Σελ. 190 από 661 ΠρώτηΠρώτη ... 170180185188189190191192195200210 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.836-2.850 από 9903

Θέμα: Speedport Plus

  1. #2836
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.254
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μια χαρα ειναι για κινητες συσκευες να βλεπεις τα mail . Οχι για σταθερα gaming pc , hd streaming κτλ κτλ . Αλλιως δε θα πεταμε τοσα λεφτα σε δικτυωσεις

  2. #2837
    Εγγραφή
    02-08-2003
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    101
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Fritz!Box 5530
    Τελικά δεν γλίτωσα ούτε εγώ από το battery drain που προκαλεί το WiFi της συσκευής στα κινητά.
    Το πάλεψα δύο τρείς μέρες αλλά δεν παλεύεται.
    Πήρα ένα mikrotik cAP ac και ησύχασα.
    https://mikrotik.com/product/cap_ac
    Είναι plug n play και έχει άπειρες δυνατότητες.
    Θεωρώ ότι αξίζει τα 65€ που ζητάει.

  3. #2838
    Εγγραφή
    15-10-2019
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Diana studios
    Καλησπέρα το plus ειναι το καλητερο απο τα 3 του ΟΤΕ επισης προσαρμόσετε καλητερα στα dslam cosmote απο οτι του εμπορίου.. οποτε λιγότερα ping και errors για gaming.

  4. #2839
    Εγγραφή
    07-09-2006
    Περιοχή
    ΓΛΥΦΑΔΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    2.974
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/10000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    AVM FRITZ 7590
    SNR / Attn
    9,1(dB) / 6,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Καλημέρα παιδιά να μοιραστώ μαζί σας το πρόβλημα που έχει δημιουργηθεί με την σύνδεση μου και ίσως εμπλέκει και το speedport plus.
    Είχα σύνδεση 5/50 και ευρυζωνικη με το συγκεκριμένο ρουτερ και όλα ήταν οκ.
    Μόλις ενεργοποιήθηκε στην περιοχή μου το 20/200 είπα να κάνω αναβάθμιση
    Όλα πήγαν καλά αναβαθμίστηκα άμεσα και το ρουτερ κούμπωνε και κουμπώνει στα 19/199 δηλαδή σχεδόν τέλεια
    Από εκεί και μετα αρχίζουν τα προβλήματα τα οποία είναι
    κάποιες φορές αποσυνδέεται αλλά με ένα περίεργο τρόπο δηλαδή δεν κάνει ολικό reboot αλλά στιγμιαίο με αποτέλεσμα εκείνες τις φορές να μην έχει internet αλλά αμέσως σχεδόν ξανασυνδέεται.
    Και επίσης στη τηλεφωνία ,πράγμα το οποίο είναι και το ποιο εξοργιστικό, την ωρα που μιλάς ενώ σε ακούει ο συνομιλητής σου στιγμιαία δεν ακούς τον συνομιλητή σου καθόλου
    Το έχω δώσει 3 φορές βλάβη μέσα σε 15 μέρες την τελευταία φορά ήρθε ο τεχνικός και μέσα στον χώρο μου μέτρησε την γραμμή στο dslam, μέτρησε την γραμμή στην εισαγωγή της πολυκατοικίας και τελικά μέτρησε την γραμμή και στο σπίτι μέσα όλα τα νούμερα ηταν τα ίδια.
    Να πω εδώ ότι βλέποντας μέσα στα log του ρουτερ βλέπω υψηλό θόρυβο γραμμής 28,5 db
    Και τα fec στον θεό δηλαδή στην 1 ώρα χρήσης τουλάχιστον 1000 .
    Και κάπου εδώ αρχίζουν κουλά αφού δεν μπορούν να βρουν τι φταίει ,άσχετο δεν εχω ουτε συναγερμό πάνω στην γραμμή ουτε κάμερες, μου είπαν ότι φταίει το ρεύμα δηλαδή ειχα ένα ups που οι ιδιοι μου είχαν στείλει και μου είχαν αλλάξει πριν μια εβδομάδα και ο τεχνικός τους ισχυρίζεται ότι αυτό το ups βγάζει ρεύμα 1 αμπερ για να δουλέψει όμως λέει σωστά το ρουτερ πρέπει να βγάζει 2 αμπερ βέβαια δεν πήρα απάντηση πότε στην ερώτηση γιατί το δίνεται τότε?
    Έβγαλε το ups και το έβαλε κατευθείαν στην πρίζα να τοπ δοκιμάσω λέει μια δοκιμή που είχα κάνει βέβαια και είχε τα ίδια αποτελέσματα το άφησα γιατί με κούρασε με αυτά που άκουγα και τώρα έχω μείνει στην φάση να εχω το ρουτερ στο ρεύμα (Αρα σε περίπτωση πτώσης του ρεύματος δεν έχω τηλέφωνο) και τα ίδια φαινόμενα το καινούργιο που είπαν είναι οτι θελει αλλαγή το Plus με ένα άλλο γιατί αυτό εχει συγκεκριμένη ημερομηνια ληξης και μπορεί να έχει παλιώσει!!!!
    Δεν τους έχω απαντήσει κάτι γιατί προσπαθώ να μην απαντήσω όπως πρέπει (καταγγελίες κλπ)
    Έχει τύχει σε κάποιον κάτι παρόμοιο?

  5. #2840
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.739
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    VF + NOVA
    SNR / Attn
    15,8(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από rexdimos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα παιδιά να μοιραστώ μαζί σας το πρόβλημα που έχει δημιουργηθεί με την σύνδεση μου και ίσως εμπλέκει και το speedport plus.
    Είχα σύνδεση 5/50 και ευρυζωνικη με το συγκεκριμένο ρουτερ και όλα ήταν οκ.
    Μόλις ενεργοποιήθηκε στην περιοχή μου το 20/200 είπα να κάνω αναβάθμιση
    Όλα πήγαν καλά αναβαθμίστηκα άμεσα και το ρουτερ κούμπωνε και κουμπώνει στα 19/199 δηλαδή σχεδόν τέλεια
    Από εκεί και μετα αρχίζουν τα προβλήματα τα οποία είναι
    κάποιες φορές αποσυνδέεται αλλά με ένα περίεργο τρόπο δηλαδή δεν κάνει ολικό reboot αλλά στιγμιαίο με αποτέλεσμα εκείνες τις φορές να μην έχει internet αλλά αμέσως σχεδόν ξανασυνδέεται.
    Και επίσης στη τηλεφωνία ,πράγμα το οποίο είναι και το ποιο εξοργιστικό, την ωρα που μιλάς ενώ σε ακούει ο συνομιλητής σου στιγμιαία δεν ακούς τον συνομιλητή σου καθόλου
    Το έχω δώσει 3 φορές βλάβη μέσα σε 15 μέρες την τελευταία φορά ήρθε ο τεχνικός και μέσα στον χώρο μου μέτρησε την γραμμή στο dslam, μέτρησε την γραμμή στην εισαγωγή της πολυκατοικίας και τελικά μέτρησε την γραμμή και στο σπίτι μέσα όλα τα νούμερα ηταν τα ίδια.
    Να πω εδώ ότι βλέποντας μέσα στα log του ρουτερ βλέπω υψηλό θόρυβο γραμμής 28,5 db
    Και τα fec στον θεό δηλαδή στην 1 ώρα χρήσης τουλάχιστον 1000 .
    Και κάπου εδώ αρχίζουν κουλά αφού δεν μπορούν να βρουν τι φταίει ,άσχετο δεν εχω ουτε συναγερμό πάνω στην γραμμή ουτε κάμερες, μου είπαν ότι φταίει το ρεύμα δηλαδή ειχα ένα ups που οι ιδιοι μου είχαν στείλει και μου είχαν αλλάξει πριν μια εβδομάδα και ο τεχνικός τους ισχυρίζεται ότι αυτό το ups βγάζει ρεύμα 1 αμπερ για να δουλέψει όμως λέει σωστά το ρουτερ πρέπει να βγάζει 2 αμπερ βέβαια δεν πήρα απάντηση πότε στην ερώτηση γιατί το δίνεται τότε?
    Έβγαλε το ups και το έβαλε κατευθείαν στην πρίζα να τοπ δοκιμάσω λέει μια δοκιμή που είχα κάνει βέβαια και είχε τα ίδια αποτελέσματα το άφησα γιατί με κούρασε με αυτά που άκουγα και τώρα έχω μείνει στην φάση να εχω το ρουτερ στο ρεύμα (Αρα σε περίπτωση πτώσης του ρεύματος δεν έχω τηλέφωνο) και τα ίδια φαινόμενα το καινούργιο που είπαν είναι οτι θελει αλλαγή το Plus με ένα άλλο γιατί αυτό εχει συγκεκριμένη ημερομηνια ληξης και μπορεί να έχει παλιώσει!!!!
    Δεν τους έχω απαντήσει κάτι γιατί προσπαθώ να μην απαντήσω όπως πρέπει (καταγγελίες κλπ)
    Έχει τύχει σε κάποιον κάτι παρόμοιο?
    Ανεβασε τα στατιστικα της γραμμης.
    The gr81 .

  6. #2841
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.184
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Προσωπικά δεν θα πήγαινα με τίποτε στα >100Μ με χαλκό.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  7. #2842
    Εγγραφή
    06-01-2008
    Περιοχή
    Κιλκίς
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360Mbps/360Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    JMFIBRE AF611/MikrHap Ac2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικά δεν θα πήγαινα με τίποτε στα >100Μ με χαλκό.
    κοίταξε αν η καμπίνα είναι έξω από το σπίτι σου, δεν θα έχεις πρόβλημα, φυσικά υπάρχουν και εξαιρέσεις. Το θέμα είναι ότι δεν υπάρχει κάτι προγραμματισμένο εκεί που μπήκαν καμπίνες vectoring να βάλουν ftth,οπότε αν το χρειάζεσαι ή το θέλεις είναι μονόδρομος.

  8. #2843
    Εγγραφή
    07-09-2006
    Περιοχή
    ΓΛΥΦΑΔΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    2.974
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/10000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    AVM FRITZ 7590
    SNR / Attn
    9,1(dB) / 6,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    @griniaris δεν ειμαι τωρα στο σπιτι ναν ανεβασω screenshot απο τα στατιστικα αλλα περιπου ειναι αυτα
    upload 19999
    download 199996
    snr 9/28,5
    att 6,5/14,5
    fec 1140
    up time 20 hours

    τωρα μπορω να ανεβασω και log του ρουτερ αλλα θα πρεπει να ειμαι σπιτι και δεν ξερω αν μπορει να ανεβει εδω σαν αρχειο

  9. #2844
    Εγγραφή
    06-12-2003
    Περιοχή
    Αθήνα, Βούλα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.651
    Downloads
    13
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Asus DSL-N17U & pfSense
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από rexdimos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα παιδιά να μοιραστώ μαζί σας το πρόβλημα που έχει δημιουργηθεί με την σύνδεση μου και ίσως εμπλέκει και το speedport plus.
    Είχα σύνδεση 5/50 και ευρυζωνικη με το συγκεκριμένο ρουτερ και όλα ήταν οκ.
    Μόλις ενεργοποιήθηκε στην περιοχή μου το 20/200 είπα να κάνω αναβάθμιση
    Όλα πήγαν καλά αναβαθμίστηκα άμεσα και το ρουτερ κούμπωνε και κουμπώνει στα 19/199 δηλαδή σχεδόν τέλεια
    Από εκεί και μετα αρχίζουν τα προβλήματα τα οποία είναι
    κάποιες φορές αποσυνδέεται αλλά με ένα περίεργο τρόπο δηλαδή δεν κάνει ολικό reboot αλλά στιγμιαίο με αποτέλεσμα εκείνες τις φορές να μην έχει internet αλλά αμέσως σχεδόν ξανασυνδέεται.
    Και επίσης στη τηλεφωνία ,πράγμα το οποίο είναι και το ποιο εξοργιστικό, την ωρα που μιλάς ενώ σε ακούει ο συνομιλητής σου στιγμιαία δεν ακούς τον συνομιλητή σου καθόλου
    Το έχω δώσει 3 φορές βλάβη μέσα σε 15 μέρες την τελευταία φορά ήρθε ο τεχνικός και μέσα στον χώρο μου μέτρησε την γραμμή στο dslam, μέτρησε την γραμμή στην εισαγωγή της πολυκατοικίας και τελικά μέτρησε την γραμμή και στο σπίτι μέσα όλα τα νούμερα ηταν τα ίδια.
    Να πω εδώ ότι βλέποντας μέσα στα log του ρουτερ βλέπω υψηλό θόρυβο γραμμής 28,5 db
    Και τα fec στον θεό δηλαδή στην 1 ώρα χρήσης τουλάχιστον 1000 .
    Και κάπου εδώ αρχίζουν κουλά αφού δεν μπορούν να βρουν τι φταίει ,άσχετο δεν εχω ουτε συναγερμό πάνω στην γραμμή ουτε κάμερες, μου είπαν ότι φταίει το ρεύμα δηλαδή ειχα ένα ups που οι ιδιοι μου είχαν στείλει και μου είχαν αλλάξει πριν μια εβδομάδα και ο τεχνικός τους ισχυρίζεται ότι αυτό το ups βγάζει ρεύμα 1 αμπερ για να δουλέψει όμως λέει σωστά το ρουτερ πρέπει να βγάζει 2 αμπερ βέβαια δεν πήρα απάντηση πότε στην ερώτηση γιατί το δίνεται τότε?
    Έβγαλε το ups και το έβαλε κατευθείαν στην πρίζα να τοπ δοκιμάσω λέει μια δοκιμή που είχα κάνει βέβαια και είχε τα ίδια αποτελέσματα το άφησα γιατί με κούρασε με αυτά που άκουγα και τώρα έχω μείνει στην φάση να εχω το ρουτερ στο ρεύμα (Αρα σε περίπτωση πτώσης του ρεύματος δεν έχω τηλέφωνο) και τα ίδια φαινόμενα το καινούργιο που είπαν είναι οτι θελει αλλαγή το Plus με ένα άλλο γιατί αυτό εχει συγκεκριμένη ημερομηνια ληξης και μπορεί να έχει παλιώσει!!!!
    Δεν τους έχω απαντήσει κάτι γιατί προσπαθώ να μην απαντήσω όπως πρέπει (καταγγελίες κλπ)
    Έχει τύχει σε κάποιον κάτι παρόμοιο?
    Κάνε άμεσα αλλαγή εξοπλισμού. Είναι το πιο εύκολο και πιθανότερο να λύσει το πρόβλημά σου.

  10. #2845
    Εγγραφή
    07-09-2006
    Περιοχή
    ΓΛΥΦΑΔΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    2.974
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/10000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    AVM FRITZ 7590
    SNR / Attn
    9,1(dB) / 6,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    <<Κάνε άμεσα αλλαγή εξοπλισμού>> ποιου εξοπλισμου?ακριβως αφου δεν ξερουν ουτε οι ιδιοι

  11. #2846
    Εγγραφή
    06-12-2003
    Περιοχή
    Αθήνα, Βούλα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.651
    Downloads
    13
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Asus DSL-N17U & pfSense
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από rexdimos Εμφάνιση μηνυμάτων
    <<Κάνε άμεσα αλλαγή εξοπλισμού>> ποιου εξοπλισμου?ακριβως αφου δεν ξερουν ουτε οι ιδιοι
    Του router.

  12. #2847
    Εγγραφή
    07-09-2006
    Περιοχή
    ΓΛΥΦΑΔΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    2.974
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100000/10000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    AVM FRITZ 7590
    SNR / Attn
    9,1(dB) / 6,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    να βάλω και τα στατιστικά που ξέχασα πριν

    αλλά αν αλλάξω τι εμποδίζει σε 9 μήνες να έχω τς ίδια αφού τόσο έχω το plus ?
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails D7BC3C9B-77A5-4322-9136-A8CF20DD5A7F.jpg  

    DE91888D-1FA3-41F9-A926-AC2D2C49A200.jpg  

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος rexdimos : 16-10-19 στις 18:51. Αιτία: αλλαγή φωτό

  13. #2848
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.739
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    VF + NOVA
    SNR / Attn
    15,8(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από rexdimos Εμφάνιση μηνυμάτων
    να βάλω και τα στατιστικά που ξέχασα πριν

    αλλά αν αλλάξω τι εμποδίζει σε 9 μήνες να έχω τς ίδια αφού τόσο έχω το plus ?
    Αναφερεις οτι εχεις ευρυζωνικη τηλεφωνια (VOIP) . Πες μου μονο οτι ΔΕΝ εχεις κανει επιστροφη τηλεφωνιας στην πριζα.
    The gr81 .

  14. #2849
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.254
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Αμα το κανει boom ; Θα του ειχε μεγαλυτερα βυθισματα και θα μπουκωνε - τουλαχιστο δοκιμαστικα που το χα κανει σε φιλο δουλευε - με ενα σκασμο λαθη αλλα ειχε επιστροφη τηλεφ 2 οροφους κατω . Μη σου πω οτι το χε κανει και οτετζης Το mini ups εχει επιλογη για 2A ενα διακοπτακι δες αν ειναι σωστο γιατι θα το καψεις .
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimyok : 16-10-19 στις 20:48.

  15. #2850
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.739
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    VF + NOVA
    SNR / Attn
    15,8(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Αν εχει κανει επιστροφη τηλεφωνιας τοτε δικαιολογουνται ολα τα συμπτωματα που εχει.

    Ειδικα στην 200αρα ειναι πολυ "ευαισθητες" οι συχνοτητες.
    The gr81 .

Σελ. 190 από 661 ΠρώτηΠρώτη ... 170180185188189190191192195200210 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Χρήση Speedport 2i για VoIP Cosmote/ΟΤΕ με Mikrotik
    Από deniSun στο φόρουμ MikroTik ADSL modems, routers & routerBOARDs
    Μηνύματα: 390
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-06-23, 14:21
  2. [Other] Οδηγός QoS για Speedport Entry 2i - ZTE H268 - και άλλα ZTE modem/routers
    Από globalnoise στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 44
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-01-21, 20:54
  3. Speedport Entry πίσω από D-Link DSL 3682 μόνο για VoiP
    Από searanger στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-04-18, 19:42
  4. Speedport Entry 2i + TP-LINK VR400 VDSL
    Από George21 στο φόρουμ COSMOTE VDSL
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-12-17, 19:54
  5. [Other] Speedport Entry 2i σαν modem και TP-Link W9980 σαν ρουτερ
    Από sotiris.bos στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-04-17, 22:15

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας