορώ και έχω 45 από το θεωρητικό 50. Γλιτώνεις ελάχιστα χρήματα σε σχέση με το πόσο χαμηλότερη ταχύτητα έχεις. Αν όντως πιάνεις με adsl κοντά στα 20mbps τότε οκ, είναι μια επιλογή. Αν η ταχύτητα είναι αληθινή, μια χαρά σε βγάζει με 2 άτομα.

  3. #3
    Εγγραφή
    11-12-2012
    Περιοχή
    Ζωγράφου
    Μηνύματα
    39
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    996/5916
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    ZTE ZXHN H267N V1.0
    SNR / Attn
    (dB) / 30(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Αυτο σκεφτομαι ,οτι ετσι και αλλιως δεν θα γλυτωσω πολλα χρηματα,αλλα γιατι εφοσον ειμαι ηδη πελατης ,μου δινουν ιδια τιμη στα 35€ οπως στο υπαρχουν προγραμμα.Διλαδη περιμενουν να κανω αιτηση αλλου και τοτε να μου δωσουν καλυτερη προσφορα?!
    Τα 120λεπτα στο F2G δεν λεω ,οτι μου τα δινουν τσαμπα,καπου ειναι χωμενα στην τελικη τιμη.Αλλα καρτα βαζω ανα τρεις μηνες 5€.
    Γιατι τους ξερουμε τους παροχους ,αλλα λενε και μετα αλλα πληρωνεις.Δεν μπορει να ρωταω τον υπαλληλο τι 35€ τελικη τιμη μου λες,μαζι με το ΦΠΑ ή χωρις και να μου κοιταει το ταβανι ,πηγα να του πω θελει βαψιμο. Γιατι αλλο 35€ ολα μαζι και αλλο χωρις το ΦΠΑ και με τις κρυφες χρεωσεις που φτανουν οσο θελουν αυτοι.

    Πηγα σημερα να δω το συμβολαιο και δεν δεχθηκα και μετα απο 2 ωρες με παιρνει τηλεφωνο ,για να δει αν το εχω υπογραψει. Της λεω,δεν συμφωνω με αυτα που αναφερει το συμβολαιο και οτι θα το σκεφτω.Απο πλευρα της ουτε να μου δωσει κατι καλυτερο. Και ετσι σκεφτομαι να ρωτησω και στους αλλους παραχους να δω ,αυτοι τι δινουν. Παντου σε καθε χωρα ,αν εισαι καινουργιος πελατης σου δινουν αλλα προγραμματα ,που στους ηδη πελατες δεν δινουν.Διλαδη δεν θελουν να κρατησουν τους παλιους.

  4. #4
    Εγγραφή
    23-11-2005
    Περιοχή
    Athens - Greece
    Μηνύματα
    701
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BarcodeCrew Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διλαδη περιμενουν να κανω αιτηση αλλου και τοτε να μου δωσουν καλυτερη προσφορα?!
    Ναι! Μόνο έτσι μου έδωσαν και εμένα καλή προσφορά και ανανέωσα.

    Τα 120λεπτα στο F2G δεν λεω ,οτι μου τα δινουν τσαμπα,καπου ειναι χωμενα στην τελικη τιμη.Αλλα καρτα βαζω ανα τρεις μηνες 5€.
    Πλέον αν το έχεις ακούσει, θα είναι ανά 2 μήνες η ανανέωση.
    Τα 5 ευρώ μόνο από το ίντερνετ. Στο κατάστημα 10.
    Αν ήδη τα πέρνεις τα 120' οκ. Για νέες συνδέσεις, τα 120' δώρο ΜΕΤΑ από το πέρασμα 6μηνου. Πρόσεξε λόγω αλλαγής του ονόματος, μήπως σου βάλουν αυτόν τον περιορισμό.

    Δεν μπορει να ρωταω τον υπαλληλο τι 35€ τελικη τιμη μου λες,μαζι με το ΦΠΑ ή χωρις και να μου κοιταει το ταβανι ,πηγα να του πω θελει βαψιμο.
    Μην κολλάς καθόλου, να του το έλεγες. Δεν μπορεί όταν υπογράφουμε να είμαστε καλοί και μετά να κάνουν τους χαζούς. Δεν "ντρεπόμαστε" και τους τα λέμε χύμα.

    Παντου σε καθε χωρα ,αν εισαι καινουργιος πελατης σου δινουν αλλα προγραμματα ,που στους ηδη πελατες δεν δινουν.Διλαδη δεν θελουν να κρατησουν τους παλιους.
    Δεν μπορώ να πω για τις άλλες χώρες, σε εμάς εδώ όμως έτσι γίνεται από όλες τις εταιρίες, στο 95% των περιπτώσεων.
    2x WIND VDSL >>> TP-LINK TL-R470T+ v5


  5. #5
    Εγγραφή
    11-12-2012
    Περιοχή
    Ζωγράφου
    Μηνύματα
    39
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    996/5916
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    ZTE ZXHN H267N V1.0
    SNR / Attn
    (dB) / 30(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Αυτό και θα κάνω.Θα κάνω αίτηση και θα περιμένω τι προσφορά θα μου δώσουν. Αλλά αίτηση αλλού να κάνω από τηλέφωνο και όταν θα θέλει να μου στείλει τα χαρτιά ,τι κάνω ?

  6. #6
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Περιοχή
    Χολαργός
    Μηνύματα
    284
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BarcodeCrew Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό και θα κάνω.Θα κάνω αίτηση και θα περιμένω τι προσφορά θα μου δώσουν. Αλλά αίτηση αλλού να κάνω από τηλέφωνο και όταν θα θέλει να μου στείλει τα χαρτιά ,τι κάνω ?
    Όπου και να κάνεις αίτηση, να θυμάσαι ότι υπάρχει πάντα η πιθανότητα να μην προλάβεις να κάνεις ακύρωση. Επομένως κάνε φορητότητα σε εταιρεία που ακόμα και να μείνεις δεν θα σε χαλάσει.
    Σου στέλνουν τα χαρτιά και υπογράφεις και περιμένεις αντιπροσφορα. Μόλις συμφωνήσεις πας επιτόπου σε κατάστημα της εταιρείας στην οποία έκανες τη φορητότητα για ακύρωση. Να μην προτιμήσεις το φαξ

  7. #7
    Εγγραφή
    11-12-2012
    Περιοχή
    Ζωγράφου
    Μηνύματα
    39
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    996/5916
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    ZTE ZXHN H267N V1.0
    SNR / Attn
    (dB) / 30(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ακύρωση μπορώ να κάνω μέχρι 14 μέρες ή λιγότερες ? Στους άλλους δυο και να πάω ,δεν είναι ότι με συμφέρει ,αλλά η ***** η wind δεν θέλει να μου κάνει προσφορά με άλλο τρόπο.... Όπου και να πάω τα ίδια **** είναι ,αλλά εφόσον μπορέσω και γλιτώσω και λίγα χρήματα ,γιατί όχι. Τόσα μας κλέβουν τόσα χρόνια.

  8. #8
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Περιοχή
    Χολαργός
    Μηνύματα
    284
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BarcodeCrew Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακύρωση μπορώ να κάνω μέχρι 14 μέρες ή λιγότερες ? Στους άλλους δυο και να πάω ,δεν είναι ότι με συμφέρει ,αλλά η ***** η wind δεν θέλει να μου κάνει προσφορά με άλλο τρόπο.... Όπου και να πάω τα ίδια **** είναι ,αλλά εφόσον μπορέσω και γλιτώσω και λίγα χρήματα ,γιατί όχι. Τόσα μας κλέβουν τόσα χρόνια.
    Ακύρωση μπορείς να κάνεις 3 μέρες πριν την ημερομηνία ενεργοποίησης στον νέο πάροχο. 14 μέρες έχεις για υπαναχώρηση...που σημαίνει ενεργοποιεισαι στο νέο πάροχο,πληρώνεις τις μέρες που ήσουν στο δίκτυο τους και επιστρέφεις στη wind. ΟΜΩΣ.....στην υπαναχώρηση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα το σύστημα της wind να σε δει ως νέο πελάτη οπότε να μην ισχύει η προσφορά τους. Το τσεκαρεις αυτό.
    Καλά κάνεις και κάνεις φορητότητα,δεν υπάρχει άλλη επιλογή για καλύτερη τιμή.

  9. #9
    Εγγραφή
    11-12-2012
    Περιοχή
    Ζωγράφου
    Μηνύματα
    39
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    996/5916
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    ZTE ZXHN H267N V1.0
    SNR / Attn
    (dB) / 30(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Σκέφτομαι το άλλο ,επειδή έχω άλλα πιο σοβαρά προβλήματα και τρεχάματα και δεν έχω πολύ όρεξη να τρέχω σε άλλο παροχο και να χάνω το χρόνο μου. Δεν υπάρχει κάπου να καλέσω ας πούμε στο 13800 να τους πω ,ότι θα αποχωρήσω ή αυτό το κόλπο δεν πιάνει ?

  10. #10
    Εγγραφή
    23-11-2005
    Περιοχή
    Athens - Greece
    Μηνύματα
    701
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Δεν θα καταφέρεις ΤΙΙΙΙΠΟΤΑ έτσι. Το δοκίμασα και εγώ και με μεγάλη πίεση και δεν καταλάβαιναν τίιιιιποτα! Ξαναπήρα τηλ, μίλησα με άλλον....... τσάμπα μιλούσα.

    Πήρα τηλ σε ανταγωνιστή, κάναμε την αίτηση, και με το που ήρθε μήνυμα πως η αίτηση καταχωρήθηκε...
    σε 20 λεπτά με πήρε κοπέλα από το τμήμα προσφορών της WIND (ευγενέστατη) και μου πρότεινε (εκείνη μόνη της!) το DP + VDSL που είχα ήδη, στα 16 ευρώ!!! ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως δέχτηκα!
    Της τόνισα πως το θέλω γραπτώς στο email μου και με το που το λάβω πάω άμεσα σε κατάστημα για ακύρωση... και όλα έγιναν ακριβώς έτσι!
    2x WIND VDSL >>> TP-LINK TL-R470T+ v5


  11. #11
    Εγγραφή
    11-12-2012
    Περιοχή
    Ζωγράφου
    Μηνύματα
    39
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    996/5916
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    ZTE ZXHN H267N V1.0
    SNR / Attn
    (dB) / 30(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Σημερα μου ηρθε ο τελευταιος λογαριασμος και το ποσο ειναι 58,91€ για το double play +VDSL.Πηγα να το πληρωσω και ζητησα να αλλαξω προγραμμα και μου ελεγε δεν μπορω να σου δωσω αλλο ,μονο το ιδιο στα 35€. Το προβλημα ειναι να κανω αιτηση αλλου ,αλλα μετα αν κανω υπαναχωρηση και το καθυστερησουν ,δεν θα μπορω να επιστρεψω πισο. Τωρα ειμαι μεταξυ nova ἠ cyta ADSL. Αλλα και εκει πρεπει να πληρωσω τελη ενεργοποιηση .

    - - - Updated - - -

    Δευτερα θα κανω το εξης.
    1)Παω cosmote και κανω αιτηση για φορητοτητα και απο αυτα που διαβασα ,εχω 3 μερες για να κανω υπαναχωρηση σωστα?
    2)Σε αυτες τις 3 μερες περιμενω αντιπροσφορα απο wind σωστα?
    3)Να ζητησω γραπτη προσφορα και να τη στειλει σε email σωστα?
    4) Παω cosmote και κανω υπαναχωρηση ?
    5) Και αμεσως μετα παω wind για αποδοχη προσφορας?
    6) Οταν κανω φορητοτητα ,τα τελη ενεργοποηση ,πληρωνονται και αν ναι ποτε?

    Cosmote σκεφτομαι να παω ,επειδη ειναι διπλα στην wind
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος BarcodeCrew : 09-03-18 στις 19:15.

  12. #12
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    1. Όχι! Έχεις περιθώριο 3 εργάσιμες μέρες πριν την ημερομηνία κατασκευή τους βρόχου, αλλά συνήθως στον ΟΤΕ γίνεται σύντομα και δεν προλαβαίνεις.
    2. Ναι, αλλά υπό την αίρεση του παραπάνω, ενδέχεται να μην έχεις δυνατότητα ακύρωσης της φορητότητας αλλά υπαναχώρηση.
    4. Είτε σε κατάστημα Otehop/Γερμανός, είτε στέλνεις φαξ με φωτοτυπία της ταυτότητας μαζί με το αίτημα ακύρωσης. Το αίτημα υπαναχώρησης γίνεται με τον ίδιο τρόπο, αλλά με το έντυπο που έρχεται μαζί με το νέο συμβόλαιο.

  13. #13
    Εγγραφή
    11-12-2012
    Περιοχή
    Ζωγράφου
    Μηνύματα
    39
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    996/5916
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    ZTE ZXHN H267N V1.0
    SNR / Attn
    (dB) / 30(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Διλαδη αν ειναι υπαναχωρηση πληρωνω τα τελη ενεργοποιηση ,σωστα? Ας πουμε ,παραδειγμα η κοσμοτε κανει την ιδια μερα την ενεργοποιηση και δεν μου στειλει sms ποτε θα γινει η ενεργοποιηση ,χωρις να πληρωσω δεν μπορω να φυγω απο κοσμοτε ?

  14. #14
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Στο παράδειγμά σου, χάνεις την ακύρωση (λογικό αφού ολοκληρώθηκε η φορητότητα) αλλά έχεις δικαίωμα υπαναχώρησης εντός 14 ημερών χωρίς να πληρώσεις τίποτα σε αυτόν, εκτός κάποιο ποσό αναλογικά για όσες μέρες λαμβάνεις υπηρεσία από αυτόν.
    Όμως στην περίπτωση αυτή κανονικά ισχύει τέλος ενεργοποίησης στον πάροχο που θα επιστρέψεις, εκτός κι αν αυτός στο κάνει δώρο. Το τέλος αυτό θα το πληρωθεί ο ΟΤΕ, αφού δικό του είναι το δίκτυο και κάνει όλες τις συνδέσεις.

  15. #15
    Εγγραφή
    11-12-2012
    Περιοχή
    Ζωγράφου
    Μηνύματα
    39
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    996/5916
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    ZTE ZXHN H267N V1.0
    SNR / Attn
    (dB) / 30(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Το σωστο και το καλυτερο που μπορω να κανω πιο ειναι?
    Απο wind θελω να φυγω ,αφου δεν με κραταει κατι πλεον.Προσφορα μεχρι τωρα δεν μου δινει.Σε κατωτερο πακετο να παω δεν μου δινουν .επειδη δεν ειμαι καινουργιος πελατης. Ολα αυτα τα θα κανω ,μπας και μου δωσουν κατι καλυτερο ,που δεν το ελπιζω. Τι να το κανω το VDSL/fiber 50 ,αφου ουτε 5MB/sec δεν πιανω. Αν παω σε ADSL και εχω ταχυτητα απο Α/Κ το βλεπω οπως πριν 3 χρονια να πιανω 8-9Mbps με το ζορι. Ειδα και η νοβα το πακετο novaplay2+ και με vdsl 5,5€ το μηνα παει στα 28€ χωρις τα 37€ τελη ενεργοποιησης. Αυτο ετσι στα 28€ με συμφερει,η wind μου λεει 35 και πλεον δεν της εχω εμπιστοσινη και τοσες κρυφες χρεωσεις.

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. νεο συμβολαιο και ρουτερ
    Από tsirintanis στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-01-18, 18:21
  2. Καινούργιο pc για video editing - μετά από 10 χρόνια σε λαπτοπ :)
    Από thane στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-11-17, 19:08
  3. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-11-17, 16:07
  4. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-09-17, 13:12
  5. Μεγαλυτερο ping μετα απο αλλγη σε fastpath
    Από OrientMix στο φόρουμ Wind VDSL
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-03-17, 21:55

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας