Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 26
  1. #1
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.707
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Με τα τόσα που διαβάζω εδώ.. (πολλά και διάφορα..)
    αναρωτιέμαι πόσοι υπάρχουν που είναι ευχαριστημένοι από την Wind.. και θέλουν να μείνουν σε αυτήν.

    Είμαι Cosmote και περιμένουμε εδώ να βάλει η Wind VDSL..

    Και επειδή τελειώνει σύντομα το συμβόλαιο μου στην Cosmote..
    το σκέφτομαι εάν πρέπει να ξανακλείσω άλλο..

    Είμαι μακριά από το A/K μόνο από την καμπίνα της Wind θα πάρω VDSL όταν δώσουν..
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  2. #2
    Εγγραφή
    04-11-2006
    Μηνύματα
    2.106
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    Φιλοθέη/Γλυφά
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    ZTE H168N
    SNR / Attn
    17,1(dB) / 13,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Μιλάς, προφανώς, για σταθερή τηλεφωνία και vdsl.
    Έχω πάροχο την wind από KV του ΟΤΕ τα τελευταία 3 χρόνια και είμαι ικανοποιημένος και από τις 2 υπηρεσίες.
    Πέρυσι που έληξε η διετής δέσμευση έκανα αίτηση φορητότητας, μου αντιπρότειναν πολύ μειωμένο τιμολόγιο και παρέμεινα.

  3. #3
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.304
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    @Iris07: Αν ψάξεις στο υποφόρουμ της Wind θα δεις πολλά κουλά. Έχοντας υπάρξει συνδρομητής τους για 3 χρόνια πριν περάσω στον ΟΤΕ και έχοντας για ένα διάστημα και δεύτερη παράλληλη γραμμή στο παρελθόν, θα σου πω 2 γνώμες.

    Αφενός είναι μια εταιρεία σαν τις άλλες, δεν έχει μπάχαλο-λογιστήριο (λέγεμε forthnet) ή ρουλέτα-υπηρεσίες (vodafone). To βασικό θέμα είναι πως έχει ελάχιστους τεχνικούς πεδίου για το πλήθος των συνδρομητών της, πάντα σε σύγκριση με τον ΟΤΕ. Αν τώρα που απόκτησαν καμπίνες άλλαξαν και τα πράγματα δεν μπορώ να το ξέρω, μάλλον θα άλλαξαν, αλλά ο χρόνος θα δείξει αν θα είναι επαρκείς.

    Προσωπική μου εμπειρία: Μου είχε κάτσει βλάβη με χαλασμένη κάρτα δική τους στο dslam. Mετά από συνεχείς οχλήσεις μου και το γνωστό φαύλο κύκλο μπαλάκι τη βλάβη στον ΟΤΕ - άρση τάχα μου της βλάβης - ξανά μανά τα ίδια, ασχολήθηκαν μόνο μετά από καταγγελία. Συνολικά έμεινα χωρίς καθόλου υπηρεσίες 1,5 μήνα, εντέλει πίστωσαν τα πάγια συν κάτι παραπάνω για χρήση κινητών, αλλά η ταλαιπωρία ταλαιπωρία.

    Επίσης, είχε προκύψει το γνωστό θέμα πριν 2μιση περίπου χρόνια, που είχαν τουλάχιστον 2 φορές αυξήσει τους λογαριασμούς βάζοντας σε όλους τους συνδρομητές αχρείαστα πακέτα που έλεγαν με ψιλούτσικα γράμματα ότι θα έβαζαν την τάδε υπηρεσία κάποια στιγμή στο μέλλον και ότι είχαμε το δικαίωμα να ζητήσουμε να μην τη βάλουν κ.λπ. Όσοι το ζητήσαμε τα πιστωθήκαμε και τα πακέτα διακόπηκαν, αλλά η απατεωνιά απατεωνιά.

    Κατά τα άλλα, επειδή είμαι στην ίδια φάση με σένα (λήγει το συμβόλαιό μου τον Απρίλη με cosmote και περιμένουμε να ενεργοποιηθούν καμπίνες της Wind σύντομα, μόλις πήραμε παράταση για τον Ιούνιο), θα σου πω τι θα κάνω εγώ και γιατί: Θα παραμείνω στον ΟΤΕ γιατί, αν και έχει χάλια κατ' εμέ εξυπηρέτηση (κυρίως κυκεώνα υπηρεσιών και ανενημέρωτους υπαλλήλους), υπερτερεί στο κομμάτι των ίδιων των υπηρεσιών. Καθαρά και μόνο σε ό,τι αφορά διασύνδεση με το εξωτερικό. Αν δεν εμπλεκόταν και η Wind με τις καμπίνες της θα έλεγα και γιατί περιμένω καλύτερες τεχνικά υπηρεσίες, αλλά τώρα μόνο ο χρόνος θα δείξει, είναι πολύ νωρίς να ξέρουμε τι θα παιχτεί στην πράξη. Και όλα αυτά με δεδομένο ότι για VDSL οι τιμές έρχονται μία η άλλη και η όποια διαφορά μικρή. Ιδανικά θα ήθελα και δέσμευση για μικρότερο διάστημα της διετίας, γιατί αφού πάρει VDSL το πρώτο διψασμένο κύμα συνδρομητών ίσως παίξουν σημαντικές προσφορές.
    hnesne

  4. #4
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.707
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μάλιστα.. thanks!

    Ένας από τους λόγους που έμεινα ως τώρα στον OTE είναι ότι είχαν γίνει πολλές βλάβες με τις υπόγειες γραμμές στο τετράγωνο μου,
    και γενικά ο OTE έτρεχε να τις φτιάξει και να δοκιμάσει να βρει καλά ζεύγη καλωδίων μέχρι το σπίτι μου..
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  5. #5
    Το avatar του μέλους nkarytia
    nkarytia Guest
    Είμαι σχεδόν 5 χρόνια στη Wind και είμαι αρκετά ικανοποιημένος. Έχουν καλή υπηρεσία εξυπηρέτησης/βοήθειας πελατών και γρήγορη αντιμετώπιση προβλημάτων. Θα συνεχίσω μαζί τους για άλλα δυο χρόνια με 50άρα από το ADSL που έχω τώρα.

  6. #6
    Εγγραφή
    23-11-2005
    Περιοχή
    Athens - Greece
    Μηνύματα
    701
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Είμαι 3ο χρόνο στην WIND με δύο γραμμές DP VDSL και θα παραμείνω όσο γίνεται περισσότερο. Είμαι ευχαριστημένος και μου παρέχουν πολύ καλές τιμές.
    Σε σχέση με την VODAFONE που έχω περάσει και από εκεί, τώρα με VDSL δίνω λιγότερα απ' ότι έδινα με απλό DP στην VODAFONE.

    Τεχνικά προβλήματα, γενικά δεν έχω. Όποτε χρειάστηκα τεχνικούς στο τηλέφωνο, πάντα ήταν άμεσοι.

    Μία φορά έτυχε στην μία γραμμή για 1 μέρα να μην έχω τηλ. ενώ είχα ίντερνετ. Ενημέρωσα και την επόμενη το είχαν φτιάξει.

    Όταν έκανα αναβάθμιση σε VDSL στην 2η γραμμή, για περίπου 2 εβδομάδες δεν είχα ίντερνετ. Περίμενα να το φτιάξουν και έτσι έγινε.
    Βρήκαν το πρόβλημα και από τότε δεν έχω το παραμικρό. Κάποιος άλλος μπορεί να είχε πρόβλημα με αυτό. Εγώ ξέρω πως οκ μπορεί να τύχουν τέτοια πράγματα και αυτό αφορά όλες τις εταιρίες.

    Γνωστοί μου που είδαν από εμένα το τι παρέχει η WIND και σε τι τιμές, έκαναν και εκείνοι μεταφορά. Δύο φορητότητες από VODAFONE και μία νέα γραμμή.
    Και αυτοί είναι ευχαριστημένοι χωρίς προβλήματα και πληρώνουν λιγότερο απ' ότι στην VODAFONE.
    Ο ένας ήταν 10 χρόνια πελάτης στην VOD. και του έδιναν προσφορές πραγματική κοροιδία.
    Τους ενημέρωσε πως θα φύγει, κάναμε τα χαρτιά, τον πήραν μετά τηλ. και τον ρώτησαν γιατί φεύγει, τους είπε ξανά τα παράπονα και του είπαν "α, οκ, μπορείτε να φύγετε".

    Αυτό που μου έχει τύχει και με τις δύο μου γραμμές, πέρασαν λάθος προσφορές (διαφορετική στιγμή) και εκεί ενοχλήθηκα γιατί οι κοπέλες που είχα μιλήσει δεν με έπαιρναν πίσω ενώ έπαιρνα και ξαναέπαιρνα.
    Τελικά μιλώντας με άλλους υπαλλήλους, είδαν από το σύστημα και από τις συνομιλίες το τι έχει γίνει και διόρθωσαν εκείνοι τις τιμές "χωρίς κουβέντα".

    Πλέον όλα πάνε περίφημα και δεν το σκέφτομαι καθόλου να φύγω.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sakis.kom : 20-03-18 στις 19:24.
    2x WIND VDSL >>> TP-LINK TL-R470T+ v5


  7. #7
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.707
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μάλιστα.. και ένας φίλος μου που ήταν Wind αλλά έφυγε, μου είπε αν πάω γενικά να προσέχω τους λογαριασμούς μου καλά τι ακριβώς χρεώνουν.

    Ερώτηση..
    πως κλείνει οριστικά ένα νέο συμβόλαιο στην Wind από απόσταση ?

    Δηλαδή εάν πάω σε αυτούς θα κάνω την αίτηση από το Internet..
    Μετά πιστεύω θα με πάρει κάποιος τηλ να επιβεβαιώσει..
    και εάν του πω βέβαια οκ και στείλτε το συμβόλαιο στο e-mail έχει κλείσει το νέο συμβόλαιο ?

    Ή μπορείς να τους πεις στείλτε το με Courier να το υπογράψω ?

    ..

    Απ' ότι βλέπω και σε άλλο θέμα στέλνουν courier..
    Βέβαια.. με τίποτα δεν θα το υπογράψω με την μία.. θα το διαβάσω προσεκτικά και μετά τους το στέλνω!

    * Μου έχει τύχει για άλλη εταιρία να μου στείλουν λάθος συμβόλαιο απ' αυτά που ζήτησα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Iris07 : 20-03-18 στις 23:49.
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  8. #8
    Εγγραφή
    23-11-2005
    Περιοχή
    Athens - Greece
    Μηνύματα
    701
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Το συμβόλαιο οριστικοποιείται με την υπογραφή σου, στα συμβόλαια του κούριερ.

    Αν έχεις δυνατότητα να τυπώσεις PDF που θα σου στείλουν έτοιμο, και να το σκανάρεις να το στείλεις πίσω, και αυτό το ίδιο είναι.
    Εδώ γλυτώνεις το να περιμένεις τον κούριερ και προχωράς την διαδικασία πιο γρήγορα. Επίσης έχεις όσο διάστημα θες να διαβάσεις τους όρους.

    Εγώ μιλάω με συγκεκριμένο εξωτερικό συνεργάτη της WIND. Με τον ίδιο έχω κάνει όλες τις αιτήσεις και ποτέ δεν είχα πρόβλημα.
    Κάποια στιγμή έκανα προσπάθειες να βρω και από αλλού προσφορά και "μου την έφεραν". Δεν το ξαναδοκιμάζω με άλλους.

    Βέβαια.. με τίποτα δεν θα το υπογράψω με την μία.. θα το διαβάσω προσεκτικά και μετά τους το στέλνω!
    Και πολύ καλά θα κάνεις.
    2x WIND VDSL >>> TP-LINK TL-R470T+ v5


  9. #9
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.707
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  10. #10
    Εγγραφή
    26-05-2006
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Μηνύματα
    117
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112637/11255
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΡΗΣ
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    (dB) / 2.9(dB)
    Κι εγω περιπου 6 χρονια ειμαι συνδρομητης και γενικα δεν εχω παραπονο. Μοναδικο προβλημα τους τελευταιους 2-3 μηνες εχει χειροτερεψει η συνδεση στο internet και αυτο οχι μονο σε εμενα αλλα και σε γειτονες με διαφορετικους παροχους. Ισως να εχει παιξει ρολο οτι βαλανε σε ολη τη περιοχη καινουργια κουτια Οποτε χρειστηκα υποστηριξη την ειχα Οι λογαριασμοι ειναι ενταξει παντα. Να προσεχεις μονο τις "προσφορες" απο εξωτερικους συνεργατες της Wind Ειναι μεγαλη παγιδα οσο και αν φαινονται ελκυστικοι οταν στα λενε τηλεφωνικα Αν και εχω την εντυπωση οτι υστερα απο τοσες καταγγελιες που εχουν γινει πρεπει να εχουν κοψει αρκετους Τουλαχιστον τα τελευταια 1-2 χρονια δεν με ενοχλουν πια τοσοι πολλοι οσο στο παρελθον

  11. #11
    Εγγραφή
    26-04-2018
    Μηνύματα
    21
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind

  12. #12
    Εγγραφή
    04-11-2006
    Μηνύματα
    2.106
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    Φιλοθέη/Γλυφά
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    ZTE H168N
    SNR / Attn
    17,1(dB) / 13,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cokobloko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που προτείνεις (μακρυά) σημαίνει, κατά τη γνώμη σου, ότι όλα αυτά που περιγράφεις θα συμβούν στα σίγουρα και σε κάθε άλλον που είναι ή θέλει να πάει στην Wind ή μήπως θέλεις, απλά, να επαναλάβεις, και εδώ, την περιπέτειά σου;

  13. #13
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.707
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Πάντως η περιπέτεια που μας αναφέρει ο φίλος όντως είναι αρκετά χονδρή!!

    Όπως διαβάζω τελευταία ο OTE πάντως σου "μηδενίζει" τις χρεώσεις όταν έχεις πρόβλημα στην γραμμή σου..
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  14. #14
    Εγγραφή
    28-12-2005
    Περιοχή
    Μαρούσι, Αττική
    Μηνύματα
    562
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΖΤΕ 268Q
    SNR / Attn
    9(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εγώ είμαι ενα χρόνο πελάτης τους και δεν έχω ιδιαίτερο παράπονο. Σε ένα θέμα που αντιμετώπισα και έμεινα 2 μέρες χωρίς ιντερνετ (από ελαττωματικο ρούτερ που π προφσνώς μου αντικατέστησαν ) τους ζητησα να μου πιστώσουν το αναλογούμενο ποσό στο πάγιο και το έκαναν.

    Τα πραγματικά δύσκολα προβλήματα είναι οταν υπάρχει βλάβη δικτύου όπου εμπλέκεται και ο Cosmote, αλλά αυτό ισχύει για όλους τους εναλλακτικούς.

  15. #15
    Εγγραφή
    26-04-2018
    Μηνύματα
    21
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από makfil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που προτείνεις (μακρυά) σημαίνει, κατά τη γνώμη σου, ότι όλα αυτά που περιγράφεις θα συμβούν στα σίγουρα και σε κάθε άλλον που είναι ή θέλει να πάει στην Wind ή μήπως θέλεις, απλά, να επαναλάβεις, και εδώ, την περιπέτειά σου;
    ο τρόπος με τον οποίο μου θέτεις αυτήν την "ερώτηση" καταδεικνύει τους σκοπούς σου

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από prometheas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ είμαι ενα χρόνο πελάτης τους και δεν έχω ιδιαίτερο παράπονο. Σε ένα θέμα που αντιμετώπισα και έμεινα 2 μέρες χωρίς ιντερνετ (από ελαττωματικο ρούτερ που π προφσνώς μου αντικατέστησαν ) τους ζητησα να μου πιστώσουν το αναλογούμενο ποσό στο πάγιο και το έκαναν.

    Τα πραγματικά δύσκολα προβλήματα είναι οταν υπάρχει βλάβη δικτύου όπου εμπλέκεται και ο Cosmote, αλλά αυτό ισχύει για όλους τους εναλλακτικούς.
    ούτε εγώ είχα για μερικά χρόνια πρόβλημα την Wind: όταν όλα λειτουργούν "σχετικά καλά" δεν υπάρχει πρόβλημα με καμία εταίρια

    είναι ζητούμενο και κριτήριο μια εταιρία να εξυπηρετεί τον πελάτη της και να τον αποκαθιστά οικονομικά όταν αυτός δεν φταίει,

    διάβασε την ιστορία μου και κρίνε https://www.adslgr.com/forum/threads...83%CE%B1%CF%82

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-11-17, 13:33
  2. Υπαναχωρηση απο Wind
    Από ZacMan στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-10-17, 10:03
  3. Προβλημα με φορητοτητα απο WIND
    Από Nikos890 στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-09-17, 00:52
  4. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-08-17, 10:23
  5. Προσφορά από WIND για αναβάθμιση καρτοκινητού σε καρτοσύνδεση
    Από wjun στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-04-17, 10:09

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας