Σελ. 45 από 86 ΠρώτηΠρώτη ... 2535404344454647505565 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 661-675 από 1290
  1. #661
    Εγγραφή
    02-09-2003
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    6.082
    Downloads
    96
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    307200/30720
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    Speedport Smart
    Γνωρίζει κανείς αν πρέπει να είσαι ήδη συνδρομητής στην εταιρία που θα επιλέξεις για FTTH; Πχ αν είσαι Vodafone με VDSL και θέλει να βάλεις οπτική με Cosmote γίνεται απευθείας ή πρέπει πρώτα να μεταφερθώ στον OTE;

  2. #662
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.800
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kanenas3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γνωρίζει κανείς αν πρέπει να είσαι ήδη συνδρομητής στην εταιρία που θα επιλέξεις για FTTH; Πχ αν είσαι Vodafone με VDSL και θέλει να βάλεις οπτική με Cosmote γίνεται απευθείας ή πρέπει πρώτα να μεταφερθώ στον OTE;
    Δεν σε εμποδίζει κανείς να έχεις και VDSL και FTTH. Επομένως δεν υπάρχει καμία προϋπόθεση.
    Τούτου λεχθέντος, εάν κάνεις αίτηση FTTH στην ίδια εταιρεία, πιθανότατα θα δεχτούν να σου διακόψουν το VDSL χωρίς τέλος διακοπής.

  3. #663
    Εγγραφή
    02-09-2003
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    6.082
    Downloads
    96
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    307200/30720
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    Speedport Smart
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν σε εμποδίζει κανείς να έχεις και VDSL και FTTH. Επομένως δεν υπάρχει καμία προϋπόθεση.
    Τούτου λεχθέντος, εάν κάνεις αίτηση FTTH στην ίδια εταιρεία, πιθανότατα θα δεχτούν να σου διακόψουν το VDSL χωρίς τέλος διακοπής.
    Δεν απαντάς σε αυτό που ρωτάω όμως. Έχω το ένα και θέλω να το αλλάξω με το άλλο, δε θέλω να τα έχω ταυτόχρονα. Θα πρέπει να είμαι στον ίδιο πάροχο ή μπορεί να γίνει απευθείας;

  4. #664
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.717
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Κατ' αρχάς θα μιλάς για VDSL από το Αστικό Κέντρο.. όχι από καμπίνα..

    Το ζήτημα στην περίπτωση σου, είναι ότι εάν θες να πας σε άλλη εταιρία για να να βάλεις FTTH,
    θα πρέπει να έχει λήξει το συμβόλαιο που έχεις.. αλλιώς υπάρχει ποινή διακοπής, για το συμβόλαιο στην 1η εταιρία.

    αλλά σαφώς μπορείς να πας σε όποια εταιρία θέλεις..

    Βασικά θα κοιτάξεις τις εταιρίες και τα πακέτα FTTH που θα σου δίνει το SFBB για την διεύθυνση σου..
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  5. #665
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.800
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kanenas3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν απαντάς σε αυτό που ρωτάω όμως. Έχω το ένα και θέλω να το αλλάξω με το άλλο, δε θέλω να τα έχω ταυτόχρονα. Θα πρέπει να είμαι στον ίδιο πάροχο ή μπορεί να γίνει απευθείας;
    Ακριβώς σε αυτό απάντησα. Ξαναλέω λοιπόν ότι προφανώς μπορείς να διαλέξεις όποιον πάροχο θέλεις, αλλά εάν διακόψεις το συμβόλαιό σου πριν τη λήξη του, σχεδόν σίγουρα θα πληρώσεις, εκτός εάν πρόκειται για τον ίδιο πάροχο.

  6. #666
    Εγγραφή
    02-09-2003
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    6.082
    Downloads
    96
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    307200/30720
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    Speedport Smart
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβώς σε αυτό απάντησα. Ξαναλέω λοιπόν ότι προφανώς μπορείς να διαλέξεις όποιον πάροχο θέλεις, αλλά εάν διακόψεις το συμβόλαιό σου πριν τη λήξη του, σχεδόν σίγουρα θα πληρώσεις, εκτός εάν πρόκειται για τον ίδιο πάροχο.
    Δεν έχω δέσμευση στον πάροχο που είμαι. Παρόλα αυτά που λέτε στον ΟΤΕ επιμένουν ότι πρώτα πρέπει να γίνω πελάτης τους σε κάποιο πρόγραμμα DSL/VDSL για να μπορέσω να κάνω χρήση του κουπονιού για οπτική με Cosmote. Αυτό που θέλω να μάθω είναι αν όντως υπάρχει τέτοιο ζήτημα ή απλά λένε τις κλασσικές παπαριές.

  7. #667
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    ακριβώς όπως τα λένε οι φίλοι είναι
    αν είσαι στον ίδιο πάροχο και από VDSL θες να πας στο FTTH (π.χ είδες την δράση sfbb.gr και σε καλύπτει) δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα
    εγώ στο παγκράτι που μένω είχα COSMOTE VDSL από Α/Κ με συμβόλαιο σε ισχύ
    είδα στην δράση sfbb.gr ότι με καλύπτει η COSMOTE για το FTTH έκανα τις απαραίτητες κινήσεις και με άλλαξαν χωρίς πρόβλημα και συνεχίζω να έχω νέο συμβόλαιο (με δέσμευση)
    αν όμως ήθελα άλλο πάροχο π.χ την VODAFONE που έχει την υποδομή θα έπρεπε να πληρώσω το "πέναλτι" για το σπάσιμο του συμβολαίου.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kanenas3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχω δέσμευση στον πάροχο που είμαι. Παρόλα αυτά που λέτε στον ΟΤΕ επιμένουν ότι πρώτα πρέπει να γίνω πελάτης τους σε κάποιο πρόγραμμα DSL/VDSL για να μπορέσω να κάνω χρήση του κουπονιού για οπτική με Cosmote. Αυτό που θέλω να μάθω είναι αν όντως υπάρχει τέτοιο ζήτημα ή απλά λένε τις κλασσικές παπαριές.
    έχεις μπει στην δράση sfbb.gr πληκτρολόγησες τον ΤΚ - ΟΔΟ - ΑΡΙΘΜΟ και σου βγάζει προσφορές

    αν ναι μίλα με το 13888 πες τους ότι σε καλύπτει η δράση sfbb.gr και θες να βάλεις FTTH θα σε καθοδηγήσουν τι πρέπει να κάνεις
    απλά να ξέρεις θα χρειαστεί ο διαχειριστής του ακινήτου
    και ο ιδιοκτήτης αν εσύ είσαι ο ενοικιαστής.

  8. #668
    Εγγραφή
    02-09-2003
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    6.082
    Downloads
    96
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    307200/30720
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    Speedport Smart
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    - - - Updated - - -
    έχεις μπει στην δράση sfbb.gr πληκτρολόγησες τον ΤΚ - ΟΔΟ - ΑΡΙΘΜΟ και σου βγάζει προσφορές

    αν ναι μίλα με το 13888 και άσε όλα τα υπόλοιπα στην άκρη
    Είμαι Vodafone αλλά δεν καλύπτει με FTTH στην περιοχή μου. Οι επιλογές που έχω είναι μόνο WIND & COSMOTE. Στο 13888 λένε ότι πρέπει πρώτα να μπω σε DSL/VDSL πρόγραμμα και μετά να παώ σε FTTH. Αυτό στην πράξη σημαίνει περισσότερο χρόνο, περισσότερα πιθανά προβλήματα γιατί ο χαλκός είναι για τα μπάζα και διπλό κόστος ενεργοποίησης. Ισχύει αυτό που λένε ή όχι;

  9. #669
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.717
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kanenas3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχω δέσμευση στον πάροχο που είμαι. Παρόλα αυτά που λέτε στον ΟΤΕ επιμένουν ότι πρώτα πρέπει να γίνω πελάτης τους σε κάποιο πρόγραμμα DSL/VDSL για να μπορέσω να κάνω χρήση του κουπονιού για οπτική με Cosmote. Αυτό που θέλω να μάθω είναι αν όντως υπάρχει τέτοιο ζήτημα ή απλά λένε τις κλασσικές παπαριές.
    Χαζομάρα μου ακούγεται..
    Δηλαδή εάν πας σε ένα σπίτι που δεν υπάρχει διαθέσιμη σύνδεση μέσω χαλκού, δεν μπορείς να βάλεις FTTH εάν υπάρχει ?

    Μίλησες δηλαδή μαζί τους 2+ φορές και σου λένε τα ίδια ??
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  10. #670
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kanenas3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχω δέσμευση στον πάροχο που είμαι. Παρόλα αυτά που λέτε στον ΟΤΕ επιμένουν ότι πρώτα πρέπει να γίνω πελάτης τους σε κάποιο πρόγραμμα DSL/VDSL για να μπορέσω να κάνω χρήση του κουπονιού για οπτική με Cosmote. Αυτό που θέλω να μάθω είναι αν όντως υπάρχει τέτοιο ζήτημα ή απλά λένε τις κλασσικές παπαριές.
    Θες να κάνεις νέα σύνδεση ή μεταφορά του αριθμού σου σε FTTH;

  11. #671
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kanenas3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είμαι Vodafone αλλά δεν καλύπτει με FTTH στην περιοχή μου. Οι επιλογές που έχω είναι μόνο WIND & COSMOTE. Στο 13888 λένε ότι πρέπει πρώτα να μπω σε DSL/VDSL πρόγραμμα και μετά να παώ σε FTTH. Αυτό στην πράξη σημαίνει περισσότερο χρόνο, περισσότερα πιθανά προβλήματα γιατί ο χαλκός είναι για τα μπάζα και διπλό κόστος ενεργοποίησης. Ισχύει αυτό που λένε ή όχι;
    Ισχύει προς το παρόν, μέχρι να βρεθεί τρόπος για την ενεργοποίηση του βρόχου. Συστημικό θέμα είναι και έχει αναφερθεί από χρήστες.
    Και με το FTTH, θέλουμε δεν θέλουμε, θα έχουμε ενεργό τηλεφωνικό αριθμό. Αυτό σε DSL συνδέσεις (πάνω από χαλκό) είναι κατανοητό, αφού υπάρχει βρόχος. Σε FTTH δεν υπάρχει αυτό το πράγμα και μέχρι να αλλαχθεί το πλαίσιο, ουσιαστικά αρχικά γίνεται σύνδεση σε DSL με χαλκό και αμέσως μετά προχωρά αλλαγή σε FTTH.

    Τηλέφωνο στην Vodafone πήρες για να ρωτήσεις; Σε άλλες περιοχές με FTTH δίνει συνδέσεις. Προφανώς δεν έχει ενημερωθεί το πληροφοριακό της σύστημα και γι' αυτό δεν υπάρχουν ακόμη δικές της προσφορές στο sfbb.

  12. #672
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.691
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kanenas3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είμαι Vodafone αλλά δεν καλύπτει με FTTH στην περιοχή μου. Οι επιλογές που έχω είναι μόνο WIND & COSMOTE. Στο 13888 λένε ότι πρέπει πρώτα να μπω σε DSL/VDSL πρόγραμμα και μετά να παώ σε FTTH. Αυτό στην πράξη σημαίνει περισσότερο χρόνο, περισσότερα πιθανά προβλήματα γιατί ο χαλκός είναι για τα μπάζα και διπλό κόστος ενεργοποίησης. Ισχύει αυτό που λένε ή όχι;
    Οταν έκανα αίτηση για FTTH (Oκτώβριος 2018)
    Επειδή στο Φάληρο έσκαψε ο ΟΤΕ και FTTH έδινε μόνο ο ΟΤΕ
    Εγώ ήμουνα cyta

    Eκανα αίτηση για FTTH στον ΟΤΕ, είχα και το κουπόνι.
    Μου έκαναν φορητότητα σε adsl, αν και είχα vdsl από AK στη cyta
    Kαι 2-3 μήνες μετά, αφού ολοκληρώθηκαν οι εργασίες, μου δώσανε ινα

    Είχα γνωρίσει μηχανικούς και εγκαταστάτες του ΟΤΕ, πήγα και σε άλλα σπίτια, ήτανε η αρχή βλέπεις
    Δεν μπορούσανε να μου δώσουν vdsl OTE ώσπου να έρθει η ίνα, μόνο adsl.

    Η γραμμή δούλεψε FTTH τέλος Ιανουαρίου του 2019. Δεν ξέρω αν έχουν αλλάξει τα πράγματα.

    Δεν υπάρχει τίποτα διπλό, την αίτηση την κάνεις για FTTH, αυτοί στέλνουν ότι λογαριασμό θέλουν, στο τέλος συμψηφίζονται. Αν δεν, τους παίρνεις τηλέφωνο.

    Δεν ξέρω αν τον Zer0c00L που ήταν ήδη ΟΤΕ, τον κρατήσανε σε vdsl μέχρι νάρθει η ίνα.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ισχύει προς το παρόν, μέχρι να βρεθεί τρόπος για την ενεργοποίηση του βρόχου. Συστημικό θέμα είναι και έχει αναφερθεί από χρήστες.
    Και με το FTTH, θέλουμε δεν θέλουμε, θα έχουμε ενεργό τηλεφωνικό αριθμό. Αυτό σε DSL συνδέσεις (πάνω από χαλκό) είναι κατανοητό, αφού υπάρχει βρόχος. Σε FTTH δεν υπάρχει αυτό το πράγμα και μέχρι να αλλαχθεί το πλαίσιο, ουσιαστικά αρχικά γίνεται σύνδεση σε DSL με χαλκό και αμέσως μετά προχωρά αλλαγή σε FTTH.

    Τηλέφωνο στην Vodafone πήρες για να ρωτήσεις; Σε άλλες περιοχές με FTTH δίνει συνδέσεις. Προφανώς δεν έχει ενημερωθεί το πληροφοριακό της σύστημα και γι' αυτό δεν υπάρχουν ακόμη δικές της προσφορές στο sfbb.
    Μπα
    Δεν πάνε σε όλες τις περιοχές
    Και για την wind αμφιβάλλω, εκτός κι αν έσκαψε

    Στο Φάληρο στο sfbb αναφερόντουσαν cosmote, wind, μετά από μερικούς μήνες με κάποιο μαγικό τρόπο εξαφανίστηκε η wind.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  13. #673
    Το avatar του μέλους konenas
    Το μέλος konenas δεν είναι συνδεδεμένο Πρόβατα μην αυτοκτονείτε. Όλα στη σειρά. Ερχόμαστε
    Εγγραφή
    14-08-2007
    Περιοχή
    PIIGS
    Μηνύματα
    4.523
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300 bps ή 300Mbps
    ISP
    Το άλλο Πάσχα
    Router
    OpenWrt
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχήν η οπτική ίνα θα καταλήξει σε έναν κεντρικό κατανεμητή και μετά από ένας υποκατανεμητής σε κάθε όροφο, από τον οποίο θα συνδεθούν όλα τα διαμέρισμα αυτού (εφόσον γίνει αίτηση από τον ιδιοκτήτη).
    Το που θα τοποθετηθούν και από που θα γίνει η όδευση, είναι θέμα μελέτης και συναπόφασης των τεχνικών της εταιρείας και του διαχειριστή της οικοδομής.

    Για την σύνδεση των διαμερισμάτων συναποφασίζεται με τους ιδιοκτήτες αυτών και συνήθως η οπτική πρίζα και ο τερματικός εξοπλισμός (ONT) μπαίνει δίπλα στην πρώτη πρίζα της τηλεφωνικής γραμμής. Από εκεί και πέρα είναι θέμα του ιδιοκτήτη που θα μπει ο Router και αν χρειαστεί να περαστεί καλώδιο δικτύου προς αυτόν.
    Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική και εξαρτάται από που θα γίνει η όδευση και πόσο εύκολο είναι να φθάσει στο σημείο που επιθυμεί ο ιδιοκτήτης.
    Αυτές τις μέρες θα κάνω ανακαίνιση και παίζει πολύ μεγάλο ρόλο το που θα τοποθετηθεί η ίνα.
    Αν μου την φέρουν από εκεί που φέρνουν και τον χαλκό τότε την έβαψα, γιατί θα πρέπει να τραβήξω μια τεράστια γραμμή επιπλέον και να σκάψω όλο τον τοίχο!
    Όσοι το χάλκεον χέρι βαρύ του φόβου αισθάνονται,ζυγόν δουλείας ας έχωσι, θέλει αρετήν και τόλμην η ελευθερία. Ανδρέας Κάλβος
    There is some shit, I will not eat. e.e.cummings
    30 Hours per Week

  14. #674
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από konenas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτές τις μέρες θα κάνω ανακαίνιση και παίζει πολύ μεγάλο ρόλο το που θα τοποθετηθεί η ίνα.
    Αν μου την φέρουν από εκεί που φέρνουν και τον χαλκό τότε την έβαψα, γιατί θα πρέπει να τραβήξω μια τεράστια γραμμή επιπλέον και να σκάψω όλο τον τοίχο!
    πολύ φοβάμαι ότι από εκεί θα μπει η οπτική ίνα φίλε μου

    συνήθως την βάζουν δίπλα από την πρώτη (κεντρική πρίζα) του παλιού δικτύου

    επίσης τώρα τελευταία (σε άλλες περιοχές της Αθήνας) έχω παρατηρήσει ότι ψάχνουν με μηχανήματα από που περνάει το κεντρικό καλώδιο στο ακίνητο και από εκεί περνάνε και το κεντρικό καλώδιο οπτικής ίνας

    γιατί στην δική μου απλά την περνάνε εξωτερικά μέχρι την είσοδο του ακινήτου που μπαίνει ο κεντρικός κατανεμητής και από εκεί σε κάθε όροφο και ένας υπό-κατανεμητής και μετά από τον υπό-κατανεμητή μέχρι την πρίζα στο διαμέρισμα.
    αλλά σε αυτήν την πρίζα συνδέεται το ΝΟΚΙΑ από αυτό φεύγει καλώδιο δικτύου άρα μπορείς να βάλεις το καλώδιο δικτύου όπου εσύ θες καθώς αυτό θα συνδεθεί με το ρούτερ που θα σου δώσουν.

  15. #675
    Εγγραφή
    12-06-2003
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Μηνύματα
    2.299
    Downloads
    8
    Uploads
    4
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Καλησπέρα, σχετικά με την αίτηση και την μεταφορά του αριθμού εγώ είμαι σε Vodafone και έκανα αίτηση σε ΟΤΕ (η δέσμευση με την Vodafone έχει λήξει οπότε δεν έχω θέμα με κόστος διακοπής). Υπήρξε μια καθυστέρηση κατά την αίτηση με το θέμα του βρόχου (δεν συμφωνούσε ο αριθμός που έλεγε ο λογαριασμός της Vodafone με το σύστημα του ΟΤΕ μου είπαν) αλλά τελικά το προχωρήσανε χωρίς. Έχει γίνει η εγκατάσταση της οπτικής και στις 25/11 περιμένω τον τεχνικό για την ενεργοποίηση. Στο μεταξύ συνεχίζω να είμαι με VDSL στην Vodafone. Λογικά η φορητότητα θα ολοκληρωθεί εκείνες τις ημέρες.

Σελ. 45 από 86 ΠρώτηΠρώτη ... 2535404344454647505565 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-09-17, 11:16
  2. Μηνύματα: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-06-17, 14:04
  3. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-06-17, 18:07
  4. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-06-17, 10:07
  5. Μηνύματα: 117
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-06-17, 21:37

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας