Σελ. 191 από 662 ΠρώτηΠρώτη ... 171181186189190191192193196201211 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.851-2.865 από 9918

Θέμα: Speedport Plus

  1. #2851
    Εγγραφή
    07-09-2006
    Περιοχή
    ΓΛΥΦΑΔΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    2.980
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/10000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    AVM FRITZ 7590
    SNR / Attn
    9,1(dB) / 6,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    <<Πες μου μονο οτι ΔΕΝ εχεις κανει επιστροφη τηλεφωνιας στην πριζα>> τι εννοεις με αυτο? εχω 1 κεντρικη γραμμη στο σπιτι που κατεληγει σε ενα γραφειο
    εκει την εχω ξεχωρισει σε 2 πριζες τηλεφωνικες (αυτο απο παλια ακομα και πριν την ευρυζωνικη με το netmod)
    η μια δινει στο γραφειο η αλλη στο υπολοιπο σπιτι
    η μια που ειναι μονο γραφειο παει στο ρουτερ με το vdsl και η αλλη στο phone 2 για να δωσει στο υπολοιπο σπιτι
    στην phone 1 φευγει ενα καλωδιο που παει σε ενα τηλεφωνο (εχω συνδεση over isdn με 2 καναλλια φωνης )
    ετσι ηταν παντα η συνδεσμολογια απο παλια οταν πρωτοεγινε ευρυζωνικο(με 5/50 ταχυτητα )
    δεν υπηρχε κανενα προβλημα με την τηλεφωνια κανενα απολυτως
    μαλιστα την ευρυζωνικη δηλαδη που παει και τι
    την ειχε φτιαξει τεχνικος του οτε απο τον ιανουαριο για να την εγκαταστησει
    και δεν ειχα προβλημα απεκτησα προβλημα οταν εκανα την αναβαθμιση
    επισης και χθες που εδεησε να ερθει και τεχνικος στο σπιτι και μετρησε την γραμμη ολα τα βρηκε οκ οπως εγραψα και στην αρχη
    και στις 2 προιγουμενες φορες που δηλωσα βλαβη με βαλανε και τους ειπα την συνδεσμολογια και δεν διαπιστωσανε προβλημα
    για αυτο και το ριχνουν στο ρευμα(απιστευτο!!!!) και ισως και στο ρουτερ
    <<Το mini ups εχει επιλογη για 2A ενα διακοπτακι>> που το εχει αυτο??(LAMTECH Mini UPS DC LAM 020670)
    ενα διακοπτακι βλεπψ 9v kai 12v
    εμενα 2 μετρησεις με απασχολουν τα fec (στον θεο τωρα που το βλεπω σε 23 ωρες λειτουργιας 6671) και το snr στο 28,8 με 9,1
    ανεβασα και ενα log του router
    Attached Files Attached Files
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος rexdimos : 16-10-19 στις 23:27. Αιτία: ανεβασμα αρχειου

  2. #2852
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.756
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Τσεκαρε τις συνδεσεις απο ρουτερ προς τον τοιχο. Αλλαξε και το καλωδιο αν εχεις
    E5 2697 v2 @ 3.0GHz on P9X79 Deluxe 24GB
    Spoiler:
    WD15EARS, WD30EFRX, WD30EURS, WD30EZRX, WD40EFRX, WD60EFRX
    Intel Xeon E5-2670 v2 @ 2.9GHz 16GB WD15EARS, 2xWD40EFRX, WD60EFRX, 2xWD100EFΑX
    i5 750 @ 3.36GHz 4GB 2xWD60EFRX, 5xWD80EFZX, 2xWD100EFΑX Sony Vaio VPC-F13Z1E/B

  3. #2853
    Εγγραφή
    07-09-2006
    Περιοχή
    ΓΛΥΦΑΔΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    2.980
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/10000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    AVM FRITZ 7590
    SNR / Attn
    9,1(dB) / 6,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    ναι ολα αυτα εχουν γινει εχω αλλαξει καλωδιο ειναι απο τα πρωτα που κανει καποιος
    αυτο με την επιστροφη τηλεφωνιας δεν καταλαβα
    και με το ups

  4. #2854
    Εγγραφή
    31-07-2008
    Περιοχή
    Καματερό Αττικής
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    60
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    COSMOTE VDSL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    TP-Link Archer VR600
    SNR / Attn
    9.3(dB) / 6.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από rexdimos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι ολα αυτα εχουν γινει εχω αλλαξει καλωδιο ειναι απο τα πρωτα που κανει καποιος
    αυτο με την επιστροφη τηλεφωνιας δεν καταλαβα
    και με το ups
    αν ακολουθήσεις τις οδηγίες που έχει στο κουτί το ρούτερ, σου λέει να βάλεις το σπλίτερ πριν το ρούτερ, και την έξοδο phone 1 να τη βάλεις στην "έξοδο" line του σπλίτερ. Έτσι, χωρίς να πειράξεις καλωδιώσεις εσωτερικά του σπιτιού, έχεις τηλέφωνο σε όλες τις υπόλοιπες πρίζες που είναι διαθέσιμες στο σπίτι.

  5. #2855
    Εγγραφή
    14-11-2010
    Μηνύματα
    654
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112640/11256
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΑΠ. ΠΑΥΛΟΣ
    Router
    Fritz!Box 7490
    SNR / Attn
    13(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Επίσης, πετα το ups και θα σταματήσουν οι επανεκκινήσεις

  6. #2856
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από rexdimos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι ολα αυτα εχουν γινει εχω αλλαξει καλωδιο ειναι απο τα πρωτα που κανει καποιος
    αυτο με την επιστροφη τηλεφωνιας δεν καταλαβα
    και με το ups
    Εννοουσα να τσεκαρεις οτι ειναι στα 12 V . Αλλα πετα το καλυτερα το ρημαδι και βαλε ενα σωστο μεγαλο ups . Υπαρχει περιπτωση και να μην ειναι το ρευμα απο τη μερια σου αλλα πρωτα φτιαχνεις αυτο . Μετα βγαζεις τις επιστροφες .

  7. #2857
    Εγγραφή
    07-09-2006
    Περιοχή
    ΓΛΥΦΑΔΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    2.980
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/10000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    AVM FRITZ 7590
    SNR / Attn
    9,1(dB) / 6,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    <<αν ακολουθήσεις τις οδηγίες που έχει στο κουτί το ρούτερ, σου λέει να βάλεις το σπλίτερ πριν το ρούτερ, και την έξοδο phone 1 να τη βάλεις στην "έξοδο" line του σπλίτερ.>> αυτο δεν νομιζω οτι ισχιει σε isdn με 2 καναλλια φωνης μου ειπαν αλλα και οταν ηρθε ο τεχνικος για να γυρισει την τηλεφωνια
    σε ευρυζωνικη
    ενα καλωδιο απο την μια τηλεφωνικη πριζα στο dsl ενα αλλο στο phone1 για ενα τηλεφωνο στο χωρο και ενα δευτερο καλωδιο στο phone 2 απο την δευτερη πριζα (ειχα απο παλια ξεχωρισει το καλωδιο που φερνει το σημα στο σπιτι σε 2 πριζες η μια δινει στο γραφειο μια στο υπολοιπο σπιτι ) ουτε splitter μου ειπαν ουτε τιποτα αλλο και οπως ειπα δουλευε μια χαρα τουλαχιστον με την πενηνταρα γραμμη
    <<Εννοουσα να τσεκαρεις οτι ειναι στα 12 V>> αυτο ερχεται απο την μανα του ετσι με γυρισμενο το διακοπτη στα 12
    ειπα να τους ακουσω αλλαξα και το ρουτερ να δουμε αν εχουν δικιο
    εκεινο που με προβληματιζει ειναι τα fec errors 720 σε 2 ωρες με το καινουργιο ρουτερ καλα για crc δεν το συζηταμε καν
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος rexdimos : 19-10-19 στις 00:48.

  8. #2858
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Εγω θα βαζα κατευθειαν χοντρο πολυκλωνο καλωδιο στην εισαγωγη να δεις αν δεν εχει λαθη ετσι .

  9. #2859
    Εγγραφή
    07-09-2006
    Περιοχή
    ΓΛΥΦΑΔΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    2.980
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/10000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    AVM FRITZ 7590
    SNR / Attn
    9,1(dB) / 6,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    <<Εγω θα βαζα κατευθειαν χοντρο πολυκλωνο καλωδιο στην εισαγωγη να δεις αν δεν εχει λαθη ετσι>> αν ενοεις την εισαγωγη της πολυκατοικιας οπως νομιζω εγω δεν μπορω να το πειραξω αυτο θελει εξοπλισμο που δεν εχω αλλα απο οτι ειπαν την τελευταια φορα που ηρθαν εκαναν μετρηση και εκει και στο σπιτι και στο mini dslam χωρις προβληματα
    Επισης το μονο σιγουρο ειναι οτι σε αυτες τις γραμμες δεν μπαινει κανενος ειδος splitter η φιλτρο γραμμης
    και το καινουργιο ρουτερ τα ιδια κανει παντως
    οσο για τα fec erors ειναι περιπου 7 το λεπτο και τα crc 181 το λεπτο

  10. #2860
    Εγγραφή
    10-06-2015
    Μηνύματα
    309
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE
    Επιστροφή όπως το λέει η ίδια η λέξη είναι την έξοδο τηλεφώνου από το router να την συνδέσεις στην τηλεφωνική γραμμή που φέρνει στο σπίτι σου το σήμα xDSL (που φέρνει το VOIP που γίνεται "PSTN"/POTS και βγαίνει από την έξοδο τηλεφώνου στο router) ώστε να μπορείς να πάρεις από όσες τηλεφωνικές πρίζες έχεις παραπέρα στo σπίτι σου τηλεφωνία συνδέοντας τηλέφωνα.
    Αν οι πρίζες (είτε αμφότερες είτε εκάτερη) που λες ότι έχεις στο σπίτι σου δεν συνδέονται καλωδιακά με την τηλεφωνική γραμμή που έρχεται από έξω (που φέρνει το xDSL), τότε δεν σε νοιάζει, δεν είναι επιστροφή· αν όμως συνδέονται τότε έχεις κάνει επιστροφή και το ελάχιστο που πρέπει να κάνεις είναι η σωστή συνδεσμολογία με διαχωριστή κτλ που προσπαθούσαν να σου εξηγήσουν παραπάνω.
    Η ενδεχόμενη προβληματική επιστροφή δεν είναι αναγκαστικά η αιτία των προβλημάτων σου αλλά είναι από μόνης σοβαρό θέμα που πρέπει να επιλυθεί πριν προχωρήσει η διερεύνηση προβλήματος, βλάβης.

    ΥΓ Δες τις δύο εικόνες εδώ· η δεύτερη είναι επιστροφή (με τα απαραίτητα φίλτρα κτλ), η πρώτη δεν είναι.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ioetisap : 19-10-19 στις 17:22.
    ΚΙΡΙΚΙΡΙΚΙΡΙΚΙΡΙ

  11. #2861
    Εγγραφή
    07-09-2006
    Περιοχή
    ΓΛΥΦΑΔΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    2.980
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/10000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    AVM FRITZ 7590
    SNR / Attn
    9,1(dB) / 6,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    εγραψα οτι εχω isdn ευρυζωνικη με 2 καναλλια φωνης
    εξηγησα οτι εχω κανει την πρωτη λυση
    δηλαδη εισοδος (απο την μια κεντρικη πριζα ) στο vdsl
    phone 1 σε ενα τηλεφωνο
    phone 2 σε μια rj11 και δινει στα υπολοιπα τηλεφωνα
    ισως να μην το εγραψα σωστα
    επισης ειπα οτι αυτη η διπλη πριζα που εχω και διαχωρισει την γραμη στις 2 rj11 που δινουν στα τηλεφωνα του σπιτιου ΔΟΥΛΕΕΥΕ και με την isdn συνδεση που ειχα πριν την ευρυζωνικη
    επισης ειπα οτι η παρουσα συνδεσμολογια που εχω ΔΟΥΛΕΥΕ σαν vdsl + ευρυζωνικη απο τον ιανουαριο με τελεια αποτελεσματα και αρχισε τα προβληματα με την αναβαθμιση
    τελος η συνδεσμολογια που υπαρχει ελεγθηκε απο 2 τεχνικους του οτε τον πρωτον οταν ενεργοποιηθηκε η ευρυζωνικη συνδεση που εχω και ο οποιος καταργησε πασης φυσεως splitter και απο τον δευτερο την περασμενη τριτη για να δει αν υπαρχει καποιο προβλημα μεσα στο σπιτι και να μετρησει την γραμμη μετα τα προβληματα που ειχα

  12. #2862
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.756
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Το οτι "δουλευε" πριν δεν λεει κατι απο μονο του.

    Ολες οι συσκευες δουλευουν μεχρι την στιγμη που θα χαλασουν. Ποσο μαλλον οταν μιλαμε για συχνοτητες.
    Δεν ειναι οπως πχ το ρευμα. πατας τον διακοπτη και αφου αναβει η λαμπα ειναι ολα καλα.

    Εφοσον πας σε μεγαλυτερες ταχυτητες....."πιεζεις" να βγαλεις μεγαλυτερο bandwidth απο την γραμμη σου.
    Συχνοτητες ειναι. Και τα καλωδια εχουν ορια στις συχνοτητες. Οπως επισης εππηρεαζονται παρα πολυ.

    Οποτε μην θεωρεις οτι τα καλωδια σου ειναι ενταξει. Ολα θελουν ελεγχο. Δες παλιοτερα τοπικ που ειδαν το φως τους αρκετοι αφου εφτιαξανν την εσωτερικη τους καλωδιωση.

    Οταν καποιος σου ποσταρει ειναι για να σε βοηθησει. Οχι απλα για να απαντησεις....δουλευε πριν.

    Οπως επισης και οι τεχνικοι εφοσον συγχρονιζεις...θεωρουν ενταξει την γραμμη. Χωρις να ειναι ομως σωστη.

    Αν δεν εχεις καποιον δικο σου να ελεγξει ενδελεχως τις καλωδιωσεις σου και τις συνδεσμολογιες τοτε θα πρεπει να κανεις δοκιμες.

    Ξεκιναμε απο τον κατανεμητη και παμε προς το σπιτι σε τετοιες περιπτωσεις για να βρουμε το προβλημα.
    The gr81 .

  13. #2863
    Εγγραφή
    14-07-2008
    Μηνύματα
    193
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    FRITZBOX 7590
    Path Level
    Interleaved
    φιλε griniaris ...dεν έχω καταφέρει να το κάνω να δουλέψει... έχεις κάτι να προτείνεις;
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Καταγραφή.JPG 
Εμφανίσεις:  32 
Μέγεθος:  53,0 KB 
ID: 207886

  14. #2864
    Εγγραφή
    07-09-2006
    Περιοχή
    ΓΛΥΦΑΔΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    2.980
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/10000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    AVM FRITZ 7590
    SNR / Attn
    9,1(dB) / 6,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    @griniaris φιλε μου ξερω οτι καποιος ποστάρει για να βοηθησει ειμαι πολλα χρονια στο forum και εγω εχω ποσταρει για να βοηθησω
    δεν απαντησα για να απαντησω απλα
    επισης δεν απαντησα αυτο <<Οχι απλα για να απαντησεις....δουλευε πριν.>>
    ο φιλος μου εβαλε ενα λινκ
    https://www.adslgr.com/forum/threads...30#post6303030
    απο μια ορθοδοξη λειτουργια
    και απαντησα οτι αυτην εχω αναφεροντας ακριβως την συνδεσμολογία μου
    το οτι δουλευε πριν το εγραψα σαν συμπληρωμα και σαν απορια
    επισης αναμεσα στις απαντησεις μου ηταν οτι εχει γινει 2 φορες ελεγχος στην συνδεσμολογια και βρεθηκε οκ με βαση παντα τους τεχνικους του οτε
    επισης εγινε την τελευταια φορα το αναφερω αρκετα ποιο πανω ελεγχος στον κατανεμητη στο mini dslam και στην καταληξη στις πριζες και δεν εδειξε τιποτα
    και για συμπληρωσω δεν λενε <<Οπως επισης και οι τεχνικοι εφοσον συγχρονιζεις...θεωρουν ενταξει την γραμμη>> αφου δεν εχω προβλημα συγχρονισμου ,αυτο θα το καταλαβαινα ,η γραμμη ειναι μονιμως κουμπωμενη στην ανωτατη ταχυτητα,το μεγαλο προβλημα ειναι στην συνομιλια με το τηλεφωνο
    συμφωνω οτι ισως θα πρεπει να φερω δικο μου τεχνικο απλα απορησα με την κατασταση αφου δεν σου λενε εχεις θεμα εκει ή φερε τεχνικο γιατι εμεις δεν βρισκουμε κατι εχουν δεχτει οτι υπαρχει προβλημα αλλιως δεν θα εστελναν 2 φορες τεχνικο να το βρουν δεν εχουν καταφερει μαλλον ακομα

    @orestian
    1.LAN Host IP Address την ip του υπολογιστη στον οποιο θελεις να επιτρεψεις την προσβαση σε καποια συγκεκριμενο port(px 45000)
    2.LAN Host Start Port & LAN Host End Port απο ποια πορτα μεχρι ποια πορτα θελεις ανοιχτη (πχ 43000-45000)
    3.Protocol ποιο πρωτοκολλο θελεις ανοιχτο tcp udp both
    4.enable ολο αυτο
    5.WAN Connection ποια συνδεση μιλαμε (πχ internet_vdsl)
    6.save
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος rexdimos : 20-10-19 στις 00:39.

  15. #2865
    Εγγραφή
    17-02-2005
    Περιοχή
    Κάτω Πατήσια
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    74
    Downloads
    32
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110000/10998
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Fritz!box 7590
    SNR / Attn
    12(dB) / 9(dB)
    Καλημέρα,
    Αντιμετωπίζω ένα περίεργο πρόβλημα, κατά την προσπάθειά μου για login σαν admin το router κολάει στην φάση που γίνεται επιβεβαίωση username & password (βγάζει ένα μπλε βέλος που περιστρέφεται και μένει εκεί) όταν χρησιμοποιώ υπολογιστή με windows (chrome, firefox & explorer), ενώ όταν κάνω το ίδιο από συσκευή με IOS ή Linux μπαίνει κανονικά.
    Δοκίμασα επαναφορά σε εργοστασιακές ρυθμίσεις και δεν είχα καμία αλλαγή, έχει κανείς ιδέα του τι μπορεί να φταίει πριν πάω για αντικατάσταση του router;

Σελ. 191 από 662 ΠρώτηΠρώτη ... 171181186189190191192193196201211 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Χρήση Speedport 2i για VoIP Cosmote/ΟΤΕ με Mikrotik
    Από deniSun στο φόρουμ MikroTik ADSL modems, routers & routerBOARDs
    Μηνύματα: 390
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-06-23, 14:21
  2. [Other] Οδηγός QoS για Speedport Entry 2i - ZTE H268 - και άλλα ZTE modem/routers
    Από globalnoise στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 44
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-01-21, 20:54
  3. Speedport Entry πίσω από D-Link DSL 3682 μόνο για VoiP
    Από searanger στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-04-18, 19:42
  4. Speedport Entry 2i + TP-LINK VR400 VDSL
    Από George21 στο φόρουμ COSMOTE VDSL
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-12-17, 19:54
  5. [Other] Speedport Entry 2i σαν modem και TP-Link W9980 σαν ρουτερ
    Από sotiris.bos στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-04-17, 22:15

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας