Σελ. 32 από 87 ΠρώτηΠρώτη ... 1222273031323334374252 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 466-480 από 1297
  1. #466
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.180
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από galotzas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περσυ τετοια εποχη η κοπελα που με πηρε απο τον οτε και μου εκραζε την cyta οτι αν κοπει το ρευμα δεν θα εχω τηλεφωνο και οτι δεν ειναι σωστες υπηρεσιες αυτες και να παω με τα ιδια λεφτα στον οτε για να εχω σταθερο με τα μπουμπουνητα , τι θα λεει φετος αν με παρει? Τα στοιχεια μου για οποιον θελει να κανει διασταυρωση του τηλεφωνηματος ειναι στην διαθεσή σας..... Μερικοι εδω γραφετε λες και σας κοβει μισθο ο οτες.... Ενταξει υποστηριζετε την γνωμη σας και καλα κανετε αλλα το τραβατε απο τα μαλλια!!! Φιλικά πάντα...
    Και ποιος σου είπε ότι δεν με πληρώνει ο ΟΤΕ.
    Για να γράφω τέτοια ώρα (και μέρα)...
    Γενικά έχουμε πολλά τμήματα στην εταιρεία.
    Εγώ είμαι σε αυτό που κράζω την forthnet.
    Δες και παλιότερα μηνύματά μου.

    ΥΓ
    Αν σε ενδιαφέρει πάντως πες μου.
    Δίνουν πολύ καλά λεφτά και με προοπτικές να ανέβεις.
    Και εγώ από κράχτης ξεκίνησα και σήμερα...
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  2. #467
    Εγγραφή
    15-11-2002
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ - ΑΝΩ ΠΟΛΗ
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.538
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    2
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και ποιος σου είπε ότι δεν με πληρώνει ο ΟΤΕ.
    Για να γράφω τέτοια ώρα (και μέρα)...
    Γενικά έχουμε πολλά τμήματα στην εταιρεία.
    Εγώ είμαι σε αυτό που κράζω την forthnet.
    Δες και παλιότερα μηνύματά μου.

    ΥΓ
    Αν σε ενδιαφέρει πάντως πες μου.
    Δίνουν πολύ καλά λεφτά και με προοπτικές να ανέβεις.
    Και εγώ από κράχτης ξεκίνησα και σήμερα...
    Αδερφε εγω ειπα ΛΕΣ και σας πληρωνει... Οχι οτι σας πληρωνει!! , Αλλα απο ολο το ποστ κρατησες αυτο για να υποβαθμισεις τις βλακειες που λενε οι οτετζηδες. Βεβαια δεν εχεις και καμια δουλεια να παρεις θεση γιατι δεν εισαι οτετζης. Εγραψα αυτο που μου συνεβη (δεν το ακουσα) για να δεις οτι και ο ιδιος ο οτε πριν ενα χρονο ειχε εντελως διαφορετικη γνωμη περι voip. Αλλα μαλλον επειδη πληρωνετε (και μαγκια σας κα καλα κανετε) βαρβατο παγιο για τις ιδιες υπηρεσιες που πληρωνουν και οι αλλοι που δεν εχουν οτε , εχετε βγει μπροσταρηδες.

  3. #468
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.180
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από galotzas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αδερφε εγω ειπα ΛΕΣ και σας πληρωνει... Οχι οτι σας πληρωνει!! , Αλλα απο ολο το ποστ κρατησες αυτο για να υποβαθμισεις τις βλακειες που λενε οι οτετζηδες. Βεβαια δεν εχεις και καμια δουλεια να παρεις θεση γιατι δεν εισαι οτετζης. Εγραψα αυτο που μου συνεβη (δεν το ακουσα) για να δεις οτι και ο ιδιος ο οτε πριν ενα χρονο ειχε εντελως διαφορετικη γνωμη περι voip. Αλλα μαλλον επειδη πληρωνετε (και μαγκια σας κα καλα κανετε) βαρβατο παγιο για τις ιδιες υπηρεσιες που πληρωνουν και οι αλλοι που δεν εχουν οτε , εχετε βγει μπροσταρηδες.
    Όπως τα λες είναι... η κολοβή η αλεπού...
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  4. #469
    Εγγραφή
    09-03-2008
    Μηνύματα
    586
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Cyta
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    26(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από galotzas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περσυ τετοια εποχη η κοπελα που με πηρε απο τον οτε και μου εκραζε την cyta οτι αν κοπει το ρευμα δεν θα εχω τηλεφωνο και οτι δεν ειναι σωστες υπηρεσιες αυτες και να παω με τα ιδια λεφτα στον οτε για να εχω σταθερο με τα μπουμπουνητα , τι θα λεει φετος αν με παρει? Τα στοιχεια μου για οποιον θελει να κανει διασταυρωση του τηλεφωνηματος ειναι στην διαθεσή σας..... Μερικοι εδω γραφετε λες και σας κοβει μισθο ο οτες.... Ενταξει υποστηριζετε την γνωμη σας και καλα κανετε αλλα το τραβατε απο τα μαλλια!!! Φιλικά πάντα...
    Αυτή ακριβώς ήταν η επικοινωνιακή πολιτική του ΟΤΕ μέχρι πρότινος.
    Δήλωναν στους πελάτες τους ότι ναι μεν χρέωναν περισσότερα χρήματα άλλα παρέχουν καλύτερες και αξιόπιστες υπηρεσίες , ¨όχι σαν την cyta που ναι μεν είναι φθηνότερη αλλά λόγω voip έχει όλα αυτά τα μειονεκτήματα” και δηλώσεις του τύπου : “ότι πληρώσεις παίρνεις ”
    Τα έχω ακούσει αυτά πολλάκις από το 13888 και από τις πωλήσεις και από το τεχνικό τμήμα.
    Τώρα σε γυρνάνε βίαια σε voip ,πριν την λήξη του συμβολαίου και χωρίς να σου αναγνωρίζουν το δικαίωμα να αποχωρήσεις αζημίως πριν τη λήξη της χρονικής δέσμευσης.
    Μπορούμε να επιχειρηματολογούμε με τις ώρες πόσο καλό ή όχι είναι το voip του ΟΤΕ αλλά τουλάχιστον μια τέτοια σοβαρή αλλαγή , (που κατά πολλούς αποτελεί υποβάθμιση υπηρεσιών) είναι ικανός λόγος να αποχωρήσεις αζημίως, αν όχι να σου παρέχουν τις συμφωνημένες υπηρεσίες μέχρι την λήξη του συμβολαίου.
    Και μην βιαστούν μερικοί να αρπάξουν την λέξη “συμφωνημένες” και να λένε ότι δεν ήταν συμφωνημένες .
    Ο ίδιος ο ΟΤΕ τις προπαγάνδιζε.

  5. #470
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως γνωρίζεις ο ΟΤΕ προσφέρει υποστήριξη και για fritz.
    Άρα δεν είναι ο εξοπλισμός του μόνο το speed.
    Αν το συγκεκριμενοποιείς μόνο στην περίπτωση που αναφέρεις θα σου... πολύ λίγα καλά προσφέρει.
    Αλλά σε ρωτάω ξανά;
    Είσαι υποχρεωμένος να παντρευτείς τον εξοπλισμός του ΟΤΕ;
    Μήπως μπορείς να βάλεις επάνω σου δικό σου εξοπλισμό cpe;
    Μήπως μπορείς να βάλεις επάνω του και δικό σου εξοπλισμό τηλεφωνίας για πλήρη εκμετάλλευση του voip;
    Οπότε σε μια τέτοια περίπτωση, μήπως έχεις 100% υλοποίηση και χρήση όλων των χαρακτηριστικών του voip;

    Και κάτι τελευταίο...
    Με αγωνία περιμένω σήμερα την αναφορά στο γνωστό θέμα της τροφοδοσίας του εξοπλισμού και της καμπίνας.
    Και κάτι μου λέει ότι εκεί θα καταλήξουμε και πάλι.
    Είναι η ιδέα μου ή μήπως να το συντομεύαμε;
    To fritz αν δεν κάνω λάθος δουλεύει και με απλή γραμμή τηλεφωνίας έτσι δεν είναι;, κοστίζει δε πάνω απο 200 ευρώ
    Μπορείς να βάλεις εξοπλισμό δικό σου, αλλά χωρίς πουθενά να υπάρχει εγγύηση οτι θα δουλεύει ή θα συνεχίσει να δουλεύει. Αλλά ναι σε μια τέτοια υλοποίηση έχεις κάτι παραπάνω, άλλα όχι όλα τα καλά του voip

    Τουλάχιστον συμφωνούμε πως με τον τρόπο που το προσφέρει επίσημα, δηλαδή με την χρήση των speedport δεν προσφέρει κάτι απο τα καλά του voip


    Να το προσέξεις αυτό με το ρεύμα, κάπως έτσι ξεκινάνε οι εμμονές

  6. #471
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.180
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    To fritz αν δεν κάνω λάθος δουλεύει και με απλή γραμμή τηλεφωνίας έτσι δεν είναι;, κοστίζει δε πάνω απο 200 ευρώ
    Μπορείς να βάλεις εξοπλισμό δικό σου, αλλά χωρίς πουθενά να υπάρχει εγγύηση οτι θα δουλεύει ή θα συνεχίσει να δουλεύει. Αλλά ναι σε μια τέτοια υλοποίηση έχεις κάτι παραπάνω, άλλα όχι όλα τα καλά του voip

    Τουλάχιστον συμφωνούμε πως με τον τρόπο που το προσφέρει επίσημα, δηλαδή με την χρήση των speedport δεν προσφέρει κάτι απο τα καλά του voip


    Να το προσέξεις αυτό με το ρεύμα, κάπως έτσι ξεκινάνε οι εμμονές
    Δηλαδή τι να κάνει ο ΟΤΕ.
    Να σου προσφέρει και HD phone για να σε καλύψει πλήρως στο voip;

    Εμμονή εγώ που σχολιάζω αυτούς που καθημερινά ποστάρουν για το θέμα του ρεύματος;
    Αν εγώ έχω εμμονή τότε αυτοί τι έχουν;
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  7. #472
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή τι να κάνει ο ΟΤΕ.
    Να σου προσφέρει και HD phone για να σε καλύψει πλήρως στο voip;

    Εμμονή εγώ που σχολιάζω αυτούς που καθημερινά ποστάρουν για το θέμα του ρεύματος;
    Αν εγώ έχω εμμονή τότε αυτοί τι έχουν;
    Ναι γιατί όχι, μετά το Hd voice να δώσει και κωδικούς με εγγύηση ότι θα τους δίνει πάντα, ακόμα να δώσει την δυνατότητα multiple registrations και να μην είσαι δεμένος με την σύνδεση.

    Ναι τότε θα έχει δώσει κάποια απο τα καλά του voip.
    Αυτή την στιγμή δεν δίνει. Δίνει ενα κακό υποκατάστατο παλιάς Pstn που έχει θέμα με το ρεύμα, πάλι καλά που το δίνει τουλάχιστον με g711 αντί για g729 όπως άλλοι παρόχοι


    Και εκείνοι μπορεί να έχουν εμμονή, αυτό δεν σημαίνει κάτι.

  8. #473
    Εγγραφή
    03-08-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    2.426
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    Router
    FRITZ!Box Fon WLAN 7360
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι γιατί όχι, μετά το Hd voice να δώσει και κωδικούς με εγγύηση ότι θα τους δίνει πάντα, ακόμα να δώσει την δυνατότητα multiple registrations και να μην είσαι δεμένος με την σύνδεση.
    Πες τα Χρυσόστομε. Περιέγραψες το πρόβλημα σε 2 γραμμές, όλο το νόημα αυτό είναι και όχι το ρεύμα.

  9. #474
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.180
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι γιατί όχι, μετά το Hd voice να δώσει και κωδικούς με εγγύηση ότι θα τους δίνει πάντα, ακόμα να δώσει την δυνατότητα multiple registrations και να μην είσαι δεμένος με την σύνδεση.

    Ναι τότε θα έχει δώσει κάποια απο τα καλά του voip.
    Αυτή την στιγμή δεν δίνει. Δίνει ενα κακό υποκατάστατο παλιάς Pstn που έχει θέμα με το ρεύμα, πάλι καλά που το δίνει τουλάχιστον με g711 αντί για g729 όπως άλλοι παρόχοι


    Και εκείνοι μπορεί να έχουν εμμονή, αυτό δεν σημαίνει κάτι.
    Τώρα ποιος έχει εμμονή;
    Αναφέρεις κάποια χαρακτηριστικά που θα ήθελες να έχει η υπηρεσία voip του ΟΤΕ και μέσα σε αυτά κολλάς και το θέμα της παροχής.
    Δηλαδή ακόμα και να σου έδινε τις εγγυήσεις και τα υπόλοιπα που ζητάς, πάλι θα είχες θέμα με το ρεύμα.
    Άρα το θέμα σου δεν είναι η "ημιτελής" παροχή της υπηρεσίας αλλά η παροχή ρεύματος.
    Και ρωτάω ξανά... υπάρχει κάποια υπηρεσία voip που παρέχεται αδιάλειπτα χωρίς την εξάρτηση από το ρεύμα;

    ΥΓ
    1. Εγγύηση που ζητάς δεν μπορεί να σου δώσει.
    Ξέρεις κανέναν πάροχο voip που δίνει ανάλογη εγγύηση;
    Γενικά ξέρεις κάτι που σου προσφέρεται και συνοδεύεται από γραπτή εγγύηση για δέσμευση μη αλλαγής πολιτικής;
    2. Το multiple registrations προφανώς το θέλεις για να συνδέσεις πχ το κινητό κάνοντας χρήση της υπηρεσίας του σπιτιού.
    Όπως καλά ξέρεις μπορείς να το κάνεις αυτό χρησιμοποιώντας δικά σου μέσα.
    Δεν χρειάζεται να σου το δώσει ο ΟΤΕ έτοιμο με κάποιον τρόπο πατώντας ένα κουμπί On/off.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  10. #475
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα ποιος έχει εμμονή;
    Αναφέρεις κάποια χαρακτηριστικά που θα ήθελες να έχει η υπηρεσία voip του ΟΤΕ και μέσα σε αυτά κολλάς και το θέμα της παροχής.
    Δηλαδή ακόμα και να σου έδινε τις εγγυήσεις και τα υπόλοιπα που ζητάς, πάλι θα είχες θέμα με το ρεύμα.
    Άρα το θέμα σου δεν είναι η "ημιτελής" παροχή της υπηρεσίας αλλά η παροχή ρεύματος.
    Και ρωτάω ξανά... υπάρχει κάποια υπηρεσία voip που παρέχεται αδιάλειπτα χωρίς την εξάρτηση από το ρεύμα;

    ΥΓ
    1. Εγγύηση που ζητάς δεν μπορεί να σου δώσει.
    Ξέρεις κανέναν πάροχο voip που δίνει ανάλογη εγγύηση;
    Γενικά ξέρεις κάτι που σου προσφέρεται και συνοδεύεται από γραπτή εγγύηση για δέσμευση μη αλλαγής πολιτικής;
    2. Το multiple registrations προφανώς το θέλεις για να συνδέσεις πχ το κινητό κάνοντας χρήση της υπηρεσίας του σπιτιού.
    Όπως καλά ξέρεις μπορείς να το κάνεις αυτό χρησιμοποιώντας δικά σου μέσα.
    Δεν χρειάζεται να σου το δώσει ο ΟΤΕ έτοιμο με κάποιον τρόπο πατώντας ένα κουμπί On/off.
    2. Αυτά μπορώ να τα κάνω και με απλή τηλεφωνική σύνδεση αν είναι να βάλω δικό μου εξοπλισμό. Δεν μου δίνει το voip του ΟΤΕ δηλάδη τίποτα παραπάνω απο ότι μπορούσα να έχω και με την απλή σύνδεση

    Δεν έχω εγώ θέμα με το ρεύμα, το υποκατάστατο του Pstn έχει, εγώ έχω ups και πες πως μου έδινε κάτι παραπάνω για να πω οκ κερδίζω κάτι με το νέο setup Που δεν το είχα πρίν........ δεν κερδίζω τίποτα, αντίθετα χάνω

  11. #476
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.180
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    2. Αυτά μπορώ να τα κάνω και με απλή τηλεφωνική σύνδεση αν είναι να βάλω δικό μου εξοπλισμό. Δεν μου δίνει το voip του ΟΤΕ δηλάδη τίποτα παραπάνω απο ότι μπορούσα να έχω και με την απλή σύνδεση

    Δεν έχω εγώ θέμα με το ρεύμα, το υποκατάστατο του Pstn έχει, εγώ έχω ups και πες πως μου έδινε κάτι παραπάνω για να πω οκ κερδίζω κάτι με το νέο setup Που δεν το είχα πρίν........ δεν κερδίζω τίποτα, αντίθετα χάνω
    Με απλή τηλεφωνική σύνδεση όχι δεν μπορείς να κάνεις κλήσεις από έξω χρησιμοποιώντας το εσωτερικό σου νούμερο (του σπιτιού).
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  12. #477
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με απλή τηλεφωνική σύνδεση όχι δεν μπορείς να κάνεις κλήσεις από έξω χρησιμοποιώντας το εσωτερικό σου νούμερο (του σπιτιού).
    Φυσικά και μπορείς, θέλεις εξτρά εξοπλισμό, όπως εξτρά εξοπλισμό θέλεις με το "voip" του ΟΤΕ

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από denisun
    2. Το multiple registrations προφανώς το θέλεις για να συνδέσεις πχ το κινητό κάνοντας χρήση της υπηρεσίας του σπιτιού.
    Όπως καλά ξέρεις μπορείς να το κάνεις αυτό χρησιμοποιώντας δικά σου μέσα.
    Δεν χρειάζεται να σου το δώσει ο ΟΤΕ έτοιμο με κάποιον τρόπο πατώντας ένα κουμπί On/off.

  13. #478
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.180
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φυσικά και μπορείς, θέλεις εξτρά εξοπλισμό, όπως εξτρά εξοπλισμό θέλεις με το "voip" του ΟΤΕ
    O οποίος εξοπλισμός σχετίζεται με υλοποίηση της κλασικής τηλεφωνίας ή της voip;
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  14. #479
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    O οποίος εξοπλισμός σχετίζεται με υλοποίηση της κλασικής τηλεφωνίας ή της voip;
    Πες μου τότε σε παρακαλώ για να το τελειώνουμε, χωρίς εξτρά εξοπλισμό, μόνο με αυτά που δίνει ο ΟΤΕ τι παραπάνω μας δίνει αυτό το voip του ΟΤΕ σε σύγκριση με το παλιό βόδι;

    Μην μου αρχίσεις πάλι, με εξτρά εξοπλισμό αυτό, με εξτρά εκείνο.

  15. #480
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.180
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πες μου τότε σε παρακαλώ για να το τελειώνουμε, χωρίς εξτρά εξοπλισμό, μόνο με αυτά που δίνει ο ΟΤΕ τι παραπάνω μας δίνει αυτό το voip του ΟΤΕ σε σύγκριση με το παλιό βόδι;

    Μην μου αρχίσεις πάλι, με εξτρά εξοπλισμό αυτό, με εξτρά εκείνο.
    Δυνατότητα να αλλάξεις εξοπλισμό και να μπορείς να έχεις όλα αυτά που συζητάμε.
    Τα οποία δεν μπορείς να τα έχεις με την κλασική τηλεφωνία παρά μόνο αλλάζοντας τον εξοπλισμό της με κάποιον voip υλοποίησης.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

Σελ. 32 από 87 ΠρώτηΠρώτη ... 1222273031323334374252 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Χρήση FritzBox 7270v3 ως PBX σε VoIP γραμμή του ΟΤΕ (χωρίς τη χρήση Speedport)
    Από deniSun στο φόρουμ Voice over IP (VoIP) Sip/Iax Hardware
    Μηνύματα: 541
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-05-20, 10:19
  2. μεταβαση σε νυχτερινο ρευμα και λογαριασμος (ηρων)
    Από CptBill στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-12-17, 19:02
  3. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-11-17, 12:48
  4. Vodafone σε voip
    Από achiavg στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-06-17, 22:26
  5. Μηνύματα: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-03-17, 08:41

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας