Σελ. 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 48
  1. #16
    Εγγραφή
    11-11-2003
    Περιοχή
    thessaloniki
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    481
    Downloads
    61
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100000/10000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Speedport plus
    Η προθεσμία πέρασε. Οτι ήταν να γίνει έγινε. Τωρα ποσο περίπου θα περιμένουμε για την ανακοίνωση με τις καμπίνες που θα αναβαθμιστουν;

  2. #17
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.728
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pantelis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η προθεσμία πέρασε. Οτι ήταν να γίνει έγινε. Τωρα ποσο περίπου θα περιμένουμε για την ανακοίνωση με τις καμπίνες που θα αναβαθμιστουν;
    Κάποια στιγμή θα βγάλει νέα ανακοίνωση η ΕΕΤΤ. Δεδομένου ότι ακόμη δεν έχουν γίνει οι εργασίες που προβλέπονταν για τέλος 2017, χρειάζεται υπομονή...

  3. #18
    Εγγραφή
    11-11-2003
    Περιοχή
    thessaloniki
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    481
    Downloads
    61
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100000/10000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Speedport plus
    Ας μάθω οτι θα αναβαθμιστεί το καφαο που ανηκω και ας περιμενω και ενα χρονο μετα.

  4. #19
    Εγγραφή
    26-10-2008
    Ηλικία
    64
    Μηνύματα
    747
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    η μια καταργηση αντεχεται, η δευτερη θα πονεσει, και δεν ειμαι σε νοικι να μετακομισω, και μετα σου λενε οι αλλοι για ταχυτητες μεχρι 200.

  5. #20
    Εγγραφή
    31-07-2017
    Περιοχή
    χανια κρητη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    937
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΥΔΩΝΑΣ
    Router
    fritzbox 5530 fiber
    Ετσι είναι κάποιοι θα είναι τυχεροί και κάποιοι άτυχοι η ειρωνεία της τύχης θα είναι κάποιος που θέλει να βάλει πχ 100 να μην μπορεί και κάποιος που κάνει περιστασιακή χρήση του ιντερνετ και είναι ευχαριστημένος και με 4 να στήσουν καμπίνα έξω από το σπίτι του

  6. #21
    Εγγραφή
    26-10-2008
    Ηλικία
    64
    Μηνύματα
    747
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από terism69 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ετσι είναι κάποιοι θα είναι τυχεροί και κάποιοι άτυχοι η ειρωνεία της τύχης θα είναι κάποιος που θέλει να βάλει πχ 100 να μην μπορεί και κάποιος που κάνει περιστασιακή χρήση του ιντερνετ και είναι ευχαριστημένος και με 4 να στήσουν καμπίνα έξω από το σπίτι του
    ειρωνια της τυχης δεν ειναι να εισαι στη λιστα για την αναβαθμιση της καμπινας σου και μετα απο 11 μηνες να σου την καταργουν χωρις να σου δινουν και αναφορα? ειναι κρατος δικαιου αυτο? και η επιτροπη τηλεπικοινωνιων να τους χαιδευει ολους χωρις να τρεχει τιποτα? ρωτησε κανεις αυτους τους ταλαιπωρους που επεκτειναν το συμβολαιο τους στηριζομενοι στις αποφασεις για τις καμπινες που θα γινοταν αναβαθμιση? και ειναι σιγουρο και τωρα αν η καμπινα σου μπει σε αυτη την φαση, οτι μετα απο λιγο καιρο, δεν θα καταργηθει? και τελικα ποιος προστατευει τον καταναλωτη? εγω διαβασα στην αποφαση της επιτροπης τηλεπικοινωνιων ο οτε να καταργει πανω απο 10 καμπινες στην περιοχη μου και να μην συμβαινει τιποτα. τοτε για ποιο λογο γινονται οι διαδικασιες για τα εργα, για να εχουμε δουλεια να λεμε οτι γινονται εργα? και στην τελικη αν καποια εταιρεια δεν μπορει να παρει ενα εργο, γιατι να καταθετει ψευτικα πλανα του εργου? ( οποιος θελει εχω και την αποφαση της επιτροπης τηλεπικοινωνιων να δειτε ποσο απλα απανταει τι σημαινει καταργηση καμπινας , για τους λογους ομως καμμια αναφορα )
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος boymanos : 22-05-18 στις 18:40.

  7. #22
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    Σε ποια περιοχή; Κάπου πήρε το μάτι μου αίτημα κατάργησης από τον ΟΤΕ επειδή ανήκαν σε λευκές αγροτικές περιοχές και θα γίνουν έργα από τον αντίστοιχο ανάδοχο.

  8. #23
    Εγγραφή
    26-10-2008
    Ηλικία
    64
    Μηνύματα
    747
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    η περιοχη μου ειναι καλλιθεα Α/Κ ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΥ, η καμπινα μου στη λιστα της α΄φασης που ξεκινησε στο τελος του 2016. ιουλιο του 2017 ανανεωση συμβολαιου με τον οτε για δυο χρονια με την διαβεβαιωση οτι εφοσον ειναι μεσα στη λιστα θα γινει η αναβαθμιση. νοεμβριο του 2017 αίτημα του οτε προς επιτροπη τηλεπικοινωνιων για καταργηση της καμπινας της δικης μου και μερικων αλλων, αποδεσμευση του οτε, και περιμενω τωρα την αποφαση για τις αδιαθετες καμπινες που εληξε χθες η προθεσμια, με την ελπιδα μηπως την παρει καποια εταιρεια, και χωρις να ξερουμε αν δεν την παρει κανεις, τι θα γινει, δεν θα βαλουν ποτε?

  9. #24
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    Όχι, δεν ανοίξεις στην περίπτωση που είχα δει.

  10. #25
    Εγγραφή
    11-11-2003
    Περιοχή
    thessaloniki
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    481
    Downloads
    61
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100000/10000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Speedport plus
    Εμεις που μείνανε απο τις 3 αναθέσεις είμαστε σαν όλοι μαζί και ο ψωριαρης χωρια. Σε σχέση με τις προηγούμενες ανακοινώσεις πιστεύω σε κάνα δίμηνο θα ξέρουμε.

  11. #26
    Εγγραφή
    26-10-2008
    Ηλικία
    64
    Μηνύματα
    747
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pantelis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμεις που μείνανε απο τις 3 αναθέσεις είμαστε σαν όλοι μαζί και ο ψωριαρης χωρια. Σε σχέση με τις προηγούμενες ανακοινώσεις πιστεύω σε κάνα δίμηνο θα ξέρουμε.
    το θεμα ειναι να ειμαστε μεσα, αυτο μας καταντησανε να παρακαλαμε.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος boymanos : 27-05-18 στις 17:54.

  12. #27
    Εγγραφή
    11-11-2003
    Περιοχή
    thessaloniki
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    481
    Downloads
    61
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100000/10000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Speedport plus
    Όπως έχω προαναφερθεί σε άλλο τοπικ, αν δεν είμαι παλι μέσα λήγει το συμβολαιο 4ο του 19 και μετα βουρ για hcn

  13. #28
    Εγγραφή
    26-10-2008
    Ηλικία
    64
    Μηνύματα
    747
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pantelis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως έχω προαναφερθεί σε άλλο τοπικ, αν δεν είμαι παλι μέσα λήγει το συμβολαιο 4ο του 19 και μετα βουρ για hcn
    και καλα θα κανεις.

  14. #29
    Εγγραφή
    06-11-2006
    Μηνύματα
    872
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz!7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pantelis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως έχω προαναφερθεί σε άλλο τοπικ, αν δεν είμαι παλι μέσα λήγει το συμβολαιο 4ο του 19 και μετα βουρ για hcn

    Δλδ έχεις εναλλακτική ήδη και περιμένεις τον κάθε ΟΤΕ?

    Μαζόχας είσαι?
    Πλήρωσε τους και φύγε!

  15. #30
    Εγγραφή
    11-11-2003
    Περιοχή
    thessaloniki
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    481
    Downloads
    61
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100000/10000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Speedport plus
    Να ξέρεις πόσες φορές είπα να τους ρίξω πιστόλι και να φυγω;Αλλά κατέληξα σε αυτό που έγραψα γιατί δε ξέρεις καμία φορά πως γυρνάει.ασε που και αύριο να κάνω αίτηση στην hcn παρόλο που έχει η απέναντι γωνιακή οικοδομή ποιος ξέρει πόσο καιρό θα πάρει η γραφειοκρατία και τα σχετικά.

Σελ. 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας