Σελ. 72 από 134 ΠρώτηΠρώτη ... 5262677071727374778292 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.066-1.080 από 2010
  1. #1066
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.728
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Θα μπορούσαμε να υποθέσουμε ότι τα έργα στο κομμάτι αυτό η Inalan θα τα κάνει στο πεζοδρόμιο..
    οπότε ίσως δεν θέλει ειδική άδεια από τον άλλο δήμο..

    Τι έργα δηλαδή.. απλά περνάει μία Όπτική Ίνα.. ανάμεσα στα πλακάκια..

    - - - Updated - - -

    Αλήθεια.. αυτοί εδώ οι άμοιροι (τών δήμων) ανάμεσα στο μπλε και το κόκκινο.. (μισό τετράγωνο..)

    λέτε να μην μπορούν να βάλουν Inalan ??

    https://www.google.com/maps/d/viewer...425671805&z=19
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  2. #1067
    Εγγραφή
    08-03-2018
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Huawei HG8546M
    Εχθές ανοίξανε φρεάτιο στο πεζοδρόμιο της Πάρνηθος, μεταξύ Τροπέων και Λήδας, και βάλανε κουτί στην πολυκατοικία στη γωνία Πάρνηθος & Λήδας. Άντε να δούμε και εμείς φως...
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  IMG_1081.jpg 
Εμφανίσεις:  26 
Μέγεθος:  568,1 KB 
ID: 203191

  3. #1068
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.728
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μάλιστα!
    Το είχα δει αυτό το μικρό σκαπτικό.. αλλά δεν το έχω πετύχει πάνω σε πεζοδρόμιο!

    Άντε με το καλό και εσύ!
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  4. #1069
    Εγγραφή
    08-03-2018
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Huawei HG8546M
    Συνδέθηκα σήμερα! Οι τεχνικοί ήταν γρήγοροι και προσεκτικοί, η ίνα πέρασε μέσα από την υδρορροή για να φτάσει κάτω και να συνδεθεί στο κουτί.
    Το router έχει gigabit θύρα, με το γνωστό μπόνους στην ταχύτητα.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  inalan.jpg 
Εμφανίσεις:  29 
Μέγεθος:  167,1 KB 
ID: 203226

  5. #1070
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.728
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Ωραία!

    Καλοδούλευτη!
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  6. #1071
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Κυψέλη
    Μηνύματα
    2.398
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000 ~
    ISP
    INALAN
    Router
    ΖΤΕ F670L
    Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Θα δεις μια "μικρή" διαφορά με πριν. Όχι μόνο στο κατέβασμα που είναι δεδομένο αλλά (θα το πω μια φορά ακόμα) στην απόκριση. Με τηλεφωνία τι έκανες;

  7. #1072
    Εγγραφή
    08-03-2018
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Huawei HG8546M
    Ευχαριστώ πολύ!
    Ναι, μια ανεπαίσθητη διαφορά από τα 8-9 Mbps (ή στην καλύτερη 30-35, όταν και εάν δούλευε το Cosmote Speedbooster), την είδα είναι η αλήθεια.
    Όντως η απόκριση έχει μεγάλη διαφορά, αυτό είναι αισθητό ακόμα και στο απλό browsing.
    Τηλεφωνία δεν έκανα τίποτα, κράτησα και την Cosmote ως είχε. Θα δω στους επόμενους μήνες τι θα κάνω.

  8. #1073
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από papdoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνδέθηκα σήμερα! Οι τεχνικοί ήταν γρήγοροι και προσεκτικοί, η ίνα πέρασε μέσα από την υδρορροή για να φτάσει κάτω και να συνδεθεί στο κουτί.
    Το router έχει gigabit θύρα, με το γνωστό μπόνους στην ταχύτητα.
    Καλημέρα και καλη εβδομαδα! καλοριζικη και καλοδουλευτη!
    προφανως όπως φαινεται ημουν ο μονος από οσους εχω δει, εχω μιλησει, εχω διαβασει που του εδωσαν με 100αρα...
    αν το εχεις διαβασει ηδη αγορασα από optech και το αλλαξα και για 5ghz ac εβαλα και ένα Mikrotik hap ac2.

    Σχετικα με την υδρορροή αν και εμενα δεν μου αρεσει αυτό επειδή θα περνανε και νερα ισως και τιποτα σκουπίδια δεν ξερω από που ερχεται η υδρροροη, στο σπιτι σου από που βγαινει? από το σχαρακι στο μπαλκονι? αυτή την απορια εχω!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από papdoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ πολύ!
    Ναι, μια ανεπαίσθητη διαφορά από τα 8-9 Mbps (ή στην καλύτερη 30-35, όταν και εάν δούλευε το Cosmote Speedbooster), την είδα είναι η αλήθεια.
    Όντως η απόκριση έχει μεγάλη διαφορά, αυτό είναι αισθητό ακόμα και στο απλό browsing.
    Τηλεφωνία δεν έκανα τίποτα, κράτησα και την Cosmote ως είχε. Θα δω στους επόμενους μήνες τι θα κάνω.
    Όταν μου την εβαλαν ειχα Ip από interpeerex (καναδεζικη), όταν μου αλλαξαν το ρουτερ με αυτό με την gigabit θυρα, αλλαξε η ip και πηρε από μια εταιρια LLC iptelecoms καπως ετσι (Ουκρανικη) και σε όλα τα games που παιζω ειδα pings τουλάχιστον 10ms κατω, δεν ξερω αν οφείλονται στο gigabit router ή στον διαφορετικο ξενο ISP, μαλλον το 2ο συμβαινει το ιδιο διαβασει και από αλλον που εγινε το αντιθετο! Επισης δουλευει και την εταιρεια cogent και από εκει εχει 2 subnets (δλδ εχει 2 διαφορετικα νουμερα που ξεκινανε οι ips της).
    Συγκριτικα με την nova adsl 10mbps τα pings αυτή την στιγμη είναι τα μισα!!!
    ότι και να πω είναι λιγο απλα είναι απιστευτη, ΔΕΝ υπαρχει!!!!
    οπου μπαινω εχω από τα καλυτερα pings...
    η Ip αλλαζει όπως μου εχουν πει αλλα παιδια κάθε 20μερες ασχετα αν ανοιγοκλείσουμε εμεις το ρουτερ.
    Εγω κρατησα και nova 3 play γιατι μου εκαναν προσφορα και πλεον εχω απεριόριστα και κινητα, αλλα εχω και δορυφορικη τηλεοραση-novago-video on demand με novacinema μαζι και δεν με συμφερει κατι άλλο.
    Αν μελλοντικα η inalan κανει tv, μου ειπε εμενα ότι θα κανει τοτε θα το δουμε εφόσον εχει ληξει το συμβολαιο μου.
    Επισης εχω και το bonus του backup internet.
    Αν εχεις TV θα ελεγα να κρατησεις τον ΟΤΕ, αν δεν εχεις ότι σου ερχεται ποιο φτηνα και σε συμφερει καλυτερα.

  9. #1074
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Κυψέλη
    Μηνύματα
    2.398
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000 ~
    ISP
    INALAN
    Router
    ΖΤΕ F670L
    Εγώ σε πρώτη φάση το γυρίζω σε Modulus Base με 2€ το μήνα απλά να κρατήσω τη γραμμή. Χρήματα θα βάζω όσα μου χρειάζονται μιας και δεν μιλάω πολύ στο σταθερό. Κόβω την νόβα που είχα και με το πέναλτι που θα φάω θα το "εξαργυρώσω" στην Inalan.

  10. #1075
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα και καλη εβδομαδα! καλοριζικη και καλοδουλευτη!
    προφανως όπως φαινεται ημουν ο μονος από οσους εχω δει, εχω μιλησει, εχω διαβασει που του εδωσαν με 100αρα...
    αν το εχεις διαβασει ηδη αγορασα από optech και το αλλαξα και για 5ghz ac εβαλα και ένα Mikrotik hap ac2.

    Σχετικα με την υδρορροή αν και εμενα δεν μου αρεσει αυτό επειδή θα περνανε και νερα ισως και τιποτα σκουπίδια δεν ξερω από που ερχεται η υδρροροη, στο σπιτι σου από που βγαινει? από το σχαρακι στο μπαλκονι? αυτή την απορια εχω!

    - - - Updated - - -



    Όταν μου την εβαλαν ειχα Ip από interpeerex (καναδεζικη), όταν μου αλλαξαν το ρουτερ με αυτό με την gigabit θυρα, αλλαξε η ip και πηρε από μια εταιρια LLC iptelecoms καπως ετσι (Ουκρανικη) και σε όλα τα games που παιζω ειδα pings τουλάχιστον 10ms κατω, δεν ξερω αν οφείλονται στο gigabit router ή στον διαφορετικο ξενο ISP, μαλλον το 2ο συμβαινει το ιδιο διαβασει και από αλλον που εγινε το αντιθετο! Επισης δουλευει και την εταιρεια cogent και από εκει εχει 2 subnets (δλδ εχει 2 διαφορετικα νουμερα που ξεκινανε οι ips της).
    Συγκριτικα με την nova adsl 10mbps τα pings αυτή την στιγμη είναι τα μισα!!!
    ότι και να πω είναι λιγο απλα είναι απιστευτη, ΔΕΝ υπαρχει!!!!
    οπου μπαινω εχω από τα καλυτερα pings...
    η Ip αλλαζει όπως μου εχουν πει αλλα παιδια κάθε 20μερες ασχετα αν ανοιγοκλείσουμε εμεις το ρουτερ.
    Εγω κρατησα και nova 3 play γιατι μου εκαναν προσφορα και πλεον εχω απεριόριστα και κινητα, αλλα εχω και δορυφορικη τηλεοραση-novago-video on demand με novacinema μαζι και δεν με συμφερει κατι άλλο.
    Αν μελλοντικα η inalan κανει tv, μου ειπε εμενα ότι θα κανει τοτε θα το δουμε εφόσον εχει ληξει το συμβολαιο μου.
    Επισης εχω και το bonus του backup internet.
    Αν εχεις TV θα ελεγα να κρατησεις τον ΟΤΕ, αν δεν εχεις ότι σου ερχεται ποιο φτηνα και σε συμφερει καλυτερα.
    Οι Ip δεν ανήκουν σε καμία καναδέζικη ή ουγγρική εταιρία ή cogent, ο κάθε παρόχος ζητάει Block ip/s και του παραχωρούνται προς χρήση, μετά υπάρχει διαδικασία που ενημερώνονται όλοι αυτοί που εμπλέκονται για το πως θα φτάσουν σε αυτες τις Ip και σε ποια χώρα ανήκουν πλέον.

  11. #1076
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι Ip δεν ανήκουν σε καμία καναδέζικη ή ουγγρική εταιρία ή cogent, ο κάθε παρόχος ζητάει Block ip/s και του παραχωρούνται προς χρήση, μετά υπάρχει διαδικασία που ενημερώνονται όλοι αυτοί που εμπλέκονται για το πως θα φτάσουν σε αυτες τις Ip και σε ποια χώρα ανήκουν πλέον.
    καλημέρα, καλη εβδομαδα.
    ναι αφου ξερεις τι εννοω, απλα το ειπα με αλλον τροπο. Είναι οι εταιριες που εχουν παραχωρησει τα block ips στην inalan. Oπως βλέπουμε στα bold λεμε ακριβως το ιδιο πραγμα!
    Εχει ειδικες σελιδες όπως και μερικες της INALAN που τα λενε αναλυτικα και βλεπω σε ποιες εταιριες ανηκουν.
    Εχει 1 subnet από την interpeerex
    1 από την llc telecoms
    και 2 subnets από την cogent
    και φυσικα με καποιες ακομα υπαρχει πρόβλημα geolocation δυστυχως…
    και με την interpeerex και με telecoms δεν μου ανοιγει το web live tv του ant1...ευτυχως δεν εχω αλλου πρόβλημα οποτε δεν με νοιαζει και δεν το κανω θεμα, ουτε καν τους το εχω πει.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 22-04-19 στις 12:03. Αιτία: διευκρινηση με bolt

  12. #1077
    Εγγραφή
    08-03-2018
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Huawei HG8546M
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σχετικα με την υδρορροή αν και εμενα δεν μου αρεσει αυτό επειδή θα περνανε και νερα ισως και τιποτα σκουπίδια δεν ξερω από που ερχεται η υδρροροη, στο σπιτι σου από που βγαινει? από το σχαρακι στο μπαλκονι? αυτή την απορια εχω!
    Καλημέρα! Και εγώ στην αρχή σκεφτόμουν το σχαράκι και τα προβλήματα που αυτό θα δημιουργούσε. Όμως δεν σκέφτηκα ότι υπάρχει ο "κεντρικός αγωγός" της υδρορροής, ο οποίος συνεχίζει προς τα επάνω διαμερίσματα. Αυτόν τρύπησαν, ψηλά προς το ταβάνι, και την περάσαν από εκεί:
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  inalan2.jpg 
Εμφανίσεις:  17 
Μέγεθος:  259,1 KB 
ID: 203258
    Δεν ξέρω εάν τα νερά θα είναι πρόβλημα, όσο το εάν θα αποφασίσει κάποιος από τα πάνω διαμερίσματα να ρίξει tuboflo ή άλλα χημικά στην υδρορροή. Θα δούμε. Οι τεχνικοί αναφέραν πάντως την υδρορροή ως κάτι θετικό για την επιβίωση της ίνας.

  13. #1078
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.120
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Καλημέρα, καλή εβδομάδα. Και εμένα έψαχναν υδρορροές αλλά δεν βόλευαν και περαστηκε εξωτερικά. Από την μία είναι θετικό ότι είναι ποιο προστατευμενη. Από την άλλη είναι χειροτερα γιατί αν γίνει κάτι και δεν φαίνεται, αλλά μπορεί να πάνε πάνω της πράγματα πχ σκουπίδια δεν ξέρω τι πέφτει μέσα. Και αν κάποιος ρίξει χημικά? Πάει... Εμένα δεν μου αρέσει να περνάει έτσι. Για τα νερά τώρα και απέξω βρέχεται αλλά άλλο πράγμα να είναι μέσα σε υδρορροές! Μου εχει τύχει να βουλώσει η υδρορροη και χημικά έριξαν και πλαστικά κομμάτια βρήκα μέσα!!! Αν είχε ίνα δεν θα είχε ζήσει σίγουρα!

  14. #1079
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημέρα, καλη εβδομαδα.
    ναι αφου ξερεις τι εννοω, απλα το ειπα με αλλον τροπο. Είναι οι εταιριες που εχουν παραχωρησει τα block ips στην inalan. Oπως βλέπουμε στα bold λεμε ακριβως το ιδιο πραγμα!
    Εχει ειδικες σελιδες όπως και μερικες της INALAN που τα λενε αναλυτικα και βλεπω σε ποιες εταιριες ανηκουν.
    Εχει 1 subnet από την interpeerex
    1 από την llc telecoms
    και 2 subnets από την cogent
    και φυσικα με καποιες ακομα υπαρχει πρόβλημα geolocation δυστυχως…
    και με την interpeerex και με telecoms δεν μου ανοιγει το web live tv του ant1...ευτυχως δεν εχω αλλου πρόβλημα οποτε δεν με νοιαζει και δεν το κανω θεμα, ουτε καν τους το εχω πει.
    Δεν λέμε το ίδιο πράγμα, εκχώρηση ip κάνει το ripe (interpeerex)

  15. #1080
    Εγγραφή
    08-03-2018
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Huawei HG8546M
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα, καλή εβδομάδα. Και εμένα έψαχναν υδρορροές αλλά δεν βόλευαν και περαστηκε εξωτερικά. Από την μία είναι θετικό ότι είναι ποιο προστατευμενη. Από την άλλη είναι χειροτερα γιατί αν γίνει κάτι και δεν φαίνεται, αλλά μπορεί να πάνε πάνω της πράγματα πχ σκουπίδια δεν ξέρω τι πέφτει μέσα. Και αν κάποιος ρίξει χημικά? Πάει... Εμένα δεν μου αρέσει να περνάει έτσι. Για τα νερά τώρα και απέξω βρέχεται αλλά άλλο πράγμα να είναι μέσα σε υδρορροές! Μου εχει τύχει να βουλώσει η υδρορροη και χημικά έριξαν και πλαστικά κομμάτια βρήκα μέσα!!! Αν είχε ίνα δεν θα είχε ζήσει σίγουρα!
    Πριν χαλάσει η ίνα, βρίσκω πιο πιθανό να πάει κάποιος βάνδαλος να καταστρέψει το κουτί της Inalan στο δρόμο ή να αποφασίσει η ΕΥΔΑΠ να κάνει έργα και να ξηλώσει ότι ίνα βρεθεί στο δρόμο της. Οπότε ας μην αγχωνόμαστε, ότι είναι να γίνει θα γίνει.

Σελ. 72 από 134 ΠρώτηΠρώτη ... 5262677071727374778292 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Inalan
    Από Daemon στο φόρουμ FTTH
    Μηνύματα: 18518
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-04-24, 01:10
  2. Μηνύματα: 3514
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-04-24, 21:50
  3. VDSL και Κυψέλη - A/K Άρης - Vodafone
    Από nxenos στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 1116
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-08-23, 10:52
  4. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-11-17, 18:56
  5. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-06-17, 00:22

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας