Σελ. 252 από 266 ΠρώτηΠρώτη ... 232242247250251252253254257262 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.766-3.780 από 3977
  1. #3766
    Εγγραφή
    14-10-2005
    Περιοχή
    Κυπριαδου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.145
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Fritz 5530
    Καλα ο σουμαχερ οντως τα εκανε σαλατα. Και τρακαρε τον Βιλνεβ και δεν τον πετυχε σωστα, και κολλησε στην αμμοπαγιδα και μηδενιστηκε μετα.
    OS1: Windows 10,MoBo:Gigabyte Aorus 7 X299, CPU:Ι9-7900X,RAM:G.Skill DDR4 64GB,GPU:MSI 3080 RTX ,PSU:Corsair HX1500i ,SSD1:Samsung 970PRO 512GB SSD 2: Sandisk Ultra 2 960GB,HDD:21 TB W/D, Case:CoolerMaster Cosmos 2,CPU Cooler:Corsair H150i Pro, Monitor: Samsung Odyssey G7 32',Various: Logitech Z550,Keyboard:Logi G915

  2. #3767
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Antonisss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γενικά είναι μαύρες στιγμές στην ιστορία του αθλήματος διότι αν δεν είχε μπλεχτεί ο μλκς ο Balestre θα ήταν όλοι καλά και σίγουρα θα είχε αποφευχθεί το 1990
    Ετσι.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Antonisss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Σουμάχερ ότι έκανε πάντως (1994, 1997 και Μονακό 2006) τα έκανε χωρίς ποτέ να τον προκαλέσει κανείς
    Ετσι.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Antonisss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι απόψεις μου επί του θέματος και δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο
    Δε χρειαζεται να προσθεσεις κατι αλλο. Τα ειπες ολα. Και οι 2 καναν αλητεια. Αλλα αλλιως κρινεις τον αλητη που τον χτυπησαν και απαντησε ατσαλα στο χτυπημα (Σεννα) και αλλιως κρινεις τον αλητη που αποφασισε να χτυπησει καποιον και να τον κλεψει (Προστ στη συγκεκριμενη περιπτωση και Σουμι σε ολες τις αλλες γνωστες περιπτωσεις).

    Και επαναλαμβανω! Δεν εχω την απαιτηση να γουσταρουν ολοι το Σεννα, τον Αλονσο και το Μαξ γιατι τους γουσταρω εγω... Απλα ειναι αστειο να ακους τους οπαδους του Σουμι να κανουν μαθημα ηθικης

  3. #3768
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Εφόσον αναφέρεσαι σε μένα, να δω σε πόσα χρόνια θα καταλάβεις οτι δεν ειμαι οπαδός του Σούμι αλλά οπαδός της Ferrari.

    Και να πω ότι δεν πέρασε και ο Αλόνσο από τη Ferrari, να πω ότι δεν έχω εξηγήσει το πως βλέπω τους οδηγούς σε σχέση με την ομάδα.

    Δε πειράζει. Καταλαβαίνουμε


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  4. #3769
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.180
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Αααα εγώ είμαι οπαδός του schumi... Δεν μπορώ να ξεχάσω το παλικάρι πως οδηγούσε απίστευτα γρήγορα στο όριο με συνεχόμενο ίδιο γυρολόγιο. Ο μόνος που τον πιάνει είναι ο hamilton αν και έχει κάνει πιο πολλά λαθάκια. Τώρα για την αλητεία, συμφωνώ απόλυτα για τον schummi και εδώ είναι καλύτερος ο hamilton ο οποίος είναι κύριος.
    Τα υπόλοιπα παιδάκια που τρέχουν σήμερα έχουν πολύ δρόμο να αποδείξουν ακόμα την ικανότητά τους και μιλάω για vettel (καμια τύχη), max (δύσκολα λόγο εγκεφαλικής πόρωσης/κάκωσης) και Leclerc.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  5. #3770
    Εγγραφή
    14-10-2005
    Περιοχή
    Κυπριαδου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.145
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Fritz 5530
    Μαλλον δεν εχει δει τα γυρολογια και την σταθεροτητα του Ισπανου.
    OS1: Windows 10,MoBo:Gigabyte Aorus 7 X299, CPU:Ι9-7900X,RAM:G.Skill DDR4 64GB,GPU:MSI 3080 RTX ,PSU:Corsair HX1500i ,SSD1:Samsung 970PRO 512GB SSD 2: Sandisk Ultra 2 960GB,HDD:21 TB W/D, Case:CoolerMaster Cosmos 2,CPU Cooler:Corsair H150i Pro, Monitor: Samsung Odyssey G7 32',Various: Logitech Z550,Keyboard:Logi G915

  6. #3771
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αααα εγώ είμαι οπαδός του schumi... Δεν μπορώ να ξεχάσω το παλικάρι πως οδηγούσε απίστευτα γρήγορα στο όριο με συνεχόμενο ίδιο γυρολόγιο. Ο μόνος που τον πιάνει είναι ο hamilton αν και έχει κάνει πιο πολλά λαθάκια. Τώρα για την αλητεία, συμφωνώ απόλυτα για τον schummi και εδώ είναι καλύτερος ο hamilton ο οποίος είναι κύριος.
    Τα υπόλοιπα παιδάκια που τρέχουν σήμερα έχουν πολύ δρόμο να αποδείξουν ακόμα την ικανότητά τους και μιλάω για vettel (καμια τύχη), max (δύσκολα λόγο εγκεφαλικής πόρωσης/κάκωσης) και Leclerc.
    Σεβαστη η καθε αποψη, αλλα διαφωνω σχεδον με ολα.

    - Ο Hamilton ειναι σιγουρα καλυτερος απο το Schumi και οχι στα ιδια.
    - O Alonso ειναι επισης καλυτερος. Οπως ειπε κι ο ASFE, τα γυρολογια του Ισπανου, απλα... ΚΑΝΕΝΑΣ.
    - Τελος ακομα κι ο Max ειναι μεγαλυτερο ταλεντο απο το Schumi. Απλα μενει να δουμε το υπολοιπο πακετο (στο οποιο μεχρι τωρα δεν εχω δει να του λειπει κατι).
    - Απο την αλλη μερια ο Leclerc εχει δειξει πολυ καλα σημαδια, αλλα μεχρι εκει. Ο Φεττελακος (με τον οποιο πηγαινανε στα ισια) δεν ειναι μετρο συγκρισης. Μιλαμε για εναν οδηγο που ο Ricciardo τον εκανε χωνι και δε μπορουσε τοσα χρονια να κερδισει τον Kimi παροτι η ομαδα εκανε τα αισχη για να στησει τους αγωνες υπερ του Γερμανου. Για εναν οδηγο που σηκωσε 4 κουπες απλα γιατι καταφερνε να κερδιζει με το ζορι το μοναδικο πιθανο του αντιπαλο, το μετριο Webber με το ιδιο μονοθεσιο. Σιγουρα ο Μονεγασκος ειναι καλυτερος απο τον Αυστραλο, αλλα απο εκει... μεχρι αυτα που διαβαζουμε για τον πιτσιρικα εδω και 2 χρονια, εχει ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορα!

    Και για να μην παρεξηγηθω, θα πω για μια ακομα φορα οτι θεωρω το Schumi κορυφαιο οδηγο. Δεν τον βαζω στο ιδιο τσουβαλι με μερικους κατα τυχη πρωταθλητες. Απλα ακομα και σε αυτο το εντελως κορυφαιο επιπεδο, υπαρχουν διαφορες αναμεσα στους οδηγους.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος George_Prix : 29-04-20 στις 10:56.

  7. #3772
    Εγγραφή
    14-10-2005
    Περιοχή
    Κυπριαδου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.145
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Fritz 5530
    Και μην ξεχναμε στην δευτερη θητεια του Σουμι ποσο ξυλο εφαγε απο τον Ροσμπεργκ. Γιατι οι πιο πολλοι λενε Σουμι μεχρι εκει το 2006
    OS1: Windows 10,MoBo:Gigabyte Aorus 7 X299, CPU:Ι9-7900X,RAM:G.Skill DDR4 64GB,GPU:MSI 3080 RTX ,PSU:Corsair HX1500i ,SSD1:Samsung 970PRO 512GB SSD 2: Sandisk Ultra 2 960GB,HDD:21 TB W/D, Case:CoolerMaster Cosmos 2,CPU Cooler:Corsair H150i Pro, Monitor: Samsung Odyssey G7 32',Various: Logitech Z550,Keyboard:Logi G915

  8. #3773
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Εγώ θεωρώ τις συγκρίσεις που κάνετε άκυρες γιατί οι παράμετροι αλλάζουν. Να δώσω μερικά παραδείγματα. Στο επίσημο κανάλι της φ1 γίνεται συχνά πυκνά αναφορά στους μεγάλους όπως φατζιο. Πώς να συγκρίνω τον φατζιο με τον πχ Αλόνσο; Το ίδιο κατά την γνώμη μου με Σεννα. Ο άνθρωπος μεγαλούργησε με χειροκίνητο κιβώτιο. Τα ίδια λάθη μπορούν να γίνουν και σε άλλα αθλήματα όπως τρέξιμο και κτλ κτλ. Κατά την γνώμη μου, το greatness είναι σχετικό μόνο με της ίδιας περιόδου ανταγωνιστές. Βέβαια επειδή ο χρόνος είναι συνεχόμενος πάντα θα υπάρχει μια υπερκαλυψη. Πάντως ειδικά στην φ1, που χωρίς αυτοκίνητο δεν φαίνεσαι στα αποτέλεσματα (πχ αλονσο-μακλαρεν-χοντα) τέτοιες συγκρίσεις για μένα είναι άκυρες.

    Μόνο ίδια περίοδο και ιδανικά με ίδια αυτοκίνητα. Δεν λέω ότι δεν υπάρχουν μετρικές που αναδεικνύουν ή όχι την ικανότητα και ταλέντο. Απλά, συγκρίσεις σε τέτοιο βαθμό είναι πολύ απόλυτες γιατί μόνο οι μετρικές δεν είναι αρκετές.

    Food for thought

  9. #3774
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...Στο επίσημο κανάλι της φ1 γίνεται συχνά πυκνά αναφορά στους μεγάλους όπως φατζιο. Πώς να συγκρίνω τον φατζιο με τον πχ Αλόνσο;...
    Αυτο ειναι το κλασικο με το οποιο γελαω. Να βλεπω να γραφουν μερικοι για το Φαντζιο ή για το Βιλνεβ, ωστε να το παιξουν οτι εχουν ιστορικες γνωσεις

    Προσωπικα κρινω μονο οδηγους που εχω δει με τα ματια μου και εχω βγαλει τα δικα μου συμπερασματα. Ποιος μου λεει εμενα οτι ο Φαντζιο δεν εκανε τη φημη του με τον ιδιο τροπο που την εκανε ο Φεττελ? Ποιος μου λεει εμενα οτι ο Βιλνεβ δεν ηταν απλα καποιος που ετυχε να ειναι στο καταληλο μονοθεσιο την καταληλη ωρα και αγαπηθηκε τοσο πολυ?

    Δε λεω φυσικα οτι ηταν κουλαδια οι συγκεκριμενοι. Απλα λεω οτι δεν εχω ιδεα ποσο καλοι ηταν!

  10. #3775
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George_Prix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο ειναι το κλασικο με το οποιο γελαω. Να βλεπω να γραφουν μερικοι για το Φαντζιο ή για το Βιλνεβ, ωστε να το παιξουν οτι εχουν ιστορικες γνωσεις

    Προσωπικα κρινω μονο οδηγους που εχω δει με τα ματια μου και εχω βγαλει τα δικα μου συμπερασματα. Ποιος μου λεει εμενα οτι ο Φαντζιο δεν εκανε τη φημη του με τον ιδιο τροπο που την εκανε ο Φεττελ? Ποιος μου λεει εμενα οτι ο Βιλνεβ δεν ηταν απλα καποιος που ετυχε να ειναι στο καταληλο μονοθεσιο την καταληλη ωρα και αγαπηθηκε τοσο πολυ?

    Δε λεω φυσικα οτι ηταν κουλαδια οι συγκεκριμενοι. Απλα λεω οτι δεν εχω ιδεα ποσο καλοι ηταν!
    Με ποια λογική καταστάσεις από 1 έως 10 ή αντίστοιχα αυτός καλύτερος από τον άλλο με τόσο διαφορετικές παραμέτρους. Αυτο που λες τουλάχιστον είναι σωστό. Όσους έχεις δει με τα μάτια σου αν και λες και το άλλο σωστό για το κατάλληλο μονοθέσιο. Εσύ βέβαια έχεις οδηγικό παρελθόν και κρίνεις διαφορετικά. Πόσοι οπαδοί ή φίλαθλοι έχουν αντίστοιχοβ παρελθόν. Αν πάω στις κερκίδες και ρωτήσω 100 άτομα τί θα βρω;

    Με άλλα λόγια, κουβέντα να γίνεται για να γίνονται συζητήσεις και να παράγεται υλικό και να πορωνονται οι οπαδοί. Γι'αυτό λέω ότι οι περισσότερες από τις συγκρίσεις είναι άκυρες. Για τον χαβαλε οκει αλλά παραπέρα δεν βρίσκω το νόημα γιατί απλά δεν έχει λογική παρά από μια ανθρώπινη ανάγκη.

  11. #3776
    Εγγραφή
    14-10-2005
    Περιοχή
    Κυπριαδου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.145
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Fritz 5530
    Παντως μονο καλα λογια ακουγονται για τον Κλαρκ. Πρεπει να ηταν φοβερος.
    OS1: Windows 10,MoBo:Gigabyte Aorus 7 X299, CPU:Ι9-7900X,RAM:G.Skill DDR4 64GB,GPU:MSI 3080 RTX ,PSU:Corsair HX1500i ,SSD1:Samsung 970PRO 512GB SSD 2: Sandisk Ultra 2 960GB,HDD:21 TB W/D, Case:CoolerMaster Cosmos 2,CPU Cooler:Corsair H150i Pro, Monitor: Samsung Odyssey G7 32',Various: Logitech Z550,Keyboard:Logi G915

  12. #3777
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ASFE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και μην ξεχναμε στην δευτερη θητεια του Σουμι ποσο ξυλο εφαγε απο τον Ροσμπεργκ. Γιατι οι πιο πολλοι λενε Σουμι μεχρι εκει το 2006
    Στη δεύτερη του θητεία ο ίδιος είχε δηλώσει ότι απλά είχε επιστρέψει για τη πλάκα του.
    Κάτι που κάποιοι δεν ενδιαφέρονται να θυμούνται.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George_Prix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικα κρινω μονο οδηγους που εχω δει με τα ματια μου και εχω βγαλει τα δικα μου συμπερασματα. Ποιος μου λεει εμενα οτι ο Φαντζιο δεν εκανε τη φημη του με τον ιδιο τροπο που την εκανε ο Φεττελ? Ποιος μου λεει εμενα οτι ο Βιλνεβ δεν ηταν απλα καποιος που ετυχε να ειναι στο καταληλο μονοθεσιο την καταληλη ωρα και αγαπηθηκε τοσο πολυ?
    Πόσο δύσκολο σου ειναι να ψάξεις να βρείς αγώνες και να τους δεις;


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  13. #3778
    Εγγραφή
    14-10-2005
    Περιοχή
    Κυπριαδου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.145
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Fritz 5530
    Για την πλακα του?? Τσαλακωσε ετσι την εικονα του?
    Δεν το νομιζω...Απλα δεν. Και τα αποτελεσματα μιλησαν.
    OS1: Windows 10,MoBo:Gigabyte Aorus 7 X299, CPU:Ι9-7900X,RAM:G.Skill DDR4 64GB,GPU:MSI 3080 RTX ,PSU:Corsair HX1500i ,SSD1:Samsung 970PRO 512GB SSD 2: Sandisk Ultra 2 960GB,HDD:21 TB W/D, Case:CoolerMaster Cosmos 2,CPU Cooler:Corsair H150i Pro, Monitor: Samsung Odyssey G7 32',Various: Logitech Z550,Keyboard:Logi G915

  14. #3779
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ASFE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για την πλακα του?? Τσαλακωσε ετσι την εικονα του?
    Δεν το νομιζω...Απλα δεν. Και τα αποτελεσματα μιλησαν.
    Οπως έλεγε, δεν είχε να αποδείξει κάτι.
    Επίσης όπως ξέρεις βόηθησε να δημιουργηθεί το μονοθέσιο της Mercedes (κατ ομολογία Ross, Toto κλπ κλπ)
    Στη τελική, δες το και αλλιώς. Ηταν ο κορυφαίος των κορυφαίων, για κάποιους άλλους ο μισητός των μισητών.
    Οτι και να έκανε, δεν θα άλλαζε κάτι. Τι ακριβώς να τσαλακώσει, τι να καταφέρει;
    Οπότε ναι,τον χαβαλέ του καθαρά έκανε, και σιγά μη τον ένοιαζε τι έλεγαν κάποιοι.

    Φυσικά, πάντα θα βρίσκονται όλοι αυτοί που κάθονται και μιλάνε για το ότι τον κέρναγε ο Rosberg και διάφορα άλλα.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  15. #3780
    Εγγραφή
    14-10-2005
    Περιοχή
    Κυπριαδου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.145
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Fritz 5530
    Αυτο βολευει πολλους.
    Αν σαρωνε θα λεγανε
    Να ο Σουμι ο βασιλιας κερναει το grid,

    Τωρα που εφαγε ξυλο λενε
    Ελα μωρε την πλακα του εκανε.

    win win situation
    OS1: Windows 10,MoBo:Gigabyte Aorus 7 X299, CPU:Ι9-7900X,RAM:G.Skill DDR4 64GB,GPU:MSI 3080 RTX ,PSU:Corsair HX1500i ,SSD1:Samsung 970PRO 512GB SSD 2: Sandisk Ultra 2 960GB,HDD:21 TB W/D, Case:CoolerMaster Cosmos 2,CPU Cooler:Corsair H150i Pro, Monitor: Samsung Odyssey G7 32',Various: Logitech Z550,Keyboard:Logi G915

Σελ. 252 από 266 ΠρώτηΠρώτη ... 232242247250251252253254257262 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας