Εμφάνιση 1-12 από 12
  1. #1
    Εγγραφή
    08-01-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    44
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Router
    Zyxel VMG1312
    Path Level
    Interleaved
    Συγγνώμη αν σας κουράσω με το μακροσκελές αυτό κείμενο,αλλά κάπου πρέπει να δημοσιευτεί και εδώ είναι
    το καλύτερο σημείο:

    Καλημέρα.
    Είμαι πελάτης της Wind με υπηρεσία VDSL internet.Πριν της 2/4 κατέθεσα φορητότητα προς την Vodafone όμως η Wind μου έκανε αντιπροσφορά και έτσι έκανα σχετική αίτηση υπαναχώρησης της Wind στο κατάστημα Αμαρουσίου, Ερμού 17. Παρότι έγινε αποστολή του fax απο Vodafone,έλαβα sms απο την Vodafone για αποστολή του εξοπλισμού.
    Ενημέρωσα λοιπόν και την Vodafone να επιβεβαιώσει την λήψη της υπαναχώρησης όπως και έγινε (το έχω γραπτώς απο chat transcript).
    Επίσης κάλεσα και την Orbit και τους ανέφερα να μην στείλουν τον εξοπλισμό της Vodafone χωρίς λόγο.
    Μετά απο αυτό έλαβα sms απο την Vodafone ότι θα ενεργοποιηθεί η υπηρεσία την Τρίτη 03/04!!! Απο τις 02/04 δεν έχω Internet,μόνο τηλέφωνο.
    Κάλεσα στις 17:00 στις 2/4 στην Wind και μου είπαν σε 2 ώρες θα επικοινωνούσαν μαζί μου όπως και έγινε.Ήταν απο την τεχνική υπηρεσία και μου ανέφερε πως ο λόγος που δεν έχω Internet ήταν οτι γίνεται φορητότητα(!!!) και οτι δεν γνώριζε οτι έγινε υπαναχώρηση!

    Αυτό προφανώς και δείχνει έλλειψη επικοινωνίας των τμημάτων της Wind.Έπειτα κάλεσα ξανά στο 13800 στην Wind και μου είπαν οτι είναι συστημικό πρόβλημα και θα ληθεί εντός της ημέρας το οποίο προφανώς και δεν έγινε.
    Κάλεσα την Wind Τρίτη 03/4 09:00 στο 13800 και είδαν οτι υπάρχει το αίτημα αλλά δεν μπορούσε να μου αναφέρει πότε θα γίνει η επαναφορά/παραμονή στην Wind.
    Έπειτα στις 11 στις 3/4 ξανακάλεσα την Wind και μου είπαν οτι η γραμμή παραμένει στην Wind και καθώς με συνδέανε με το τεχνικό τμήμα, έλαβα κληση απο την Wind σχετικά με email που είχα στείλει και μου είπαν οτι ναι μεν εστάλη το fax αυτό όμως δεν σημαίνει οτι έγινε η διαδικασία για να παραμείνει στην Wind η γραμμή οπότε να καλέσω την Vodafone για επιβεβαίωση.Κάλεσα την Vodafone τους ανέφερα το ζήτημα.Μίλησε η εξυπηρέτηση με το Τεχνικό τμήμα της Vodafone όπου μου ανέφεραν οτι έγινε απόρριψη μεταφοράς της γραμμής προς Vodafone και οτι ενώ το σύστημα είχε γράψει 03/4 ενεργοποιηση στην Vodafone τελικά δεν θα γίνει και οτι η γραμμή παραμένει στην Wind, αναφέροντας μου μάλιστα ότι έλαβαν και το σχετικό αίτημα υπαναχώρησης απο μένα.
    Στις 3/4 επίσης κάποια στιγμές που έπαιρνα και φαινόταν το τηλέφωνο μου στην Wind αυτόματα δεν απαντούσε η γραμμή και έκλεινε κ κλήση.Όταν έδωσα διαφορετικό αριθμό μίλησα με άνθρωπο! Προφανώς και θέλω ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΑΓΕΓΡΑΜΜΕΝΕΣ ΣΥΝΟΜΙΛΙΕΣ που έχω κάνει και μακάρι να είχαν log να έβλεπαν όλες τις ενέργειες μου, αλλά είναι ο λόγος ενός πελάτη εναντίον μιας μεγάλης εταιρίας.
    Μετά απο αυτό κανόνισαν να έρθει τεχνικός της Wind την Μ.Πέμπτη 5/4 και βρήκε οτι έχει βλάβη ο ΟΤΕ γιατί δεν συγχρονίζει.Η Μεγάλη Εβδομάδα έφυγε έτσι και μάλιστα ενώ μου είπαν οτι θέλει έως 3 μέρες ο ΟΤΕ να απαντήσει η να διορθώσει το θέμα το πρόβλημα δεν έγινε τίποτα. Κάλεσα και τον ΟΤΕ αλλά επειδή δεν είμαι πελάτης τους δεν κατάφερα να μιλήσω με εκπρόσωπο ώστε να μου επιβεβαιώσει οτι η Wind κατέθεσα αίτημα για βλάβη.Την Πέμπτη η Παρασκευή εκείνης της εβδομάδας πήρα απο την Wind δωρεάν μια κάρτα για να μου φορτώσουν 10GB. Οπότε το ΣΚ 14-15/4 την δούλευα στο κινητό και σαν hotspot και δεν την κούμπωσα στο router περιμένοντας οτι Δευτέρα 16/4 θα είχα VDSL κανονικά.Αυτό όμως δεν έγινε. Έβαλα την κάρτα σε δικό μου 4G+ usb και λειτούργησε για ενα βράδυ, το πρωί τίποτα. Οπότε κάλεσα την Wind ενεργοποιήσανε την Τρίτη ξανά την καρτά 4G (είχα χαλάσει κάτω απο 3GB μόνο) και τουλάχιστον είχα backup Internet.¨ομως συνιχίζω να μην έχω την υπηρεσία που πληρώνω.Επίσης 19/4 λήγει ο λογαριασμός και απο το λογιστήριο με ενημέρωσαν πως θα πρέπει να τους καλέσω εκείνη την ημέρα ή όταν ληθεί β βλάβη (....) ώστε να μου πιστώσουν στον λογαριασμό τις μέρες που δεν έχω Internet δηλαδή απο 2/4.
    Επίσης την Τρίτη 17/4 λαμβάνω απο Vodafone το παρακάτω sms: “Η ΑΙΤΗΣΗ ΑΚΥΡΩΣΗΣ ΜΕ ΑΡΙΘΜΟ ΑΝΑΦΟΡΑΣ .... ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ.”Εκεί έπαθα κι άλλο ΣΟΚ.Αφού με είχε ενημερώσει η Vodafone οτι η γραμμή είναι στην Wind και είχαν αποδεχτεί το αίτημα ακύρωσης γιατί μου στέλνουν οτι έγινε τώρα η ακύρωση; [Ειλικρινά δεν είχα όρεξη να πάρω την Vodafone να το μάθω]

    Έπειτα με παίρνουν τηλέφωνο απο Wind να μου πουνε οτι τώρα που η γραμμή είναι σε εμάς(!!!!!!!!) μπορούμε να δηλώσουμε την βλάβη στον ΟΤΕ (!!!!!) τους ρώτησα αφου την Μ.Πέμπτη την δηλώσατε (άρα έλεγαν ψέμματα) και μου είχατε πεί πως η γραμμή είναι σε εσάς και η Vodafone μου είχε πει οτι η γραμμή είναι στην Wind, τι ειναι αυτά που μου λέτε; Απαντάνε θα επικοινωνήσουμε μαζί σας.

    Σήμερα Τετάρτη 18/4 δεν έχω VDSL και δεν δουλεύει ούτε η κάρτα sim για το broadband Internet backup που μου δώσανε.Απο τις 9 πήρα 2 φορές τουλάχιστον να φτιάζουν αυτό, η ώρα είναι 11:45 και ούτε και αυτό έκαναν.
    Επίσης τις προηγούμενες μέρες ζήτησα να επικοινωνήσω με το νομικό τμήμα, δεν μπορούσαν να απαντήσουν για αυτό, έστειλα μέσω mywind οτι θέλω ενημέρωση και θέλω και τις ηχογραφημένες συνομιλίες μου και ακόμη δεν με κάλεσε κανείς. Στην ΕΕΤΤ έχω κάνει αρχική καταγγελία και τώρα θα κάνω και συμππληρωματική.

    Επίσης σήμερα 18/4 στις 10:56, έλαβα sms απο Wind: “ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ WIND.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΤΕ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΙΘ.... ΕΝΤΟΠΙΣΤΗΚΕ ΣΤΟ ΒΡΟΧΟ (ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΑΛΩΔΙΟ) ΚΑΙ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ ΕΝΤΟΣ 24 ΩΡΩΝ.”
    Έπειτα απο αυτό έλαβα κλήση στο κινητό μου απο την τεχνική υπηρεσία της Wind όπου μου ανέφερε οτι στις 11:02 και μετά απο πίεση τους έγινε έλεγχος απο τον ΟΤΕ και διαπιστώθηκε πρόβλημα όπως ανέφερε στο sms.Με ρώτησε αν έχει αποκατασταθεί το πρόβλημα και τους είπα όχι.Τότε μου είπαν ότι θα το δουν οι τεχνικοί της Wind ώστε να αποκατασταθεί.Είδε επίσης και το αίτημα να διορθώσουν το internet backup και το προώθησε και εκείνος.

    Μετά το τηλεφώνημα,θυμήθηκα, πώς σε ένα απο τα πολλά τηλέφωνα που έκανα προς τεχνικό τμήμα και νομίζω ήταν την Δευτέρα 16/4 σε κάποιον ξέφυγε το 18/4 κάτι για αποκατάσταση, αλλά δεν πρόλαβα τότε να το ρωτήσω.Όλα αυτά προφανώς υπάρχουν στις καταγεγραμμένες συνομιλίες που προφανώς και δια μαγείας θα «χαθούν» η δεν θα σταλούν ποτέ σε μένα.

    Απο μεσημέρι 02/04 έως έως και σήμερα 18/4 δεν έχω.Σε κάθε περιπτωση ο πελάτης είναι ζημειωμένος.Η υπαναχώρηση έγινε 27/3 και είναι μέσα στο όριο αφού 3/4 θα συνδεόμουν στον νέο πάροχο.

    Μετά απο όλα αυτά και φοβούμενος μην μείνω κι άλλο διάστημα χωρίς υπηρεσία, θα πρέπει να μείνω (όταν αποκατασταθεί η "βλάβη")και να ΠΛΗΡΩΝΩ για 2 χρόνια σε αυτήν την εταιρία που ψεύδεται στους πελάτες της, ακόμα κι όταν αυτοί είναι καλοπληρωτές.
    Η κλασική απάντηση που θα δώσει η Wind είναι «Πείτε μας το τηλέφωνο σας να σας ενημερώσουμε».
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Mastoras1 : 18-04-18 στις 14:05.

  2. #2
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mastoras1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    \Η υπαναχώρηση έγινε 27/3 και είναι μέσα στο όριο αφού 3/4 θα συνδεόμουν στον νέο πάροχο.
    Άστο το όριο βάση κανονισμού. Το αίτημα ακύρωσης υπάρχουν πιθανότητες να έχει επιτυχή κατάληξη χωρίς επιπλοκές αν γίνει ταχύτατα, το αργότερο λίγες (2-3) ώρες μετά το αίτημα σου και πριν καν προλάβει ο νέος πάροχος να ρίξει αίτημα για να πάρει το νούμερο. Αν αργήσεις έστω και μια μέρα δημιουργούνται τα προβλήματα που βιώνεις. Θα γυρίσεις στον αρχικό σου πάροχο αφού όμως πρώτα ενεργοποιηθείς στο νέο. Πρόσφατη προσωπική εμπειρία είναι. Εγώ δεν αντιμετώπισα τόσο σοβαρά προβλήματα όπως εσύ αλλά είχα κινηθεί άμεσα.

  3. #3
    Εγγραφή
    08-01-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    44
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Router
    Zyxel VMG1312
    Path Level
    Interleaved
    Επιβεβαίωσα οτι είμαι στην Wind αλλά ακόμα περιμένω.Ουτε VDSL ούτε μου φτιάξανε το 4g .

    Η αντιπροσφορα που μου είχαν κάνει ήταν καλύτερη μέν απο της Vodafone αλλά ειμαι 17 μερες χωρις Internet, η γυναίκα μου δεν

    μπορεί να στείλει βιογραφικά και το έχω ανάγκη το Internet και για την δουλειά μου.

    Υπομονη τι αλλο να κάνω πια;

  4. #4
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    27/3 έστειλες αίτημα υπαναχώρησης ή ακύρωσης της φορητότητας;
    Άλλο το ένα και άλλο το άλλο. Άλλοτε κάνουμε το ένα και άλλοτε το άλλο.

  5. #5
    Εγγραφή
    08-01-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    44
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Router
    Zyxel VMG1312
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    27/3 έστειλες αίτημα υπαναχώρησης ή ακύρωσης της φορητότητας;
    Άλλο το ένα και άλλο το άλλο. Άλλοτε κάνουμε το ένα και άλλοτε το άλλο.
    Μου είπαν να κάνω αίτημα υπαναχώρησης και αυτό έκανα.
    Ακύρωση φορητότητας δεν νομίζω οτι κάνεις αίτηση,το γράφω μόνο για να είναι καπως πιο ευκολοπεπτο.

    Η γραμμη τωρα Wind ειναι αλλα και τωρα που μιλαμε δεν εχω ουτε vdsl ουτε καν το 4g backup Που μ δωσανε.
    Απαραδεκτοι.

  6. #6
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Από την στιγμή που έκανες αίτημα φορητότητας στη Vodafone, είχες δικαίωμα με την σειρά τα παρακάτω:
    α. Αίτημα ακύρωσης φορητότητας, εντός 3 εργάσιμων ημερών πριν από την ενεργοποίηση της υπηρεσίας.
    β. Αίτημα υπαναχώρησης, αν έχει περάσει το χρονικό όριο της ακύρωσης και μέχρι συνολικά 14 ημερολογιακές ημέρες από την υπογραφή της σύμβασης.

    Εφόσον η Vodafone σε πληροφόρησε ότι η ημερομηνία ενεργοποίησης ήταν η 3/4, θα έπρεπε έως 29/3 να έκανες αίτημα ακύρωσης. Το αίτημα υπαναχώρησης θα έπρεπε να το κάνεις από τις 30/3 και μετά ή μετά την ημέρα που υπέγραψες την σύμβαση. Λογικά το όλο μπέρδεμα έγινε λόγω των παραπάνω λανθασμένων ενεργειών (δικών σου ή κατόπιν ενημέρωσης της Wind).

    Τώρα αναγκαστικά περιμένεις. Υπόψη ότι σε μια φορητότητα όπως η δικά σου περίπτωση δεν εμπλέκονται μόνο οι 2 πάροχοι, αλλά και ο ΟΤΕ που είναι ο μόνος αρμόδιος να κάνει όλες τις εργασίες σύνδεσης DSL και τηλεφωνίες από/προς τους παρόχους. Οπότε σε οποιοδήποτε μπέρδεμα είναι απόλυτα λογικό να υπάρχουν καθυστερήσεις.

  7. #7
    Εγγραφή
    08-01-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    44
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Router
    Zyxel VMG1312
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από την στιγμή που έκανες αίτημα φορητότητας στη Vodafone, είχες δικαίωμα με την σειρά τα παρακάτω:
    α. Αίτημα ακύρωσης φορητότητας, εντός 3 εργάσιμων ημερών πριν από την ενεργοποίηση της υπηρεσίας.
    β. Αίτημα υπαναχώρησης, αν έχει περάσει το χρονικό όριο της ακύρωσης και μέχρι συνολικά 14 ημερολογιακές ημέρες από την υπογραφή της σύμβασης.

    Εφόσον η Vodafone σε πληροφόρησε ότι η ημερομηνία ενεργοποίησης ήταν η 3/4, θα έπρεπε έως 29/3 να έκανες αίτημα ακύρωσης. Το αίτημα υπαναχώρησης θα έπρεπε να το κάνεις από τις 30/3 και μετά ή μετά την ημέρα που υπέγραψες την σύμβαση. Λογικά το όλο μπέρδεμα έγινε λόγω των παραπάνω λανθασμένων ενεργειών (δικών σου ή κατόπιν ενημέρωσης της Wind).

    Τώρα αναγκαστικά περιμένεις. Υπόψη ότι σε μια φορητότητα όπως η δικά σου περίπτωση δεν εμπλέκονται μόνο οι 2 πάροχοι, αλλά και ο ΟΤΕ που είναι ο μόνος αρμόδιος να κάνει όλες τις εργασίες σύνδεσης DSL και τηλεφωνίες από/προς τους παρόχους. Οπότε σε οποιοδήποτε μπέρδεμα είναι απόλυτα λογικό να υπάρχουν καθυστερήσεις.
    Αίτημα υπαναχώρησης έκανα 27/3 και δεν πρόλαβε καν να ενεργοποιηθεί η γραμμή στην Vodafone.

  8. #8
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Άλλο το να ενεργοποιηθεί η γραμμή στον νέο πάροχο και άλλο να γίνουν οι ενέργειες από τον ΟΤΕ στον βρόχο για την μετέπειτα ενεργοποίηση.
    Έγραψες ότι υπάρχει θέμα στον βρόχο. Γιατί άραγε;
    Κάνουμε πρώτα την ακύρωση ώστε να μην γίνει καμία εργασία στον βρόχο και αν δεν προλάβουμε τις ημερομηνίες προχωράμε στην υπαναχώρηση. Ο κανονισμός προβλέπει μια συγκεκριμένη σειρά για κάποιους λόγους.

  9. #9
    Εγγραφή
    08-01-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    44
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Router
    Zyxel VMG1312
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άλλο το να ενεργοποιηθεί η γραμμή στον νέο πάροχο και άλλο να γίνουν οι ενέργειες από τον ΟΤΕ στον βρόχο για την μετέπειτα ενεργοποίηση.
    Έγραψες ότι υπάρχει θέμα στον βρόχο. Γιατί άραγε;
    Κάνουμε πρώτα την ακύρωση ώστε να μην γίνει καμία εργασία στον βρόχο και αν δεν προλάβουμε τις ημερομηνίες προχωράμε στην υπαναχώρηση. Ο κανονισμός προβλέπει μια συγκεκριμένη σειρά για κάποιους λόγους.
    Ακριβως και εγω αναρωτιέμαι γιατί έχει θέμα στο βρόχο; Στο χάρτι έγραφε υπαναχωρηση και ακυρωση φορητοτητας. Αυτή την στιγμή κατα πάσα πιθανότητα εχει χαθεί το slot και θα είναι σαν να περιμενω
    νεα γραμμή.Διαφωνείτε;

  10. #10
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Όχι, δεν γίνεται αυτό. Απλά έχει γίνει κάποιο μπέρδεμα (μεταξύ των 3 εταιρειών) και 'σύ είσαι στη μέση χωρίς υπηρεσίες.

  11. #11
    Εγγραφή
    08-01-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    44
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Router
    Zyxel VMG1312
    Path Level
    Interleaved
    Επιτελους προ ολίγου μπήκα απο την δουλειά στο router και επέστρεψε το VDSL50 μετά απο 23 μέρες.

  12. #12
    Εγγραφή
    08-01-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    44
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Router
    Zyxel VMG1312
    Path Level
    Interleaved
    Στις 25/4 ειχα γράψει οτι επανήλθε το Internet...που να ηξερα.Πέρασαν 15 μέρες απο τοτε ξανά τα ίδια απο Τετάρτη μέχρι Δευτέρα χωρίς internet.Νομίζω 10-14/5 μπορεί και 1 εβδομάδα πίσω,δεν θυμάμαι.Σήμερα 31/5 πάλι δεν έχω Internet.Ευτυχώς αυτήν την φορά μου βάλανε τα 10gb backup στην sim που μου έχουν δώσει για να κουμπώσω το usb 4g Μου στο router και να βγάλω το ΠΣΚ γιατί είμαι σίγουρος πως πάλι τα ίδια.Επίσης δεν τους εχω πληρώσει έχω ανεξόφλητο ποσό και θα μου κάνουν φραγή 3/6,αυτά τα έγραφαν χθες σε sms.Σήμερα τεχνικό πρόβλημα και όχι φραγή μου είπαν και απο τις 16:00 είπαν οτι σε 2 ωρες θα εχει επιλυθει η θα σας ενημερώσουμε και κλασικά θα στείλουν τεχνικο κτλ.

    Προφανώς και τέλος η Wind για μένα.Οπότε υπομονή να το φτιάξουν και άμεσα φορητότητα στην Cosmote (μην χάσω και τα δωρεάν GB και γίνει καμμοιά στραβή και δεν έχω Internet με τπτ)

    Παράλληλα και παρότι έχω 2-3 wifi σπίτι και 11ac και 3.2GBPS στο streaming βλέπω θεματάκια μέσω δικού μου wifi αλλά και μέσω Gigabit ethernet.Είδα σε ένα άλλο thread οτι το έχει και ένα άλλο παλικάρι και μάλλον μιλάμε για throttling οπότε γειά σου Wind.

Παρόμοια Θέματα

  1. 2 γιγα δωρο για ολη την Μ.Εβδομαδα
    Από bill27 στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-04-18, 11:06
  2. Αλλαγή παρόχου, θα μείνω χωρίς internet?
    Από BurnedPriest στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-03-18, 21:04
  3. Ασύρματη δικτύωση κάμερας χωρίς internet
    Από Icehal στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-01-18, 22:22
  4. Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-12-17, 21:53
  5. Μηνύματα: 30
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-10-17, 22:56

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας