Σελ. 27 από 87 ΠρώτηΠρώτη ... 717222526272829323747 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 391-405 από 1297
  1. #391
    Εγγραφή
    09-10-2017
    Μηνύματα
    320
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Cosmote
    Router
    asus ac55u/speedport e.2i
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα είναι λίγο δύσκολο να έχεις συνακροάσεις, θόρυβο στην γραμμή και υποκλοπές απο την γραμμή αν είσαι με voip, αλλά κάτι θα κάνουμε να τα περάσουμε και αυτά μέσα στο πρότυπο
    εκτος από την αμφισβητιση,εγω την ονομαζω <<δεν σε πιστευω>>,εχετε καποιο επιχειρημα για να αντικρουσετε το γεγονός ότι στον δημο μου σε τυχον διακοπη του ηλεκτρικου οσοι εχουν voip μενουν χωρις σταθερο για οσο διαρκεσει η διακοπη,εχετε; η να φερω υπογραφες;

  2. #392
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από iokastis Εμφάνιση μηνυμάτων
    εκτος από την αμφισβητιση,εγω την ονομαζω <<δεν σε πιστευω>>,εχετε καποιο επιχειρημα για να αντικρουσετε το γεγονός ότι στον δημο μου σε τυχον διακοπη του ηλεκτρικου οσοι εχουν voip μενουν χωρις σταθερο για οσο διαρκεσει η διακοπη,εχετε; η να φερω υπογραφες;
    Στο δήμο σου που γίνεται διακοπή στο κέντρο και δεν έχει ρεύμα το κέντρο;
    Όχι δεν χρειάζεται να πω κάτι άλλο

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δεν καταλαβαίνεις τι λέμε, δεν υπάρχει νόημα για συνέχεια. Δεν έχει σχέση το VoIP με την οπτική ή τον χαλκό.
    Σε απώλεια της ηλεκτρικής ισχύος στο αστικό κέντρο και αν σε αυτό δεν υπάρχει (ή δεν δουλεύει) εφεδρική πηγή τροφοδοσίας, κανένα είδους τηλεφωνίας δεν πρόκειται να λειτουργήσει (VoIP, PSTN ή ISDN).
    Για να έρθει τάση μέσω του χαλκού ώστε να λειτουργήσει το δικό σου τηλέφωνο, κάπου πρέπει αυτή να βρεθεί στο αστικό κέντρο. Με ποιον μαγικό τρόπο θα γίνει αυτό, όταν δεν έχει ή δεν λειτουργεί η εφεδρική πηγή;
    Το πρόβλημα λοιπόν είναι κοινό για οποιοδήποτε είδος τηλεφωνίας από αστικό κέντρο. Η διαφορά έχει να κάνει για υπηρεσία από καμπίνα. Το κατάλαβες τώρα;

  3. #393
    Εγγραφή
    20-09-2009
    Μηνύματα
    441
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112600/11260
    ISP
    OTE
    SNR / Attn
    10(dB) / 18(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimgavril Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσείς που κατηγορείται το voip σκεφτείτε το εξής:
    Αν έχεις PSTN γραμμή και το ψηφιακό κέντρο πάθει βλάβη, δεν υπάρχουν ανταλλακτικά, καθώς λόγω πεπερασμένης τεχνολογίας δεν τα υποστηρίζουν οι κατασκευαστές. Θα πρέπει να αφαιρεθεί κάποια κάρτα από άλλο κέντρο στην Ελλάδα που έχει καταργηθεί ώστε να τοποθετηθεί εκεί. Φαντάσου πόσο θα μείνεις χωρίς τηλεφωνία.
    Καθόλου η ελάχιστα.... και να εξηγήσω...
    Στα ψηφιακά κέντρα και των δύο τεχνολογιών που έχει ΟΤΕ (Ericsson και Siemens) όλες οι βαθμίδες πλην της συνδρομητικής για λόγους διασφάλισης και αξιοπιστίας είναι διπλές.
    Στην συνδρομητική βαθμίδα που ειναι μονή και εκει θα συμβεί μια ατομική βλάβη... επειδή τα ψηφιακά κέντρα στηθήκαν προ εναλλακτικών, πριν το μεγάλο μπάμ της κινητής τηλεφωνίας και μάλιστα κουβαρνταλίδικα απο αποψη συνδρομητικών παροχών ... με την έλευση των παρόχων, με την καθιέρωση του κινητού τηλεφώνου σαν κύριο τηλεφωνο για πολύ κόσμο και γενικά με την κατάργηση σταθερών τηλεφωνικών συνδέσεων για κάθε πιθανό λόγο .... αποδεσμεύτηκε ένας πολύ μεγάλος αριθμός συνδρομητικών παροχών ενω το υλικό υπήρχε και συνεχιζει να υπάρχει
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος TeoT : 14-07-18 στις 03:10.

  4. #394
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.354
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από iokastis Εμφάνιση μηνυμάτων
    εκτος από την αμφισβητιση,εγω την ονομαζω <<δεν σε πιστευω>>,εχετε καποιο επιχειρημα για να αντικρουσετε το γεγονός ότι στον δημο μου σε τυχον διακοπη του ηλεκτρικου οσοι εχουν voip μενουν χωρις σταθερο για οσο διαρκεσει η διακοπη,εχετε; η να φερω υπογραφες;
    Προσωπικά εγώ δεν αμφισβητώ το ότι υπάρχουν διακοπές ηλεκτροδότησης στο κέντρο σου.
    Μου κάνει όμως εντύπωση η εμμονή σου στον λάθος τρόπο σκέψης που δεν δέχεσαι να καταλάβεις και να διορθώσεις.
    Μας λες ότι υπάρχει πρόβλημα ηλεκτροδότησης... οκ.
    Σου φταίει ο ΟΤΕ γιατί σου προσφέρει υπηρεσία που χρειάζεται τροφοδοσία;
    Και γι αυτό κατηγορείς τον ΟΤΕ;
    Και θεωρείς την τεχνολογία που σου προσφέρει ελαττωματική/οπισθοδρομική κλπ;
    Μήπως θα ήταν λογικότερο να κατηγορήσεις και να επιρρίψεις ευθύνες στον πάροχο ηλεκτρικής ενέργειας;
    Θα σου φέρω ένα παράδειγμα...
    Με την ίδια λογική θα έπρεπε να κατηγορήσεις όλους τους κατασκευαστές ψυγείων, ηλεκτρικών κουζινών, πλυντηρίων ως αναχρονιστές κλπ και την τεχνολογία τους άχρηστη,
    επειδή στην περιοχή σου έχεις διακοπές ρεύματος και δεν μπορείς να ψύξεις τα τρόφιμα, να μαγειρέψεις και να πλύνεις τα ρούχα σου.
    Που καταλήγει η λογική σου;
    Ζήτω ο πάγος, τα τζάκια και οι σκάφες...

    Τώρα κατάλαβες ή ακόμα;
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  5. #395
    Εγγραφή
    24-04-2010
    Περιοχή
    Λιλιπούπολη
    Μηνύματα
    527
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα είναι λίγο δύσκολο να έχεις συνακροάσεις, θόρυβο στην γραμμή και υποκλοπές απο την γραμμή αν είσαι με voip, αλλά κάτι θα κάνουμε να τα περάσουμε και αυτά μέσα στο πρότυπο


    ΥΓ οι κλήσεις σου εδώ και καιρό ακόμα και αν εσυ έχεις απλή τηλεφωνική γραμμή σπίτι, ταξιδεύουν στα δίκτυα των παροχών σε μορφή ip/voip
    Εγω δεν μιλησα ουτε για υποκλοπες ουτε για συνακροασεις, τωρα αν ψαχνεις να γραψεις μια εξυπναδα απλα για να την γραψεις οκ κατανοητο... Αλλα μην προσπαθεις να μας πεισεις οτι μονο εσυ εχεις δικιο και οποιος διαφωνει (για τους λογους του) με τη Voip ειναι τεχνολογικα αναλφαβητος και ανθρωπος των σπηλαιων Ημαρτον με αυτη τη νοοτροπια ορισμενων εδω μεσα .....
    Timeo Danaos et dona ferrentes

  6. #396
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rookie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω δεν μιλησα ουτε για υποκλοπες ουτε για συνακροασεις, τωρα αν ψαχνεις να γραψεις μια εξυπναδα απλα για να την γραψεις οκ κατανοητο... Αλλα μην προσπαθεις να μας πεισεις οτι μονο εσυ εχεις δικιο και οποιος διαφωνει (για τους λογους του) με τη Voip ειναι τεχνολογικα αναλφαβητος και ανθρωπος των σπηλαιων Ημαρτον με αυτη τη νοοτροπια ορισμενων εδω μεσα .....
    Ναι καταλάβαμε, δεν θέλεις να ξέρεις τι και πως, το καταλάβαμε, αλλά σε παρακαλώ κόψε τις εξυπνάδες, γιατί πραγματικά δεν το κατέχεις

    Το είπες άλλωστε και μόνος σου

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rookie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το αποτελεσμα για τον τελικο χρηστη εχει σημασια για μενα οχι η θεωρια λειτουργιας της τηλεφωνιας μεσω VOIP η δεν ξερω τι αλλο....
    Αν δεν μπορω να εχω την ιδια ποιοτητα τηλεφωνου που εχω με χαλκο με τη VOIP τοτε τι με νοιαζουν εμενα τα περι υλοποιησης που λες;;;;
    Αυτά λοιπόν χαλαρά δουλεύουν στο καφενείο, όχι όμως εδώ

    Ναι είσαι τεχνολογικά αναλφάβητος σε αυτό το κομμάτι και δεν θέλεις να μάθεις, είναι κάτι φυσιολογικό, όχι όμως το να ζητάς και τα ρέστα

  7. #397
    Εγγραφή
    20-09-2009
    Μηνύματα
    441
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112600/11260
    ISP
    OTE
    SNR / Attn
    10(dB) / 18(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικά εγώ δεν αμφισβητώ το ότι υπάρχουν διακοπές ηλεκτροδότησης στο κέντρο σου.
    Μου κάνει όμως εντύπωση η εμμονή σου στον λάθος τρόπο σκέψης που δεν δέχεσαι να καταλάβεις και να διορθώσεις.
    Μας λες ότι υπάρχει πρόβλημα ηλεκτροδότησης... οκ.
    Σου φταίει ο ΟΤΕ γιατί σου προσφέρει υπηρεσία που χρειάζεται τροφοδοσία;
    Και γι αυτό κατηγορείς τον ΟΤΕ;
    Και θεωρείς την τεχνολογία που σου προσφέρει ελαττωματική/οπισθοδρομική κλπ;
    Μήπως θα ήταν λογικότερο να κατηγορήσεις και να επιρρίψεις ευθύνες στον πάροχο ηλεκτρικής ενέργειας;
    Για πιο λόγο;
    Οταν μεχρι σήμερα στην υλοποιηση που υπήρχε η τηλεφωνία δούλευε χωρις την ανάγκη παροχής ηλεκτρικής ενέργειας στο χώρο του πελάτη και με την νέα υλοποίηση είναι απαραίτητη προυπόθεση η υπαρξη ηλεκτρικής παροχής για να λειτουργήσει ποιόν πρεέπει να κατηγορήσει ????

    Θα σου φέρω ένα παράδειγμα...
    Με την ίδια λογική θα έπρεπε να κατηγορήσεις όλους τους κατασκευαστές ψυγείων, ηλεκτρικών κουζινών, πλυντηρίων ως αναχρονιστές κλπ και την τεχνολογία τους άχρηστη, επειδή στην περιοχή σου έχεις διακοπές ρεύματος και δεν μπορείς να ψύξεις τα τρόφιμα, να μαγειρέψεις και να πλύνεις τα ρούχα σου.

    Ακυρο το παραδειγμά σου....
    εργάζονταν ποτέ τα ηλεκτρικά ψυγεία, κουζίνες, πληντύρια χωρίς ηλεκτρικό ρευμα ωστε να κατηγορηθούν οι κατασκευαστες.... ??? Εγω τουλάχιστον απο τότε που γεννήθηκα με ρευμα τα θυμάμαι....

    Που καταλήγει η λογική σου;
    Ζήτω ο πάγος, τα τζάκια και οι σκάφες...

    Τώρα κατάλαβες ή ακόμα;
    ......

  8. #398
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.708
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Αγαπητέ μου TeoT

    To ψυγείο της μάνας σου λειτουργεί ακόμα.
    Το δικό σου αμφιβάλλω αν θα βγάλει 10 χρόνια.

    Παρ'όλα αυτά το δικό σου είναι καλύτερο για πολλούς λόγους.

    Αυτό λέγεται εξέλιξη

    Και θα την φας στη μάπα (sorry) γιατί δεν έχεις εναλλακτική.
    Εγώ τουλάχιστον δεν ξέρω κανένα να πουλάει πάγο για ψυγεία, αυτόν που τον φέρνανε με την δαγκάνα σπίτι.

    ΥΓ
    Γεννήθηκες αργά. Δεν πρόλαβες τον πάγο

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  1b_psygeio_pagou.jpg 
Εμφανίσεις:  12 
Μέγεθος:  155,6 KB 
ID: 195486 Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Πάγος γελοιογραφ&#943.jpg 
Εμφανίσεις:  11 
Μέγεθος:  102,6 KB 
ID: 195485
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimitri_ns : 15-07-18 στις 05:01.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  9. #399
    Το avatar του μέλους daywalker06
    daywalker06 Guest
    Ξεχνάτε ορισμένοι οτι οι διακοπές ρεύματος στην Ελλαδα ειναι κατι σύνηθες (ασχετα εαν τα τελευταία χρόνια ειναι μειωμένες ). Εξω οι διακοπές ρευματος ειναι ανέκδοτο και γελάνε

  10. #400
    Εγγραφή
    21-11-2012
    Μηνύματα
    426
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16912
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΓΚΑΔΙ
    Καλή η εξέλιξη της τεχνολογίας,δε λέω αλλά σε μερικούς δεν ταιριάζει.Αυτοί λοιπόν θα έπρεπε να έχουν επιλογή αν θελουν να μείνουν σε tdm η να πάνε σε voip.Ας γίνει υποχρεωτικό γιά τις νέες καμπίνες,στα χωριά όμως δεν υπάρχουν νέες καμπίνες κ ούτε θα υπαρξουν ποτέ.Τα γεροντάκια,οι προβληματικές περιοχές κτλ κτλ θα έπρεπε να μείνουν ως έχουν η έστω να μπουν πρώτα καμπίνες και ας πάνε σε voip.
    Παράθεση Παράθεση Posted from Android app

  11. #401
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.708
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από daywalker06 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξεχνάτε ορισμένοι οτι οι διακοπές ρεύματος στην Ελλαδα ειναι κατι σύνηθες (ασχετα εαν τα τελευταία χρόνια ειναι μειωμένες ). Εξω οι διακοπές ρευματος ειναι ανέκδοτο και γελάνε
    Εκτός από τις διακοπές υπάρχει και το βρώμικο ρεύμα (υπερτάσεις κλπ)
    Για όποια ακριβή ή αναγκαία συσκευή απαιτείται προστασία. (Και αντικεραυνικό στον πίνακα)

    Σε κάποιες άλλες περιπτώσεις τοποθετείται εξοπλισμός είτε για ασφάλεια (που σταματάει τον ανελκυστήρα σε όροφο σε περίπτωση διακοπής) είτε για άνεση (όταν ξαναέρθει το ρεύμα ο ανελκυστήρας επαναλειτουργεί και δεν χρειάζεται να πάει κάποιος στο μηχανοστάσιο να σηκώνει ασφάλειες.)

    Κοινώς ξοδευτείτε και σταματήστε την γκρίνια.
    Πάρτε τον ΟΤΕ για καθημερινή γκρίνια.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  12. #402
    Εγγραφή
    31-10-2008
    Μηνύματα
    2.595
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Conn-x OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητέ μου TeoT

    To ψυγείο της μάνας σου λειτουργεί ακόμα.
    Το δικό σου αμφιβάλλω αν θα βγάλει 10 χρόνια.

    Παρ'όλα αυτά το δικό σου είναι καλύτερο για πολλούς λόγους.

    Αυτό λέγεται εξέλιξη

    Και θα την φας στη μάπα (sorry) γιατί δεν έχεις εναλλακτική.
    Εγώ τουλάχιστον δεν ξέρω κανένα να πουλάει πάγο για ψυγεία, αυτόν που τον φέρνανε με την δαγκάνα σπίτι.

    ΥΓ
    Γεννήθηκες αργά. Δεν πρόλαβες τον πάγο

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  1b_psygeio_pagou.jpg 
Εμφανίσεις:  12 
Μέγεθος:  155,6 KB 
ID: 195486 Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Πάγος γελοιογραφ&#943.jpg 
Εμφανίσεις:  11 
Μέγεθος:  102,6 KB 
ID: 195485
    Πού τον θυμήθηκες τον πάγο,ρε γίγαντα?

  13. #403
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.708
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mzaf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πού τον θυμήθηκες τον πάγο,ρε γίγαντα?
    Πρέπει να είχα αρχίσει το δημοτικό και με εντυπωσίαζε ο μπρατσωμένος με την δαγκάνα και την παγοκολώνα.

    Οπως με είχε εντυπωσιάσει η μηχανή παγωτού που είχε φέρει το γαλατάδικο. Ημασταν και στα δοκιμαστικά. Εβγαζε τα πρώτα παγωτά και τα έδινε δωρεάν στη μαρίδα.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  14. #404
    Εγγραφή
    27-03-2004
    Περιοχή
    192.168.1.1
    Μηνύματα
    1.115
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΠΕΝΤΕΛΗΣ
    Router
    Fritz!box 7590
    εγώ δεν πρόλαβα τέτοια πράγματα....πρόλαβα όμως τον γαλατά που το πρωί έφερνε το γάλα...άλλη γεύση όμως. Μέσα 80 αυτό όμως...βοηθάει το ότι ήμουν στην Ορεστιάδα τότε.

    Στο θέμα, είχα κανονίσει με τον ΟΤΕ στις 20/7 να έρθουν για να γίνει η αναβάθμιση σε VOIP και να μου φέρουν το OXYGEN. Την περασμένη Τετάρτη όμως ήρθε τεχνικός σπίτι (ήταν μόνο οι γονείς μου) , είδε το συνδεδεμένο ASUS και είπε ότι δε μπορεί να γίνει αναβάθμιση. Μάλιστα μου ήρθε μήνυμα στο κινητό ότι δεν είναι δυνατή η μετατροπή της γραμμής μου σε ευρυζωνική τηλεφωνία. Τώρα δε ξέρω τι θα γίνει. Το αφήνω έτσι και βλέπουμε. Περίεργο πάντως.
    Νέα έκδοση DSL : WARP-DSL 9.99999999999 (=10000000TerraByte/sec)

  15. #405
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stavpal Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ δεν πρόλαβα τέτοια πράγματα....πρόλαβα όμως τον γαλατά που το πρωί έφερνε το γάλα...άλλη γεύση όμως. Μέσα 80 αυτό όμως...βοηθάει το ότι ήμουν στην Ορεστιάδα τότε.

    Στο θέμα, είχα κανονίσει με τον ΟΤΕ στις 20/7 να έρθουν για να γίνει η αναβάθμιση σε VOIP και να μου φέρουν το OXYGEN. Την περασμένη Τετάρτη όμως ήρθε τεχνικός σπίτι (ήταν μόνο οι γονείς μου) , είδε το συνδεδεμένο ASUS και είπε ότι δε μπορεί να γίνει αναβάθμιση. Μάλιστα μου ήρθε μήνυμα στο κινητό ότι δεν είναι δυνατή η μετατροπή της γραμμής μου σε ευρυζωνική τηλεφωνία. Τώρα δε ξέρω τι θα γίνει. Το αφήνω έτσι και βλέπουμε. Περίεργο πάντως.
    Και δεν χαίρεσαι;
    Εδώ αμάν κάνουμε να τους πούμε οτι έχουμε τηλεφωνικά κέντρα κλπ και δεν θέλουμε

    Εχω και εγώ ενα asus

Σελ. 27 από 87 ΠρώτηΠρώτη ... 717222526272829323747 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Χρήση FritzBox 7270v3 ως PBX σε VoIP γραμμή του ΟΤΕ (χωρίς τη χρήση Speedport)
    Από deniSun στο φόρουμ Voice over IP (VoIP) Sip/Iax Hardware
    Μηνύματα: 541
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-05-20, 10:19
  2. μεταβαση σε νυχτερινο ρευμα και λογαριασμος (ηρων)
    Από CptBill στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-12-17, 19:02
  3. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-11-17, 12:48
  4. Vodafone σε voip
    Από achiavg στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-06-17, 22:26
  5. Μηνύματα: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-03-17, 08:41

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας