Σελ. 266 από 266 ΠρώτηΠρώτη ... 246256261264265266
Εμφάνιση 3.976-3.977 από 3977
  1. #3976
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.029
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Sorry κιόλας παιδιά, σας έχει φάει την δουλειά η Φεράρι και δεν μπορείτε να θρέψετε τις οικογένειες σας; Μόλις είδα το ποστ το arouti σκέφτηκα ωχ και άντε πάλι. Αν και σκέφτηκα "ωχ" για το ποστ του, και τι; Δηλαδή δεν θα ποστάρει αυτό που έγραψε με φόβο μην γίνεις της Αμερικής στο νήμα πάλι;

    Και θα στεναχωρήσω ορισμένους και ένας θεός ξέρει πόσο έχουμε διαφωνήσει με τον arouti αλλά όπως και να έχει γράφει σχεδόν πάντα με κόκκινο μεν πρίσμα αλλά γενικά δεν είναι αυτός που προκαλεί την διαμάχη, τουλάχιστον όχι πια. Και από την φυλλάδα της Σκουντεριά να κάνει αναδημοσιεύση ποιο είναι το πρόβλημα ακριβώς. Βαμμένος κόκκινος και δεν το κρύβει. Αυτοί οι χαρακτηρισμοί χωρίς σαφείς αλλά ξεκάθαρες αναφορές προς τι αποσκοπούν; Ναι σαφώς, αν ενδιαφέρει κάποιον το αυστηρά οδηγικό τότε μάπα το ποστ αλλά ούτε το πρώτο ούτε το τελευταίο θα είναι, όπως θα είναι και τα δικά μου γιατί περισσότερο το lore παρακολουθώ και λιγότερο καθεαυτές τις λεπτομέρεις. Δεν χρειάζεται όμως να αιτιολογήσω το πως και γιατί με ενδιαφέρει το νήμα ή πχ η φ1. Και άντε και σαν χρόνια μακλαρεν να πω, άντε ρε τα λαμόγια, να κάνουμε το χαβαλέ μας σαν οπαδοί και να τελειώνουμε. Ούτε λεφτά από την μακλάρεν παίρνω ούτε με ξέρουν. Σιγά μην σκίστω κιόλας.

    Δεν είναι ότι κάνουμε τις ίδιες συζητησεις. Και εγώ ένοχος αυτού και χαρακτηριστικό του οπαδισμού. Αλλά, αυτές οι μπιχτές μόνο υγειή σχέση και υγειά συναισθήματα δεν εκφράζουν. Δεν είναι θέμα σεβασμού αλλά διαφαίνεται πολλή κακία και μένος σε ορισμένα ποστ, είτε ξεκάθαρα είτε με υπονοούμενα. Τι έχει γίνει δεν καταλαβαίνω και το σκέφτομαι αυτό πριν από την παλαιότερη μεσολάβηση των mods. Έχω ρωτήσει και στο παρελθόν αν γνωρίζεστε και αν έχετε να χωρίσει κάτι αλλά μου είχατε πει όχι. Πραγματικά, τις σας χωρίζει και ας λέει ο άλλος τις μεγαλύτερες μπαρούφες. Δηλαδή αν έχετε κάποιον που διαφωνείτε στο ίδιο τραπέζι τι θα κάνουμε; Θα βγάλουμε τα μαχαίρια με συνοπτικές διαδικασίες; Μέχρι και ότι πλάκα μας κάνετε σαν τρολ έχω σκεφτεί.

    Τέτοιο μένος ούτε οι ίδιες οι ομάδες που τρέχουν και εκατομύρια.

    Mods αν θέλετε διαγράφετε μαζί με τα άλλα αλλά ελπίζω αυτή την φορά να περάσει το μήνυμα.

  2. #3977
    Εγγραφή
    08-01-2004
    Περιοχή
    Espoo, FI
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    20.919
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/400
    ISP
    Elisa
    Router
    pfsense
    Το νήμα κλείνει επειδή ορισμένα μέλη με τα μηνύματά τους προκαλούν συνεχώς έριδες όχι εξαιτίας των απόψεών τους, αλλά επειδή επανειλημμένα επιτίθενται, άλλες φορές συγκαλυμμένα, άλλες φορές απροκάλυπτα. Παρά τις διάφορες εκκλήσεις, η συμπεριφορά συνεχίζεται.

    Ειρωνεία: το παρακάτω (αυτούσιο) απόσπασμα από το πρώτο μήνυμα του παρόντος νήματος...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George_Prix Εμφάνιση μηνυμάτων

    [...]

    ΥΓ. Υποθετω οτι μονος μου θα τα γραφω και μονος μονος μου θα τα διαβαζω εδω μεσα, αλλα δεν τρεχει τιποτα. Τουλαχιστον θα λεω την αποψη μου, δε θα ειμαι οff topic και δε θα ρισκαρω ενα ban! Σε καθε περιπτωση, οσοι πιστοι προσελθετε για μια ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΗ συζητηση
    Ανυπόγραφος

Σελ. 266 από 266 ΠρώτηΠρώτη ... 246256261264265266

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας