Σελ. 606 από 662 ΠρώτηΠρώτη ... 586596601604605606607608611616626 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 9.076-9.090 από 9922

Θέμα: Speedport Plus

  1. #9076
    Εγγραφή
    28-07-2007
    Περιοχή
    ΙΩΑΝΝΙΝΑ
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    946
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE ΚΑΜΠΙΝΑ
    Router
    Speedport Εntry+Cisco881
    SNR / Attn
    -(dB) / -(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα , σημερα συνεβει κατι πολυ κουφο στην δουλεια που ειχαμε το παρον ρουτερ σε VDSL2 100/10.
    Αναγκαστηκα σε 2 5πορτα switch να κανω τραμπα ενα καλωδιο utp απο το ενα στο αλλο, στο καπακι ειδα οτι εκτος δεν βλεποταν κανενα μηχανημα με αλλο, το speedport δεν ειχε τιποτα ανοιχτο μονο το power.
    Λεω οκ ετυχε.
    Παω με κινητο στο wifi συνδεθηκα και μετα αρχισαν τα παλαβα, μονο του εκλεινε (εκτος το power) και με πεταγε, αλλες φορες με πεταγε απο το wifi ενω εδειχνε ανοιχτο (ημουν ακριβως μπροστα του!).
    Αλλες φορες οταν μπηκα η σελιδα ειχε αλλοιωσεις στα μενου και ηταν αχρηστα δεν εκαναν κατι!!! συνδεοταν στο ιντερνετ οκ και μετα το εχανε παλι!

    Με τα λιγα και τα πολλα πήρα το 13888 και ειπαν να κανω reset, εκανα τα ιδια παλι!!!
    Μετα που ξαναπηρα ειπαν να παω να δωσουν αλλο, τελικα το εδωσα πισω και μου εδωσαν το Oxygen πως το λενε.
    Και τωρα θα το πω αλλα δεν εχει σχεση με το θεμα μας εδω, εχω ιντερνετ κτλ αλλα παλι δεν εχω δικτυα μεταξυ των μηχανηματων! θα το δω αυριο αυτο, μαλλον κατι με τα καλωδια και τα switch.
    Αυτα...

    Τωρα δεν ξερω πως τα επαθε ολα αυτα το speedport! το εχω και στο εξοχικο με ADSL εκει μετα το 2i και το προτιμουσα εκεινο παντως!
    να βραχυκυκλωσε αραγε κανα switch (εχουμε 3) ή κανα utp και να τα εκανε αυτα? και να μην ειχε χαλασει?
    τι να πω δεν ξερω πραγματικα....
    Επρεπε να αλλαξεις το τροφοδοτικο!
    Συνηθως τετοιες παλαβομαρες κανουν οταν χαλανε τα τροφοδοτικα και δινουν λογοτερα ampere απο τα απαιτουμενα!
    ΙΑΤΡΙΚΗ, ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ, LAN, WLAN, WAN, VOIP, FAST ETHERNET, ΑΣΥΡΜΑΤΕΣ ΖΕΥΞΕΙΣ.

  2. #9077
    Εγγραφή
    24-12-2007
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    41
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300000/30000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Speedport Plus 2
    Path Level
    Fastpath
    Καλησπερα και απο μενα.
    Κατοχος ενος speedport plus (ευτυχως για τις 1000αρες πορτες...δυστυχως για τα κουλα που κανει...)
    Εχω την καμπινα απο το σπιτι μου στα 200 μετρα το πολυ...εχει ερθει μετα απο 3 αιτηματα βλαβης ο Τεχνικος του Οτε, μετραει ο ανθρωπος και βλεπει τελειως διαφορετικα νουμερα...η δε εξασθενιση ειναι 9 αντι για 29,5 που δειχνει ο Router με περασμενο το τελευταιο firmware OTE 10. Βρισκω και εγκαθιστω την εκδοση ΟΤΕ2...με το που συγχρονιζει αμεσως μονο του την γυριζει σε ΟΤΕ10 και παλι. Το tr069 δεν απενεργοποιειται με τιποτα...δοκιμαζω και εγκαθιστω την ΟΤΕ5...και μεχρι στιγμης δεν εχει κανει αναβαθμιση...που οπωσδηποτε θα κανει ειναι θεμα χρονου..Οταν αυτο συμβει και παλι, τοτε θα αφαιρεσω το Bios chip και θα σωσω την εκδοση ΟΤΕ10 ενω θα ψαξω με τον HxD Hex Editor να δω αν υπαρχει καποια εντολη που να δειχνει προς απενεργοποιηση των αυτοματν ενημερωσεων. Σε καθε περιπτωση θα κανω dump την ΟΤΕ10, και θα την ανεβασω εδω για οποιον την χρειαστει ενδεχομενως...
    Τοσο στην ΟΤΕ2 οσο και στην ΟΤΕ5 δεν εχω επανεκκινησεις ουτε τιποτα περιεργο...σας μιλαω για συνεχη λειτουργια επι 30 και πλεον μερες χωρις το παραμικρο σφαλμα, με ελαχιστα fec/crc errors...
    Η ΟΤΕ10 ειναι μια σκετη καταστροφη σε ολα τα επιπεδα...ευχομαι να βγαλουν συντομα καποια αλλη και να ξαναπανε τα νουμερα εκει που πρεπει.
    Ειμαι κλειδωμενος στα 108457 και 10999 χωρις κανενα προβλημα...για οσο διαρκει η ΟΤΕ5....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος panos_ole : 15-09-22 στις 15:22.
    Once you go Mac you never go back !!!

  3. #9078
    Εγγραφή
    21-11-2011
    Περιοχή
    Ν. Σμύρνη
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.696
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109.998/10.999
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    17(dB) / 3.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα , σημερα συνεβει κατι πολυ κουφο στην δουλεια που ειχαμε το παρον ρουτερ σε VDSL2 100/10.
    Αναγκαστηκα σε 2 5πορτα switch να κανω τραμπα ενα καλωδιο utp απο το ενα στο αλλο, στο καπακι ειδα οτι εκτος δεν βλεποταν κανενα μηχανημα με αλλο, το speedport δεν ειχε τιποτα ανοιχτο μονο το power.
    Λεω οκ ετυχε.
    Παω με κινητο στο wifi συνδεθηκα και μετα αρχισαν τα παλαβα, μονο του εκλεινε (εκτος το power) και με πεταγε, αλλες φορες με πεταγε απο το wifi ενω εδειχνε ανοιχτο (ημουν ακριβως μπροστα του!).
    Αλλες φορες οταν μπηκα η σελιδα ειχε αλλοιωσεις στα μενου και ηταν αχρηστα δεν εκαναν κατι!!! συνδεοταν στο ιντερνετ οκ και μετα το εχανε παλι!

    Με τα λιγα και τα πολλα πήρα το 13888 και ειπαν να κανω reset, εκανα τα ιδια παλι!!!
    Μετα που ξαναπηρα ειπαν να παω να δωσουν αλλο, τελικα το εδωσα πισω και μου εδωσαν το Oxygen πως το λενε.
    Και τωρα θα το πω αλλα δεν εχει σχεση με το θεμα μας εδω, εχω ιντερνετ κτλ αλλα παλι δεν εχω δικτυα μεταξυ των μηχανηματων! θα το δω αυριο αυτο, μαλλον κατι με τα καλωδια και τα switch.
    Αυτα...

    Τωρα δεν ξερω πως τα επαθε ολα αυτα το speedport! το εχω και στο εξοχικο με ADSL εκει μετα το 2i και το προτιμουσα εκεινο παντως!
    να βραχυκυκλωσε αραγε κανα switch (εχουμε 3) ή κανα utp και να τα εκανε αυτα? και να μην ειχε χαλασει?
    τι να πω δεν ξερω πραγματικα....
    Εδω στο σπιτι αλλαξα μεταξυ τους 2 router και βαζοντας στο ενα router το καλωδιο που ερχεται απο το modem (speedport plus), εκανε επανεκκινηση το modem! Το καταλαβα γιατι δεν ειχα ιντερνετ και εψαχνα να βρω γιατι και μετα το καταλαβα. Μαλλον κατι βραχυκυκλωσε αλλα ευτυχως δεν καηκε. Ισως καποιο καλωδιακι ισως κατι αλλο γιατι το καλωδιο ειναι φτιαγμενο στο χερι 25 μετρα και αναποδα απο το αλλο router οποτε επρεπε να το γυρισω 180 μοιρες και κατι εκανε το modem να επανεκκινησει. Απο τα περιεργα που εχω κατα καιρους διαβασει, αυτο δεν το ειχα πετυχει και ουτε μου ειχε συμβει ποτε αλλοτε.
    ΝΕΟ PC! :yahoo:

    CoolerMaster Mastercase H500P Mesh White || ASRock X570 Steel Legend || Ryzen 5600X || G.Skill Ripjaws V F4-4000C16D-16GVK || EVGA GeForce GTX960 4GB FTW Gaming ACX 2.0+
    Samsung 980 PRO MZ-V8P500BW || Kingston HyperX SSD SH103S3B/120G || WD WD4003FZEX - 4TB || WD WD4002FΥΥZ - 4TB || EVGA SuperNOVA 550 G2 (220-G2-0550-Y1) || Dell UltraSharp U2414H ||
    Dell Alienware AW3420DW

  4. #9079
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nontasaggelis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επρεπε να αλλαξεις το τροφοδοτικο!
    Συνηθως τετοιες παλαβομαρες κανουν οταν χαλανε τα τροφοδοτικα και δινουν λογοτερα ampere απο τα απαιτουμενα!
    Καλημερα, δεν ειχα αλλο τετοιο.
    Εξαλου δωρεαν στο αλλαζουν, εδωσαν και το ΖΤΕ που το βλεπω κλασεις καλυτερο.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Archon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδω στο σπιτι αλλαξα μεταξυ τους 2 router και βαζοντας στο ενα router το καλωδιο που ερχεται απο το modem (speedport plus), εκανε επανεκκινηση το modem! Το καταλαβα γιατι δεν ειχα ιντερνετ και εψαχνα να βρω γιατι και μετα το καταλαβα. Μαλλον κατι βραχυκυκλωσε αλλα ευτυχως δεν καηκε. Ισως καποιο καλωδιακι ισως κατι αλλο γιατι το καλωδιο ειναι φτιαγμενο στο χερι 25 μετρα και αναποδα απο το αλλο router οποτε επρεπε να το γυρισω 180 μοιρες και κατι εκανε το modem να επανεκκινησει. Απο τα περιεργα που εχω κατα καιρους διαβασει, αυτο δεν το ειχα πετυχει και ουτε μου ειχε συμβει ποτε αλλοτε.
    Καλημερα, κατι εγινε και εδω τωρα τα εφτιαξα ολα, στα 2 μικρα switch κατι εγινε, μετρησα ολα τα καλωδια ενα ενα, βρηκα που πανε τα σημειωσα κιολας, τα συμμαζεψα και ολα καλα! Παντως ουτε χαλασμενο switch βρηκα, ουτε καλωδιο!

  5. #9080
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.806
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα , σημερα συνεβει κατι πολυ κουφο στην δουλεια που ειχαμε το παρον ρουτερ σε VDSL2 100/10.
    Αναγκαστηκα σε 2 5πορτα switch να κανω τραμπα ενα καλωδιο utp απο το ενα στο αλλο, στο καπακι ειδα οτι εκτος δεν βλεποταν κανενα μηχανημα με αλλο, το speedport δεν ειχε τιποτα ανοιχτο μονο το power.
    Λεω οκ ετυχε.
    Παω με κινητο στο wifi συνδεθηκα και μετα αρχισαν τα παλαβα, μονο του εκλεινε (εκτος το power) και με πεταγε, αλλες φορες με πεταγε απο το wifi ενω εδειχνε ανοιχτο (ημουν ακριβως μπροστα του!).
    Αλλες φορες οταν μπηκα η σελιδα ειχε αλλοιωσεις στα μενου και ηταν αχρηστα δεν εκαναν κατι!!! συνδεοταν στο ιντερνετ οκ και μετα το εχανε παλι!

    Με τα λιγα και τα πολλα πήρα το 13888 και ειπαν να κανω reset, εκανα τα ιδια παλι!!!
    Μετα που ξαναπηρα ειπαν να παω να δωσουν αλλο, τελικα το εδωσα πισω και μου εδωσαν το Oxygen πως το λενε.
    Και τωρα θα το πω αλλα δεν εχει σχεση με το θεμα μας εδω, εχω ιντερνετ κτλ αλλα παλι δεν εχω δικτυα μεταξυ των μηχανηματων! θα το δω αυριο αυτο, μαλλον κατι με τα καλωδια και τα switch.
    Αυτα...

    Τωρα δεν ξερω πως τα επαθε ολα αυτα το speedport! το εχω και στο εξοχικο με ADSL εκει μετα το 2i και το προτιμουσα εκεινο παντως!
    να βραχυκυκλωσε αραγε κανα switch (εχουμε 3) ή κανα utp και να τα εκανε αυτα? και να μην ειχε χαλασει?
    τι να πω δεν ξερω πραγματικα....
    Υπάρχει περίπτωση με την αλλαγή καλωδίων να έφτιαξες κάποιο loop (παραπάνω από μία σύνδεση μεταξύ δύο σημείων στο τοπικό δίκτυο);
    Εάν ναι, τέτοια συμπεριφορά θα ήταν αναμενόμενη.

  6. #9081
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχει περίπτωση με την αλλαγή καλωδίων να έφτιαξες κάποιο loop (παραπάνω από μία σύνδεση μεταξύ δύο σημείων στο τοπικό δίκτυο);
    Εάν ναι, τέτοια συμπεριφορά θα ήταν αναμενόμενη.
    Η αληθεια ειναι οτι καποιο πριν ηταν ασυνδετο και μετα το εβαλα επανω, αφου αλλαξα το ρουτερ με το νεο.
    Τελικα αυτο το καλωδιο πηγαινει σε patch panel και μετα σε ενα 16αρι switch, οποτε επειδη ειχε αλλο ενα παρομοιο καλωδιο, ηταν 2 καλωδια για την ιδια δουλεια.
    Ισως γιαυτο μετα την αλλαγη ρουτερ το προβλημα παρεμενε. Τωρα που το εφτιαξα δεν το εχω βαλει επανω.

  7. #9082
    Εγγραφή
    05-11-2004
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.745
    Downloads
    44
    Uploads
    0
    Άρθρα
    30
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan
    Router
    EdgeRouter™ X
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psolord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε με ενδιαφερει το ping. Δε μετρησα.
    Κλασσικό misconception του "Δεν με ενδιαφέρει το ping - δεν παίζω παιχνίδια"
    OK boomer

  8. #9083
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    20.010
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από globalnoise Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κλασσικό misconception του "Δεν με ενδιαφέρει το ping - δεν παίζω παιχνίδια"
    Εγω βλέπω πως ότι κάνω πάει σφαίρα, οπότε μέχρι εκεί ΟΚ.

    Παιχνίδια παίζω και παραπαίζω. Αλλά όχι multi.
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  9. #9084
    Εγγραφή
    11-07-2008
    Μηνύματα
    622
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    109998/10999
    ISP
    Nova (καφαο ΟΤΕ)
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΜΥΝΤΑΙΟ
    Router
    VMG8623-T50B
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 4.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psolord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω βλέπω πως ότι κάνω πάει σφαίρα, οπότε μέχρι εκεί ΟΚ.

    Παιχνίδια παίζω και παραπαίζω. Αλλά όχι multi.
    Νταξει μιλαμε για 3-4 ms παραπανω οχι κατι τραγικο, αλλα οι tryhards παραπονιουνται με το παραμικρο.

  10. #9085
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Το 4G σκετο μου εχει το μισο latency απο οτι το plus τωρα . Καταλαβαινεις οτι αργει ακομα και στο browser

  11. #9086
    Εγγραφή
    12-10-2021
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    32
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    9(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Interleaved
    πως γινεται να συνεχιζει να παιζει με τοσα λαθη???

    την ΟΤΕ5 και την ΟΤΕ2 που τις βρισκουμε? για δοκιμη..

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_2.jpg 
Εμφανίσεις:  37 
Μέγεθος:  101,4 KB 
ID: 241200

  12. #9087
    Εγγραφή
    07-04-2020
    Περιοχή
    Κυπριάδου
    Μηνύματα
    453
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    ↓226 Mbps / ↑194 Mbps
    ISP
    Inalan
    Router
    AVM Fritz!Box 4060
    Πάρε την ΟΤΕ5: https://easyupload.io/8hffxf
    My Speedtest:
    Spoiler:

  13. #9088
    Εγγραφή
    24-12-2007
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    41
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300000/30000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Speedport Plus 2
    Path Level
    Fastpath
    Και εδω ειναι η ΟΤΕ2

    https://help.cosmote.gr/system/templ...0.031_OTE2.img

    - - - Updated - - -

    Να σου πω μονο οτι η 10 που ειχα και εγω οπως εχεις και εσυ τωρα...το attenuation μου το εβγαζε 30...τωρα με την ΟΤΕ 5 ειναι 9.5 και εχει πολυ λιγα λαθη fec/crc
    Once you go Mac you never go back !!!

  14. #9089
    Εγγραφή
    12-10-2021
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    32
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    9(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ευχαριστω πολυ παιδια...
    Με την 10 δε ξερω τι γινεται. Δε ξερω αν ισχυουν και τα λαθη. Με τοσα θα επρεπε να ειχε πεσει η γραμμη 10 φορες και να ειχα και προβληματα με καθυστερησεις. Δε παρατηρησα κατι τετοιο παντως.
    Θα δοκιμασω τις παλιοτερες και βλεπω.
    Ευχαριστω και παλι.

  15. #9090
    Εγγραφή
    24-12-2007
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    41
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300000/30000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Speedport Plus 2
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από baxalo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστω πολυ παιδια...
    Με την 10 δε ξερω τι γινεται. Δε ξερω αν ισχυουν και τα λαθη. Με τοσα θα επρεπε να ειχε πεσει η γραμμη 10 φορες και να ειχα και προβληματα με καθυστερησεις. Δε παρατηρησα κατι τετοιο παντως.
    Θα δοκιμασω τις παλιοτερες και βλεπω.
    Ευχαριστω και παλι.
    Να εισαι καλα.!
    Παντως να ξερεις οτι η ΟΤΕ2 μολις πηρε Internet ΑΜΕΣΩΣ αναψε το λαμπακι Service και την αναβαθμισε στην 10.
    Η ΟΤΕ5 που εχω τωρα (3η μερα μετα τις δοκιμες) εχει αποδειχτει σταθεροτατατη.!!!
    Καλη επιτυχια να εχεις.!
    (Εισηγουμαι να βαλεις κατευθειαν την 5 για να μην αναβαθμιστει και σε εσενα αμεσα στην 10 οπως εγινε σε μενα)
    Once you go Mac you never go back !!!

Σελ. 606 από 662 ΠρώτηΠρώτη ... 586596601604605606607608611616626 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Χρήση Speedport 2i για VoIP Cosmote/ΟΤΕ με Mikrotik
    Από deniSun στο φόρουμ MikroTik ADSL modems, routers & routerBOARDs
    Μηνύματα: 390
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-06-23, 14:21
  2. [Other] Οδηγός QoS για Speedport Entry 2i - ZTE H268 - και άλλα ZTE modem/routers
    Από globalnoise στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 44
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-01-21, 20:54
  3. Speedport Entry πίσω από D-Link DSL 3682 μόνο για VoiP
    Από searanger στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-04-18, 19:42
  4. Speedport Entry 2i + TP-LINK VR400 VDSL
    Από George21 στο φόρουμ COSMOTE VDSL
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-12-17, 19:54
  5. [Other] Speedport Entry 2i σαν modem και TP-Link W9980 σαν ρουτερ
    Από sotiris.bos στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-04-17, 22:15

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας