Σελ. 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 52
  1. #16
    Εγγραφή
    21-02-2006
    Περιοχή
    Ηλιουπολη
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    835
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφού λες ότι έβαλαν καινούργια καμπίνα, VDSL δεν σου δίνουν;;
    φανταζομαι του δινουν, αλλα μιλαμε για αλλο συμβολαιο και με αλλη τιμη.
    εγω στην vodafone εχω ενα φουλ πακετο με + 300 λεπτα προς κινητα και up 24 ασχετο με το προβλημα που πιανω 4 και για αυτο πληρωνω 17,50€. την vdsl 30 μου την διναν στην αρχη 31.50€ μετα τα συνεργεία που ηρθαν για την βλαβη και τα παράπονα μου το κατεβασαν στα 28€ και τωρα οπως ειδα στην επισημη σελιδα, εαν καποιος εχει και κινητο στην vodafone η τιμη ειναι στα 26,70€
    ασχετα με το αν ειναι καλη η τιμη η οχι, για εμενα οπως και για τον φιλο ειναι 10€ παραπανω. και το θεμα δεν ειναι οτι δινεις +10€ για να πας απο τα 5 στα 105 mbps αλλα για να πας απο τα 24 που υποτιθεται δικαιούσαι στα 30!!!
    εγω και 10 να επιανα μια χαρα μου ηταν. μπορεις να βλεπεις ανετα κατι σε streaming και παραλληλα καποιος αλλος στο σπιτι να σερφαρει χωρις προβλημα.
    απλα οπως ειπαμε και παραπισω ειναι η πολιτικη τους για να πουλησουν τις νεες πρωτοποριακες υπηρεσιες τους που ειναι ακομα πολυ πιο πισω ακομα και απο χωρες των βαλκανιων!!!

  2. #17
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από geioannou Εμφάνιση μηνυμάτων
    φανταζομαι του δινουν, αλλα μιλαμε για αλλο συμβολαιο και με αλλη τιμη.
    εγω στην vodafone εχω ενα φουλ πακετο με + 300 λεπτα προς κινητα και up 24 ασχετο με το προβλημα που πιανω 4 και για αυτο πληρωνω 17,50€. την vdsl 30 μου την διναν στην αρχη 31.50€ μετα τα συνεργεία που ηρθαν για την βλαβη και τα παράπονα μου το κατεβασαν στα 28€ και τωρα οπως ειδα στην επισημη σελιδα, εαν καποιος εχει και κινητο στην vodafone η τιμη ειναι στα 26,70€
    ασχετα με το αν ειναι καλη η τιμη η οχι, για εμενα οπως και για τον φιλο ειναι 10€ παραπανω. και το θεμα δεν ειναι οτι δινεις 10€ για να πας απο τα 5 στα 105 mbps αλλα για να πας απο τα 24 που υποτιθεται δικαιούσαι στα 30!!!
    εγω και 10 να επιανα μια χαρα μου ηταν. μπορεις να βλεπεις ανετα κατι σε streaming και παραλληλα καποιος αλλος στο σπιτι να σερφαρει χωρις προβλημα.
    απλα οπως ειπαμε και παραπισω ειναι η πολιτικη τους για να πουλησουν τις νεες πρωτοποριακες υπηρεσιες τους που ειναι ακομα πολυ πιο πισω ακομα και απο χωρες των βαλκανιων!!!
    Λέει στο post
    Το θέμα είναι δεν μπορώ να κάνω τι δουλεία μου...
    γι' αυτό και τον ρώτησα, τώρα αν δεν μπορεί να δώσει τα παραπάνω λεφτά που του ζητάνε για να κάνει την δουλειά του είναι άλλο θέμα και δεν μου πέφτει και λόγος.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  3. #18
    Εγγραφή
    21-02-2006
    Περιοχή
    Ηλιουπολη
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    835
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    απο αυτη την αποψη, ναι εχεις δικιο σχετικα με το ερωτημα σου

  4. #19
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από geioannou Εμφάνιση μηνυμάτων
    απο αυτη την αποψη, ναι εχεις δικιο σχετικα με το ερωτημα σου
    Να ξεκαθαρίσουμε και κάτι άλλο σχετικά με αυτό που έγραψες πιο πάνω
    ασχετα με το αν ειναι καλη η τιμη η οχι, για εμενα οπως και για τον φιλο ειναι 10€ παραπανω. και το θεμα δεν ειναι οτι δινεις +10€ για να πας απο τα 5 στα 105 mbps αλλα για να πας απο τα 24 που υποτιθεται δικαιούσαι στα 30!!!
    Η τεχνολογία xDSL σε όλο τον πλανήτη ακολουθεί τους ίδιους κανόνες και δεν έχουμε εμείς την πρωτιά σε κάτι, το σήμα εξασθενεί ανάλογα με την απόσταση, οπότε κανένας πάροχος δεν σου έχει πει ότι θα έχεις ακριβώς 24, γι' αυτό άλλωστε και μέσα στο site γράφουν Internet έως 24 Mbps
    Ανάλογα λοιπόν την απόσταση που έχεις από το A/K, λόγω της ανάλογης εξασθένησης, θα έχεις και τον ανάλογο συγχρονισμό, έτσι είναι η συγκεκριμένη τεχνολογία και κανένας πάροχος στον πλανήτη δεν μπορεί να κάνει κάτι διαφορετικό.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  5. #20
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από geioannou Εμφάνιση μηνυμάτων
    και το θεμα δεν ειναι οτι δινεις +10€ για να πας απο τα 5 στα 105 mbps αλλα για να πας απο τα 24 που υποτιθεται δικαιούσαι στα 30!!!
    Δεν δικαιούσαι τίποτα ή μάλλον δικαιούσαι ότι προβλέπεται. Σε όλο τον γαλαξία (λόγω νόμων της φυσικής) η ταχύτητα σύνδεσης στο xDSL εξαρτάται κυρίως από την απόσταση του DSLAM και την ποιότητα του χάλκινου δικτύου. Και για τον λόγο αυτό γίνονται αναβαθμίσεις των υπαίθριων καμπίνων. Αλλά υπάρχουν και κάποιοι περιορισμοί ή/και τεχνικά θέματα τι μπορούμε να έχουμε.
    Εφόσον οι καμπίνα είναι κοντά μας και ταυτόχρονα θέλουμε ικανοποιητική ταχύτητα "για να κάνουμε την δουλειά μας", δεν αποτελεί δικαιολογία ότι είναι ακριβότερο το κόστος του VDSL έναντι του ADSL και μάλιστα για 10€.

  6. #21
    Εγγραφή
    21-02-2006
    Περιοχή
    Ηλιουπολη
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    835
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    καλα τα γράψατε παραπανω αλλα εγω θα το αφησω καπου εδω. ολα αυτα που λετε τα καταλαβαινω αλλα δεν παύει να ειμαι καταναλωτής σε μια χωρα που δεν λειτουργει τιποτα.
    και τι εννοω!
    σε Χ μελλοντικο χρονο χωρις να κανω απολύτως τιποτα και χωρις να διαθεσω παραπανω χρηματα, μιας και ουτε διαθετω αλλα και δεν θελω να διαθεσω τα 10 € παραπανω, καποια στιγμη θα εχω την στοιχειώδη αξιοπρεπή ταχυτητα που αρμοζει στην εποχη απλα και μονο επειδη η ιδια η τεχνολογια το υποστηριζει, που οι ιδιες εταιριες εξελίσσουν και επενδύουν.
    απλα μεχρι τοτε, θα προσπαθησουν να αναγκασουν τον κοσμο να αγορασει απο μονος του τα νεα πακετα που αυτοι διαθετουν.
    εγκαταστατης τηλεφωνικων κεντρων 15 χρονια πριν βαζαμε αμέτρητες ISDN γραμμες τοτε σε εταιριες και οικίες και ολοι μαζι χαιρομαστε που η ελλαδα εξελισσόταν τεχνολογικα. Ιντερνετ και τηλεφωνια μαζι!!!!!
    μια τεχνολογια που δεν θα επρεπε να ερθει ποτε εξ αιτιας του ποτε ηρθε. ειχε αργήσει απελπιστικά να ερθει στην ελλαδα και θα επρεπε να ειχαμε παει απ' ευθειας στην xDSL εποχη.
    αλλα για χαρη της Ελλαδας και της μιζας και της INTRACOM επρεπε να το περασουμε. Ευρωπαικη ενωση και οταν οι αλλοι τρωγαν με πιρούνια εμεις τρωγαμε με τα χερια και αυτο για να πουλανε καποιοι πετσετες για να τα σκουπιζουμε!
    αρα πληρωνουμε αναλογα με τα δικα τους συμφέροντα και οχι αναλογα με τις υπηρεσιες που μας προσφέρουν.
    αλλωστε εδω σε αυτο το φορουμ διαβασα καπου για μια VDSL γραμμη στην Βουλγαρια ουτε θυμαμαι στα ποσα mbps, προ δυο ετων παρακαλω στα 20€.
    οταν ολοι οι αλλοι στο πλανητη θα εχουν παει στο φεγγερι στην ελλαδα θα μας το πουλαν σαν πιθανότητα. γιατι πρωτα θα πρεπει να τα παρουν ακομα και σαν ιδεα και μετα απο την υλοποιηση!!
    ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΤΟΣΗ ΩΡΑ !!!!!

  7. #22
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από geioannou Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλα τα γράψατε παραπανω αλλα εγω θα το αφησω καπου εδω. ολα αυτα που λετε τα καταλαβαινω αλλα δεν παύει να ειμαι καταναλωτής σε μια χωρα που δεν λειτουργει τιποτα.
    και τι εννοω!
    σε Χ μελλοντικο χρονο χωρις να κανω απολύτως τιποτα και χωρις να διαθεσω παραπανω χρηματα, μιας και ουτε διαθετω αλλα και δεν θελω να διαθεσω τα 10 € παραπανω, καποια στιγμη θα εχω την στοιχειώδη αξιοπρεπή ταχυτητα που αρμοζει στην εποχη απλα και μονο επειδη η ιδια η τεχνολογια το υποστηριζει, που οι ιδιες εταιριες εξελίσσουν και επενδύουν.
    απλα μεχρι τοτε, θα προσπαθησουν να αναγκασουν τον κοσμο να αγορασει απο μονος του τα νεα πακετα που αυτοι διαθετουν.
    εγκαταστατης τηλεφωνικων κεντρων 15 χρονια πριν βαζαμε αμέτρητες ISDN γραμμες τοτε σε εταιριες και οικίες και ολοι μαζι χαιρομαστε που η ελλαδα εξελισσόταν τεχνολογικα. Ιντερνετ και τηλεφωνια μαζι!!!!!
    μια τεχνολογια που δεν θα επρεπε να ερθει ποτε εξ αιτιας του ποτε ηρθε. ειχε αργήσει απελπιστικά να ερθει στην ελλαδα και θα επρεπε να ειχαμε παει απ' ευθειας στην xDSL εποχη.
    αλλα για χαρη της Ελλαδας και της μιζας και της INTRACOM επρεπε να το περασουμε. Ευρωπαικη ενωση και οταν οι αλλοι τρωγαν με πιρούνια εμεις τρωγαμε με τα χερια και αυτο για να πουλανε καποιοι πετσετες για να τα σκουπιζουμε!
    αρα πληρωνουμε αναλογα με τα δικα τους συμφέροντα και οχι αναλογα με τις υπηρεσιες που μας προσφέρουν.
    αλλωστε εδω σε αυτο το φορουμ διαβασα καπου για μια VDSL γραμμη στην Βουλγαρια ουτε θυμαμαι στα ποσα mbps, προ δυο ετων παρακαλω στα 20€.
    οταν ολοι οι αλλοι στο πλανητη θα εχουν παει στο φεγγερι στην ελλαδα θα μας το πουλαν σαν πιθανότητα. γιατι πρωτα θα πρεπει να τα παρουν ακομα και σαν ιδεα και μετα απο την υλοποιηση!!
    ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΤΟΣΗ ΩΡΑ !!!!!
    Καλά τα λες, απλά να μην μπερδεύουμε το τεχνολογικό με το πολιτικό, εμείς μιλήσαμε καθαρά για το τεχνολογικό κομμάτι, για τις χρεώσεις, τις μίζες και όλα τα υπόλοιπα υπάρχουν άλλα subforum και νήματα που μπορούμε εκεί να τα αναλύσουμε.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  8. #23
    Εγγραφή
    21-02-2006
    Περιοχή
    Ηλιουπολη
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    835
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    ναι ενταξει, για το τεχνολογικο καταλαβαινω και πολυ καλα τα λετε και ετσι ειναι, δεν διαφωνω σε τιποτα με αυτο.

  9. #24
    Εγγραφή
    09-10-2017
    Μηνύματα
    320
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Cosmote
    Router
    asus ac55u/speedport e.2i
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από geioannou Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλα τα γράψατε παραπανω αλλα εγω θα το αφησω καπου εδω. ολα αυτα που λετε τα καταλαβαινω αλλα δεν παύει να ειμαι καταναλωτής σε μια χωρα που δεν λειτουργει τιποτα.
    και τι εννοω!
    σε Χ μελλοντικο χρονο χωρις να κανω απολύτως τιποτα και χωρις να διαθεσω παραπανω χρηματα, μιας και ουτε διαθετω αλλα και δεν θελω να διαθεσω τα 10 € παραπανω, καποια στιγμη θα εχω την στοιχειώδη αξιοπρεπή ταχυτητα που αρμοζει στην εποχη απλα και μονο επειδη η ιδια η τεχνολογια το υποστηριζει, που οι ιδιες εταιριες εξελίσσουν και επενδύουν.
    απλα μεχρι τοτε, θα προσπαθησουν να αναγκασουν τον κοσμο να αγορασει απο μονος του τα νεα πακετα που αυτοι διαθετουν.
    εγκαταστατης τηλεφωνικων κεντρων 15 χρονια πριν βαζαμε αμέτρητες ISDN γραμμες τοτε σε εταιριες και οικίες και ολοι μαζι χαιρομαστε που η ελλαδα εξελισσόταν τεχνολογικα. Ιντερνετ και τηλεφωνια μαζι!!!!!
    μια τεχνολογια που δεν θα επρεπε να ερθει ποτε εξ αιτιας του ποτε ηρθε. ειχε αργήσει απελπιστικά να ερθει στην ελλαδα και θα επρεπε να ειχαμε παει απ' ευθειας στην xDSL εποχη.
    αλλα για χαρη της Ελλαδας και της μιζας και της INTRACOM επρεπε να το περασουμε. Ευρωπαικη ενωση και οταν οι αλλοι τρωγαν με πιρούνια εμεις τρωγαμε με τα χερια και αυτο για να πουλανε καποιοι πετσετες για να τα σκουπιζουμε!
    αρα πληρωνουμε αναλογα με τα δικα τους συμφέροντα και οχι αναλογα με τις υπηρεσιες που μας προσφέρουν.
    αλλωστε εδω σε αυτο το φορουμ διαβασα καπου για μια VDSL γραμμη στην Βουλγαρια ουτε θυμαμαι στα ποσα mbps, προ δυο ετων παρακαλω στα 20€.
    οταν ολοι οι αλλοι στο πλανητη θα εχουν παει στο φεγγερι στην ελλαδα θα μας το πουλαν σαν πιθανότητα. γιατι πρωτα θα πρεπει να τα παρουν ακομα και σαν ιδεα και μετα απο την υλοποιηση!!
    ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΤΟΣΗ ΩΡΑ !!!!!
    τα 20 ευρω στη Βουλγαρια είναι όπως τα 40 εδώ.τωρα σε ότι αφορα το εξωτερικο θα σου πω ένα και αν θες το κρατας,"οπου ακους πολλα κερασια κρατα μικρο καλαθι" αυτό γιατι προσφατα ημουν στη Γερμανια κατά Στουτγαρδη μερια και τα πραγματα με την εκει βονταφον ηταν αστα βραστα.

  10. #25
    Εγγραφή
    02-07-2014
    Μηνύματα
    129
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    HOL
    Μου πρότειναν να πάω σε vdsl αλλά σε πολύ μεγαλύτερη τιμή, επίσης απο οτι μου είπαν όλοι οι τεχνικοί που ήρθαν και vdsl να βάλω να μη περιμένω να έχω και τις "τρελές" ταχύτητες.

    Δηλαδή ήμουν μια χαρά και θα πρέπει ξαφνικά να δώσω πολύ παραπάνω χρήματα για να ξανά επιστρέψω σε ταχύτητες 6-7mpbs!!!
    Γιατί να το κάνω αυτό? όταν μέχρι τώρα ήμουν μια χαρά!

    Άρα με την ίδια λογική απο εδώ και πέρα δεν θα πρέπει να πληρώνω το Χ ποσό που μου έρχεται ο μηνιαίος λογαριασμός αλλά -Χ γιατί π.χ μου μειώθηκε ο μισθός ή γιατί μου αυξήθηκε η εφορία!

    θα το δεχθεί αυτό ο εκάστοτε πάροχος τηλεφωνίας? Δε νομίζω!

    Οπότε κάνω υπομονή μέχρι να βρεθει κάπποιο οικονομικότερο πρόγραμμα ή αν βαρεθώ να περιμένω θα το καταργήσω τελείως.....αφού δεν είναι ικανοίνα προσφέρουν τα βασικά δεν θα κάτσω να τους πληρώνω...

  11. #26
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Σου είπανε ότι θα σε βάλουν σε VDSL και θα έχεις 6-7mpbs;;
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  12. #27
    Εγγραφή
    21-02-2006
    Περιοχή
    Ηλιουπολη
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    835
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    εγω καταλαβαινω ακριβως τι λες μιας και εχω το ιδιο προβλημα στην περιοχη μου. αλλα νομιζω οτι καπου υπαρχει ενα λαθος. αφου παει η VDSL σε μια περιοχη, νομιζω οτι δεν μπορει να ευσταθει το 6-7 η 15-16 mbps. νομιζω οτι στην καλυτερη να χασει 1-2 mbps. αλλωστε αυτο ειναι η VDSL. για ξαναρωτησε το και ψαξε να δεις τι σου προσφαιρουν και οι αλλες εταιριες για την περιοχη σου.
    Τελος εαν σου δωσουν την ικανοποιητικη ταχυτητα για εσενα, προσπαθησε να τους δεσμευσεις για το οτι εαν δεν πιασεις αυτο που σου λενε να μπορεις να αποχωρίσεις χωρις πεναλντι.

  13. #28
    Εγγραφή
    02-08-2002
    Περιοχή
    Greece.gif
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    196
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    18db(dB) / 9db(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Την προηγούμενη Παρασκευή (16/3) ο τεχνικός ενεργοποίησε την καμπίνα (οι καινούργιες που φτάνουν μέχρι 200 mbs) που ανήκω στο Καματερό. Είχα VDSL από το Α/Κ μέχρι εκείνη τη στιγμή που έδινε 24 up / 4 down. Μετά την ενεργοποίηση έχω 50/5 χωρίς πρόβλημα. Το απίστευτο είναι ότι μόλις ενεργοποιήθηκα εγώ η σύνδεση του πάνω σπιτιού που είναι κανονική DSL πήγε 24/1 από 11/1 που ήταν. Είμαστε και οι 2 στον ΟΤΕ.

  14. #29
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Σαν την έκανε δώρο!

  15. #30
    Εγγραφή
    04-04-2008
    Μηνύματα
    574
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Lycos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την προηγούμενη Παρασκευή (16/3) ο τεχνικός ενεργοποίησε την καμπίνα (οι καινούργιες που φτάνουν μέχρι 200 mbs) που ανήκω στο Καματερό. Είχα VDSL από το Α/Κ μέχρι εκείνη τη στιγμή που έδινε 24 up / 4 down. Μετά την ενεργοποίηση έχω 50/5 χωρίς πρόβλημα. Το απίστευτο είναι ότι μόλις ενεργοποιήθηκα εγώ η σύνδεση του πάνω σπιτιού που είναι κανονική DSL πήγε 24/1 από 11/1 που ήταν. Είμαστε και οι 2 στον ΟΤΕ.
    Κουμπωσε και η adsl στην καμπινα με προφιλ vdsl αλλα με κοφτη στα 24/1 η οποια <<βαπτιζεται>> adsl.
    pepes

Σελ. 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-01-18, 16:14
  2. Αποριες σχετικα με νεα Cosmote συνδεση
    Από uncharted στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-10-17, 18:41
  3. Μια γνώμη για νέα σύνδεση VDSL 50
    Από Τασος21 στο φόρουμ COSMOTE VDSL
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-10-17, 21:08
  4. Πρόβλημα με νέα κάρτα γραφικών
    Από Mike86 στο φόρουμ Κάρτες ήχου, γραφικών, ηχεία και οθόνες
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-05-17, 10:30
  5. [Netgear] μια βοηθεια με μοντεμ ρουτερ
    Από GEOREN στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-03-17, 14:11

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας