Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-25 από 25
  1. #16
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cranky Εμφάνιση μηνυμάτων


    Για λέγε, για λέγε.
    Το κλασικό πάει κάπως έτσι, βγάζει κάποιος γνωστός σου φώτο, την ανεβάζει στο δικό του φατσοβιβλίο, βάζει κάτω απο εσένα ενα tag με τάδε ταδόπουλους, ταυτόχρονα κάνει συγχρονισμό τις επαφές του με το facebook όποτε έχει και το τηλέφωνο σου, αν μάλιστα βγάλει και την φώτο στο σπίτι και έχει ανοιχτά και τα gps για να έχουμε την τοποθεσία στις φώτο, ξέρει και που μένεις.


    Αστα δεν γλυτώνεις!!

  2. #17
    Εγγραφή
    22-08-2015
    Μηνύματα
    392
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Hol
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι σχέση έχουν τα αμερικανάκια; Χαλάρωσε λίγο. Χρησιμοποιείς κάτι, πρέπει να τηρείς τους όρους χρήσης του, που είναι το μεμπτό; Αν δεν συμφωνείς με τους όρους χρήσης να μην το χρησιμοποιείς.
    Εφόσον με αφήνει να το χρησιμοποιώ χωρίς να τηρώ τους "όρους" (πολύ λατρεία για όρους βλέπω...) θα το χρησιμοποιώ, όταν αποφασίσει να μην με αφήσει άλλο, απλά θα το παρατήσω και εγώ. Που είναι το πρόβλημα σου;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το κλασικό πάει κάπως έτσι, βγάζει κάποιος γνωστός σου φώτο, την ανεβάζει στο δικό του φατσοβιβλίο, βάζει κάτω απο εσένα ενα tag με τάδε ταδόπουλους, ταυτόχρονα κάνει συγχρονισμό τις επαφές του με το facebook όποτε έχει και το τηλέφωνο σου, αν μάλιστα βγάλει και την φώτο στο σπίτι και έχει ανοιχτά και τα gps για να έχουμε την τοποθεσία στις φώτο, ξέρει και που μένεις.


    Αστα δεν γλυτώνεις!!
    Και για αυτό οποίος δίνει τέτοιες δυνατότητες στο κάθε φέϊσμπουκ, επιεικώς δεν ξέρει τι του γίνεται! Ενας ακόμη λόγος να μην δώσω κανένα στοιχείο μου στο φέϊσμπουκ.

  3. #18
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.662
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nightbird7000 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εφόσον με αφήνει να το χρησιμοποιώ χωρίς να τηρώ τους "όρους" (πολύ λατρεία για όρους βλέπω...) θα το χρησιμοποιώ, όταν αποφασίσει να μην με αφήσει άλλο, απλά θα το παρατήσω και εγώ. Που είναι το πρόβλημα σου;
    Εγώ δεν έχω πρόβλημα, εσύ έχεις που δεν τηρείς τους όρους χρήσης. Με την περηφάνεια που το δηλώνεις μάλιστα, και με το που εκπλήσσεσαι που εγώ (και η πλειοψηφία) τηρούν τους όρους, μάλλον γενικά δεν τηρείς τους κανόνες του παιχνιδιού σε πολλά άλλα σημεία της ζωής και της κοινωνίας. Ξανασκέψου ποιος έχει πρόβλημα λοιπόν

  4. #19
    Εγγραφή
    22-08-2015
    Μηνύματα
    392
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Hol
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ δεν έχω πρόβλημα, εσύ έχεις που δεν τηρείς τους όρους χρήσης. Με την περηφάνεια που το δηλώνεις μάλιστα, και με το που εκπλήσσεσαι που εγώ (και η πλειοψηφία) τηρούν τους όρους, μάλλον γενικά δεν τηρείς τους κανόνες του παιχνιδιού σε πολλά άλλα σημεία της ζωής και της κοινωνίας. Ξανασκέψου ποιος έχει πρόβλημα λοιπόν
    Πως είπατε; Σιγά ρε φίλε τους "κανόνες της ζωής και της κοινωνίας" τους οποίους μάλιστα θα πρέπει να τους τηρούμε γιατί τους θέτει το...facebook! Εκτός αυτού όταν δεν γνωρίζεις κάποιον καλό είναι να μην επιχειρείς να βγάλεις γενικότερα συμπεράσματα, θα είναι το λιγότερο άτοπα.

  5. #20
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.662
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nightbird7000 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως είπατε; Σιγά ρε φίλε τους "κανόνες της ζωής και της κοινωνίας" τους οποίους μάλιστα θα πρέπει να τους τηρούμε γιατί τους θέτει το...facebook! Εκτός αυτού όταν δεν γνωρίζεις κάποιον καλό είναι να μην επιχειρείς να βγάλεις γενικότερα συμπεράσματα, θα είναι το λιγότερο άτοπα.
    Όπως ανέφερα νωρίτερα:
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι σχέση έχουν τα αμερικανάκια; Χαλάρωσε λίγο. Χρησιμοποιείς κάτι, πρέπει να τηρείς τους όρους χρήσης του, που είναι το μεμπτό; Αν δεν συμφωνείς με τους όρους χρήσης να μην το χρησιμοποιείς.

  6. #21
    Εγγραφή
    22-08-2015
    Μηνύματα
    392
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Hol
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως ανέφερα νωρίτερα:
    Εντάξει, άστο, δεν πρόκειται να συνεννοηθούμε, μιλάμε διαφορετικές γλώσσες. Καλό βράδυ!

  7. #22
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως ανέφερα νωρίτερα:
    Όταν κάνεις εγγραφή σε οποιαδήποτε ιστοσελίδα, φόρουμ, κοινωνικό δίκτυο κλπ, υποχρεωτικά συναινείς στους όρους χρήσης, αλλιώς εγγραφή γιοκ.
    Το γιατί έχει αυτή την πολιτική είναι άσχετο με το να διαφωνείς και να λες για αμερικανάκια. Είτε ακολουθείς τους κανόνες, είτε διαγράφεις τον λογαριασμό σου, είτε το παίζεις έξυπνος όσο μπορείς αλλά μην απορείς αν σου παρουσιασθεί το θέμα που συζητάμε.

  8. #23
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.305
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Εμείς πατάμε συναινώ και δέχομαι χωρίς να διαβάζουμε σε τι. Thug Life!

    Εννοείται είναι όπως τα λέει ο jkoukos, από την άλλη αν διαβάζαμε όλα όσα υπογράφαμε δεν θα είχαμε καμία υπηρεσία από κανέναν.
    hnesne

  9. #24
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.369
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Διαβάζω σε αλλά μέρη ότι κάποιοι λογαριασμοί δεν άνοιξαν ποτέ ξανά.
    Είναι απαράδεκτο αν γίνει κάτι τέτοιο χωρίς να μου δώσει δυνατότητα διόρθωσης του ονόματος καιειδικά από την στιγμή που δέχτηκα τους όρους τους και έστειλα την ταυτότητα.
    Ακόμα βγάζει το ίδιο μήνυμα πάντως ότι κάνουν review.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  10. #25
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.369
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Δεν ξέρω τι γίνεται.
    Τόσες βδομάδες και το ίδιο μήνυμα παραμένει.
    Δεν ξέρει κανείς κάποιον τρόπο να επικοινωνήσω μαζί τους και να ρωτήσω τι παίζει;
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 25
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-18, 14:27
  2. Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-06-17, 15:09

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας