Σελ. 243 από 266 ΠρώτηΠρώτη ... 223233238241242243244245248253263 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.631-3.645 από 3977
  1. #3631
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.023
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εχω απαντήσεις σε όλες τις ερωτήσεις, το πλέον πιθανό είναι ότι ίσως να υπάρχει κάτι σε σχέση με το συμβόλαιο που έχει; Δεν ξέρω.
    Ομως με μπέρδεψες. Τι εννοείς ότι εχει φάει τα ψωμιά του αλλά δεν ειναι για πέταμα;
    Για μένα αν κάποιος έχει φάει τα ψωμιά του είναι για πέταμα... τουλάχιστον όταν μιλάμε για οδηγούς σε top ομάδες.
    Η εμπειρία δεν αντικαθιστάται εύκολα. Ένας καλως οδηγός βοηθάει μια ομάδα και διαφορετικά. Πες πχ ότι έχει χάσει το νεύρο του. Πιστεύω πχ ότι ο βετελ δεν είναι άξιος 4 πρωταθλημάτων αλλά δεν είναι μαπας ένα πράγμα. Απλά έχει χάσει το νεύρο του και δεν έχει συνηθίσει τον ανταγωνισμό. Δεν είναι άχρηστος στην Φεράρι αρκεί να αντιληφθεί ότι είναι 2ος οδηγός. Προσωπικά θεωρώ τον Κίμι τον πιο graceful οδηγό στο γκριντ επειδή πάνω από όλα καταλαβαίνει πάντα την θέση του και δεν κάνει παιδιασματα. Δεν ήταν ο καλύτερος, πήρα ένα τίτλο που οκ και άλλη χειρότεροι έχουν πάρει λόγω περιστάσεων και τρέχει για την πορώση και για την ομάδα.

    Επίσης πιστεύω ότι το 2020 θα έδειχνε πολλά για τον βετελ. Πιάστηκε απροετοίμαστος πέρσι αν θες την γνώμη μου.

    Το λάθος ήταν της Φεράρι που τα σκάει πάντα για τον υπερπαιχτη και τώρα ανακάλυψε ότι γίνεται και σαφως πιο φθηνά. Εγώ πιστεύω ότι με την ποσότητα των ταλέντων που έρχονται τόσο νέοι, και οι σημερινοί μαξηδες δεν θα αντέχουν τόσα χρόνια. Τελικά πιστεύω ότι αυτό θα βοηθήσει να μαζευτούν τα κόστη των οδηγών. Είναι και λογικό άλλωστε καθώς το αυτοκίνητο νικα κατά την γνώμη μου. Ο Χάμιλτον και η Μερσεντές είναι πιστεύω το τελευταίο φρούριο αυτής της παλιάς σχολής.

  2. #3632
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.622
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Θελω να μεινει ο φεττελ,να τον ξαναδουμε απεναντι στον λεκλερκ,η Mclaren δεν παει για πρωταθλημα,οποτε γιατι να ρισκαρει να αλλαξει ενα πετυχημενο διδυμο,και το sabbatical για 1 χρονο δεν ειναι ασχημη επιλογη,καθαριζει το μυαλο του οδηγου,δοκιμαζει κατι διαφορετικο,παιρνει μια ανασα και μετραει τις επιλογες του.Τα λεφτα σαφεστατα θα ειναι λιγοτερα που θα του προταθουν,σε οποια ομαδα και να παει.

  3. #3633
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.023
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θελω να μεινει ο φεττελ,να τον ξαναδουμε απεναντι στον λεκλερκ,η Mclaren δεν παει για πρωταθλημα,οποτε γιατι να ρισκαρει να αλλαξει ενα πετυχημενο διδυμο,και το sabbatical για 1 χρονο δεν ειναι ασχημη επιλογη,καθαριζει το μυαλο του οδηγου,δοκιμαζει κατι διαφορετικο,παιρνει μια ανασα και μετραει τις επιλογες του.Τα λεφτα σαφεστατα θα ειναι λιγοτερα που θα του προταθουν,σε οποια ομαδα και να παει.
    Αυτοί οι οδηγοί που έχουν και τεράστιες ανάγκες σε προπονήσεις συχνά σε εξωτερικό χώρο τι κάνουν με τις καραντίνες; Αναρωτιέμαι;

  4. #3634
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    12.557
    Downloads
    20
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Εγώ στη θέση του θα έμενα για 15 το χρόνο.. τα μισά δηλαδή.... σε όλα τα αθλήματα σιγά σιγά γίνονται μειώσεις στο κασέ των αθλητών.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  5. #3635
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.023
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ στη θέση του θα έμενα για 15 το χρόνο.. τα μισά δηλαδή.... σε όλα τα αθλήματα σιγά σιγά γίνονται μειώσεις στο κασέ των αθλητών.
    Δηλαδή 45 την τριετία. Περισσότερο από λεκλερκ. Δηλαδή σαν πρώτος.

  6. #3636
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    12.557
    Downloads
    20
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή 45 την τριετία. Περισσότερο από λεκλερκ. Δηλαδή σαν πρώτος.
    Λογικό δεν είναι? 4 πρωτ. έχει στη πλάτη του και πήγε και στη Ferrari δύσκολη εποχή και έκανε το παν από μεριά του. Το ότι έχει πέσει λίγο... και ψιλοκοπανάει το παλικάρι τους συναθλητές του ε συμβαίνει καμιά 10 φορές

    Πέρα από πλάκα, για μια χρονιά θα μείνει... με παραπάνω λεφτά από τον Lec και μετά τέλος.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  7. #3637
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.023
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λογικό δεν είναι? 4 πρωτ. έχει στη πλάτη του και πήγε και στη Ferrari δύσκολη εποχή και έκανε το παν από μεριά του. Το ότι έχει πέσει λίγο... και ψιλοκοπανάει το παλικάρι τους συναθλητές του ε συμβαίνει καμιά 10 φορές

    Πέρα από πλάκα, για μια χρονιά θα μείνει... με παραπάνω λεφτά από τον Lec και μετά τέλος.
    Εγώ κατάλαβα ότι το καινούργιο συμβόλαιο είναι για ανανέωση πολλών ετών όχι για ένα χρόνο (2021).

  8. #3638
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    12.557
    Downloads
    20
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ κατάλαβα ότι το καινούργιο συμβόλαιο είναι για ανανέωση πολλών ετών όχι για ένα χρόνο (2021).
    Λογικά ναι έτσι πάει αλλά μάλλον το αποφάσισαν στη Ferrari να τον στείλουν.
    Εγώ θέλω να τους πει ΟΚ και να μείνει και να βγάλει μάτια... Μακάρι δηλαδή αλλά δεν το βλέπω.

    https://www.planetf1.com/news/sebast...ri-contract-2/

    Λογικά ήρθε η ώρα του Riciardo αλλά θυμάται κανείς τι συμβόλαιο έχει με τη Renault?
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  9. #3639
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.237
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    https://www.pitpass.com/66801/Marko-...d-Bull-drivers

    While the British-based F1 teams are working to assist with the production of ventilators for patients who have the coronavirus, Red Bull's motorsport consultant, Helmut Marko has revealed that he wanted to deliberately expose his drivers to the virus in order to make them immune."We have four Formula 1 drivers, and eight or 10 juniors," he told Austrian broadcaster ORF. "The idea was to organise a camp where we could bridge this mentally and physically somewhat dead time. And that would be the ideal time for the infection to come."These are all strong young men in really good health," he continued. "That way they would be prepared whenever the action starts. And you can be ready for what will probably be a very tough championship once it starts."However, the Austrian's plan was understandably rejected.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  10. #3640
    Εγγραφή
    24-04-2002
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.723
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    ZTE H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λογικά ήρθε η ώρα του Riciardo αλλά θυμάται κανείς τι συμβόλαιο έχει με τη Renault?
    Από το άρθρο που παραθέτεις:
    Ricciardo joined Renault ahead of the 2019 season, but with the project yet to reap any rewards, he may move on when his two-year deal expires at the end of 2020.
    "... στη γαλέρα της ζωής μου τράβηξα άγριο κουπί." - Θ.Β.
    ----
    Είναι να απορείς πώς ο λαός που γνώρισε καλύτερα από τον καθένα την θηριωδία του ισχυρού, ώντας στην θέση αυτού πράττει τα ίδια!!!
    It's a marvel to me that the people who have an intimate knowledge of the brutality brought by the mighty, being in their place act the same!!!

  11. #3641
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    12.557
    Downloads
    20
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από frap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από το άρθρο που παραθέτεις:
    Μου ξέφυγε σορρυ, οκ αυτος λοιπόν θα είναι ο 2ος οδηγός της Ferrari

  12. #3642
    Εγγραφή
    30-03-2015
    Μηνύματα
    1.055
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Cosmote
    Router
    AVM Fritz!Box 7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου ξέφυγε σορρυ, οκ αυτος λοιπόν θα είναι ο 2ος οδηγός της Ferrari
    Αν γίνει, θα πρόκειται για εξαιρετική κίνηση.

  13. #3643
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.023
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Εγώ πιστεύω ότι ο Ρικάρντο θα βάλει τα γυαλιά στον νεαρό και θα έχουν πάλι προβλήματα

  14. #3644
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    12.557
    Downloads
    20
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πιστεύω ότι ο Ρικάρντο θα βάλει τα γυαλιά στον νεαρό και θα έχουν πάλι προβλήματα
    Μακάρι αλλά ο μικρός θα έχει υπέρ του 2η χρονια με ένα αμάξι που το ξέρει πλέον και το οποίο στήθηκε πάνω στα δικά του θέλω.

  15. #3645
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.023
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακάρι αλλά ο μικρός θα έχει υπέρ του 2η χρονια με ένα αμάξι που το ξέρει πλέον και το οποίο στήθηκε πάνω στα δικά του θέλω.
    Μακάρι γιατί δεν συμπαθώ τον λεκλερκ

Σελ. 243 από 266 ΠρώτηΠρώτη ... 223233238241242243244245248253263 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας