Σελ. 2 από 27 ΠρώτηΠρώτη 123471222 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 396
  1. #16
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από redcom7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ πολύ ... μπορώ και εγώ από το router ή μόνο οι τεχνικοί?
    Αν θυμάμαι καλά, όχι δεν μπορείς εσύ, είναι σε κρυφό μενού που έχουν πρόσβαση μονο απο τον ΟΤΕ

  2. #17
    Εγγραφή
    09-12-2003
    Περιοχή
    Καλαμαριά, Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    87
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    σε μια εγκατασταση τηλ. κεντρου, που δεν δουλευε η bri του oxygen, μου είπαν οι τεχνικοί του οτε, οτι τα ports 10.000-12.000 χρησιμοποιούνται για την τηλεφωνια και δεν πρεπει να τα κάνουμε forward μέσα..
    Zbutsam.net - Playlist-Free Internet Radio
    http://zbutsam.net


  3. #18
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.439
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Lewis Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε μια εγκατασταση τηλ. κεντρου, που δεν δουλευε η bri του oxygen, μου είπαν οι τεχνικοί του οτε, οτι τα ports 10.000-12.000 χρησιμοποιούνται για την τηλεφωνια και δεν πρεπει να τα κάνουμε forward μέσα..
    Ναι γιατί ότι είναι κάτω από την 10000 δουλεύει ...

    Π.χ 500 δεν ανοίγει με τίποτα...

  4. #19
    Εγγραφή
    25-10-2003
    Περιοχή
    marousi
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    433
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    13000/950
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    TP-limk-kati + Netgear
    Εχω γράψει σε άλλο thread τι έχω τραβήξει και ακόμα τραβάω για την ISDN μέσω του Oxygen. μάλλον μ@λ@κιες λένε, γιατί η τηλεφωνία είναι σε άλλο VC από το ιντερνετ. Δεν έχει σχέση η wan ΙΠ σου με το SIP

    Δείτε εδώ: https://www.adslgr.com/forum/threads...59#post6466559

  5. #20
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Στον ΟΤΕ η τηλεφωνία βγαίνει από το ίδιο VC, με αυτό του Internet. Δεν υπάρχει άλλο (μόνο σε TV), όπως σε άλλους παρόχους.

  6. #21
    Εγγραφή
    16-02-2008
    Μηνύματα
    63
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    15000/800
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    Router
    Oxygen
    Καλησπέρα, πριν αρχίσω τα lexotanil, θα μοιραστώ μαζί σας την ταλαιπωρία που υφίσταμαι τις τελευταίες μέρες προς την ευρυζωνική !

    Πάμε λοιπόν... για γέλια ή για κλάματα; Εσείς αποφασίζετε !!

    Πριν κανένα μήνα, μπορεί και παραπάνω... με παίρνει τηλέφωνο κάποια κοπέλα και μου λέει είμαστε από τον ΟΤΕ και πρέπει μέχρι τέλος Νοεμβρίου να σας στείλουμε νέο router για να γίνει η μετάβασή σας στην ευρυζωνικότητα ! Δεν θα χρεωθείτε τίποτα, θα σας στείλουμε και ups !! Ααα ωραία της λέω κανένα πρόβλημα τότε ... μόνο που έχω ISDN και θέλω να κρατήσω και την τηλεφωνική συσκευή (Ascom Eurit 40) γιατί με βολεύει σε κάποια πράγματα ! Ααα μου λέει δεν γίνεται ... δεν υποστηρίζεται το ISDN στο νέο router !! Της λέω... συγνώμη, τότε έχουμε πρόβλημα, δεν θέλω ! Μου λέει, δεν γίνεται, πρέπει να ξεχάσετε το ISDN !!! Μου ήρθε να της πω, της λες μαρή σουράβλω, που θα μου πεις ότι δεν γίνεται ... τέσπα, κλείνουμε ραντεβού να μου στείλει πρώτα το UPS.

    Μετά σκέφτομαι και λέω, δεν παίρνω ένα τηλέφωνο στο 13888 να μιλήσω με κάποιον τεχνικό... και όντως μιλάω με ένα παιδί, καλή του ώρα, και του είπα το story, και φυσικά μου απαντά κακώς σας είπε ότι δεν γίνεται, θα σας στείλω εγώ το Oxygen ISDN και θα υποστηρίζονται όλες οι συσκευές που έχετε σε ISDN ! Να σαι καλά του λέω, και κανονίζουμε, να γίνει έτσι... δηλώνει βλάβη μάλιστα για να γίνει όσο γίνεται πιο γρήγορα η διαδικασία ! Περιμένω καμιά βδομάδα...τίποτα !! Ρε μπας και μίλησα σε κινέζικη διάλεκτο και δεν συννενοηθήκαμε σωστά ... ; Λέω, ας ξαναπάρω στο 13888 να δω τι γίνεται ... Βγαίνει μια κοπελίτσα, της εξηγώ τι έχει γίνει... και ωωω μου απαντά το ΕΠΙΚΟ ... Λυπάμαι, δεν είστε έτοιμος για την ευρυζωνικότητα ακόμη, και το αίτημά σας δεν προχωράει !!! Αρχίζουν τα λαμπιόνια να ανάβουν σιγά σιγά ... και της λέω ... καλά εσείς (ο ΟΤΕ δηλαδή) με πήρατε τηλέφωνο πριν λίγο καιρό και μου είπατε ότι ΠΡΕΠΕΙ να στείλετε νέο router κλπ κλπ ... και τώρα μου λέτε ότι ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ; Εν τω μεταξύ είχε ήδη έρθει το UPS το οποίο και παρέλαβα !!

    Ξέχασα να πω, ότι όλο αυτό το διάστημα στο "παλιό" ρούτερ μου ενώ είχα ταχύτητες 12-15 πάντα, το μήνα που προσπαθούμε να γίνει η μετάβαση, έπεσα στα 6-8 με το ζόρι με πολλά προβλήματα σταθερότητας κλπ !! Άρα έπρεπε να το τελειώνουμε επιτέλους το θέμα ! Ξαναδοκιμάζω να πάρω τηλέφωνο την επόμενη μέρα και μιλάω με κάποιον τεχνικό με έντονο τόνο και εκνευρισμό, και κανονίζουμε δηλώνοντας νέα βλάβη, να έρθει τεχνικός σπίτι και να φέρει το νέο OXYGEN ISDN να το βάλουμε επιτέλους !! Έτσι και έγινε ... έρχεται ένας νεαρός, βάζουμε το νέο ρούτερ... δουλεύει κάποιες λίγες μέρες ... και ξαφνικά την περασμένη Δευτέρα, ξυπνάω το πρωί, και βλέπω το "παπάκι" ΚΟΚΚΙΝΟ να αναβοσβήνει και ΝΕΚΡΟ το ISDN μου τηλέφωνο !!! Λέω... μάλλον ξέχασα να το πληρώσω...αυτό θα είναι ! Αμ, δε !! Είχαν κάνει λέει ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ σε όλα τα OXYGEN αλλά σε μένα για κάποιο λόγο...δεν έκατσε !!

    Άντε πάλι τηλέφωνα (από άλλο σπίτι, μιας και εγώ δεν είχα τηλέφωνο φυσικά) να δηλώνω βλάβη κλπ κλπ κλπ κλπ 3 ΜΕΡΕΣ ήμουν χωρίς τηλέφωνο και ίντερνετ !! Έρχετε πάλι το ίδιο παιδί... συχγρονίζουν όλα ...αλλά... το ISDN ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΕΚΡΟ !!! Του λέω, γιατί αυτό ; Μου λέει κάτι έπαθε το τηλέφωνο, δεν φταίω εγώ !! Του λέω, τι λες ρε φίλε ; Δηλαδή δούλευε 20 χρόνια και με την γαμημένη αναβάθμισή σας, τα κακάρωσε ξαφνικά; Δεν ξέρω μου λέει, εγώ βλέπω σήμα στο Argus, συγνώμη πρέπει να φύγω... κλπ! Του λέω, τι να φύγεις ; Εγώ θα μείνω χωρίς τηλέφωνο και είναι πρόβλημα που βγήκε από σας, όχι από μένα ! Να μην τα πολυλογώ, απαράδεκτη στάση για άτομο, που εννοείται ήρθε για να βοηθήσει και να λύσει το ΠΡΟΒΛΗΜΑ ! Απογοητεύμενος λοιπόν, άρχισα να πιστεύω...ότι μπορεί να τα κακάρωσε το τηλέφωνο (αλλά τη χρονική στιγμή μετά την ανάβαθμιση; περίεργο ! ) Εμπάσι περίπτωση, λέω ας το πάω σε έναν φίλο που έχει σπίτι του ISDN μπας και παίξει... Και ... ΜΕΓΑ ΘΑΥΜΑ !!! Το τηλέφωνο κούμπωσε και λειτούργησε αμέσως !! Το στανιό μου μέσα !!! Ο δήθεν μπετόβλακας τεχνικός εξπέρτ, έβγαλε πόρισμα ότι φταίει το τηλέφωνο και τα κακάρωσε... και όχι η ΜΑΛΑΚΙΑ που τον βαράει και η ασχετίλα !!!

    Ξεκινάμε, νέο γολγοθά ... φτάνει δεν αντέχω άλλο... ξαναπέρνω τηλέφωνο (από αλλού) δηλώνω πάλι βλάβη...και κανονίζεται να έρθει νέο OXYGEN γιατί η υποψία όπως μου είπαν, είναι για κάποιο λόγο να μην δουλεύουν οι ΨΗΦΙΑΚΕΣ μετά την αναβάθμιση ... Έρχεται σήμερα ένας άλλος τεχνικός (ευτυχώς) φέρνει το νέο ρούτερ...το βάζουμε...και ουππςςςς ... μένει και αυτό στο ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΑΠΑΚΙ να αναβοσβήνει .... Πάω στο ντουλαπάκι του παππού.,.,.κάπου είχε κάτι ληγμένα λεξοτανίλ... για το καλό μου ! Του λέω... τι έγινε τώρα...; Μου λέει, ααα δεν είναι αναβαθμισμένο αυτό το ρούτερ...για αυτό το κάνει αυτό ! Του λέω, καλά...δεν σας ενημερώνει κανένας για το ιστορικό βλάβης που έχει ο πελάτης στον οποίο πάτε; Δεν θα έπρεπε να το φέρεις έτοιμο ; Μου λέει, έχεις δίκιο...αν μπεις μέσα από το pc σου, άλλαξε από PSTN σε ISDN και θα δουλέψει ! Του λέω είσαι σίγουρος; Ναι μου λέει...και φεύγει γιατί και εγώ έπρεπε να την κάνω για ένα ραντεβού που είχα ! Γυρίζω αργότερα, μπαίνω, βρίσκω την επιλογή και το κάνω...αλλά...ΠΑΠΑΛΑ !!! Το story...συνεχίζεται αύριο !!

    Εγώ είμαι ακόμη χωρίς τηλέφωνο και ιντερνετ ... και με τους ΑΣΧΕΤΟΥΣ τριγύρω μου !!!

    Αυτά ...

  7. #22
    Εγγραφή
    06-05-2006
    Μηνύματα
    65
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    33 kbps
    ISP
    OTE
    Router
    US Robotics
    SNR / Attn
    16(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Το παπακι που αναβοσβηνει κοκκινο , δειχνει οτι υπαρχει καποιο προβλημα με το username της γραμμης.Αν κολλησει η αναβαθμιση στο ρουτερ,αναβοσβηνει κοκκινο-λευκο το power.Δοκιμασε αν θες με τα οτενετ του ΟΤΕ να δεις αν θα παραμεινει λευκο το παπακι.Αν ναι παρε ξανα να ελεγξουν τι εχει συμβει με το username.

  8. #23
    Εγγραφή
    16-02-2008
    Μηνύματα
    63
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    15000/800
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    Router
    Oxygen
    Το πρόβλημα επιτέλους λύθηκε ! Από ότι μου είπαν το κούμπωσαν σε άλλη πόρτα στο dslam και όλα οκ !!

  9. #24
    Εγγραφή
    23-08-2005
    Περιοχή
    ILION
    Μηνύματα
    3.498
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    232000/33000
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    Ακόμα ένα δείγμα της καταπληκτική εξυπηρέτησης του ΟΤΕ.
    Όχι τίποτα άλλο αλλά πλησιάζει και η δική μου ώρα και το τραιναρω όσο μπορώ γιατί δεν είμαι σε φάση να μπλέξω με τους παντογνωστες.

  10. #25
    Εγγραφή
    16-02-2008
    Μηνύματα
    63
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    15000/800
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    Router
    Oxygen
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από baskon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακόμα ένα δείγμα της καταπληκτική εξυπηρέτησης του ΟΤΕ.
    Όχι τίποτα άλλο αλλά πλησιάζει και η δική μου ώρα και το τραιναρω όσο μπορώ γιατί δεν είμαι σε φάση να μπλέξω με τους παντογνωστες.
    Περίμενε...μην βιάζεσαι...ή όπως λένε... " μηδένα προ του τέλους μακάριζε " !!!

    Δεν είμαι προληπτικός, αλλά δεν ξέρω αν η ΤΡΙΤΗ και 13 παίζει το ρόλο της, αλλά σίγουρα η ΑΣΧΕΤΟΣΥΝΗ ορισμένων θα τον παίζει σίγουρα !!

    Λοιπόν, πριν λίγη ώρα πάλι ΝΕΚΡΩΣΕ το ISDN τηλέφωνό μου ! Έχω όμως κανονικά internet...και το αναλογικό μου τηλέφωνο επίσης λειτουργεί κανονικά ! Αλλά μάντεψα τι έχει συμβεί και πιθανόν έπεσα μέσα !

    Πριν 2 ώρες περίπου το router πήρε ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ (ακριβώς η ίδια περίπτωση όπως το 1ο που νομίζαμε ότι χάλασε και το αλλάξαμε) ! Μπήκα λοιπόν μέσα στο router, και στο about έχει τα παρακάτω:

    Firmware Details

    Version OTE01_1.0.0
    Type HDV34201.N3A2UVM
    Build fw2018101715
    DSL Firmware v135k35B 08-29-18b AVM
    Last Upgrade Successful
    Tue Nov 13 12:36:09 2018


    Θυμάμαι πολύ καλά ότι το firmware που ήρθε το νέο router ήταν του ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ (ΔΗΛΑΔΗ έλεγε 201808...)


    Τα νεύρααααααααααααααααααααααααα μου

    Για κάποιο λόγο το router μόλις παίρνει την συγκεκριμένη ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ νεκρώνουν τα BRI (οι ψηφιακές, αν το λέω σωστά... )

    Εκεί στον ΟΤΕ ακούει κανείς ;;;;;;;;;;;;

  11. #26
    Εγγραφή
    23-08-2005
    Περιοχή
    ILION
    Μηνύματα
    3.498
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    232000/33000
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    Πολλά συγχαρητήρια στον ΟΤΕ..
    Αν δε μπορεί να υποστηρίξει την ευρυζωνικη σε πρώην isdn ας μη το κάνει, η ας πει αυτό μπορώ να κάνω. Θα χάσετε κάποιες υπηρεσιες. Αν θέλετε να μείνετε έτσι καλώς, αν όχι σας δίνω δικαίωμα να φύγετε χωρίς καμία ποινή.

    Προσωπικά έχω fritz 7590 που δουλεύει με την ευρυζωνικη. Σε λίγες μέρες θα με αλλάξουν και ελπίζω να γλιτώσω τα οποία προβλήματα.
    Σε δεύτερο χρόνο και μόλις λήξει η δέσμευση το σκέφτομαι σοβαρά να φύγω από ΟΤΕ.

  12. #27
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Μηνύματα
    85
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Oxygen
    SNR / Attn
    24(dB) / 6(dB)
    Και σε εμένα μετα από την "ευρυζωνικη αναβάθμιση" και μετα την αναβάθμιση του firmware, άκρα του τάφου σιωπή....
    Μεγαλλείοοο

  13. #28
    Εγγραφή
    29-12-2004
    Περιοχή
    Αθήνα -Ν.Ηράκλειο
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    610
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Cosmote
    Router
    Fritzbox 7590
    Και σε μένα στη δουλειά βαλανε oxygen και αν και δεν εχώ τόσα προβλήματα δεν μπορώ να πω πως είμαι ευχαριστημένος.... αρκετά κολληματα....αργεί να συνδεθεί κολάει το wifi.... πριν κανα μήνα τα κολλήματα ηταν πολλά τωρα έχουμε κάπως ηρεμήσει...
    Ilias

  14. #29
    Εγγραφή
    16-02-2008
    Μηνύματα
    63
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    15000/800
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    Router
    Oxygen
    Λοιπόν, τα έχω πάρει !!! Τόσες μέρες ΔΕΝ έχω τηλέφωνο ISDN ! Δεν λειτουργεί μετά την τελευταία αναβάθμιση !! Και εκεί που είχα επαφή με τον τεχνικό που ανέλαβε μέχρι και 2 μέρες πριν, και ο άνθρωπος καθόλα πρόθυμος να βοηθήσει και μπράβο του, ξαφνικά εδώ και 2 μέρες δεν ΣΗΚΩΝΕΙ το κινητό του για να δούμε πως θα λυθεί το πρόβλημα ! Μάλιστα σήμερα με πήραν τηλέφωνο από τον ΟΤΕ για να μου πουν τι: Από εμάς είναι εντάξει, δυστυχώς φταίει η ΣΥΣΚΕΥΗ σας (!!!) Σοβαρά ρε παλικάρια; Δηλαδή αγόρασα ΔΙΚΗ σας ΣΥΣΚΕΥΗ από το OTE-SHOP της εποχής και μάλιστα την πιο ΑΚΡΙΒΗ που είχατε (Ascom Eurit 40) - εσείς ρε ζωντόβολα μου την πουλήσατε, δικό σας προϊόν ήταν - και τώρα μου λέτε ότι ΦΤΑΙΕΙ αυτή, επειδή η ΑΣΧΕΤΟΣΥΝΗ σας ή δεν ξέρω και εγώ τι άλλο... πετάει το μπαλάκι στην εξέδρα; Και εμπάσι περιπτώση το ΠΡΟΒΛΗΜΑ βγαίνει (ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΠΑ) από τη στιγμή που ΤΣΙΜΠΑΕΙ τη γ@γ#μ/2νη αναβάθμισή σας !!!!

    Είμαι πολύ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗΜΕΝΟΣ και ΣΚΟΠΕΥΩ να φύγω από τον ΟΤΕ μετά από 20 χρόνια ΠΕΛΑΤΗΣ !!! Στο διάολο και ακόμη παραπέρα, με παιδεύεται πάνω από μήνα για ΑΠΛΑ πράγματα !!! Θα πάω οπουδήποτε αλλού και ας μην έχω ρε μάγκες του ΟΤΕ το ISDN που εσείς στις αρχές που έβγαινε το ΠΡΟΩΘΟΥΣΑΤΕ με ΤΥΜΠΑΝΟΚΡΟΥΣΙΕΣ, για να μην πω τα ΠΑΧΥΛΑ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ που έχω ΧΡΥΣΟΠΛΗΡΩΣΕΙ με αυτή την υπηρεσία σε σχέση με το PSTN που υπήρχε πριν, μόνο και μόνο γιατί ΓΟΥΣΤΑΡΑ το ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ που ΕΣΕΙΣ πάλι μου πουλήσατε ΧΡΥΣΑ σε τιμή !!! Και μιλάμε για καμιά 200.000 δραχμές αν θυμάμαι καλά τότε για ένα ΤΗΛΕΦΩΝΟ !!!!

    Άει σιχτίρ (Π)ΟΤΕ ξανά !!!!!

  15. #30
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Μηνύματα
    85
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Oxygen
    SNR / Attn
    24(dB) / 6(dB)
    Μα πως μπορεί να φταίει το τηλέφωνο; Μήπως η αναβάθμιση στην περίφημη ευρυζωνική προϋποθέτει ειδικό εξοπλισμό; Και πως δικαιολογείται το ότι η συσκευή λειτουργούσε με το παλαιότερο λογισμικό;
    Και σαν να μη φτάνουν όλα αυτά, η εξυπηρέτηση αγγίζει τα όρια των βασανιστηρίων εκ μέρους του ΟΤΕ. Απαράδεκτοι χρόνοι αναμονής!!

Σελ. 2 από 27 ΠρώτηΠρώτη 123471222 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-03-18, 00:15
  2. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-12-17, 22:54
  3. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-08-17, 20:31
  4. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-07-17, 19:58
  5. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-07-17, 18:23

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας